Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 341 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 341
Üye: 0
Toplam: 341

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 107,375,956
  • Bugün: 17,690
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jan 24, 2022
  • 03:40 pm CET
 

Orkestra Üyesi Coşkun Kıvılcım’dan Bülent Ersoy’a: “Herkes Cezasını Çekecek!”


Tarih: 04.11.2021 Saat: 13:33 Gönderen: mhakkiguvenc

Haberler Sahte PCR testi nedeniyle Bülent Ersoy’un konseri öncesi tutuklanan ve Kıbrıs’ta bir ay cezaevinde kalan müzisyenlerden Coşkun Kıvılcım, yaşananları anlattı. Ersoy’a dava açmaya hazırlanan Kıvılcım, “Ben cezamı çektiysem herkes cezasını çekecek!” ifadelerini kullandı.

Konser için gittikleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)’nde sahte PCR testi ile yakalanarak hapse giren Bülent Ersoy’un 21 kişilik orkestra üyesinden 19’u, tahliye edildikten sonra ilk uçakla İstanbul’a gelmişti. 3 gün önce serbest bırakılan müzisyen ve aranjör Coşkun Kıvılcım da İstanbul’a geri döndü.

Sahte PCR testleri sebebiyle tutuklanan ve 1 ayı cezaevinde olmak üzere 62 gündür KKTC’de mahsur kalan Bülent Ersoy’un orkestra ekibinden Kıvılcım, yaşananların perde arkasını anlattı.

“ÇOK ZOR DURUMLAR YAŞADIK”

Coşkun Kıvılcım, “Müzikle uğraşıyorum. 5 sene Bülent Ersoy’a emek verdim. Kendisinin söylediği gibi herkese çalan müzisyenlerden değilim. Kendisiyle 5 seneden beri çalışıyorum. Malum başımıza gelen Kıbrıs işinde oluşan sahte PCR durumundan dolayı. 21 arkadaşımla beraber mağdur olduk. Çok zor durumlar yaşadık, Allah kimseye vermesin bu durumları. Zor bir süreçti.” dedi.

“MÜZİSYEN İNSANIN PARASINI DEĞİL SEVDİĞİ ŞARKILARI ÇALAR”

Sahte PCR testlerinin kendilerine nasıl verildiğini anlatan Kıvılcım, “Bizim orkestra şefimiz var. Telefonda grubumuz var. Her zamanki gibi mesaj geldi, ‘Ayın 28’inde iş var’ diye. Biz de tabii ki PCR testinin nasıl yapıldığını bilen insanlarız, cahil insanlar değiliz. Bir ambulans gelecek, bizim buluşacağımız bir yerde bizim testlerimizi yapacaklar diye düşündüm. Ben böyle düşünürken tekrar bir mesaj geldi ve ‘İki aşı yeterli oluyormuş’ dendi bize. Bizim bütün arkadaşlarımız da onay verdi. Ondan sonra biz günü gelince havalimanına gittik. 10 arkadaşımız geçti. Onlar geçtikten sonra bir arkadaşımızla orada çalışanlar arasında ufak bir sürtüşme oldu. Onlar da bizim evraklarımızla bilgisayara gidip, baktılar. Bu PCR’ların sahte olduğunu söylediler bize. Biz de orada anladık bu durumu. Sonrasında o geçen on arkadaşımızı geri çağırdılar. Bizi havalimanında sorguya tuttular. 12 saat orada kaldık. Ne olduğunu bilemiyoruz tabii. İlk defa böyle bir şey yaşadık. Müzisyen insanın parasını değil, sevdiği şarkıları çalar. Bu sözü herkes bilir. Biz bilmeyiz yani bu konuda cahil insanlarız sonuçta. Tabii herkes bir telaşta malum. Bizi 12 saat orada tuttular dediğim gibi. Ondan sonra sorgular, bize ’Sorun yok, keyfinize bakın.’ diyorlar. Tabii bir enteresanlık var orada, bir kaos var. İnsanlar bir telaşta, polisler bir telaşta. Bizim telefonlarımızı ve kimliklerimiz aldılar. Her şeyimizi aldılar.” şeklinde konuştu.

“BÜLENT ERSOY YAKALANDIĞIMIZI BİLİYORDU”

Polis eşliğinde konsere çıktıklarını söyleyen Coşkun Kıvılcım, “Biz bunları yaşarken Bülent Ersoy Hanım otele bir gün öncesinden gittiği için oteldeydi. İletişim sıfır. Yakalandığımızı da biliyordu. Sonrasında bizi otobüsle konsere götürdüler. Konsere biraz geç çıkıldı. Biz çıktığımızda sahneye Bülent Hanım biraz geç çıktı. İnsanlar biraz öfkelendi, laf söylemeye başladılar. Bizler de çalarak insanları yatıştırmaya çalıştık. Biz konu kapandı sanıyoruz, sahneye geldik sonuçta. Çalıyoruz o sırada. Sonrasında Bülent Hanım sahneye çıktı. Ondan sonra farklı detaylar var. Bülent Hanım’ın aldığı bir yevmiye var. Aldığı paradan hariç artı bir para daha istiyor. ‘Ben bu şartlar altında çıkmam’ falan diyor. O kendisi yaşamış gibi, geç kalmış gibi o ortama, o stresi biz yaşamamışız gibi davrandı. Bizi mağdur gösterse zaten o parayı biz alırdık. O gün o parayı bize zaten kendisi dağıtırdı. Konuşuyor, o parayı da alıyor kendisi ve sahnede kahkahalar atarak, ’İşte bu insanlar da içerideydi, o yüzden geç geldik’ diyor ve bizi orada aşağılıyor. Konseri bitirdik. Biz böyle detaylar olduğunu bilmiyoruz ya. Bize, ’Siz nöbetçi mahkemeye çıkacaksınız.’ dediler. Ondan sonra biz nöbetçi mahkemeye çıktık. Kıbrıs’ta teminat diye bir durum varmış. Bunları biz bilmiyoruz. Bizi teminata bağladılar, haftada iki gün imza şartıyla. Sonrasında 210 bin TL karşılığında bizi serbest bıraktılar. Böyle bir durum oluştu. O süreçte oteldeydik. Orada da bir ay kaldık. Telefonumuz yok, ailelerimize ulaşamıyoruz, göremiyoruz. Oradaki odadaki telefonlardan ulaşmaya çalıştık. Tabii ki telefon ediyoruz ama otel de telefonları kesiyor biz aramayalım diye.” ifadelerini kullandı.

“MÜZİSYEN İNSANIN PARASINI DEĞİL SEVDİĞİ ŞARKILARI ÇALAR”

Sahte PCR testlerinin kendilerine nasıl verildiğini anlatan Kıvılcım, “Bizim orkestra şefimiz var. Telefonda grubumuz var. Her zamanki gibi mesaj geldi, ‘Ayın 28’inde iş var’ diye. Biz de tabii ki PCR testinin nasıl yapıldığını bilen insanlarız, cahil insanlar değiliz. Bir ambulans gelecek, bizim buluşacağımız bir yerde bizim testlerimizi yapacaklar diye düşündüm. Ben böyle düşünürken tekrar bir mesaj geldi ve ’İki aşı yeterli oluyormuş’ dendi bize. Bizim bütün arkadaşlarımız da onay verdi. Ondan sonra biz günü gelince havalimanına gittik. 10 arkadaşımız geçti. Onlar geçtikten sonra bir arkadaşımızla orada çalışanlar arasında ufak bir sürtüşme oldu. Onlar da bizim evraklarımızla bilgisayara gidip, baktılar. Bu PCR’ların sahte olduğunu söylediler bize. Biz de orada anladık bu durumu. Sonrasında o geçen on arkadaşımızı geri çağırdılar. Bizi havalimanında sorguya tuttular. 12 saat orada kaldık. Ne olduğunu bilemiyoruz tabii. İlk defa böyle bir şey yaşadık. Müzisyen insanın parasını değil, sevdiği şarkıları çalar. Bu sözü herkes bilir. Biz bilmeyiz yani bu konuda cahil insanlarız sonuçta. Tabii herkes bir telaşta malum. Bizi 12 saat orada tuttular dediğim gibi. Ondan sonra sorgular, bize ’Sorun yok, keyfinize bakın.’ diyorlar. Tabii bir enteresanlık var orada, bir kaos var. İnsanlar bir telaşta, polisler bir telaşta. Bizim telefonlarımızı ve kimliklerimiz aldılar. Her şeyimizi aldılar.” şeklinde konuştu.

“BÜLENT ERSOY YAKALANDIĞIMIZI BİLİYORDU”

Polis eşliğinde konsere çıktıklarını söyleyen Coşkun Kıvılcım, “Biz bunları yaşarken Bülent Ersoy Hanım otele bir gün öncesinden gittiği için oteldeydi. İletişim sıfır. Yakalandığımızı da biliyordu. Sonrasında bizi otobüsle konsere götürdüler. Konsere biraz geç çıkıldı. Biz çıktığımızda sahneye Bülent Hanım biraz geç çıktı. İnsanlar biraz öfkelendi, laf söylemeye başladılar. Bizler de çalarak insanları yatıştırmaya çalıştık. Biz konu kapandı sanıyoruz, sahneye geldik sonuçta. Çalıyoruz o sırada. Sonrasında Bülent Hanım sahneye çıktı. Ondan sonra farklı detaylar var. Bülent Hanım’ın aldığı bir yevmiye var. Aldığı paradan hariç artı bir para daha istiyor. ’Ben bu şartlar altında çıkmam’ falan diyor. O kendisi yaşamış gibi, geç kalmış gibi o ortama, o stresi biz yaşamamışız gibi davrandı. Bizi mağdur gösterse zaten o parayı biz alırdık. O gün o parayı bize zaten kendisi dağıtırdı. Konuşuyor, o parayı da alıyor kendisi ve sahnede kahkahalar atarak, ’İşte bu insanlar da içerideydi, o yüzden geç geldik’ diyor ve bizi orada aşağılıyor. Konseri bitirdik. Biz böyle detaylar olduğunu bilmiyoruz ya. Bize, ’Siz nöbetçi mahkemeye çıkacaksınız.’ dediler. Ondan sonra biz nöbetçi mahkemeye çıktık. Kıbrıs’ta teminat diye bir durum varmış. Bunları biz bilmiyoruz. Bizi teminata bağladılar, haftada iki gün imza şartıyla. Sonrasında 210 bin TL karşılığında bizi serbest bıraktılar. Böyle bir durum oluştu. O süreçte oteldeydik. Orada da bir ay kaldık. Telefonumuz yok, ailelerimize ulaşamıyoruz, göremiyoruz. Oradaki odadaki telefonlardan ulaşmaya çalıştık. Tabii ki telefon ediyoruz ama otel de telefonları kesiyor biz aramayalım diye.” ifadelerini kullandı.

“ONA ULAŞMAMIZIN İMKANI YOKTU”

Kıbrıs’ta mahsur kaldıkları dönemde Bülent Ersoy’a ulaşamadıklarını iddia eden Kıvılcım, “Bülent Ersoy’a bizim ulaşmamızın imkanı yok. Kendisi biliyorsunuz çok büyük bir Diva, yani gerçekten büyük bir Diva. O yüzden biz ona ulaşamadık. Biz de kendi imkanlarımızla orada bir şeyler yapmaya çalıştık. Psikolojimiz bozuldu. İnsan gerçekten başka bir duruma geliyor. Orada küçük kardeşlerim vardı, çocuğu oldu oradayken. Çocuğu doğdu, iki ay oldu göremedi. Herkes ağlıyor, herkes bir kaosta. Herkes bize bir şeyler söylüyor, umut veriyor, umutlanıyoruz. Tüylerim diken diken oluyor. Bir ay otel sonrası karar anı diye bir durum oluştu. İlk mahkemeye çıktık ve ağır cezada yargılanıyoruz. Bülent Hanım’la hiç alakası yok. Onu ilgilendirmiyor bu konu. Biz ona çalmaya gitmemişiz zaten, başkasına çalmaya gitmişiz ya... Orada çıktığımız mahkemede bizi bir 4 gün boyunca kelepçelenmiş şekilde götürdüler. Bundan sonra karar verilmek için ‘4 gün sonra gelin’ dediler. ‘Karar anı açıklanacak ve çıkacaksınız’ dediler. ’Tamam o zaman, dört gün de dayanırız’ dedik. ‘Gelmiş başa, çekilir’ dedik.” dedi.

“ROMANLAR OLMASA MÜZİK ZATEN OLMAZDI”

Panik atağının olduğunu söyleyen Coşkun Kıvılcım, “Dört gün için girdik hapishaneye, kelepçeyle beraber. Perişan olduk. Dört gün bekledik sonucu ve karar anı geldi. Karar 10 seneden açıklandı davamız. Yargıç her şeyi anlatırken, ben ölecek gibi oldum. Panik atak hastalığım var. Bu durumlara alışık insanlar değiliz. Orada devlet memurları var, orada çok seviyesi büyük olan insanlar, arkadaşlarım var. Hepsi üniversiteli, liseyi bitirmişler. Dediler ya hani ’Onlar romandı’ falan, romanlar olmasa müzik zaten olmazdı. Bunu dünya biliyor...” şeklinde konuştu.

“BİZ CEZAMIZI ÇEKTİYSEK HERKES ÇEKECEK”

Diğer müzisyen arkadaşlarıyla birlikte Bülent Ersoy’a dava açmaya hazırlandıklarını belirten Kıvılcım, “Bir ay ceza almamızın ardından cezaevi süreci başladı. Olmayacak zulümleri gördük, yaşayan bilir. Ne desek kimse inanmaz, bize çok kötü davrandılar. Bizi Türkiye Cumhuriyeti uyruklu yabancı vatandaş olarak yargılamaları çok zorumuza gitti. Biz zaten Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyız. Orada biz çok kötü olduk. Şu an bile tüylerim diken diken. Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. Başka bir şey değilim. Bu ülkenin vatandaşıyım. Üç gün oluyor geri geleli. Hala kendime gelmeye çalışıyorum. Yaşadığımız süreç çok zordu. Bundan sonra ise Bülent Hanım diye bir şey hayatımızda kalmadı. İstemiyorum da olmasını. Sahip çıkmasını da istemiyoruz, bize yardım etmesini de istemiyoruz. Onun mücevherlerini de istemiyoruz. Onun parası kendisinin olsun. Hukuki süreci arkadaşlarımızla birlikte başlatacağız. Bu arada bunu geçmeden yapamayacağım; hani kendisine çaldı ya sanatçı Ceylan, sanki ona çalmışım gibi bana sahip çıktı. Bülent Ersoy bana sahip çıkacağına Ceylan, bana sahip çıktı. Biraz evvel dekontunu da gösterebilirim, bana destek çıktı. Bunu Ceylan Hanım’ın mı yapması gerekiyordu, Bülent Ersoy Hanım’ın mı? Soruyorum bunu kendisine. Maddi ve manevi olarak çöktüm. Biz güzel paralar kazanan insanlarız. Böyle 5 bin liralar falan yanlış anlaşılmasın ama bizim için para değil bunlar yani. Benim kiram zaten 5 bin lira sayın Diva’m. Buradan da müzisyen arkadaşlarıma sesleniyorum; rica ediyorum size emek verene bakın. Ceylan Hanım gibi işte hiçbir alakası olmayan bir insan ben mağdurum diye bana sahip çıktı mesela beni tanıdığı için. Böyle solistlerle çalışın. Lütfen, rica ediyorum müzisyen arkadaşlarımdan.” ifadelerini kullandı.

“ADALET YERİNİ BULSUN”

Bu süreçte mağdur olmalarına sebep olan herkese karşı hukuki mücadele vereceklerini dile getiren Kıvılcım, “Onlar, herkes kendisini biliyor. Onların isimleri vermek istemiyorum. Süreç başlayacak çünkü çok yakın bir zamanda tabii ki beraber. Evet, biz cezamızı çektiysek herkes cezasını çekecek. Suçlular için adalet yerini bulsun diyorum, başka bir şey demiyorum. Onlar serbest çünkü onlar bizim gibi güçsüz değil ve gariban değil, onlar güçlü oldukları için serbestler. Biz insanları eğlendirdik. Telefonlarımızı geri vermediler. 21 arkadaşımızın telefonu alındı, malum biz iyi telefonlar kullanıyoruz. Hala telefonsuzum, borç olarak yeni telefon aldım. Çünkü mağdur oldum ya mağduriyetimi de sevgili Bülent Ersoy karşılamış ya, o yüzden. Onun sayesinde şimdi yeni bir telefon alacağım.” dedi.

“ARKAMIZDA DURABİLİRDİ”

Bülent Ersoy’a seslenen Kıvılcım, “Biz ondan para istemiyoruz. Biz onunla bu işe gittik. Bizim arkamızda olabilirdi ama olmadı. Kim, hangi arkadaşım ondan para istemiş ki? Böyle bir durum oluşmadı yani. Sahip çıkmak başka bir şey yani, bunu yapmadı. Biz ona çaldığımız için bizim arkamızda durması lazımdı ama durmadı. Biz böyle bir durum yaşadık.” şeklinde konuştu.

Kaynak: www.haberturk.com - 04.11.2021

click İlişkili        click Bunu oyla        click Paylaş
Orkestra Üyesi Coşkun Kıvılcım’dan Bülent Ersoy’a: “Herkes Cezasını Çekecek!” | Giriş/Hesap Aç | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Facebook'tan Yorum Ekleyin!

Yorum:


 Geri dön!

Coşkun Kıvılcım İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 04.11.2021->Orkestra Üyesi Coşkun Kıvılcım’dan Bülent Ersoy’a: “Herkes Cezasını Çekecek!”

 22.08.2019->Meryem Sevilen ‘Kibrit’i Çaktı

 31.10.2016->Meryem Sevilen Çocukken Neden Kaçırılmak İstendi?

 18.10.2016->İlaç Mümessili Yorumcudan Doktorlara Şarkı!

 08.10.2016->Meryem Sevilen “%100” Albümlendi!

 24.08.2016->Özlem Özen Zirveye Giden Yolda Ekibine Güveniyor!

 18.03.2016->Hasan Yıldırım “Bu Şehrin Geceleri” İle Sevenleriyle Buluştu!

 15.03.2016->Hasan Yıldırım “Bu Şehrin Geceleri” Diyor

 18.05.2015->Esra Eren ‘Şişşşt Sen’ İle ‘O Ses Türkiye’ Sahnesinden Stüdyoya!

 19.01.2015->Esra Eren ‘O Ses Türkiye’de Parladı, İlk Albümünü Çıkardı!Sonraki Sonuçlar

Bülent Ersoy İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 21.01.2022->Coşkun Sabah’ın Hayatı Kitap Oldu!

 18.01.2022->Seyhan Soylu: “İzzet’ten Dolayı Ölüm Tehdidi Alıyorum”

 18.01.2022->Coşkun Sabah’ın Kitabında Yer Aldı! Bülent Ersoy’la İlgili Bomba İddia...

 14.01.2022->Bülent Ersoy’un Şemsiye Krizi İki Komutanın Canını Yaktı!

 13.01.2022->Bülent Ersoy “Servetimi Bağışlayacağım” Dedi, Bir Şemsiyeyi Çok Gördüler!!

 13.01.2022->Bülent Ersoy Tekerlekli Sandalyede Ata’mızın Kabrini Ziyaret Etti!

 12.01.2022->Açılışa Aslında Ebru Gidecekti

 30.12.2021->Bülent Ersoy Olaylı Akşamda Yaşananları Anlattı

 28.12.2021->Bülent Ersoy Günlerdir Konuşuluyordu, Açıklama Geldi!

 25.12.2021->Bülent Ersoy, Nişantaşı’nı İnletti!Sonraki Sonuçlar


 DİĞER HABERLER

< 1 2  3  ...   En Son Sayfa


Halk Müziği’nin Usta Şefi Yaşar Aydaş Hayatını Kaybetti!
Haberler Ankara Radyosu Yurttan Sesler Korosu’nda uzun yıllar ‘Şef’ olarak görev yapan sanatçı Yaşar Aydaş hayatını kaybetti. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 3797 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 23:59 (34 okuma)

RTÜK: “Magazin Programlarında Yapılan İtibar Suikastine Göz Yumamayız!”
Haberler Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), magazin programlarını masaya yatıracak. Alo 178 RTÜK İletişim Merkezi’ne yapılan şikâyetlerin artması üzerine harekete geçen Üst Kurul, bu programlarda kamuoyuna mal olmuş ünlü kişilerle sanatçılar hakkında ortaya atılan asılsız iddiaları ve yapılan itibar suikastlarını inceleyecek. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 4809 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 23:45 (27 okuma)

Seray Sever: “Dualarınızla Beş Ayı Tamamladık!”
Haberler 2018 yılında Eray Sünbül ile dünyaevine giren Seray Sever’in bebek özlemi son bulmuş, şimdilerde Bodrum’da hayatını sürdüren sanatçı hamile olduğunu duyurmuştu. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1422 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 21:45 (24 okuma)

Alege’den Unutmayan Ve Unutulmak İstemeyenlere Emo-Trap Tınılı “Enkaz”
Haberler Çocuk yaştan beri müziğe olan tutkusu doğrultusunda kendi sözlerini yazmaya başlayan Alege, Afro-Trap tınılı ilk teklisi “Suret” ile kısa sürede dinleyicilerin dikkatini çekmişti. Şimdi ise Alege, bu sefer Artvizyon etiketiyle dinleyicilerle buluşan Emo-Trap tınılı yeni teklisi “Enkaz” ile unutmayan ve unutmak istemeyenlere sesleniyor! (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1785 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 18:04 (40 okuma)

Gaye Su Akyol: “Sorarlarsa Faşist Bir Karanlıktan Sağ Kurtuldular Dersiniz”
Haberler Ünlü şarkıcı Gaye Su Akyol, Sezen Aksu’nun 2017 yılında çıkardığı ’Şahane Bir Şey Yaşamak’ şarkısı üzerinden hedef alınmasına ilişkin, sosyal medya hesabından açıklama yaptı (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 3370 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 17:13 (25 okuma)

İbrahim Tatlıses’ten Günay Sahnesi’nde 2.5 Saatlik Performans!
Haberler İstanbul Günay’da 2.5 saat sahnede kalan İbrahim Tatlıses sahne performansı ile büyük beğeni toplarken ayakta alkışlandı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 881 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 16:47 (24 okuma)

Hadise’nin Düğün Provası!
Haberler Sevgilisi Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifini kabul eden şarkıcı Hadise, Dinçerler’in kız kardeşinin düğününde de kendi şarkısı eşliğinde doyasıya eğlendi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2000 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 16:29 (22 okuma)

Sevcan Dalkıran’dan Akustik Şarkılar
Haberler Geçtiğimiz aylarda “Deli Masalı” isimli single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sunan Sevcan Dalkıran, yeni projelerine hız kesmeden devam ediyor. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1147 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 16:11 (20 okuma)

Şad’ın Yeni Teklisi: “Dokunamadım”
Haberler Şad’ın, Garaj Müzik etiketiyle yayımladığı son teklisi “Dokunamadım” tüm dijital platformlarda yerini aldı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1342 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 14:59 (19 okuma)

Anıl Bayraktar: “Belki Yarın Güzeldir”
Haberler Anıl Bayraktar, yeni teklisi “Belki Yarın Güzeldir” ile dinleyiciyle buluştu. Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Çağahan Öztürk’e ait şarkı Sony Music Türkiye etiketi ile dijital platformlarda yerini aldı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1517 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 12:59 (22 okuma)

Beren Saat: “Seni Seviyoruz Sezen!”
Haberler Başarılı oyuncu Beren Saat sosyal medya hesabından Sezen Aksu ile ilgili paylaşıma yer verdi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1611 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 12:30 (22 okuma)

Merve Boluğur Ve Emre Kaya Kafaları Karıştırdı!
Haberler İşletmeci Erkan Şen ile ilişkisini noktalayan oyuncu Merve Boluğur, dün akşam Arnavutköy’deki bir restoranda şarkıcı Emre Kaya ile objektiflere yansıdı. Flaşların patlamasıyla şaşkınlık yaşayan ikili, birbirlerine bakıp gülmeye başladı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 3066 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 11:36 (21 okuma)

Gonca Vuslateri: “En Az Parayla, En Sevilen Karakteri Oynadım! Senaristin Suçu Mu?”
Haberler Oyuncu Gülse Birsel’in evine gelen 2 bin 550 liralık elektrik faturasını paylaşmasına tepki gösteren oyuncu Gonca Vuslateri, “Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım. O gelen elektrik faturasından 75 TL daha düşüktü hem de” dedi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2208 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 11:30 (20 okuma)

‘O Ses Türkiye’ Finalinde Oğuzhan Koç’a Demet Özdemir Göndermesi!
Haberler Demet Özdemir-Oğuzhan Koç ayrılığı ile ilgili ‘O Ses Türkiye’ finali ilginç bir diyaloğa sahne oldu. Oğuzhan Koç, keyifsiz olmadığına dair yapılan yorumlara “Üzücü bir hafta” yanıtını verdi. Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş’in art arda yorumları ise gündem oldu. İşte finalde yaşananlar... (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 3772 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 10:54 (18 okuma)

Linet’ten Gülşen Yorumu: Çok Büyük Teşhircilik Gibi Duruyor
Haberler Son dönemde giydiği sahne kıyafetleriyle bazı kesimlerce eleştiri oklarının hedefinde olan Gülşen’e, Linet’ten de bir yorum geldi. Linet, sözleriyle adeta yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2512 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 23.01.2022 Saat: 09:53 (19 okuma)


< 1 2  3  ...   En Son Sayfa

News ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag