Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım


   Kim Online
Şu an sitede, 311 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 311
Üye: 0
Toplam: 311

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 63,080,000
  • Bugün: 27,349
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Aug 20, 2019
  • 08:17 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Gökhan Tepe
Bookmark and Share
    Geri Dön   (6852 okuma)Sanatçı: Gökhan Tepe
GÖKHAN TEPE
FOTO GALERİ
Hüsmen bey ve Sema Hanımın ilk çocukları olarak 08.02.1978 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu, Yeşilyurt Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu’nda okudu. İlkokuldan sonra müziğe olan ilgisini fark etmesi sebebiyle 1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nda müzik kariyerinin ilk adımını attı. Çalgı eğitimi bölümünde orta ve yüksek öğrenimini tamamladı.

O yıllarda tek hayali iyi bir müzisyen olmak ve büyük kitlelere seslenebilmek olan Gökhan Tepe, bu hayaline ilk adımını orta ikinci sınıfta ilk bestesini yaparak attı.

Ardından 1996 yılında prodüktörlüğünü İskender Ulus’un üstlendiği “Çöz Beni” adlı ilk albümü ile hayallerinin büyük bölümünü gerçekleştirme fırsatına sahip oldu. Albümde yer alan, sözü kendisine müziği Erdem Kınay’a ait olan “Dönmem” adlı şarkıyla ilk kez müzikseverlerle buluştu. Sırasıyla Bayıldım, Aşk Belası, Zor Gelir ve Çöl Çiçeğim’e çektiği 5 kliple ilk albümü tamamladı.

Aranjörlüğünü Selim Çaldıran ve Cenk Eroğlu’nun hazırladığı “Canözüm” adlı albümü 1999 yılının Mart ayında müzik severlerle buluştu. Bu albümde klip çekilen hitleri arasında ise yine sözü ve müziği kendisine ait olan “Canözüm”, Cenk Eroğlu ile birlikte hazırladıkları “Seni Bana Vermediler”, Barış Aryay ve Sementa imzaları taşıyan “Sevmeler Yasak Bana” isimli sevilen şarkılar yer aldı.

2000 senesinde yapımcılığını Osman Yağmur Dereli’nin üstlendiği yönetmenliğini ise Ümit Efekan’ın yaptığı ve 33 bölüm yayınlanan “Benim İçin Ağlama” adlı dizide Fatma Girik’in oğlu rolüyle oyunculuğa ilk adımını atmış oldu.

2002 senesinde “Belki Hüzün Belki De Aşk” adlı albümünü müzikseverlerle buluşturdu. “Annem”, “Ben Delinin Biriyim” ve “Tanrım Affeder mi?” gibi hitlerin çıktığı albümde yine bir çok şarkının söz ve bestesinde Gökhan Tepe imzası yer aldı. Müzik Dünyasının En Kaliteli seslerinden Gökhan Tepe'nin, 2 yılı aşkın çalışmanın ürünü ''Yürü Yüreğim'' adlı albümünde tüm şarkıların söz ve müzikleri sanatçıya ait.

Dört yıllık ayrılığın ardından 2006 yılının Temmuz ayında “Yürü Yüreğim” adlı albümle müzikseverlerle tekrar buluştu. Profesyonel sanat yaşantısının 10. yılına giren ve “Yürü Yüreğim benim müzik hayatımda da bir dönüm noktası oluşturdu” diyen Gökhan Tepe bu albümde “Yürü Yüreğim”, “İnsanoğlu” ve “Gel Aşkım” şarkılarını kliplendirdi. İlk klip aynı zamanda albüm ismi olan “YÜRÜ YÜREĞİM” adlı şarkıya çekildi. Yönetmen Tülay İbak, İstanbul’un in klüplerinden Levent Fancy’yi klip mekanı olarak seçti. Otuz kişilik cast grubuyla çalışılan klibin çekimi 2 gün sürdü.

Albümde sözü Hakkı Yalçın’a ait olan “Evire Çevire” adlı şarkının dışında tüm söz ve müziklere kendi imzasını atan Gökhan Tepe söz yazarı ve besteci kimliğini de ispatlamış oldu.

Bu arada kendi albümleri için yaptığı çalışmaların yanı sıra müzik sektöründe başarılı çıkışlar yapan bir çok profesyonel sanatçının albümlerinde Gökhan Tepe imzasını taşıyan şarkılar yer aldı.

Sanatçının dördüncü albümü olan bu çalışmada, sözleri Hakkı Yalçın’ın olan “Evire Çevire” adlı şarkının dışında, diğer tüm söz ve müzikler kendisine ait. Bu albüm; sanatçının diğer albümlerinden daha dinamik olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Albümde yedi hızlı, dört slow şarkı yer aldı. Erhan Bayrak, Mustafa Ceceli ve Barış Özesener albümün aranjörlüğünü üstlenen isimler.

Müzik çalışmaları bu hızla giderken oyunculuk adına gelen teklifleri de değerlendirme fırsatı bulan Gökhan Tepe, Show TV de yayınlanan “Maçolar” adlı dizide Burhan Öçal ve Özlem Tekin’le başrolleri paylaştı.

2007'de Serap Sapaz'ın ''Aferin Sana'' isimli albümündeki ''Ben Unutursam'' isimli şarkının söz ve müziğini yazdı. Yine 2007'de Yusuf Taşkın'ın ''Alma Beni İstanbul'' isimli albümüne ismini veren aynı isimli sözleri Hakkı Yalçın tarafından yaılan şarkının müziğini yaptı. Baha'nın ''Aşk Yemini'' isimli albümündeki sözlerini Hakkı Yalçın'ın yazdığı ''Mahsur Kaldım'' isimli şarkının da müziğini yaptı.

Maçolar’ın ardından Kanal D’ de yayınlanan ve başrollerini Ece Uslu, Burcu Kara ve Sinan Sümer’le birlikte paylaştığı Elveda Derken’de her Çarşamba sizlerle olmaya devam ediyor.

Üç yıllık aranın ardından beşinci albümünü tamamlayan Gökhan Tepe Yürü Yüreğim ve Gel Aşkım’ dan sonra, yeni albümün çıkış şarkısı ‘Vur’ ile 2009 yazına damgasını vurmaya hazırlanıyor. İlk kez yapımcı kimliği ile hazırladığı “Vur” isimli albümün dağıtımı için DMC ile anlaşan Gökhan Tepe, pop müzik sektöründeki sessizliği bu albümle bozacak.

Şarkı seçimlerimden, imajına kadar albümle ilgili bütün detaylarda çok titiz çalışan Gökhan Tepe, 7 şarkıdan oluşan albümdeki 5 şarkının sözü ve müziğini 1 şarkının da sözlerini kendisi yazdı. Albümde Değerli müzisyen Uğur Başar’ın ve genç besteci Serdar Aslan’ ın da eserleri yer aldı. Dünya pop müzik sektöründeki son trendleri kendi stiliyle birleştirip bu albüme yansıtan sanatçı albümün çıkış şarkısını ise aynı adı taşıyan, sözü ve müziği kendisine ait olan “Vur” isimli şarkıyla yaptı. Albümün masteringini Almanya’da gerçekleştiren sanatçı “Vur” albümü için Ortadoğu ve Arap ülkelerindeki sevenleri için de sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Gökhan Tepe, Arap müzik piyasasında çıkartmaya hazırlandığı albümde farklı sürprizlere yer verecek.

27 Mayıs’ta piyasaya çıkacak “Vur” için iddiasını koruyan Gökhan Tepe, “Pop müzik sektöründeki sessizliği Vur’la bozuyorum. Bu yılın ilk hitini yaptım ve yazın ilk günlerinden itibaren dinleyenlerin kanını kaynatacak. Vur, radyolarda yayınlandığı günden bu yana yüzlerce mail alıyorum. Şarkıyı dinleyenler merakla albümümün çıkmasını bekliyorlar” dedi. Resim Altı: Gökhan Tepe albümün ilk klibini çıkış şarkısı Vur’a çekti. Kıpır kıpır görüntülerin yer aldığı klipte sanatçıya Brezilya’lı seksi güzel Silmara eşlik etti. Klipte Gökhan Tepe ve seksi güzel arasındaki yakınlaşma sahneleri ise oldukça konuşulacak gibi görünüyor.

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Gökhan Tepe yeni albümü ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Tepe, 16. yılını yaşadığı profesyonel müzik kariyerinde 7. solo albümünü Sony Müzik etiketi ile yayınlayacak. ''Kendim Gibi'' adını taşıyan albümde 10 şarkı bulunuyor.Gökhan Tepe bestesi kendisine, sözü Şebnem Sungur’a düzenlemesi ise Erhan Bayrak’a ait “Tanrım Dert Vermesin” isimli çıkış şarkısı ve klibini radyo, televizyon ve dijital ortamlar aracılığıyla dinleyicilerin beğenisine sundu.

“Tanrım Dert Vermesin” klibi Mustafa Uslu yönetmenliğinde eski bir fabrikada yaklaşık 12 saatte tamamlandı. Murat Tuncel’in de görüntü yönetmenliğini üstlendiği ve siyah beyaz formatta çekilen klipte Gökhan Tepe’ye melez oyuncu Paris Efe eşlik etti.

Gökhan Tepe’den Yeni Klip!

Gökhan Tepe yeni klibini "Adı Aşk Olsun" adlı şarkısına çekti.

16 yıllık müzikal kariyerinde yaptığı albümlerin yanı sıra hit olan besteleri ile de 2013 yılına imzasını atan Gökhan Tepe, yeni klibi için kamera karşısına geçti. Sony Music etiketi ile geçtiğimiz senenin sonunda çıkardığı “Kendim Gibi” albümünde yer alan çıkış şarkısı “Tanrım Dert Vermesin” ve ikinci klibi “Üç Kelime” ile de müzik listelerinin üst sıralarından inmeyen Gökhan Tepe, albümün üçüncü videosunu “Adı Aşk Olsun” isimli şarkıya çekti.

Dinleyicilerden gelen yoğun istek üzerine sözü ve müziği Serdar Aslan imzalı “Adı Aşk Olsun” şarkısı için Mustafa Uslu yönetmenliğinde kamera karşına geçen Gökhan Tepe’ye klipte Alman model Melanie eşlik etti. Garipçe Sahili’nde ve yollarında yaklaşık 20 kişilik bir ekip ile çekilen klip, bir adamın sahil kasabasına giderken gördüğü garson kız ile hayalinde yaşadığı romantik bir aşk öyküsünü anlatıyor. (Kaynak: www.kralmagazin.com.tr - 28.06.2013)

Gökhan Tepe’den Alaturka Şarkısına Klip!

'Kendim Gibi' albümünün sevilen şarkılarıyla hala müzik listelerinin üst sıralarında yer almaya devam eden Gökhan Tepe, albümün dördüncü video klibi için kamera karşısına geçti.

Geçtiğimiz yıl Sony Music etiketiyle yayımladığı 'Kendim Gibi' albümünün sevilen şarkılarıyla hala müzik listelerinin üst sıralarında yer almaya devam eden Gökhan Tepe, geçtiğimiz günlerde albümün dördüncü video klibi için kamera karşısına geçti.

2013 yılına damgasını vuran 'Kendim Gibi' albümünden 'Tanrım Dert Vermesin', 'Üç Kelime' ve 'Adı Aşk Olsun' şarkılarını kliplendiren Gökhan Tepe, albümünün dördüncü klibini 'Veda Makamı' şarkısına çekti.

Albüm çıktığı günden bu yana büyük beğeni toplayarak albümün öne çıkan şarkılarından biri olan ve dinleyicilerden gelen yoğun istek üzerine kliplendirilen 'Veda Makamı'nın sözleri Hakkı Yalçın, müziği ise Gökhan Tepe imzası taşıyor.

Eski aşkların anlatıldığı şarkının diğer özelliğiyse, sanatçının bestelediği ilk Türk Sanat Müziği eseri olması.

Yönetmenliğini Nihat Odabaşı'nın yaptığı klip, Okmeydanı'nda bir stüdyoda çekildi. Çekimleri bir günde tamamlanan ve yaklaşık 15 kişilik bir teknik ekibin çalıştığı klibin görüntü yönetmenliğini ise Ferit Çetinkaya üstlendi. Siyah beyaz çekilen klipte Gökhan Tepe'nin performans görüntülerinin yanı sıra, İstanbul'dan çeşitli şehir manzaraları da yer alıyor. (Kaynak: www.magazinkolik.com - 16.12.2013)

Gökhan Tepe'den "Gelsen De Anlatsam"

18 yıldır Türk pop müziğine yaptığı şarkılarla damgasını vuran Gökhan Tepe, sonbaharı yepyeni single çalışması "Gelsen De Anlatsam" ile karşılıyor.

Bugüne kadar yayımladığı 7 albüm ve 1 single çalışmasıyla Türk pop müziğine birbirinden hit şarkılar kazandıran Gökhan Tepe'nin Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşacak olan single'ı "Gelsen De Anlatsam"'ın sözleri Şebnem Sungur, bestesi ise Gökhan Tepe'ye ait.

Şarkının kayıtlarını kendi stüdyosunda, uzun yıllar boyunca birlikte sahnesini paylaştığı müzisyen arkadaşlarıyla birlikte yapan sanatçıya; bas gitarda Özhan Unakıtan, davulda Okan Duman, gitarlarda ise Öner Tombuloğlu eşlik etti. Şarkının düzenlemesini ise Gökhan Tepe, daha önce de birçok şarkısının aranjörlüğünü yapmış olan Barış Özesener'le birlikte gerçekleştirdi.

Gökhan Tepe'nin, 2015'in ilk aylarında yayımlamayı planladığı albümü öncesinde "Dinleyenlerime bir sürpriz olsun istedim" dediği "Gelsen De Anlatsam" 16 Ekim'de tüm radyolar, dijital müzik platformları ve müzik marketler aracılığıyla dinleyicilerle buluşacak. (Kaynak: www.sozmuzik.com / www.muzikname.com - 15.10.2014 / haberimport.com / www.karsiyakalife.com.tr - 16.10.2014)

Gökhan Tepe’den ‘Gelsen De Anlatsam’ Sürprizi!

Gökhan Tepe, 16 Ekim'de Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşan yeni single'ı 'Gelsen De Anlatsam'ın video klibiyle ekranlardaki yerini aldı.

Türk pop müziğinde 18 yılı başarıyla deviren, son dönemde yaptığı bestelerle de adından sıkça söz ettiren Gökhan Tepe, 16 Ekim'de Sony Music etiketiyle yayımlanan 'Gelsen De Anlatsam' isimli yeni single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Bir yandan konserlerine de hız kesmeden devam eden Gökhan Tepe, geçtiğimiz akşam Sinop Boyabat Belediyesi tarafından düzenlenen Boyabat Panayırı Tarım ve Tanıtım Fuarı kapsamında sahne aldı.

Muhteşem canlı performansı ile büyük beğeni toplayan sanatçı, eski albümlerinden sevilen şarkılarına ve 'Demli Şarkılar' konseptine de yer verdiği repertuvarıyla dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Gökhan Tepe, geçtiğimiz gün yayımladığı ve dinleyicilerle buluştuğu gün içinde çok kısa bir sürede iTunes 'En Çok İndirilen Şarkılar' listesinin zirvesine oturan yeni şarkısı 'Gelsen De Anlatsam'ı ilk kez seslendirdi.

Sağnak yağmura rağmen yaklaşık 15 bin kişinin izlediği konserde, 'Gelsen De Anlatsam' şarkısını ilk kez seslendiren sanatçıya binlerce kişi hep bir ağızdan eşlik etti. (Kaynak: www.magazinkolik.com / gecce.com - 20.10.2014)

Gökhan Tepe’den Seninle Her Yere

Aylardır “Gelsen de Anlatsam” ile zirveden inmeyen Gökhan Tepe, yepyeni albümü “Seninle Her Yere” ile 2015’e yeniden zirveye oturmaya geliyor.

19 yıllık profesyonel müzik kariyerinde, müzik dünyasına 7 albüm ve 2 single kazandıran Gökhan Tepe’nin, Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşacak olan yepyeni albümü “Seninle Her Yere”de, biri versiyon sekiz şarkı yer alıyor.

Geçtiğimiz yılın son aylarında yayımladığı ve aylarca müzik listelerinin zirvesinde yer alan “Gelsen De Anlatsam” şarkısıyla birlikte, sanatçının 14 Şubat’ta aşka özel yayımladığı “Sonsuza Kadar” şarkısının da yer aldığı albümde, ayrıca “Gelsen De Anlatsam”ın Erdem Kınay tarafından hazırlanan bir remix versiyonu da bulunuyor.

Prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü Gökhan Tepe’nin üstlendiği albümde; Şebnem Sungur, Ayla Çelik, Hakkı Yalçın gibi sanatçının yıllardır birlikte çalıştığı şarkı yazarlarının çalışmaları yer alıyor. Tüm bestelerin Gökhan Tepe imzası taşıdığı albümde düzenlemeler Barış Özesener ve Erhan Bayrak tarafından hazırlandı. Mix’leri Serkan Kula, mastering’i ise Almanya’da Robin Smidth tarafından hazırlanan albümün fotoğrafları için Evren Arasıl’ın objektifinin karşısına geçen Gökhan Tepe, çok yakında sözleri Ayla Çelik, müziği ise kendisine ait olan “Kader” şarkısının video klibiyle müzikseverlerle buluşacak.

Gökhan Tepe’nin yepyeni albümü “Seninle Her Yere” tüm müzik marketlerdeki yerini alacak. (Albüm basın bülteni)

Bu Yazın “Kader”i Belli Oldu!

Gökhan Tepe, geçtiğimiz Mart ayında Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alan “Seninle Her Yere” albümünün ilk video klibini hareketli şarkısı “Kader”e çekti.

“Gelsen de Anlatsam” single’ı ile resmi verilere göre altı ay boyunca en çok çalan şarkılar listesinin zirvesinde yer alan Gökhan Tepe, geçtiğimiz Mart ayında Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alan “Seninle Her Yere” albümünün ilk video klibini hareketli şarkısı “Kader”e çekti. Sözleri Ayla Çelik, bestesi Gökhan Tepe, düzenlemesi ise Erhan Bayrak imzası taşıyan “Kader” şimdiden bu yaz sıkça dinlenecek hitler arasındaki yerini aldı.

İki ay süren Avrupa ve Türkiye konserlerinin yanı sıra bir yandan da sanatçı dostları için hazırladığı şarkıların kayıtları için stüdyodan çıkamayan sanatçı, en son Bülent Ersoy’a verdiği “Veda Makamı” isimli Türk Sanat Müziği bestesiyle adından söz ettirdi. Sözleri Hakkı Yalçın’a, bestesi ise Gökhan Tepe’ye ait olan ve sanatçının ilk TSM bestesi olan “Veda Makamı”nı Gökhan Tepe, bir önceki albümünde seslendirmiş ve şarkı oldukça beğenilmişti.

Yoğun iş temposunu geride bırakan ve kendi albümünün promosyon çalışmalarına hız veren Gökhan Tepe’nin yeni video klibi Murad Küçük imzası taşıyor. Çekimleri iki gün süren klibin görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu üstlendi. Yaklaşık 40 kişilik bir ekibin görev aldığı klibin dış çekimleri Demirciköy’de gerçekleştirildi. Dünyaca ünlü Sırp model Suncica Travica’nın sanatçıya eşlik ettiği klipte; işini kadere bırakmayarak, sürekli rüyalarında gördüğü kadının izini süren bir adamın hikayesi anlatılıyor.

12 Haziran Cuma günü YouTube’da GokhanTepe VEVO kanalı ve tüm müzik kanalları aracılığıyla dinleyicilerle buluşan “Kader” ayrıca sıcak ritimleri ve hareketli performansıyla yaz aylarının sıkça dinlenecek şarkıları arasında şimdiden yerini aldı. (Kaynak: www.magazinkolik.com - 16.06.2015)

Gökhan Tepe’den Yeni Single!

Gökhan Tepe, köklü müzik kariyerinin 22. yılında yepyeni single çalışması “Sevda Çocukları” ile müzikseverlerle buluşuyor!

Duygu yüklü sözleri ve sıcacık melodisiyle son zamanların en duygusal çalışmasına imzasını atacak olan Gökhan Tepe, önümüzdeki yıl içerisinde yayınlamaya hazırlandığı yepyeni albümünden önce müzikseverlere “Sevda Çocukları” ile sürpriz yaptı.

YILDIZLAR GEÇİDİ!

Sözü ve müziği Serdar Aslan, düzenlemesi ise Erhan Bayrak imzalı “Sevda Çocukları”nın büyük ses getirecek olan video klibinin yönetmenliğini Nihat Odabaşı üstlendi.

Gökhan Tepe’nin müzik yolculuğunda her daim yanında olan ve birçok sanatçının eserlerinde sözleri ve besteleriyle birlikte imza attığı sanatçı dostları Hakkı Yalçın, Ayla Çelik, Şebnem Sungur, Serdar Aslan ve Beyazıt Öztürk’ün de kamera karşısına geçtiği klipte, kendi duygusal dünyalarında mutluluğu, aşkı, heyecanı, özlemi, umudu ve umutsuzluğu yaşayan bir grup insanın tek bir çatı altında toplanmaları anlatılırken; herşeyin insanlar için olduğu mesajı veriliyor.

Çekimleri iki günde tamamlanan kısa film tadındaki video klip, Rumeli Feneri’nin de tüm güzelliğini ve sıcaklığını gözler önüne seriyor.
(www.kralmuzik.com.tr - 16.11.2017)

17 Kasım Cuma günü ilk kez radyolar, müzik kanalları ve dijitalde ise yalnızca Apple Music aracılığıyla dinleyicilerle buluşacak olan şarkı, 24 Kasım’da ise Gökhan Tepe YouTube kanalında müzikseverlerin beğenisine sunulacak.
(Kaynak: www.magazinci.com - 20.11.2017)

Gökhan Tepe’den Bambaşka Bir “Yaz 2018”!

Türk pop müziğinde unutulmaz şarkıların sahibi başarılı yorumcu, söz yazarı ve besteci Gökhan Tepe, üç yıl aranın ardından “Yaz 2018” isimli albümü ile sevenleriyle buluşuyor.

Gökhan Tepe, prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü üstlendiği 10 şarkıdan oluşan “Yaz 2018” albümünde kendi şarkılarının yanı sıra besteci ve söz yazarı dostları Ayla Çelik, Şebnem Sungur ve Serdar Aslan gibi değerli isimlerle birlikte çalıştı.

Gökhan Tepe’nin “Yaz 2018” adlı albümünün hit olmaya aday şarkısı “Yak Ateşinle” ise albümün çıkış şarkısı. Albümde “Yastık Yorgan”, “O Şarkı”, “Unuturuz İnşallah” gibi enerjik şarkıların yanı sıra “Kal Biraz Daha” ve “Yandım” isimli duygusal şarkılar da dikkat çekecek. Diğer bir dikkat çeken şarkısı “Kalbim Senin Olsun” ise tüm aşıkların yeni favorisi olmaya aday.

“Tekrar Buluşuncaya Kadar” isimli şarkısının yıllar önce kaydettiği demo haline de albümde yer veren sanatçı, 2017 sonunda yayımladığı “Sevda Çocukları” isimli şarkısının alaturka versiyonunu da dinleyicisiyle paylaşıyor. Şarkının vokallerinde ise Beyazıt Öztürk, Ayla Çelik, Şebnem Sungur ve Serdar Aslan sanatçıya eşlik ediyor.

Albümde yer alan şarkıların düzenlemelerinde Erhan Bayrak, Barış Özesener, Febyo Taşel ve Gökhan Tepe’nin kendi imzası yer alıyor.

Gökhan Tepe, yeni albümü “Yaz 2018” ile ilgili duygularını: “Yepyeni bir dönemin başlangıcındayım. Sanat hayatımın en verimli sürecinde derin hisler ve samimi duygularımla hazırladığım yeni albümümü sizlerin beğenisine sunarken, tarihe iftiharla not düşüyorum; ‘Yaz 2018’” şeklinde ifade etti.

Yenilenen tarzı ile bambaşka bir Gökhan Tepe!

Albümün fotoğraf çekimi için Emre Yunusoğlu'nun objektifine poz veren Gökhan Tepe, stil danışmanlığını Aslıhan Karahan'ın üstlendiği projede yaz mevsiminin trend renkleriyle yenilediği şık tarzı ile dikkat çekiyor.

“Yaz 2018” albümünün çıkış şarkısı olan ‘Yak Ateşinle’yi Gülşen Aybaba yönetmenliğinde ve Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde kliplendiren Gökhan Tepe'ye klipte Belarus'lu model Lena Karpenko eşlik etti.

Gökhan Tepe’nin “Yaz 2018” albümü Sony Music etiketiyle 7 Haziran tarihinde tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde, klibi ise tüm dijital mecralar ile müzik kanallarında yerini alacak.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 07.06.2018)

Gökhan Tepe ‘O Şarkı’ya Klip Çekti!

Gökhan Tepe kısa zamanda dillere dolanan şarkılarının yer aldığı ‘Yaz 2018’in ikinci video klibini ‘O Şarkı’ya çekti.

Haziran ayında Sony Music etiketiyle yayınladığı albümünde ilk klibini “Yak Ateşinle” isimli şarkıya çeken Gökhan Tepe, sevenlerini çok fazla bekletmeden ikinci video klibini ise “O Şarkı” isimli şarkısına çekti.

Yönetmen koltuğunda Onur Kök’ün yer aldığı klibin görüntü yönetmenliğini ise Gürol Beşer üstlendi.

İstanbul’un saklı kalan, sakin semtlerinden Kemerburgaz ve Riva yakınlarında iç ve dış mekanda çekilen klipte sevenleri Gökhan Tepe’yi bol bol yakın plan görüntülerinin yanı sıra doğanın muhteşem görüntüleri eşliğinde görecek.

Sayısız ödüllere layık görülen ve bestelere imza atan Gökhan Tepe’nin ‘O Şarkı’sının sözü Gökhan Tepe ve Ayla Çelik’e, müziği Gökhan Tepe’ye ve düzenlemesi ise Erhan Bayrak’a ait.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 07.09.2018)

Gökhan Tepe “Unuturuz İnşallah” Kliplendi! Binlerce Öğrenci İle Klip Çekti

Gökhan Tepe’nin son albümündeki en iddialı ve öne çıkan şarkılarından “Unuturuz İnşallah” Onur Kök yönetmenliğinde kliplendi.

Gökhan Tepe, son albümünün albümün 4. klibini Kütahya Dumlupınar Üniversitesi konserinde binlerce öğrenci eşliğinde çekti.

Sanatçının konser görüntüleri ve yol hikayesinin yansıtıldığı klipte Gökhan Tepe’nin orkestra ekibi de rol aldı.

Gökhan Tepe’nin sempatik halleri ve klibin keyifli görüntüleri, şarkının yaz enerjisi ile birlikte izleyiciyle buluşuyor.

Sözleri Şebnem Sungur ve Gökhan Tepe, müziği Gökhan Tepe, düzenlemesi ise Barış Özesener imzası taşıyan şarkının klibi yayınlandığı an itibarıyla büyük beğeni ve ilgi topladı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 28.05.2019)

Diskografi:
1996
Çöz Beni (Albüm, Ulus Müzik, 19.06.1996)

1. Aşk Belası
2. Bayıldım
3. Çöl Çiçeğim
4. Dön Bana
5. Dönmem
6. Koş Peşimden
7. Ömürsün Ömür
8. Umutsuzum
9. Vefasız Yar
10.Zor Gelir

1999
Can Özüm (Albüm, Ulus Müzik, 17 Şubat 1999)


1- İşte Gol - 04:35
2- Deli Yarim - 04:05
3- Can Özüm - 05:21
4- Sat Beni Bedavaya - 04:29
5- Aşığım Ezelden - 03:52
6- Gitme - 04:54
7- Seni Bana Vermediler - 074:07
8- Dayanamam - 04:02
9- Zehirli - 04:26
10-Sevmeler Yasak Bana - 04:43
11-Sana Dargınım - 05.30
12-Kara Toprak - 04:31

2002
Belki Hüzün Belki De Aşk (Albüm, Ulus Müzik,)

1. Ölene Kadar Beraberiz - 3:57
2. Annem - 4:17
3. Sevda Bu Mu - 4:41
4. Belki Hüzün Belki De Aşk - 4:03
5. Ben Delinin Biriyim - 4:31
6. Deli Gibi - 3:45
7. Aşkım Herşeyim - 5:25
8. Unutamadım Seni - 4:52
9. "11:50" - 2:55
10.Karalım - 4:13

2006
Yürü Yüreğim (Albüm, Ulus Müzik, 26.06./07.07.2006)

1. Gel Aşkım - 03:45
2. Yürü Yüreğim - 04:46
3. İnsanoğlu - 04:35
4. Yaz Gecesi - 03:51
5. Emrine Amade - 05:08
6. Oldu - 04:07
7. Kaç Kere - 05:01
8. Evire Çevire - 04:12
9. Unut Kalbim - 04:57
10.Bu Yüzden - 04:00
11.Tarih Oldun - 04:00

Ulus Remix One (Albüm, Ulus Müzik, 08.09.2006)

5- Gökhan Tepe / Belki Hüzün Belki de Aşk (Tribal Mix)

2009
Vur (Albüm, DMC, 27.05.2009)

1- Vur - 03:25 (Söz & Müzik: Gökhan Tepe)
2- Dans Edelim - 03:53 (Söz & Müzik: Gökhan Tepe)
3- Beyaz Sayfa - 04:59 (Söz & Müzik: Gökhan Tepe)
4- Senden Sonra - 04:30 (Söz: Gökhan Tepe, Müzik: Uğur Başar)
5- Çok Özlüyorum Seni - 04:40 (Söz & Müzik: Serdar Aslan)
6- Film Kopmuş - 04:03 (Söz & Müzik: Gökhan Tepe)
7- Hasretim - 04:37 (Söz & Müzik: Gökhan Tepe)2010
Birkaç Beden Önce (Single, Sony Müzik, 10.11.2010)

1- Çok Özlüyorum Seni
2- Birkaç Beden Önce (Akustik)
3- Birkaç Beden Önce (By Rak Club Vers.)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2011
Aşk Sahnede (Albüm, Sony Müzik, 18.05.2011)

1- Kırmızı Hal
2. Yalan Olur
3. Zor Aşık
4. Söz
5. Cevapsız Aramalı
6. Azıcık Aşk
7. Yardan Ayrı
8. Birkaç Beden Önce
9. Birkaç Beden Önce (Akustik)
10.Birkaç Beden Önce (Club ByRak)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2012
Kendim Gibi (Single, Sony Müzik, 20.11.2012 Dijital)

1- Tanrım Dert Vermesin

Kendim Gibi (Albüm, Sony Müzik, 13.12.2012)

1- Tanrım Dert Vermesin (Söz: Şebnem Sungur, Müzik: Gökhan Tepe)
2. Üç Kelime (Söz & Müzik: Gökhan Tepe)
3. Ayrılık Hali (Söz & Müzik: Gökhan Tepe)
4. Yüzümüz Yok (Söz: Şebnem Sungur, Müzik: Gökhan Tepe)
5. Kendim Gibi (Söz: Şebnem Sungur, Müzik: Gökhan Tepe)
6. Adı Aşk Olsun (Söz & Müzik: Serdar Aslan)
7. Eylül (Söz: Hakkı Yalçın, Müzik: Gökhan Tepe)
8. Ay Tutulması (Söz & Müzik: Serdar Aslan)
9. Beyaz Teşekkür Ederim (Söz: Şebnem Sungur, Müzik: Gökhan Tepe)
10.Veda Makamı (Söz: Hakkı Yalçın, Müzik: Gökhan Tepe)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2014
Gelsen De Anlatsam (Single, Sony Müzik, 16.10.2014)

1- Gelsen De Anlatsam - 03:44


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

2015
Sonsuza Kadar (Single, Columbia / Sony Müzik, 16.02.2015)

1- Sonsuza Kadar - 04:10

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Seninle Her Yere (Albüm, Sony Müzik, [Dijital 17.03.2015] 20.03.2015)

1. Gelsen De Anlatsam - 03:44
2. Seninle Her Yere - 04:02
3. Ayrılık Aşkın Adında - 04:24
4. Kader - 04:26
5. Günahın Bende - 04:22
6. Armağan - 03:55
7. Sonsuza Kadar - 04:10
8. Gelsen De Anlatsam (Erdem Kınay Remix) - 04:31


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.zihni.com
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
Sevda Çocukları (Single, Sony Müzik, 24.11.2017)

1- Sevda Çocukları


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

2018
Yaz 2018 (Albüm, Sony Müzik, 07.06.2018)

1. Yak Ateşinle
2. Yastık Yorgan
3. Kal Biraz Daha
4. O Şarkı
5. Unuturuz İnşallah
6. Kalbim Senin Olsun
7. Yandım
8. Kışlara Sürüldük
9. Tekrar Buluşuncaya Kadar (Demo)
10.Sevda Çocukları (Alaturka)

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
Resmi Web Site Adresi:
www.gokhantepe.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/gokhantepe
Resmi Twitter Adresleri:
www.twitter.com/GokhanTepeMusic
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/GokhanTepeVEVO
Resmi Google+ Adresi:
plus.google.com/106929210670387300651
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/gokhantepe
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (6852 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız]
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag