Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım


   Kim Online
Şu an sitede, 250 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 250
Üye: 0
Toplam: 250

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 61,851,762
  • Bugün: 10,367
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jul 16, 2019
  • 07:53 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Sibel Tüzün
Bookmark and Share
    Geri Dön   (6326 okuma)

Sibel Tüzün
Sibel Tüzün
Sibel Tüzün
FOTO GALERİ

29.09.1971 İstanbul doğumlu Sibel Tüzün, 1978 yılında TRT İstanbul Radyosu Çocuk Korosunda ilk müzik eğitimine başladı. Orta okul yıllarında yine radyonun Gençlik Korosunda çok sesli müziğe ilk adımı atarak Gökçen Koray, Cenan Akın, Hikmet Şimşek gibi değerli öğretmenler ve koro şefleriyle çalıştı.

Beşiktaş Atatürk Lisesinde okuduğu yıllarda pop ve rock müzikle ilgilendi ve 1986'da Milliyet Gazetesi Liselerarası Müzik Yarışmasında okuluna üçüncülük kazandırdı. Aynı yarışmada besteci aranjör Melih Kibar ile tanışarak reklam filmleri seslendirmeye başladı. Ajda Pekkan, Nükhet Duru, Erol Evgin gibi biçok sanatçıya albümlerinde ve sahne çalışmalarında eşlik etti.

1988 yılında İ.Ü. Devlet Konservatuarı Opera ve Konser Şarkıcılığı Bölümüne birincilikle alınan Sibel, klasik müzikte öğrenciliği, jazz ve pop müzikte de yorumculuğu sürdürdü.

1990 Yılında Eurovision Türkiye Elemelerine, sözleri Zeynep Talu'ya, müziği Levent Çoker'e ait olan Kime Ne isimli şarkı ile katıldı ve 9ncu oldu.

1991 yılında profesyonel müzik yaşamına adım attı. TRT Altın Anten, Kuşadası Altın Güvercin Şarkı Yarışmaları'na katılarak ödüller aldı.

1992'de Raks Müzik Yapım'la anlaşma imzalayarak, ilk albümü AH BİZ KIZLAR'ı 1993 Ocak ayında çıkardı. Gerek albümde çalışan Şehrazat, İskender Paydaş, Ümit Kuzer, Ozan-Kenan Doğulu gibi isimlerin eserlerini, gerekse Sibel'in yorumculuk yeteneği ve sahne performansı, albümün kısa sürede geniş kitleler tarafından sevilmesini sağladı. Pop müzikte ve klip sektörleri yeni gelişmeye başladığı halde albüm üç hit parça çıkardı: Beni Bağlamaz, Ah Biz Kızlar ve Şamata. Bu başarıyla Sibel yaklaşık iki yıl süreyle yurt içi veyurt dışında pek çok konserler verdi.

1994 yılında Londra'da Robert Bricknell ile bir süre şan derslerine devam etti. Ardından Türkiye' ye dönüp Raks Müzik'le ikinci albüm çalışmalarına başladı. Albüm ve Sibel yine hakedilen başarıyı yakaladılar. Kısa sürede yakalanan satış grafiğiyle beraber Kaçın Kurrası, Gözümün Bebeği, Anca Beraber (Too Late) gibiyine hit şarkılar ortaya çıkarmaya başladı.

Almanya Konserlerinde sonra 1997 yılında müzisyen, besteci ve aranjör Levent Çandaş'la hayatını birleştiren Sibel, Arinna Yapımı kurdu.

1998 Haziran ayı içinde piyasaya çıkan olan üçüncü albümde sekiz parçanın sözlerini Sibel'in kendisi yazdı. Müzik adına hep başarılı çalışmalar yapmaya çalışan Sibel, albümün prodüktörlüğünü de üstlenerek çok farklı ve iddiali bir çalışmaya imza attı.

4 yıl önce seslendirdiği bir Sezen Aksu şarkısı olan Kaçın Kurrası'nın hamamda çekilen video-klibindeki Sibel ile bu albümdeki kolları dövmeli, vamp görünümlü ve rock söyleyen Sibel arasındaki fark basın tarafından çok eleştiri aldı. Birçok insan onu programına davet ederek bu farkın sebebini soruyor, Sibel'in verdiği cevaplara rağmen eşi Levent Çandaş'ın bu konudaki etkilerini merak ediyordu. Sibel herşeye rağmen kibar ve hanımefendi cevaplarıyla bu eleştirilerin hepsine cevap veriyordu.

1 Ocak 2001 tarihinde ise Sibel'in 4. albümü olan Yine Yalnızım piyasaya sürüldü. Daha öncekiler kadar sükse yapmayan bu albüm için birçok haber yapıldı ama beklenen ilgiyi görmedi. 2001'in ekonomik açıdan kötü bir yıl olması ya da Sibel Tüzün'deki köklü değişikliğin birçok insana itici gelmesi bu albüme olan ilgisizliğin başlıca sebeplerinden olabilir belki de kimbilir.

2006 yılında 51'ncisi gerçekleşen Yunanistan/Atina'daki Uluslararası Eurovision Yarışmasında Türkiye'yi temsil eden "Süper Star" isimli şarkıyı Sibel Tüzün seslendirdi. 18.05.2006 tarihinde "Süper Star" adlı parçayla Yarı Finalde Türkiye'yi temsil eden Sibel Tüzün'ün Finale yükselmesi, oylamanın son bölümlerinde kesinleştiğinden bu aşama gerginlikle geçti. 20.05.2006 Cumartesi günü Atina'da yapılan 51. Eurovision şarkı yarışmasını, toplam 292 puan alan Finlandiya kazandı. Türkiye'yi temsil eden Sibel Tüzün ise 91 puanla 11'inci oldu. Yarışmada Türkiye 11. sırada yer almasına karşın, Almanya, Fransa, İspanya ve İngiltere ilk 12'ye giremediği için, Helsinki'de yapılacak yarışmaya doğrudan katılma hakkını kıl payı kaçırdı. (Daha geniş bilgi için Bknz.: Eurovision Türkiye bölümündeki Eurovision 2006 sayfası)

05.03.2007 tarihli müzik haberlerine göre "Sibel Tüzün'ün Yunanistan'da hazırladığı yeni albümü SUPERSTAR önümüzdeki günlerde EMI Yunanistan etiketiyle piyasaya çıkacak. Yunanca, İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşacak SUPERSTAR albümünün İstanbul Beylerbeyi'nde Bosphorus Otel'de yapılan fotoğraf çalışmaları tamamlandı." deniyordu.

Özen Film'in 2007 yapımı, senaryosunu Faruk Aksoy, Şafak Güçlü, İrfan Saruhan'ın yaptığı ve 1 Ocak 2008'de gösterime giren Faruk Aksoy yönetmenliğindeki Çılgın Dersane filminde rol aldı.

2008 Temmuz'da Avrupa Müzik etiketiyle "Aç Telefonu" isimli single albüm yayınladı.

2010 Ekim'inde ise "Saten" adlı maxi single albümünü çıkarttı. Albümde iki şarkı Sibel Tüzün'ün kendisine ait, bir diğeri ise 70'lerde Ajda Pekkan'ın seslendirdiği sözleri Fecri Ebcioğlu'na ait "Erkekleri Tanıyın" isimli nostalji şarkının Sibel Tüzün yorumu, diğer ikisi ise Zeynep Talu'nun sözlerini yazdığı "Sana Anlatamam" (müzik: Sibel Tüzün) ve "Maalesef" (müzik: Burak Erkul) isimli şarkılar.

Müzik dışında otomobil sporları ve yelkenle de ilgilenen Sibel, iki sezon ünlü rallici Ethem Genim'in co-pilotluğunu yaptı.

Sibel Tüzün’ün Sezen Aksu Şarkılı Yeni Teklisi!

Son günlerde sahne şovlarıyla adından söz ettiren Sibel Tüzün, geçtiğimiz aylarda çıkardığı "Kaç Yıl Geçti Aradan"ın ardından yine bir Sezen Aksu şarkısıyla yeni bir single'a imza atıyor!

Müzik kariyerinde hep dirsek temasında olduğu Sezen Aksu'nun "Le Le Le" şarkısını seslendiren Sibel Tüzün aynı zamanda meslek hayatında önemli yer tutan şarkılarından oluşan "Best Of" albümünün stüdyo çalışmalarını da sürdürüyor.

Son yıllarda yorumcu kimliğinin yanı sıra gerçekleştirdiği sahne şovlarıyla gündeme gelen şarkıcı, söz yazarı ve besteci Sibel Tüzün geçtiğimiz aylarda, Sezen Aksu'nun sözü ve bestesi "Kaç Yıl Geçti Aradan" ile müzik dünyasında iddialı bir biçimde adından söz ettirmişti.

Meslek hayatında önemli yer tutan şarkılardan oluşan bir "Best of" albüm için uzun süredir stüdyoda çalışmalarını sürdüren Sibel Tüzün bu sırada; müzik kariyerinde hep dirsek temasında olduğu Sezen Aksu'yla bir ortaklık daha gerçekleştirip yeni teklisini müzikseverle buluşturdu.

Sözü ve bestesi Sezen Aksuya ait, etnik elementleri barındıran altyapısıyla, insanın kanını kaynatan bir şarkı olan "Le Le Le"nin aranjörlüğünü Hakan Caneroğlu prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras yaptı.

Şarkının tanıtımı için Kemal Doğulu'nun objektifinin karşısına Hakan Akkaya imzalı kırmızı elbisesiyle geçen Sibel Tüzün zamanı durduran güzelliğiyle hayranlarını bir kez daha büyüledi. (Kaynak: www.kolayhaber.net / www.magazinci.com / www.haberler.com / www.guncelolay.net / haftasonu.com.tr / - 10.11.2014)

Sibel Tüzün: “Umut Dolu, Naif Ve Güzel Duyguları Uyandıran Bir Şarkı Yaptık!”

Sesiyle olduğu kadar fiziğiyle de beğeni toplayan Sibel Tüzün, İskender Paydaş ile birlikte hazırladığı umut dolu, naif ve güzel duyguları uyandıran bir şarkı yaptık dediği sözleri Model grubundan Can Temiz'e ait olan yeni single albümü “Aşk Bize Yeter”i kliplendirdi.

Londra'da çekimleri gerçekleşen klibin yönetmenliğini İtalyan yönetmen Paolo Benetazzo yaptı. Klip mekanı olarak Londra caddelerini tercih eden Sibel Tüzün’ün giydiği kıyafetler özel olarak ünlü modacı Tanju Babacan tarafından tasarladı.

Bu aralar İstanbul’un en gözde iki kulübünde sahne alan Sibel Tüzün, yaz aylarında ise Bodrumu fethedecek. Ayrıca özel toplantılar ve özel gecelerde de sahne alan Sibel Tüzün dünden bugüne hit olmuş şarkılarından oluşan repertuarıyla hayranlarına muhteşem dakikalar yaşatıyor.

Sesi ile olduğu kadar göze de hitap eden Sibel Tüzün özel gecelerde sahne için aranılan isimlerin başında geliyor. (Kaynak: www.magazincik.com / www.haberimport.com / www.sosyette.com - 28.04.2015)

Sibel Tüzün’den ‘İmzalı’

90'lı yıllardan bugüne kadar müzik kariyerinde her zaman yenilikçi ve başarılı duruşuyla dikkat çeken şarkıcı, söz yazarı ve besteci Sibel Tüzün uzun bir aradan sonra yeni şarkısıyla yine gündeme oturacak.

“Senden İmzalı” isimli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Sibel Tüzün, bu iddialı şarkısıyla 2017 yazının kapanışını yapacak.

Sibel Tüzün; uzun bir aradan sonra yeni şarkısı “Senden İmzalı” ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Güçlü yorumunun yanı sıra pozitif ve dingin enerjisi ile de sevenlerinin özlediği Sibel Tüzün’ün 2017 yazının son çeyreğinde çıkartacağı “Senden İmzalı” şarkısının sözü ve müziği Sadettin Dayıoğlu, düzenlemesi ise Tansel Doğanay imzası taşıyor. Ossi Müzik-Hakan Eren prodüktörlüğünde ve yapımcılığında gerçekleştirilen şarkı tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşacak.

Yeni şarkısı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Sibel Tüzün “Hayatta bir doğruyu götürecek bile olsa üç yanlışı göze alanları, yanlış iliklediğini son düğmede anlayanları ve her şeye rağmen sevmenin bir özgürlük olduğuna inananları Senden İmzalı’da buluşmaya çağırıyorum” cümleleriyle duygularını ifade ediyor.
(Kaynak: www.sozcu.com.tr / karnaval.com - 23.08.2017)

Diskografi:
1993
Ah Biz Kızlar (Albüm, Raks Müzik Yapım, Ocak 1993)

1. Bağlamaz Beni (Söz: Şehrazat, Vokaller: Kenan Doğulu, Levent Coker)
2. Paramparça (Söz: Kenan Doğullu, Müzik: Ozan Doğulu)
3. Dedikodu (Söz: Sevingül Bahadır, Müzik: Ümit Kuzer, Vokaller: Kenan Doğulu, Levent Coker, Sevingül Bahadır)
4. Altı Saz Üstü Caz (Söz: Şehrazat, Müzik: Atilla Şereftuğ, Vokaller: Kenan Doğulu, Levent Coker)
5. Bırakma (Söz: F.Terzioğlu, Müzik: Ufuk Yıldırım)
6. Aşk Olsun (Söz: Kenan Doğulu, Müzik: Ozan Doğulu, Vokaller: Kenan ve Ozan Doğulu)
7. Ah Biz Kızlar (Söz: Sibel Tüzün, Müzik: İskender Paydaş)
8. Şamata (Söz: Serap Özcan)
9. Bir Anlık Mutluluk (Söz: Sevingül Bahadır, Müzik: Ümit Kuzer, Vokaller: Sevingül Bahadır)
10.Seni Sana Bıraktım (Söz: Serap Özcan-Sibel Tüzün, Müzik: Ufuk Yıldıım, Vokaller: Kenan Doğulu, Levent Coker, Sevingül Bahadır)
11.Seninle (Söz: Serap Özcan-Sibel Tüzün, Müzik: Tarık Sezer, Vokaller: Ufuk Yıldırım)
12.Zor Değil (Söz: Sevingül Bahadır, Müzik: Ümit Kuzer, Vokaller: Kenan Doğulu, Levent Coker, Sevingül Bahadır, İskender Paydaş, Elektro gitar: Hakan Kurşun)

1995
Nefes Keser Aşklar (Albüm, Raks Müzik Yapım / S Müzik)
(Prodüktör: Şehrazat)

1- Nefes Keser Aşklar
2- Cesur Aşklara
3- Kaçın Kurası
4- Gözümün Bebeği
5- Gitmem
6- Anca Beraber
7- Eski Baharlar
8- Deniz Yıldızı
9- Gözle Seviştik
10-Tiryaki

1998
Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda (Albüm, Raks Müzik Yapım / Arinna Müzik Yapım)

1- Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda - 03:54
2- Cennetin Çocukları - 05:04
3- Büyü - 04:46
4- Oyun - 04:08
5- Sen - 04:19
6- Nehade - 03:20
7- Tut Beni - 03:49
8- İçimdeki Şeytan - 04:54
9- Gidiyorum - 04:56
10-Değişim - 04:27

2000
Şarkılar Bir Oyundur-Bülent Ortaçgil İçin Söylenmiş Bülent Ortaçgil Şarkıları (2xCD Kolektif Albüm, Ada Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD2:
6. Sibel Tüzün - Duyuyor musun (3:57)

2001
Yine Yalnızım :) (Albüm, Bay Müzik / Arinna Müzik Yapım)

1- Yine Yalnızım (Söz: Sibel Tüzün, Müzik: Levent Candaş)
2- Aşk Geldi (Söz: Sibel Tüzün, Müzik: Hakan Caneroğlu)
3- Kızları Da Alın Askere (Söz & Müzik: Abdullah Nail Bayşu)
4- Dönebilseydim (Söz & Müzik: Mansur Ark)
5- Sabret (Söz: Sibel Tüzün, Müzik: Levent Candaş)
6- Sen Olmayınca (Söz: Sibel Tüzün, Müzik: Levent Candaş)
7- Beyaz Kuş (Söz: Sibel Tüzün, Müzik: Levent Candaş)
8- Söyle Var Mı Ki? (Söz & Müzik: Gökalp Ergen)
9- Düş (Söz: Sibel Tüzün, Müzik: Levent Candaş)
10-Mutfak (Söz & Müzik: Sibel Tüzün
11-Bir Gecede (Söz: Sibel Tüzün, Müzik: Levent Candaş)
12-Kendini Affet (Söz: Sibel Tüzün, Müzik: Levent Candaş)
13-Yo Yo Ya (Cd Ekstra) (Söz & Müzik: Gökalp Ergen
14-Yine Yalnızım (Cd Remix Ekstra) (Söz: Sibel Tüzün, Müzik: Levent Candaş)
15-Düş (Cd Sound Mix Ekstra) (Müzik: Levent Candaş)


2003
Kırmızı (Albüm, Seyhan Müzik)

1- Kırmızı
2- Hakikat
3- Yediveren Gülü
4- Nihayet
5- Canım İsterse
6- Kıymetli
7- Şikâyet
8- Peşindeyim
9- Kalbim Hediye Sana
10-Yağmur
11-Şikâyet (Balad versiyonu)
12-Kırmızı (Club Versiyonu)
13-Agapi Kokini
14-Agapi Kokini (Club Versiyonu)
15-Agapi Kırmızı
16-Agapi Kırmızı (Club Verisyonu)


2004
Kıpkırmızı (CD+VCD Albüm, Arinna Müzik, 21.07.2004)

1. Peşindeyim (Percussion Remix) - 4:09
2. Kırmızı (Video Klip)
3. Hakikatten (Video Klip)
4. Proskinisa - 4:35
5. Lege Mou Sagapo - 4:06
6. Şikayet (Video Klip)
7. Şikayet (R&B Versiyon) - 4:00
8. Yediveren Gülü (Video Klip)
9. Agapi Kırmızı (Club Versiyon) - 4:39
10.Hakikatten (Video-Klip Arkası)
11.Yediveren Gülü (Disco Versiyon) - 3:30
12.Yediveren Gülü (Video-Klip Arkası)
13.24 Saat Bir Star
14.Peşindeyim (Vintage Remix) - 6:03
15.Hakikatten (Tango Flamenco Remix) - 5:14
16.Şikayet (Club Versiyon) - 5:30
17.Kırmızı (Drum' n 'Bass Remix) - 6:00

2006
Akdeniz Rüzgarı 4 (Kolektif Albüm, EMI Yunanistan)
Büyütmek için T ıklay ın
11- Sibel Tüzün / Agapi Kokini (Kırmızı)

Superstar (Compilation Single CD, Arinna Müzik CMC 0171402, 28.04.2006)

° Süper Star - Sibel Tüzün

2008
Zilli Perküsyon (Albüm, Balet Plak, 23.05.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4. Kaçın Kurası / Sibel Tüzün (Söz - Müzik: Sezen Aksu)

Aç Telefonu (Single, Avrupa Müzik, 11 / 14 Temmuz 2008)

1- Aç Telefonu
2- Yaz Aşkı

2010
Saten (Maxi Single, Ossi Müzik, 05.10.2010)

1- Saten (Söz & Müzik: Sibel Tüzün)
2- Çok (Söz & Müzik: Sibel Tüzün)
3- Erkekleri Tanıyın (Söz: Fecri Ebcioğlu, Müzik: Yehuda Offen)
4- Sana Anlatmam Lazım (Söz: Zeynep Talu, Müzik: Sibel Tüzün)
5- Maalesef (Söz: Zeynep Talu, Müzik: Burak Erkul)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr

Saten Re-Mix (Cihat Uğurel) (Single, Ossi Müzik, 09.10.2010)

1. Saten Re-Mix (Cihat Uğurel)

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

open.spotify.com
play.google.com x
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2011
Nefes Keser Aşklar (Albüm, Bonus Müzik / Avrupa Müzik, 14.02.2011))
(1995 tarihinde Raks Müzik Yapım / S Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1- Nefes Keser Aşklar
2- Cesur Aşklara
3- Kaçın Kurası
4- Gözümün Bebeği
5- Gitmem
6- Anca Beraber
7- Eski Baharlar
8- Deniz Yıldızı
9- Gözle Seviştik
10-Tiryaki


En Estambul / Ayhan Sicimoğlu [Latin Albüm, Muzikotek, 24.10.2011]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6- Bırakma Beni (feat. Sibel Tüzün)

2013
Saten Re-Mix (Cihat Uğurel) (Single, Ossi Müzik, Eylül .2013)

1. Saten Re-Mix (Cihat Uğurel)

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr

play.fizy.com (turkcellmuzik)
2014
Kaç Yıl Geçti Aradan (Albüm, Arinna Müzik, 28.04.2014)

1- Kaç Yıl Geçti Aradan (Burak Buluç Versiyonu) - 03:33
2- Kaç Yıl Geçti Aradan (Kemal Özgür Versiyonu) - 03:50
3- Kaç Yıl Geçti Aradan (DJ Cihat Uğurel Versiyonu) - 03:37
4- Kaç Yıl Geçti Aradan (DJ Cem Ak Versiyonu) - 03:50
5- Kaç Yıl Geçti Aradan (Burak Buluç 2.Versiyonu) - 03:27


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr

Le Le Le (Single, Arinna Müzik, 10.11.2014)

1- Le Le Le (Söz ve Müzik: Sezen Aksu)


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.qobuz.com
www.amazon.de (Almanya)

2015
Aşk Bize Yeter (feat.İskender Paydaş) (Single, Pasaj Müzik, 14.02.2015)

1- Aşk Bize Yeter - 03:53


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.emusic.com
play.google.com
www.amazon.de (Almanya)
www.qobuz.com

2016
Demet Sağıroğlu - Oya Bora - Sibel Tüzün - Nazan Şoray (4xCD Albüm, Ossi Müzik, 07.04.2016)

Sibel Tüzün :
1. Saten
2. Çok
3. Erkekleri Tanıyın
4. Sana Anlatmam Lazım
5. Maalesef

Online CD Satış Noktaları:
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr

2017
Senden İmzalı (Single, Ossi Müzik, 25.08.2017)


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Anlamadın Di Mi? (Single, Ossi Müzik, 19.01.2018)

1- Anlamadın Di Mi? - 03:30


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
play.google.com
www.napster.com

2019
Olaylara Gel (Single, Arinna Müzik, 12.04.2019)

1- Olaylara Gel (Aytun Gelgin Version) - 03:00
2- Olaylara Gel (Hakan Caneroğlu Version) - 3:34

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Sitesi:
www.sibeltuzun.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/sibeltuzun
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/sibel_tuzun
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/sibeltuzun
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/sibeltuzun
Resmi Dailymotion Kanal Adresi:
www.dailymotion.com/sibeltuzun_Official
Resmi Vimeo Kanal Adresi:
www.vimeo.com/sibeltuzun
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Sibel_Tüzün
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Sibel+Tüzün

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (6326 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız]
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag