Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 377 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 377
Üye: 0
Toplam: 377

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 90,566,977
  • Bugün: 50,626
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jan 23, 2021
  • 02:36 pm CET
 

Selda Bağcan: “Hayatıma Girenler Hep Evli Çıktı!”


Tarih: 26.12.2020 Saat: 18:45 Gönderen: mhakkiguvenc

Haberler Selda Bağcan; hikayesi olan kadınlardan. Üç kez hapse girdi. Şarkı sözleri yüzünden defalarca yargılandı. 50 yıla yayılan bir sanat yolculuğu onunki. Sesi, kendine has tarzı ve duruşuyla hep çok özel bir yerde.

Geçtiğimiz Mayıs ayında ‘40 Yılın 40 Şarkısı-2’ albümünü müzikseverlerle buluşturdu.

Gündeme ve sanata dair konuştuk.

Bildiğim kadarıyla Bodrum’dasınız şu an. Nasılsınız?

- Olabildiğince iyiyiz diyelim, mevcut şartlarda. Altı aydır Bodrum’dayız. 30 Haziran’da geldik. Üç ay boyunca, 8 Ekim’e kadar denize girdim. O, çok iyi geldi bana. Günler çok hızlı geçiyor. Bir bakıyorum, akşam olmuş. 20 kedim var burada, onlarla ilgileniyorum. Zaten ofisi buraya taşıdık. Bana hiç zaman kalmıyor desem yeri.

Geçtiğimiz 24 Mayıs’ta, pandeminin ortasında ‘40 Yılın 40 Şarkısı-2’ yi çıkardınız. Pandemi koşullarına rağmen yerini buldu mu albüm sizce?

- Bulmaz olur mu! Satışları da gayet güzel oldu. Herkes ‘Pandemide satmaz, bekleyin’ dedi ama ben kimseyi dinlemedim, ‘Pandemiyi falan bekleyemem’ dedim. Zaten o bizi diri tuttu, meşgale oldu. İyi ki de çıkarmışım. Albümün içinde iki CD, iki LP var. Birinci bölümde rock müzik var, ikinci bölümde deyişler. Ters köşe yani… Ortaya çıkan işten son derece memnunum.

“65 YAŞ ÜSTÜ YASAĞI ÇOK CANIMI YAKTI”

Pandemi psikolojisinden nasıl etkilendiniz?

- İşte o, ister istemez kötü etkiledi. İlk zamanlarda sıkıntıdan elimde yara çıktı. Doktora gittim, neden olduğunu anlayamadılar. Stresten oldu elbette. 65 yaş üstü yasağıyla çok hatalar yapıldı başta. Allah’tan sonra yürüyüş izni vermeyi akıl ettiler. Ama süreç içinde çok canımız sıkıldı. Bir yandan da başka çare yok. Kapanma olmadan ve aşı gelmeden bu konuda mesafe kaydedilemeyecek. Bakalım, aşıyı bekliyorum hevesle.

Virüse yakalanmakla ilgili büyük korkular yaşadınız mı?

- Bodrum’a gelene kadar kötü günler geçirdim. Buraya gelince moraller biraz düzeldi. Çok şükür şu ana kadar yakalanmadım. Yakalansam da atlatırım gibi düşünüyorum, hani “Bana bir şey olmaz, ben kahramanım” ya! (Gülüyor) Ama bilemiyoruz tabii. Yapmak istediğim şeyler var. Yoluna koymam gereken işler var daha. Onları yapmadan ölmek istemiyorum.

“EŞ DOST YAĞMALAMASIN DİYE VASİYETİMİ HAZIRLAMADAN ÖLMEK İSTEMİYORUM”

- Allah korusun… Ama neleri yoluna koymak istiyorsunuz, merak ettim… Tabii Allah korusun yavrucuğum ama bilemeyiz ki. Kimisi kolay, kimisi çok zor atlatıyor. Şöyle anlatayım, ben bir vakıf kurmak istiyorum. Tüm eserlerimin haklarını güvence altına almak istiyorum. Eşler dostlar yağmalamasın diye. (Gülüyor) Böyle bir vasiyetim var. Bunları ölmeden halletmek istiyorum.

“YILLARCA BENİ İNKAR ETTİLER İTİP KAKTILAR BEN DE ONLARIN ÖDÜLLERİNİ KABUL ETMİYORUM”

80’lerden bu yana dünyanın önemli uluslararası müzik festivallerine davet ediliyorsunuz. Türkiye’de bu şöhrete ulaşan az sayıda sanatçı var. Size gösterilen bu ilgiyi nasıl açıklıyorsunuz?

- Daha da önce başlıyor. Ben 1971’de çıktım. İlk uluslararası festivale davet edilip katılmam 1972’de. Bulgaristan’ın Altın Orfe Festivali’nde sahneye çıktım. Ardından Avrupa’da birçok festivale katıldım.

Sonra, 1980’de pasaportunuza el konuldu değil mi?

- Evet, iki buçuk yıl vatan hainliğiyle yargılandım. İnanılır gibi değil. 12 Eylül’den altı ay önce yurda giriş yaptığım halde, ‘yurt dışında aleyhte konuşan sanatçılar’ diye bir liste yapmışlar, ona beni de koymuşlar. Hemen gazeteyi aradım, ‘Siz ne yapıyorsunuz? Ben altı aydır Türkiye’deyim’ dedim.

Hayatımı anlatan bir kitap çıkacak. Bunları o kitapta uzun uzun anlatacağım. Özetle bunlar beni sanatçıların üye olduğu yasadışı bir örgüte dahil etmeye çalıştılar. Ben, hayatım boyunca bir örgüte dahil olmadım. Kaldı ki sanatçılar birbirini gözünü oymak ister (Gülüyor).

Öyle bir örgüt olabilir mi Allah aşkına! Tabii ki sonra beraat ettim ama iki buçuk yıl beni o adliye koridorlarında süründürdüler.

Neredeyse son 10 yıldır gazetelerden, üniversitelerden ve çeşitli derneklerden verilen ödülleri kabul etmiyorsunuz. Neden?

- Etmiyorum, neden edeyim Oya’cığım? Yılarca beni inkar ettiler, itip kaktılar. Özellikle basın beni çok itip kaktı. Belki de şuur altında tepkim bunadır. Yani siz 40 yıldır neredeydiniz? Ne zaman ki dünyada meşhur oldum, bunların gözünde de değerli oldum. O yüzden hepsini reddediyorum. Bu da benim protestom. Alınabilecek en büyük ödülü ben halkımdan almışım zaten.

“BEN TÜRKÜLERİMİZİ KÖYLÜ GİBİ DEĞİL ŞEHİRLİ GİBİ SÖYLEDİĞİM İÇİN BATI BENİ ANLADI”

Sesi çok iyi olan birçok sanatçı var. İbrahim Tatlıses var, Kibariye var… Yurt dışında size duyulan ilginin nedenini sadece iyi sesle açıklayabilir miyiz?

- Şimdi, dünyada etnik müzik diye bir şey var. Sen kalk, o müziği rock müziği haline getir ve o şekilde bir albüm yap. Sonra o albüm dünyayı dolaşsın… En başta elbette ses, sesteki vahşi tını gelir ama bu detay da çok önemli.

Ben halk müziğini, türkülerimizi köylü gibi değil de şehirli gibi söyledim. Yani onların anlayacağı şekilde. Üstelik ben Batı müziği dinleyerek ve söyleyerek büyüdüm.

Sonra nasıl türkü okumaya karar verdiniz?

- ‘68 kuşağının uyanışı’ dediğimiz bir dönem vardır. Ben de o zaman fakülte ikinci sınıftaydım. O zaman uyandık biz halk müziğine. Ama o türküleri de gitarla çalıyordum. Türküleri Batılıların anlayacağı şekilde yorumladığım için oldu bunlar biraz da.

Son olarak da dik duruşum elbette. Üç kez hapse girdim. Duruşumdan hiçbir zaman taviz vermedim. ‘Burnu yere düşse almaz’ diye bir deyim vardır ya, hakikaten öyleyim. Burnum yere düşse almam. Haksızlık karşısında ezeli ve ebedi muhalifim.

Ömrümün sonuna kadar bu böyle olacak. Yoksa söylediğin yorumcular olağanüstü yorumcular. Bunu da belirteyim. Ama işte benim durumumda başka faktörler var.

Sizi sahnede hiç abartılı kostümlerle ya da dekolte kıyafetlerle göremiyoruz. Özellikle görselliğin bu kadar önemli olduğu bir çağda. Hiç mi gerek duymuyorsunuz?

- Aslında benim çok özel sahne kostümlerimin olduğu bir dönem var; terzim Yıldırım Mayruk idi. Ama senin tevellüt yetmez ona. Ben Zeki Müren’le gazinolara çıktım.

Onunki gibi değildi ama bana yakışan şeyler yapılıyordu. Müzeyyen Senar’ın solist altı olarak çıktım. Ama yine bakınca, hanım hanım çıktı hep. Dekolte zaten mümkün değil. Hayatımda hiç açık giymedim. Öyle omuzlarımı göstermek falan…

Neden?

- ‘Sol muhafazakar’ diyorlar ya hani, (Gülüyor) işte ben tam oyum. Sevmiyorum açık giyinmeyi, ayıp geliyor.

Hatta bazı politikacıların eşlerini görüyorum, şok oluyorum. Benim tarzımın esprili bir anlatımı vardır. ‘Devrimci bacı’ kıyafeti derler (Gülüyor). Ben böyle iyi ve rahat hissediyorum. Günlük hayatımda da zaten çok sade giyinirim. Sahnede sadece bir tık daha özenliyim.

“LÜKS ARABAYA BİNMEK ŞIMARIKLIKTIR, İNSANLARIN AÇLIKTAN ÖLDÜĞÜ BİR DÜNYADA O ARABALARA BİNİLİR Mİ?”

Müzik yolculuğunuza bakınca; insan sizde maddi olarak büyük bir yatırımın olacağını düşünüyor ama ben oturduğunuz evi görmüş biri olarak nasıl mütevazı yaşadığınızı biliyorum. Bu, size adil geliyor mu?

- Bir kere ‘Sen solcusun, ne yapacaksın parayı’ diye başta hep az para verdiler. Şimdilerde biraz daha farklı ama yine de çok para aldığımı söyleyemem. Bugün sadece şuna üzülüyorum. Keşke trilyonlarım olsaydı da şu an zor durumdaki emekçi müzisyen dostlarıma yardım edebilseydim.

Hayatım boyunca lüksüm olmadı. Lüks arabaya binmeyi bile şımarıklık olarak gördüm. İnsanların açlıktan öldüğü bir dünyada yaşıyoruz. Bunları görüp de o arabalara binilir mi? Böyle konularda hayatım boyunca dikkatli olmuşumdur. İçkim yok, sigaram yok, kumarım yok... (Gülüyor) Kedilerim var işte bir tek. Onlara da yetişiyorum şükür.

“HAYATIMA GİRENLER TUHAF BİR ŞEKİLDE EVLİ ÇIKTI, BU ŞEREFSİZLER YÜZÜKLERİNİ ÇIKARIRLAR BİLİYORSUN”

Hiç evlenmediniz, bu herhalde kendi seçiminizdi ama o hep söylenen biyolojik saat sizde çalmadı mı? Hiç çocuk istemediniz mi?

- Bir çocuğu kim istemez ki! Fakat tuhaf bir şekilde benim hayatıma giren bir iki kişi evli çıktı. Ben de bıraktım. Bu şerefsizler parmağındaki yüzüğü çıkarır biliyorsunuz. (Gülüyor) Ben hayatım boyunca yüzük takmadığım için, kim takar, kim takmaz hiç dikkat etmezdim zaten.

Yine de isterdim tabii. Erkek kardeşim uzun süre Londra’da yaşadı. O bir ara dedi ki, ‘Bak Sprem Bankası diye bir şey var. İstersen öyle bir yola başvurabiliriz.’ Onu da istemedim. Hırlı mı olacak, hırsız mı? Tanımadığın birinin çocuğu neticede, cesaret edemedim. Buna kader, kısmet diyorum ben.

“AŞK ACISI ÇEKİLMEZ Mİ A CANIM!”

Hiç aşk acısı çektiniz mi?

- Aşk acısı çekilmez mi a canım! O acıyı çekmezsen insan olamazsın ki zaten.

Kıskançlıklarınız var mıdır ya da geçmişte olmuş mudur?

- Kıskanmaz mıyım, hepsini, bazılarını özellikle kıskanmışımdır ama adlarını söylemeyeceğim tabii. (Gülüyor) Şarkılarını, bestelerini, duruşlarını… Çok fenadır kıskançlık, başa beladır. Bir de ben çok ihtiraslıyımdır, benim kıskandığım kişiler de en az benim kadar ihtiraslı. Onları kıskanırım işte.

Özel zamanlarınızda hangi tür müzikleri dinliyorsunuz? Mesela pop müzik dinliyor musunuz?

- Özel olarak açmam ama rastlarsam dinlediğim şeyler olur. Bazıları hiç beğenmez ‘Çıstak çıstak’ der hani pop şarkılarına. Tamam çıstak çıstak da bazen de öyle şarkılar yazıyorlar ki ‘Vay hınzır vay! Nereden buldun bu sözleri?’ diyorum.

“İNSANIN İÇİ NASILSA YÜZÜNE O VURUR, KENDİMİ ÇOK GÜZEL BULURUM”

Yıllar geçiyor, Selda Bağcan hep aynı yaşta görünüyor. Kendinize nasıl bakıyorsunuz?

- Valla bilmiyorum, yapıdan herhalde. Duygularımla yaşıyorum. O duygular insanı diri tutuyor sanırım. Biraz genetik de olabilir. Annem de hiç çizgisi olmadan gitti. Bende de hiç yoktur.

Bir de ben insanın içi nasılsa yüzüne o vurur diye düşünürüm. Bu nedenle de kendimi çok güzel bulurum. Bak menajerim Ferhan ‘Senin övünme saatin geldi yine’ diyor. (Gülüyor)

İçinde bulunduğumuz dijital çağ, sizin ilk şöhret olduğunuz yıllara denk gelseydi. Bugün sizin için her şey daha başka türlü olur muydu?

- Herhalde daha ulaşılamayacak zirvelerde olurdum. Birçok şey artık sosyal medyadan ilerliyor. Bir şey söylendiğinde hemen dünyada duyuluyor. Çok şükür, bulunduğum yerden memnunum ama o zaman ‘fevkaladenin fevkinde’ olurdu tabii.

Orijinal Kaynak:posta.com.tr (Oya Çınar / oya.cinar@posta.com.tr)

Kaynak: www.magazinkolik.com - 26.12.2020

click İlişkili        click Bunu oyla        click Paylaş
Selda Bağcan: “Hayatıma Girenler Hep Evli Çıktı!” | Giriş/Hesap Aç | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Facebook'tan Yorum Ekleyin!

Yorum:


 Geri dön!

Selda Bağcan İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 18.01.2021->Melike Şahin’den İlk Solo Albüm

 11.01.2021->Selda Bağcan: “Artık Gençler De Beni Seviyor!”

 10.01.2021->Bülent Ersoy: “İnsanları İki Bacak Arası İle Değerlendirmeyin!”

 02.01.2021->Selda Bağcan’a Yanıt Veren Fatma Girik: “Yalanı Dolanı Ayıplarım, Kimsenin Bikinisini Türbanını Değil”

 26.12.2020->Selda Bağcan: “Hayatıma Girenler Hep Evli Çıktı!”

 01.12.2020->Bee Gees’ten Türkiye’ye Hediye

 16.11.2020->Deniz Seki’ye Selda Bağcan’dan Destek Geldi!

 02.09.2020->Seda Bağcan’ın Mantrance / Joy, Dünya Barışı İçin Piyasada

 02.08.2020->Berlin Kreuzberg’te Klip Çekti!

 30.07.2020->Cenk Eren Bodrum Meyhanesinde Tam Not Aldı!Sonraki Sonuçlar


 DİĞER HABERLER

< 1 2  3  ...   En Son Sayfa


Tarık Mengüç Babasını Kaybetti!
Haberler Tarık Mengüç’ün babası Yaşar Mengüç, 87 yaşında hayata gözlerini yumdu ve Ayazağa mezarlığında toprağa verildi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1644 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 23:59 (105 okuma)

Kadife’den Yeni Şarkı: “Var Bi Hayalimiz”
Haberler 2015 yılında Ankara’da kurulan pop-rock grubu Kadife, “Var Bi Hayalimiz” isimli yepyeni şarkısıyla sevenlerine sürpriz yapıyor. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1634 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 23:45 (86 okuma)

Safiye Soyman’dan Yeni Şarkı Kanıma Dokundu
Haberler Kariyerinde 30 yılı geride bırakan türk müziğinin güçlü yorumcusu Safiye Soyman, yeni şarkısı “Kanıma Dokundu” ile hayranlarının karşısına çıkıyor. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1379 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 23:39 (102 okuma)

Anıl Piyancı’dan Ses Getirecek Bir Çalışma “Düş”
Haberler 2020’nin en üretken rapçilerinden olan Anıl Piyancı, yeni yılda yeni şarkılarla geliyor. “Düş” şimdi Universal Müzik Türkiye etiketiyle dijital platformlarda. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1916 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 23:32 (93 okuma)

Erkin Arslan’ın Yarım Kalan Şarkısı Dinleyiciyle Buluştu!
Haberler Son dönemde yayınladığı başarılı projeleri ile dikkat çeken müzisyen Erkin Arslan, yeni şarkısı ‘Yarım Kalan’ı dinleyicilerle buluşturdu. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2198 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 22:59 (115 okuma)

Özcan Deniz Eski Eşinin Şiddet Suçlamalara Ve Cevap Verdi?
Haberler Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia etmişti. Bunun üzerine sessizliğini bozan Deniz konuyla ilgili olarak açıklamada bulundu. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 3162 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 21:51 (118 okuma)

Resül Dinçer’den İlk EP Çalışması: “Düz Dara”
Haberler Resül Dinçer, sözü ve müziği kendisine, aranjeleri Mustafa Arapoğlu’na ait olan “Düz Dara” adlı Pop Rock Tarzında ilk EP çalışmasını, Fono Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yayımladı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1832 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 21:23 (101 okuma)

Batu Akdeniz’den Yeni Tekli: “Ona Gitme”
Haberler Yeni nesil rock’n’roll’un dikkat çeken ismi Batu Akdeniz, yeni teklisi Garaj Müzik etiketli “Ona Gitme” ile yüksek perdeden çalmaya devam ediyor. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1999 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 21:15 (91 okuma)

Dilan Çıtak Yasağı İhlal Etti, Polisle Tartıştı: “Sinir Krizi Geçirdim”
Haberler Sokağa çıkma yasağının olduğu gün dışarıda dolaşan Dilan Çıtak’a ceza kesildi. Tartıştığı polislere hakaret ettiği için savcılığa şikayet edilen Çıtak, verdiği ifadede “Olay günü hasta köpeğimi veterinere götürüyordum. Polis ceza kestiği sırada köpeğim kustu. Ben de sinir krizi geçirdim” dedi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2456 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 21:06 (109 okuma)

Deniz Seki’den İddialara Yanıt!
Haberler Deniz Seki’nin, vücudunda oluşan sarkmaları toparlatmak için estetik ameliyata girdiği öne sürülmüştü. 50 yaşındaki şarkıcıdan konuyla ilgili açıklama geldi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2664 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 17:57 (101 okuma)

Ersay Üner’in Yeni Şarkısı “Seni Soruyorlar” Yayında!
Haberler Başarılı bestelerinin yanı sıra yorumcu kimliğiyle de büyük bir kitlenin beğenisini yakalayan Ersay Üner, “Seni Soruyorlar” isimli yeni teklisini dinleyicilerle buluşturdu. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2709 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 15:09 (101 okuma)

Buse Varol Kızını Kucağına Almak İçin Gün Sayıyor!
Haberler Şarkıcı Alişan’ın oyuncu eşi Buse Varol, ayna karşısında çekilen karnı burnunda pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1294 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 14:45 (109 okuma)

Barış Murat Yağcı’nın Şarkısı Hazır, Klibi Yolda!
Haberler Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler’de mücadele eden ve finale kalan iki isimden biri olan Barış Murat Yağcı, oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkıcılığa da adım attı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1903 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 14:00 (101 okuma)

Seren Serengil’den Hadise’ye Olay Yorum: “Çirkinsin!”
Haberler Seren Serengil, sunuculuğunu yaptığı magazin programında Hadise hakkındaki yorumu ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü popçunun, bu sözlere ne cevap vereceği merak konusu oldu. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2672 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 13:15 (84 okuma)

Özcan Deniz Çocuğunun Annesine Hamile İken Şiddet Uyguladı Mı?
Haberler Feyza Aktan, iki yıl önce anlaşmalı olarak boşandığı, çocuğunun babası Özcan Deniz ve abisi Ercan Deniz’den şikayetçi oldu. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 4182 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 22.01.2021 Saat: 12:45 (116 okuma)


< 1 2  3  ...   En Son Sayfa

News ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag