Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım


   Kim Online
Şu an sitede, 383 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 383
Üye: 0
Toplam: 383

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 65,759,561
  • Bugün: 25,535
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Nov 13, 2019
  • 10:51 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Tuğba Yurt
Bookmark and Share
    Geri Dön   (7795 okuma)

Tuğba Yurt
Tuğba Yurt
Tuğba Yurt
FOTO GALERİ

2 Eylül 1987 yılında Belçika’da dünyaya geldi. Şu an Bursa’da yaşıyor.

11 yaşından itibaren Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarın’da klasik batı müziği eğitimi almaya başladı. Viyola çalıyor. Uzun yıllar Bursa Senfoni Orkestrasında viyola çaldı ve yurt dışında çeşitli konserlerde farklı orkestralar ile görev aldı. Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun oldu.

Halen viyola dalında yüksek lisansıma devam etmekte. Yaklaşık 8 yıldır sahne alıyor, şarkı söylüyor.

"Aşk`a Emanet" isimli ilk albümünü 6 Aralık'ta 3 Adım Müzik etiketiyle çıkardı. Albümün ilk klibini de "Ağır Yaralı" isimli şarkısına çekti.

Tuğba Yurt: “Diğer Popçulardan Farkım Sesim”

11 yaşında profesyonel olarak başladığı müzik kariyerini ‘Aşk’a Emanet’ isimli single çalışmasıyla taçlandıran Belçika doğumlu Tuğba Yurt, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Uludağ Üniversitesi Devlet konservatuarında klasik müzik eğitimi alan ve şu sıralar yüksel lisans yapan güzel şarkıcı, magazinsel boyutla değil sesiyle bir yerlere gelmek istediğini açıkladı. Viyola çalan Yurt şöyle konuştu:

“Müzik bilgisi, bir enstrüman çalmak önemli. Gerçekten bunlar bir fark yaratabilir. Bir şarkı yapıp hiç müzik bilgisi olmayan sonra canlı performansa geldiğinde söyleyemeyen günümüzde isimler var. Ben canlı performansla söylemeyi seviyorum. Müzik bilgim var. Bu işin eğitimin aldım. Sesimle fark edileceğime inanıyorum.” diye konuştu.

Oyunculuk teklifleri aldığını belirten Yurt, “Oyunculuk düşünmek için çok erken. Müziğin eğitimini aldım. Oyunculukta başka bir sanat. O işin eğitimini almış kişilerin yapması gerektiğini düşünüyorum. Ben müzik eğitimi aldım, müzikle doyuma ulaşmak istiyorum. Dizide bir şarkımın çalmasını isterim. Bir seslendirme yapabilirim.“ dedi. (Kaynak: www.magazinci.com - 22.02.2014)

Tuğba Yurt, Gökhan Özen Şarkısı “Aşk Sanmışız”ı Kliplendirdi.

Söz, beste ve düzenlemesi Türkiye'de pop müziğin dev ismi Gökhan Özen'e ait olan “Aşk Sanmışız”, Tuğba Yurt'un duru ve güçlü yorumu ile hayat buldu.

İlk albümü “Aşk’a Emanet”i 2014’ün başında yayımlayan, müzikseverlerle bu albümün ilk video klibi “Ağır Yaralı” ile tanışan Tuğba Yurt, ikinci projesi “Sakin Ol”un ardından yeni teklisi Gökhan Özen imzalı “Aşk Sanmışız”ı, Caner Aras prodüktörlüğünde Eylül’ün ilk haftası 3 Adım Müzik etiketiyle piyasaya çıkarttı.

Şimdi “Aşk Sanmışız” Zamanı…

Tuğba Yurt Bir Gökhan Özen Şarkısı İle Devam Ediyor. “Aşk Sanmışız” Video Kliplendi, Tuğba Yurt Güzelliğiyle Dikkat Çekiyor.

Söz, beste ve düzenlemesi Türkiye’de pop müziğin dev ismi Gökhan Özen’e ait olan “Aşk Sanmışız”, Tuğba Yurt’ un duru ve güçlü yorumu ile hayat buldu.

Eylül’ün ilk haftası önce radyolar ve dijital platformlar aracılığıyla dinleyiciyle buluşan “Aşk Sanmışız”ın video klibi için Tuğba Yurt, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Maltepe’de eski bir fabrikada gerçekleştirilen video klip çekimi 19 saat sürerken, Tuğba Yurt 3 farklı kostümle yorumculuğunun yanı sıra genç ve güzel bir kadın olarak dikkat çekiyor. Stilini tamamen Yeşeren Başbuğ ve Hüseyin Vural’a emanet eden genç sanatçıya “Aşk Sanmışız”ın video klibinde model Kadir Erdoğan eşlik etti.

Yayına verildiği ilk gün tüm müzik kanallarının aynı anda yayına girdiği Tuğba Yurt’un “Aşk Sanmışız” video klibi renkleri, teknik detayları, patlama sahneleri ile dikkat çeken bir proje olarak ekranlarda ve sosyal medyada yerini aldı. (Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com / www.radyoritim.com / www.sosyette.com - 29.09.2014)

Tuğba Yurt’tan Sezen Aksu Cover’ı!

Genç Sanatçı Tuğba Yurt, Sezen Aksu’nun 2000 yılında çıkarmış olduğu ‘Deliveren’ albümünde seslendirdiği sözü ve müziği yine Sezen Aksu'ya ait olan ‘‘Oh Oh’’ adlı şarkıyı coverladı.

Tuğba Yurt’un DMC etiketiyle müzik severlerin beğenisine sunduğu single şarkısının düzenlemesi Serkan Balkan’a ait olup şarkının video klibi ise Mustafa Özen tarafından 80 kişilik bir ekiple yaklaşık 21 saatte Beykoz Kundura fabrikasında çekildi.

Eski mahalle kültürünün anlatıldığı ve renkli sahnelerinde yer aldığı klipte Tuğba Yurt’a kendi orkestrası da eşlik etti. (Kaynak: www.magazinkolik.com - 18.05.2015)

Tuğba Yurt Bu Kez Duygu Yüklü Bir Şarkı İle Karşımızda!

Türk pop müziğinin en iyi örneklerini, başarılı bir şekilde sunan Tuğba Yurt, ard arda yayınladığı hareketli şarkılardan sonra duygusu yüksek slow bir şarkıyla yeniden sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Geçtiğimiz yaz yayınladığı Sezen Aksu cover'ı "Oh Oh" ile büyük ses getiren genç sanatçı sözleri Osman Hekimoğlu, beste ve düzenlemesi ise Ender Çabuker'e ait "Aklımda Sorular Var" isimli single çalışmasını DMC etiketiyle 4 Aralık Cuma günü yayınlandı.

Tuğba Yurt'un yorumculuğunu bir adım ileriye taşıdığı akustik ve melodik yapısı ile kalbe dokunan "Aklımda Sorular Var" dinleyeni kendi iç dünyasında kısa bir yolculuğa çıkarıyor. Tuğba Turt, yeni single çalışması için 7 ay yoğun ve titiz bir stüdyo süreci yaşadı.

Murad Küçük yönetmenliğinde büyük bir bölümü Atatürk Arboretumu'nda çekilen video klip, doğal yapısı, sade ve süssüz haliyle izleyenleri duygulandıracak. (Kaynak: www.magazinkolik.com - 07.12.2015)

Tuğba Yurt’tan Yeni Single!

Tuğba Yurt, yepyeni single çalışması “Güç Bende Artık” DMC etiketiyle önce dijital platformlarda yayınladı.

Söz ve müziği Alper Narman ve Onur Özdemir'e düzenlemesi Osman Çetin'e ait şarkısı ile müzik listelerine üst sıradan giriş yapmaya hazırlanan genç şarkıcı, her yaz şarkı yayınlama geleneğini bu yılda bozmayarak hayranlarına sürpriz yaptı.

“Güç Bende Artık” şarkısının klip yönetmenliğini Murat Joker, görüntü yönetmenliğini Varol Şahin üstlendi.

“Sakin Ol”, “Oh Oh”, “Aklımda Sorular Var” gibi şarkılarla listelerde fırtına gibi esen ve geniş kitlelerin beğenisini kazanan Tuğba Yurt, güçlü sözlere sahip enerjisi yüksek, hareketli ve coşku dolu “Güç Bende Artık” ile sevenlerini şaşırtmaya devam ediyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com - 11.07.2016)

Tuğba Yurt “Destur” Diyecek

Tuğba Yurt’tan yeni single öncesi kadınlara çağrı: “Hayatta önce yapmak istediklerinizle ilgili kendinize ‘Destur!’ deyin; izin verin, gerisi hallolur!”

2013 yılı sonunda çıkardığı ilk maxi single’ı “Aşk’a Emanet” ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Tuğba Yurt yeni single çalışması “Destur” ile dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni şarkısı ‘Destur’ ile öncelikle hemcinslerine seslenmek istediğini belirten Tuğba; "Hayatta yapmak istediklerinizi hiç ertelemeyin. Hayallerinize hep ‘Destur!’ deyin, izin verin ve bu yolda sizi engellemek isteyenlere de yol verin gitsin" diyor.

Klipte Murat Joker İmzası…

DMC etiketi ile çıkacak olan “Destur”un sözleri Deniz Erten’e, müziği Toylan Kaya’ya ve düzenlemesi ise Gürsel Çelik' e ait.

“Destur” Murat Joker tarafından Mart ayının ikinci haftası kliplendirildi. “Destur” ile birlikte ekibinde de köklü değişiklikler yapan Tuğba Yurt, yeni single’ında menajerinden stylingine yepyeni bir ekip ile çalışıyor.

Single ilk konseri Trump Cadde’de

Single çalışmasının tamamlanmasının ardından sevenleri ve hemcinsleriyle “Destur” demeye hazırlanan Tuğba Yurt ilk konserini 1 Nisan 2017 Cumartesi günü 18.30’da Trump Cadde’de gerçekleştirecek.

Güçlü Ses, Güçlü Ekip

Tuğba Yurt “Yeni ekip arkadaşlarım ile popüler de olsa sanat yapmak adına kurduğumuz hayalin birilerine değmesi, değdiği insanları dönüştürmesi fikrini çok önemsiyoruz. Ekip olarak değer yaratacağımız, kalıcı işler yapabilmek için çok çalışmaktan vazgeçmeyeceğiz.” dedi.

“Destur” ile kısa zamanda dinleyicileri ile buluşacak olan Tuğba Yurt, “Severek çalıştığım ve içime sinen bir şarkı oldu. Hayatta tek başına ayakları üzerinde durmaya ve mücadeleye devam eden bir kadın olarak, eski aşklardan, mesleğimi istediğim gibi yapmama engel olan sistemsel dertlere kadar önüme çıkan tüm engellere; ‘Bir izin verin, açın yolu da geçelim’ demek istiyordum. Sonra bir gün anladım ki aslında insanın önce kendisine izin vermesi gerekiyor. O yüzden bu yaz bütün kadınlar hep birlikte “Destur” diyeceğiz!” diye konuştu.

‘Sosyal Sorumluluk Hep Hayatımda Olacak’

Daha önce özellikle engelliler yararına sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştiren ve çok yakında bir STK ile kadın hakları konusunda bir kampanya başlatacaklarını belirten Tuğba Yurt; “Çalışan, üreten, değer yaratan kadınların sayısının artması meselesini çok önemsiyorum. Bu sayı artarsa kadın şiddetinin de önü kesilecektir diye düşünüyorum. Sosyal Sorumlu tavır benim olmazsa olmazım, ama hayvanlar ama çevre ama insanlar ama kadınlar, sosyal sorumluluk hayatımda hep olacak” diye konuştu.

‘Destur’ DMC etiketi ile Mart ayı sonunda raflarda ve tüm online kanallarda olacak.
(Kaynak: www.magazinci.com - 01.04.2017)

Tuğba Yurt İle “İnceden İnceden”

Tuğba Yurt “İnceden İnceden” isimli yeni single’nın video klibini yayınladı.

Foça, Salda Gölü ve son olarak da Tuzla Marina da çekimleri gerçekleşen “İnceden İnceden” şarkısının video klibinin yönetmen koltuğunda Murat Joker oturuyor.

Sözleri Duygu Eyüpoğlu, müziği Ümit Köse ve Duygu Eyüpoğlu imzası taşıyan şarkının düzenlemesi ise Erdem Kınay’a ait.
(Kaynak: karnaval.com - 20.09.2017)

Tuğba Yurt 12 Şarkılık “Sığınak”

Türk Pop Müziği’nin güçlü seslerinden Tuğba Yurt, müzik kariyerinde bir ilke imza atarak 12 şarkıdan oluşan bir albüm hazırladı.

DMC Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerin rafında yerini alacak olan “Sığınak” adlı albümünde birçok önemli söz yazarı, besteci, aranjör ve müzisyen ile çalıştıklarının altını çizen Tuğba Yurt şunları söyledi:

“BEKLEDİĞİMİZE DEĞECEK”

Yurt, “Albümün hazırlık aşamasında gerçekten çok büyük bir emek ve sabır var. Bu süreçte ben de şarkılar üzerinde titiz davrandığım için albümün müzikseverlerle buluşması biraz zaman aldı. Ancak beklediğimize değecek, kıymetli bir proje ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Dinleyenler de umarım çok sever” dedi.

İLK KLİP ‘VUR KAǒA

Albüme ismini veren “Sığınak” adlı şarkının sözü Canan Sezgin, müziği Beyza Durmaz ve Ali Cem Çehreli’ye, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli’ye ait.

Ayrıca albümün ilk video klibi de “Vur Kaç” şarkısına çekildi. Klibin yönetmen koltuğunda Elif Demiralp ile Burak Kılıçkaya oturdu.

Tuğba Yurt albümünde yer alan fotoğraflar için de Elif Demiralp’in objektifine poz verdi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 01.11.201)

Diskografi:
2013
Aşk`a Emanet (Albüm, 3 Adım Müzik, 06.12.2013)

1. Belki (Söz & Müzik: Adnan Fırat)
2. Pişmanım (Söz & Müzik: Suat Suna)
3. Ağır Yaralı (Söz: Aytaç Özgümüş & Levent Sevinç, Müzik: Aytaç Özgümüş, Düz.: Gökhan Varol)
4. Dilek (Söz: Levent Sevinç, Müzik: Aytaç Özgümüş)
5. Boşver (Söz & Müzik: Bendeniz)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr

2014
Sakin Ol / Doğukan Manço ve Tuğba Yurt (Single, Emre Grafson Müzik, [Dijital 17.03.2014] 24.07.2014)

1- Sakin Ol (Radio Mix) - 03:23
2- Sakin Ol (Extended Mix)
3- Sakin Ol (Club Mix 46)
(Söz: Sezen Aksu, Müzik: Sezen Aksu & Uzay Heparı)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
www.emusic.com

Aşk Sanmışız (Single, 3 Adım Müzik, 16.09.2014)

1- Aşk Sanmışız - 03:55


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)

2015
Oh Oh (Single, DMC, 06.04.2015)

1- Oh Oh (Söz & Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Serkan Balkan)
2- Oh Oh (David Şaboy Remix)


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.deezer.com
www.qobuz.com
www.emusic.com
play.google.com

Oh Oh (Single, DMC, 12.06.2015)

1- Oh Oh (Söz & Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Serkan Balkan)
2- Oh Oh (David Şaboy Remix)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.hizlial.com
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

Türkçe 20 Hit (Albüm, DMC, 22.07.2015)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD.1
6- Tuğba Yurt - Oh Oh

Aklımda Sorular Var (Single, DMC, 04.12.2015)

1. Aklımda Sorular Var
2. Aklımda Sorular Var (Cem İyibardakçı Versiyon)
3. Aklımda Sorular Var (Enstrümantal - Karaoke Versiyon)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.emusic.com

2016
Aklımda Sorular Var (İlkan Günüç Remix) (Single, DMC, 04.05.2016)

1- Aklımda Sorular Var (İlkan Günüç Remix)

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com

Yaz Hit 2016 Vol. 1 [Pop Albüm, DMC, 30.06.2016]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3. Derya Uluğ – Okyanus

Güç Bende Artık (Single, DMC, 14.07 / 15.07 / 21.07 .2016)

1- Güç Bende Artık (Söz ve müzik: Alper Narman ve Onur Özdemir)


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)

Güç Bende Artık (Emrah İş Remix) (Single, DMC, 15.08.2016)

1- Güç Bende Artık (Emrah İş Remix)

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com

2017
Sex On The Beach 2016 / Spankers (Albüm, Dipiu, 27.02.2017)

14-Amore Stasera (Arabic Mix) / Spankers feat. Tugba Yurt & John Biancal

Destur (Single, DMC, 29.03.2017)

1- Destur

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Destur (Single, DMC, 10.05.2017)

1- Destur


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com

İnceden İnceden (Single, DMC, 20.09.2017)

1- İnceden İnceden


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Yine Sev Yine (Single, DMC, 02.05.2018)

1- Yine Sev YineDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Yine Sev Yine (Princess Duvalli Remix) (Single, DMC, 18.07.2018)

1- Yine Sev Yine (Princess Duvalli Remix) - 04:31


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

İnceden İnceden (Cenk Gürsoy Remix) (Single, DMC, 06.08.2018)

1- İnceden İnceden (Cenk Gürsoy Remix) - 03:46


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Yine Sev Yine (Akustik) (Single, DMC, 05.10.2018)

1- Yine Sev Yine (Akustik) - 03:25


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Masal (Single, DMC, 19.12.2018)

1- Masal

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Sığınak (Albüm, DMC, 01.11.2019)

1– Yas
Vur Kaç
3– Çürüdüm
4– Taş Yürek
5– Cennetim Olsun
6– Geliyo Geliyo
7– Olan Olmuş
8– Adı Aşk
9– Sığınak
10–Nöbetçi
11–Aşk Ateşi
12-Masal

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.tugbayurt.com.tr
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/yurttugba
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/yurttugba
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/yurttugba
Resmi YouTUBE Kanal Adresleri:
www.youtube.com/user/yurttugbaofficial
www.youtube.com/user/tugbayurtresmi
Resmi Dailymotion Adresi:
www.dailymotion.com/tugbayurt
Resmi Google+ Adresi:
plus.google.com/+yurttugba

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (7795 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız]
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag