Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım


   Kim Online
Şu an sitede, 249 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 249
Üye: 0
Toplam: 249

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 63,137,864
  • Bugün: 23,619
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Aug 22, 2019
  • 05:48 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Emir (Sevinç)
Bookmark and Share
    Geri Dön   (6517 okuma)Emir (Sevinç)
Emir (Sevinç)
Emir (Sevinç)
FOTO GALERİ

Tarkan’ın sahibi olduğu HİTT Müzik etiketiyle piyasaya çıkacak olan Emir’i görenler patronuyla olan benzerliği karşısında dillerini yutacaklar. Cuma sabahı Tarkan’ın sahibi olduğu HİTT Müzik’in müdürü Sevtap Küçükkaralar beni gazeteden otomobiliyle aldı; “Seni bir stüdyoya götüreceğim. Birini dinleteceğim. Sürpriz’ dedi. İçimden ‘Allah Allah, acaba Tarkan’ın yeni şarkılarını mı dinleyeceğim?’ diye düşündüm. Ardından Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakan olmadan önce oturduğu Beylerbeyi’ndeki evinin sokağına girdik. Meğer Ozan Çolakoğlu’nun yeni stüdyosu buradaymış.”

GAZETECİLİK OKUYOR

Stüdyodan içeri girip kayıt odasına oturduğumda öğrendim ki, önümüzdeki hafta Emir adında yeni bir şarkıcının albümü çıkıyormuş. Ancak kendisi ilk gazeteci ile randevusuna geç kaldı... O sırada haber geldi: “Benzinciden benzin alıp geliyorum!” Kimdi bu Emir? Sevtap anlatıyor, “Emir Sevinç 28 yaşında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo TV’de okuyor. Psikoloji master’ı yapmak istiyor. Demet Akalın, Gülşen ve daha birçok sanatçının menajeri Haluk Şentürk’ün asistanlığını yapmış biri.” Bunları duyunca daha da meraklandım. Ancak Emir içeri girdiğinde bir an Tarkan geldi sandım. Minyonluğu bile çok benziyor. Konuşmaya başlayınca, sesinin de Tarkan’a benzediğini gördüm. İçimden ‘Acaba yeni bir Tarkan mı doğuyor?’ dedim. Emir anlatmaya başladı; “En büyük hayalimdi. Yıllarca bütün sanatçıların yanında yer aldım. Hepsinden şarkı istedim, beni kırmadılar. Hatta vokal bile yaptılar” dedi ve şarkılarını dinlemeye başladık. Nazan Öncel’in verdiği “Tornistan” şarkısında içimden eşlik etmek geldi. Çok güzeldi.

Yıldız Tilbe’nin şarkısında ayağa kalkıp oynamak istedim. Gülşen, Harun Kolçak, Berksan, rahmetli Aysel Gürel bile var albümde. Hele, bir zamanların meşhur şarkıcısı Jale’nin “Üzgünüm” şarkısını söylerken Tarkan’ın “Vazgeçemem” yılları geldi gözümün önüne. Bu kasette Hande Yener’i Hande Yener yapan Fettah Can ve Alper Narman bile var. Tam 12 şarkı. Albüme şarkılarını veren birbirinden ünlü sanatçılar bu şarkılar karşılığında ya ücret almamışlar veya çok cüzi rakamlara istemişler. Dinletinin sonunda bombayı patlatıyor Emir; söz ve müziği Tarkan’a ait “Ben Sen Olamam”... Emir’in aynı zamanda çıkış parçası olan bu şarkı, gözlerimi kapattığımda karşımda Tarkan’ı görmeme neden oldu. Bence Tarkan kendi okuyabileceği bir şarkıyı vermiş Emir’e, ki bu ona ne kadar güvendiğini gösteriyor.

BU YAZ ÇOK KONUŞULACAK

Tabii insanın aklı karışıyor, bu kadar sanatçıdan şarkı almak doğru mu? Bu konuda da çok şanslı Emir, çünkü bu işin üstadı Ozan Çolakoğlu öyle bir düzenleme yapmış ki, kaset baştan sona akıp gidiyor. Bu yaz Emir çok konuşulacak. Tarkan’ın patronluğu da çok konuşulacak. İlk eseri hiç fena değil yani! (Kaynak: www.magazinkolik.com - 31.05.2009)

2009 yılında müzikseverlere hediye ettiği ilk albümü ‘Ben Sen Olamam’la herkesin beğenisini kazanan Emir Sevinç, birbirinden güzel şarkıları ve albümünden tüm detaylarla Muzik.net’te!

Büyük beğeni toplayan “Ben Sen Olamam” albümünün ilk klibini aynı adı taşıyan şarkısına çeken Emir, ikinci klibini ise sözleri Yıldız Tilbe’ye, müziği ise Yunanca bir şarkıdan aktarılan “Eline Düştüm” şarkısına çekti. Şarkının düzenlemesi ise aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü üstlenen Ozan Çolakoğlu’na ait.

Albümdeki her şarkının ise Emir’de özel bi yeri var; Emir’le dostluğu yıllar öncesine dayanan Aysel Gürel, hasta yatağında emanet etti Elebaşı şarkısını... Nazan Öncel, gün ışığına çıkmamış sözleri ve insanın ruhunu kıpırdatan bestesi Tornistan diyerek, hop oturup, hop kaldırdı... Gülşen, hem vokali hem de bestesi Engelli Koşu ile buram buram Gülşen rüzgarları estirdi... Harun Kolçak kendi albümü için yazdığı ‘Anladım’ı tereddütsüz hediye etti... Zeynep Talu’nun unutulmaz dizeleri ile bir Garo Mafyan bestesi Üzgünüm, geçmiş yılların özlenen aşk dolu anılarını geri getirdi...

Albümün en genç bestecisi Berksan, Aşk mı Savaş mı? sorusunu sorarak geldi şarkısıyla... Alper Narman ve Fettah Can ikilisi, kendilerini her zaman büyük bir beğeni ile takip eden Emir’in heyecanını, Şeklim Başka ile bastırıp, Özgürsün, Şiki Şiki ve Kara Gün adlı şarkılarıyla ona daha da cesaret verdiler... Ümit Sayın, vokal süpervizörlüğü yaparak, bu güzel şarkıların seslendirilmesinde önemli yol gösterici oldu...

Sonunda, nice uğraşlarla katedilen yolun en güzel yerinde Tarkan’la karşılaştı Emir. Bu karşılaşma Emir’e ''rastlantıda bile rastlantının olmadığını, sadece çok istemekle hayallerin gerçek olabileceğini'' birkez daha gösterdi. Tarkan ise, bu albüme “Ben Sen Olamam” adlı şarkısı ve vokaliyle son noktayı koydu. (Kaynak: www.muzik.net)

Emir’den “Ateşten Bi’ Rüzgar” Geliyor

Yakışıklı ve yetenekli yorumcu Emir “Ateşten Bi’ Rüzgar” adlı maxi single’ını tamamladı.

Üç şarkılık maxi single albümünde Emir, Yıldız Tilbe – Gülşen – Alper Narman – Onur Özdemir gibi isimlerle çalıştı.

Müzik direktörlüğünü Ozan Çolakoğlu’nun üstlendiği albümün çıkış şarkısı sözlerini Yıldız Tilbe‘nin yazdığı bestesi Gülşen’e ait olan “Sudan Sebep” adlı şarkı.

Kaya Müzik etiketiyle yayınlanacak olan “Ateşten Bi’Rüzgar”ın düzenlemeleri Ozan Çolakoğlu ve Atınç Tombak üstlendi. (Kaynak: www.michaelshow.com - 05.04.2012)

Emir’in Yeni Klibi: “Veda Gecesi”

2012 yılının en başarılı albümlerinden birine imza atan Emir, “Sudan Sebep” ve ‘Makina’nın ardından “Veda Gecesi (Koyu Yalnızlık)” adlı şarkısına, kardeşi Erdi Sevinç yönetmenliğinde klip çekti.

Bir sonbahar gecesi, Amsterdam’ın büyülü sokaklarında yaşanan hüzünlü bir ayrılık hikayesinin anlatıldığı klibin görüntü yönetmeni Veli Kuzlu.

Sözleri Yıldız Tilbe’ye, müziği Harry K’ya ait olan şarkının düzenlemesi ise Atınç Tombak imzası taşıyor. (Kaynak: www.sozmuzik.com - 12.11.2012)

Emir, Bu Kez “Tutuşmayan Kalmasın” Diyor!

“Sudan Sebep”, “Makina” ve “Veda Gecesi” adlı şarkılarıyla 2012 yılının en çok dinlenen isimlerinden olan Emir, bir yandan albüm çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da yepyeni şarkısı ‘Tutuşmayan Kalmasın’ı sevenlerinin beğenisine sunuyor.

Shen Entertainment etiketiyle, dijital ortamda, single olarak yayınlanacak şarkının sözleri Gökhan Şahin, bestesi ve aranjesi ise Emrah Karaduman’a ait.

Murad Küçük yönetmenliğinde kliplendirilen bu hareketli şarkı, enerjisi ve heyecanıyla 2013 yılının en çok dinlenenleri arasına girmeye aday! (Kaynak: www.magazinci.com / www.sozmuzik.com - 15.05.2013 / www.magazinkolik.com / www.kralmagazin.com.tr - 17.05.2013)

Emir “Tutuşmayan Kalmasın” İle Yaza Sıcak Bir Giriş Yaptı!

“Sudan Sebep”, “Makina” ve “Veda Gecesi” adlı hala eskimeyen hit şarkılarından sonra yaza “Tutuşmayan Kalmasın” adlı yepyeni şarkısıyla sıcak ve iddialı bir giriş yapan Emir, konserlerine devam ediyor.

Yeni şarkısı “Tutuşmayan Kalmasın” ile radyo listelerinde zirveye doğru ilerleyen Emir ve pop müziğin başarılı ismi Hadise, 5 Temmuz Cuma akşamı saat 21:00’de Lüleburgazlı hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Büyükkarıştıran Belediyesi 7. Gençlik ve Kültür Etkinlikleri Festivali’nde aynı sahneyi paylaşacak olan iki yıldız en sevilen şarkılarını bu kez Lüleburgazlı hayranları için söyleyecek.

Bir yandan yeni yılda çıkartmayı planladığı albümünün hazırlıklarına devam eden Emir, bu yazı repertuar hazırlıklarıyla ve konserlerle geçirmeyi planlıyor. (Kaynak: www.magazinci.com - 04.07.2013)

EMİR BU KEZ KENDİ ŞARKILARINI SÖYLÜYOR...

Emir, “Kendimden” adlı yepyeni maxi single çalışmasını Sony Music etiketiyle yayımlıyor.

İlk kez kendi yazdığı şarkılardan oluşan bir albüm hazırlayan sanatçı, aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü de üstlendi. Gülşen ve Yıldız Tilbe’nin de vokalleriyle renk kattığı albümün aranjörleri ise Erdem Kınay, Emrah Karaduman, Turaç Berkay Özer ve Ceyhun Çelikten. Albümün; sözleri Emir, müziği ise Ceyhun Çelikten imzalı çıkış şarkısı ‘Bi Ağla’yı Murad Küçük yönetmenliğinde kliplendiren sanatçı, kartonet fotoğrafları için de Emre Ünal’ın objektifine poz verdi.

Emir’in “Kendimden” albümü 16 Aralık 2014 tarihinde müzik marketlerdeki yerini alacak. (Albüm açıklaması)

Emir “Yaylı Yatak” İle Karşımızda!..

“Kendimden” adlı maxi single çalışmasının çıkış parçası ‘Bi Ağla’ ile uzun süre listelerin üst sıralarında yer alan Emir, şimdi de ikinci klip şarkısı ‘Yaylı Yatak’ ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

“Kendimden” adlı maxi single çalışmasının çıkış parçası ‘Bi Ağla’ ile uzun süre listelerin üst sıralarında yer alan Emir, şimdi de ikinci klip şarkısı “Yaylı Yatak” ile karşımızda...

Söz ve müziği Emir’e, düzenlemesi ise Turaç Berkay’a ait olan şarkıya, Yıldız Tilbe de vokaliyle renk katıyor.

Kardeşi Erdi Sevinç yönetmenliğinde çekilen klipte Emir’e sevimli teyzelerden oluşan bir orkestra ve Ukraynalı bir model eşlik etti. Klibin görüntü yönetmeni ise Eren Yıldız...

Tophane ve Karaköy’de yapılan çekimlerden oluşan ve izlesene.com’da Sony Music tarafından 8 Haziran’da yayımlanan “Yaylı Yatak” klibi ise 9 Haziran’da tüm müzik kanallarında... (Kaynak: www.magazinkolik.com - 08.06.2015)

Emir’in Yeni Hiti “Ya Rab”

Ünlü şarkıcı Emir, Sony Music etiketiyle yayımladığı Kendimden adlı albümünün son klibini “Ya Rab”a çekti.

Erdi Sevinç yönetmenliğinde Film Line ekibi tarafından çekilen klibin görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu üstlendi.

Ünlü şarkıcı Emir Sony Music etiketiyle yayımladığı “Kendimden” adlı albümünün son klibini ‘Ya Rab’a çekti.

Klipte, Emir’e bir dansçı ve İtalyan bir model eşlik ederken, ünlü oryantal Didem de muhteşem gösterisi ile klibe renk kattı.

Sözlerini Emir’in yazdığı, bestesi ise Yunanca bir şarkıdan uyarlama olan ‘Ya Rab’ın aranjesinde Emrah Karaduman imzası var.

“Ya Rab” bugünden itibaren sanatçının Vevo sayfasında ve tüm müzik kanallarında...
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 08.01.2016)

Emir’le “Mevsim Sonbahar”!

Emir, yeni teklisi ‘Mevsim Sonbahar’ı Sony Music Türkiye etiketiyle yayımladı.

Sözleri Emir’e, bestesi genç müzisyen Oğuz’a ait olan şarkının aranjesini Erdem Kınay üstlendi.

‘Mevsim Sonbahar’ı “romantik ve karizmatik bir şarkı” diye tanımlayan Emir, klibini Erdi Sevinç yönetmenliğinde çekerken, fotoğraflar için Sezer Arıcı’yla çalıştı.

Emir yeni single’ı “Mevsim Sonbahar” ile bugün itibariyle tüm dijital platformlarda ve radyolarda sizlerle.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 21.10.2016)

Emir’in Yeni Klibi “Sıkıntı Yok”

Emir “Sıkıntı Yok” adlı yeni şarkısını kliplendirdi.

Yönetmenliğini Erdi Sevinç, görüntü yönetmenliğini ise Eren Yıldız’ın üstlendiği klipte Emir’e Bulgar bir model de eşlik etti.

Yaz mevsiminin sıcacık renkleriyle süslü klip, Riva’da 10 saatte çekildi.

Sözleri Emir’e bestesi; Papavomvolakis Antonios ve Papavomvolakis Dimitrios’a ait olan şarkının enerjik alt yapısı ise Erdem Kınay imzası taşıyor.

“Sıkıntı Yok” EmirVevo Youtube kanalı ve tüm müzik kanallarında yayında.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 07.07.2017)

Emir’in ‘Gri’si Kliplendi!

Emir’in yeni şarkısı “Gri” Sony Music Türkiye etiketiyle yayımlandı.

“Kalbe dokunan şarkılarımdan” diye nitelendirdiği ‘Gri’nin sözlerini yine kendisi yazan Emir, besteci olarak Ceyhun Çelikten, aranje için Erdem Kınay’la çalışırken, fotoğraflar Sezer Arıcı imzalı...

Şarkının klibi ise Belgrad Ormanı’nda Erdi Sevinç yönetmenliğinde çekildi.

Renkleri ve duygusuyla bir ayrılık hikayesini anlatan klibin görüntü yönetmenliğini Eren Yıldız üstlendi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 03.02.2018)

Emir ‘N’aptın’ Yayında!..

Emir “N’aptın Sevgilim” adını verdiği yeni single’ını Ozinga Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımladı.

Çıkış parçası olarak seçilen “N’aptın” Erdi Sevinç yönetmenliğinde çekilen klibiyle müzik kanallarında yayına girdi.

İki şarkıdan oluşan single’da sözü ve müziği Gülşen’e, düzenlemesi Can Ata Yılmaz’a ait “N’aptın”, ve Emir’in sözlerini yazdığı, müziği Oğuz Yılmaz, düzenlemesi Celil Yavuz imzalı “Sevgilim” yer alıyor.
(Kaynak: muzikonair.com - 30.11.2018)

Emir’den Memleketi Cunda’da ‘Aynen Devam’a Klip Geldi

Bugüne kadar birçok hit şarkıya imza atan pop müziğin başarılı isimlerinden Emir, “Aynen Devam” isimli yepyeni single çalışmasını Sony Music etiketiyle dinleyicilerin beğenisine sundu.

Sevenleriyle yeniden buluşmanın heyecanını yaşayan Emir, eğlenceli şarkısı ‘Aynen Devam’la yaz mevsimine iddialı bir giriş yaptı.

Sözleri Emir’e ait olan, müziği New York çıkışlı alternatif rock grubu Firewater grubunun basçısı Todd Ashley tarafından bestelenen şarkının düzenlemesi ise Celil Yavuz’a ait.

MEMLEKETTE MURAD KÜÇÜK İMZALI KLİP!

Dinleyenleri dansa davet eden kıpır kıpır bir aşk şarkısı olan ‘Aynen Devam’ın ın renkli görüntülere sahip olan video klibi ise ünlü yönetmen Murad Küçük tarafından, Emir’in memleketi Cunda’da çekildi.

Emir, klibi için çocukluğunun geçtiği sokaklarda ve deniz kıyılarında arkadaşlarıyla birlikte kamera karşısına geçti.
(Kaynak: www.magazinci.com - 26.07.2019)

Diskografi:
2009
Ben Sen Olamam (Albüm, DMC Müzik, 10.06.2009)

1- Ben Sen Olamam - 04:08 (Söz & Müzik: Tarkan)
2- Tornistan - 03:25
3- Eline Düştüm - 03:48 (Söz: Yıldız Tilbe, Müzik: Phoebus)
4- Üzgünüm - 05:10 (Söz: Zeynep Talu, Müzik: Garo Mafyan)
5- Engelli Koşu - 04:13 (Söz & Müzik: Gülşen)
6- Şeklim Başka - 04:06 (Söz & Müzik Fettah Can)
7- Şiki Şiki - 03:28 (Söz & Müzik: Alper Narman, Fettah Can)
8- Anladım - 03:48 (Söz & Müzik: Harun Kolçak)
9- Özgürsün - 02:56 (Söz & Müzik: Alper Narman, Fettah Can)
10-Elebaşı - 03:28 (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Tolga Sunter)
11-Kara Gün - 03:49 (Söz & Müzik: Fettah Can)
12-Aşk mı Savaş Mı - 03:53 (Söz & Müzik: Berksan)
13-Engelli Koşu (Ozinga Remix) - 06:01 (Söz & Müzik: Gülşen)
14-Ben Sen Olamam (Suat Ateşdağlı Remix) - 04:54 (Söz & Müzik: Tarkan)


2012
Ateşten Bi` Rüzgar [Sudan Sebep] (Maxi Single, Kaya Müzik, 25.04.2012)

1- Sudan Sebep (feat. Gülşen) (Söz: Yıldız Tilbe, Müzik: Gülşen, Düzenleme: Ozan Çolakoğlu )
2- Makina (Söz: Alper Narman & Onur Özdemir Müzik: Gavriilidis Vasilis)
3- Veda Gecesi (Koyu Yalnızlık) (Söz: Yıldız Tilbe Müzik: Harry K)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.eganba.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.deezer.com
play.google.com

2013
Tutuşmayan Kalmasın (Single, Shen Entertainment, 15.05.2013)

1- Tutuşmayan Kalmasın (Söz: Gökhan Şahin, Müzik ve Düz.: Emrah Karaduman)

İnternet Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com
play.google.com

2014
Kendimden (Maxi Single, Sony Müzik, 16.12.2014)

1. Bi Ağla
2. Ya Rab
3. Yaylı Yatak
4. Bi Ağla (Ceyhun Çelikten Versiyon)


İnternetten CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
İnternet Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
www.deezer.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.amazon.de (Almanya)
www.musicload.de (Almanya)

2015
Toz Duman / Emrah Karaduman (Albüm, DMC, [Dijital 14.04.2015], 12.06.2015)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4- Aşkperest (feat. Emir) - 03:49

2016
Mevsim Sonbahar (Single, Columbia / Sony Müzik, 21.10.2016)

1- Mevsim Sonbahar


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2017
Sıkıntı Yok (Single, Sony Musick, 07.07.2017)

1- Sıkıntı Yok


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.deezer.com

2018
Gri (Single, Sony Müzik, 02.02.2018)

1- Gri


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

N’aptın Sevgilim (Single, Ozinga, 30.11.2018)

1- N’aptın - 03:33
2- Sevgilim - 03:09

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Aynen Devam (Single, Sony Müzik, 19.07.2019)

1-Aynen Devam - 03:42

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.emirmusic.com
Resmi Facebook Profil Adresi:
www.facebook.com/emirsevincvevo
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/emirmusicofficial
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/onlineemir
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/emirinstagram
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/EmirOfficial1

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (6517 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız]
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag