Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 202 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 202
Üye: 0
Toplam: 202

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 93,667,730
  • Bugün: 112,759
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Mar 04, 2021
  • 10:15 pm CET
 

Coşkun Sabah’tan İlyas Salman’a Tepki: “Türk Halkına Hakarettir”


Tarih: 25.01.2021 Saat: 17:45 Gönderen: mhakkiguvenc

Haberler Sanatçı Coşkun Sabah, 24 TV’de yayınlanan Arafta Sorular programında, Star yazarı Esra Elönü’nün sorularını yanıtladı. İlyas Salman’ın ‘akılsız halk’ sözlerine tepki gösteren Sabah, “Bu çok büyük bir hakaret, büyük bir suçtur.” dedi.

Star yazarı Esra Elönü’nün moderatörlüğünde, 24TV’de yayınlanan ‘Arafta Sorular’ın bu haftaki konuğu, sanatçı Coşkun Sabah oldu…

İlyas Salman’ın ‘bu akılsız halk’ sözlerine tepki gösteren Sabah, “Bu çok büyük bir hakarettir. Türk halkına hakarettir. Ben bunu anlamak istemiyorum. Kabul etmek de istemiyorum. Bu çok büyük bir suçtur.” ifadelerini kullandı.

Esra Elönü, İlyas Salman, “Başkan Erdoğan’ın dünyanın en büyük ödülünü dahi verse gidip o ödülü almayacağını, çünkü ödülü ’bu akılsız halkın’ verdiği oylarla aldı” yönündeki sözleri hakkında Sabah’ın düşüncelerini sordu.

Sabah, Elönü’nün sorusunu şöyle yanıtladı:

“Bu çok büyük bir hakarettir. Türk halkına hakarettir. Ben bunu anlamak istemiyorum. Kabul etmek de istemiyorum. Bu çok büyük bir suçtur. Biz sadece müziğimizi yapıyoruz. Sanatçı üretim yapar sanatçı müziğini yapar bunu taraf yapmak. Ben 1995 yılında bir telefon geldi.

Türk milli takımı ile Kanada milli takımıyla yapacağı maç öncesinde benim İstiklal marşını okumamı istediler. Sorduğunuz soruya bak. Tabii ki okurum. Fatih Terim ve futbolcu arkadaşlarla aynı uçakta gittik. Kanada milli marşını da Kanadalı şarkıcı okudu. Devletim benden ne isterse seve yaparım.

Giderim. Kullandığımız bir cip var. 4,5 sene önce Suriye’de operasyon başlayınca beni Etiler Karakolu’ndan çağırdılar. İhtiyaç halinde cipimi vermemi istediler. Severek veririm diye imza attım.”


MESAM’A KAYYUM ATANMA KONUSU: “KÜLTÜR BAKANLIĞI’NDAN GELEN TELEFONU REFÜZE ETME ŞANSIM YOK. VATANA İHANETTİR”

Coşkun Sabah, konuya ilişkin, “Kültür Bakanlığı tarafından 3 sene MESAM’a kayyum atandık. Bir takım şeyler tespit edilmiş. Kültür Bakanlığı tarafından arandık.

Ben bir müzisyen olarak Kültür Bakanlığı’ndan gelen telefonu refüze etme şansım yok. Vatana ihanettir. Kabul ettik. Sosyal medyada ilk linç onunla başladı.”
dedi.

MESAM’da yaşananları anlatarak sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ben MESAM’ın asıl üyelerinden MESAMA’a para getiren bir sanatçıyım. Çünkü MESAM da bir işletme esasında. Oteller, restoranlardan, radyolardan yani teliflerden bir para geliyor. Ondan sonra bir dağılım oluyor.

Bu bir işletmedir. Gelir gider dengesi diyelim buna. Herhalde ilk ona veya ilk onbeşe girerim. 16-17 tane hitim, 95 tane bestem var. 95 bestenin hepsi MESAM kayıtlarında vardır. Hitler çok önemlidir Çünkü hitler MESAM’a daha büyük para getirir.

Coşkun Sabah, Orhan Gencebay, Sezen Aksu, Yıldız Tilbe büyük para getiriyor. Bunlar baş tacı edilmesi gereken sanatçılardır. Çünkü bunlar MESAM kasasını dolduranlardır. Yani 15 kişi büyük para getiriyor oradan 9442 kişi nemalanıyor. Telif dağılıyor.

Ben kayyum olmayı kabul ettiğim için büyük bir linç başlattılar. Sadece bana değil, tüm arkadaşlarıma… Arkadaşlarım Fuat Güner, İpek Acar, Vedat Çetinkaya, Turhan Taşan da var. Bunu politize etmenin bir anlamı yok.

Son 10 yılda böyle bir merak oluştu. Şiddetle kınıyorum. Biz böyle bir ortamın içerisinde bulunduğumuz için çok üzgünüz. Sanatçıları linç edilmesine şiddetle karşıyım.”


“DEVLETİM ÇAĞIRDIĞINDA İKİ ELİM KANDA OLSA GİDERİM”

Esra Elönü: “Üzerinizde Mahalle baskısı hissediyor musunuz?”

Coşkun Sabah: “Ben çağrıldığım zaman gittim. Reyhanlı’ya da gittim. Afrin’deki Mehmetçiğimize moral vermek için gittim. Ben devletçiyim. Devletim çağırdığında giderim. Devletimizi seviyorum. Bana hizmette bulunan devlet büyüklerimizi seviyorum. Askerimizi seviyorum. Türkiye’ye hizmet eden kim varsa onları seviyorum. Onların yaptıkları bütün faaliyetlere giderim. Mazeret bildirmem. İki elim kanda olsa giderim.”

“BİR ŞARKIYI TELİFSİZ KULLANMAK HIRSIZLIKTAN DAHA BÜYÜK SUÇTUR.”

Esra Elönü: “Şu an yeni şarkıcılardan şarkılarınızı isteyen çok vardır değil mi?”

Coşkun Sabah: “İstiyorlar da ben vermiyorum. Korumaya aldık.”

Esra Elönü: “Sizden habersiz alıp kullanma, öyle bir şey var mı?”

Coşkun Sabah: “Bir suç, yapamazlar.”

Esra Elönü: “Karşılaştınız mı, tabiri caizse “çalan” kişilerle?”

Coşkun Sabah: “1987 yılında bir korsan kasetim çıktı. Kuşadasın’da bir arkadaşımın oğlunun sünneti vardı, konseri yaptım. 20 gün sonra birde baktm Coşkun Sabah’ın konser albümü. Ben albüm yapmadım dedim. O zamanki şoförümü kafaya alıp tüm konseri kayda alıp sattılar.

Çok para kazandılar üzerinden. Şu anda yasalar var ve AB kriterlerine göre hep güncelleniyor. Dünyada telif çok önemlidir, bir şarkıyı telifsiz kullanmak hırsızlıktan daha büyük suçtur.”


“BESTE VE ŞARKI YAPMAYA OTURDUĞUM ZAMAN, EKONOMİNİN E’Sİ AKLIMA GELMEZ”

Esra Elönü: “Siz ülkesini seven bir sanatçı olmanın bedelini nasıl ödüyorsunuz?”

Coşkun Sabah: “Son yıllarda özellikle sanatçıları gruplaştırma sevdası da çok bariz bir şekilde oluştu. Bunu inkar edemeyiz. Halbuki hiç bir sanatçı buna muhatap değildir. Müzik ruhun gıdasıdır. Bir besteci ve şarkıcı olarak, Türk halkına verdiğimiz bir hizmet var ortada. Şarkılarımız Türk halkı için... Beste ve şarkı yapmaya oturduğum zaman, ekonominin ’e’si aklıma gelmez. Bu şarkı Türk halkının kalbine girecek mi, Türk halkı bu şarkıyla mutlu olacak mı, 82 milyon bu şarkıdan etkilenecek mi? Bunları düşünürüm. ’Para pul’, ’ne kadar gelecek?’ gibi şeyler hiç aklımızda yok.”

“MUTASYON SADECE KORONADA YOK. DEMEÇLERİN MUTASYONU VAR”

Esra Elönü: “Sanatçılar zor durumda gibi bir terim kullandınız. Bu nasıl oldu?”

Coşkun Sabah: “Mutasyon sadece koronada yok. Demeçlerin mutasyonu var. ‘Ekonomik olarak bu süreç sizi etkileyecek mi?’ diye soruldu. Gayet insani ve mantıklı bir açıklama yaptım. ‘4-5 ay etkilemez ama sonrası tabii ki etkiler. Hazıra dağ dayanmaz’ dedim.

Şimdi benim dediğime geldik. Kültür ve Turizm Bakanlığı sanatçılara bir fon ayırdı. E ne oldu? Benim derdim konuşmamda değil. Ertesi gün, bir gün sonra bu konuşmalar mutasyona uğruyor.

Söylediklerimi ilginç hale getirmek için alıyor ‘Coşkun Sabah’tan flaş açıklama: Geçinemiyorum’ başlığı atıyor. Yok ya! Ben böyle bir kelime söylemedim.

Ama ilginç olacak ya, nasıl okutacak yoksa o haberi... Ağzımızdan çıkmayan bir kelimeyi ilginç bir hale getirmek için yapıyorlar bunu...”


“MÜZİK BİZE MİRAS”

Esra Elönü: “Evde ilk sesininizn güzelliğini kim fark etti?”

Coşkun Sabah: “Biz müzisyen bir aileyiz. Rahmetli babam amatör bir UDİ’dir. Gündeydoğu’da, Doğuda genelde hobi olarak her evde Ud veya Cümbüş vardır. Darbuka zaten her evde var. Darbukayı da Diyarbakır’da kadınlar çalar. Sonucunda bir Müzisyen aile olduğumuz için, abim Bülent Sabah Avustralya’da yaşıyor küçük kardeşim Taşkın Sabah çok değerli bir aranjördür.

Müzik bize miras. Bu söylemlerde tekrara düşüyoruz gerçi ama daha önceki söylemleri takip edenler aynı şeyi söylüyor falan da demesin çünkü her programın ayrı bir izleyici kitlesi var. Biz dünyaya müzik yapmak için gelmişiz, annemizin karnından doğarken zaten kabiliyetimizle doğmuşuz.

Udumuzla, besteciliğimizle… Üçüncü kariyerimdir Benim şarkıcılığım hep öyle adlandırırım. Birinci kariyer UDİ’liğime veririm. İkinci kariyerim besteciliğimdir. Besteciliğime toz kondurmam. 16-17 tane hit’im hayatımın en büyük gururudur…”


Coşkun Sabah, programda, 24 TV seyircilerine özel canlı performans “Sen Bambaşkasın” eserini seslendirdi.

Kaynak: www.magazinkolik.com - 25.01.2021

click İlişkili        click Bunu oyla        click Paylaş
Coşkun Sabah’tan İlyas Salman’a Tepki: “Türk Halkına Hakarettir” | Giriş/Hesap Aç | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Facebook'tan Yorum Ekleyin!

Yorum:


 Geri dön!

Coşkun Sabah İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 16.02.2021->Coşkun Sabah: “Yumurta Çiftliği Kurdum”

 12.02.2021->Yaşayan Efsane Cengiz Kurtoğlu’nun Büyük Sürprizi!

 04.02.2021->Ahmet Selçuk İlkan Beste Verdiği Sanatçıları Vefasızlıkla Suçladı

 03.02.2021->Coşkun Sabah ‘Gönlümün Kıymetlisi’ne Pastatalı Kutlama

 25.01.2021->Coşkun Sabah’tan İlyas Salman’a Tepki: “Türk Halkına Hakarettir”

 25.01.2021->Ferdi Özbeğen’in Hayatı Film Oluyor

 14.01.2021->Coşkun Sabah: “Evlenmek İstiyorum!”

 09.01.2021->Hülya Avşar’a Röportajı Bitirten Coşkun Sabah Sorusu!

 21.12.2020->Çoşkun Sabah Konuştukça Batıyor!

 21.12.2020->Coşkun Sabah: “İspat Edenlere 1 Milyon Dolar Ödemeye Hazırım”Sonraki Sonuçlar

İlyas Salman İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 25.01.2021->Coşkun Sabah’tan İlyas Salman’a Tepki: “Türk Halkına Hakarettir”

 25.01.2019->Ayşen Gruda Son Yolculuğuna Uğurlandı

 28.05.2017->Siyaset, Sanat Ve Medya Dünyasından Beşiktaş’a Tebrik Mesajları Yağdı

 09.05.2017->Atatürk’e Hakaret Eden Hainlere Sanat Camiasından Tepki

 01.05.2017->Ünlü İsimlerin 1 Mayıs Mesajları

 08.03.2017->Ünlülerden 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Mesajları

 02.12.2014->Arpak Kardeşler 3. Albümü ‘Beddua’ İle Sevenleriyle Buluştu

 04.09.2014->Mustafa Ceceli, KANKA Kulübüne Katıld DİĞER HABERLER

< 1 2  3  ...   En Son Sayfa


Çılgın Sedat’ın Evinde Çıkan Yangının Kesin Sebebi Belli Oldu!
Haberler Beylikdüzü’nde 23 Şubat günü Çılgın Sedat ismiyle tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu’nun evinde çıkan yangının itfaiye raporu tamamlandı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 3384 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 03.03.2021 Saat: 23:59 (229 okuma)

Öne Çıkan Haber: Poyraz Müziğe Resmen ‘Koş’uyor
Haberler Grand Müzik sektöre yeni yetenekler kazandırıyor. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2541 byte kaldı | yorumlar? | Öne Çıkan Haber | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 03.03.2021 Saat: 23:16 (293 okuma)

Yılmaz Erdoğan - Didem Soydan... Aşk Değil, Klip!
Haberler Usta oyuncu Yılmaz Erdoğan, yeni şiiri ‘Keşke Gelsen’i çektiği kliple sevenleriyle buluşturdu. Klipte Yılmaz Erdoğan’a model Didem Soydan da eşlik etti. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1302 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 03.03.2021 Saat: 23:03 (220 okuma)

Şarkıcı Lara Yine Şaşırttı: “Sonunda Küçüldü”
Haberler Geçirdiği estetik operasyonların ardından bambaşka biri haline gelen Lara son yaptığıyla şaşırttı. Bir çok ünlü isim dudaklarının daha dolgun görünmesi için operasyon yaptırırken Lara dudaklarını küçülttü. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1616 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 03.03.2021 Saat: 21:22 (211 okuma)

Gamze Akın “Ruhum Yok” Diyor
Haberler Ülkemizi yurt dışında temsil eden Türk Pop müziğinin başarılı ismi Gamze Akın “Ruhum Yok” adlı yeni single çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1372 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 03.03.2021 Saat: 21:15 (228 okuma)

Müslüm Gürses 8. Ölüm Yıldönümünde Anıldı!
Haberler Arabesk müziğin temsilcilerinden olan ve sevenleri tarafından ’Müslüm Baba’ olarak anılan 3 Mart 2013 yılında yaşamını yitiren Müslüm Gürses, bugün ölümünün 8. yılında Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı. Gürses’in mezarı başına akın eden sevenleri, lokma dağıttı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1415 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 03.03.2021 Saat: 21:00 (215 okuma)

Deniz Seki’yi Takipçileri Tanımadı!
Haberler Deniz Seki’nin sosyal medya üzerindeki son fotoğrafını gören takipçileri, şarkıcıyı tanımakta güçlük çekti. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1625 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 03.03.2021 Saat: 20:25 (221 okuma)

Aleyna Tilki: “Beni Dünya Starlarından Ayıran Şey Konya’da Doğmam”
Haberler İngilizce şarkısı “Retrograde” ile gündemde olan Aleyna Tilki, NR1 Türk FM’e konuştu. Her fırsatta dünya starı olacağını dile getiren genç popçu, dikkat çeken açıklamalar yaptı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 4212 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 03.03.2021 Saat: 17:34 (226 okuma)

Bunny Wailer Reggae Müziğin Efsanesiydi, Hayatını Kaybetti!
Haberler Bob Marley ile reggae ve ska’yı uluslararası kamuoyuna tanıtan ünlü müzisyen Bunny Wailer, Jamaika’da yaşamını yitirdi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2267 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 03.03.2021 Saat: 16:52 (223 okuma)

Sertab Erener İle Fatma Turgut Arasında İpler Koptu! Nedeni...
Haberler 37 yaşındaki ünlü şarkıcı Fatma Turgut, Seçkin Süngüç ve Fezi Altun’un sunduğu YouTube’da yayınlanan ‘Bize Kaldı’ programına konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Turgut, Sertab Erener hakkında şok bir itirafta bulundu. Ayrıca şarkıcı, eski grubuyla neden dağıldıklarını da anlattı... (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2078 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 03.03.2021 Saat: 14:20 (219 okuma)

Gökçe Kırgız: “Finalde Herkes Susacak, O Benim Son Konuşmam Olacak!”
Haberler Yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu Yılmaz Taner ile geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturan Gökçe Kırgız; evlilik kararını erkene çekme nedeni, pandemi dönemi, yeni projeleri ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hakkında konuştu. 32 yaşındaki şarkıcı, sosyal medyada hakkında yazılan yorumlara ilişkin de mahkeme sürecine vurgu yapıp çarpıcı açıklamalar yaptı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 6349 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 03.03.2021 Saat: 13:48 (217 okuma)

Kim Kardashian Kuaför Koltuğunda Uyuyakaldı
Haberler Dört çocuk annesi Kim Kardashian, aynı zamanda hukuk fakültesinde okuyor ve kendine ait markaları yönetiyor. 40 yaşındaki reality show yıldızı, tüm bu meşguliyetlerinin yorgunluğunu kuaför koltuğunda attı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2621 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 03.03.2021 Saat: 09:50 (221 okuma)

Alişan Kızı Eliz’i Uyuturken Poz Verdi
Haberler Kısa bir süre önce ikinci çocuğunu kucağına alan Alişan’dan yeni bir paylaşım geldi. Geçtiğimiz haftalarda eşi Buse Varol’a çocuklar konusunda yardımcı olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, kızı Eliz’i uyuturken verdiği pozu takipçileriyle paylaştı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 3109 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 02.03.2021 Saat: 19:17 (404 okuma)

Armağan Çağlayan Ajdar’ın İstediği Rakamı İfşa Etti!
Haberler Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden olan ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan’ın son paylaşımı olay oldu. YouTube üzerinden yaptığı programa ‘Popstar’ yarışması ile ünlenen Ajdar’ı konuk etmek isteyen Çağlayan, hiç beklemediği bir yanıt aldı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1217 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 02.03.2021 Saat: 18:30 (397 okuma)

Serel Yereli’den La Casa De Papel’in Profesörüne ‘Baba’ Teklif!
Haberler Kariyerinde oyunculuktan şarkıcılığa geçen Serel Yereli, yeni şarkısının klibinde rol alması için La Casa De Papel’in Profesör’ü Alvaro Morte’ye teklif götürdü. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1550 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 02.03.2021 Saat: 18:15 (406 okuma)


< 1 2  3  ...   En Son Sayfa

News ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag