Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

\n

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 118 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 118
Üye: 0
Toplam: 118

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 76,976,312
  • Bugün: 3,599
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jul 15, 2020
  • 01:46 am CEST
 

Seren Serengil, Haber Magazin’e Konuk Oldu Ve Gündemi Bombaladı


Tarih: 29.05.2020 Saat: 09:28 Gönderen: mhakkiguvenc

Haberler Gazeteci Nurettin Soydan ile Manken-yorumcu Ece Gürsel’in hazırlayıp sunduğu Reborn TV’deki "Haber Magazin" programına konuk olan Seren Serengil, magazin gündemi ve kendi özel hayatına dair çok çarpıcı açıkmalarda bulundu. İşte Seren’in, son günlerde sıkça tartıştığı ve polemiğe girdiği İrem Derici’den, Şeyma Subaşı ve hayatına giren erkeklere dair yaptığı samimi itiraflar.

YouTube’da yayınlanan Reborn TV’de Nurettin Soydan ile Ece Gürsel’in hazırlayıp sunduğu ‘Haber Magazin’in konuğu duayyen magazin gazetecisi “Uğur Güneri” ile ekranların sivri dilli yorumcusu Seren Serengil oldu. Serengil, yüksek tansiyonla konuk olduğu programda Nurettin Soydan ve Ece Gürsel’in sorularına çok çarpıcı yorumlar yaptı.

“VEFA GÜNÜMÜZ DE YOK AMA BEN VEFAYI ÖNEMSİYORUM.”

Uğur Güneri ve Nurettin Soydan ile çok eski yıllara dayanan dost olduğunu söyleyen Seren Serengil, sanatçıların vefadan uzak kalmasından üzüntü duyduğunu söyledi. Serengil, “Vefa çok önemli. Günümüzde olmayan şey. Ama ben vefaya önem veriyorum” dedi.

“YÜKSEK TANSİYON BANA HAMİLELİĞİMDEN KALDI.”

Evinden Haber Magazin’e konuk olan Seren Serengil, sürekli yüksek tansiyondan yana şikayetçi. Yüksek tansiyonla yaşamaya çalışan Seren, “Bu bana hamileliğimden kaldı. Çok üzüldüğüm düşük olayından sonra yüksek tansiyon hastası oldum. Ben de tansiyonu yüksek bir program yapıyorum. Bu nedenle stres yapacak insanları hayatımdan çıkardım” dedi.

“EKRAN NE İDÜĞÜ BELİRSİZ YORUMCULARLA DOLDU!”

Seren Serengil ile gazeteci Uğur Güneri, sözü bir ara ekrandaki magazin programlarına getirdi. Altı yıldır ekranda magazin haberlerini yorumladığını söyleyen Seren Serengil, “Magazinde bilirkişi konumundaki deneyimli gazeteciler dururken, hiç bir şey bilmeyen ne idüğü belirsiz isimler ekranda yorum yapıyor. İki şakşak yapan patrondan program kapıyor” dedi.

Gazeteci Uğur Güneri de bunun üzerine, “Omurgalı gazetecilik dönemi bitti. Bu nedenle magazin de bitti. Devir bu nedenle, patronun yukarıdan gelen, her isteğini yapan omurgasızlara kaldı” diyerek Seren’e destek çıktı.

“BU UĞURDA HAPİS YATTIM, PATRONUMU DİNLEMEDİM”

Ekranda “Magazinci geçinen çeteye” çomak sokmak, çifte standarta son vermek için ekranda direndiğini söyleyen Seren Serengil, “Altı yıldır ekranda haberleri yorumluyorum. Ben kıstırılmadım. Patronumu bile dinlemedim. Bu uğurda hapis bile yattım. İki şakşak yapıp patrondan program kapıyorlar. Magazin bu yüzden bitti. Bu duruma sebep olanları esefle kınıyorum. İşte bu nedenle, magazinde çeteleşmiş iki zibidinin benimle uğraşmasını ciddiye bile almıyorum. Ben başarılı olduğum sürece buradayım. Benim ayıplarım, skandallarım yok. Olanlar düşünsün” ifadesini kullandı.

“ÜZERİME GELSİNLER DİYE BAZEN BİLEREK OLUMSUZ YORUM YAPIYORUM...”

Seren Serengil, Nurettin Soydan’ın, “Hülya Avşar gibi gündemi belirlemek için bazen bilerek mi kasıtlı yorumlar yapıyorsun” sorusuna şu şekilde yanıtladı.

“Zaman zaman gündemi belirlemek için bilerek böyle davrandığım doğru. Hatta bir keresinde Hadise için olumsuz bir yorumda bulunmuştum ama Hadise bunu yutmadı.”

“ŞEYMA, YOLUNDA GİDEN BİR EVLİLİĞİ SÖKE SÖKE BİTİRDİ!”

Haber Magazin’in yorumcusu Ece Gürsel’in, Şeyma Subaşı ile ilgili bir sorusunu yanıtlarken çok çarpıcı ifadeler kullandı. Serengil, “Bir adamın kadından gitmesini anlayabilirim. Şeyma Subaşı asla normal davranmadı. Bir evlilik yolunda giderken Zeynep Ilıcalı’nın çok canını yaktı. Bunlar olurken, Acun, Zeynep’ten boşanma aşamasında bile değildi. Şeyma, söke söke bu evliliği bitirdi. Bir yuva yıkıp, bir yuva yapanların benim için bir değeri yok” dedi.

“İREM’İN KULLANDIĞI SÖZCÜKLERİ BEN KULLANIRKEN BİLE UTANIYORUM... EVLİ KOCAYA EVLENME TEKLİF EDEN KİM?”

Gazeteci Nurettin Soydan, Seren’e, İrem Derici ile aralarında devam eden polemiğin nereden başladığını sordu. Seren, kendi programında, İrem’in kullandığı bir sözcükten dolayı yorumda bulunduğunu ifade etti ve şunları söyledi: “Bu sözleri kullanırken ben bile utanıyorum. ”Evde ne yapayım, masturbasyon mu yapayım” diyor. Ben onun avam konuşma tarzını eleştirdim. Ama etrafındaki bazı kişiler, sözde bazı gazeteciler onu dolduruyor. İrem, Işın Karaca daha boşanmadan kocasına evlilik teklifi yapmış biri. Işın Karaca’nın iddiası bunlar. Bu değerlerde olan bir hanımın hiç yaşam tarzım olmayan olaylarla belaltı vurmasından dolayı gündem büyüyor. Bugün devlet başkanları, dünya starları bile eleştiriliyor. Ama İrem’in arkasındaki ekip, muzır bir ekip. Onlar onu yönlendiriyor. Yoksa o tarz biri değil. Benim 19 yaşında hayatıma biri girdi. Evli olduğunu öğrenince ben ilişkiyi bitirdiğimi bir röportajda kendim açıkladım. Şimdi 25 yıl bir ayıbımı bulamayanlar, yaptığım bu itirafımı diline dolamış” dedi.

“BEN MUTLULUĞU HEP YANLIŞ LİMANLARDA ARADIM...”

Seren Serengil’in oldukça samimi itiraflarda bulunduğu yayında söz döndü dolaştı Seren’in yaptığı evliliklere geldi. Nurettin Soydan’ın “Evliliklerinde niye başaramadın?” sorusuna Seren Serengil derin bir ah çekerek yanıtladı.

Serengil, “Ben mutluluğu hep yanlış limanlarda aradım ondan. Çünkü ben, hayatımdaki insanlara bir şeyler katarım. Ayrılma aşamasına gelince üzülüyor insan haliyle. Ama bitince, hiç bir evliliğimin bitmesine üzülmedim. Ben yasımı tutar, üzülür çeker giderim o insanın hayatından. Çünkü kimseye bağlı değilim. En büyük üzüntüm, dört evliliğimden de bir çocuk sahibi olamamam. Allah böyle istedi demek ki. Bunda da bir hayır vardır. Çünkü ben evliliklerimi, birisinin sevgilisi olarak anılmaktansa, karısı olarak anılmayı tercih ettiğim için yaptım. Ama olmadı.”

“İNSAN EVLENİRKEN DEĞİL, AYRILIRKEN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTERİYOR...”

Seren Serengil, ikili ilişkileri sürdürmenin çok zor olduğunu, özel bir çaba gerektirdiğini hatırlattı. Serengil, “Hayatınıza giren insanlar gerçek yüzünü evliyken değil, ayrılırken gösteriyor” diyerek sorunlu biten boşanmalarına dikkat çekti.

“BEN HAYATIMDAKİ ERKEKLERE HEP VERİCİ OLDUM...”

Serengil, Haber Magazin’e yaptığı çarpıcı itiraflarda, hayatına giren erkekler için de özel sözler kullandı. Seren, “Ben hiç bir zaman karşımdaki erkekten bir şey istemedim. Hep verici oldum. Tek beklentim, beni mutlu etmeleriydi. Onu da beceremediler.” dedi.

“MADDİYATA ÖNEM VERSEYDİM, EVLENMEK İÇİN O KİŞİLERİ SEÇMEZDİM”

Program sunucusu Nurettin Soydan’ın, “Evliliklerinizden maddi bir kazancınız oldu mu?” sorusuna sanatçı şu yanıtı verdi: “Ben maddiyata dayalı bir evlilik isteseydim o kişileri seçmezdim.Koç’un kızı değil ama benimde iyi bir yaşam standardım var. Ben, evliliklerimde hep verici oldum.”

“KORONA GÜNLERİNDE BİR SEVGİLİM OLSUN İSTERDİM”

Seren Serengil, program yorumcusu ve sunucusu Ece Gürsel’in “Hayatında biri var mı?” sorusuna, “Yalnızım, hem de yapayalnız. Sadece köpeklerim ve yardımcılarım var. Ama insan hayatında biri olsun ister. Hele hele bu Korona günlerinde bir sevgilim olmasını çok isterdim. Ben bu döneme çok kötü yakalandım. Çok yakın bir erkek arkadaşım var. Ama ona da sevgili gözüyle bakamıyorum.” şeklinde cevap verdi.

Seren Serengil, hayatındaki yalnızlığı anlatırken, sosyal medyadaki takipçilerinin, kendisine bazı isimleri yakıştırdığını söyledi. Serengil, sosyal olmadığı için sanat dünyasından hiç dostu olmadığını dile getirdi. Ekranların sivri dilli, dobra yorumcusu Seren Serengil, “korktuğun bir sırrın var mı?” sorusuna ise “Benim hiç bir sırrım olmadı. Olanlar düşünsün” sözleriyle yanıtladı.

Çağla Başak Çobanoğlu’nun yapımcılığını, Murat Özgüllü’nün yönetmenliğini üstlendiği, Seren Serengil ile gazeteci Uğur Güneri’nin konuk olduğu , Nurettin Soydan ile Ece Gürsel’in sunduğu “Haber Magazin” programı Youtube’ta, RebornTV’de Cuma günü saat 18.00’de yayınlanacak.

İşte programının videosu: (01:03:06):Kaynak: www.magazinci.com - 29.05.2020

click İlişkili        click Bunu oyla        click Paylaş
Seren Serengil, Haber Magazin’e Konuk Oldu Ve Gündemi Bombaladı | Giriş/Hesap Aç | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Facebook'tan Yorum Ekleyin!

Yorum:


 Geri dön!

Nurettin Soydan İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 02.06.2020->Gülbin Vardar: “Yeliz Çok Kişinin Ahını Aldı. Şimdi Aynı İhaneti O Yaşıyor, İlahi Adalet Tecelli Ediyor”

 29.05.2020->Seren Serengil, Haber Magazin’e Konuk Oldu Ve Gündemi Bombaladı

 06.05.2020->Arpak Ve Konukları İzleyiciyi Ekrana Kilitledi

 17.02.2019->Metin Kaya Son Yolculuğuna Uğurlandı

 30.03.2018->Şarkıcılıktan, Yapımcılığa!

 26.03.2018->Müslüm Gürses Ali Kırca’nın Sunumuyla Anıldı!

 24.03.2018->Müslüm Gürses Şarkıları Ve Hayatından Kesitlerle Anılıyor

 14.11.2017->Şehitler Kenti Sarıkamış ‘Kültür Evi’ne Kavuştu!

 21.05.2017->Haluk Özkan Ve Ekrem Arpak İle Türkülerin Kardeşliği Start Aldı!

 13.03.2015->Zorba’da Ünlüler Geçidi… Tabaklar Kırıldı, Düetleer Peş Peşe Patladı!Sonraki Sonuçlar

Seren Serengil İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 18.06.2020->Seren Serengil: “Burcu Esmersoy Neden Mutlu Olamıyor?”

 16.06.2020->Ağza Alınmayacak Hakaretler

 11.06.2020->İrem Derici Cinsel Hayatı İçin “Ne Tadım Kaldı Ne İştahım” Dedi

 04.06.2020->Serengil’in Avukatından Tolga Çam Açıklaması!

 04.06.2020->İrem Derici: “Üç Gün Para Gönderdim”

 03.06.2020->Arto: “Demet Akalın İyice Kafayı Yedi!”

 31.05.2020->Seren Serengil: “Tekne Tatili Yaparım”

 29.05.2020->İrem Derici: “Umumi Tuvalet Değilim, Önüne Gelen Ağzıma...”

 29.05.2020->Seren Serengil, Haber Magazin’e Konuk Oldu Ve Gündemi Bombaladı

 28.05.2020->İrem Derici’den “Adliyeler Açıldı” MesajıSonraki Sonuçlar

Ece Gürsel İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 02.06.2020->Gülbin Vardar: “Yeliz Çok Kişinin Ahını Aldı. Şimdi Aynı İhaneti O Yaşıyor, İlahi Adalet Tecelli Ediyor”

 29.05.2020->Seren Serengil, Haber Magazin’e Konuk Oldu Ve Gündemi Bombaladı

 22.11.2019->Tribute Albüm Yolda

 09.03.2018->Ece Gürsel: “O An Şoka Girdim!”

 09.03.2018->Seda Sayan’a RTÜK’ten Ağır Ceza Geldi! Ünlü Sanatçı Gelen Tepkilere Ateş Püskürdü!

 07.03.2018->Seda Sayan’a O Sözleri Yüzünden Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor “Program Kaldırılsın!”

 06.03.2018->Seda Sayan Şimdi De ‘Pazarcıları’ Adres Gösterdi!

 06.03.2018->Seda Sayan Ve Ece Gürsel’in O Sohbetine İnşaat İşçileri Sendikası Tepki Gösterdi

 06.03.2018->Seda Sayan’dan Ece Gürsel’e Şok Teklif: “İnşaat İşçisinden Çocuk Yap!”

 25.02.2018->Ece Gürsel’den Gülse Birsel İtirafıSonraki Sonuçlar

Haber Magazin İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 02.06.2020->Gülbin Vardar: “Yeliz Çok Kişinin Ahını Aldı. Şimdi Aynı İhaneti O Yaşıyor, İlahi Adalet Tecelli Ediyor”

 29.05.2020->Seren Serengil, Haber Magazin’e Konuk Oldu Ve Gündemi Bombaladı DİĞER HABERLER

< 1 2  3  ...   En Son Sayfa


Kuzeni Taha Duymaz’ı Şarkısında Anlattı
Haberler Geçtiğimiz yıl “Sevda Çiçeği” adlı şarkısıyla dikkat çeken Ragıb Narin, son çalışması “Gel Diyemem (Taha’nın Yolu)” adlı şarkısını Seyhan Müzik etiketiyle yayımladı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1590 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 13.07.2020 Saat: 23:59 (34 okuma)

Hadise’den ‘Çocuk Kaçakçılığı’ Tepkisi
Haberler Şarkıcı Hadise, internet siteleri üzerinden yapıldığı iddia edilen çocuk kaçakçılığı haberlerine çok sert tepki gösterdi ve sosyal medya hesabından dikkat çekici satırlar yazdı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1612 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 13.07.2020 Saat: 20:30 (29 okuma)

Tuğba Özerk: “Şeker Yok, Gluten Yok, Pilates Var!”
Haberler Tuğba Özerk, hayatından gluten ve şekeri çıkarınca daha sağlıklı bir yaşam sürdüğünü söyledi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1415 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 13.07.2020 Saat: 18:00 (37 okuma)

Cenk Eren’den Defne Samyeli’ne Afiş Göndermesi!
Haberler Cenk Eren, göğüs dekolteli fotoğrafını paylaşan Defne Samyeli’ye “Bizimle aynı afişte yer almak istememişti, haklıymış” diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2479 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 13.07.2020 Saat: 17:24 (37 okuma)

Harun Kolçak’ın Doğum Gününde İki Ayrı Yapımcıdan Albüm Atağı!
Haberler Türk Pop Müziğine damga vuran eşsiz ses 15 Temmuz 1955 yılında doğan ve 15 Temmuz 2017’de aramızdan ayrılan Harun Kolçak’ın 3. ölüm yıldönümünde 2 ayrı yapım şirketinden eserleri müzikseverlerin beğenisine sunuluyor. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 3405 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 13.07.2020 Saat: 15:00 (46 okuma)

Serenay Sarıkaya: “Yeter, Kabul Etmiyorum, Ben Bunların Hiçbiri Değilim!”
Haberler Ozan Güven’in Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı haberleri sonrası sessiz kalmakla eleştirilen Serenay Sarıkaya, daha fazla dayanamadı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 3353 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 13.07.2020 Saat: 14:45 (28 okuma)

Songül Karlı’nın Bikinisinin Altı Kayınca!
Haberler Karantina dönemini evinde formunu koruyarak geçiren Songül Karlı, normalleşme sürecinin başlamasıyla kendisini tatil beldesine attı. Şimdilerde tatiline Çeşme’de devam eden Karlı, denizden çıkarken bikinisinin kaymasıyla talihsiz kaza yaşadı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1980 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 13.07.2020 Saat: 14:30 (40 okuma)

Asuman Dabak’tan Sürpriz Proje!
Haberler Birçok karaktere can veren başarılı oyuncu Asuman Dabak, sürprizler ve orijinal karakterlerle dolu oyunculuk kariyerinin yanı sıra şimdi de bambaşka ve yepyeni bir proje ile bu sefer müzikseverlerin karşısında. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2103 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 13.07.2020 Saat: 14:00 (38 okuma)

Babasının Şarkılarını Seslendirecek!
Haberler Dilan Çıtak Tatlıses, geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 940 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 13.07.2020 Saat: 13:52 (38 okuma)

Defne Samyeli Göğüs Dekoltesi Seviyor!
Haberler Geçtiğimiz günlerde 48’inci yaş gününü kutlayan Defne Samyeli, sosyal medya hesabından paylaştığı derin göğüs dekolteli pozuyla ağızları açık bıraktı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1197 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 13.07.2020 Saat: 13:30 (40 okuma)

Elvis Presley’in Torunu İntihar Etti!
Haberler Ünlü şarkıcı Elvis Presley’nin kızı Lisa Marie Presley’nin oğlu Benjamin intihar etti. 27 yaşındaki Benjamin’in silahla kendini vurduğu açıklandı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1731 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 13.07.2020 Saat: 12:30 (31 okuma)

“Postacılar” 50 Yıl Sonra Yeniden Müzikseverlerle Buluştu!
Haberler Ferdi Tayfur’un 70’li yıllarda söz ve müzikleri kendisine ait olan efsane şarkılardan oluşan “POSTACILAR” albümü Plak ve CD olarak tekrar çıktı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1319 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 13.07.2020 Saat: 12:15 (35 okuma)

Okan Tok... Seçil Heper’in Popçu Keşfi
Haberler Sokak hayvanlarına mama, barınak ve sağlık koşullarına katkıda bulunmak için başlattığı ‘Onların da Göz Yaşları Var’ projesiyle dikkat çeken Okan Tok, “Gözlerimde Saklı Gidişin” adlı şarkısı ile müzikseverlerle buluştu! (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1888 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 12.07.2020 Saat: 23:45 (53 okuma)

Demet Akalın’ı Dinlemeye Giden Alişan, Gelen Hesap Karşısında Şaşkına Döndü
Haberler Eşi ve aile dostlarıyla birlikte Demet Akalın’ın sahnesini izlemeye giden Alişan, gelen hesap karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2035 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 12.07.2020 Saat: 22:00 (60 okuma)

Safiye Soyman İle Faik Öztürk’ten ‘Tulum’ Detaylı Koronavirüs Uyarısı!
Haberler Türk sanat müziğinin sevilen seslerinden Safiye Soyman, hayat arkadaşı Faik Öztürk ile birlikte Bodrum’da sahne aldı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2640 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 12.07.2020 Saat: 17:15 (75 okuma)


< 1 2  3  ...   En Son Sayfa

News ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag