Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 25.06.2022

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 316 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 316
Üye: 0
Toplam: 316

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 113,727,795
  • Bugün: 12,134
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jun 25, 2022
  • 04:40 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Atiye (Deniz)
Bookmark and Share
    Geri Dön   (14744 okuma)

Atiye (Deniz)
ATİYE (DENİZ)
FOTO GALERİ
Atiye Deniz, hem Türk hem de Avrupa kültürü ile büyüdü. Türkiye’ye ayak bastığından kısa bir süre sonra yorumları duyulmaya başladı.

İki kültürü de içine sindiren Atiye, büyülü becerisi ve Türk olarak çarpan yüreği ile yeni bir tarz müzik yarattı. Bu tarz, Türk oryantal müziği ile R&B ile Soul tarzlarını birleştiriyor. Bu tarz ile sıradışı bir tür müzik yaratmış oldu.

18 yaşında bu büyük performansının nedeni, daha bebekliğinden itibaren içinde büyüdüğü müzik dünyasıdır.

Bir Türk baba ve bir Hollandalı annenin kızı olarak 22.11.1988’de Almanya’nın Bremen kentinde dünyaya geldi. İlkokulun yarısını Bremen’de yarısını da İzmir’de gitti. ABD’de ve Hollanda’da birer yıl okudu. Kısa bir süre Fransa’da okuduktan sonra yüksek okulu Bremen’de bitirdi.

Müzik kültürü ailesinden mirastır. 6 yaşında piano dersleri almaya başladı. O yıllarda ünlü bir Bulgar piyanistinden ders alıyordu. Bu müzik dersleri sayesinde Atiye Deniz, kendi müziğini ve sözlerini yapmaya başladı.

“Don’t Think” şarkısı 2 milyon üzerinde kişi tarafından dinlendi ve Atiye’yi tüm müzik dünyasına tanıntı.

3 yaşından beri aldığı dans dersleri ile de mükemmel bir beden dili kullanmakta. Egzotik sesi ve büyüleyici dansları ile dikkatleri çekmekte.

Bir hayat felsefesi olarak hayvan ve doğa severlerden biri olan Atiye farklı farklı kültürdeki kentlerde yaşamamış olması nedeniyle 5 dili çok iyi konuşabiliyor.
(NOT: Yukarıdaki bölüm, Sanatçının İngilizce web sitesindeki İngilizce biyografisinden Türkçeye çevrilmiştir.)

Hem Türkçe, hem de İngilizce seslendirdiği “Don’t Think” (Sanma) isimli şarkısıyla dikkat çeken Atiye Deniz, İskender Paydaş’ın aranjörlüğünü ve prodüktörlüğünü üstlendiği Türkçe albümünü çıkarmaya hazırlanıyor...

Flamanca, Almanca, İngilizce, Fransızca ve Türkçe olmak üzere beş dil bilen 20 yaşındaki Atiye Deniz, albümünde Teoman’la da düet yaptı.
(Alıntı: www.sozmuzik.com - 14 Ekim 2008)

2007’de çıkardığı ilk solo albümü ile müzik dünyasına adım atan Atiye’nin, kendi ile aynı ismi taşıyan ikinci solo albümü Sony Music tarafından yayımlanacak. Atiye’nin prodüktörü, albümde birçok şarkının söz ve müziğine de imza atan değerli müzisyen İskender Paydaş.

13 şarkıdan oluşan albümün çıkış şarkısı ‘Muamma’nın sözleri İskender Paydaş ve Murat Çekem imzası taşırken, şarkının iddialı düzenleme ve müziği İskender Paydaş, Atiye ve Phillip Elwart’a ait.

Besteci ve söz yazarı kimliğini bu albümde de ön plana çıkaran Atiye; İskender Paydaş, Phillip Elwart ve Alman ses mühendisi Manuel Gromile ile “Günaydın”, “Muamma”, “Yalancı Mevsim”, “No body” şarkılarının bestelerini birlikte yaptı. Albümdeki “Don’t Think” şarkısının söz ve bestesi ile “Dondurma”, “Bile Bile” şarkılarının besteleri de yine Atiye’ye ait.

Ayrıca bu albümde “Aşkına Da Sana Da” isimli şarkıda söz ve bestesiyle Nazan Öncel, “Yalancı Mevsim”, “Günaydın”, “Dondurma”, “Bile Bile” şarkılarının sözleriyle de Orhan Yılmaz yer alıyor. Atiye’nin Teoman ile yaptığı düet olan “Kal” isimli parçada ise sözler Murat Çekem’e müziği İskender Paydaş ve Murat Çekem’e ait.

Albümün dikkat çeken diğer bir şarkısı olan “Salla”nın bestesi İskender Paydaş ve Murat Çekem’e, sözleri başarılı söz yazarı İsra Gülümser’e ait. Ayrıca Gülümser’in sözlerini yazdığı “Deli Ya” isimli şarkının bestesi de dünya çapında ünlü bir besteci olan Phoebus Tassopoulos’a ait.

Atiye’nin ilk video klibi, yeni yılın ilk günlerinde radyo listelerine üst sıralardan giriş yapan albümün çıkış şarkısı “Muamma”ya geçtiğimiz günlerde başarılı yönetmen Murad Küçük tarafından 16 mm. film formatında çekildi. Dennis Madden da klipte görüntü yönetmeni olarak yer aldı.

Atiye, iki yıl aradan sonra 2011’de 3. stüdyo albümü ‘Budur’u, yakında Pasaj Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Atiye’nin söz yazarı ve besteci kimliğinin de ön planda olduğu yeni albümünde on şarkı yer alıyor.

Nihat Odabaşı’nın fotoğraflarını çekip, grafik tasarımını yaptığı albümün ilk video klibi “Budur” şarkısına Murad Küçük yönetmenliğinde çekildi. Atiye’ye sahne performansında eşlik eden dansçılarının da yer aldığı klip, yüksek görüntü kalitesi ve dans koreografisi ile dikkat çekiyor.
(Kaynak: baharyeli.com)

Atiye Avrupa’ya Açılıyor!

Atiye’nin İngilizce single çalışması “Bring Me Back” 27 Temmuz’dan itibaren Almanya, Avusturya ve İsviçre’de müzik marketlerdeki yerini alacak.

Şarkı Audio Kingdom Records etiketiyle dinleyicilerine ulaşacak. Şarkının söz ve müziğini Daniel Nitt ve Alex Geringas ile birlikte yapan Atiye, yorumculuğunun yanı sıra müzisyen kimliğiyle de öne çıkıyor...

Gelecek ay da Türkiye’de satışa sunulacak olan şarkının klibi de Almanya’nın önemli yönetmenlerinden Sören Schaller tarafından çekildi.

Single’ın yayınlanmasıyla birlikte Atiye, Almanya’da birkaç hafta boyunca, Alman basınına sahip radyo röportajları ve TV kanallarına röportaj vererek promosyon çalışmaları yapacak ve birçok online bloglar ile de iletişimde olacak.

Atiye ayrıca yeni İngilizce albümünü piyasaya çıkardıktan sonra yıl sonuna doğru Almanya, Avusturya ve İsviçre’nin önde gelen kulüplerini dolaşarak şarkılarını dinleyicileriyle bire bir buluşturacak.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 25.07.2012)

Hareketli şarkıları, kendine özgü tarzı ve danslarıyla pop müzik dinleyicilerinin yakından takip ettiği Atiye, Avrupa’ya açılmaya hazırlanıyor.

Her yıl düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması anketlerinde de müzikseverlerin tercih ettiği isimlerden biri olan genç şarkıcı, yeni şarkısının tanıtımına başladı.

Almanya doğumlu Türk şarkıcı Atiye, 27 Temmuz’da Avrupa’da yayımlanacak olan single çalışması ‘Bring Me Back’i Alman müzikseverlerle buluşturdu.

Almanya’nın en çok izlenen dizilerinden biri olan ‘Gute Zeiten-Schlechte Zeiten (İyi Günler-Kötü Günler)’ dizisinde rol alarak kendisini oynayan şarkıcı, dizide Sıla Şahin’in canlandırdığı Ayla ile Jörn Schlönvoigt’un oynadığı Phillip karakterlerinin düğününe katılarak “Bring Me Back” adlı şarkısını seslendirdi.

Hareketli altyapısıyla dikkatleri çeken şarkının video klibi de izleyicilerle buluştu.
(Kaynak: www.aveamuzik.com - 25.07.2012)

Atiye Kalp Hırsızı Oldu!

Pop müziğin genç ve başarılı ismi Atiye, iki yıl aradan sonra yayımlayacağı ve İskender Paydaş’ın müzikal direktörlüğünde hazırladığı dördüncü stüdyo albümünü Mayıs ayında müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Yeni albümle aynı adı taşıyan sözleri Murat Güneş’e, müziği Hint müzisyenler Pritam Chakraborty ve Irshad Kamil’e ait “Soygun Var” şarkısı ile çıkış yapan Atiye, şarkının video klibiyle de ekranlara gelmeye başladı.

Nihat Odabaşı yönetmenliğinde kliplenen çalışmada Atiye, dans ve oyunculuk yeteneğini sergiledi. Çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde, 25 saatte tamamlanan klipte Atiye, aşık olduğu adamın kalbini çalmak için çetesiyle soygun planlayan bir kadını canlandırıyor.
(Kaynak: www.aveamuzik.com - 26.04.2013)

Pop müziğin genç ve başarılı ismi Atiye, iki yıl aradan sonra, 4. stüdyo albümü ‘Soygun Var’ı 16 Mayıs’ta, Pasaj Müzik etiketi ile, müzikseverlerin beğenisine sundu. Albüm yayınlanmadan önce çıkış şarkısı ‘Soygun Var’’ı dinleyicileri ile paylaşan Atiye, müzik listelerine bu şarkısı ile hızlı bir giriş yaptı.

Atiye, yorumculuğunun yanı sıra besteci kimliğinin de öne çıktığı enerji yüklü yeni albümü ‘Soygun Var’ı İskender Paydaş’ın müzikal direktörlüğünde hazırladı. Kayıtları Pay ve Babajim stüdyolarında tamamlanan albümün, mixleri Özgür Yurtoğlu ve İskender Paydaş, masteringi ise Çağlar Türkmen tarafından yapıldı.

10 şarkının yer aldığı “Soygun Var” albümünde Atiye’ye ait 4 bestenin yanı sıra, Nazan Öncel, Murat Güneş, Deniz Erten, Bora Duran, Alişan Göksu, Serkan Karayiğit, Pritam Chakraborty, Irshad Kamil, Phouebus Tassopoulos, İskender Paydaş ve Orhan Yılmaz gibi söz yazarı ve besteciler yer aldı.

Atiye ‘Soygun Var’ın Klibinde ‘Kalp Hırsızı’ Oldu

Atiye’nin yeni albümü ile aynı adı taşıyan, türkçe sözleri Murat Güneş’e, bestesi Hint müzisyenler Pritam Chakraborty ve Irshad Kamil’e ait, ‘Soygun Var’ şarkısına aynı zamanda albüm fotoğraflarında da birlikte çalıştığı Nihat Odabaşı yönetmenliğinde klip çekildi. Atiye’nin dans ve oyunculuk yeteneğini sergilediği klibin çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde, 25 saatte tamamlandı. Atiye, klipte aşık olduğu adamın kalbini çalmak için çetesiyle soygun planlayan bir genç kızı canlandırdı.

“Soygun Var” Albümünün Sürpriz Konuğu: Emre Aydın

“Soygun Var” albümünde Atiye’nin dinleyicilerine bir de düet sürprizi yer alıyor. Bestesi kendisine, sözleri Orhan Yılmaz’a ait “Sor” şarkısında Atiye’ye, rock müziğin başarılı erkek vokallerinden Emre Aydın eşlik etti.

Nazan Öncel’le Yeniden…

Atiye, 2009 yılında yayınladığı ‘Atiye’ albümünde seslendirdiği Nazan Öncel şarkısı ‘Aşkına da Sana da’ dan 4 yıl sonra, ‘Soygun Var’ albümünde yine bir Nazan Öncel şarkısı seslendirdi. Elektro pop şarkısı olan ‘Uyan Da Gel’ albümün en dikkat çekici şarkılarından biri.

Atiye ’’Dikkat Soygun Var’’!

Pop müziğin genç ve başarılı ismi Atiye, iki yıl aradan sonra, 4. stüdyo albümü ‘Soygun Var’ı 17 Mayıs’ta, Pasaj Müzik etiketi ile, müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Albüm yayınlanmadan önce çıkış şarkısı ‘Soygun Var’’ı dinleyicileri ile paylaşan Atiye, müzik listelerine bu şarkısı ile hızlı bir giriş yaptı.

Atiye, yorumculuğunun yanı sıra besteci kimliğinin de öne çıktığı enerji yüklü yeni albümü ‘Soygun Var’ı İskender Paydaş’ın müzikal direktörlüğünde hazırladı. Kayıtları Pay ve Babajim stüdyolarında tamamlanan albümün, mixleri Özgür Yurtoğlu ve İskender Paydaş, masteringi ise Çağlar Türkmen tarafından yapıldı.

10 şarkının yer aldığı ‘Soygun Var’ albümünde Atiye’ye ait 4 bestenin yanı sıra, Nazan Öncel, Murat Güneş, Deniz Erten, Bora Duran, Alişan Göksu, Serkan Karayiğit, Pritam Chakraborty, Irshad Kamil, Phouebus Tassopoulos, İskender Paydaş ve Orhan Yılmaz gibi söz yazarı ve besteciler yer aldı.

Atiye ‘Soygun Var’ın Klibinde ‘Kalp Hırsızı’ Oldu

Atiye’nin yeni albümü ile aynı adı taşıyan, türkçe sözleri Murat Güneş’e, bestesi Hint müzisyenler Pritam Chakraborty ve Irshad Kamil’e ait, ‘Soygun Var’ şarkısına aynı zamanda albüm fotoğraflarında da birlikte çalıştığı Nihat Odabaşı yönetmenliğinde klip çekildi. Atiye’nin dans ve oyunculuk yeteneğini sergilediği klibin çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde, 25 saatte tamamlandı. Atiye, klipte aşık olduğu adamın kalbini çalmak için çetesiyle soygun planlayan bir genç kızı canlandırdı.

“Soygun Var” Albümünün Sürpriz Konuğu: Emre Aydın

‘Soygun Var’ albümünde Atiye’nin dinleyicilerine bir de düet sürprizi yer alıyor. Bestesi kendisine, sözleri Orhan Yılmaz’a ait “Sor” şarkısında Atiye’ye, rock müziğin başarılı erkek vokallerinden Emre Aydın eşlik etti.
(Kaynak: www.magazinci.com - 16.05.2013)

İskender Paydaş Ve Atiye Ortaklığının Yeni Ürünü: “Yetmez”

Pop müziğin genç yıldızı Atiye ve başarılı prodüktör İskender Paydaş sürpriz bir projeyle yeniden müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Dijital müzik platformlarından yayınlanmaya başlayan “Yetmez” şarkısının sözleri Murat Güneş’e, beste ve düzenlemesi İskender Paydaş’a ait.

“Yetmez”, müziklerini İskender Paydaş’ın yaptığı, başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Özgü Namal’ın paylaştığı, Atiye’nin de konuk oyuncu olarak yer aldığı “Bu İşte Bir Yalnızlık Var” filminin final sahnesinde Atiye tarafından seslendirilmişti.

Şarkının video klibi; aynı zamanda filmin de yönetmen koltuğunda oturan Ketche tarafından, Orion stüdyolarında 12 saat süren çalışmalar sonunda tamamlandı.

İskender Paydaş şarkı için: “Yetmez üç yıl önce rüyamda yaptığım bir şarkı. Rüyamda Atiye söylüyordu. Şimdi rüyam gerçekleşti. Bu şarkının davullarını çalmaktan ve vokal yapmaktan ayrı bir zevk aldım” dedi.

Atiye, 2014 yılının heyecan verici projelerinden biri olarak gördüğü “Yetmez” ve İskender Paydaş birlikteliği için ise; “Şarkıyı ilk duyduğumda çok heyecanlandım. Hem nostaljik hem güçlü bir karışım. Tam bir İskender Paydaş çalışması. Murat Güneş’inde yazdığı sözler, müziğin hikayesi ile birebir örtüştü.” dedi.

İskender Paydaş ve Atiye’nin müzikal uyumlarının en verimli çalışmalarından biri olan şarkının söz yazarı Murat Güneş “Yetmez” ile ilgili olarak; “Bu şarkı bize dayatılan bütün her şeye bir başkaldırı aslında. Bir şarkı yazarı olarak kendimi çok şanslı hissediyorum. Bunca aşk şarkısının içine yaşama dair bir şarkı da ekleyebildiğim için.” diyor.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 09.04.2014 / www.magazinci.com - 10.04.2014)

Atiye’den Yeni Şarkıya Birçok İlk

Pop müziğin genç ve başarılı ismi Atiye, sözleri babası Orhan Yılmaz’a, müziği kendisine ve aranjesi de Volga Tamöz’e ait olan “Sor” isimli şarkısına klip çekti.

Çekilen klipte birçok ilk yaşandı! Atiye ilk kez slow bir şarkısına klip çekti ve kendi orkestrası ile birlikte ilk kez kamera karşısına geçti.

Şarkıyı seslendirmek için stüdyoya gelen Atiye, seslendirme odasında girmeden ortaya muhteşem bir iş çıkardı. Volga Tamöz’ün piyano odasında oturduğu yerden mikrofonla şarkıyı seslendiren Atiye’nin bu performansı tek seferde kaydedildi.

TAYTI ÇIKARDI, ELBİSE GİYDİAtiye’den bir ilk daha… Yine ilk kez bir klibinde uzun şık bir elbise giydi. Klibin yönetmeni Murad Küçük ile birlikte Orion stüdyolarında 16 saat aralıksız süren çekimde zaman zaman Atiye duygusal anlar yaşadı.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.ucankus.com / gecce.com / teknokule.com / www.sabah.com.tr / www.emedya.org - 20.03.2015)

Atiye’den Yeni Klip “Kalbimin Fendi” Şarkısına Geldi!

Uzun zamandır tüm dünya müzik listelerinde üst sırada olan DJ Polique “Don’t Wanna Go Home” şarkısının Türkçe versiyonu için Atiye’yi seçti. Sanatçının şarkıya çektiği klibi ise ilk kez redbull.com’da yayınlandı.

Dj Polique, dünya listelerinde cok uzun zamandır üst sıraları zorlayan şarkısı “Don’t Wanna Go Home”a Türkçe versiyon hazırlamak istedi ve Atiye ile bir araya geldiler. Şarkının rap bölümlerinde ise Rap müziğin eski ve sevilen isimlerinden 9Canlı eşlik etti.

Dijital ortamlarda Ocak ayında satışa çıkan “Kalbimin Fendi”ne gelen cok iyi tepkiler sayesinde şarkıya klip çekilmesine karar verildi.

Atiye klip çekiminde 3 farklı kostüm giydi. Rap sahnelerinden giydiği kostüm gelecek vaad eden genç tasarımcılardan Nazlı Tamer’in Dystopia koleksiyonundan seçildi.

Klibin yönetmeni moda fotoğrafçısı olan Joram de Bruyne aynı zamanda klibin sanat yönetmenliğini de üstlendi.

Orion stüdyolarında 16 saat aralıksız süren çekimlerde Atiye’ye 4 dansçısı eşlik etti. Koreografi Atiye’nin baş dansçısı Aydan Uysal tarafından hazırlandı.

7 Mart 2016 Pazartesi günü saat 13:00’de, ilk kez ve sadece redbull.com’dan yayınlanan “Kalbimin Fendi” video klibi Atiyeyoutube kanalı ve tüm müzik kanallarından izlenebilecek.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 09.03.2016)

Atiye “İnşallah Canım Ya” Diyor!

Türk Pop müziğinin başarılı genç isimlerinden Atiye, yeni single’ı “İnşallah Canım Ya” ile 2016 yazına iddialı bir giriş yapıyor.

Bu yazın en dinamik şarkılarından birine imzasını atan Atiye, “İnşallah Canım Ya” ile bu yaz da dillerden düşmeyeceğe benziyor. Sözleri Murat Güneş imzası taşıyan yeni teklisinde besteci, aranjör ise Volga Tamöz.

“Joram De Bruyne” imzası taşıyan albüm fotoğrafları Atiye’nin renkli ve enerjik kişiliğini yansıtıyor.

Sony Music Türkiye etiketi ile çıkan bu yazın hit’i olmaya aday “İnşallah Canım Ya” 3 Haziran’da tüm dijital mecralarda ve klibi ile çok yakında tüm müzik kanallarında!
(Kaynak: www.magazinci.com / www.kralmuzik.com.tr - 26.05.2016)

Bülent Ersoy Klasiğine Atiye Yorumu! Atiye “Maazallah” Dedirtecek

Sony Music Türkiye ve Gzone ortaklığındaki “Gzone Rainbow Anthems Vol.2 - Gökkuşağı Marşları” albümü çıkış şarkısı olan “Maazallah” video klibiyle büyük yankı uyandıracak.

Yılların usta sanatçısı, Türkiye’nin divası Bülent Ersoy’un klasiğinin, müzik kariyeri boyunca bir çok başarılı işte imzası olan güzel sanatçı Atiye ile buluşmasıyla yeniden doğan “Maazallah”, “Gzone Rainbow Anthems Vol.2” albümünün çıkış şarkısı olarak kliplendirildi. Klipte Atiye, sesinin yanı sıra, oryantal danslarıyla izleyici de hem müzik hem de görsel bir şov etkisi yaratcak!

Sözü ve müziği Şehrazat’a ait olan şarkının Türkçe sözlerini Türkiye LGBT dünyasına hediye ederek örnek bir davranışta bulundu.

Yönetmen koltuğunda ünlü modacı Umut Eker’in oturduğu klibin çekimleri, Atiye’ye eşlik eden 40 kişilik bir cast ile birlikte 16 saatte tamamlandı. Klein’da çekimleri yapılan klipte stylinge büyük önem verildi. Klipte Atiye’nin stylingini Ece Özer, cast grubunun stylingini ise Rabia Yaman üstlendi.

ARAPÇASI DA VAR!

Şarkının bir de Arapça versiyonu olan “Alabina”yı seslendiren Atiye hem LGBT hayranlarının hem de dinleyicilerinin karşısına bambaşka bir “Atiye” olarak çıkıyor.!

Türkiye’de insan özgürlükleri ve LGBT farkındalığı için hazırlanan “Gzone Rainbow Anthems Vol.2” projesinin ikinci ayağı olan bu derleme albümde LGBT dünyasına ilham olmuş en popüler 17 orijinal yabancı şarkı yer alıyor.

Avustralyalı besteci ve şarkıcı Sia’nın LGBT bireyler için yazdığı ‘The Greatest’ şarkısı ilk kez bir derleme albümde yer alırken, Mahmut Orhan’ın “Sofi Tukker - Drinkee” Remix’i ve alternatif isimlerden Burçak’ın “Home Alone” şarkısı da albümde yer alan şarkılar arasında bulunuyor.

16 Aralık Cuma günü tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşan “Gzone Rainbow Anthems Vol.2” albümü çok yakında tüm müzik marketlerde!
(Kaynak: www.magazinci.com - 19.12.2016)

Atiye’den Yeni Single: ‘Zamansız Aşklar’

Son olarak ‘Maazallah’ coverı ile dinleyiciden tam not alan başarılı sanatçı yazı yepyeni şarkısıyla karşılıyor.

‘Zamansız Aşklar’ın bestesi anonim, sözleri Atiye ve Orhan Yılmaz’a ait şarkının aranjesi ise İskender Paydaş’a ait.
(Kaynak: www.bergamasuperfm.com - 19.05.2017)

Atiye Dünyada Parlıyor

Sevilen şarkıcı Atiye yeni teklisi “Radiant Night (Parlayan Yıldız)” ile dünyaya açılıyor.

Yurt dışında Universal Music etiketiyle tüm digital platformlarda çıkan Atiye’nin yeni teklisinin prodüktörlüğünü 7 kez Grammy Ödülü alan David Anthony üstlendi.

Sözleri Sissi Hagald ve Markus Videsater’a ait olan şarkının tanıtımı için Atiye bu ay sonu Amerika’ya gidiyor
(Kaynak: www.magazinci.com - 06.10.2017)

Planet Hum Music etiketiyle 17.11.2017 tarihinde “We Got That La” isimli İngilizce single’ını çıkardı.

Ardından yine Planet Hum etiketiyle 07.02.2018 tarihinde “Radiant Night (Parlayan Yıldız)” şarkısının 2 remiksini içeren “Radiant Night Remixes” single’ını çıkardı.

Atiye İle ‘Hisset’!

Yurt dışında İngilizce şarkılarını peş peşe çıkaran Atiye şimdi de Türkiye’deki yeni teklisini çıkarıyor.

“Hisset” adını taşıyan ve albüm habercisi niteliğindeki bu şarkı tüm digital platformlarda ve YouTube’da dinleyicilerle buluştu.

Bu güne kadar yaptığı bir çok hit şarkıyla Türk Pop Müziği’nin başarılı isimleri arasında yer alan Atiye’nin, yeni şarkısı ‘Hisset’le verdiği pozitif mesajlar dikkatleri çekiyor.

Sözleri Atiye ve Brenda Berin’e, müziği Atiye’ye, aranjesi İskender Paydaş’a ait olan ‘Hisset’in klibini ise Gülşen Aybaba çekti. Mikslarj Müzik etiketiyle çıkan ‘Hisset’in dağıtımını ise Sony Music yapıyor.

Atiye yeni şarkısını ilk kez 21 Temmuz 2018 Cumartesi tarihinde Antalya Gloria Resort Otel’de gerçekleşecek olan konserinde seslendirecek.
(Kaynak: www.magazinci.com - 20.07.2018)

Planet Hum tiketiyle sırasıyla 15.11.2019 tarihinde “Tom Tom” teklisini, ardından 22.01.2020 tarihinde de bu şarkının remikslerini içeren “Tom Tom Remixes” maxi single’ını çıkardı. 26.06.2020 tarihinde ise “We Got That La (Disco Remix)” teklisini yayımladı.

Atiye “Ses Seda Yok” Diyor

Atiye, 3 yıl süren suskunluğuna noktayı koydu. Atiye geleneksel Qawwali müziğinin üstüne sözlerini Sibel Algan’ın yazdığı yeni şarkısı ‘Ses Seda Yok’u bu Cuma Mikslarj Müzik etiketiyle dijital dünyada görücüye çıkarıyor.

Türkiye’de çıkan ilk fusion pop şarkısı olma özelliğini taşıyan ‘Ses Seda Yok’un kayıtları Mumbai ve İstanbul’da gerçekleşti.

Dünyaca ünlü Hint keman maestro’su Kala Ramnath’ın eşlik ettiği şarkıda bir tür Hint zurnası olan ‘shehnai’ ilk defa Türk şarkısında kullanıldı.

Şarkının klibinde ise Atiye modernize edilmiş şahmeran dansı ile ‘Nagina’yı (eski hint filmi dansı) kullandı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 24.11.2021)

Atiye’den Yeni Tekli: “Allem Kallem”

“Ses Seda Yok” şarkısı ile Kasım ayında iddialı bir geri dönüş yapan Atiye, bu kez arayı uzatmadan Mikslarj etiketli “Allem Kallem” isimli albümden ikinci single’ı dinleyicisiyle paylaşıyor.

Fusion pop başlığı altında farklı müzik tarzlarının bir arada harmanlandığı “Allem Kallem” geniş ritmik kombinasyonlarıyla da öne çıkarken aynı zamanda kıpır kıpır ve coşkulu bir şarkı olma özelliği taşıyor.

Şarkının sözleri Sibel Algan’a, müziği ve düzenlemesi Erol Sebebci’ye ait. Eğlenceli sözleriyle dikkat çeken ‘Allem Kallem’de artık aşkta daha cesur olmaya karar veren bir kadının hikayesi anlatılıyor.

Şarkının Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen renkli video klibinde Atiye, dans sahnelerinin koreografisinde 10 yıldan fazla süredir iş birlikteliği yaptığı en yakın arkadaşlarından Nelli Tews ile çalıştı.

Önümüzdeki aylarda diğer yeni şarkılarını kısa aralıklarla müzikseverlerin beğenisine sunacak olan Atiye, bu şarkıların da yer aldığı albümünün hazırlıklarını tamamlamak üzere.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 25.02.2022)

Atiye’den 9 Yıl Sonra 9 Şarkıdan Oluşan Yeni Albüm “Deli İşi”

Atiye, Türkiye’nin ilk fusion pop albümü ‘Deli İşi’ni dinleyicileriyle buluşturdu. Dokuz şarkıdan oluşan Mikslarj etiketli albüm Atiye’nin dokuz yıl aradan sonra yayınladığı ilk albüm.

Sibel Algan, Burcu Tatlıses Murat Güneş Zeki Güner gibi önemli isimlerin yazdığı şarkıların bulunduğu ‘Deli İşi’nde tüm şarkıların düzenlemesi albümdeki birçok şarkının bestesine de imza atan Erol Sebebci’ye ait.

Enerjik çıkış şarkısı ‘Dalgana Bak’ta bize başkalarının ne dediğini düşünmeden, kalbimizin sesini dinlememizi öğütleyen Atiye, “Kendime Not” isimli trap pop şarkısının son bölümündeki rap performansıyla dinleyicileri şaşırtacak.

‘Ses Seda Yok’, ‘Allem Kallem’ sonrası Deli İşi’nin yayınlanmasıyla birlikte albümün çıkış şarkısı ‘Dalgana Bak’ video klibi ile yayında.

Niladri Kumar, Kala Ramnath, Rakesh Chaurasia, Sabir Khan gibi dünyaca ünlü maestrolarin yer aldığı bu albüm Yunistan, Hindistan ve Türkiye‘de kaydedildi.

Atiye bu albümde asırlardır varolan, klasik hindustani müziğinin yapı taşları diyebileceğimiz; pakhawaj, bansuri, sitar, dholak, sarengi, harmonium ve tabla gibi kadim enstürmanlar kullandı. Dünyada ilk kez bu entürsmanlar türk ve arap müziği, pop ve caz ile bir araya getirildi. Ve böylece ‘Deli işi’ Türkiye’nin ilk fusion-pop albümü olmakla birlikte bu türe getirdiği yeni soluk ile de müzik dünyasına farklı bir pencere açıyor.

Yeni video klip “Dalgana Bak” Londra’da 3 günde çekildi.

‘Dalgana Bak’ın video klibi Londra’da yaşayan yönetmen Irmak Altıner tarafından 8mm film kamerasıyla çekildi. Çekimleri 3 gün süren klip için Londra metrosu set için özel olarak kapatıldı. Klip ayrıca Londra’da Hackney, Shoreditch, Bethnal Green ve Dalston’da çekildi.

Özgür hissettiren video klip

Atiye’nin Londra sokaklarında çekilen video klibinin fotoğraf çekimi (tercihi: Zendaya - Keira Knightley gibi ünlülerin portre fotoğrafçısı) Emily Hope tarafından gerçekleştirildi. Styling’de Ece Özel ile çalışan Atiye tamamı kadınlardan oluşan takım ile çalıştı. Özgürlük ve refah hissiyatı aktarmaya odaklanan video ile Atiye dinleyicisini özgür hissetmeye davet ediyor.

Klibinde dört farklı görünümle karşımıza çıkan Atiye, ana look’larında tasarımcı Sudi Etuz’un yeni koleksiyonunu tercih etti.
(Kaynak: www.magazinci.com - 20.05.2022)

Diskografi
2007
Gözyaşlarım (Albüm, Akels Production, 22.02/01.03.2007)

1. Gözyaşlarım - 03:26
2. It Hurts Me - 03:42
3. Don’t Think (feat. 2na [Salt Empoze]) - 03:53
4. You / Sen - 04:17
5. Hali Hali Hal - 03:51
6. I Love You - 03:21
7. Bana Bir İnsan Lazım - 03:42
8. Beyaz Eşya - 03:26
9. Change - 03:45
10.Gözyaşlarım (Slow) - 03:28
11.Don`t Think (Disco) (Bonus Track) - 03:52


2009
Atiye (Albüm, Sony-BMG Müzik, 24.03.2009)

1- Aşkına Da Sana Da
2- Günaydın (Söz: Orhan Yılmaz, Murat Çeken, Müzik: Atiye, Manuel Grom Kal feat. Teoman)
3- Kal (feat. Teoman) (Söz: Murat Çeken, Müzik: Murat Çeken, İskender Paydaş, Klip Yönetmeni: Gürcan Keltek, Çekim tekniği: high defination, Klip oyuncuları: Türk Milli Kick Box, Boks, Aikido, Tekvando sporcuları ve Atiye’nin hayranları)
4- Muamma (Söz: Murat Çeken, İskender Paydaş, Müzik: Atiye, Philip Ellwart, İskender Paydaş)
5- Yalancı Mevsim (Söz: Orhan Yılmaz, Müzik: Atiye, Philip Ellwart)
6- Deli Ya (Farkım Ortada) (Söz: İsra Ömürlü, Müzik: Phoebus Tassopoulos)
7- Dondurma (Söz: Orhan Yılmaz, Müzik: Atiye)
8- Salla (Söz: İsra Ömürlü, Müzik: Murat Çeken, İskender Paydaş)
9- Bile Bile (Söz: Orhan Yılmaz, Müzik: Atiye)
10-Don’t Think (Söz & Müzik: Atiye)
11-No Body (Söz: Atiye, Müzik: Atiye, Philip Ellwart)
12-Dondurma (Remix) (Söz: Orhan Yılmaz, Müzik: Atiye)
13-Salla (Remix) (Söz: İsra Ömürlü, Müzik: Murat Çeken, İskender Paydaş)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com

2010
Turkish Pop Hits 2 (Derleme Albüm, Lola’s World / Clubstar (Soulfood), 16.02.2010)
Büyütmek için TIKLAYIN Büyütmek için TIKLAYIN
2– Atiye / Askina Da Sana Da

Atiye (Dijital Albüm, Sony-BMG Müzik, 22.10.2010)

1- Askina Da Sana Da - 03:22
2- Gunaydin - 04:16
3- Kal (feat.Teoman) - 03:22
4- Muamma - 03:48
5- Yalanci Mevsim - 04:17
6- Deli Ya (Farkin Ortada) - 04:15
7- Dondurma - 03:50
8- Salla - 03:31
9- Bile Bile - 04:32
10-Don't Think - 04:04
11-No Body - 04:14
12-Dondurma Remix (By Groove Shift) - 03:56
13-Salla (Remix) - 04:03


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2011
Budur (Albüm, Pasaj Müzik, 24.03.2011)

1. Budur
(Söz: İsra Gülümser, Beste: Houssam Habib)
2. Güzelim (feat. Sultana)
(Söz: Atiye, Orhan Yılmaz, Beste: Atiye, Volga Tamöz, Rap: Sultana)
3. Baba
(Söz & Beste: Atiye)
4. Yalnızca Üzmek İçin
(Söz: Murat Çekem, Beste: Murat Çekem, İskender Paydaş)
5. Ahmet
(Söz: Orhan Yılmaz, Beste: Atiye)
6. Asla
(Söz: Atiye, Orhan Yılmaz, Beste: Atiye, VolgaTamöz)
7. Yoksun
(Söz: Orhan Yılmaz, Beste: Atiye)
8. Batum Türküsü
(Söz & Beste: Anonim)
9. Hali Hali Hal
(Söz & Beste: Anonim)
10. Budur (Suat Ateşdağlı Remix)
(Söz: İsra Gülümser, Beste: Houssam Habib)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.ideefixe.com
www.hepsiburada.com

130 Bpm Allegro / Ozan Doğulu [Pop Albüm, DMC, 17.08.2011]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
5. Aşkistan (Ozan Doğulu feat. Atiye)

Güzelim (Rapsiz Versiyon) (Single, Pasaj Müzik, 26.09.2011)

1- Güzelim (Rapsiz Versiyon) - 04:00

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2012
Bring Me Back (Maxi Single, Audio Kingdom Records, 27.07.2012)

1- Bring Me Back - 03:11
2- Bring Me Back (Instrumental) - 03:06
3- Bring Me Back (Acoustic Version) - 03:23
4- Bring Me Back (Club Remix) - 06:59

2013
Soygun Var (Single, Pasaj Müzik, 26.04.2013)

1- Soygun Var

Diijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr

Soygun Var (Albüm, Pasaj Müzik, 16.05.2013)

1- Uyan Da Gel (Söz & Müzik: Nazan Öncel)
2- Durma (Söz: Orhan Yılmaz, Müzik: Atiye)
3- Soygun Var (Söz: Murat Güneş, Müzik: Pritam Chakraborty & Irshad Kamil)
4- Senin Modan Asla Geçmez (Söz & Müzik: Deniz Erten)
5- 1 Hain (Söz: Murat Güneş, Müzik: Phouebus Tassopoulos)
6- Ya Habibi (Söz: Orhan Yılmaz, Müzik: Atiye)
7- Bonkör Dünya (Söz: Alişan Göksu & Serhat Karayiğit, Müzik: İskender Paydaş)
8- Seviyorum (Söz & Müzik: Bora Duran)
9- Korkma (Söz: Orhan Yılmaz, Müzik: Atiye)
10-Sor (feat. Emre Aydın) (Söz: Orhan Yılmaz, Müzik: Atiye)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2014
Yetmez / Atiye feat. İskender Paydaş (Single, Pasaj Müzik, 08.04.2014)

1- Yetmez - 04:01

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2015
Sor (Single, Pol Production, 25.03.2015)

1- Sor - 04:32

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Come to Me (Maxi Single, Planethum, 08.04.2015)

1- Come to Me - 05:10
2- Come to Me (Radio) - 03:28
3- Come to Me (FRQ DLX Remix) - 05:28
4- Come to Me (Radio FRQ DLX Remix) - 03:28

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Come to Me - Remixes (Maxi Single, Planet Hum, 26.06.2015)

1- Come To Me - Ricky Vauhn Remix (Electronica) - 04:00
2- Come To Me - Lem Springsteen Remix (Soulful House) - 4:56
3- Come To Me Remixes - David Anthony (NYC) Remix (House) - 07:18
4- Come To Me Remixes - UnoMas MIA Remix (House) - 07:25

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Abrakadabra (Single, Sony Müzik, Dijital 28.08.2015 / CD 26.11.2015)

1- AbrakadabraDijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.de (Almanya)
Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com

2016
Kalbimin Fendi / DJ Polique feat. Atiye & 9Canlı (Single, Monstablokaz USA, LLC, 08.01.2016, ABD)

1- Kalbimin Fendi (Single) - 02:49
2- Kalbimin Fendi (DJ Edit) - 03:37Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.de (Almanya)

İnşallah Canım Ya (Single, Sony Müzik, 16.06.2016)

1- İnşallah Canım YaOnline CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bana Git De (Orijinal Film Müzikleri) (Albüm, Gloss, 25.11.2016)

1- Cimali Vali
2- Bana Git De
3- Hayat Bu
4- Layal
5- Yol
6- Bana Git De (Kısa Versiyon)
7- Ana Kucağı
8- Cimali Vali (Enstrümantal Versiyon)

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.amazon.com

Gzone Rainbow Anthems, Vol.2 (Albüm, Sony Müzik, Dijital 16.12.2016, CD 23.12.2016)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Atiye - Maazallah
17.Atiye - Albina (Catwork Remix)

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com

2017
Zamansız Aşklar (Single, Columbia, 19.05.2017)

1- Zamansız AşklarDijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
open.spotify.com
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Radiant Night (Single, Planet Hum Music, Distributed by Universal Music AB, 01.09.2017)

1- Radiant NightDijital Satış Noktaları:
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com

We Got That La (Single, Planet Hum Music, 17.11.2017)

1- We Got That La


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2018
Radiant Night Remixes (Single, Planet Hum, 07.02.2018)

1- Radiant Night (House Mix) - 03:38
2- Radiant Night (Cali Mix) - 03:06
3- Radiant Night (Festival Mix) - 03:13

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hisset (Single, Mikslarj Müzik, 20.07.2018)

1- HissetDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Tom Tom (Single, Planet Hum, 15.11.2019)

1- Tom Tom (Original Mix) - 03:30
2- Tom Tom (David Anthony Tropical Remix) - 03:44

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Tom Tom Remixes (Maxi Single, Planet Hum, 22.01.2020)

1- Tom Tom (Benji Candelario Remix) - 06:36
2- Tom Tom (Chris Taveras Afro House Remix) - 04:00
3- Tom Tom (Sted-E & Hybrid Radio Remix) - 03:09
4- Tom Tom (Sted-E & Hybrid Club Remix) - 05:13
5- Tom Tom (David Anthony Samba Remix) - 02:39

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

We Got That La (Disco Remix) (Maxi Single, Planet Hum, 26.06.2020)

1- We Got That La (Main Remix) - 03:48
2- We Got That La (Disco Radio Mix) - 03:05
3- We Got That La (Disco Dub Mix) - 04:19
4- We Got That La (Disco Instrumental Remix) - 04:19

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Ses Seda Yok (Single, Mikslarj Müzik, 26.11.2021)

1- Ses Seda Yok - 04:10Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Allem Kallem (Single, Mikslarj Müzik, 25.02.2022)

1- Allem Kallem - 03:00Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Deli İşi (Albüm, Mikslarj Müzik, 20.05.2022)

1- Dalgana Bak - 03:21
2- Kendime Not - 03:06
3- Hep Sabret - 03:26
4- Tılsım - 03:11
5- Yağmurdan Önce - 03:56
6- Allem Kallem - 03:00
7- Leyla - 03:57
8- Sanki Kedi - 03:44
9- Ses Seda Yok - 04:10

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.atiyemusic.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/atiyemusic
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/atiyed
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/atiyemusic
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/AtiyeInternational
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Atiye
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (14744 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag