Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım


   Kim Online
Şu an sitede, 395 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 395
Üye: 0
Toplam: 395

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 66,467,241
  • Bugün: 31,922
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Dec 05, 2019
  • 10:48 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Zeynep Casalini
Bookmark and Share
    Geri Dön   (4886 okuma)

Zeynep Casalini
Zeynep Casalini
Zeynep Casalini
FOTO GALERİ

3 Ekim 1970 yılında, İtalyan baba şarkıcı Ernesto Casalini ve Türk anne oyuncu ve şarkıcı Deniz Türkalı’nın kızı olarak doğdu. Dedesi yazar Vedat Türkali’ydi, dayısı da Barış Pirhasan... Böyle bir çevrede sevgiyle büyüyen küçük bir kız çocuğuydu. Cocukluğunun en kotu anılarından biri, İstanbul’daki yuvada, uyurken parmak emmesine izin verilmeyişiydi... Ama dede ve anneannesi ile Bodrum’a gittiğinde öyle güzel bir yuvaya gönderilmisti ki o kötü anı silinivermişti.

Sonra her çocuk gibi ilk ve orta okulun patika yolları. Bu arada sahne tozunu ilk soluyuşu 9 yaşında AKM’de gerçekleşmişti. Daha sonra 15-16 yaşlarında Bilsak Tiyatro Atölyesi’nde tiyatro calışmalarına katılmış ve amatör bir grupla bir süre tiyatro ile uğraşmıştı. İtalyan Lisesi’nin son yıllarında günlerden bir gün (sene 1988) ev arkadaşı Yasemin Alkaya aracılığı ile şarkı söylemeye başlamış ve o gün bu gündür hiç susmamıştı. İtalya’da bir rock grubuyla sahne almış. İngiltere’de bir caz kulüpte şarkı söylemiş ve 1990 yılında Marmaris’e yerleşmiş ve sahne çalışmalarına devam etmiş 1995’te İstanbul’a dönmüştü.

17 yaşında mikrofonla buluşan sesi 1995 yılında Asya’ya eşlik etmiş, Cem Özer’in ‘Laf Lafı Açıyor’ programında vokal yapmış ve ardında Sibel Alaş, Ferda Anıl Yarkın, Emel, Ajda Pekkan ve son olarak da Sezen Aksu’nun vokalistliğini yapmış, Sezen Aksu’nun Açıkhava Tiyatrosu konserlerinde çaldığı davulla dikkatleri çekmişti. Birkaç yıl sonra da ilk albümünde çok sevdiği ‘O benim Peri Kızım’ dediği Sezen Aksu’nun ''Duvar'' adlı parçasını seslendirdi.

16 yılı aşkın bir süre sonra nihayet “artık albüm yapalım” aşamasına gelinmişti. TMC’yle tanışması kendi deyimi ile “inanılmaz bir dönem”i başlatmıştı onun için. Uzun görüşmeler sonunda herşey istediği gibi gelişti, hayalini kurduğu müzisyenlerle buluştu ve stüdyo aşamasına gelindi. Herşey ince ince elenip sık dokundu. Bir yıl süren ön çalışmanın ardından kayda girdiğinde kulaklarında hep şu sözler vardı “içinden geldiği gibi ve yüreğinle söyle...”

Ve “Nihayet” aranjör Sinan Akçil’in imzasını taşıyan albümle ve albümde yeralan “Ne Yapsam” ve “Duvar” adlı şarkılara çekilen video kliplerle 24 Kasım 2004’te müzikseverlerle buluştu.

28.05.2008 tarihinde Mess Production’dan “Kim Galip Çıkar” isimli albümünü çıkardı.

23.06.2008 DMC’den çıkarılan “Pop 2008” albümünde yer alan “İçimde Yağmur” şarkısını Yüksek Sadakat ile düet yaptı.

04.12.2008 tarihinde Universal Müzik’ten Uzay Heparı anısına çıkarılan “Sozsuza” isimli Uzay Heparı albümünde sözü Sezen Aksu’ya, müziği Uzay Heparı ve Sezen Aksu’ya ait “Unutursun” isimli şarkıyı yorumladı.

Zeynep Casalini’nin Yüksek Sadakat grubunun eski solisti Cemil Demirbakan’la düeti “Papatya”, “Pop 2010” albümünde yer aldı.

Zeynep Casalini’nin daha önce kendisinin seslendirdiği “Papatya” adlı şarkıda, Yüksek Sadakat grubunun eski solisti Cemil Demirbakan ile düet yaptı. “Papatya” isimli şarkıyı DMC etiketiyle yayınlanan “Pop 2010” kolektif albümü için seslendiren sanatçı bu slow şarkıyla da dikkatleri çekmeyi başardı. Sözü Noyan Öztürk, müziği de Noyan Öztürk ve Anıl Karaman ortak imzası taşıyan şarkının aranjesini Mustafa Ceceli yaptı.
(Kaynak: www.michaelshow.com / www.sozmuzik.com - 23.02.2010)

Badem, üçüncü klibini Zeynep Casalini ile birlikte seslendirdiği “Gittiğinden Beri” adlı şarkıya çekti.
(Kaynak: www.michaelshow.com - 16.03.2011)

Zeynep Casalini Geri Döndü!

Yorumu, şarkıları ve duruşuyla müzikseverlerin beğenisi kazanan Zeynep Casalini, uzun bir aranın ardından yıllar önce Saadet Sun tarafından söylenen, sözü ve müziği Sezen Aksui’ya ait olan “Yeter Ki” şarkısını yeniden yorumladı.

Sadece yasal dijital platformlarda yayımlanan duygusal şarkının düzenlemesi Sunay Özgür, miksleri Ender Akay ve masteringi’i ise Çağlar Türkmen tarafından yapıldı.

Şarkının sözlerine ve melodik yapısına uygun olarak, son derece duygu yüklü görüntülerden oluşan bir videoyla da izleyicilerle buluşan şarkının klip çekimleri Beykoz Fidanlığı ve Garaj İstanbuli’da yapıldı. Hilal Saral yönetmenliğinde çekilen video klip, 2 günde 50 kişilik bir ekibin çalışması sonucunda tamamlandı.
(Kaynak: www.aveamuzik.com - 22.04.2013)

Zeynep Casalini & Hakan Girit Düeti!

Zeynep Casalini, kendisi gibi yaşamını Bodrum’da sürdüren Hakan Girit ile bir düet çalışma gerçekleştirdi.

2005 yılında çıkardığı ilk solo albümünde yeralan Sezen Aksu imzalı “Duvar” şarkısıyla adından sözettiren ve ardından birçok çalışma ve konserlerle müziğin her zaman içinde olan Zeynep Casalini, çalışmalarına evlendikten sonra yerleştiği Bodrum’da tüm hızıyla devam ediyor.

Bir dönem, Türkiye’nin önemli grupları arasında gösterilen Grup Piramiti’in solistliğini yapmış Hakan Giriti’in solo kariyerinde iki albümü bulunmaktadır.

İkili, müzikal deneyimlerini “Yolculuk” adını verdikleri projeyle birleştirerek geçtiğimiz yazdan itibaren konser ve albüm çalışmalarına devam ediyorlar.

Şubat ayının ikinci haftası Doğan Müzik etiketi ile digital platformlarda ve müzik marketlerde yer alacak single çalışmasının adı “Yanımda Kal”

Söz ve Müziği Hakan Girit’e ait şarkının klibi, Bodrum’da 24 saat süren bir çalışma ile yönetmen Tunç Küçükaslan tarafından gerçekleştirildi. Sanat yönetmenliğini Özge Konakçı, görüntü yönetmenliği; Halit Aktı ve yardımcı yönetmeliği; Bilgehan Yılmaz tarafından yapılan klibin kameramanlığını Serkan Kesoğlu ve Sertaç Karabulut üstlendi.

Yorucu ve yoğun çalışmanın ardında güzel bir kliple müzikseverlere seslenecek Zeynep Casalini ve Hakan Girit, “Yolculuk” adını verdikleri projelerini Bodrum’dan sürdürmeye devam edeceklerini “Ailelerimizle birlikte Bodrum’daki yaşam bizim hayat kaynağımız, müziğimiz için de vazgeçilmez bir yer” diyorlar...
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinduayeni.com / www.haberler.com - 04.02.2014)

Zeynep Casalini Berk Derviş Oldu!

Çizgisinden ve kalitesinden yıllardır ödün vermeyen Zeynep Casalini Berk, Eflatun Müzik etiketiyle yayınlanan “Yas Uykusu” albümünün 3. video klibini güçlü yapısı ile dikkat çeken “Derviş” şarkısına çekti.

Ispartai’da çekilen video klipte Zeynep Casalinii’ye, sahnede eşlik eden orkestrası da rol aldı. ‘Derviş’in söz ve müziğini Kenan Vural düzenlemesini Nedim Ruacan yaptı.

2010 yılında evlenip Bodrumi’a yerleşen Zeynep Casalini Berk klibin bir sahnesindeki derviş kıyafeti için, 3 metre kumaşı herhangi bir dikiş işleminden geçirmeden vücuduna sararak kullandı.

“Duvar”, “Dokunma Bana”, “Nilüfer”, “Unutursun”, “Yeter ki”, “İmkansız Diyemem” gibi hit şarkıları ile geniş bir dinleyici kitlesinin sevdiği Zeynep Casalini, Türkiyei’nin en önemli kadın vokalleri arasında yer almayı başardı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 05.11.2015)

Zeynep Casalini Ayrılık Acısını ‘Köprüler’le Anlattı!

Zeynep Casalini, sözleri Çağlar Yerlikayai’ya, bestesi Nuri Harun Ateşi’e, düzenlemesi Hüseyin Cevahir Ünali’ya ait “Köprüler” isimli yepyeni şarkısını, Pasaj Müzik etiketiyle 8 Aralıki’da dijital platformlarda yayınladı.

“Şiddetli, tutkulu, tıpkı Zeynep gibi bir şarkının peşindeydim. Sözlerin güzel hikayesi böyle buldu müziğini.” diyen ‘Köprüler’in bestecisi Nuri Harun Ateş, hikayenin en sek haliyle dinleyici ile buluştuğunu söyledi.

Zeynep Casalini’nin yeni şarkısı ‘Köprüler’in akustik ve dinamik yapıya sahip düzenlemesi, temiz ve dinlerken yormayan soundu ile dikkat çekiyor.

Türkiye’nin önemli müzik adamlarından Volkan Öktem (davul), İlter Kurcala (davul) ve Gündem Yaylı grubunun eşlik ettiği şarkının vokal kaydı Ankara Stüdyo Mars’ta, geri kalan tüm kayıtlar İstanbul’da Dut Yapım’da tamamlandı. Mastering’i Çağlar Türkmen miksini Uğur Memiş hazırladı.

2 ‘Köprüler’in video klibi, birçok videoda birlikte çalıştığı yakın dostu Gürcan Keltek yönetmenliğinde çekildi. Bodrum’da eski bir tersanede başlayan çekimler tarihi yarımadanın farklı doğal mekanlarında 2 günde tamamlandı.

“Duvar”, “Dokunma Bana”, “Nilüfer”, “Unutursun”, “Yeter ki”, “İmkansız Diyemem”, “Yas Uykusu” gibi hit şarkıları ile geniş bir dinleyici kitlesinin sevdiği Zeynep Casalini, Türkiye’nin en önemli kadın vokalleri arasında yer almayı başardı.

“Köprüler”

“Bazı aşklarda sevdiğiniz kişi sizinle olsa da, duygusal anlamda sizi çoktan bırakıp gitmiştir. İşte bunu fark ettiğiniz anda valizini hazırlayıp gitmek düşer size; özleyeceğinizi, hatta öleceğinizi bile bile...

Bu şarkı tam da böyle bir andayken yazıldı.”

Çağlar Yerlikaya (Köprüler şarkı sözü yazarı)

(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 08.12.2016)

Zeynep Casalini’den Yeni Single: “Unutsam”

Zeynep Casalini sözleri İpek Kadılari’a, bestesi ve düzenlemesi Ender Akay ve Sunay Özgüri’e ait “Unutsam” isimli yeni şarkısını, Pasaj Müzik etiketiyle dijital platformlarda yayınladı.

Biten bir ilişki ve onun etkisinden kurtulmaya çalışan, aşk acısı çeken bir kadının hikayesinin anlatıldığı şarkı; son derece yalın ve kuvvetli sounduyla dikkat çekiyor.

Türkiyei’nin önemli müzik adamlarından Volkan Öktem (davul), İlter Kurcala (gitar) ve Gündem Yaylı grubunun eşlik ettiği şarkının vokal kaydı Ankara Stüdyo Mars’ta, geri kalan tüm kayıtlar İstanbuli’da Dut Yapımi’da tamamlandı. “Unutsam” şarkısının masteringi’ini Çağlar Türkmen miksini Uğur Memiş hazırladı.

‘Unutsam’ın video klibi, birçok videoi’da birlikte çalıştığı yakın dostu Gürcan Keltek yönetmenliğinde Bafa Gölüi’nün doğal dokusu ve güzelliği içinde iki günde tamamlandı.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 08.05.2017)

Zeynep Casalini’den Beklenen Yeni Şarkı: “Ben Böyle”

Geçtiğimiz yıl Ahmet Beyler ile kaydettikleri “Aşk Yayıcam Valla” single’ını yayınlayan Zeynep Casalini, yeni single’ı ‘Ben Böyle’yi dinleyicisinin beğenisine sundu.

Zeynep Casalini, söz ve müziği Necati Saykolar’dan tanıdığımız Necati Karadayı’ya, düzenlemesi Hüseyin Cevahir Ünal’a ait “Ben Böyle” isimli yepyeni şarkısını, Pasaj&Garaj Müzik etiketiyle dijital platformlarda yayınladı.

“Ben Böyle”, Casalini’nin öğlen saatlerinde Necati Karadayı’yı arayıp yeni bir şarkı istemesinin ardından yaklaşık 12 saat sonra ortaya çıktı.

Şarkı, akustik ve keman yoğunluklu düzenlemesiyle birlikte dinamik yapısı ile de dikkat çekiyor.

Ayşe Kaya’nın imaj fotoğraflarını çektiği ‘Ben Böyle’nin video klibi, Gökhan Göktaş yönetmenliğinde çekildi.

“Duvar”, “Dokunma Bana”, “Nilüfer”, “Unutursun”, “Yeter ki”, “İmkansız Diyemem”, “Yas Uykusu” gibi hit şarkıları ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Zeynep Casalini, Türkiyei’nin en önemli kadın vokalleri arasında yer almayı başardı.

2019 yılına hızlı bir giriş yapan Zeynep Casalini, yıl boyunca yeni projeler ve farklı fikirlerle dinleyicisinin karşısında olacak.
(Kaynak: www.magazinci.com - 12.02.2019)

Zeynep Casalini’den Yaz Şarkısı

Şarkıcı söz, müzik ve düzenlemesi Barış Orhun’a ait ‘Bu Yaz’ı Garaj Müzik etiketiyle yayınladı.

Casalini, şarkının klibini uzun süredir yaşadığı Bodrum’da, Ömer Özyılmazel yönetmenliğinde çekti.
(Kaynak: www.haberler.com / www.cnnturk.com - 08.08.2019)

Diskografi:
2004
Nihayet (Albüm, TMC 1410.024, 24.11.2004)

1. Değiştiriyorum - 3:32
2. Duvar - 4:13
3. Ne Yapsam - 3:38
4. Buralardaysa - 3:49
5. Amacım Yok - 4:19
6. Refakatçi - 4:18
7. Boşa Bakıyor - 3:17
8. Tarif - 3:25
9. Delilik - 4:13
10.Nihayet - 2:58
11.Üşüyorum - 4:39
12.Buralardaysa (Remix) - 3:51


2006
Made in Turkey 2 / The World of Turkish Grooves (Derleme Albüm, Yeni Dünya Müzik, 2006)

CD 1
14-Zeynep Casalini - Refakatçi - 04:13

En İyiler 2006 (Derleme CD Albüm, Sony Müzik, 16.03.2006)

CD 1
6. Zeynep Casalini / Duvar - 04:13

64-64 Türkçe Şarkı (Derleme Albüm, DMC, 08.12.2006)

CD 1
3- Zeynep Casalini / Dokunma Bana

2007
40 Aşk Şarkısı (Derleme 3xCD Albüm, DMC Müzik, 13.02.2007)

CD 3
3- Dokunma Bana / Zeynep Casalini - 04:37

Pop 2007 (Derleme CD Albüm, DMC, 28.06.2007)

12-Zeynep Casalini - Dokunma Bana 04:36

Trafiği Hissettirmeyen Şarkılar (Derleme Albüm, Rh Pozitif. 23.10.2007)

10.Dokunma Bana - Zeynep Casalini - 4:35

2008
Süper List (Derleme Albüm, TMC Film Müzik, 19.01.2008)

14.Delilik / Zeynep Casalini (Söz & Müzik: Müfide Inselel)

100 Türkçe Pop (7 CD) (Derleme Albüm, DMC, 01.02.2008)

CD 1:
10.Zeynep Casalini - Dokunma Bana - 04:35
CD 3:
12.Zeynep Casalini - Dokunma Bana - 04:36
CD 6:
3. Zeynep Casalini - Dokunma Bana - 04:37

Aşkı Hisset / Joy Türk (Derleme Albüm, PMD Müzik, 20.02.2008)

12. Zeynep Casalini / Amacım Yok (Söz & Müzik: Sinan Akçil) - 04:19

Kim Galip Çıkar (Albüm, Mess Production, 28.05.2008)

1. Derviş (Söz & Müzik: Kenan Vural) - 04:34
2. Saf Aşk (Söz & Müzik: Pervin Oktay) - 04:05
3. Kim Galip Çıkar (Söz & Müzik: Pervin Oktay) - 03:59
4. Hep Aynı Masal (Söz & Müzik: Can Alper) - 04:52
5. Sancı (Söz & Müzik: Pervin Oktay) - 04:03
6. Firkat (Söz & Müzik: Pervin Oktay) - 03:39
7. Hayat Kendisi Seçsin (Söz & Müzik: Pervin Oktay) - 03:16
8. İmkansız Diyemem (Söz & Müzik: Kenan Vural) - 04:42
9. Derin Mevzu (Söz & Müzik. Ertuğ Ergin) - 06:25
10.Nilüfer (Söz: Murathan Mungan, Müzik. Sunay Özgür) - 05:38


Pop 2008 - Çesitli Sanatçılar (Derleme Albüm, DMC, 23.06.2008)

16.İçimde Yağmur - Yüksek Sadakat ve Zeynep Casalini - 04:11

Sozsuza (Uzay Heparı Saygı Albümü, Universal Müzik, 04.12.2008)

14-Unutursun / Zeynep Casalini (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Uzay Heparı & Sezen Aksu)

2009
64 Türkçe Pop Şarkı & 64 Türkçe Video Klip (Derleme Albüm, DMC Müzik, 05.03.2009)

CD 1:
3- Zeynep Casalini - Dokunma Bana

Aşkı Hisset / Joy Türk (Derleme Albüm, PMD Müzik, 20.02.2008, İkinci basım: 14.05.2009)

12. Zeynep Casalini / Amacım Yok (Söz & Müzik: Sinan Akçıl) - 04:19

2010
DMC 2009 (Papatya / Cemil Demirbakan & Zeynep Casalini) (Single, DMC, 22.01.2010)

1- Cemil Demirbakan & Zeynep Casalini - Papatya - 04:32

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)

Pop 2010 (Derleme Albüm, DMC Müzik, 02.02.2010)

7- Cemil Demirbakan & Zeynep Casalini - Papatya

Aşkın Son Şarkıları / 66 Aşk Şarkısı (5 CD Albüm, DMC, 08.02.2010)

CD 4:
3- Zeynep Casalini / Dokunma Bana

Pop 100 (7xCD Albüm, DMC Müzik, 14.05.2010)

3- Dokunma Bana - Zeynep Casalini

3B [Üç Boyutlu] (Badem Albümü, Taşoda Müzik, 10.11.2010)

2- Gittiğinden Beri (feat.Zeynep Casalini) (Söz & Müzik: Mustafa Kemal Öztürk)

2013
Yeter Ki (Single, Pasaj Müzik, 22.04.2013)

1- Yeter Ki


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

2014
Yanımda Kal / Zeynep Casalini & Hakan Girit (Single, DMC, 14.02.2014)

1- Yanımda Kal (Söz & Müzik: Hakan Girit)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.kitapsec.com
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2015
Yas Uykusu (Açık Yara) (Single, Eflatun Müzik, 21.01.2015)

1 - Yas Uykusu (Açık Yara) - 03:38


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com
www.napster.com
www.amazon.de (Almanya)

Yas Uykusu (Albüm, Eflatun Müzik, 11.05.2015)

1- Yas Uykusu - 03:38
2- Nilüfer
3- Kim Galip Çıkar
4- Hayat kendisi seçsin
5- Derviş
6- Saf Aşk
7- Sancı
8- Hep Aynı Masal
9- Derin Mevzu
10-Fıkrat
11-İmkansız Diyemem


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com

2016
Köprüler (Single, Pasaj Müzik, 08.12.2016)

1- Köprüler


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
Unutsam (Single, Pasaj Müzik, 03.05.2017)

1- Unutsam


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.napster.com

2018
Aşk Yayıcam Valla / Ahmet Beyler & Zeynep Casalini (Single Albüm, Garaj Müzik, 13.02.2018)

1- Aşk Yayıcam Valla


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

2019
Ben Böyle (Single, Garaj Müzik, 11.02.2019)

1- Ben Böyle - 03:25


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bu Yaz (Single, Garaj Müzik, 06.08.2019)

1- Bu Yaz - 04:10

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi web sitesi:
www.zeynepcasalini.com
Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/people/xxxxxxxx
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/zeynepcasalinimusic
Wikipedia Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Zeynep_Casalini
LastFM Adresi:
www.last.fm/music/Zeynep+Casalini

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (4886 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız]
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag