Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 26.02.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 217 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 217
Üye: 0
Toplam: 217

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 142,533,122
  • Bugün: 7,105
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Feb 26, 2024
  • 06:09 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
AF (Grup) - Ferit Tunçer
Bookmark and Share
    Geri Dön   (11637 okuma)Sanatçı: AF (Grup)
(GRUP) AF

FOTO GALERİ
Daha önce çeşitli gruplarda ve 1990’dan beri de Athena Grubu’nda bas gitar çalan Asrın Tuncer 1993’te gruptan ayrıldı ve ilk grupları çocukluk arkadaşı Ferit Tunçer (Vokal), Barış Yıldırım (Gitar), Asrın Tuncer (Bas) ve Emre Tüfekçi (Davul) tarafından İllegal Süttozu ismiyle kurulmuştu. Grup, Visions Of Insanity isimli bir şarkıya da klip çekmişti.

Adını grubun iki solisti, Asrın Tuncer ve Ferit Tunçer’in başharflerinden alan AF, 1995 yılında kuruldu.

Grubun dört kişilik ilk kadrosunda yer alan diğer iki isim; Emre Irmak ve Barış Yıldırım oldu. Uzun yıllar rock barlarda sahne alan grup ilk albümünü “AF 1” adıyla 1996 yılında çıkardılar. Prodüktörlüğünü Şehrazat’ın yaptığı albüm; “Af Çıkıyor”, “Kızancıklar” ve “Taş Gibi” şarkılarıyla büyük beğeni kazandı. Bu albümün ardından Emre Irmak ve Barış Yıldırım’ın gruptan ayrılması ve Levent Atlıer, Berk Evren, Murat Bekin, Serkan Özgen’in katılmasıyla sahne performanslarını güçlendirdiler.

Bu albümde yer alan “Kızancıklar” ve diğer parçalara çekilen klipler, tüm kanallarda yayınlandı ve bu şarkılar uzun bir süre müzik severlerin dillerinden düşmedi. Albüm sonrası tüm Türkiye’yi kapsayan bir turneye çıktılar.

1997 yılında ikinci albümleri ‘AF II’yi yayınladılar. Altı kişilik kadroları ve kendi tarzlarındaki başarılı performanslarıyla müzik dünyasındaki yerlerini pekiştirdiler. Prodüktörlüğünü Atilla Binatlı ve aranjörlüğünü Kaveh Bahçeban, Tamer Özkan ikilisinin yaptığı albümde on şarkıya yer verdiler. Bu albümde Barış Manço’ya ait iki parçayı da yorumladılar. Barış Manço’nun o zamana kadar on yedi dilde yorumlanan ünlü şarkısı ‘Nick The Chopper’ı yine Barış Manço’nın yazdığı sözlerle ve “Evelallah” ismiyle ilk defa Türkçe yorumladılar. Albümde yer alan; söz ve müziği Barış Manço’ya ait “Evelallah” adlı şarkıya çekilen klip ile de Kral TV Müzik Ödüllerinde En İyi Grup Ödülü’nü aldılar. Barış Manço şarkısı ‘Lambaya Püf De’ye yeni bir yorumla hayat verdiler. Kendi tarzlarında yorumladıkları “Yandım Ateşinde”, “Olmaz Olmaz” gibi anonim türküler de müzikseverlerin beğenisini kazandı.

Her iki albümünde de Anadolu motiflerini rock tarzıyla harmanlayan grup, kendi stillerini yaratarak pop müzikte yeni bir akım başlattı. Mesaj kaygısı taşımayan, mesaj verme gibi bir misyonu yüklenmediklerini söyleyen AF üyeleri, kendilerini kitle sanatçıları olarak değerlendirerek kitlelere şarkı söylemek, onları eğlendirmek ve çoşturmak için varolduklarını vurguluyorlardı. Müziklerindeki en önemli unsurlardan birinin ise erotizm olduğuna dikkat çekiyorlardı.

1998 yılında kişisel anlaşmazlıklar sebebiyle grup üyeleri yollarını ayırmaya karar verdiler.

1999 yılında Barış Manço’nun vefatından sonra, Kurtalan Ekspres’in solistliğini üstlenmesi ve bu arada 2000’de çıkacak olan kendi solo albüm çalışmasına başlamasıyla Asrın Tuncer, kurucularından olduğu AF grubundan tamamen koptu.

Bu karar sonrası müziğe ara vererek Isparta’da vatani görevini yerine getiren Ferit Tunçer, 1999 yılında görevini tamamlayıp terhis oldu. Müzik piyasası tarafından tanınmamış genç müzisyenlerle AF’ı kurma kararı aldı. Murat Ezber ile grubu yeniden kurdu. Bu süre içinde İsmail Şen ve Aydinç Kişin’in de gruba katılması ardından albüm çalışmalarına başladılar. İlk iki albümündeki alaturka etkili rock soundu yerine, pop-rock tarzı çalışmayı benimseyen grup Cem Bezeyiş’in stüdyosunda yeni albümleri “Beş Mevsim”i kaydetti ve 2001’de yayınladı. Albümle aynı adı taşıyan “Beş Mevsim” adlı şarkıya Ahmet Zafer Demirci tarafından klip çekildi.

3 yıllık bir çalışma döneminden sonra da 2004 yılının Temmuz ayında “46:19” adlı albüm “Yarının Anıları” adını taşıyan şarkının klibi ile piyasaya çıktı.

2009’da Ferit Tunçer, “Gri Düşler” adıyla bir solo albüm çıkarttı.

2012 yılında Grup AF’ın kendi adını taşıyan ilk albümü “AF” Bonus Müzik [Avrupa Müzik] etiketiyle yeniden basılıp yayınlandı.

Ferit Tunçer’den Adil Bir Dünya İçin Şarkı “Hüküm”

Ferit Tunçer dijital platformlardaki çıkış şarkısı “Hüküm”ü OnAir Sahne etiketiyle yayımladı.

Aslında müzikseverlerce yakından tanınan bir isim Ferit Tunçer. Rock ve metal dinleyicileri İllegal Süttozu ve nreAson grubundan, popüler müzik dinleyicileri ise 90’ların unutulmazlarından AF grubunun solisti olarak tanıyor onu. Ve Ferit Tunçer artık solo projelerine ağırlık vermiş durumda.

“Hüküm”, sert tarzı, mesaj içeren sözleri ile özlediğimiz soundda bir şarkı.

Ferit Tunçer şarkının yolculuğunu şöyle dile getiriyor:

“Gezegenin, doğanın, hayvanların, birey ve toplumların adalet arayışı ve hüküm isteği beni bu şarkının sözlerini yazmaya yönlendirdi ve bu soruna bir ses olmak istedim. En kısa zamanda adalet ve hükmün eşit sağlandığı bir dünyada yaşamamızı dilerim.”

Şarkının ruhuna uygun olarak karanlık temada gerçekleşen klipte müzisyen performansına öncelik verilmiş. Klibin yönetmenliği ve montajı ise “the Eye of the Witch” tarafından gerçekleştirildi.

Ferit Tunçer, teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak kendi kayıt stüdyosunu kurup sadece besteci ve solist kimliği ile yer almayan; kayıt, mix ve masteringini de kendisi yapabilen bağımsız bir müzisyen.

“Hüküm” şarkısını dijital platformalardan, klibini ise OnAir Sahne YouTube kanalından takip edebilirsiniz.
(Kaynak: cerezzine.com - 21.09.2021)

Ferit Tunçer’in Yeni Şarkısı “Değişmeli” OnAir Sahne Etiketiyle Yayımlandı

Geçtiğimiz yıl solo kariyerine ağırlık veren Ferit Tunçer, yine toplumsal tepkilerimize tercüman olan bir şarkı ile müzikseverlerle buluştu. Sözleriyle dinleyiciye değişmekten ve değiştirmekten korkmamaya davet eden “Değişmeli” rock soundu ile de yayımlandığı ilk günden itibaren Apple Music Türkiye ve Fizy Müzik listelerinde yer aldı.

Şarkının hikayesini Ferit Tunçer şöyle anlatıyor:

“Hepimizin hayatında bazen paylaştığımız bazense anlatamadığımız kırgınlıklar, karşılaştığımız zorluklar oluyor. Bugün geldiğimiz noktaya bakınca tüm dünyayı etkisine alan ne yöne gittiğini hala bilmediğimiz salgını bile unutturan, aslında hukuk, adalet ve liyakat doğru işlese var olmaması gereken birçok ortak kaygılarımız ve korkularımız var. Yaşam hepimiz için giderek zorlaşıyor ve gelecek planları yapamaz hale geliyoruz.

İşte bu şarkının hikayesi burada başlıyor. Bu şarkı, göz göre göre gelen ama birlikte değiştirebileceğimiz gelir eşitsizliği ve yoksulluğu, kadın cinayetlerini, adalet sorunu, çevre katliamının yansımasıdır.”


Ferit Tunçer’in “Değişmeli” isimli yeni single çalışması müzisyen performansına öncelik verilen CGI destekli klip olarak yayına hazırlandı. Klibin yönetmenliği ve montajı bir önceki şarkısında da olduğu gibi yine “the Eye of the Witch” tarafından gerçekleştirildi.

“Değişmeli” şarkısını dijital platformalardan, klibini ise OnAir Sahne YouTube kanalından takip edebilirsiniz.
(Kaynak: www.muzikekspres.com - 19.01.2022)

Ferit Tunçer’den Yeni Tekli: “İstanbul’da Ben”

Ferit Tunçer yeni şarkısı ‘İstanbul’da Ben’i bağımsız olarak yayımladı. Müzik kariyerinin son döneminde solo projelerine ağırlık veren Ferit Tunçer’in yeni şarkısı “İstanbul’da Ben”, sekiz şarkıdan oluşan bir serinin ilk şarkısı.

Yakın zaman aralıklarıyla devam edecek şarkılar bütününde bir hikâyeyi, hikâye de albümü oluşturacak.

Ferit Tunçer projenin ilk şarkısı ‘İstanbul’da Ben’i şöyle anlatıyor:

“Yaşadığımız sokaklar, mekanlar ve her şey hızla değişirken, İstanbul gibi ilişkisinde giderek kendi de silinen, hayal kurmaktan vazgeçen ve orada sıkışıp kalmış bir ruhun; korksa da yeni bir başlangıç yapıp yola çıkma hikayesi.”

Sözleriyle birçok ruh halini yakalayan şarkı, enerjisini rock müzikten alıyor. İstanbul’u farklı açılardan yansıtan görüntülerin de yer aldığı şarkının klibini ise Ferit Tunçer’in YouTube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.
(Kaynak: www.magazinci.com - 18.10.2022)

Ferit Tunçer Yeni Şarkısı İle ‘Tükenmiş Kalpler’i Anlatıyor

Geçen ay yayımladığı yeni şarkısı “İstanbul’da Ben” ile 2023’ün bahar aylarında bağımsız olarak yayımlayacağı albümün haberini veren Ferit Tunçer, albümden ikinci şarkı olan ‘Tükenmiş Kalpler’i geçtiğimiz günlerde dinleyiciyle buluşturdu.

Sanatçı imzasını taşıyan rock şarkı herşey tükenirken çıkış aramanın zorluğunu ve bıraktığı izleri anlatıyor.

Melankolik ezgiler ve vurucu sözlerle harmanlanmış rock şarkı müzik dinleyicisine sanatçının prodüktörlüğünde sunuluyor.

‘Tükenmiş Kalpler’in lyrics klibi sanatçını YouTube kanalında yayımlanıyor.
(Haber: www.turkpopmuzik.net - 22.11.2022)

Ferit Tunçer’den Yeni Şarkı “İlk ve Son”

Ferit Tunçer tüm dijital ve telif geliri ile depremzede öğrencilere burs verecek dernek ve vakıfları destekleyeceği ‘İlk ve Son’u bağımsız olarak yayımladı.

“‘Umut’ fikrinin nasıl başladığını Ferit Tunçer şu sözlerle anlatıyor: “6 Şubat’ta yaşanan Kahramanmaraş - Hatay depremlerinde milyonlarca insanımız etkilendi ve on binlerce canımızı kaybettik... Şu gerçeğin farkındayız bu süreç bir günde tek bir destekle üstesinden gelinecek bir durum değil. Sürekliliği olan bir destekte bulunmak için depremden kısa süre önce yayımladığım Sonunda Yıkıldı ve yeni yayımladığım İlk ve Son`un tüm gelirini depremden etkilenen öğrencilerin eğitimi yarıda kalmaması için şarkının söz yazarı Özden ile beraber eğitim bursu veren dernek ve vakıfları destekleme kararı verdik. İlk etapta Türk Eğitim Vakfı`nın Yarıda Kalmasın burs fonuna şarkının gelirini aktaracağız. Çoğul bir dille anlatıyoruz çünkü, bu destek şarkıları dinlemeniz, klibini izlemeniz ve satın almanızla oluşacak gelir ile daima bu amaç için kullanılacak ve bunu bu şarkılar yayında olduğu sürece hep birlikte devam ettireceğiz. Yaraları hep beraber sarmaya iyileştirmeye çalışacağız ve unutmayacağız.”

Müziği ve düzenlemesi Ferit Tunçer’e, sözleri Özden Tunçer’e ait “İlk ve Son” adlı şarkısını dijital platformlardan ve klibini ise yine sanatçının YouTube kanalından izleyebilirsiniz.
(Haber: www.magazinci.com - 19.04.2023)

Grup üyeleri :
Asrın Tuncer (Vokal): 25 Mayıs 1973 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Radyo-TV Bölümü’ne girdi. AF’tan önce Athena da dahil çeşitli gruplarda solistlik ve bas gitaristlik yaptı. Ardından çocukluk arkadaşı Ferit ile AF’ı kurdu. Kendisini fevrî, çalışkan ve hırslı olarak tanımlayan Asrın’ın beğendiği isimler arasında Metallica ve Bruce Springteen yer alıyor.

Levent Atlıer (Klavye): 17 Aralık 1971’de İstanbul’da doğan Levent, oniki yaşında piyano çalmaya başladı. Marmara Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü’nden 1997 yılında mezun oldu. İstanbul’un hemen hemen tüm barlarında profesyonel olarak müzisyenlik yaptı. Müzik ayrımı yapmadığını ve her türden hoşlandığını söyleyen Levent’in gelecekteki planları arasında bir müzik stüdyosu açmak yer alıyor.

Berk Evren (Bas Gitar): 2 Eylül 1973’de İstanbul’da doğdu. Onbeş yaşından beri bas gitar çalıyor. Profesyonel olarak müziğe başlaması lise yıllarında kurduğu rock gruplarıyla oldu. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisi olan Berk, AF’tan önce Özlem Tekin’le çalıştı. Dream Theatre ve Queensryche en çok beğendiği gruplar. 1997 yılında gruba dahil oldu.

Murat Bekin (Davul): 13 Haziran 1968 Ankara doğumlu. 1986 yılından itibaren Ankara’da çeşitli amatör gruplarla çalıştı. Ankara ve İstanbul’da bir çok rock grubuyla birlikte sahne aldı. Bir süre Özlem Tekin’le çalıştıktan sonra 1997’de gruba katıldı. Sinirli, aynı zamanda neşeli bir mizaca sahip olduğunu belirten Murat, new age türü müziklerden ve Rush, Genesis, Yes gibi gruplardan hoşlanıyor.

Taner Tanrıöver (Gitar): 19 Ekim 1972’de İstanbul’da doğan Taner, uzun yıllar boyunca Avusturya’da yaşadı. 1997 yılında gruba katıldı. Her türlü rock müziği dinlemekten zevk aldığını belirten Taner’in bilim kurgu türünde henüz yayınlanmamış bir kitabı yer alıyor.

Ferit Tunçer (Vokal):
FOTO GALERİ

13 Nisan 1974’de İstanbul’da dünyaya geldi. Ortaokul yıllarında gitar dersleri alarak müziğe ilk adımını attı. 1985-1990 yılları arasında çeşitli gruplarda solistlik yaptı. Dark Grave (1989), Metafor, Athena (1992 - One Last Breathe), Illegal Süttozu (1993 - Visions of Insanity), Af (1996 - Af / 1997 - Af II / 2001 - AF 5 / 2004 - AF 46:19) ve Nova gruplarında solist, besteci ve söz yazarı olarak yer alan Ferıt Tunçer, 2007 yılında JingleCrea..’nin kurucu ortağı oldu. AF’ın iki kurucusundan biri olan Ferit, karamsar, tembel ve içe dönük bir yapısı olduğunu belirtiyor. Daha çok yetmişli yılların müziğini ve Judas Priest gibi eski rock gruplarını beğeniyor. 2009 yılında “Gri Düşler” isimli solo albüme imza attı. 2009 yılında katıldığı ve 2018 yılına devam ettiği nreAson grubunda grup adına 2018 yılında“.Dirt” albümünü çıkarttı.

1999 yılı sonrası kadro:
Murat Ezber (Gitar, Vokal)
İsmail Şen (Gitar)
Aydinç Kişin (Davul)

Diskografi :
1996
AF (Albüm, Raks Müzik / Universal Müzik, 20 Haziran 1996)

1- Af Çıkıyor Af Çıkıyor
2- Kızancıklar
3- Çare mi
4- Macera
5- Sıra Bana mı Geldi
6- Taş Gibi
7- Yok Ol
8- Varım Herşeye
9- Allah Versin
10-Nice Bin Yıl Sonraya

1997
AF II (Albüm, S Müzik / Universal Müzik)

Büyütmek için T ıklay ın
1- Evelallah
2- Sahte Oyunlar
3- Esmerim Çiçeğim
4- Son Gece
5- Yandım Ateşinde
6- Bazen
7- Rüya
8- Olmaz Olmaz
9- Sevdam Vedalı
10-Lambaya Püf De

2001
Beş Mevsim (Albüm, Hammer Müzik, Mart 2001)

1. Evelallah
2. Son Perde
3. Durma Git
4. Aşkın İzler
5. Yarının Anıları
6. Bir Anda
7. İnan Bana
8. Boş Yere
9. Elveda
10.Sahte Gülüşler

2004
49:19 (Albüm, Esen Müzik, 12.05.2004)

1- Yarının Anıları (Söz & Müzik: Ferit Tunçer & Murat Ezber)
2- Böyle Ayrılık Olmaz (Söz & Müzik: Adnan Ergil)
3- Son Perde (Söz & Müzik: Ferit Tunçer & Murat Ezber)
4- Yoksun Sen (Söz & Müzik: Tufan Bayraktar)
5- Motor (Söz & Müzik: Ferit Tunçer & Murat Ezber)
6- Yaz Yaz (Söz & Müzik: Şehrazat)
7- Boşyere (Söz & Müzik: Ferit Tunçer & Murat Ezber)
8- Durma Git (Söz & Müzik: Ferit Tunçer & Murat Ezber)
9- Yıldızların Altında (Söz: Ömer Bedrettin Uşaklı, Müzik: Kaptanzade Ali Rıza Bey
10-Elveda (Söz & Müzik: Ferit Tunçer & Murat Ezber)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2009
Gri Düşler / Ferit Tunçer (Solo Albüm)

1- Biter mi Aşk?
2- Herşey Güzel Başlar
3- Meğer
4- Bir Oyundur Sürer Gider
5- Şehrin Sokakları
6- Son Nefes
7- Sonunda Yıkıldı
8- İhanetin Bedeli
9- Kendi Hayat Hikayen
(Davul: Tony Suezz, Gitar: Marshall Polin / Ferit Tunçer, Bas: Brian Jr. Whitman, Klavye / Yaylı Çalgılar: Anna Leah Suezz, Vokaller: Ferit Tunçer, Kayıt: JingleCrea / Stüdyo M.T.S Tony Suezz / Ferit Tunçer, Mix / Mastering: JingleCrea, Tony Suezz, Ferit Tunçer)

2012
AF (AF Albümü, Bonus Müzik [Avrupa Müzik])
(Haziran 1996’da Raks Müzik / Universal Müzik etiketiyle çıkan albümün [YENİ BASIMI])

1- Af Çıkıyor
2- Kızancıklar
3- Çare mi
4- Macera
5- Sıra Bana mı Geldi
6- Taş Gibi
7- Yok Ol
8- Varım Herşeye
9- Allah Versin
10-Nice Bin Yıl Sonraya


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

2021
15 Mayıs 2021
Ferit Tunçer - Evgeny Khmara Humanity (Scorpions - Humanity Piano Vocal Cover)

Hüküm / Ferit Tunçer (Solo Single, OnAir Music, 10.09.2021)

1- Hüküm - 04:02

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Değişmeli / Ferit Tunçer (Solo Single, OnAir Music, 14.01.2022)

1- Değişmeli - 03:53Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aşıklar Gece Ölür (Original Soundtrack) (Albüm, On Air Music, 12.08.2022)

8- Düşman Oldum Hayata / Ferit Tunçer - 03:33

İstanbul’da Ben / Ferit Tunçer (Solo Single, Ferit Tunçer, 14.10.2022)

1- İstanbul’da Ben - 03:53Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Tükenmiş Kalpler / Ferit Tunçer (Solo Single, Ferit Tunçer, 11.11.2022)

1- Tükenmiş Kalpler - 04:06Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

2023
İlk Ve Son / Ferit Tunçer (Solo Single, Ferit Tunçer, 14.04.2023)

1- İlk Ve Son - 04:39


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Başka Zamanlara Serbest Düşüş (Solo Albüm, Ferit Tunçer, 22.09.2023)

1- Meğer Ne Kadar Çok Sevmişim - 04:55
2- Her Şey Güzel Başlar - 04:34
3- Sana Da Bunlar Olur Mu? - 03:45
4- Biter mi Aşk - 04:12
5- Sonunda Yıkıldı - 04:02
6- Tükenmiş Kalpler - 04:05
7- İki Vücut Tek Ruh - 04:25
8- Bana Sorma - 03:35
9- İstanbul’da Ben - 04:05

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

2024
Hodri Meydan (Derleme Albüm, On Air Music, 09.02.2024)

8- Ferit Tunçer – Değişmeli (Yönetim eleştirisi) - 03:53

Ferit Tunçer
Resmi Facebook Profil Adresi:
www.facebook.com/ferit.tuncer/
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/ferittuncerofficial
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/ferittuncer
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/ferittuncer
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/ferittuncer
Resmi Reverbnation Adresi:
www.reverbnation.com/ferittunçer
MySpace Adresi:
myspace.com/ferituncer
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Ferit_Tunçer
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (11637 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag