Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım


   Kim Online
Şu an sitede, 260 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 260
Üye: 0
Toplam: 260

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 59,633,247
  • Bugün: 23,027
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • May 23, 2019
  • 11:45 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Duman (Grup)
Bookmark and Share
    Geri Dön   (3471 okuma)Sanatçı: Duman (Grup)
DUMAN (GRUP)
FOTO GALERİ
Doksanlı yılların başlarında müzik yaşantılarına başlayan grup elemanlarından Kaan Tangöze (Vokal) öğrenim görmek amacı ile gittiği Seattle'da müzik yaşamına devam etti ve oradayken Türkiye'de çıkarmak istediği albüm için parçalarını hazırladı. Türkiye'de bulunan grubu Mad Madame ile Saettle ve Los Angeles'ta yayınlanan toplama albümlerde yer aldı. Türkiye'ye döndüğünde Blue Blues Band ile beraber çalışan Batuhan Mutlugil'i (Gitar) ve Ari Barokas (Bas Gitar) ile beraber çaldıkları Mad Madame grubuna dahil ederek DUMAN isminde şimdiki gruplarını kurdular.

Böylece DUMAN "Eski Köprünün Altında" isimli albümleri ile büyük bir dinleyici kitlesine de ulaşmayı başardı. Çoğunlukla davulcu sorunu yaşayan grup bir çok isimle beraber çalıştı ama çoğunlukla albüm ve konserlerinde Türkiye'nin en başarılı isimlerinden Alen Konakoğlu (Davul) eşlik etti. Özellikle "Belki Alışman Lazım" isimli albümden sonra stüdyo ve konser çalışmaların Alen Konakoğlu DUMAN grubunun 4. ismi oldu.

DUMAN hayranları büyük bir sabırsızlıkla beklediği ve grubun tam bir titizlikle hazırladıkları "Belki Alışman Lazım" isimli albüm, "Eski Köprünün Altında" isimli ilk albüme göre biraz daha melankolik bir albüm. İlk albümde bulunan daha eğlenceli parçalar yerini tamamen daha hüzünlü ifadeler ve Kaan'ın sesiyle bütünleşti. Aşk, umutsuzluk ve hüzün teması dışında "Masal" isimli parçada Adnan Menderes ve Deniz Gezmiş'in asılmalarına eleştirili bir yaklaşımda bulunmuş.

Sezen Aksu'nun daha önce seslendirdiği "Her Şeyi Yak" isimli parça ise Kaan'ın yorumu ile birkez daha alışılmış bir DUMAN tadı verdi ve çıkış parçası oldu. Umarız bir sonraki albümlerini daha kısa zaman içerisinde çıkararak hayranlarını yeni albümleriyle sevindirebilirler derken 2004'de "Bu Akşam", 2005'te de "Seni Kendime Sakladım" albümlerini çıkarttılar.

Kurulduğu 1997 yılından beri yayınladığı modern ve başarılı albümler, Athena, Teoman, Duman ve Vega gibi genç ve başarılı sanatçı ve grupları müzik dünyasına kazandırarak Türk müzik sektöründe farklı bir tarzın öncüsü olan NR1 Müzik, kuruluşunun onuncu yılında Duman grubunun toplama albümünü gururla yayınlıyor: “En Güzel Günüm Gecem 1999-2006” (Best Of Duman – Duman’ın en iyi şarkıları).

“En Güzel Günüm Gecem 1999-2006” albümü, Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından Duman’ın geçmiş yıllarda satış listelerinde bir numaraya çıkan albümlerinden alınan, birbirinden güzel 15 şarkıdan oluşuyor.

“En Güzel Günüm Gecem 1999-2006” albümü Duman’ın en sevilen şarkılarından biri olan “Bu Akşam” ile açılıyor. Grubun yayınlanan ilk şarkısı “Köprüaltı” ve en büyük hit şarkıları, sözleri Sezen Aksu’ya ait “Her Şeyi Yak” ile devam eden albümde; Duman adının geniş kitlelerce duyulmasını sağlayan, 2002 tarihli “Belki Alışman Lazım”dan albüme ismini veren parçanın yanısıra “Oje” ve “Ah” da yer alıyor.

Grubun 2005 tarihli son stüdyo albümü “Seni Kendime Sakladım”dan albümle aynı adı taşıyan parçayla birlikte, “Yanıbaşımdan”, “En Güzel Günüm Gecem” ve “Aman Aman” da bu toplama albümde bulunuyor. Ünlü yönetmen Fatih Akın’ın ödüllü filmi “İstanbul Hatırası”nda yer verdiği “İstanbul” ile Duman konserlerinin vazgeçilmez şarkıları “Olmadı Yar” ve “Çile Bülbülüm” bu güzel albümü tamamlıyor.

Albümün özel baskısı 2’li set halinde ayrıca yayınlanacak bu baskıda 15 şarkılık CD ve ek olarak, yayınlanmış 12 video klipden oluşan DVD de bulunuyor.

(Rock`n Coke Konseri Açıklaması: Türkiye’de alternatif müziğin yayılmasına ve sevilmesine kurulduğu 1997 yılından beri öncülük eden NR1 Müzik, Duman grubunun hayranlarından gelen istek üzerine grubun Rock’n Coke Festivali’nde verdiği konserin CD ve DVD’sini yayınlıyor: “Duman – Rock’n Coke Konseri”.

Aralık ayının ilk haftasında yayınlanacak olan “Rock’n Coke Konseri” albümü ve DVD’si, Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından olan Duman’ın geçmiş yıllarda satış listelerinde zirveye çıkan albümlerinde yer alan 11 şarkının canlı performansından oluşuyor.

Grubun 2003 yılında piyasaya çıkan ilk konser albümü, “Duman-Konser”de, Duman’ın ilk iki stüdyo albümünde bulunan şarkıların canlı performansları yer alıyordu. Bu albümün devamı niteliğindeki “Rock’n Coke Konseri” albümüyle Dumanseverler, grubun son stüdyo albümü “Seni Kendime Sakladım”daki parçaların konser versiyonlarını da arşivlerine ekleme fırsatını elde edecekler.

Duman'ın "Seni Kendime Sakladım" albümündeki parçaların tamamına yakını bu albümde yer alırken, "Bu Akşam", "Köprüaltı" ve "Belki Alışman Lazım" gibi Duman klasikleri de bir saatlik bu muhteşem konseri tamamlıyor.

Duman'ın 2.Eylül.2006 tarihinde Rock’n Coke müzik festivalinde verdiği konser müzikseverler ve eleştirmence grubun en iyi performanslarından biri olarak kabul ediliyor. Grubun kariyerinde önemli bir yere sahip olan bu konserin tamamını içeren ses ve görüntü kayıtları CD ve sınırlı sayıda üretilecek "CD+DVD Set" formatlarında iki farklı versiyon şeklinde yayınlanacak.

2009'da DUMAN, 2 yeni albüm ve 20 yeni şarkı ile geldi.

Türkiye’nin en önemli rock gruplarından DUMAN, 4 yıl aradan sonra yeni albümlerini SONY MUSIC etiketiyle yayınlıyor. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek olan DUMAN, 18 Mart’ta tamamen yeni şarkılardan oluşan iki ayrı albümle müzik severlerle buluşacak. "Duman I" ve "Duman II" ismiyle yayınlanacak olan albümlerin her birinde 10 yeni şarkı var.

İlk kez bu albümlerde prodüktörlük görevini de üstlenen DUMAN, uzun süren bir hazırlık sürecinin ardından kayıtlar için İrlanda’yı seçti. "DUMAN I" ve "DUMAN II"’nin tüm kayıtları, Dublin’deki Grouse Lodge Studio'da 65 günde tamamlandı.

Kaan Tangöze ve Ari Borakas’ın imzasını taşıyan şarkıların yanı sıra Batuhan Mutlugil’in bestelediği şarkıların da ilk kez bulunduğu albümlerde ayrıca grubun canlı performanslarında kendileriyle birlikte sahne alan ve artık grubun önemli bir parçası haline gelen davulcu Cengiz Baysal’ın da şarkıları yer alıyor.

2 Haziran 2011 tarihinde konser kayıtlarından oluşan yeni albümleri "Canlı" Pasaj Müzik etiketiyle yayınlandı.

Duman, 4 yıl aradan sonra çıkaracağı ‘‘Darmaduman’’ adını taşıyan yeni albümünün lansman konseri için 21 Eylül 2013'te Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu Sahnesi'nde sizlerle olacak!

Milyonlarca müzikseverin hayranlıkla dinlediği ve takip ettiği Duman, yeni albümünün Antalya lansman konserini Konyaaltı Açıkhava sahnesinde gerçekleştiriyor.

Her albümü olay yaratan ve her geçen gün hayran sayısını artıran Duman, 4 yıl boyunca beklenen albümünü, nihayet sevenlerinin beğenisine sunuyor.

21 Eylül 2013 Cumartesi akşamı müzikseverle buluşacak olan Duman, yeni albüm lansman konserinin organizasyonunu ise Hedef Sanat üstleniyor. (Kaynak: www.biletix.com)

Duman’dan 4 Yıl Sonra Özlenen Albüm! “darmaduman”

Türk rock müziğinin sadık bir dinleyici kitlesine sahip efsane gruplarından Duman, 4 yıl aradan sonra 13 yeni şarkıdan oluşan yeni stüdyo albümü “darmaduman”ı Pasaj Müzik etiketiyle yayınlandı.

Kaan Tangöze (vokal/gitar), Batuhan Mutlugil (gitar), Ari Barokas (bas) ve Cengiz Baysal’dan (davul) oluşan Duman, bugüne kadar beş stüdyo albümü, iki konser albümü ve DVD’sini müzikseverlerin beğenisine sundu.

Prodüktörlüğünü Duman’ın üstlendiği, ''darmaduman'' albümü Mart 2013'te İrlanda'da Grouse Lodge Recording Studios'da bir ayda kaydedildi.

Albümün ilk klibinin önümüzdeki günlerde ''Yürek'' parçasına çekilmesi planlanıyor. Grubun tüm üyelerine ait beste ve sözlerin bulunduğu albümde, cover parça bulunmuyor.

''Eyvallah'' parçası ile birlikte toplumsal olaylara ithafen etkileyici yeni besteler..

''darmaduman'' albümünde yer alan ''Eyvallah'' internet üzerinden yayınlanmasından sonra,milyonlar tarafından paylaşılarak, hafızalara kazındı. Albümde ''Eyvallah'' gibi toplumsal olaylara atıfta bulunan ''Gözleri Kanlı'', ''Sınana Sınana'', ''Köpekler'' gibi parçalar dikkat çekiyor. ''Kolay Değildir'' gibi ağıt havasındaki türkünün yanı sıra, ''Seviyorsan İnanıyorsan'', ''Öyle Dertli'' gibi etkileyici şarkılar da dinleyiciyle buluşuyor.

Yeni şarkılarını dinleyicileriyle paylaşmak için sabırsızlanan grup, Türkiye'yi dolaşarak 20 Eylül İzmir Arena, 21 Eylül Antalya Açıkhava, 25 Eylül İstanbul Harbiye Açıkhava; 28 Eylül Denizli Açıkhava, 30 Eylül Gaziantep, 1 Ekim Adana, 3 Ekim Edirne ve 5 Ekim Bursa'da parçalarını canlı çalacak. (Kaynak: www.magazinci.com - 13.09.2013)

Ari Barokas’tan Solo Albüm “Lafıma Gücenme”

DUMAN grubunun bas gitaristi olarak tanıdığımız, ‘aman aman', ‘sor bana pişman mıyım’, ’yürek’, ‘senin marşın', ‘gözleri kanlı' gibi sevilen DUMAN şarkılarının da sahibi Ari Barokas ilk solo albümü ‘Lafıma Gücenme’yi müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Sözü müziği kendisine ait 10 yeni şarkısını akustik grup soundu ile seslendiren Ari Barokas aynı zamanda albümün prodüktörü.

Akustik gitar ve vokalde Ari Barokas’a, davulda ‘Mehmet Demirdelen’, kontrbasta ‘Ekin Bilgin’, akustik gitarda ‘Utku İnan’ ve geri vokallerde ‘Gülin Kılıçay ve Dilara Sakpınar’ eşlik ediyor. İstanbul Pür Stüdyoları’nda canlı olarak kaydedilen albümün mix ve masteringi ise İrlanda’da yapıldı.

Albümde yer alan şarkılar sırasıyla; 'yaşıyorum sil baştan’, ‘salaksın’, ‘yalnızlık kanında var’, ‘gavurlar’, ‘yalan’, ‘beyni yok’, ‘nafile’, ‘ömrümüz yine geçiyor’, ‘yangın var’, ‘egotango’.

Eş zamanlı olarak DUMAN ile yeni albüm çalışmalarına ve yoğun turne programına aralıksız devam eden Ari Barokas’ın albümü ‘Lafıma Gücenme’, Garaj Müzik etiketiyle 7 Şubat’ta dijital müzik platformlarında, 12 Şubat ise tüm müzik marketlerde yerini alıyor. (Albüm açıklaması - 2018)

Grup Üyeleri:
Kaan Tangöze (vokal)
Batuhan Mutlugil (gitar)
Ari Barokas (bas gitar)

Diskografi:
1999
Eski Köprünün Altında (Albüm, NR1 Müzik)

1. Köprü Altı
2. Bebek
3. Hatun
4. Halimiz Duman
5. Dağlar Dağlar
6. Hayatı Yaşa
7. Yalnızlık Paylaşılmaz
8. Dönek
9. İstanbul
10.Senin Gibi

2000
Alternative - Genç T.V. (Derleme Albüm, Universal Müzik)

9- Duman - Hatun - 03:54

2002
Belki Alışman Lazım (Albüm, Türü: Pop & Rock, NR1 Müzik)

1. Bu Akşam
2. Her Şeyi Yak
4. Kırmış Kalbimi
5. Masal
6. Manası Yok
7. Belki Alışman Lazım
8. Bal
9. Ah
10.Elimdeki Saz Yeter Canıma
11.Haberin Yok Ölüyorum
12.Bu Akşam (Akustik)

2003
Duman / Konser (Albüm, NR1 Müzik)

1- Bu Akşam (Konser DVD)
2- Bu Akşam
3- Masal
4- Oje
5- Bebek
6- Belki Alışman Lazım
7- İstanbul
8- Hatun
9- Gurbet
10-Her Şeyi Yak
11-Ah
12-Manası Yok
13-Hayatı Yaşa
14-Olmadı Yar
15-Kırmış Kalbini
16-Köprüaltı
17-Haberin Yok Ölüyorum
(Kayıtları 2003 yılı içerisinde İstanbul'da verdiği konserlerde gerçekleştirilen, 15 şarkıdan oluşan bu etkileyici albümde Duman'ın "Köprüaltı", "Her Şeyi Yak", "Bu Akşam", "Oje", "Bebek" ve "Hayatı Yaşa" gibi hit şarkılarının süper konser yorumlarının yanı sıra, ilk kez yayınlanan üç yeni parça da yer alıyor. Özdemir Erdoğan'ın harika bestesi "Gurbet", Türk müziğinin efsane olmuş şarkılarından "Çile Bülbülüm Çile"nin muhteşem rock yorumu bunlardan ikisi. Diğer yeni parça ise Duman konserlerinin en etkileyici bölümlerinden birini oluşturan, Müslüm Gürses'in üne kavuşturduğu "Olmadı Yar".
"Konser" albümü Türkiye'nin en sevilen ve en popüler rock grubunun dillerden düşmeyen etkileyici sahne performansını ve dinamizmini kayıt ortamına taşıyor. Duman konserlerindeki büyüleyici atmosferi tekrar yaşamak isteyenler ve bu fırsatı kaçırmış olanlar için)


2004
Bu Akşam (Albüm, NR1 Müzik)

1- Bu Akşam
2- Masal
3- Oje
4- Bebek
5- Belki Alışman Lazım
6- İstanbul
7- Hatun
8- Gurbet
9- Her Şey Yak
10-Ah
11-Manası Yok
12-Hayatı Yaşa
13-Olmadı Yar
15-Kırmış Kalbini

2005
Seni Kendime Sakladım (Rock Albüm, NR1 Müzik)

1. Özgürlügün Ülkesi
2. Sayın Bakan
3. Yanıbaşımdan
4. Seni Kendime Sakladım
5. Sen Ben
6. Melek
7. En Güzel Günüm Gecem
8. Yürekten
9. Aman Aman
10.Sadece Koklayacaktım
11.Rüyanda Görsen İnanma
12.Geçmiş Olsun

2006
Türk Rock (Derleme Albüm, Pasaj Müzik / Sony BMG, 24.11.2006)

1. Duman / Seni Kendime Sakladım - 04:01

2007
En Güzel Gecem / 1999 - 2006 (Rock Albüm, NR1 Müzik, 11.12.2007)

1. Bu Akşam - 02:52
2. Köprü Altı - 04:51
3. Her Şeyi Yak - 04:28
4. Seni Kendime Sakladım - 04:02
5. Oje - 04:20
6. Hayatını Yaşa - 03:55
7. Belki Alışmam Lazım - 03:31
8. Bebek - 03:54
9. Aman Aman - 04:06
10.Ah - 04:51
11.Yanıbaşımdan - 04:43
12. En Güzel Günüm Gecem - 03:38
13.İstanbul - 01:36
14.Çile Bülbülüm Çile - 05:05
15.Olmadı Yar - 06:25


2008
Rock`n Coke Konseri (CD Albüm / CD + DVD Albüm, NR1 Müzik, 02.12.2008)

CD:
1- Sadece Koklayacaktım
2- Özgürlüğün Ülkesi
3- Yürekten
4- Aman Aman
5- Belki Alışman Lazım
6- Seni Kendime Sakladım
7- En Güzel Günüm Gecem
8- Yanıbaşımdan
9- Köprüaltı
10-Bu Akşam
11-Geçmiş Olsun
(CD+DVD albümde) DVD:
11 Parçanın Rock`n Coke Konseri Görüntüleri
Format: PAL 4:3
Dijital 2.0 Stereo

(Albüm Açıklaması: Türkiye’de alternatif müziğin yayılmasına ve sevilmesine kurulduğu 1997 yılından beri öncülük eden NR1 Müzik, Duman grubunun hayranlarından gelen istek üzerine grubun Rock’n Coke Festivali’nde verdiği konserin CD ve DVD’sini yayınlıyor: “Duman – Rock’n Coke Konseri”.

Aralık ayının ilk haftasında yayınlanacak olan “Rock’n Coke Konseri” albümü ve DVD’si, Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından olan Duman’ın geçmiş yıllarda satış listelerinde zirveye çıkan albümlerinde yer alan 11 şarkının canlı performansından oluşuyor.

Grubun 2003 yılında piyasaya çıkan ilk konser albümü, “Duman-Konser”de, Duman’ın ilk iki stüdyo albümünde bulunan şarkıların canlı performansları yer alıyordu. Bu albümün devamı niteliğindeki “Rock’n Coke Konseri” albümüyle Dumanseverler, grubun son stüdyo albümü “Seni Kendime Sakladım”daki parçaların konser versiyonlarını da arşivlerine ekleme fırsatını elde edecekler.

Duman'ın "Seni Kendime Sakladım" albümündeki parçaların tamamına yakını bu albümde yer alırken, "Bu Akşam", "Köprüaltı" ve "Belki Alışman Lazım" gibi Duman klasikleri de bir saatlik bu muhteşem konseri tamamlıyor.

Duman'ın 2.Eylül.2006 tarihinde Rock’n Coke müzik festivalinde verdiği konser müzikseverler ve eleştirmence grubun en iyi performanslarından biri olarak kabul ediliyor. Grubun kariyerinde önemli bir yere sahip olan bu konserin tamamını içeren ses ve görüntü kayıtları CD ve sınırlı sayıda üretilecek "CD+DVD Set" formatlarında iki farklı versiyon şeklinde yayınlanacak.)


2009
Duman 1 (Albüm, Sony-BMG Müzik, 18.03.2009)

1- Dibine Kadar - 03:48 (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
2- Sarhoş - 04:19 (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
3- Sor Bana Pişman Mıyım - 04:34 (Söz & Müzik: Ari Barokas)
4- Hayvan - 03:39 (Söz & Müzik: Ari Barokas)
5- Yalan - 04:27 (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
6- Sevdim Desem - 03:50 (Söz: Kaan Tangöze, Müzik: Batuhan Mutlugil)
7- Yağmurun Sabahında - 04:06 (Söz & Müzik: Cengiz Baysal)
8- Helal Olsun - 05:21 (Söz: Kaan Tangöze, Müzik: Batuhan Mutlugil)
9- Rezil - 06:03 (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
10-Bu Aşk Beni Yorar - 04:09 (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com

Duman 2 (Albüm, Sony-BMG Müzik, 18.03.2009)

1- Balık - 02:48 (Söz & Müzik: Batuhan Mutlugil)
2- Senin Marşın - 03:47 (Söz & Müzik: Ari Barokas)
3- Senden Daha Güzel - 03:59 (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
4- İyi De Bana Ne - 03:32 (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
5- Elleri Ellerime - 04:16 (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
6- Paranoya - 04:10 (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
7- Vals - 04:26 (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
8- Kumbela - 04:52 (Söz & Müzik: Cengiz Baysal)
9- Tövbe - 05:12 (Söz & Müzik: Ari Barokas)
10-Of - 05:43 (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)


2011
Canlı (Albüm, Pasaj Müzik, 02.06.2011)

CD/1
1. Dibine Kadar (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
2. Sarhoş (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
3. Yağmurun Sabahında (Söz & Müzik: Cengiz Baysal)
4. İyi de Bana Ne? (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
5. Vals (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
6. Senden Daha Güzel (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
7. Sevdim Desem (Söz: Kaan Tangöze, Müzik: Batuhan Mutlugil)
8. Yalan (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
9. Of (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
10. Sen Yoksun Diye (Söz & Müzik: Burhan Bilgin)
11. Tövbe (Söz & Müzik: Ari Barokas)
12. Bu Aşk Beni Yorar (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
13. Senin Marşın (Söz & Müzik: Ari Barokas)
14. Kümbela (Söz & Müzik: Cengiz Baysal)
15. Paranoya (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
CD/2
1. Dibine Kadar (Akustik) (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
2. Sarhoş (Akustik) (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
3. Senin Marşın (Akustik) (Söz & Müzik: Ari Barokas)
4. Sevdim Desem (Akustik) (Söz: Kaan Tangöze, Müzik: Batuhan Mutlugil)
5. Elleri Ellerime (Akustik) (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
6. İyi de Bana Ne? (Akustik) (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
7. Balık (Akustik) (Söz & Müzik: Batuhan Mutlugil)
8. Bu Aşk Beni Yorar (Akustik) (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
6. İyi de Bana Ne? (Akustik) (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
7. Balık (Akustik) (Söz & Müzik: Batuhan Mutlugil)
8. Bu Aşk Beni Yorar (Akustik) (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
9. Sen Yoksun Diye (Akustik) (Söz & Müzik: Burhan Bilgin)
10. Geçmiş Olsun (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
11. Haberin Yok Ölüyorum (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
12. Hayvan (Söz & Müzik: Ari Barokas)
13. Sor Bana Pişman mıyım? (Söz & Müzik: Ari Barokas)
14. Balık (Söz & Müzik: Batuhan Mutlugil)
15. Elleri Ellerime (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
16. Helal Olsun (Söz: Kaan Tangöze, Müzik: Batuhan Mutlugil)
17. Kara Toprak (Söz & Müzik: Aşık Veysel Şatıroğlu)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com

2013
Darmaduman (Albüm, Pasaj Müzik, 12.09.2013)

1. Seviyorsan İnanıyorsan (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
2. Eyvallah (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
3. Deli (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
4. Yürek (Söz & Müzik: Ari Barokas)
5. Köpekler (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
6. Akıbet (Söz & Müzik: Batuhan Mutlugil)
7. Saldır (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
8. Kolay Değildir (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
9. Gönül İster (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
10.Gözleri Kanlı (Söz & Müzik: Ari Barokas)
11.Öyle Dertli (Söz & Müzik: Batuhan Mutlugil)
11.Öyle Dertli (Söz & Müzik: Batuhan Mutlugil)
12.Melankoli (Söz & Müzik: Kaan Tangöze)
13.Sınana Sınana (Söz & Müzik: Cengiz Baysal)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.ttnetmuzik.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

2015
Gölge Etme / Kaan Tangöze (Solo Albüm, Ada Müzik, 01.10.2015)

1. Gölge Etme - 02:57
2. Bekle Dedi Gitti (Çizik) - 04:37
3. Bir Kız Bana Emmi Dedi - 02:31
4. Şanlı Millet - 04:45
5. Taksim Meydanı - 04:46
6. Bir Rüya Gördüm - 03:52
7. Amerikan Kovboyları - 03:29
8. O Yolda - 04:01
9. Kalmak Türküsü - 03:08
10.Tersname - 05:21
11.Allı Turnam - 04:48
12.Kıyamet - 04:34


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.idefix.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.emusic.com
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.amazon.de (Almanya)

2018
Lafıma Gücenme / Ari Barokas (Solo Albüm, Garaj Müzik, Dijital 07.02.2018,CD 12.02.2018)

1. Yaşıyorum Sil Baştan
2. Salaksın
3. Yalnızlık Kanında Var
4. Gavurlar
5. Yalan
6. Beyni Yok
7. Nafile
8. Ömrümüz Yine Geçiyor
9. Yangın Var
10.Egotango

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
us.7digital.com (ABD)
www.musicload.de (Almanya)
www.amazon.es (İspanya)

Belki Alışman Lazım ( [LP] PLAK Albüm, Universal Müzik, 25.12.2018)
(2002 yılında NR1 Müzik tarafından çıkarılan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1. Bu Akşam
2. Her Şeyi Yak
3. Oje
4. Kırmış Kalbini
5. Masal
6. Manası Yok
B Yüzü:
1. Belki Alışman Lazım
2. Bal
3. Ah
4. Elimdeki Saz Yeter Canıma
5. Haberin Yok Ölüyorum

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.goldplak.com
www.zihni.com
www.ozhizo.com

2019
Belki Alışman Lazım ( [LP] PLAK Albüm, Universal Müzik, 04.01.2019)
(2002 yılında NR1 Müzik tarafından çıkarılan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])


Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com

Belki Alışman Lazım (CD Albüm, Universal Müzik, 07.01.2019 [Yeni Baskı])
(2002 yılında NR1 Müzik tarafından çıkarılan albümün CD formatında [YENİ BASIMI])

1. Bu Akşam
2. Her Şeyi Yak
3. Oje
4. Kırmış Kalbini
5. Masal
6. Manası Yok
7. Belki Alışman Lazım
8. Bal
9. Ah
10.Elimdeki Saz Yeter Canıma
11.Haberin Yok Ölüyorum
12.Bu Akşam (Akustik)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.kitapsec.com
www.eganba.com
store.unkapani.digital
www.zihni.com
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Eski Köprünün Altında (LP=Long Play Plak Albüm, Murat Akad, 06.05.2019)
(1999 yılında NR1 Müzik tarafından çıkarılan albümün PLAK formatındda [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1. Köprüaltı
2. Bebek
3. Hatun
4. Halimiz Duman
5. Dağlar bağlar
B Yüzü:
1. Hayatı Yaşa
2. Yalnızlık Paylaşılmaz
3. Dönek
4. İstanbul
5. Senin Gibi

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.kitapsan.com.tr
www.zihni.com
www.ozhizo.com
www.rainbow45records.com
www.turnalarplak.com
www.goldplak.com
Resmi Web Site Adresi:
www.dumanlive.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/OfficialDuman
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/OfficialDuman
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/duman
Resmi YouTUBE Adresi:
www.youtube.com/dumantube
Resmi Google+ Sayfa Adresi:
plus.google.com/113680888147592719864
Kaan Tangöze'nin Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/OfficialKaanTangoze
Kaan Tangöze'nin Resmi YouTUBE Adresi:
www.youtube.com/channel/Kaan Tangöze
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (3471 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız]
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag