Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

\n

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 210 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 210
Üye: 0
Toplam: 210

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 81,335,285
  • Bugün: 36,160
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 20, 2020
  • 11:48 pm CEST
 

Tuğba Ekinci’den İddialı Açıklamalar!


Tarih: 19.07.2020 Saat: 21:20 Gönderen: mhakkiguvenc

Haberler Yeni single çalışması ile gündeme damga vuran şarkıcı Tuğba Ekinci, Aslan Sayım Show’a konuk boldu ve iddalı açıklamalarda bulundu.

Yeni single çalışmanız hayırlı olsun projenin oluşumunu anlatır mısınız?

Tuğba Ekinci: Çok teşekkür ederim. Bir yıldır bu proje için çalışıyorum. Özellikle şarkının alt yapısı için çok uğraşıldı günümüz pop müziklerinden farklı bir tarzda oldu.

Söz yazarı bulmak çok zor Önce şarkının alt yapısını yani düzenlemesini yaptırdım. Daha sonra sözler yazıldı.

Şarkının sözü Neslihan Oyal Bestesi Ebru Keskin ve Düzenlemesini Aram Özgüç üstlendi.

Nazan Öncel ile yeniden çalışmayacak mısın?

Tuğba Ekinci: Yoo biz Nazan hanımla her zaman çalışırız. Şarkılarımı istediğin zaman seslendiren bilirsin diyor.

Fakat günümüzde pop müzik çok değişti Nazan hanımla çalışmak çok keyifli fakat bu proje için sözlerini yazdırmak çok ayıp olurdu çünkü kendisi yaptığı şarkıyı yazıyor hemde besteliyor.

Ben bu şarkıyı yeni kuşak için farklı bir tarzda yaptım.

Klibinize bayıldım her zaman ki gibi iddalı bir klip olmuş Tuğba Ekinci klipleri hep dikkat çekici olmuştur. Klibinizi kim çekti? Kaç saat sürdü?

Tuğba Ekinci: klibim benim de içime sindi. 24 saat sürdü yani bir gün bayağı yorulduk çok güzel bir ekiple çalıştım klibimi sevgili Elif Demiralp ve ekibi çekti.

Çok yetenekli bir bayan çok güzel işlere imza atıyor en son sevgili Murat Boz’un da klibini de o çekmişti.

Ben birazcık zorlandım fazla dans ettim klibim çok hareketli oldu güzel oldu yönetmenim sayesinde avamlaştırmadan genç kuşağa uygun dinamik bir iş gerçekleştirdik.

Bunu sormadan geçemem klibinizde figüran kullandınız mı?

Tuğba Ekinci: hayır kullanmadım zaten belli oluyor her sahnede ben varım.

Şarkınızda Argo kelime kullanmanız. dikkatleri çeken bir nokta da bu oldu. Peki eleştiri alacağınızı düşünüyor musunuz?

Tuğba Ekinci: Yoo bu kelime zaten günümüzde çok kullanılıyor boş ver der gibi Öyle düşünmüyorum iki türlü yaptık zaten Bir tanesinde argo var diğerinde sal gitsin yaptık hangisini beğeniyorsalar onu dinlerler insanlar tabi Türk örf ve adetlerimiz Avrupa’yla kıyaslanamaz Her zaman tutucu tarafımız vardır.

Çok da kötü bir şey değil iyi bir şey tabi bunu biraz yozlaştırmayalım yapmak lazım Televizyon ve radyolar da RTÜK yasaklıyorsa buna uyum sağlamak lazım itiraz etmemek lazım Ama biz genel olarak bu kelimeleri arkadaşlarımızın yanında ya daha rahat ortamlarda kullana biliyoruz bunuda YouTube ve sosyal medya için yaptım.

Neden hep kadınlar tarafından eleştiriliyorsunuz? Kıskanıldığınızı düşünüyor musunuz?

Tuğba Ekinci: Yoo kadınların bakış açısı demekki erkeklerden daha değişik eleştirilmek benim dikkat çekmemi sağlıyor Buda benim için avantaj olsa gerek fakat keşke Avrupa’daki gibi eleştirileri dinlesek ve bu şekilde ilerlesek ama yine senin dediğin gibi Türkiye’de ki kadınlar kıskandıkları için eleştiriyorlar. Halbuki bütün kadınlar çok güzel bakımsız kadın kötüdür bakımlı kadınların hepsi benim için çok güzeldir yani onun için anlamış değilim neden öyle davrandıklarını Türk halkı sizi en seksi kadınlardan biri olarak görüyor? Neden ekranda pek gözükmüyordunuz?

Tuğba Ekinci: ekranlarda bir şey kaldı mı da ben çıkayım senin var mı gördüğün güzel bir program ya da bir şov Haber programları var sadece ve TV 8 de birkaç eğlenceli program var onların da jürileri var zaten bana ekranlardan çok teklif geldi özellikle evlendirme programlarından Ben kabul etmedim çünkü halka pekala bir verisi yok ben de kendimi kötü hissetmek istemem yoksa bugüne kadar bir çok programın sunucusu bendim Survivor geliyor her sene ama yine kabul etmiyorum yani bizler o programda çok görünmemiz hoş değil gibi geliyor bana oraya yeni çıkan isimler daha güzel Türkiye’de yeni bir şeyler yapmak isteyenler katılsınlar bence yani kendini tanıtmak isteyen insanların programı gibi geliyor bana

Müzikte bir görünüp bir kayboluyorsunuz neden?

Tuğba Ekinci: benim sanat hayatım dışında uğraştığım ticari işlerim var bu işte daha çok kâr ediyorum onun için olsa gerek tabi bir laf vardır hem namın hem Şahın yürüsün bazen hemen dikkat ediyorum hemen şarkı çıkartıyorum şahım yürüsün diye hayranlarımın yoğun ilgisi olduğunda tekrar yapmaya başlıyorum Ama şöyle bir şey var R&B Pop elektro işler yoğunlaştığı için heyecanlandım ve bu yüzden daha çok şarkılarla Beni göreceksiniz Fantazi pop müzikleri pek sevmem ve dinlemem eski pop yaylı müzik tarzı İbrahim Tatlıses tarzında yani arabesk şarkılar poplaştığında hoşuma hiç gitmez İbrahim Tatlıses‘i tabii ki çok beğenirim sesini çok severim ama pop müzikte istediğim Avrupai hava olmadığı için gelişmediği için İki yılda bir işler yaptım Ki benim yaptığım şarkılar her zaman farklı olmuştur şu an yapılan pop müziklerle benim eskiden yaptığım şarkılar aynıdır özellikle kondom şarkım istediğim tarzda olmuştur.ama günümüzde artık istediğim tarzda şarkılar yapıldığı için ben de ara vermeden sizlerle olacağım.

Tuğba Ekinci ne tarz müzik dinler? Kimleri beğeniyorsunuz?

Tuğba Ekinci: Nazan Öncel, Sezen Aksu Ve Mahsar Fuat Özkan dinlediğim zaman keyif alıyorum ki bunlar zaten işin ustası yani günümüzün popçularından pek zevk almıyorum açıkçası Hande Yeneri beğenirim tarzına sesini dediğim gibi alt yapısı farklı ve güzeldir. Yani takip ettiğim zaman bu isimleri beğeniyorum bana bu isimle haz veriyor. Bunların dışında dediğim gibi herkes İbrahim Tatlıses in popçu versiyonu gibi Bu arada İbrahim beye hakaret etmiyorum İbrahim bey büyük bir arabeskçi

Şarkıcılıktan önce oyunculuk kariyeri ile bu sektöre adım attınız peki Dizi sektörüne yönelmediğiniz için pişman mısınız?

Tuğba Ekinci: hayır yok çünkü bu sektör gerçekten çok zor bir iş İlk beş yılımı oyunculuk yaparak bu sektöre adım atmakla başladı TRT de ve birkaç kanalda oyunculuk yaptım. Şu an oyunculuktan kim para kazanıyorsa gerçekten annesinin sütü kadar helal para bütün hayatı sette geçiyor O yüzden bütün oyuncuların koşulları aynı sadece bir karavanları var Başka bir dinlenme atölyeleri evleri yok tüm gün bu karavanım içindeler O yüzden Türkiye’de oyunculuk yapmak çok zor 16 saat 18 saat çekimler sürüyor. Ve bir sezon boyunca bu böyle tabi oyunculuk deneyiminiz artıkdan sonra belli bir yere geldikten sonra sizin kanunlarınız geçerli olabiliyor Buda bir 10 yıl sürebilir.

Sizce Türkiyenin en güzel kadını kim desem?

Tuğba Ekinci: Yeni nesil fenomenleri güzel buluyorum. Özellikle Instagram’daki ve YouTube’daki fenomenleri estetik olmuş olsa da yakıştırıyorum.

Tabii bazen dozunu abartıp at suratlı olanlar da var Ama benim Neslim de güzel yok bence tabii ki güzel bulduğun kadın Hülya Avşar ve Türkan Şoray, Müjde Ar yeni nesilden Aleyna Tilki güzel farklı.

Sizce Hülya Avşar hala güzel mi?

Tuğba Ekinci: tabii ki güzel o yaşa biz geldiğimizde öyle olabilecek miyiz meçhul sonuçta belli bir yaşa aşkın yani zamanında genç kızlığında da çok güzeldi Allah vergisi bir güzellik

Estetik var mı? Tuğba Ekinci estetiğe karşı mı?

Tuğba Ekinci: Ben hiç estetik yaptırmadım botoksun da yok fakat ihtiyaç olmadığı için yaptırmadım ihtiyaç olsa ben de yaptırırdım.

Düzeltirdim Sağımı Solumu Türkiye olarak çok ilerledik esed konusunda Avrupa bile Türkiye gelip estetik yaptırıyor.

Çokta güzel yapıyor doktorlar doğal yapıyor. Ama abarttıklarında hoş almıyor gerçekten arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla Tuğba Ekinci fotoğrafıyla gelip bu şekilde yaptırmak isteyen oluyor muş tabii ki bu çok yanlış herkesin kafatası kafa şekli farklı tabii ki bir tek benim resmim değil bir çok sanatçının resmini böyle geçiriyorlarmış bunları duyduğumda çok komiğime gidiyor

Son olarak sevenlerinize neler söylemek istersiniz? Yine arayı açmayın.

Tuğba Ekinci: hayır tabii ki de artık sık sık sevenlerimle olacağım. Elektro top ve daha farklı pop şarkılarla sizlerleyim araştırmalarıma devam ediyorum rap müzikte olamam erkeklerin ağzına yakışıyor çünkü o çok da tek başına R&B okuyamam ama böyle değişik tarzda şarkılarla sizlerleyim.

Sevenlerime Çok teşekkür ederim iyi sezonlar iyi yazlar dilerim.

Yaz demişken tatil planınız var mı?

Tuğba Ekinci: Annemin yanına giderim Ayvalığa yazlığımıza Bodrum’da kon serim var zaten Kon serlerim de hem tatil yapmış oluyorum hem de eşimi dostumu görmüş oluyorum.

Kaynak: www.magazinkolik.com - 19.07.2020

click İlişkili        click Bunu oyla        click Paylaş
Tuğba Ekinci’den İddialı Açıklamalar! | Giriş/Hesap Aç | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Facebook'tan Yorum Ekleyin!

Yorum:


 Geri dön!

Tuğba Ekinci İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 20.08.2020->Tuğba Ekinci Genç Kızlara Taş Çıkardı!

 15.08.2020->Tuğba Ekinci Tatilde Sosyal Medya Arası!

 04.08.2020->Tuğba Ekinci... Bu Kimin Kalçası?

 19.07.2020->Tuğba Ekinci’den İddialı Açıklamalar!

 03.07.2020->Tuğba Ekinci Yeni Klibinde Çok Cüretkar!

 02.03.2020->Tuğba Ekinci “İ .... Kılıklı ...” Dedi. Eşcinseller Önceden Çalıştığı Yeri Açıkladı

 29.02.2020->Tuğba Ekinci: “Acımayın Öldürün...”

 24.02.2020->Şarkıcı Tuğba Ekinci, Instagram Hesabından Al Pacino’ya Hayranlığını Gösterdi

 13.02.2020->Tuğba Ekinci: “Dünyada Erkek Kalmasa Gideri Yok!”

 25.01.2020->Tuğba Ekinci Demet Akalın’ı Rezil EttiSonraki Sonuçlar


 DİĞER HABERLER

< 1 2  3  ...   En Son Sayfa


Haluk Levent Tiyatrocular Ve Müzisyenler İçin Harekete Geçti!
Haberler AHBAP Kurucusu ve şarkıcı Haluk Levent, pandemi nedeniyle zor günler geçiren müzisyenler ve tiyatrocular için harekete geçeceklerini duyurdu. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1659 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 19.09.2020 Saat: 15:51 (29 okuma)

Enes Batur’un Karantina Bilmecesi! Kim Yalan Söylüyor?
Haberler Covid-19 testi pozitif çıkan YouTuber Enes Batur Sungurtekin, “karantinayı geçirmesi gereken yerde olmaması” gerekçesiyle Sancaktepe’de bulunan bir öğrenci yurduna yerleştirildi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1593 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 19.09.2020 Saat: 14:00 (23 okuma)

Halil Sezai’nin Kızkardeşi Konuştu!
Haberler Tuzla’da komşusu Hüseyin Meriç’i (67) darbettiği gerekçesiyle tutuklanan şarkıcı Halil Sezai Paracıkoğlu’nun (41) kardeşi Duygu Paracıkoğlu Bakar konuştu. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2776 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 19.09.2020 Saat: 13:05 (24 okuma)

Şevval Sam’ın Arabası Şaşırttı! Binlerce Lira Kazanıyor Ama...
Haberler FOX TV’nin rekortmen dizisi Yasak Elma’nın sevilen oyuncusu Şevval Sam’ın arabası görenleri şaşırttı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2979 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 19.09.2020 Saat: 11:31 (30 okuma)

Aleyna Tilki: “Projem Herkese iyi Gelecek”
Haberler Aleyna Tilki önceki gün çıktığı alışverişte gazetecilerin sorularını yanıtladı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2823 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 19.09.2020 Saat: 10:35 (24 okuma)

Soner Sarıkabadayı, Oğlu Hasan’ın Ultrason Fotoğrafını Paylaştı.
Haberler Ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı, dünyaya gelecek oğlu Hasan’ın ultrason fotoğrafını paylaştı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2420 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 18.09.2020 Saat: 23:59 (37 okuma)

Öne Çıkan Haber: Selçuk Kılıç Bir İlke İmza Attı
Haberler Oyuncu Selçuk Kılıç ödüllere doymuyor. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1789 byte kaldı | yorumlar? | Öne Çıkan Haber | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 18.09.2020 Saat: 23:14 (56 okuma)

Hedonutopia’nın Yeni Teklisi “Bırak Gideyim” Yayında
Haberler Yerli alternatif sahnenin en heyecan verici gruplarından Hedonutopia, 5. albümleri ‘Beyaz Durak’ın ilk teklisi ‘Bırak Gideyim’i DokuzSekiz Müzik etiketiyle dijital platformlarda paylaştı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1957 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 18.09.2020 Saat: 22:41 (30 okuma)

Belma Şahin “Ve Ben” Diyor
Haberler Herkesin içinde sakladığı ne acılar, ne üzüntüler vardır kim bilir. İşte, Belma Şahin, bu parçayı tam da, herkesin adına bu tarz duygularla yüzleşmek ve bir parça da olsa, dinleyenlere daha iyi hissettirmek için hazırladı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2118 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 18.09.2020 Saat: 22:29 (24 okuma)

Fenerbahçe Bu Sezon Hem Göze Hem Kulağa Hitap Ediyor!
Haberler 2020-2021 sezonunda transferin en hızlı takımı konumunda olan Fenerbahçe, bu sezon taraftarına hem güzel bir futbol sunacak hem de Fenerbahçe adına yazılmış şarkılardan oluşan ‘Efsane Yıldızlar 15’ isimli albümle kulaklarının pasını silecek. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1694 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 18.09.2020 Saat: 22:25 (22 okuma)

Öne Çıkan Haber: Anadolu Rock Müziğini Avrupa’ya Sevdiren Grup: Keşmekeş
Haberler Londra’da yaşayan ve profesyonel kariyerlerini sürdüren müzik severlerin oluşturduğu Keşmekeş Grubu’nun ‘Yarem’ albümü müzik tutkunlarının beğenisine sunuldu. (DEVAMI...)

Not: Video Klipleri Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 5648 byte kaldı | yorumlar? | Öne Çıkan Haber | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 18.09.2020 Saat: 22:10 (29 okuma)

Berkehan Çalık’tan 4 Şarkılık EP: “Yanlışlar İçinde”
Haberler 24 yaşındaki genç r&b sanatçısı Berkehan Çalık’ın, 4 şarkılık EP’si "Yanlışlar İçinde" Universal Müzik Türkiye etiketiyle yayında! (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1533 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 18.09.2020 Saat: 21:52 (35 okuma)

Selin Ciğerci Çıra Deniz Akkaya Hakkında Tedbir Kararı Aldırdı!
Haberler Taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmak isteyen Selin Ciğerci Çıra’ya sert tepki gösteren eski manken Deniz Akkaya, “Senin çocuğun olamaz bu şekilde. Kanunlar izin vermiyor” demişti. Selin Ciğerci Çıra, Deniz Akkaya hakkında tedbir kararı aldırdı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1394 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 18.09.2020 Saat: 18:15 (37 okuma)

İşte Ağustos Ayı Magazin Gündemi!
Haberler Medya Takip Merkezi (MTM) tarafından Magazin Gazetecileri Derneği için hazırlanan Ağustos ayı magazin raporu açıklandı. Yapılan araştırmada geçtiğimiz ayın en popüler ünlü isimleri ve medyada geniş yer bulan magazin olayları belirlendi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 4600 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 18.09.2020 Saat: 17:45 (31 okuma)

Bilal Sonses’den Yeni Single: “Çat Kapı”
Haberler Bilal Sonses, yeni single çalışması ‘Çat Kapı’yı müzik severlerin beğenisine sundu. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1282 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 18.09.2020 Saat: 13:19 (30 okuma)


< 1 2  3  ...   En Son Sayfa

News ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag