Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım


   Kim Online
Şu an sitede, 336 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 336
Üye: 0
Toplam: 336

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 62,972,871
  • Bugün: 16,154
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Aug 17, 2019
  • 01:28 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Orhan Ölmez
Bookmark and Share
    Geri Dön   (5047 okuma)

Sanatçı: Orhan Ölmez
ORHAN ÖLMEZ

FOTO GALERİ
1 Mayıs 1978 tarihinde Antalya Manavgat’ta doğdu. Baba tarafından Sivas, anne tarafı Manisa Turgutlu olan Orhan Ölmez, 15 yılını İzmir’de geçirdi.

1986-87 yıllarında ilk olarak bağlamayla tanışarak müziğe ilgisini keşfetti. Ortaokul ve Lise yıllarında Batı müziğine ilgi duyarak şu anda yaptığı müziğin tarzının zeminlerini hazırladı.

İzmir’de lise öğrenimini tamamladı. Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarında okudu. İzmir radyosunda Türk Halk Müziği Branşında 1 yıl süreyle bağlama sanatçılığı yaptı.

Daha sonraki dönemlerde İzmir’den sonra İstanbul’da söz yazarlığı ve aranjörlük yaparak profesyonel sanat hayatına atıldı.

Romantik şarkıların prensi olarak tanınan Orhan Ölmez, şarkılarında kullandığı gitarı ve bağlamasıyla kendine özgü bir tarz oluşturmuş bir sanatçımızdır. Müziğe bağlama çalarak başladığını belirten sanatçı: "Bağlama çalmamdan dolayı çok fazla türkü biliyorum, 'Kurusa Fidanım' isimli türkü de bunlardan biri ve yıllardır çok severek söyledim bir türküdür." der. Türküleri her zaman kendine ana kaynak olarak gören Orhan Ölmez, ileride sadece türkülerden oluşan bir albüm bile çıkarmayı düşündüğünü belirtmektedir.

2003'te üzerinde çalıştığı ilk albümü olan "Su Misali" albümünü çıkarıp müzik sektöründe iyi bir çıkış yakaladı.

2004'te “Su Misali” adlı albümü ile dikkatleri çeken Orhan Ölmez bir buçuk yıl sonra Eylül 2005'te “Her Şeyin Farkındayım” adlı albümü ile müzik dünyasındaki yolculuğuna devam ediyor. Bu albümünde önceki albümünde inşa ettiği müzikal kimliğini koruyan Ölmez bu albümümde de tüm şarkılarının düzenlemelerine kendi imzasını attı.

2005 yılında İdeal müzik etiketi ile piyasaya çıkan “Her şeyin Farkındayım” isimli albümde sözü ve bestesi Orhan Ölmez'e ait olan 10 eserin yanı sıra 1 adet’te Neşat Ertaş türküsü bulunuyor.

13 Mayıs 2006'da Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde En İyi Çıkış Yapan Erkek Adayları arasında Abidin, İsmail YK, Tarık Mengüç ve Yalın ile birlikte Orhan Ölmez ismi de açıklandı ama kazanan sanatçıya ödülünü vermek için Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray sahneye çıkarken ödülü almaya hak kazanan şarkıcı Yalın oldu.

2008'de "Damla Damla" isimli Arma Müzik etiketli üçüncü albümünü çıkardı.

2011'de "Orhan Ölmez" yani kendi adını taşıyan albümünü kendisine ait şirketinden çıkardı.

Orhan Ölmez Arşivlik Bir Albüm Hazırladı

Kendine has tarzı, başarılı besteleri ve yorumu ile Orhan Ölmez, Ölmez Müzik Yapım etiketi adı altında yeni albümü "2 + 20" ile iddialı bir giriş yapıyor.

Orhan Ölmez önce bu albümün iki şarkıdan oluşan maxi single projesi olarak müzik severlerle buluşmasını planlanıyordu, ancak gerek yurt içi gerek yurtdışı konser maratonunda (Su Misali) 2003 ve (Herşeyin Farkındayım) 2005 yıllarında müzik severlere sunduğu, söz ve besteleri kendisine ait olan, ilk iki albüme gösterilen ilgi ve sevenlerinin ulaşamama sitemlerine karşı bu albümleri tekrar müzik marketlere sunmaya karar verdi.

İlk iki albüme sahip olan ve yeni albüm bekleyişi içerisinde olan dinleyenlerinin gönlünü, yeni hazırladığı ''Yazık Yoksun Yanımda'' ve ''Sana İhtiyacım Var'' isimli iki yeni şarkıyı da bu albüme ekledi. (Kaynak: www.michaelshow.com - 23.05.2012)

2014'de "Türkü" adını taşıyan albümünü Ecce Müzik şirketinden çıkardı.

Türkülerime Sahip Çıkıldı…

2 CD 21 eserden oluşan "Türkü" albümü ile müzik dünyasına ses getiren Orhan Ölmez’i albümün satış rakamları yüzünü güldürdü.

Albüm çalışmalarını yaparken yakın çevresinin karşı çıktığı Türkü albümüne inanan Orhan Ölmez “Tarzımın dışında müzik yapacağımı söyleyince yakın dostlarım yapma satmaz" dedi.

"Hayalini kurduğum Türkülerin yer olduğu bir albümü sanat yaşamımda olmasını istiyordum. Şimdi dostlarımı utandıran bir tablo ile karşılaştım. Sevenlerim beni yalnız bırakmadı. Türkü albümüne destek bir tek sevenlerimden değil medyadan da geldi. Bu albüm radyo ve televizyonlarda çok beğenildi. Sevenlerime bana bunları yaşattıkları için sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni şarkılarını yazmaya başladığını belirten Orhan Ölmez müzikseverlere bir sürpriz yapıp çok yakın bir zamanda alışa geldikleri bir albümle karşılaşacakları müjdesini de sözlerine ekledi. (Kaynak: www.magazinci.com - 23.12.2014)

‘Adam ve Kadın’, her zaman; hiç bir zaman bitmeyecek ve hiç bir . zaman net bir sonuca bağlanmayacak bir polemiğin içinde bulurlar kendilerini.

‘Hangimiz; daha çok ve daha doğru seviyoruz?’

İlk albümünden bu güne hızla büyüyen dinleyici kitlesi ve kendine has tarzı ile popüler müziğin en önemli temsilcilerinden biri haline gelmiş olan Orhan Ölmez, tutku ve heyecan dolu bir kayıt sürecinin ardından, yeni Albümü ‘Adam ve Kadın’ ile karşınızda.

Orhan Ölmez ‘Adam ve Kadın’ isimli albüm çalışmasında, günlük hayatta herkesin sorduğu sorulara, herkesin bulduğu cevaplara, herkesin yanılgılarına ve tespitlerine ışık tutacak nitelikte sözlerle bezenmiş ve bestelenmiş şarkılarla sesleniyor müzik severlere.

Albümün başrollerinde ‘Adam ve Kadın’ var, ilişkiler var, Aşk var. Kısaca bu albümde hissettiğiniz, söylemek isteğiniz herşeyi bulmak mümkün.

Orhan Ölmez, yaklaşık bir yıl süren kayıt aşamasının ardından ‘Ölmez Müzik – Müzik Ölmez’ etiketi ile yayınlanan albümünde; Pop, rock ve fantazi soundlarını kendi tavrı ile harmanlayarak belirgin - sıradışı sanatçı kimliğini gözler önüne seriyor.

Sanatçının 7. Stüdyo albümü olan ‘Adam ve Kadın’da, 12 şarkının 1 tanesi hariç tümünün söz ve müzikleri kendisine aittir. Albümün düzenleme ve aranjeleri Orhan Ölmez imzası taşımaktadır

Birbirinden değerli müzisyenlerin eşlik ettiği albümde, sanatçı kendi seslendirdiği enstrümanlarla şarkıların aranjelerine katkı sağlamıştır

‘Adam ve Kadın’ isimli yeni albümde, sanatçının bilinen tarzının yanında; daha farklı - daha dinamik aranjeler ile düzenlenmiş şarkılar yer almaktadır.

Bu Albümde yer alan ve süprizlerden biri olan; ‘‘albüme ismini veren’’; ‘Adam Ve Kadın’ eseri, düet çalışmadır. Düet çalışmada sanatçıya Devrim Gürenç eşlik etmiştir.

‘Orhan Ölmez – Adam Ve Kadın’ isimli albümün çıkış videosu, yönetmeliğini sanatçının kendisinin üstlenmiş olduğu ‘İster İnan İster İnanma’ isimli video kliptir.

‘Adam ve Kadın’ 2016 yılının, en renkli ve keyifli müzikal ifadelerinden olmaya aday...
(Albüm açıklması)

Orhan Ölmez Hayranlarıyla Klip Çekti!

2016’nın son aylarında çıkardığı “Adam Ve Kadın” albümüyle durmak nedir bilmeden müzik hayatına devam eden Orhan Ölmez, yepyeni ve anlamlı bir klip ile sevenleriyle yeniden buluştu.

7.albümünde yer alan ve albüme adını veren “Adam Ve Kadın” şarkısı günlük hayatta kadın erkek ilişkilerinde sorgulanan herşeyi konu alan ve aslında sorunun nerede olduğunu bulmanıza yardımcı olacak tespitlerle, aşkla, sevgiyle ve sizle dolu bir şarkı.

Sözü ve müziği kendisine ait olan “Adam Ve Kadın” şarkısında güzel sanatçı Devrim Gürenç ile düet yaparak bir ilki yaşayan Orhan Ölmez, farklı bir adım daha atarak bu şarkıyı daha da özel hale getirdi.

Müzik Yönetmenliğini Orhan Ölmez’in yaptığı “Adam Ve Kadın” şarkısının klibinde, kendisini müzik yolculuğunun ilk gününden beri asla yalnız bırakmayan hayranlarını oynatan Orhan Ölmez, klip yönetmenliğini de üstlenerek muhteşem bir klibe imza attı…

Ölmez Müzik etiketiyle yayınlanan “Adam Ve Kadın” şarkısının klibi, Kral TV ve tüm müzik kanallarında yayında..
(Kaynak: www.magazinkolik.com / muzikonair.com- 31.03.2017)

Orhan Ölmez Bu Kez Yapımcı!

Türk müziğinin ünlü ismi Orhan Ölmez; yorumcu kimliğinin yanı sıra bu kez, yapımcı kimliği ile karşımızda.

Ünlü sanatçı, kendi müzik şirketinden çıkarttığı, sözü ve müziği Derya Derin’e ait olan “Doya Doya” adlı şarkıya yaptıkları düet ile sevenlerinin karşısına çıktı.

14 Şubat sevgililer gününde ilk kez görücüye çıkan ve beğeni toplayan bu romantik düet, önümüzdeki günlere damgasını vuracak gibi görünüyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 08.03.2018)

Orhan Ölmez “Bile Bile” Hasta Oldu

Ünlü sanatçı Orhan Ölmez, kısa süre önce piyasaya çıkarttığı ve 19 şarkıdan oluşan, “Sessiz Sessiz” isimli albümünün ilk video klip çalışmasını yayınladı.

Albümün ilk video klibi, sözü ve müziği Orhan Ölmez’in kendisine ait olan “Bile Bile” isimli şarkıya geldi.

Soğuk bir havada yağmur altında çekilen klip, sanatçıya zor anlar yaşattı. Uzun bir süre yağmur altında kalan sanatçı, ıslak kıyafetleriyle soğuk havada durunca hastalık kaçınılmaz oldu.

14 saat süren çekimleri zor şartlarda bitiren ünlü sanatçı Orhan Ölmez “Çok zorlandığım bir klip oldu. Hayatımda ilk defa bu kadar suyun altında kaldım. Şarkının adı gibi hasta olacağımı bile bile bu işi bitirdim. 15 gün yatak döşek yatttım. Bu yüzden biraz gecikti klip. Sevenlerimiz İnşallah beğenir.” dedi.

En kısa zamanda diğer şarkılarını da kliplendireceğini söyleyen sanatçı bu kliplerin, Ölmez Müzik Youtube kanalında izlenebileceğini belirtti.
(Kaynak: www.magazinci.com - 25.04.2019)

Diskografi :
2004
Su Misali (Albüm, İdeal Müzik Yapım)

1. Su Misali - 05:11
2. İstemesen Bile - 03:32
3. Canın Gibi - 04:53
4. İzin Verme - 04:36
5. İzleri Siliyorum - 04:51
6. Tekrar - 04:02
7. Benim İstediğim - 04:10
8. Dön Desem - 5:03
9. Özledim - 04:22
10.Yanar Dururum - 04:52
11.Dağlar - 05:04
12.İstemesen Bile (enstrümental) - 03:29

2005
Herşeyin Farkındayım (Albüm, İdeal Müzik Yapım, Eylül 2005)

1- Aşk Beni Sevmedi - 05.06
2. Bana Bırak - 05.01
3. Farkındayım - 04.52
4. Doyamadık Aşka - 03.52
5. Sabır Lazım - 04.58
6. Bensiz Aşka Doyma - 04.23
7. Yalvarayım Mı - 04.55
8. Hoşgeldin - 03.32
9. Seni Seviyorum - 04.25
10.Delirdim - 04.12
11.Kurusa Fidanım - 05.57
12.Aşk Beni Sevmedi (Enst.) - 05.04

2008
Damla Damla (Fantazi Albüm, Arma Müzik, 16.05.2008)

1- Yasa Dışı (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
2- Sarıl Bana (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
3- Damla Damla (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
4- Benim Gibi (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
5- Kabullendim (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
6- Olma O Zaman (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
7- Yani Olmuyor (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
8- İki Elin Kanda Olsa Da Gel (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
9- Sustu Umudum (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
10-Açma Zülüflerin (Söz & Müzik: Neşet Ertaş)
11-Kabullendim (PB) (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)


2011
Orhan Ölmez (Fantazi Albüm, Orhan Ölmez Müzik Yapım, 07.02.2011)

1- Bilmece
2- Kül
3- Senden Vazgeçtim
4- Nezaket
5- Sen Yoksan Hikayem de Yok
6- Derviş
7- Sen Gidince
8- Hesapsız Değil Bu Çile
9- Hayırlısı Olsun
10-Kalbim Ellerinde
11-Derviş (PB)
(Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Orhan Ölmez)


2012
2+20 (Albüm, Ölmez Müzik Yapım, 18.05.2012)

CD 1:
1. Yazık Yoksun Yanımda
2. Aşk Beni Sevmedi
3. Canın Gibi
4. Bensiz Aşka Doyma
5. Doyamadık Aşka
6. Bana Bırak
7. İzleri Siliyorum
8. Seni Seviyorum
9. Dön Desem
10.Sabır Lazım
11.Benim İstediğim
CD 2:
1. Sana İhtiyacım Var
2. Yanar Dururum
3. Yalvarayım Mı
4. Tekrar
5. Hoşgeldin
6. Su Misali
7. Farkındayım
8. İzin Verme
9. İstemesen Bile
10.Özledim
11.Delirdim
Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2014
Türkü (THM Albüm, Ecce Müzik, [Dijital 01.08.2014], 22.07.2014)

CD 1 :
1. Gelsene (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
2. Senin Gecen Güne Benzer (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
3. Ömür Dediğin (Söz & Müzik: Zülfü Livaneli)
4. Denizde Karartı Var (Söz & Müzik: Anonim)
5. Gülom (Söz: Eyüp Durmaz, Müzik: Orhan Ölmez)
6. Suda Balık Oynuyor (Söz & Müzik: Muharrem Ertaş)
7. Kırmızı Buğday (Söz & Müzik: Anonim)
8. Beyaz Giyme (Söz & Müzik: Anonim)
9. Çiçekler Ekiliyor (Söz & Müzik: Muharrem Ertaş)
10.Getme Gel (Söz: Anonim, Müzik: Sait Rüstemov)
11.Gurbet Elden Selam Olsun (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
CD 2 :
1- Dağlara Düşünce Ayaz (Söz & Müzik: Hamit Çavuş, Şiir: Dursun Ali Erzincanlı)
2. Ağlama Yar (Söz & Müzik: Anonim)
3. İnsana Muhabbet Duyalı (Söz: Sefil Selimi, Müzik: Feyzullah Çınar)
4. Osman Aga (Söz & Müzik: Anonim)
5. Gesi Bağları (Söz & Müzik: Anonim)
6. Ağıt (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
7. Kurusa Fidanın (Söz & Müzik: Neşet Ertaş)
8. Seyreyle Güzel (Söz & Müzik: Anonim)
9. Aşkı Yazdım Dağlara (Söz & Müzik: Orhan Ölmez)
10.Hicaz aşk - Enstrümantal (Müzik: Orhan Ölmez)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2016

1. İster İnan İster İnanma
2. Akılsız Aşık
3. Adam Ve Kadın (Düet: Devrim Gürenç)
4. Bahaneler (Akustik)
5. Bahaneler (Remix)
6. Ya Olmasaydın (Akustik)
7. Ya Olmasaydın (2016)
8. Kar Tanesi (Senin İçin Buradayım Ben)
9. Aşkın En Saf Hali
10.Olsa İyi Olur
11.Bilen De Bilmeyen De
12.Şimdi Uzaklardasın


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

2017
Senin Gecen Güne Benzer - Koray Güler & Orhan Ölmez (Single Albüm, Ölmez Müzik, 06.04.2017)

1- Senin Gecen Güne Benzer


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com

İçerdeyim (Single Albüm, Ölmez Müzik, 14.05.2017)

1- İçerdeyim


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Yar Ağladı Ben Ağladım - Orhan Ölmez & Canan Çal (Single Albüm, Ölmez Müzik, 26.10.2017)

1- Yar Ağladı Ben Ağladım

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

2018
Doya Doya - Orhan Ölmez & Derya Derin (Single Albüm, Ölmez Müzik Yapım, 13.02.2018)

1- Doya Doya

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

Gel Ne Olur (Single, Ölmez Müzik, 14.04.2018)

1- Gel Ne Olur


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

Aldırma (Single, Ölmez Müzik, 20.04.2018)

1- Aldırma


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
play.google.com
www.qobuz.com

2019
Sessiz Sessiz (Albüm, Ölmez Müzik Yapım, 19.02.2019)

1. Sessiz Sessiz
2. Sen Bilirsin
3. Bile Bile
4. Muteber
5. Aldırma – Versiyon
6. Hesret Neğmesi
7. Neredesin Ey Aşk
8. Üzüldüğün Zaman
9. Derin Sevdim
10.Bunu Sen de Görmeliydin
11.Umut
12.Seni Çok Seveceğim
13.Hasret
14.Sessiz Sessiz – Versiyon
15.Gel Ne Olur – Versiyon
16.Benimle Evlenir misin
17.Adam Gibi Sevgili
18.Gelmezsen Gelme
19.Sen Bilirsin - PB

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.ozhizo.com
www.kitapsan.com.tr
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.orhanolmez.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/pages/Orhan-Olmez
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/orhanolmez
Resmi Friendfeed Sayfa Adresi:
friendfeed.com/orhanolmez
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (5047 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız]
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag