Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım


   Kim Online
Şu an sitede, 204 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 204
Üye: 0
Toplam: 204

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 59,763,022
  • Bugün: 12,487
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • May 26, 2019
  • 06:54 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Jehan Barbur
Bookmark and Share
    Geri Dön   (7806 okuma)Jehan Barbur
JEHAN BARBUR
FOTO GALERİ
Tam adı Jehan İstiklal Barbur, 12 Nisan 1980 tarihinde Beyrut'da doğdu. 1998 senesine kadar İskenderun’da yaşadı. Aynı sene üniversite için Ankara’ya taşındı. Babasını kırmak istemediği için üniversitede okuyabileceği bir bölüm seçti. 1998-2002 seneleri arasında Ankara Bilkent Üniversitesi’nde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nde okudu ve bu bölümden mezun oldu.

Üniversite yıllarında müzik ve tiyatroyla amatör olarak ilgilendi. 4 yılını tamamladıktan sonra da hep yapmayı arzuladığı işe yöneldi. Babur bir röportajında, ''Edebiyatı seçseydim iş hayatımda hakikaten uğraşıyor olurdum. Müzikle ise güzel vakit geçiriyorum.''

2002 yılında Bilkent Üniversitesi’nden mezun olduktan hemen sonra İstanbul’a müzik yaşamına profesyonel olarak devam etmek için taşındı. Bu şehirde her zaman hayal ettiği müzikal kariyerinin ilk adımlarını attı. Bir çok grupta farklı müzisyenlerle vokalist olarak çalıştı. Bu arada Bülent Ortaçgil'den aldığı yönlendirmelerle müziğini geliştirdi ve yönlendirdi.

2007'de K.V. adlı mekanda canlı performansları oldu. 2 sene boyunca başka mekanlar da dahil olmak üzere bir çok mekanda canlı performanslarına devam etti. Fakat K.V., Babur için ''Evimiz gibi oldu'' dediği cinsten. Barbur, K.V. için ''Mekanla bütünleştik. Kendimizi en iyi hissettiğimiz yer orası oldu ve haftasonları tekrar K.V. de olacağız.'' diyor.

Halen besteci, söz yazarı ve vokalist olarak kariyerine devam etmektedir. Bir çok projede vokalistlik yapmakta aynı zamanda Bülent Ortaçgil’in süpervizorlüğünde gerçekleşen ve kendi şarkılarını bir araya getirerek oluşturmaya çalıştığı albüm projesini hayata geçirmek icin çalışmaktadır. Funkalaturca ve Mellow Trip Trio gruplarındaki canlı performansları düzenli olarak devam etmektedir.

Çılgın Dersane Kampta Orijinal Film Müziği albümünde Fuchs ile birlikte ''Nerden Kaldık'' isimli şarkıyı seslendirdi. Daha sonra da ''Cesaretin Var Mı Aşka'' dizi müziğinin halk arasında "Seve Seve Ölürüm Senin İçin" olarak yer eden şarkıyı seslendirdi.

Jehan gerçekten de çok nitelikli ve özgün, çok dingin bir müzikle sesleniyor dinleyicisine. 2009 Ocak ayında prodüktörlügünü Cudi Genç'le beraber yaptığı, kendi söz ve bestelerinden oluşan "Uyan" adlı albümü Ada Müzik tarafından çıkarıldı.

Ada Müzik etiketli ikinci albümü "Hayat", ilk albümdeki kendine özgü akustik soundun ve masalsı anlatımın bir devamı niteliğinde. Bu albümde Jehan Barbur, Kemal Evrim Aslan, Cenk Erdoğan, Murat Çopur, Mert Önal, Kürşad Deniz, Erdal Akyol, Ferit Odman, Derin Bayhan, Sarp Maden, Ozan Musluoğlu, Uğur Akyürek gibi birçok değerli müzisyenle çalışmış. (Biyografi, sanatçının myspace sayfasından ve alisgo.org sitesinde yayınlanan röportajından derlenmiştir.)

“Uyan” ve “Hayat” albümlerinde olduğu gibi “Sarı” albümünde de şarkıların bir çoğunun sözü ve bestesi Jehan Barbur’a ait. Kendi parçaları dışında, albümde bir Bülent Ortaçgil şarkısı olan “Dalyan Deltası”’na yeni bir yorumla yer verilmiş, ayrıca müziği Cahit Berkay’a ait olan “Kırık Bir Aşk Hikayesi” adlı parça Jehan Barbur’un yazdığı sözlerle albüme dahil edilmiştir. Bu albümde, sanatçının, albüme adını veren “Sarı” adlı bir de şiiri bulunmaktadır.

Jehan Barbur, Ada Müzik'ten 2014 Eylül ayında çıkardığı ve prodüktörlüğünü üstlendiği "Sizler Hiç Yokken" isimli dördüncü albümünden önce, Pinhani grubundan tanıdığımız Sinan Kaynakçı ile birlikte bir single'a imza attı. Sözü, müziği, ve düzenlemesi Jehan Barbur'a ait olan ve Sinan Kaynakçı ile birlikte düet olarak yayınlanan "Kendine Zaman Ver" single'ı 19 Haziran'da i-tunes'dan satışa sunuldu. (Albüm açıklaması)

Prodüktörlüğünü "Uyan", "Hayat", "Sarı" albümlerinde olduğu gibi yine sanatçının kendi üstlendiği, Jehan Barbur’un dördüncü albümü "Sizler Hiç Yokken", Ada Müzik etiketiyle 15 Eylül de çıkıyor. (Albüm açıklaması)

“Jehan Barbur / Sizler Hiç Yokken” ilk kez plak formatında!

“sözcükler, sizler hiç yokken yazılır”

Jehan Barbur’un son stüdyo albümü “Sizler Hiç Yokken”, Ada Müzik tarafından Long Play formatında yayınlanıyor.

CD formatı 2014 yılında yayınlanan albümde 10 şarkı yer alıyor; Ellerimde Kelimeler, Kiminsin Be Adam, Yollar, Can, Naz Barı, Dünya Bugün, Ardışık, Bugün Yine Böyle, Burada Yaralı Biri Var ve Kendine Zaman Ver. Pinhani grubu solisti Sinan Kaynakçı ile düet yaptıkları ve aynı yıl single olarak da yayınlanan “Kendine Zaman Ver” albümün bonus şarkısı…

Prodüktörlüğü Jehan Barbur, kayıtları Erim Arkman (Dozer Stüdyo) ve Cenk Erdoğan (Stüdyo Undo / elektrik gitar hariç gitar kayıtları) tarafından yapılan albümün miksajında Nino Moschella (Bird & Egg Studios, San Francisco), masteringinde ise Mike Wells (Los Angeles) imzaları dikkat çekiyor.

180 gr olarak basılan LP, 25 Temmuz Pazartesi gününden itibaren müzik marketlerde.
(Albüm açıklaması)

Jehan Barbur’dan Yeni Albüm: “Evim Neresi”

Jehan Barbur’un beşinci solo albümü “Evim Neresi” Ada Müzik Etiketiyle 20 Haziran’da çıkıyor.

Prodüktörlüğünü “Uyan”, “Hayat”, “Sarı” ve “Sizler Hiç Yokken” albümlerinde olduğu gibi yine sanatçının kendi üstlendiği, Jehan Barbur’un beşinci albümü “Evim Neresi”, Ada Müzik etiketiyle 20 Haziran’da raflarda olacak.

9 Haziran’da itunes’ta ön siparişe sunulacak olan albüm 16-23 Haziran arası sadece Apple Music’te olacak. 23 Haziran’dan itibaren ise tüm dijital mecralarda yayına girecek…

2009 yılında Ada Müzik’ten çıkardığı ilk albümü “Uyan” ile müzik piyasasında adını duyurmaya başlayan Jehan Barbur, çağdaş kadın ozan geleneğini kendine özgü tarzıyla beşinci albümüyle de devam ettirmekte.

Albümde söz, beste ve düzenlemelerin çoğu Jehan Barbur’a ait olan dokuz şarkıya yer verildi. Bu albümde Jehan Barbur’a sahne performansı ve konserlerinde birlikte çalıştığı müzisyen dostları eşlik ediyor.
(Albüm açıklaması - 2017)


Jehan Barbur’dan Yeni Maxi Single!

“Kuzgun’u Uçmak” Ada Müzik Etiketiyle 7 Eylül’de Tüm Müzik Marketlerde ve Dijital platformlarda Yayına Giriyor!

2017’de 5. Solo albümü ‘Evim Neresi’ni yayımlayan Jehan Barbur bir yıl aranın ardından 4. Şarkıdan oluşan “Kuzgun’u Uçmak” adını verdiği maxi single’ını sevenleriyle paylaşıyor.

Jehan Barbur, prodüktörlüğünü üstlendiği bu çalışmasında kendi söz ve bestesinin yanı sıra bir Behçet Necatigil şiiri “Solgun Bir Gül Dokununca” Fırat Tanış bestesi ile sözleri Cem Karaca’ya bestesi Volkan Başaran’a ait olan “Kirlenmiş Çığlık” bulunuyor. Tüm şarkıların düzenlemesinde Eylül Biçer imzası var.

‘Kirlenmiş Çığlık’ta Jehan Barbur’a Can Bonomo eşlik etti ve Onur Mehame yönetmenliğinde de bir klip çekildi. Klip 31 Ağustos Cuma günü 19:00 da ilk kez youtube’da yayına girecek.

Jehan Barbur, 2009’da çıkardığı ilk albümünden itibaren, bir hikaye anlatıcısı olarak, çağdaş kadın ozan geleneğini sürdürme gayretinde olup, müzik dünyasında kendine özgü bir yer edinmiştir.
(Albüm açıklaması - Eylül 2018)
Diskografi:
2007
Ne Me Quitte Pas
La Vie En Rose

Made In Turkey Vol.6 (Albüm, Yeni Dünya Müzik / Lola’s World Records, 23.07.2012)
Büyütmek için T ıklay ın
DİSK 1 - BAL
2. Nar Taneleri / Jehan Barbur

Çeyrek (Ezginin Günlüğü 25.Yıl Özel Albümü-Çeşitli Sanatçılar) (Kolektif Albüm, Seyhan Müzik, 24.08.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1:
13.Yaprak / Vokal: Jehan Barbur-Düzenleme: Gürol Ağırbaş- 04:21

2008
Çılgın Dersane Kampta / Orijinal Film Müziği(Soundtrack Albüm, Elec-Trip Records, 28.05.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Nerde Kaldık - Fuchs & Jehan Barbur

Cesaretin Var Mı Aşka (Dizi Film, Kanal D)
Büyütmek için T ıklay ın
Cesaretin Var Mı Aşka (Seve Seve Ölürüm Senin İçin) - Jehan Barbur

2009
Aşk'ın Halleri (Zuhal Olcay Albümü, Ada Müzik, 15.01.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6- Şermin - 03:43 (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Jehan Barbur – Mehmet Cem Tuncer)

Neden (Single, Ada Müzik, 2009)

1- Neden

Uyan (Albüm, Ada Müzik, 29.01.2009)

1. Gidersen - 03:10 (Söz: Jehan Barbur, Beste: Jehan Barbur, Tolga Bedir)
2. Leyla - 04:16 (Söz & Beste: Jehan Barbur)
3. Uyan - 04:28 (Söz & Beste: Jehan Barbur)
4. Yoluma Çıkma - 04:09 (Söz: Jehan Barbur, Beste: Jehan Barbur, Burak Karakaş)
5. Tesadüf - 03:49 (Söz & Beste: Jehan Barbur)
6. Geç Kalmış Şerminin Yeri - 05:06 (Söz: Jehan Barbur, Beste: Jehan Barbur, Cem Tuncer)
7. Öylesine - 03:54 (Söz & Beste: Jehan Barbur)
8. Her Görüşte Yeniden Aşk - 02:57 (Söz: Jehan Barbur, Beste: Jehan Barbur, Cem Tuncer)
9. Neden - 03:51 (Söz: Jehan Barbur, Beste: Jehan Barbur, Cudi Genç)
10.Biraz Seninle Biraz Kendimle - 04:13 (Söz & Beste: Jehan Barbur)


Alinin Sekiz Günü (Film VCD / DVD, Kanal D, 14.10.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
° Dinle - Jehan Barbur

2010
Hayat (Albüm, Ada Müzik, 25.10.2010)

1- Haasunay
2- Küçük Kadın
3- Öfke
4- Seni Seviyorum
5- Hangisi Sen
6- ...Miş
7- Ey Hayat
8- Düzelebilirdim
9- Rüya
10-Hayat Dayat (Girizgah)
11-Hayat Dayat


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2011
Çocuklar İçin Söylenen Feridun Düzağaç Şarkıları - İyilik Güzellikspor / Feridun Düzağaç (Albüm, Sony Müzik, 26.05.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
9- Yeniköy (2008) - Jehan Barbur

2012
Sarı (Albüm, Ada Müzik, 14.09.2012)

1. Eskiden
2. Her Şey Bu Evde
3. Belki
4. Kırık Bir Aşk Hikayesi
5. Of
6. Körebe
7. Dinle
8. Dalyan Deltası
9. Güzel Adam
10.Sarı
11.Eskiden (Bonus Track) Düet: Göktay Göksu


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2013
Alem Dünya / Kenan Vural (Solo Albüm, Ada Müzik, 22.05.2013)

3. Fark Eder Mi? (feat. Jehan Barbur)

2014
Kendine Zaman Ver / Jehan Barbur & Sinan Kaynakçı (Single, Ada Müzik, 19.06.2014)

1- Kendine Zaman Ver


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

Sizler Hiç Yokken (Albüm, Ada Müzik, 15.09.2014)

1. Ellerimde Kelimeler (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Jehan Barbur)
2. Kiminsin Be Adam (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Jehan Barbur)
3. Yollar (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Cem Tuncer)
4. Can (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Jehan Barbur)
5. Naz Barı (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Anonim)
6. Dünya Bugün (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Jehan Barbur)
7. Ardışık (Söz: Jehan Babur, Müzik: Jehan Barbur)
8. Bugün Yine Böyle (Söz: Barış Çakmakçı, Batur Alp Özcan, Güneş Kortel, Müzik: Barış Çakmakçı, Batur Alp Özcan, Güneş Kortel)
9. Burada Yaralı Biri Var (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Alp Ersönmez)
10.Kendine Zaman Ver (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Jehan Barbur)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.arkadas.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.deezer.com
www.napster.com

Oyuncak / Kutad Alptürkan (Jazz Albüm, Esen Müzik, 03.02.2015)

3. Uyanırsan (Düet: Jehan Barbur) (Söz ve Müzik : Kutad Alptürkan)

2016
Sizler Hiç Yokken ([LP=Longplay] Plak Albüm, Ada Müzik, 25.07.2016)
(15.09.2014 tarihinde CD olarak çıkan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])

A :
1. Ellerimde Kelimeler (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Jehan Barbur)
2. Kiminsin Be Adam (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Jehan Barbur)
3. Yollar (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Cem Tuncer)
4. Can (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Jehan Barbur)
5. Naz Barı (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Anonim)
6. Dünya Bugün (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Jehan Barbur)
7. Ardışık (Söz: Jehan Babur, Müzik: Jehan Barbur)
8. Bugün Yine Böyle (Söz: Barış Çakmakçı, Batur Alp Özcan, Güneş Kortel, Müzik: Barış Çakmakçı, Batur Alp Özcan, Güneş Kortel)
9. Burada Yaralı Biri Var (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Alp Ersönmez)
10.Kendine Zaman Ver (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Jehan Barbur)Online Plak Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.inkilap.com
www.nadirkitap.com
www.goldplak.com
www.n11.com
www.gittigidiyor.com

2017
Evim Neresi (Albüm, Ada Müzik, 20.06.2017)

1. Yeni Hayat (Söz ve Müzik: Jehan Barbur)
2. Ama Nafile (Söz - Müzik: Jehan Barbur)
3. Hayde (Söz ve Müzik: Jehan Barbur)
4. Miş (Söz ve Müzik: Jehan Barbur)
5. Yeri Gelmedi (Söz ve Müzik: Jehan Barbur)
6. Kendime (Söz ve Müzik: Jehan Barbur)
7. Aşk (Söz ve Müzik: Jehan Barbur)
8. Uç (Söz ve Müzik: Jehan Barbur)
9. Selvi Boylum Al Yazmalım (Söz: Jehan Barbur, Müzik: Cahit Berkay)

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.eganba.com
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Kuzgun’u Uçmak (Maxi Single, Ada Müzik, 07.09.2018)

1- Korkma (Söz ve Müzik: Jehan Barbur)
2- Başka Biri (Söz ve Müzik: Jehan Barbur)
3- Solgun Bir Gül Dokununca (Söz: Behçet Necatigil, Müzik: Fırat Tanış)
4- Kirlenmiş Çığlık (Düet: Can Bonomo) (Söz: Cem Karaca, Müzik: Volkan Başaran)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.arkadas.com.tr
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.zihni.com
www.kitapsan.com.tr
www.adakitap.com
www.amazon.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.de (Almanya)

2019
Ürkerek Söylerim (THM Albüm, Ada Müzik, CD 11.03.2019, Dijital 22.03.2019)

1- Keklik İdim Vurdular (Söz, Beste: Âşık Veysel, Düzenleme: Eylül Biçer)
2- Sen Bir Aysın – O Yar Gelir (Sen Bir Aysın - Söz: Turgut Özakman, Beste: Anonim; O Yar Gelir - Söz, Beste: Anonim / , Düzenleme: Emir Altuğ)
3- Dağlara Küstüm Ali (Söz, Beste: Zülfü Livaneli, Düzenleme: Çağrı Sertel)
4- Şu Karşı ki Dağda Kar Var (Söz, Beste: Anonim, Düzenleme: Cenk Erdoğan)
5-Gesi Bağları (Söz, Beste: Anonim, Düzenleme: Kemal Evrim Aslan)
6- Ey Şahin Bakışlım (Söz: Anonim, Beste: İsmail Aydın, Düzenleme: Onur Başkurt, Eylül Biçer)
7- Manastırın Ortasında (Söz, Beste: Anonim, Düzenleme: Kemal Evrim Aslan)
8- Altın Yüzüğüm Kırıldı (Söz, Beste: Anonim, Düzenleme: Evrim Tüzün)
9- Bir Ay Doğar (Söz, Beste: Anonim, Düzenleme: Eylül Biçer)
10-Hış Hışı Hançer (Söz: Anonim, Beste: Ahmet Cemil Cankat, Düzenleme: Emir Altuğ Karakaya)

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.hepsiburada.com
www.kitapsan.com.tr
www.zihni.com
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.jehanbarbur.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/pages/Jehan-Barbur
Resmi Facebook Profil Adresi:
www.facebook.com/jehan.barbur.5
www.facebook.com/people/Jehan-Barbur
Resmi YouTUBE Kanal Adresleri:
www.youtube.com/user/jehanbarbur
Resmi Google+ Sayfa Adresi:
plus.google.com/118072955270301885133
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Jehan+Barbur
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (7806 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız]
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag