Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 07.12.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 320 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 320
Üye: 0
Toplam: 320

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 140,183,517
  • Bugün: 21,161
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Dec 07, 2023
  • 06:03 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Barlas Erinç
Bookmark and Share
    Geri Dön   (7628 okuma)

Sanatçı: Barlas Erinç
BARLAS ERİNÇ
FOTO GALERİ
Tam adı Barlas Eşber Erinç olan sanatçı, 1968’de Ankara’da dünyaya geldi. Müziğe 1980’li yılların başında AXE isimli Heavy Metal grubuyla başladı.

1994 yılından itibaren Türkçe müzik üzerine çalışmalar yapmaya başlayan Erinç, “Bara Gidelim”, “Küt Küt / Kelebek” ve “Dünya Bi Acaip isimli solo albümlerini yayınladı.

“Aşk Her Şeyi Affeder mi?”, “Ne Ekmek Ne de Su”, “Hareket Vakt”i, “Beni Yakan Aşkın Kurşun mu” gibi 30’dan fazla ‘hit’ olmuş besteye, 100’ün üzerinde Türkçe ve İngilizce sözlü pop, rock, alternatif gibi farklı türlerde üretilmiş esere imzasını attı.
(Yukardaki Biyografi bölümü, sanatçının web adresinden alıntıdır.)

Barlas Erinç’in bugüne dek yazdığı yaklaşık 300’den fazla şarkının 30 kadarı hit olmuştur. Barlas Erinç, başka sanatçılar için beste ve söz yazarlığı yapmaya ise 1994’te kendi adıyla çıkan Umay Umay’ın ilk albümüyle başlamıştır. Bu albümün tamamının şarkıları Barlas Erinç’e aittir. Bu albümdeki “Hareket Vakti” isimli cover şarkı, sonradan Emre Aydın’ın 6.Cadde grubunda iken 2001’deki “Tesadüfen” isimli demo albümünde de yer aldı. Ancak şarkının ilk kez dikkat çekerek tanınması Emre Aydın’ın 2006’daki “Afili Yalnızlık” solo albümüne alıp yorumlamasıyla olmuştur.

Özlem Tekin’in 1996’da büyük çıkış yaptığı ilk single’ı “Aşk Herşeyi Affeder mi?” bu hitlerden biridir. Bu şarkı son yılların çıkış yapan grubu Hepsi’nin 2008’deki yeni cover albümü, ‘Şaka’da da yer almaktadır. Barlas imzalı, kitlelere ulaşan şarkılar arasında gene Özlem Tekin’in “Aşka Dair”, “Bahar”, Teoman’ın 1996’daki Roxy Müzik günlerinde ödül almış olduğu “Ne Ekmek Ne de Su”, “Dursun Dünya” gibi şarkıları sayılabilir.

Şarkı verdiği sanatçılar arasında Özlem Tekin ve Teoman’ın yanı sıra Barış Akarsu, Sarp, Aslı gibi pek çok rock şarkıcısı vardır. Barlas sadece pop rock tarzında değil, Candan Erçetin’in Melek albümündeki “Ağlıyor musun?”, Ayşegül Aldinç’in “Ben Kimselere Yar Olmam” ve daha pek çok farklı tarzlardaki sanatçılara da beste vermiştir.

Gülhan’ın “Gülhan” ve “Aynıyız Seninle” ile Dilek Budak’ın “Dilek Budak” albümleri gibi sanatçıların da albümlerinin prodüktör olarak albümlerinin prodüksiyonun gerçekleştiren Barlas ayrıca Galatasaray marşlarından “Kalbimizde Şampiyon”un da bestecisidir.

Büyütmek için T ıklay ın Müzikotek'ten "Gitar Vuruşları" isimli enstrümantal bir CD albümü çıktı. Yine aynı müzik şirketinden çıkarılan
Büyütmek için T ıklay ın “Retro & Ötesi” isimli bir diğer kolektif enstrümantal CD albümde Murat Çekem ve Murat Çelik ile birlikte yer aldı.

(Yukardaki Biyografi bölümü tr.wikipedia.org/wiki/Barlas sayfasından alıntıır.)

Akşam yazarı Mansur Forutan’ın ‘Telex’ diye bir projesi var. Gitarda Mansur, vokalde Barlas Erinç. Besteleri Mansur ve Barlas yaptı, sözleri Barlas yazdı, ortaya beş şarkı çıktı. (Kaynak: 10.02.2008 - arsiv.sabah.com.tr) Barlas Erinç, Akşam Gazetesi yazarı Mansur Forutan’dan 5 şarkılık bir deneme yayın yapan telex.fm adında web sayfası oluşturmuşlar. (Kaynak: www.geldinmi.com)

Koşmaktan nefesinizi kesen, soluklanırken de yeniden koşma enerjisi depolayan, söyleyecek, bağıracak, yaşayacak canı ve kanı olanların, sınır tanımayanların, kendilerini içinde hatta en derininde bulacakları, günümüz kokan bir metal-pop albümü…

Barlas, “Daha Derin”le, saklanacak hiçbir şey olmadığını, söylenecek çok söz olduğunu ortaya koyuyor. Sözler, bitişin kaçınılmazlığı ile başlangıçların fütursuzluğu ve umudunu, gerçeğin romantizmiyle karıştırarak, bireyin iç dünyasında bir varoluş histerisi ve kendiyle barışık bir isyan, bir farkındalık yaratıyor. “Daha Derin” albümü için Mehmet Turgut tarafından çekilen fotoğraflarda soyunan Barlas, suni ve yüzeysel imaj dünyasının sahte cümlelerinin sonuna da bir ünlem koyuyor.

Kasım ayında ‘Balet Plak / We Play’ etiketiyle piyasaya çıkan “Daha Derin”n çıkış parçası, Barlas’ın resmi web sitesi www.barlaserinc.com’da anket ve rating durumuna göre belirlenecek.

Albümde 12 tanesi Barlas’ın bestesi olmak üzere, 14 parça bulunuyor. Led Zeppelin grubunun efsanevi şarkısı ‘Whole Lotta Love’ orijinal sözleriyle İngilizce olarak ve Papa Roach’dan ‘My Last Resort’ ise Türkçe sözlerle ‘Seviş Benimle’ adı ile yorumlanmış. Ayrıca Barlas bu albümünde daha önce yorumlanan ve çok beğenilen ‘Aşka Dair’ adlı şarkısını yeniden yorumluyor.

Barlas, “Daha Derin”le, rock müzik kulvarında özlenen, gerek müzikal gerekse anlam bazında köklerinden sapmamış sağlam bir sound’u ve cesur bir tavrı yakalıyor. Heyecanlanacaksınız..! (Kartonetten)

Yazdığı birçok şarkı ile liste başı olan Barlas, 2012’de yeni stüdyo albümünde söylediği şarkılarla yine iddialı!!!

Barlas’ın geleneksel rock çizgisinin dışına çıkarak, punk’tan arabeske, skadan funky’e kadar çeşitli müzik türlerini kullandığı, on şarkının yer aldığı dördüncü stüdyo albümü “Senden Kalan” Pasaj Müzik etiketiyle 5 Nisan tarihinde müzik marketlerde yerini alıyor.

“Nisan Yağmuru” haricinde bütün şarkıların düzenlemeleri Barlas tarafından yapılırken albümde yer alan şarkılarda yaşanan ve yakın zamanda biten fırtınalı, derin bir aşkın gelgitleri ile yaşadığımız hayat ve içinde barındırdığı duygular anlatılıyor. Barlas, değişik ve kendine has yorumuyla söylediği yeni şarkılarını 2010 ve 2011 yılları arasında yazdı.

Albümün kayıtları canlı olarak stüdyo ''A.M.A.T.”de, dört şarkının vokal kayıtları da Std.Nurkan Renda’da gerçekleştirildi.

Mixleri Tim Aksuer masteringi de Sertaç Kaki tarafından yapılan albümde, Barlas’a sahne grubu Selçuk Eser, Hazar Aytan ve Mesut Uçar’ın yanı sıra; gitarlarda Can Şengün, Alper Erinç, Gürbüz Barlas, Göktuğ Şenkal, basta Mehmet Öztürk ve Burak Kulaksızoğlu, davulda Arbak Dal da eşlik ederken, back vokallerde Nilay Tezsay, Ayşegül İnci, Fulya Akgün, Nicole Rona, Fulya Aydın; nefesli enstrümanda Cenk Tezil gibi müzisyen dostları eşlik etti.

‘Senden Kalan’da yer alan ‘Colletral’ adlı filmin kapanış jenerik müziği ‘Gren Car Motel’ grubunun “Destino Deabril” şarkısının Türkçe uyarlaması “Nisan Yağmuru”, müzik hayatında grubuyla yaptığı ilk şarkısı “Dangalak”, İstanbul’un çılgın gece hayatını anlatan “Bu Gece De Sarhoş İstanbul”, biten bir yazın hüznünü yansıtan, yaz aşklarının şarkısı “Karabulutlar”, nakaratı Mevlana’nın ünlü bir dörtlüğünden alıntı “100 Deme”, Umay Umay’ın 1994 yılında çıkardığı ilk albümünde seslendirdiği “Günaha Kadar” da albümün diğer sürprizleri arasında yer alıyor.

Albümün çıkış şarkısı olarak belirlenen, sözleri Barlas’a düzenlemesi Alper Erinç’e ait olan ‘Nisan Yağmuru’nda yer alan şarkı sözlerinin bir bölümünde ünlü İngiliz şair T.T.Elliot’un Nisan ayı anlatımlarına vurgu yapıldı.

Barlas’ın Yeni Albümü: “Öyle Yaşıyorum İşte”

Barlas’ın 6. stüdyo albümü “Öyle Yaşıyorum İşte”, Onair Medya etiketi ile müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Güçlü şarkıların yanısıra ‘oldschool rock’ tarzına yabancı olmayanların da kendilerinden çok şeyler bulabileceği albümde, söz ve müziği Barlas’a ait 10 adet şarkı bulunuyor. Sanatçı Shakespare’in ünlü sözü ‘müzik aşkı besteler’ felsefesinden yola çıkarak duygusal içlik etrafında hayatın türlü hallerini harmanlamaya devam ediyor.

Tatlı sert ve biraz da karanlık bir tadda olan albümün yapımı Barlas tarafından gerçekleştirilmiş, çalınmış ve Onair Medya ile yaptıkları bir toplantı sonrası albüm olarak yayımlanma fikri hayata geçmiş. “Sahne teri bedenimin parfümü, sahne tozu da oksijenim” diyen Barlas bu albüm sürecinde de müzikseverlerle canlı performanslarda buluşmaya devam edecek.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 07.05.2013)

Barlas’tan Yeni Maxi Single!

Barlas, 4 şarkılık maxi single ile bir kez daha müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Modern rock çizgisindeki ‘2645 İstanbul’ etiketli “Hani Nerde Aşk” adlı maxi singldeki şarkıların söz ve müzikleri Barlas’a ait.

Glam Rock kokan “Hani Nerde Aşk” gaileler içindeki günümüz metropol insanının aşkla mücadelesi, yalnızlığı ve gerçek aşka, beraberliğe olan özlemini dile getirirken, “Adını Sen Koymuşlar” Rock dünyasının efsanevi gurubu Led Zeppelin ritminde sanki biraz buruk arabesk tınısı veriyor; “Aklın Kalmasın” disko rock vurgusuyla bizi clube götürürken “Boşver” ise melodisiyle acıtıyor.

Albümdeki şarkıların düzenlemeleri ve tüm enstrümanların çalımları Barlas’a ait.

Sinem Sayın ve Fulya Akgün de geri vokal olarak şarkılara ayrı bir renk katıyor. Albümün masteringi ise ABD’de Sage Audio tarafından yapıldı.

“Karmaşa içindeki dünyamızda hala ‘müzik aşkı besteler’” diyen Barlas yeni şarkılarıyla sahnelerde de sevenlerinin karşısında olmaya devam edecek.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 05.12.2016)

Barlas’tan Yeni Şarkı: “Bu Şehre Yaz Gelmiyor”

Barlas yeni şarkısı ‘Bu Şehre Yaz Gelmiyor’u On Air Music Co. markasıyla yayımladı.

90’lardan günümüze, sadece kendi albümleri ve şarkıları ile değil; sevilen birçok ismin albümünde yer alan hit şarkıları ile de tanınan Barlas Erinç, 2023 yazında bu kez yeni single çalışması olan “Bu Şehre Yaz Gelmiyor” ile müzikseverlerle buluşuyor.

Barlas şarkı ile ilgili olarak “Yaşamımızın evrende bitmeyen bir döngü olduğuna değindiğim bir şarkı” açıklamasında bulunuyor.

Derin sözleri ve Barlas’a özgü soundu olan “Bu Şehre Yaz Gelmiyor” adlı şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Barlas’ın kendisine ait.
(Kaynak: On Air Music Basın bülteni - Haber: www.turkpopmuzik.net - 18.07.2023)

Diskografi:
1994
Umay Umay (Umay Umay Albümü, Emre Plak-Emre Grafson Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Bozdur Yeminleri
2. Hareket Vakti
3. Böl Beni
4. Gece Aşklar
5. Karşılıksız Sevmedin ki
6. Sil Baştan
7. Günah Kadar
8. Marlin Leyla
9. Siyah Bulutlar
10.Gitme Kal
(Tüm şarkılarda Söz ve Müzik: Barlas Erinç)

1996
Kime Ne (Özlem Tekin Albümü, Peker Müzik / İstanbul Plak)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Aşk Herşeyi Affeder mi ?
(Söz ve Müzik: Barlas Erinç, Düz.: Ümit Kuzer, Vokaller: Özlem Tekin, Şebnem Ferah) - 03:55

Ha Bugün Ha Yarın (Bir Mola Ver) (Deniz Arcak Pop Albümü, Banko Müzik / Raksotek)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Bir Mola Ver (Söz ve Müzik: Barlas, Düz.: Engin Kuduğ)
2- Sonsuzluk Trenleri (Söz ve Müzik: Barlas, Düz.: Ali Oytam)
3- Ha Bugün Ha Yarın (Söz ve Müzik: Barlas, Düz.: Engin Kuduğ)

Teoman (Teoman Albümü, Rock, İstanbul Plak)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Ne Ekmek Ne De Su (Söz: Teoman, Barlas, Müzik: Barlas Erinç)

1997
Son Verdim (Ebru Aydın Albümü, BMG Türkiye 74321 55653 2)
Büyütmek için T ıklay ın
8- Bir Kış Var - 5:51 (Söz ve Müzik: Barlas Erinç, Vokaller: Ebru Aydın, Pelin Aydın)

1998
Öz (Özlem Tekin Albümü, İstanbul Plak 98 34 Ü 1397 001)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Bahar - 04:49 (Söz ve Müzik: Barlas Erinç)
10-Hiç - 03:13 (Söz ve Müzik: Barlas Erinç)

1997
Bara Gidelim (Solo Albüm, Erol Köse Prodüksiyon 9715377)

1- Beni Yakan Aşkın Kurşun mu
2- Adresim Aynısı
3- Bir Mola Ver
4- Yasaksın Bana
5- Bara Gidelim
6- Seni Yalancı
7- Aşkın Zehir mi ki
8- Akacak Kan Yerinde Durmaz
9- Siyahın Matemi
10-Islak Kumlarda
11-Oynatma Beni
12-Alev Alev
13-Cennetim Ol
14-Beni Bir Daha Dinle

1999
Küt Küt / Kelebek (Solo Albüm, )
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Tango'n Roll (Tango Millenium)
2. Küt Küt
3. Selam
4. Kelebek
5. Bekle Dedim Yalnızlığa
6. U A
7. Pembe Beyaz
8. Ayrılık Trenleri
9. Ayna Ayna Söyle Bana
10.Sevmek Yok

Laubali (Özlem Tekin Albümü, İstanbul Plak 99 34 Ü 1249 023)
Büyütmek için T ıklay ın
3- Biri Var (Söz & Müzik: Barlas Erinç)

2000
Nefes (Ayşegül Aldinç Albümü, Kiss Müzik / Müyada Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
3. Ben Kimselere Yar Olmam (Söz-Müzik: Barlas Erinç) - 04:19

2001
Tesadüfen (6.Cadde Demo Albüm,)
7. Hareket Vakti (Söz ve Müzik: Barlas Erinç) - 03:56

Gülhan (Gülhan Albümü, Sony BMG, Temmuz 2001)
(Prodüktör: Barlas Erinç)
Büyütmek için T ıklay ın

2002
Tek Başıma (Özlem Tekin Albümü, İstanbul Plak)
Büyütmek için T ıklay ın
8- Aşka Dair (Söz ve Müzik: Barlas Erinç)

Dünya Bi Acaip (Solo Albüm, Tan Müzik)

1. İkimizin Hikayesi
2. Dünya Bi Acaip
3. Okyanustaki Adam
4. Aşkın Zehir Gibi
5. Hareket Vakti
6. Bi Bahane
7. Aşk Herşeyi Afferder Mi
8. Hoşgeldin Ormana
9. İlayda
10.Şa-Lal-Lalla

2003
Aynıyız Seninle (Gülhan Albümü, Sony BMG, 24 Mayıs 2003)
(Prodüktör: Barlas Erinç)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın

2004
Melek (Candan Erçetin Albümü, Pasaj Müzik, 21.06.2004)
Büyütmek için T ıklay ın
2. Ağlıyor musun? (Söz ve Müzik: Barlas Erinç) - 3:55

2005
Masal Meyvesi (Gülhan Albümü, Emre Grafson Müzik, 23.06.2005)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Zırdeli - 04:11 (Söz ve Müzik: Barlas Erinç, Düzenleme: Barlas Erinç)
5- Bıktım Artık - 03:31 (Söz ve Müzik: Barlas Erinç, Düzenleme: Barlas Erinç)
6- Masal Meyvesi - 03:50 (Söz ve Müzik: Barlas Erinç, Düzenleme: Barlas Erinç)
7- Nerdeyim - 04:10 (Söz ve Müzik: Barlas Erinç - Gülhan, Düzenleme: Barlas Erinç)
8- Kırılgan - 03:54 (Söz ve Müzik: Barlas Erinç, Düzenleme: Barlas Erinç)
9- Devran Döner - 04:10 (Söz ve Müzik: Barlas Erinç, Düzenleme: Barlas Erinç)
10-Aklıma Zarar (Bonus) - 03:55 (Söz ve Müzik: Barlas Erinç, Düzenleme: Barlas Erinç)
11-Dursun Dünya - 04:12 (Söz ve Müzik: Barlas Erinç, Düzenleme: Barlas Erinç)
(Diğerlerinin Düzenlemeleri: Barlas Erinç)

2006
Renkli Rüyalar Oteli (Teoman Albümü, Avrupa Müzik, 16 Ocak 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Dursun Dünya (Söz ve Müzik: Barlas Erinç) - 04:25

Afili Yalnızlık (Emre Aydın Solo Albümü, Sony BMG & GRGDN, 11 Ekim 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3 . Hareket Vakti (Söz ve Müzik: Barlas Erinç) - 03:56

2008
Telex (Mansur Forutan Projesi, Mansur Forutan & Barlas Erinç, Ocak 2008)
1- Tırlattım
2- Yolcu
3- Hani
4- Daha Derin
5- Anti


Diğer proje şarkıları:
° Sabret
° Yoksun Sen
° Seviş Benimle
° Harem on Fire
° BBG
° Boşluk
° 60-70-100
° 4 Duvar Efkar
° Aşka Dair
° Go For It
° Saint Fiction (Enstr.)
° Daha Derin (Kamasonik)
° Wholla Lotta Love Remake
° Tırlattım (Kamasonik)

Şaka (Grup Hepsi Albümü, Stardium Müzik, 27.05.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
5. Aşk Herşeyi Affeder Mi (Söz & Müzik: Barlas Erinç) - 04:04

Daha Derin (Albüm, We Play, 04.12.2008)

1- Ne Haber (Söz & Müzik: Barlas)
2- Aşka Dair (Söz & Müzik: Barlas)
3- Daha Derin (Söz & Müzik: Barlas)
4- Sabret (Söz & Müzik: Barlas)
5- Biri Bizi Gözetliyor (Söz & Müzik: Barlas)
6- Salla (Söz & Müzik: Barlas)
7- Ah Bilseydim (Söz & Müzik: Barlas)
8- Duvar Efkar (Söz & Müzik: Barlas)
9- Seviş Benimle
10-Çok Mu Geç (Söz & Müzik: Barlas)
11-Kaybettim Beni Bulsunlar (Söz: Barlas, Müzik: Barlas & Mansur Forutan)
12-Kara Gül (Söz & Müzik: Barlas)
13-Boşluk (Söz & Müzik: Barlas)
14-Whole Lotta Love (Söz & Müzik: J.Page, R.Plant, J.Bonham, J.P.Jones)


2010
Football Rocks / Futbol Rock (Albümö Muziikotek CD.32)

1- Golden Goal - 02:48
2- Rampant Supporters - 02:40
3- Cat On The Field - 03:11
4- Ole - 02:10
5- Rock And Ball - 02:22
6- Road To Glory - 03:19
7- Let’s Go - 02:37
8- We Are The One - 04:24
9- We Are The One (Inst) - 03:36
10-Istanball - 02:40
11-Land Of Victory - 02:20
12-Gay Referee - 03:12
13-Let’s Boogie (After The Game) - 02:38
14-Kick The Balls - 02:26
15-The Ball is Round - 02:55
16-Horny Hooligan - 03:02
17-Latin Stars - 02:41
18-Pinball Soccer - 03:14
19-Match Day - 02:46
20-Adrenalin Rock - 02:47
21-Offside Trap - 02:49
22-Champions Marching - 01:49

2012
Senden Kalan (Albüm, Pasaj Müzik, 05.04.2012)

1. 100 Deme (Söz & Müzik: Barlas)
2. Şizofren Aşk (Söz & Müzik: Barlas)
3. Fahişe Dünya (Söz & Müzik: Barlas)
4. Nisan Yağmuru
5. Günah Kadar (Söz & Müzik: Barlas)
6. Senden Kalan (Söz & Müzik: Barlas)
7. Bu Gece De Sarhoş İstanbul (Söz: Barlas & Ayşegül İnci, Müzik: Barlas)
8. Dangalak (Söz & Müzik: Barlas)
9. İçesim Var (Söz & Müzik: Barlas)
10.Karabulutlar (Söz & Müzik: Barlas)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.napster.com
www.emusic.com

2013
Öyle Yaşıyorum İşte (Albüm, OnAir Müzik, 02.05.2013)

1. Öyle Yaşıyorum İşte
2. Yakamoz
3. Kördüğüm
4. Körolası
5. Bittim Artık
6. Ben Vazgeçtim
7. Aşk 1 Dir 2 Si Olmaz
8. Eflatuni
9. Koşa Koşa
10.2 Mizin Hikayesi


İnternet Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.idefix.com
www.dr.com.tr
www.seyhanmuzik.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
www.deezer.com
play.google.com
www.emusic.com

Her Akşam Votka Rakı (Albüm, OnAir Müzik, 10.09.2013)

1- Her Akşam Votka Rakı


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.deezer.com
play.google.com
www.emusic.com

2015
Compilationair / Çesitli Sanatçılar (Dijital Derleme Albüm, On Air / The Orchard, 12.03.2015)
Büyütmek için T ıklay ın
18-Öl Diyorsun / Barlas - 04:26

2016
Hani Nerde Aşk (Maxi Single, İyi Müzik / 2645 İstanbul, 05.12.2016)

1. Hani Nerde Aşk
2. Boş Ver
3. Adını Sen Koymuşlar
4. Aklında Kalmasın


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com (turkcellmuzik)
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
artistxite.com

2018
Kanasın (Single, 2645 Records, 15.06.2018)

1- Kanasın - 03:36

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kanasın (feat. Abdullah Özdoğan) [Remixes] (Single, 2645 Records, 24.07.2018)

1- Kanasın (feat. Abdullah Özdoğan) [Deep Mix] - 04:20
2- Kanasın (feat. Abdullah Özdoğan) [Abdullah Özdoğan Version] - 04:56

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ayrılık Trenleri (Single, 2645 Records, 20.11.2018)

1- Ayrılık Trenleri - 03:38

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Bozdur Yeminleri (Single, 2645 Records, 21.06.2019)

1- Bozdur Yeminleri (Original Mix) - 03:28
2- Bozdur Yeminleri (Abdullah Özdoğan Remix) - 03:45

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
1- Lemonade Bowl [Original Mix] - 03:29
2- Lemonade Bowl (Club Mix) - 03:29Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Bu Ne Dünya Kardeşim (Albüm, On Air Music, 16.04.2021)

1- Bu Ne Dünya Kardeşim - 03:25
2- Ölüyoruz Haberin Yok - 04:01
3- Kadeh - 04:10
4- Beni Yorma Hayat - 03:36
5- Denizin Tam Ortasında - 03:47
6- Giden Adam - 04:02
7- Tutamadım - 03:26
8- Bla Bla Bla - 03:32

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hey! Sen (Single, Erdener Koyutürk, 17.08.2022)

1- Hey! Sen - 02:58

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hey! You (Single, Erdener Koyutürk, 19.08.2022)

1- Hey! You - 02:58

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Siyahın Matemi (Single, 2645 Records, 22.10.2022)

1- Siyahın Matemi - 03:40Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bu Şehre Yaz Gelmiyor (Single, On Air, 07.07.2023)

1- Bu Şehre Yaz Gelmiyor - 03:35

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Facebook Profil Adresi:
www.facebook.com/BarlasErinc
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/pages/BARLAS
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/BarlasE
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/barlasrnc
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/barlas.http
Fan(grup) Facebook Adresi:
www.facebook.com/pages/Barlas-Erinç
www.facebook.com/pages/Barlas-Erinç
Showcaseyourmusic Sayfa Adresi:
www.showcaseyourmusic.com/wwwesnipscomuserBARLAS
Anatolianrock Sayfa Adresi:
www.anatolianrock.com/Barlas_Erinç
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Barlas_Erinç
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Barlas
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (7628 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag