Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 206 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 206
Üye: 0
Toplam: 206

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 97,942,288
  • Bugün: 68,786
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Apr 15, 2021
  • 08:24 pm CEST
 

Ali Kocatepe, Nükhet Duru İle Kavgasını Anlattı... “Yazdığı Utanç Verici Mesajlar Telefonumda Duruyor”


Tarih: 28.02.2021 Saat: 13:28 Gönderen: mhakkiguvenc

Haberler Geçtiğimiz hafta Netflix’te yayına giren ve müzik severlerin merakla bekledikleri ‘Duru Olmak’ belgeseli (!) gündemi bir hayli meşgul etti. Belgesel ile ilgili birçok konu gündeme geldi. Söz konusu yapımın belgesel olup olmadığı dahil birçok konu tartışıldı ve tartışılmaya devam ediyor. Bu yapım ile ilgili gündeme gelen bir konu da Ali Kocatepe’nin şarkılarını geri çektiği iddiası idi.

Bu konu; medyada sıklıkla ama taraflı bir şekilde yer aldı. Hal böyle olunca ben de taraflardan birisi olan Ali Kocatepe’ye bu konuyu tüm açıklığı ile sordum.

İşte Ali Kocatepe’nin konu ile ilgili tüm samimiyetiyle söyledikleri...

- Sevgili Ali Kocatepe; belgeselin gösterime girmesi ile birlikte gündeme gelen şarkılara izin vermeme konusu hakkında neler söylemek istersiniz? İşin aslı tam olarak nedir?

“Önce yanıt vermeyeyim dedim. Bir polemik içine girmeyeyim dedim. Ne var ki Nükhet bilinçli olarak ekibiyle birlikte düğmeye bastı. Amaçları beni kamuoyu önünde itibarsızlaştırmak ve gündem yaratmak… Belgeselin yayınlandığı gün, tek taraflı röportajlarla yargısız infaz başlatıldı. Sözüm ona ben bestelerimin kullanılmasına önce izin vermişim, sonra da belgesel hazırlanmış bitmiş ama ben kalkıp iznimi geri çekmişim. Kesinlikle yalan. Önce soruyorum. İzin belgesi nerede? Gösteremezsin. Çünkü böyle bir izin yok. Olmayan şey nasıl geri çekilir? O zaman bu iftira niye?”

- Sizin belgeselden haberiniz var mıydı?

“Belgeselden ise haberim bile yoktu. Geçen hafta sosyal medyadan duydum ve izledim. Ve gördüm ki çok açık bir biçimde kişilik haklarıma bir saldırı var. Peki Nükhet neden böyle bir karalama yaptı? O zaman makarayı biraz geri sarmamız lazım…”

- Sizin Nükhet Duru ile geçmişe dayanan bir iş birlikteliğinizde var değil mi? Ayrıca bir çok şarkınızı albümlerinde, sizin yapımcılığınızla seslendirmişti diye hatırlıyorum.

“Nükhet’i ilk kez Mehmet Teoman aracılığıyla 1976’da tanıdım. Mehmet’in sözleri ve Cenk Taşkan’ın besteleriyle “Bir Nefes Gibi” albümünü yaptım. Sonra Mehmet’le araları bozuldu. Ben ise Nükhet’i yalnız bırakmadım, ona sahip çıktım ve “Melankoli” albümünü yaptım. Nükhet Duru’ya 1977 – 1994 arasında prodüktör olarak yaptığım 6 albüm ve birçok 45’lik plak var. Karma albümler var. Bu prodüksiyonların en iyi olması için de yapımcı olarak dönemin en iyi aranjörleriyle ve müzisyenleriyle çalıştım… Yanılmıyorsam bugüne kadar 20 civarında beste ve sözümü seslendirdi. Çok da güzel yorumladı, bunu da inkar etmem mümkün değil elbette…”

- Peki sonra neler oldu?

“Ama Nükhet Duru zaman içinde çok değişti. Bestelerimi sahne çalışmalarında okuyor ki bunda bir sorun yok. Ama sahne performansı dışında, bazı ticari projeleri kapsamında kullanırken bana emrivaki yapmaya başladı. Bana bilgi vermiyor, karşıma bazen onaylamayacağım işlerle çıkıyordu. Sanki o şarkıları kendi malıymış gibi gönlünce kullanıyordu. Örneğin hiç tanımadığım bir grupla üç şarkımı seslendirdi. Klipte adımı bile yazmadılar. Şarkılar eser sahiplerinindir ve yorumcular bir aracıdır. İzin almadan projelerde kullanmak hem etik hem de yasal değildir.”

- Bu süre zarfında kendisi ile bir diyaloğunuz oldu mu?

“Şimdi gelelim iki yıl öncesine… Kelebek’in manşetinde bir haber… Nükhet Duru düetler albümü yapıyor ve benim üç bestem bu albümde yer alacakmış! “Melankoli”, “Ben Sana Vurgunum” ve “Benimsin Diyemediğim”… Aday şarkıcıların da adı geçiyor. Kendi bestelerimin de içinde olduğu bir projeyi, gazete haberi aracılığıyla herhangi bir okurmuşum gibi öğreniyorum!”

“Yine, ‘Ali’nin ensesine vurup lokmasını alırım. Ali’yi haberdar etmeye gerek yok. Nasıl olsa kabul ettiririm’ düşüncesi… Nükhet bu… Değişmiyor... Sonra ben tepki gösterince bin tane özür, gözyaşı… Mesajlar… Son bir fırsat verdim. ‘Gelişmelerden beni haberdar et… Şarkılarımı kimlerle okuyacaksan benimle paylaş, destek vereyim’ dedim. Üç buçuk ay yok oldu. Nükhet’ten çıt yok! Bir telefon dahi yok.”

- Tüm bu yaşananlardan sonra siz de doğal olarak isyan ettiniz diye anlıyorum...

“Her şey bittikten sonra ortaya çıktı. “Yeter Nükhet, yeter!” dedim. Artık bir farkındalık yaşa ve iznimi almadan, uyarılarıma rağmen beni haberdar etmeden bitmiş haliyle karşıma geldiğin bu üç şarkımı albümünde kullanma. İzin vermiyorum. Tam bir buçuk yıl öncesiydi… Ve sonunda albüm bu üç şarkı olmadan çıktı…”

- Peki sıklıkla konuşulan bu izin meselesi neyin nesidir?

“İşte, o günlerde yaptığı hatanın farkında olarak bana hak verdiği halde 20 ay sonra bu belgesel aracılığıyla benden intikam almaya kalkıyor. Bu neyin kini, bu neyin öfkesi! Bana yazdığı utanç verici mesajlar telefonumda duruyor.”

“Belgeselden, bir hafta önce üstte belirttiğim gibi sosyal medya aracılığıyla haberim oldu. Ama belgeselde önce izin verip sonra geri çektiğime dair suçlayıcı bir yazı ve sonrasında da isim vermeden şahsıma yönelik hak etmediğim ifadeler var…

El insaf… Yine yalan, yine karalama ve kamuoyuna beni küçük düşürme gayreti… Polemik yaratıp, gündem yaratmak hevesi… Ne kadar ayıp ve ne büyük haksızlık!”


Nükhet Hanım göster bakayım izni!

- Son olarak bu konu ile ilgili neler söylemek istersiniz?

“Bu zamanda, insanlarımız ve dünya bu kadar sıkıntı yaşarken bu tür magazinsel konularla gündem yaratmak ve toplumu meşgul etmek hiç hoşuma gitmiyor. Ama Nükhet Duru’nun gerçek dışı beyanatları, bazı sevenlerinin sosyal medyada trolvari saldırısı beni yanıt vermek zorunda bıraktı. Hayatım boyunca kimseyi bilerek incitmedim. Ama iyi niyetimden çok istismar edildim. Haksızlıklara dur deyince de demek böyle saldırılar oluyormuş. Medyada da tek taraflı yayın yapanlar çıktı. O gazetecileri de kınıyorum.”

“Ben eşim Aysun Kocatepe ile her zaman olduğu gibi kendi doğrularımızla yine müziğimizi ve projelerimizi üreterek, sansasyon ve dedikodudan uzak yolumuza devam ediyoruz…

Ali Kocatepe gerek söz yazarı, gerek besteci, gerekse yapımcı olarak popüler Türk müziğine damgasını vurmuş sembol bir isimdir… Bugüne kadar altında imzası olan şarkıları günümüzde hala popüler müziğimizin mihenk taşları olarak yaşamaya devam etmektedir. Kendisinin yaşamı müzikle dolu dolu geçmiştir.”


ALİ KOCATEPE KİMDİR?

İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi İktisadi ve Ticari İlimler Yüksek Okulu’nu bitirdi. Müzik dünyamızda besteci, söz yazarı, yorumcu ve yapımcı olarak yüzlerce şarkıya ve albüme imza attı.

300’den fazla şarkı besteledi ve söz yazdı. Çok sayıda plak, kaset ve CD’si yayınlandı. 2006’da bir Tribute albüm hazırladı.

İlk plağını 1968 yılında doldurdu. 1973 yılında İstanbul’a yerleşerek kendi yapım firmasını kurdu. Akdeniz Çocukları (1973), Hey Gidi Dünya Hey (1974), Antalya’ya Koş (1974), Dostluğa Davet (1978), Melankoli (1978), Ben Sana Vurgunum (1978), Dönme Dolap (1981), Heyamola (1983), Meskenim Dağlar (1984), Çocuklar Gibi (1984), Küçük Bir Aşk Masalı (1985), Çık Hayatımdan(1990), Kordon Boyu Faytonlar (1993), Havada Kokun Dağılmadan (2009) önemli bestelerinden bazıları.

Bir çok ulusal ve uluslararası yarışmada ödül aldı. İki müzikal besteledi (Şen Sazın Bülbülleri - Medya Medya Nereye) .

TRT’nin en eski müzik prodüktörlerinden. Birçok televizyon programında sunuculuk ve spor spikerliği yaptı. Yıllarca müzik meslek birliklerinde ve bir çok sivil toplum örgütünde yöneticilik görevi üstlendi. Sekiz yıl boyunca Türkiye’nin en çok satan aylık dergisi Erkekçe’nin sorumlu yazı işleri müdürlüğünü yaptı.

1985’de evlendiği Aysun Kocatepe ile sahne çalışmalarını ve müzik yapımcılığını sürdürüyor. İlkyaz adında bir kızları var.

2011’de “Hey Gidi Dünya Hey” adlı bir anı ve biyografi kitabı yayınlandı.

50’inci sanat yılı kutlamaları için Açıkhava Tiyatrosu ve Zorlu PSM’de verdiği konserler büyük ilgi topladı.

Son yıllarda eşi Aysun Kocatepe’yle birlikte “Şiirler Şarkı Söyler”, “Nerden Geldi Bu İlham Perileri”, “Seferberlikten Cumhuriyete”; 2017’de sahnelemeye başladıkları “Sabahattin Ali 110 Yaşında” konserleriyle çalışmalarını sürdürüyorlar…

Son bestesi ‘Bu Memleket Hepimizin’i de Aysun Kocatepe ile seslendirdiler ve şarkı klibiyle birlikte geniş kitlelerin dikkatini çekti…

Orijinal Kaynak: Odatv.com - Kaan Çağlayangöl

Kaynak: www.magazinci.com - 28.02.2021

click İlişkili        click Bunu oyla        click Paylaş
Ali Kocatepe, Nükhet Duru İle Kavgasını Anlattı... “Yazdığı Utanç Verici Mesajlar Telefonumda Duruyor” | Giriş/Hesap Aç | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Facebook'tan Yorum Ekleyin!

Yorum:


 Geri dön!

Ali Kocatepe İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 28.02.2021->Ali Kocatepe, Nükhet Duru İle Kavgasını Anlattı... “Yazdığı Utanç Verici Mesajlar Telefonumda Duruyor”

 24.02.2021->Ali Kocatepe Ve Nükhet Duru Arasındaki Tartışma Büyüyor! “Hangi İzni Verdim Ki Geri Çekeyim”

 18.02.2021->Müzisyenlerden ‘Boğaziçi Ünüversitesi’ Bildirgesi!

 12.12.2019->Taksim Trio & Aleyna Tilki’den Muhteşem Düet

 10.12.2019->Doğan Şener Son Yolculuğuna Uğurlandı!

 22.04.2019->Attila Özdemiroğlu’nu Buruk Anma!

 28.08.2018->Zeki Müren’in Telif Hakları Onlara Emanet

 20.04.2018->Attila Özdemiroğlu Kabri Başında Anıldı

 08.03.2018->Yavuz Bingöl’ Den Sonra Ali Kocatepe De Kabul Etmedi

 05.03.2018->MESAM’a Kavganın Sonucunda Kayyum Atandı!Sonraki Sonuçlar

Nükhet Duru İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 29.03.2021->Nükhet Duru “Kapıldım Gitti” Diyor

 17.03.2021->Nükhet Duru: “Cam Kırığı Yutmuş Gibi Hissettim”

 17.03.2021->Seren Serengil 'Çalışanına Darp' İddiasından Yargılanıyor

 15.03.2021->‘Duru Olmak’ Belgeseli... Taraflar Uzlaşana Kadar!...

 12.03.2021->Nükhet Duru’dan Yeni Single “Kapıldım Gitti”

 10.03.2021->Nazan Öncel Öldürülen Tüm Kadınlar İçin Söyledi!

 09.03.2021->Nükhet Duru, Mu Tunç’un İddialarına Ne Cevap Verdi?

 08.03.2021->Nükhet Duru ‘Duru Olmak’ Belgeselinin Yönetmenini Mahkemeye Veriyor!

 28.02.2021->Ali Kocatepe, Nükhet Duru İle Kavgasını Anlattı... “Yazdığı Utanç Verici Mesajlar Telefonumda Duruyor”

 24.02.2021->Ali Kocatepe Ve Nükhet Duru Arasındaki Tartışma Büyüyor! “Hangi İzni Verdim Ki Geri Çekeyim”Sonraki Sonuçlar


 DİĞER HABERLER

< 1 2  3  ...   En Son Sayfa


Gökhan Özoğuz Tepki Gösterdi, Bakan Koca Yanıt Verdi
Haberler Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın artan vakalarla ilgili “Sorumlu 84 milyon Türkiye vatandaşıdır” sözlerine ünlü sanatçı Gökhan Özoğuz, tepki göstermişti. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Özoğuz’a Bakan Koca’dan cevap geldi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2828 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 15.04.2021 Saat: 02:38 (118 okuma)

Cemre Kemer'den Sevenlerini Üzecek Açıklama
Haberler 6 aylık hamile olan şarkıcı Cemre Kemer, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Kemer, sevenlerini üzecek bir açıklamada bulundu. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1428 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 15.04.2021 Saat: 02:00 (121 okuma)

Sosyal Medyayı İkiye Bölen İş Birliği
Haberler İbrahim Kalın, “Hiç oldum” klibini yayınladı, tartışma başladı. Erkan Oğur’un verdiği destek sosyal medyayı böldü... (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 4564 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 15.04.2021 Saat: 01:59 (109 okuma)

Kahraman Deniz’den “6” Albümüne Üçüncü Klip: “Ha Gayret”
Haberler Özgün yorumuyla özel bir dünleyici kitlesi olan müzisyen ve şarkı yazarı Kahraman Deniz, son albümü ‘6’nın başarısını yeni bir video kliple taçlandırıyor. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2150 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 14.04.2021 Saat: 23:52 (110 okuma)

Rock Müziğin Yeni Ortağı... Gökmen
Haberler Genç sanatçı Gökmen’in Alim Yapım etiketiyle çıkardığı; söz ve müziği kendisine ait ilk teklisi “Ortak mı Oldum?” tüm dijital platformlarda yayınlandı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2496 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 14.04.2021 Saat: 21:47 (109 okuma)

Tuğba Özerk: “Sosyal Medya Olmasaydı Çoğu Ünlü Evlenip Çocuk Yapmazdı!”
Haberler Yapımcılığını BBO Yapım’ın gerçekleştirdiği, hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Ebru Akel’le Kadın İsterse Programı’na katılan Tuğba Özerk, Akel’in “Ne düşünüyorsun sosyal medyada olan biten hakkında?” sorusuna, ses getirecek bir açıklamalarda bulundu. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1705 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 14.04.2021 Saat: 20:15 (119 okuma)

Lara: “En Giderli Şarkıyı Ben Çıkartacağım!”
Haberler Son projesi Mecburi Veda ile yükselişini sürdüren sanatçı, sorulan sorulara içtenlikle cevap verdi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1233 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 14.04.2021 Saat: 19:45 (110 okuma)

Yeliz Yeşilmen: “Herkesin Kalbini Allah Bilir!”
Haberler Eski model Yeliz Yeşilmen, sosyal medya sayfasından seccade olan bir fotoğrafını paylaştı. Yeşilmen’in ojeyle namaz kılmaya hazırlandığı fotoğraf sosyal medyada olay oldu. Bunun üzerine Yeliz Yeşilmen, bir açıklama yaparak kendisini savundu. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2063 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 14.04.2021 Saat: 19:08 (101 okuma)

İrem Derici Vücudunda Kaç Tane Dövmesi Olduğunu Açıkladı
Haberler Şarkıcı İrem Dereci, şu sıralar vücuduna yaptırdığı dövmelerle gündemde. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 478 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 14.04.2021 Saat: 18:26 (115 okuma)

Seda İnan Müzik Piyasasında ‘Soğuk Rüzgar’lar Estirecek
Haberler Başarılı şarkıcı Seda İnan’ın, Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan “Soğuk Rüzgar” isimli tekli çalışması, video klibiyle Netd Müzik’te yayınlandı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1486 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 14.04.2021 Saat: 16:56 (106 okuma)

Ceylan Ertem’in İsyanı: “Bir Müzisyen, Bir Emekçi Olarak 1 Sene Daha Bu Şekilde Yaşayamam”
Haberler Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem, Coronavirus pandemisi nedeniyle sanatçıların yaşadığı maddi zorluklara dikkat çekti ve “Bir müzisyen, bir emekçi olarak 1 sene daha bu şekilde yaşayamam” dedi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1889 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 14.04.2021 Saat: 16:25 (109 okuma)

Emel Müftüoğlu’nun Tarzı Dikkat Çekti
Haberler Şarkıcı Emel Müftüoğlu, Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 855 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 14.04.2021 Saat: 14:51 (102 okuma)

Aşk yaşadıkları Konuşulan Sıla-İlker Kaleli’den Flaş Hamle
Haberler Geçtiğimiz Ocak ayında şef Hazer Amani’den tek celsede boşanan şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun, kalbini İlker Kaleli’ye kaptırdığı öne sürülmüştü. İddialar karşısında bir açıklama yapmayan ikili, son hamleleriyle dikkatleri üzerine çekti. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2441 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 14.04.2021 Saat: 11:25 (107 okuma)

Davut Güloğlu Gözaltına Alındı!
Haberler Magazinkolik.com özel haberine göre Aşırı hız sebebiyle polis ekiplerine yakalanan Davut Güloğlu isyan etti. (DEVAMI...)

Not: Video Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1111 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 14.04.2021 Saat: 05:57 (114 okuma)

Camdaki Kız’dan Sonra Camdaki Adam Da Belli Oldu!
Haberler ‘Camdaki Kız’ isimli dizinin yayınlanan ilk tanıtımında başrol oyuncusu Burcu Biricik cam bir kafes içindeydi. Evren Adam da video klibinde şarkısını bazen cam bir kafes içinde söylüyor. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2480 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 13.04.2021 Saat: 23:59 (226 okuma)


< 1 2  3  ...   En Son Sayfa

News ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag