Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım


   Kim Online
Şu an sitede, 248 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 248
Üye: 0
Toplam: 248

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 62,080,754
  • Bugün: 24,717
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jul 21, 2019
  • 02:45 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Tuna Kiremitçi
Bookmark and Share
    Geri Dön   (11890 okuma)

Sanatçı: Tuna Kiremitçi
TUNA KİREMİTÇİ
FOTO GALERİ
Asıl daha çok yazarlık yapan Tuna Kiremitçi, Şubat 1973 yılında Eskişehir’de doğdu. Murat Atılgan, Yunus Emre ve Dumlupınar İlkokulları’nın ardından ilköğrenimini, 10 yaşındayken taşındıkları Ankara’da tamamladı.

İlk şiirleri, Galatasaray Lisesi yıllarında Varlık’ta yayımlandı. Kendisine "Yaşar Nabi Nayır Şiir Ödülü"nü kazandıran "Ayabakanlar" adlı kitabı 1994 yılında okuyucuyla buluştu. 1997’de Bosnalı şair İzzet Sarayliç’le "Erguvan Balkan Şiir Ödülü"nü paylaştı. Bunu 1998 tarihli ikinci şiir kitabı olan "Akademi" izledi.

1992 yılında Tuna Kiremitçi, Kerem Doğrar ve Cem Coşkun ile birlikte kurduğu 'Kumdan Kaleler' grubuyla 1996'da 'Denize Doğru' adlı bir albüm çıkardı. Bu albümde, Tuna Kiremitçi'nin şarkı sözlerinin yanı sıra Ataol Behramoğlu, Metin Altıok ve Edip Cansever şiirlerinden yapılmış besteler de yer aldı.

Bir dönem Galatasaray Lisesi Orkestrası olarak Hürriyet Altın Mikrofon yarışmasına da katılan Kumdan Kaleler, bu yarışmada İstanbul birincisi ve Türkiye üçüncüsü olarak dikkat çekti.

2005 ve 2006 yıllarını sağlık sorunlarıyla geçiren Tuna Kiremitçi, bu dönemde yazmaya ara vermemiş ve 2007 tarihli "Dualar Kalıcıdır" ile 2009'da "Küçüğe Bir Dondurma" adlı romanları yayımlanmıştır.

Otobiyografik olmasa da "Küçüğe Bir Dondurma" adlı romanında, yazarın sağlığına kavuşmasından önceki sarsıcı dönemin izlerine rastlamak mümkündür.

Yazar Tuna Kiremitçi, 8 yıl aradan sonra kendi şarkılarından oluşan bir albümle müziğe dönüyor. Sabah Gazetesi'nin haberine göre albümde Kiremitçi'nin babası ve oğlu için yazdığı bir de şiir var. Soft rock tarzı bir albüm 90'lı yıllarda Türkiye'nin en iyi rock gruplarından 'Kumdan Kaleler'de gitar çalan ve vokal yapan ünlü yazar Tuna Kiremitçi müziğe dönüyor!

Bu grup adına bir de albüm çıkaran Kiremitçi, bu kez tek başına olacak. 'Söz-Müzik: Tuna Kiremitçi' (NOT: albüme verilmesi düşünülen ilk isim idi) adlı 'soft rock' tarzı albümün ekimde piyasaya çıkması planlanıyor. Müziğe döndüğü için heyecanlı olan Kiremitçi, albümü için şunları söyledi: "Albümde Bülent Ortaçgil ve Paul McCartney dinlemiş bir çocuğun yaptığı müzik olacak." (Haber: gazeteport.com.tr - 09.09.2007)

Şiirleri ve Kitapları bulunan sanatçının diğer sanatçılara yazdığı sözler de bulunuyor. Örneğin Ajda Pekkan'ın 2006'daki 'Cool Kadın' albümündeki 'Amazon(lar Asla Ağlamaz)' isimli şarkının sözleri kendisine ait.

Tuna Kiremitçi’nin ilk solo albümü: “Kendi Halinde” 90’lı yılların alternatif gruplarından Kumdan Kaleler’in solisti ve gitaristi Tuna Kiremitçi’nin ilk solo albümü, Ada Müzik tarafından yayımlandı. Albümün adı: “Kendi Halinde”. Albümde sözü ve müziği Tuna Kiremitçi’ye ait on şarkı yer alıyor. Tuna Kiremitçi, bu albümle on yıl aradan sonra müziğe dönüyor. Bütün şarkılar 1997-2007 arasında bestelenmiş. Bülent Ortaçgil, Fikret Kızılok, Paul Simon ve Neil Young dinleyerek büyümüş bir çocuğun besteleri...

Albümün müzik direktörlüğünü Metin Özülkü yaptı. Düzenlemelerde Metin Özülkü ve Genco Arı’nın imzaları var. Aralık 2006-Ekim 2007 arasında gerçekleştirilen kayıtlarda Erdem Sökmen’den Selçuk Suna’ya, Gültekin Kaçar’dan Sibel Sezal’a, deneyimli bir sanatçı kadrosu yer aldı. Fotoğrafları Cem Göçmen çekti, kapak tasarımı ödüllü sanat yönetmeni Çağla Turgul tarafından yapıldı. İlk klip, “Dal Rüzgârı Affeder” adlı şarkıya çekiliyor. Ayrıca, albümde Eda Özülkü’yle yapılmış “Şairin Şarkısı” adlı bir de düet var.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde sinema eğitimi görmüş olan, kısa filmleri çeşitli festivallerde ödüller alan Tuna Kiremitçi, senaryo ve köşe yazarlığıyla da uğraşıyor.

Türk Rock Müziği'nin Sürpriz Grubu: “Atlas”

Bir araya getirdiği değerli müzisyenlerle, Türk rock müzik alanında kendisine iddialı bir yer edinmeye hazırlanan Atlas'ın ilk albümü "Selam Yabancı" 21 Kasım'da Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşuyor.

Doksanlı yıllardan bu yana kaleme aldığı şiirleri, romanları ve köşe yazılarıyla edebiyat dünyasının önemli isimleri arasında gösterilen Tuna Kiremitçi, tam 6 yıllık uzun bir aranın ardından "Atlas" grubuyla müzik dünyasına geri dönüyor.

Henüz Galatasaray Lisesi'nde öğrenciyken kurduğu "Skandal" grubundan Burak Aldinç (gitar) ve Hasan Köseoğlu'yla (davul, perküsyon) yıllar sonra yeniden bir araya gelerek "Atlas"ın demolarını kaydetmeye başlayan Tuna Kiremitçi, grubun solistliğini üstleniyor. Bas gitarda Can Yalım ve tuşlu çalgılarda Selim Öztunç'un da katılımıyla kadrosunu tamamlayan Atlas, Sony Music etiketiyle yayımlayacağı ilk albümü "Selam Yabancı" ile 21 Kasım'da müzik marketlerdeki yerini alacak.

Albümün sözü ve müziği Tuna Kiremitçi imzalı çıkış şarkısı "Tabanca" radyolar aracılığıyla müzikseverlerle buluştu. (Kaynak: sozmuzik.com / www.yakamozyakut.com / www.yurtgundemi.com - 06.11.2013)

Atlas’ın Yepyeni Şarkısı “Bir Uyumsuz Bulut” Yayınlandı!

2013’te yayımlanan ilk albümleri “Selam Yabancı” ile müzik otoritelerinden tam not alan ve fenomene dönüşen Atlas’ın yeni şarkısı “Bir Uyumsuz Bulut” bugün sadece radyolara sunuldu.

“Bir Uyumsuz Bulut”un söz ve müziği, “Affet” (Müslüm Gürses), “Bu Aşk Burada Biter” (Haluk Levent) ve “Amazon” (Ajda Pekkan) gibi unutulmaz şarkıların yaratıcısı Tuna Kiremitçi’ye ait. Şarkının düzenlemesi ve prodüksiyonu Kargo grubundan tanıdığımız Serkan Çeliköz tarafından yapıldı.

Tuna Kiremitçi (vokal, gitar), Burak Aldinç (gitar), Selim Öztunç (vokal, tuşlu çalgılar, gitar), Murat Kulaksızoğlu (bas) ve Hasan Köseoğlu (davul) gibi deneyimli müzisyenlerden oluşan Atlas’ın yeni albümü de yolda!

Atlas bize özgün, samimi ve hoşa gidecek bir müzik vaat ediyor. Yani tam da bugün ihtiyaç duyduğumuz şeyi! Uyumsuz bir bulut olmanın keyfini! Müziğin iyileştirici gücünü! (Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.aksam.com.tr - 19.03.2015)

ATLAS’IN YENİ ALBÜMÜ “BİR UYUMSUZ BULUT” DİNLEYİCİLERLE BULUŞUYOR...!

2013’te yayımlanan ilk albümleri “Selam Yabancı” ile müzik otoritelerinden tam not alan Atlas’ın yeni EP’si “Bir Uyumsuz Bulut” dinleyicilerle buluşuyor.

Albümden önce radyolar aracılığıyla dinleyicilerle buluşan “Bir Uyumsuz Bulut”un söz ve müziği, “Affet” (Müslüm Gürses), “Bu Aşk Burada Biter” (Haluk Levent) ve “Amazon” (Ajda Pekkan) gibi unutulmaz şarkıların yaratıcısı Tuna Kiremitçi’ye ait. Şarkının düzenlemesi ve prodüksiyonu ise Kargo grubundan tanıdığımız Serkan Çeliköz tarafından yapıldı.

Tuna Kiremitçi (vokal, gitar), Burak Aldinç (gitar), Selim Öztunç (vokal, tuşlu çalgılar, gitar), Murat Kulaksızoğlu (bas) ve Hasan Köseoğlu (davul) gibi deneyimli müzisyenlerden oluşan Atlas’ın 3 şarkıdan oluşan yeni EP’sinde “Bir Uyumsuz Bulut”un yanı sıra sözü ve müziği Selim Öztunç’a ait olan “Yalan” ile sözü ve müziği Tuna Kiremitçi’ye ait olan “Bu Kaçıncı Sonbahar” isimli iki şarkı daha yer alıyor.

Atlas bize özgün, samimi ve hoşa gidecek bir müzik vaat ediyor. Yani tam da bugün ihtiyaç duyduğumuz şeyi! Uyumsuz bir bulut olmanın keyfini! Müziğin iyileştirici gücünü! (Albüm açıklaması)

Bu Sonbaharın Şarkısı Atlas’tan!

Atlas'a çellosu ve geri vokaliyle Gülşah Erol eşlik ediyor.

“Bu Kaçıncı Sonbahar” şarkısının sözü ve müziği Tuna Kiremitçi'ye ait. Aranjör ve prodüktörlüğünü Selim Öztunç üstlendi.

Çekimleri Maslak Dayımlar Stüdyosu'nda yapılan klibin yönetmeni ise Can Fakıoğlu.

Şarkı sosyal medya, radyolar ve televizyonlar aracılığı ile dinleyicisiyle buluştu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 15.10.2015)

Tuna Kiremitçi ve Pamela’dan İkisi Birarada!

Her ay başka bir bestesiyle dinleyicisiyle buluşacak Tuna Kiremitçi, projenin ilk şarkısı ‘Uçmak İstiyorsan’ı alternatif müziğin güçlü seslerinden Pamela ile seslendirdi.

Şarkı ayrılmış iki modern çağ âşığının sitemini dokunaklı bir dille anlatıyor.

‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ yolculuğu Özge Fışkın, Gonca Vuslateri, Öykü Gürman gibi önemli sanatçıların eşliğinde sürecek. Projede Kiremitçi'nin yeni şarkılarının yanı sıra daha önce Müslüm Gürses, Ajda Pekkan, Haluk Levent gibi isimlerce seslendirilmiş besteleri de yer alacak.

Kiremitçi geçtiğimiz ay yaptığı açıklamayla romancılık kariyerini noktaladığını, sanat hayatını asıl mesleği müzik ve şiirle sürdüreceğini belirtmişti. “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” bu modern şehir ozanının seyir defteri.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 27.07.2016)

Tuna Kiremitçi Ve Özge Fışkın’dan “Bana Sebepsin”

Başarılı müzisyen Tuna Kiremitçi önümüzdeki aylarda piyasaya sunacağı yeni albümü ‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ içerisinde yer alan ve düetinde Özge Fışkın ile buluştuğu “Bana Sebepsin” şarkısının video klibi ile dijital ortamdaki yerini aldı.

Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanacak olan albümde şüphesiz en çok ilgi gören şarkı “Bana Sebepsin” için bir araya gelen Tuna Kiremitçi ve Özge Fışkın oldukça duygusal bir çalışmaya imzalarını atmışlar.
(Kaynak: www.sozvar.com - 24.08.2016)

Tuna Kiremitçi & Gonca Vuslateri Düeti “Sana Dair” Videosu Yayına Girdi!

Her ay başka bir bestesiyle müzikseverlerle buluşacak Tuna Kiremitçi, projenin 3. şarkısını, 90’lı yılların kült gruplarından Kumdan Kaleler’in sözü ve müziği Tuna Kiremitçi’ye ait şarkısı “Sana Dair”i ünlü oyuncu Gonca Vuslateri ile seslendirdi.

Şarkı, aşka ve özgürlüğe duyulan özlemi anlatıyor.

Her ay farklı bir sanatçıyla, kendisine ait şarkıları seslendirecek olan Tuna Kiremitçi, bu şarkıların videolarını ilk kez YouTube’da paylaşacak. Bir başka deyişle, her ay bir single yayımlayacak. 10 aylık bir albüm maratonu!

Bu ilginç yolculuk sonradan ‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ adı altında, Pasaj Müzik etiketiyle bir albümle müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’nın yolculuğu Öykü Gürman, Jehan Barbur, Gülçin gibi önemli sanatçıların eşliğinde sürecek. Projede Kiremitçi'nin yeni şarkılarının yanısıra daha önce Müslüm Gürses, Ajda Pekkan, Haluk Levent gibi isimlerce seslendirilmiş besteleri de yer alacak.

Kiremitçi geçtiğimiz ay yaptığı açıklamayla romancılık kariyerini noktaladığını, sanat hayatını asıl mesleği müzik ve şiirle sürdüreceğini belirtmişti. ‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ projesi bu modern şehir ozanının seyir defteri.
(www.gecce.com / www.milliyet.com.tr - 25.08.2016 / www.gecce.com / www.ucankus.com / www.milliyet.com.tr/ www.magazinci.com / www.haberturk.com / www.mozaikhaber.com - 26.08.2016) Tuna Kiremitçi - Gülçin Ergül İkilisinden Sürpriz Düet!

‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ projesinin Pamela, Özge Fışkın Gonca Vuslateri ve Öykü Gürman düetleri sonrası yepyeni videosu, Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül düeti ‘Hayatının Hatası’ yayında...

Her ay başka bir bestesiyle müzikseverlerle buluşan Tuna Kiremitçi, projenin 5. şarkısı ‘Hayatının Hatası’nı Gülçin Ergül ile seslendirdi.

“Hayatının Hatası” şarkısı aşk hakkındaki klişe sözler ve düşüncelerle hafiften dalgasını geçiyor. Klişelerin dışında bir aşk var mı? Aşkta hata olur mu? Doğru insan diye bir şey sahiden var mıdır? Benimle hayatının hatasını yapar mısın? Neden bir aşk ilanı olmasın?

Her ay farklı bir sanatçıyla, kendisine ait şarkıları seslendiren Tuna Kiremitçi, bu şarkıların videolarını ilk kez YouTube’da paylaşıyor. Bir başka deyişle, her ay bir single yayımlayacak. 10 aylık bir albüm maratonu!

Bu ilginç yolculuk sonradan ‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ adı altında, Pasaj Müzik etiketiyle bir albümle müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’nın yolculuğu Jehan Barbur ve başka sürpriz isimlerin eşliğinde sürecek. Projede Kiremitçi'nin yeni şarkılarının yanısıra daha önce Müslüm Gürses, Ajda Pekkan, Haluk Levent gibi isimlerce seslendirilmiş besteleri de yer alıyor.

Kiremitçi geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamayla romancılık kariyerini noktaladığını, sanat hayatını asıl mesleği müzik ve şiirle sürdüreceğini belirtmişti. ‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ projesi bu modern şehir ozanının seyir defteri.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 08.12.2016)

Kiremitçi Ve Barbur’dan ‘Bu Aşk Burada Biter’

‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ projesinin altıncı single’ı, Tuna Kiremitçi ve Jehan Barbur’un düet yaptığı ‘Bu Aşk Burada Biter’ görücüye çıktı.

Projenin, Pamela, Özge Fışkın Gonca Vuslateri, Öykü Gürman ve Gülçin Ergül düetlerinin ardından yayınlanan altıncı single’ı Ataol Behramoğlu’nun aynı adlı ünlü şiirinden bestelendi.

Her ay farklı bir sanatçıyla, kendisine ait şarkıları seslendiren Tuna Kiremitçi, bu şarkıların videolarını ilk kez Youtube’da paylaşıyor. ‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ projesinin tüm şarkıları bu ay içinde Pasaj Müzik etiketiyle piyasaya sürüldü.
(Kaynak: www.haberturk.com - 09.01.2017)

‘Tuna Kiremitçi Ve Arkadaşları II’ Projesinin Yeni Şarkısı “Görmüyorsun”

Tuna Kiremitçi’nin Eda Baba ile başladığı “Tuna Kiremitçi Ve Arkadaşları II” Projesi Gözde Öney düeti “Görmüyorsun” videosu ile sürüyor.

İlk albümün başarısının ardından müzikseverlerin merakla beklediği Pasaj & Garaj Müzik etiketli yeni “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları II” serisinin ikinci şarkısı Gözde Öney ile birlikte seslendirdiği “Görmüyorsun” oldu.

Her ay farklı bir sanatçıyla, kendisine ait şarkıları seslendirecek olan Tuna Kiremitçi, bu şarkıların videolarını ilk kez YouTube’da paylaşacak.

‘Üçüncü Yeni’ olarak adlandırılan yeni kuşağın ozan şarkıcılarından Gözde Öney’in Tuna Kiremitçi ile seslendirdiği “Görmüyorsun” adlı parça, iki şairin birbirine duyduğu fırtınalı aşkı anlatıyor. Klipte de aynı tutkuyu canlandırdıkları şarkı hakkında Kiremitçi “Sadece müziğimizle değil, sözlerimizle de fark yaratmak istiyoruz. Dinleyici bunu hak ediyor” dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 19.11.2018)

Tuna Kiremitçi Ve Yıldız Tilbe Yeniden Bir Arada

Müzik dünyasının sürpriz ikilisi Yıldız Tilbe ve Tuna Kiremitçi “Gelse de Ayrılık” şarkısında yeniden buluştu.

Tuna Kiremitçi’nin Eda Baba ile başladığı “Tuna Kiremitçi Ve Arkadaşları (Vol.) II” Projesinin Gözde Öney, Ece Mumay düeti sonrası yeni şarkısı Yıldız Tilbe’li “Gelse De Ayrılık” videosu oldu.

İlk albümün başarısının ardından müzikseverlerin merakla beklediği Pasaj & Garaj Müzik etiketli yeni “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları II” serisinin dördüncü şarkısı Yıldız Tilbe düeti “Gelse de Ayrılık” oldu.

İki yıl önce “Yine Sevebilirim” düetiyle müzikseverlere sürpriz yapan ve büyük ilgi gören ikili, söz ve müziği yine Kiremitçi’ye ait “Gelse de Ayrılık” şarkısında yeniden buluştu.

“Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları (Vol.) II” albümünde yer alan düette büyük uyum yakalayan Tilbe ve Kiremitçi’nin gelecekte de beraber çalışmaya devam etmeleri bekleniyor.

Her ay farklı bir sanatçıyla, kendisine ait şarkıları seslendiren Tuna Kiremitçi, bu şarkıların videolarını ilk kez YouTube’da paylaşıyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 18.01.2019)

Diskografi:
1996
Denize Doğru (Kumdan Kaleler Grubu Albümü, Ada Müzik)

1- Bu Aşk Burada Biter
2- Sana Dair
3- Kumdan Kaleler
4- Yeter Ki
5- Gökanlam
6- Koru Beni
7- Ateş Olsam
8- Harfin
9- Senden Kalan Her Şey
10-Evde Yoklar

1997
Sular Yükseliyor (Karma Albüm, Ada Müzik, 5 Mart 1997)

6- Kumdan Kaleler - Evde Yoklar (4:47)

Aşk İki Kişiliktir-Ataol Behramoğlu Şarkıları (Ataol Behramoğlu Albümü, Yeni Dünya Müzik, 17.10.1997)

2.Bu Aşk Burada Biter (Kumdan Kaleler) - 2:45

2006
Aşk Tesadüfleri Sever (Müslüm Gürses Albümü, Pasaj Müzik, 17 Nisan 2006)

6- Kumdan Kaleler - Evde Yoklar (4:47)

Ben Aslında O Gördüğün Cool Kadın Değilim (Ajda Pekkan Albümü, DMC Müzik, 14.06.2006)

5- Mucize (Bir Mucize Tanrım Bize) (Söz ve Müzik: Tuna Kiremitçi)
9- Amazon(lar Asla Ağlamaz) (Söz: Tuna Kiremitçi, Müzik: Bülent Özdemir)

2007
Kendi Halinde / Atlas (Albüm, Ada Müzik, 27.12.2007)

1. Dal Rüzgar Affeder - 03:13
2. Birden Geldin Aklıma - 03:56
3. Biçare - 03:11
4. Mucize - 03:07
5. Yeni Aşk - 04:05
6. Şairin Şarkısı - 03:20
7. Beyoğlu - 03:35
8. Hayallerin Neydi - 03:36
9. Az Kalsın - 04:13
10.Evvel Zaman - 02:31


2013
Tabanca / Atlas (Single Albüm, Sony Music, 11.11.2013)

1- Tabanca - 03:42

İnternet Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr (11.11.2013)
www.deezer.com/tr

Selam Yabancı / Atlas (Albüm, Sony Music, 26.11.2013)

1- Selam Yabancı - 03:56 (Söz ve Müzik: Tuna Kiremitçi)
2- Tabanca - 03:42 (Söz ve Müzik: Tuna Kiremitçi)
3- Aferin Bize - 03:21 (Söz ve Müzik: Tuna Kiremitçi)
4- Affet - 03:57 (Söz: Tuna Kiremitçi, Müzik: Temple Of The King (Affet) (Blackmore/Dio) Müzikotek MP / Emi MP)
5- Barbar - 03:53 (Söz ve Müzik: Tuna Kiremitçi)
6- Canavar - 03:41 (Söz ve Müzik: Tuna Kiremitçi)
7- Bana Sebepsin - 03:19 (Söz ve Müzik: Tuna Kiremitçi)
8- Biçare - 03:20 (Söz ve Müzik: Tuna Kiremitçi)
9- İçelim Öyleyse - 03:36 (Söz ve Müzik: Tuna Kiremitçi)
10-Rüzgar - 03:38 (Söz ve Müzik: Tuna Kiremitçi)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com

2015
Bir Uyumsuz Bulut / Atlas (Single Şarkı, Sony Müzik, 19.03.2015)

1- Bir Uyumsuz Bulut

Bir Uyumsuz Bulut / Atlas (Maxi Single Albüm, Sony Müzik, 05.05.2015)

1. Bir Uyumsuz Bulut
2. Bir Uyumsuz Bulut
3. Bu Kaçıncı Sonbahar


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.seyhanmuzik.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.napster.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)

2016
Uçmak İstiyorsan / Tuna Kiremitçi & Pamela (Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları) (Albüm, Pasaj Müzik, 18.07.2016)

1- Uçmak İstiyorsan (Tuna Kiremitçi & Pamela) - 03:57


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.napster.com

Bana Sebepsin / Tuna Kiremitçi & Özge Fışkın (Albüm, Pasaj Müzik, 24.08.2016)

1- Bana Sebepsin


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.napster.com

Sana Dair / Tuna Kiremitçi & Gonca Vuslateri (Single Albüm, Pasaj Müzik, 24.08.2016)

1- Sana Dair


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

İyi Şeyler / Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları & Öykü Gürman (Single Albüm, Pasaj Müzik, 02.11.2016)

1- İyi Şeyler


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com
play.google.com
open.spotify.com
www.napster.com

Hayatının Hatası / Tuna Kiremitçi & Gülçin Ergül (Single Albüm, Pasaj Müzik, 08.12.2016)

1- Hayatının Hatası


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
www.deezer.com
play.google.com
www.qobuz.com
www.napster.com

Tuna Kiremitçi Ve Arkadaşları (Albüm, Pasaj Müzik, 12.01.2017)

1. Uçmak İstiyorsan - Düet Pamela
2. Bana Sebepsin - Düet Özge Fışkın
3. Sana Dair - Düet Gonca Vuslateri
4. İyi Şeyler - Düet Öykü Gürman
5. Hayatının Hatası - Düet Gülçin Ergül
6. Bu Aşk Burada Biter - Düet Jehan Barbur
7. Yine Sevebilirim - Düet Yıldız Tilbe
8. Bu Kaçıncı Sonbahar - Düet Gökçe Bahadır
9. Birden Geldin Aklıma - Düet Sena Şener
10.Varsın Bu Dünyada - Düet Gülay


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.kitapyurdu.com
www.zihni.com
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
İstanbul Köleleri (Single Albüm, Pasaj & Garaj Müzik, 23.02.2018)

1- İstanbul Köleleri


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.deezer.com
www.qobuz.com
play.google.com
www.napster.com

Senden Kalan Her Şey / Tuna Kiremitçi feat. Eda Baba (Single, Pasaj & Garaj Müzik, 28.09.2018)

1- Senden Kalan Her Şey


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
play.google.com
www.qobuz.com

Görmüyorsun (feat. Gözde Öney) [Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları, Vol. 2] (Single, Garaj Müzik, 16.11.2018)

1- Görmüyorsun (feat. Gözde Öney) - 03:48


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Yalnızlığıma Ver (feat. Ece Mumay) [Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları, Vol. 2] (Single, Pasaj & Garaj Müzik, 21.12.2018)

1- Yalnızlığıma Ver (feat. Ece Mumay)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Gelse de Ayrılık (feat.Yıldız Tilbe) [Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları, Vol. 2] (Single, Garaj Müzik, 18.01.2019)

1- Gelse de Ayrılık (feat.Yıldız Tilbe) - 03:54


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Seninle Her Şey Olur (feat.Esin İris) [Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları, Vol. 2] (Single, Garaj Müzik, 22.02.2019)

1- Seninle Her Şey Olur (feat.Esin İris) - 03:54


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Balkan Kızı / Tuna Kiremitçi & Elis Dubaz (Single, Pasaj & Garaj Müzik, 15.03.2019)

1- Balkan Kızı (feat.Elis Dubaz) - 03:54


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Diğer Yarım (feat. Tuvana Türkay) [Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları, Vol. 2](Single, Pasaj & Garaj Müzik, 28.03.2019)

1- Diğer Yarım (feat. Tuvana Türkay) - 03:09


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları, Vol. 2 (Albüm, Pasaj & Garaj Müzik, 19.04.2019)

1- Senden Kalan Her Şey (feat. Eda Baba) - 03:11
2- Görmüyorsun (feat. Gözde Öney) - 03:48
3- Yalnızlığıma Ver (feat. Ece Mumay) - 03:26
4- Gelse de Ayrılık (feat.Yıldız Tilbe) - 03:54
5- Seninle Her Şey Olur (feat. Esin İRİS) - 03:20
6- Balkan Kızı (feat. Elis Dubaz) - 03:29
7- Diğer Yarım (feat. Tuvana Türkay) - 03:09
8- Bana Bir Düş Borçlusun (feat. Zara) - 03:30
9- Selam Yabancı (feat. Melisa Karakurt) - 03:53
9- Selam Yabancı (feat. Melisa Karakurt) - 03:53
10-Neresi Olmalı (feat. Dilhan Şeşen) - 04:19

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.kitapsan.com.tr
Tuna Kiremitçi
Resmi Web Site Adresi:
www.tunakiremitci.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/tuna.kiremitci.73
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/140darbe
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Tuna_Kiremitçi
Atlas Grubu
Resmi Web Site Adresi:
www.atlasmuzik.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/AtlasMusicTR
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/AtlasMusicTR
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/AtlasMusicVEVO
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (11890 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız]
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag