Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım


   Kim Online
Şu an sitede, 322 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 322
Üye: 0
Toplam: 322

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 64,159,931
  • Bugün: 26,467
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 21, 2019
  • 09:38 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Zakkum (Grup)
Bookmark and Share
    Geri Dön   (5068 okuma)Zakkum (Grup)
Zakkum (Grup)
Zakkum (Grup)
FOTO GALERİ

1999 yılında Ankara`da çıktıkları ilk bar programlarından bu yana, mevcut normları zorlayan, spekülatif ve kışkırtıcı sahne performanslarıyla Ankara`nın tartışmasız en popüler ve hakkında en çok konuşulan grubu haline gelen ve bugüne kadar “Raindog” ismiyle 1000`e (bine) yakın sayıda sahne performansı gerçekleştiren grup, albüm çalışmaları esnasında Türkçe bir isme geçiş yaparak “Zakkum” adını kullanmaya başladı.

Yusuf Demirkol, Cem Senyücel, Eren Parlakgümüş ve Emre Yılmaztürk`den oluşan Zakkum grubu, seneler boyu Placebo, Morrissey, Suede, Radiohead, Pulp gibi Britpop gruplarının şarkılarına yaptıkları kendilerine özgü cover`ların yanında, aykırı duruşları ve sahne görselliğinden asla imtina etmeyen yaklaşımları ile kendilerine sadık ve geniş bir dinleyici kitlesi yarattılar.

Zakkum grubunun “Zehr-i Zakkum” isimli ilk albümünün prodüktörlük koltuğunda, daha önce Teoman, Nev, Çilekeş gibi birçok ismin de prodüktörlüğünü yapmış olan Volkan Başaran`ın bulunduğu çalışmada 80`ler Türk pop müziğinin unutulmaz sesi Seyyal Taner ve Türk rock müziğinin tanınmış ismi Teoman ile yapılmış birer de düet yer alıyor.

Albümün enstrüman kayıtları Raks Marşandiz Stüdyoları`nda (RMS), vokal kayıtları ise Mine Erkaya`nın stüdyosunda gerçekleştirildi. Ortadünya Müzik etiketi ile, 2007 senesi Ocak ayı sonunda piyasaya sürülen albümün fotoğrafları Fethi Mağara`ya; kapak, logo ve görsel tasarımları ise, Mustafa Kural`a ait....

Zakkum`un albümden ilk single olarak piyasaya sürülen “Ah Çikolata” şarkısının klibinin yönetmenliği, rock müzik piyasasındaki birçok başarılı klibe imza atan Murad Küçük tarafından yapıldı ve çekimler, Maslak`taki Film Sokağı Stüdyoları'nda gerçekleştirildi.

Albümden ikinci klip ise, Teoman`ın da düet yaptığı “Zehr-i Zakkum” şarkısına çekildi. Teoman`in çizgi karakter olarak gözüktüğü, Zakkum`un ikinci klibinin prodüksiyonu, multidisipliner animasyon stüdyosu olan Canlandırma Servisi tarafindan gerçekleştirildi. Yaklaşık iki aylık bir süre zarfinda gerçekleştirilen animasyon klipte, 2D ve 3D teknikleri karıştırılarak uygulandı. Murat Başol yönetiminde 8 kişilik bir ekip tarafından yapılan videoklipte, ayrıca vektörel animasyon teknikleri de uygulandı. Grup elemanlarının karakteristik özellikleri stilize edilerek, animasyon için uygun hale getirildi ve anime halleri yaratıldı. Kağıt üzerinde yaratılan karakterler, bilgisayar ortamında yeniden vektörel hale getirilip canlandırıldı. Klip, yaklaşık olarak 7000 kare çizimden oluşturuldu. Motorsiklet tasarımlarının özel olarak yapıldığı klipte, grup elemanlarinin özel aksesuarları, önemle dikkat edilerek animasyona aktarıldı.

Albümden üçüncü klip, "Ahtapotlar" şarkısına geldi. Yönetmenliğini Güray Gürsoy`un gerçekleştirdiği klip, Sinefekt`in de katkılarıyla Makina FX stüdyolarında çekildi. Klibin animasyon eklemeleri, Canlandırma Servisi ekibi tarafından gerçekleştirildi. Çekimleri aralıksız olarak 36 saat süren klip, Ocak 2008 itibariyle müzik kanallarında gösterilmeye başladı ve listelerde zirvedeki yerini koruyor.

Zakkum, 2009 senesinin Mart ayında uzun süren bir sessizliğin ardından albümün epik şarkısı “Hipokondriyak” için çektiği video klip ile hayranlarının karşısına çıktı. Senaryosu ve konsept tasarımı Zakkum grubuna ait olan klip, Ankara`da MGA Platoları`nda 35 mm olarak çekildi. Klibin çekildiği otel odası konseptinin kurulumu için 24 saate yakın çalışıldı ve çekimler iki gün süresince devam etti. Yönetmenliğini Ümit Kara`nın, görüntü yönetmenliğini ise Kadir Köymen`in üstlendiği videoda, grup elemanları dört sorunlu karakteri canlandırmak üzere kamera karşısına geçtiler ve grubun müzik performansı içerikli diğer kliplerinden farklı olarak, özel bir oyunculuk sergilediler. Şarkı, video klip versiyonu için orjinal süresine göre kısaltıldı ve süresi 6.10`dan 4.50`ye indirildi.

Yusuf Demirkol ve Cem Senyücel`in askerliklerini tamamlamalarının ardından Zakkum, Mart 2010`da ilk albümün beşinci ve son video`sunu sevilen şarkıları “Anlıyorsun” için çekti. Çekimleri Ankara`da iki gün boyunca süren ve 35 mm olarak çekilen videoda ayrılık, acı çekme ve özlem temalarının işlendiği videonun yönetmenliğini ve görütü yönetmenliğini Yiğit Şener, sanat yönetmenliğini Berk Büyükakın ve prodüksiyon tasarımını da Deniz Küçük üstlendi. İkinci albümlerini hazırlamakta olan Zakkum`un ilk albümü için çektiği beşinci ve son videoklip olan “Anlıyorsun”da rol alan oyuncular arasında, çeşitli dizilerden de tanınan aktör Tolga Tecer de yer alıyor.

Grubun vokalisti olan ve bestelerin çoğunun altında imzası bulunan Yusuf Demirkol, gerek aykırı sahne duruşu, gerek sivri dili, gerekse de bir imza niteliği taşıyan kendine özgü ses rengi ile önce Ankara`nın ve son bir sene içerisinde de İstanbul`un underground Rock piyasasının en bilinen simaları arasında yerini aldı. Yusuf Demirkol`un kışkırtıcı, marjinal, provokatif ve nev-i şahsına münhasır sahne anlayışı sayesinde gerek kendisi, gerekse de Zakkum grubu, henüz albüm çıkmadan önce bile görsel, yazılı ve sanal yayın organlarında defalarca yer aldı.

Grubun davulcusu olan Cem Senyücel ise, Yusuf Demirkol ile beraber grubun ilk günlerinden beri değişmeyen tek elemanı olmasının yanı sıra, albümdeki bütün şarkıların sözlerine tek başına imza atarak, Türkiye müzik piyasasındaki davulcular arasında bir ilki gerçekleştirdi ve müzisyenlik dışındaki diğer becerisini de Zakkum grubunun albümüne yansıttı.

Gene bestelerin bir kısmında büyük emeği bulunan gitarist Eren Parlakgümüş ise basçı Emre Yılmaztürk ile beraber, Zakkum grubunun bar ve konser performanslarının vazgeçilmez simaları oldular ve kendi tarzlarını yarattılar. (Buraya kadarki bölüm Zakkum resmi sitesinden alıntıdır)

“Zehr-i Zakkum” isimli ilk albümünden “Ah Çikolata”, “Ahtapotlar”, Teoman düetli “Zehr-i Zakkum”, “Hipokondriyak”, “Anlıyorsun”, “Ağlat Beni” gibi şarkılarıyla büyük bir hayran kitlesine seslenen Zakkum, Yusuf Demirkol ve Cem Senyücel’in askerlik görevlerini tamamlamalarının ardından, beste ve sahne çalışmalarına, bıraktıkları yerden hızla devam ediyor.

İkinci albüm çalışmalarına devam eden ve Yusuf Demirkol, Cem Senyücel, Eren Parlakgümüş ve Emre Yılmaztürk’den oluşan Zakkum, uzun bir aradan sonra 5 Kasım 2010 Cuma gecesi, sevenleriyle Istanbul The Hall‘da buluştu.

Zakkum, dört yıllık uzun bir aranın ardından, DMC Müzik etiketi taşıyan yeni stüdyo albümü “13” ile sahnelerdeki 13’üncü yılına 13 yeni şarkıyla giriyor: “13 sene önce… Ayın 13’üne denk gelen bir Ankara gecesinde ilk kez birlikte sahneye çıkan bizler, o günden bu yana beraber geçirdiğimiz senelerin pastasına 13’üncü mumu yerleştirmeye hazırlanırken… fazlaca beklettiğimiz sizlere 13 yeni şarkıyla, 13’ün uğuruna inanarak…”

Prodüksiyonu Ankara`da Volkan Yırtıcı tarafından yapılan ve Detay Müzik Stüdyoları’nda kaydedilen albümün ilk videoklibi Buzuki Orhan Osman`ın da albümde konuk sanatçı olarak yer aldığı “Yüzük” şarkısına çekildi. Yönetmenliğini Yiğit Şener`in üstlendiği videoklibin çekimleri yine Ankara`da üç günde ve üç farklı mekanda gerçekleştirildi. Videoklibin televizyon kanallarındaki gösterimine 13 Şubat 2011 tarihinde başlandı.

Grubun son yıllarda sahne repertuarında sıklıkla yer verdiği “Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun” isimli Türk Sanat Müziği bestesinin yeni bir düzenlemesi dışında, albümdeki tüm söz ve müzikler Zakkum’a ait..

Kendi tarzıyla müzikseverlerin büyük beğeni ve ilgisini toplayan Cem Adrian, Zakkum`un yeni albümünde “Biraz Uyu” şarkısındaki düetiyle yer alırken; Türk rock severlerin favori isimlerinden Hayko Cepkin de, “Koma” isimli şarkıda kendine has vokal örgüsüyle Zakkum`a eşlik etti.

Zakkum’un “13” isimli yeni albümü, 21 Şubat 2011 tarihinde müzik marketlerdeki yerini alıyor.

Zakkum`un Single`ı Hazır!

Zakkum, son dönemde edindiği liste başarılarının ardından, hayranlarına yepyeni bir single müjdesi verdi.

Alternatif müziğin başarılı temsilcilerinden Zakkum, geçtiğimiz yıl yayımladıkları son albümleri "13"te yer alan "Anason" ve "Ahtapotlar (Akustik Versiyon)" şarkılarıyla adını geniş kitlelere duyurarak, kısa zamanda büyük bir hayran topluluğu kazandı. Zakkum, son dönemde edindiği liste başarılarının ardından, hayranlarına yepyeni bir single müjdesi verdi.

Kayıtları Ankara'da Erkan Tatoğlu ile birlikte gerçekleştirilen ve üç şarkının bulunacağı single çalışmasını Ekim ayında müzikseverlerle buluşturmayı planlayan grup, albümde "Ben Böyle Değildim" ve "Üç Dirhem" adını taşıyan iki yeni şarkıya yer verecek. Son günlerde video klibiyle ekranlara gelen "Ahtapotlar" şarkısının akustik versiyonunun da yer alacağı single ile, bu şarkının akustik versiyonu da ilk kez CD formatında dinleyiciyle buluşmuş olacak.

Önümüzdeki yıl için de albüm müjdesi veren ve hazırlıklarına Ankara'da devam eden Zakkum, single çalışmasındaki "Ben Böyle Değildim" isimli şarkılarını kliplendirecek. (Kaynak: www.aveamuzik.com - 11.09.2012)

Zakkum'dan Yepyeni Single!

Yeni albüm çalışmalarına hızla devam eden Zakkum, üç şarkıdan oluşan "Ben Böyle Değildim" isimli yeni maxi single'ını dinleyicilerin beğenisine sundu.

Son albümleri "13"te yer alan "Anason", "Yüzük" ve "Ahtapotlar" isimli şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Zakkum, üç şarkıdan oluşan yepyeni bir single çalışması ile karşımıza çıktı.

"Ben Böyle Değildim" ve "Üç Dirhem" isimli iki yeni şarkının yer aldığı single'da ayrıca "Ahtapotlar" şarkısının akustik versiyonu da ilk defa CD formatında müzikseverlere sunulmuş oldu.

Yeni single ile aynı zamanda şarkının klibini de paylaşan grup, 2013 yılının başında yayımlamayı planladığı yeni albümleri için çalışmalarına Ankara'da devam ediyor. (Kaynak: www.ttnetmuzik.com.tr / www.kralmagazin.com.tr - 03.10.2012)

Zakkum`a `Her Gün Sonbahar`

Rock müziğin sevilen gruplarından Zakkum, geçtiğimiz yıl yayımladıkları "Ben Böyle Değildim" single'ının ardından uzun zamandır beklenen yeni albümleriyle yeniden müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor.

On üç yeni şarkının yer aldığı "Her Gün Sonbahar" adını taşıyan albüm, grubun geride bıraktığı 15 yıldan izler barındırıyor.

Grubun dördüncü stüdyo albümü olan "Her Gün Sonbahar" albümünün kayıtları, grubun diğer albümlerinde olduğu gibi Ankara'da MK2 Stüdyoları'nda gerçekleşti.

Eylül ayında yayımlanması planlanan albümde yer alan şarkıların sözleri Cem Senyücel'e, müzikler ise Yusuf Demirkol'a ait. (Kaynak: www.aveamuzik.com - 23.08.2013)

Zakkum’dan Yeni Albüm Geliyor!

Zakkum, Eylül ayında müzikseverlerle buluşturmayı planladıkları "Her Gün Sonbahar" isimli yeni albümü ile dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

2007 yılından bugüne kadar yükselişini sürdüren, "Ahtapotlar" isimli şarkısıyla büyük beğeni toplayan ve radyolarda şarkıları en sık yayımlanan rock gruplarından olmayı başaran Zakkum, Eylül ayında müzikseverlerle buluşturmayı planladıkları "Her Gün Sonbahar" isimli yeni albümü ile dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

2011 yılında çıkardıkları "13" isimli albümleri ile büyük bir başarı yakalayan ve "Anason", "Ahtapotlar", "Ben Böyle Değildim", "Yüzük" gibi dillerden düşmeyen şarkılara imza atan Zakkum'un yeni albümü 13 şarkıdan oluşuyor.

Hayranları tarafından merakla beklenen albümde tüm sözler Cem Senyücel, tüm müzikler ise Yusuf Demirkol imzası taşıyor. (Kaynak: www.ttnetmuzik.com.tr - 27.08.2013)

Zakkum’dan Yeni Albüm: “Her Gün Sonbahar”

Zakkum'un yeni albümü "Her Gün Sonbahar" DMC etiketiyle müzik marketlerde yerini alıyor.

"On beş yılı geride bırakırken... Doğuya ve batıya aynı mesafeden: Sonbaharın erkenden düştüğü şehir, Ankara'dan... Burada saatler bozuk, Burada takvim durdu, Burada her gün sonbahar..." paragrafıyla başlayan "Her Gün Sonbahar" albümü, grubun dördüncü stüdyo çalışması olarak on üç yeni şarkıdan oluşuyor.

Yeni Zakkum albümünde; tüm sözler Cem Senyücel'e, tüm müzikler ise Yusuf Demirkol'a ait. Albümün ilk video klibi ise, albümle aynı adı taşıyan "Her Gün Sonbahar" isimli şarkıya çekildi. (Kaynak: sozmuzik.com - 26.09.2013)

Zakkum'un 2007 Ocak ayında Ortadünya Müzik etiketiyle kaset ve CD olarak ilk çıkardığı, Seyyal Taner ve Teoman`ın da düet yaptığı “Zehr-i Zakkum” albümü DMC tarafından 7 yıl sonra CD olarak yeniden basıldı. Albüm, 14 Ocak 2014'te müzik marketlerdeki raflarda yerini alacak. Zakkum Yeni Videosu İle Dikkatleri Üzerine Çekiyor!

Zakkum’dan Yeni Video Klip “Gidiyorum Yolcu Et”

Geçtiğimiz eylül ayında dördüncü stüdyo albümü "Her Gün Sonbahar"ı müzikseverlerle buluşturan ve albümle aynı ismi taşıyan çıkış şarkısıyla aylarca müzik listelerindeki yerini koruyan Zakkum, yeni video klibini hayranları ile buluşturdu.

Geçtiğimiz aylarda "Ben Ne Yangınlar Gördüm" isimli şarkısını kliplendiren sanatçı, albümün üçüncü video klibini "Gidiyorum Yolcu Et" isimli şarkısına çekti.

Grubun performans görüntülerinin yer aldığı klipte, ayrılık ve yalnızlık temaları konuk oyuncular tarafından müzikseverlere sunuluyor. Dikkat çeken klibin yönetmen koltuğunda ise İmre Haydaroğlu oturuyor. (Kaynak: gozdefm.com.tr - 28.04.2014 / www.ttnetmuzik.com.tr - 16.05.2014)

Grup Üyeleri:
Yusuf Demirkol (vokal)
Eren Parlakgümüş (gitar)
Emre Yılmaztürk (bas)
Cem Senyücel (davul)

Diskografi:
2007
Zehr-i Zakkum (Albüm, Ortadünya Müzik, 25.01 / 15.02.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Rndg - 02:03
2. Ah Çikolata - 03:53
3. Ahtapotlar - 04:00
4. Ağlat Beni - 04:18
5. Zehr-i Zakkum (Teoman ile Düet) - 04:51
6. Erkek Adamsın (Seyyal Taner ile Düet) - 04:23
7. Kapat Perdelerimi - 04:07
8. Hebenneka - 03:38
9. Yaralısın - 05:18
10.Anlıyorsun - 05:42

13.02.2010
Zakkum - Anlıyorsun (Stereo video Klip)


11.Zehr-i Zakkum 2 - 04:22
12.Hipokondriyak - 06:09


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.tulumba.com (ABD)
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com

2011
13 (Albüm, DMC Müzik, 21.02.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- 24 Ayar (Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol)
2- Şarapnel (Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol, Eren Parlakgümüş)
3- Biraz Uyu (Düet: Cem Adrian) (Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol)
4- Teslim Ol (Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol, Eren Parlakgümüş)
5- Yüzük (Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol, Eren Parlakgümüş)
6- Anason (Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol)
7- Kale Değilsin (Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol, Eren Parlakgümüş)
8- Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun (Söz: Şahin Çandır, Müzik: Avni Anıl)
9- Öleceğim (Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol)
10-Parçalansın (Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol)
11- Koma (Düet: Hayko Cepkin) (Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol)
12-Uyanık Mısın (Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol, Eren Parlakgümüş)
13-Sanrı (Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol, Eren Parlakgümüş)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.hepsiburada.com
www.mephisto.com.tr

2012
Ben Böyle Değildim (Maxi Single, DMC Müzik, 02.10.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Ben Böyle Değildim
2- Üç Dirhem
3- Ahtapotlar (Akustik Versiyon)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
musicclub.dr.com.tr
www.seyhanmuzik.com
www.hepsiburada.com
www.cinarmuzik
www.idefix.com
www.ttnetmuzik.com.tr
www.aveamuzik.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr

2013
Her Gün Sonbahar (Albüm, DMC Müzik, 27.09.2013)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Her Gün Sonbahar
2- Bilemedim
3- Kabadayı
4- Kiminiz
5- Hangi
6. Acıta Acıta
7- Gökyüzünde
8- Tutukluyum
9- Gidiyorum Yolcu Et
10-Ben Ne Yangınlar Gördüm
11-Tanışmadan
12-Eski Türk Filmleri
13-Üç Elma
(Tüm şarkılarda Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
musicclub.dr.com.tr
www.seyhanmuzik.com
www.hepsiburada.com
www.cinarmuzik
www.idefix.com
www.ttnetmuzik.com.tr
www.aveamuzik.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr

2014
Zehr-i Zakkum (CD Albüm, DMC, 14.01.2014)
(2007 Ocak ayında Ortadünya Müzik etiketiyle çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. RNDG
2. Ah Çikolata
3. Ahtapotlar
4. Ağlat Beni
5. Zehr-i Zakkum (Düet: Teoman)
6. Erkek Adamsın (Düet: Seyyal Taner)
7. Kapat Perdelerimi
8. Hebenneka
9. Yaralısın
10.Anlıyorsun
11.Zehr-i Zakkum 2
12.Hipokondriyak

İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
musicclub.dr.com.tr
www.cinarmuzik.net
www.idefix.com

Her Geçen Yıl (4lü Box Set Albüm, DMC, 27.01.2014)
Büyütmek için T ıklay ın
Büyütmek için T ıklay ın
DİSK 1: Zehr-i Zakkum
1. RNDG
2. Ah Çikolata
3. Ahtapotlar
4. Ağlat Beni
5. Zehr-i Zakkum (Düet: Teoman)
6. Erkek Adamsın (Düet: Seyyal Taner)
7. Kapat Perdelerimi
8. Hebenneka
9. Yaralısın
10.Anlıyorsun
11.Zehr-i Zakkum 2
12.Hipokondriyak
DİSK 2: 13
1. 24 Ayar
2. Şarapnel
3. Biraz Uyu (Düet: Cem Adrian)
4. Teslim Ol
5. Yüzük
6. Anason
7. Kale Değilsin
8. Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun
9. Öleceğim
10.Parçalansın
11.Koma (Düet: Hayko Cepkin)
12.Uyanık mısın
13.Sanrı
DİSK 3: Ben Böyle Değildim
1. Ben Böyle Değildim
2. Üç Dirhem
3. Ahtapotlar (Akustik)
DİSK 4: Her Gün Sonbahar
1. Her Gün Sonbahar
2. Bilemedim
3. Kabadayı
4. Kiminiz
5. Hangi
6. Acıta Acıta
7. Gökyüzünde
8. Tutukluyum
9. Gidiyorum Yolcu Et
10.Ben Ne Yangınlar Gördüm
11.Tanışmadan
12.Eski Türk Filmleri
13.Üç Elma


İnternetten online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.markadagitim.com
www.amazon.com
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de.de (Almanya)
İnternetten Dijital Satış Noktaları:
www.deezer.com

2016
Bir Gece Yarası (Albüm, DMC, 15.02.2016)

1. Dile Kolay Kalbe Değil
2. Al Gece Yarılarımı Benden
3. Sen Hala Benimlesin
4. Eylül Ağrısı
5. Güzel Dediğim Ne Varsa
6. Kıyamet
7. İkimiz De Yorgunuz
8. Dünya
9. Geldim Gidiyorum
10.Bana Geceler Lazım
11.Ustura
12.Yolun Sonu Görünüyor
13.Kurşunlar
14.Korkar Uykusundan


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.emusic.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.de (Almanya)
www.qobuz.com

Her Geçen Yıl (4lü Box Set Albüm, DMC, 30.11.2016)
(2014 Ocak'ta dijital ve CD olarak çıkarılan albümün CD olarak [YENİ BASIMI])

DİSK 1: Zehr-i Zakkum
1. RNDG
2. Ah Çikolata
3. Ahtapotlar
4. Ağlat Beni
5. Zehr-i Zakkum (Düet: Teoman)
6. Erkek Adamsın (Düet: Seyyal Taner)
7. Kapat Perdelerimi
8. Hebenneka
9. Yaralısın
10.Anlıyorsun
11.Zehr-i Zakkum 2
12.Hipokondriyak
DİSK 2: 13
1. 24 Ayar
2. Şarapnel
3. Biraz Uyu (Düet: Cem Adrian)
4. Teslim Ol
5. Yüzük
6. Anason
7. Kale Değilsin
8. Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun
9. Öleceğim
10.Parçalansın
11.Koma (Düet: Hayko Cepkin)
12.Uyanık mısın
13.Sanrı
DİSK 3: Ben Böyle Değildim
1. Ben Böyle Değildim
2. Üç Dirhem
3. Ahtapotlar (Akustik)
DİSK 4: Her Gün Sonbahar
1. Her Gün Sonbahar
2. Bilemedim
3. Kabadayı
4. Kiminiz
5. Hangi
6. Acıta Acıta
7. Gökyüzünde
8. Tutukluyum
9. Gidiyorum Yolcu Et
10.Ben Ne Yangınlar Gördüm
11.Tanışmadan
12.Eski Türk Filmleri
13.Üç Elma


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com [YENİ BASIM]
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.markadagitim.com
www.amazon.com
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de.de (Almanya)

Yıldızlara Yolculuk (Kolektif Albüm, All Stars Music, 25.08.2017)
Büyütmek için TIKLAYIN Büyütmek için TIKLAYIN
14-Uçuyorum / Zakkum - 04:03

2018
Hatıran Yeter (Single, DMC, 19.01.2018)

1- Hatıran Yeter


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com

2019
Müsaade Senin (feat. Ceylan Köse) (Single, DMC, 10.06.2019)

1- Müsaade Senin (feat. Ceylan Köse)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bilemedim [2019 Remastered] (Single, DMC, 02.09.2019)

1- Bilemedim [2019 Remastered]

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.zakkumonline.com
Resmi Facebook Adresi:
www.facebook.com/zakkumonline
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/zakkumonline
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/zakkumonline
Resmi Vimeo Kanal Adresi:
www.vimeo.com/zakkumonline
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/zakkumonline
Anatolianrock Sayfa Adresi:
www.anatolianrock.com/Zakkum
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Zakkum
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Zakkum_(grup)

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (5068 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız]
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag