Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım


   Kim Online
Şu an sitede, 274 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 274
Üye: 0
Toplam: 274

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 63,138,953
  • Bugün: 24,708
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Aug 22, 2019
  • 06:42 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Hüsnü Arkan
Bookmark and Share
    Geri Dön   (3566 okuma)Hüsnü Arkan
HÜSNÜ ARKAN
FOTO GALERİ
Hüsnü Arkan 1958 yılında İzmir’in Kınık ilçesinde doğdu. 1975 yılında, Bergama Lisesi’ni bitirdi. Ankara Devlet Mühendislik ve Mimarlık Yüksek Okulu’nda üç yıl mimarlık okuduktan sonra, 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.

1985’te kesinleşen cezası nedeniyle yurt dışına çıktı. Bir yıl Atina’da, beş yıl Hollanda’da, iki yıl Köln’de yaşadı.

1987 yılında, Amsterdam’da kendisi akustik gitar ve vokalde olmak üzere arkadaşları Aydın Konyalı (Bas gitar), Cengiz Darıdere(Baro) (Elektrik Gitar), Necdet Pamuk (Davul), Yılmaz Yılmaz (Cura) ile birlikte “Hezarfen” adlı müzik grubunu kurup Avrupa’nın birçok kentinde kendi şarkılarını seslendirdi.

1990’da Şanar Yurdatapan’ın düzenlemeleriyle ilk solo albümü “Bir Yalnızlık Ezgisi”’ni çıkardı. Kendi şarkılarından oluşan bu albümde şarkı sözlerinin yanı sıra, Nazım Hikmet, Can Yücel, Ülkü Tamer, Muzaffer Erdost ve Louis Aragon’un dizelerine de yer verdi.

1993’te Amsterdam gençlik merkezi ‘Alternatif’te, Grup Hazerfan ile Hüsnü Arkan bestesi ‘‘Çavuş‘‘a bir video klip çekti. Aynı yıl Türkiye’ye döndü ve Ezginin Günlüğü’ne katıldı.

Hüsnü Arkan, Türkiye’ye döndükten sonra bir yandan da edebiyat çalışmalarını sürdürdü. İlk romanı “Ölü Kelebeklerin Dansı”, 1998 yılında Metis Yayınları’ndan çıktı. Romanda, küresel adaletsizlik ve mültecilik konularını işledi.

İkinci romanı “Menekşeler Atlar ve Oburlar”’da, 12 Eylül faşizmi koşullarını, iktidar sahipliğini, bireyin iktidarla ve kaderiyle ilişkisini işledi. Bu kitap, 2001 yılında, Om Yayınları’ndan çıktı.

2003 yılında Erkan Gürer (bas gitar) ve Deniz Bayrak (akustik ve elektrik gitar) ile birlikte “Destur” adlı proje grubu kurdu. Yaklaşık iki yıllık bir çalışma ürünü olan “Deli Bu Dünya” albümü, 2004 Temmuzunda tamamlandı. Hüsnü Arkan, Erkan Gürer ve Deniz Bayrak ile oluşturduğu “Destur”’a kayıt aşamasında vokalde Sumru Ağıryürüyen ve davulda Cem Aksel katıldılar. Erkan Gürer bas gitarları, Deniz Bayrak akustik ve elektrik gitarları, Cem Aksel davulları çaldı, Sumru Ağıryürüyen ve Hüsnü Arkan şarkıları seslendirdiler.

Üçüncü romanı “Uzun Bir Yolculuğun Bittiği Yer”, 2005’te Yapı Kredi Yayınlarından çıktı. 1914 Şark Savaşı’nı konu alan romanda, İstanbul’dan Orta Asya’ya uzanan geniş bir coğrafyada, yüz yıla yakın bir tarihî alanda, savaşın insan kaderiyle ilişkisini inceledi. Aynı yıl, edebiyatçı Yiğit Bener ve Levent Mete’yle birlikte, ayda bir yenilenen iktidarsiz.com adlı internet sitesini yayınlamaya başladı. Bu sitede yetmişe yakın makalesi yayınlandı. Yine aynı yıl Seyhan Kitap’tan, “Hiçe Doğru” adlı şiir kitabı yayınlandı.

2008 yılında, “Uyku” adlı romanı İthaki Yayınları’ndan çıktı. İlk kitabındaki gibi fantastik öğelere yer verdiği bu romanda, karşı-ütopya kavramını ve siyasi alanla birey arasındaki ilişkileri eleştirdi. Romanlarında ve şiirlerinde, genel olarak, adalet, ahlak ve bireyin kaderiyle ilişkisi temalarını ele aldı.

2010 yılına kadar yüze yakın şarkısı yayımlandı. Aynı yıl Ağustos ayında, grubun on bir albümüne şarkılarıyla ve sesiyle katkıda bulunduğu Ezginin Günlüğü grubundan ayrıldı.

Müzik ve edebiyat çalışmalarını İstanbul’da sürdürmekte olan Hüsnü Arkan, Ezginin Günlüğü grubundan tanıdığımız Hüsnü Arkan, ‘‘Solo’’ isimli albümünde çok özel şarkılara imza attı. Albümdeki tüm şarkıların müzikleri Arkan’a ait.

Sanatçı, Ümit Yaşar Oğuzcan’ın ‘Önce Sen Sonra Sen’, Nazım Hikmet’in ‘Bor Oteli’, Orhan Veli’nin ‘İhtiyarlık’ ile Can Yücel’in ‘Halime Tercümandım’ isimli şiirlerine müzikleriyle hayat veriyor. ‘Solo’daki ‘Adile Hanım’ isimli şarkı ise bir dönemin ünlü tiyatro sanatçısı Adile Naşit’e ithafen yazılmış.

Albümün konuk ses sanatçısı olan Birsen Tezer ‘Hoşgeldin’ adlı şarkıda etkileyici yorumuyla Arkan’a eşlik ediyor. Düzenlemesi Gürol Ağırbaş tarafından yapılan şarkının gitarları Bülent Ortaçgil tarafından çalındı. Ayrıca ‘Sol Yanım’ adlı şarkıya Grup Gündoğarken’den Burhan ve Gökhan Şeşen vokal yaptı.

‘‘Solo’’'daki tüm şarkıların düzenlemeleri Bora Duran tarafından yapıldı. Albümün kayıt, mix ve mastering Harems stüdyolarında Efe Demiryoğuran tarafından gerçekleştirildi.

Hüsnü Arkan; 2010 yılında yayınladığı ‘‘Solo’’ albümünün ardından yepyeni albümü ‘‘Yalnız Değiliz’’i Ada Müzik etiketiyle 4 Mart 2013’te çıkardı.

Toplam Onbir şarkıdan oluşan albüme Rojin, Feyza Eren ve Luxus konuk oldular. Ayrıca, Can Yücel, Cahit Sıtkı Tarancı ve Kaygusuz Abdal, ''Yalnız Değiliz'' albümünün şair konukları.

Hüsnü Arkan’dan ‘Kırık Hava’

Ülkemizin özgün besteci ve yorumcularından Hüsnü Arkan yeni albümü ‘Kırık Hava’ ile yeniden kulaklarımızda!

Modern zamanların ozanı Hüsnü Arkan’ın dördüncü stüdyo albümü ‘Kırık Hava’ 10 şarkıdan oluşuyor. “Nefes alıp veriyorsak zülme inat / şarkılar söylüyorsak barışmak için” diyen Hüsnü Arkan dinleyicilerini bir kırık hava eşliğinde hayatı ve dünyayı sorgulamaya davet ediyor.

Albüme ismini veren açılış şarkısı ‘Kırık Hava’da Hüsnü Arkan'a Anadolu müziğinin oda orkestrası olarak gösterilen Rubato eşlik ediyor. Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun “Bölüşmek Şart” isimli şiiri Hüsnü Arkan bestesiyle hayat bulurken dinleyicilere de paylaşmanın güzelliğini anlatıyor. ‘Gönül Yarası’na Cahit Berkay yaylı tamburu, Cem Adrian ise eşsiz sesiyle konuk oluyor. 2013 Haziran’ında yolu Gezi Parkı’ndan geçen herkesin ortak hissi ‘Öyle Bir Rüya’, Hüsnü Arkan ve Birsen Tezer’in ikinci düeti. Albümde Hüsnü Arkan tarafından bestelenen ikinci şiir Ömer Karayılan’a ait. Hüsnü Arkan yorumuyla ‘Makes Hanım’ın dramını dinleyiciye yeniden yaşatıyor. Aşk fırtınasına hazırlıksız yakalananların şarkısı ‘Aşk Ayazı’nın söz ve müziği Gökhan Tümkaya’ya ait. Sanat müziği izleri taşıyan ‘Uzak Ufkun Yolcusu’ gidenin ardından umut taşıyanlar için. “Sanırsın aşk yazdırır bütün şarkıları / Oysa her şey sadece keder” diyen ‘Keder’, bu hikaye mavi biter mi diye soruyor? “Aşkı Gördüm” Hüsnü Arkan'ın kült şarkılarından biri olmaya aday. Albüm gülmeyi unutanlara “Gülersen” diyerek sona eriyor.
(Kaynak: dreamtv.com.tr)

Hüsnü Arkan’dan Long Play Formatında Albüm!

Hüsnü Arkan'ın son albümü “Kırık Hava” plak formatında yayınlanıyor.

Hüsnü Arkan'ın dördüncü stüdyo albümü “Kırık Hava” 10 şarkıdan oluşuyor. “Nefes alıp veriyorsak zulme inat / şarkılar söylüyorsak barışmak için” diyen Hüsnü Arkan dinleyicilerini bir kırık hava eşliğinde hayatı ve dünyayı sorgulamaya davet ediyor.

Albüme ismini veren açılış şarkısı “Kırık Hava”da Hüsnü Arkan'a Anadolu müziğinin oda orkestrası olarak gösterilen Rubato eşlik ediyor. Gönül Yarası'na Cahit Berkay yaylı tamburu, Cem Adrian ise eşsiz sesiyle konuk oluyor. 2013 Haziran'ında yolu Gezi Parkı'ndan geçen herkesin ortak hissi “Öyle Bir Rüya”, Hüsnü Arkan ve Birsen Tezer'in ikinci düeti olarak albümde yer alıyor.

180 gr olarak basılan plağa, bugünden itibaren esenshop.com üzerinden ön satışla ulaşmak mümkün. “Kırık Hava” LP, 1 Temmuz Cuma gününden itibaren müzik marketlerde olacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 11.07.2016)

Hüsnü Arkan’dan Yeni Klip: “Tutuşsun”!

Hüsnü Arkan’ın, Erkan Oğur’un eşlik ettiği “Tutuşsun” single’ının video klibi yayınlandı.

Hüsnü Arkan ve Türk halk müziğinin usta ismi Erkan Oğur, Ada Müzik etiketiyle yayınlana yeni bir şarkıyla sevenlerine merhaba dedi.

Söz ve müziği Hüsnü Arkan’a ait olan şarkının klibinde, Erkan Oğur konuk olarak yer alıyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 30.01.2017)

Diskografi:
1990
Bir Yalnızlık Ezgi (Pop, Rock, Caz Fusion, Protest Kaset Albüm, Kalan Müzik 900)
(Prodüktör: Hasan Saltık, Müzik Yönetmeni: Şanar Yurdatapan)

1- Hikayemiz
2- Sakız Ağacı
3- Yaradana Kurban
4- Promete
5- Yeniden
6- Bayram Günleri
7- Nereye Uçar Turnalar
8- Sevda Pınarı
9- Şarkı
10-Bir Yalnızlık Ezgisi
11-Ağıt
12-Deniz Kıyısı Karakolu
13-Yaşamak

1993
Grup Hazerfan - Çavuş

İstavrit (Ezginin Günlüğü Albümü, Yeni Dünya Müzik, 10 Mayıs 1993)


1994
Oyun (Ezginin Günlüğü Albümü, Ada Müzik, 8 Aralık 1994)


1996
Ebruli (Ezginin Günlüğü Albümü, Ada Müzik, 11 Haziran 1996)


1997
Hürriyete Doğru (Ezginin Günlüğü Albümü, Ada Müzik, 3 Temmuz 1997)


1998
Aşk Yüzünden (Ezginin Günlüğü Albümü, Yeni Dünya, 9 Ekim 1998)


2000
Rüya (Ezginin Günlüğü Albümü, Türü: Protest, Yeni Dünya Müzik/Hades Records, 9 Mart 2000)


2002
Herşey Yolunda (Ezginin Günlüğü Albümü, Seyhan Müzik, 27 Mart 2002)


2003
İlk Aşk (Ezginin Günlüğü Albümü, Seyhan Müzik, 22.09.2003)

3- 1980 (4:06) (Söz: Hüsnü Arkan, Müzik: Nadir Göktürk, Tür: Rebetiko)
(Hüsnü Arkan: Vokal, Fatih Saçlı: Flüt, saksofon, Sedat Yapıcı: Akustik gitar, Nadir Göktürk: Klavye, Erkan Gürer: Bas, Güven Sancı: Davul)

2004
Deli Bu Dünya / Destur (Albüm, Seyhan Müzik, 26.10.2004)

1- Can Baba Dedi Ki - 3:46
2- İçip İçip Ağla - 4:05
3- Bağdat - 5:04
4- Deli Bu Dünya - 5:06
5- Harman - 4:01
6- Bataklık Sakinleri - 4:53
7- Aşk Değil - 3:51
8- Sen Gidince - 4:24
9- Kayseri Yolunda (Kayseri Vogum) - 3:28
10-Uzaklara - 4:22
11-İsyan - 4:01
12-Yaşamaya Dair - 5:23

2005
Dargın mıyız (Albüm, Seyhan Müzik, 23.09.2005)


2007
Çeyrek (Ezginin Günlüğü 25.Yıl Özel Albümü-Çeşitli Sanatçılar) (Kolektif Albüm, Seyhan Müzik, 24.08.2007)


2010
Eski Arkadaş (Ezginin Günlüğü Albümü, Seyhan Müzik, 04.03.2010)


2011
Solo (Pop Albüm, Ada Müzik, 14.01.2011)

1- Ayar (Söz & Müzik: Hüsnü Arkan)
2- Hürriyet (Söz & Müzik: Hüsnü Arkan)
3- Hoş Geldin (Söz & Müzik: Hüsnü Arkan)
4- Adile Hanım (Söz & Müzik: Hüsnü Arkan)
5- Senin Gibi (Söz & Müzik: Hüsnü Arkan)
6- Sol Yanım (Halime Tercümandim) (Şiir: Can Yücel, Müzik: Hüsnü Arkan)
7- Önce Sen Sonra Sen (Şiir: Ümit Yaşar Oğuzcan, Müzik: Hüsnü Arkan)
8- İhtiyarlık (Şiir: Orhan Veli, Müzik: Hüsnü Arkan)
9- Anıların Yüzünden (Bor Oteli) (Şiir: Nazım Hikmet, Müzik: Hüsnü Arkan)
10-Saki (Söz & Müzik: Hüsnü Arkan)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.kitapsec.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Beş Mayıs (Single, Ada Müzik, 10.04.2011)

1- Beş Mayıs - 04:48

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2013
Yalnız Değiliz (Solo Albüm, Ada Müzik, 01.03 / 04.03.2013)

1. Boş Masa (Söz & Müzik: Hüsnü Arkan)
2. Hayır (Söz & Müzik: Hüsnü Arkan)
3. Dağlar (Söz & Müzik: Hüsnü Arkan)
4. Ne Güzel (Söz & Müzik: Hüsnü Arkan)
5. Yağmurlar (Söz & Müzik: Hüsnü Arkan)
6. Süreyya (Söz & Müzik: Hüsnü Arkan)
7. Buluşmak Üzre (Şiir: Can Yücel, Müzik: Hüsnü Arkan)
8. Abbas (feat. Luxus) (Şiir: C.Sıtkı Tarancı, Müzik: Hüsnü Arkan)
9. Yalnız Değiliz (Söz & Müzik: Hüsnü Arkan)
10.Ninni (Söz & Müzik: Ali Saran)
11.Kaygusuz Abdal (Şiir: Kaygusuz Abdal, Müzik: Hüsnü Arkan)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.opus3a.com
www.kitapsec.com
www.kitapyurdu.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2015
Yokuş Yol’a (Single, Kom Müzik, 19.03.2015, 10.04.2015)

1- Yokuş Yol’a

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bir Yalnızlık Ezgisi (Albüm, Kalan Ses Görüntü, 28.04.2015)
(1990 yılında Kalan Müzik 900 katalog no.ile çıkardığı albümün DİJİTAL olarak [YENİ BASIMI])
(Prodüktör: Hasan Saltık, Müzik Yönetmeni: Şanar Yurdatapan)

1- Hikayemiz
2- Sakız Ağacı
3- Yaradana Kurban
4- Promete
5- Yeniden
6- Bayram Günleri
7- Nereye Uçar Turnalar
8- Sevda Pınarı
9- Şarkı
10-Bir Yalnızlık Ezgisi
11-Ağıt
12-Deniz Kıyısı Karakolu
13-Yaşamak

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

Kırık Hava (Albüm, Ada Müzik, 19.10.2015)

1- Kırık Hava (Rubato ile)
2- Bölüşmek Şart
3- Gönül Yarası (Cem Adrian ile)
4- Öyle Bir Rüya (Birsen Tezer ile)
5- Makes Hanım
6- Aşk Ayazı
7- Uzak Ufkun Yolcusu
8- Keder
9- Aşkı Gördüm
10-Gülersen


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2016
Kırık Hava (LP = Long Play] Plak Albüm, Ada Müzik, 30.06.2016)

A Yüzü:
1. Kırık Hava (Rubato ile) (Söz ve Müzik: Hüsnü Arkan)
2. Bölüşmek Şart (Şiir: Bedri Rahmi Eyüpoğlu, Müzik: Hüsnü Arkan)
3.Gönül Yarası (Cem Adrian ile) (Söz ve Müzik: Hüsnü Arkan)
4.Öyle Bir Rüya (Birsen Tezer ile) (Söz ve Müzik: Hüsnü Arkan)
5.Makes Hanım (Şiir: Ömer Karayılan, Müzik: Hüsnü Arkan)
B Yüzü:
1. Aşk Ayazı (Söz ve Müzik: Hüsnü Arkan)
2. Uzak Ufkun Yolcusu (Söz ve Müzik: Hüsnü Arkan)
3. Keder (Söz ve Müzik: Hüsnü Arkan)
4. Aşkı Gördüm (Söz ve Müzik: Hüsnü Arkan)
5. Gülersen (Söz ve Müzik: Hüsnü Arkan)


Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.eganba.com
www.inkilap.com
www.goldplak.com
www.opus3a.com

Stranên - Fikri Kutlay Şarkıları (Kolektif Albüm, Kom Müzik, 30.12.2016)

4- Yokuş Yol’a - Hüsnü Arkan

2017
Tutuşsun (Konuk: Erkan Oğur) (Single Albüm, Ada Müzik, 27.01.2017)

1- Tutuşsun (Konuk: Erkan Oğur) - 03:34


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2018
Roots / Cihangir Aslan (Albüm, Subroomer Records, 25.05.2018)

3- Nar (feat. Hüsnü Arkan)

2019
Cam Güzelleri (Single, Tahta Kedi, 01.03.2019)

1- Cam Güzelleri

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Fikrim Yok (feat. Erkan Oğur) (Single, Tahta Kedi, 10.05.2019)

1- Fikrim Yok (feat. Erkan Oğur) - 03:36

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.husnuarkan.com
Resmi Facebook Sayfa Adresleri:
www.facebook.com/husnuarkansolo
www.facebook.com/husnuarkan
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Hüsnü_Arkan
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Hüsnü+Arkan
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (3566 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız]
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag