Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

\n

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 117 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 117
Üye: 0
Toplam: 117

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 78,360,615
  • Bugün: 35,554
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Aug 06, 2020
  • 09:45 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Bülent Cenkçi
Bookmark and Share
    Geri Dön   (6983 okuma)

Bülent Cenkçi
Bülent Cenkçi
Bülent Cenkçi
FOTO GALERİ

Jingle ve reklam müzikleri besteleriyle tanınan İ.T.Ü. Devlet Konservatuarı mezunu Bülent Cenkci, kurduğu Jingletürk şirketinin koordinatörlüğü yapıyor. Jingle, reklam müzikleri ile ilgili dublaj-montaj, tüm seslendirme ve kayıt hizmetleri, metin, beste, düzenleme, 2d-3d reklam filmleri, interaktif tanıtım filmleri müzik ve seslendirmeleri hizmetleri veriyor.

Birçok sanatçının albümünde sözü ve besteleriyle de adından söz ettiren sanatçı, ilk kez 1994’te yayımlanan Seda Sayan’ın albümüne ismini veren bestesiyle adını duyurmuştu.

Bülent Cenkci, ‘Ezel’ dizisinin yeni sponsoru için de spot çalıştı. Beste çok beğenilince jingle olarak da tasarlandı.

Şirketler, çaldıkları müzikler için telif ücreti ödememek için 25 bin TL’ye kendilerine özel hazırlanan şarkılarla albüm çıkartıyor.

Şirketleri albüm heyecanı sardı. Müzik meslek birliklerinin önderliğinde telif hakları ile ilgili yapılan düzenlemelerle artan sıkı denetimler üzerine şirketler çareyi albüm yapmakta buldu. Çünkü işletmeler mağaza içinde açık olan televizyon ve radyoda çalan müzikler için bile telif hakkı ödemek zorunda. 0-50 metrekare işletmeler için yaklaşık 260 TL’den başlayan ücretlendirmeler nedeniyle ağır bir maliyetle karşılaşan işletmeler, 10 şarkıdan oluşan albüm için 25 bin TL’yi gözden çıkarıyor.

İlk albüm Pizza Pizza’dan

Markalara melodi yaratan Jingleturk’un kurucularından Bülent Cenkci, telif konusunda denetimlerin sıkılaşmasıyla artık mağazalarda, mekanlarda çalınan ‘playlistler’ için ciddi bir ödeme yapılması gerektiğini söylüyor. Cenkci, “Önümüzdeki dönemde denetimler daha da artacak. B nedenle şirketler kendi albümlerini yapma yoluna gidiyor” diyor. Hedef kitlesine göre markalara tamamen özel 10 şarkılık bir albüm hazırladıklarını anlatan Cenkci, ilk albümü Pizza Pizza için yaptıklarını anlatıyor. Albümün şu anda şirketin 45 mağazasında test edildiğini belirten Cenkçi, şöyle devam ediyor: “10 şarkılık bir albümün firmaya maliyetinin 25 bin TL’yi buldu. Bunun dışında başka markalarla da görüşme halindeyiz.”

Aşıklara özel beste 1000 TL

Özel albüm ve şarkı çalışmalara ilgi sadece şirketlerden değil, kişisel talepler de var. 2010 Şubat ayında başlattıkları kişiye özel şarkı projesi ‘Senin Şarkın’ın da büyük ilgi gördüğünü belirten Bülent Cenkci, Sevgililer Günü öncesi sadece iki günde 20’den fazla çifte şarkı yaptı. Kişiye özel şarkı yaptıkları müşterilerinin 50’ye yaklaştığını belirten Cenkci, “Hediye edilecek kişiyle ilgili ‘sevdiği şarkı, sanatçı, ona seslendiği kelimeler’ gibi birkaç ayrıntı alıyoruz. 5 gün içinde 3-4 dakikalık bir şarkı oluşturuyoruz” diyor.

BANKALAR GÜÇLÜ GIDACILAR DUYGUSAL SES İSTİYOR

Bülent Cenkci, jingle’ların markaların satışları üzerinde büyük bir etki yarattığına da dikkat çekiyor. Marka müziklerini ‘markanın tüketiciye yaptığı serenat’ olarak tanımlayan Cenkci, sektörlere göre kullanılan seslerin de değiştiğini belirtiyor. Bülent Cenkci, “Finans sektöründe güçlü sesleri, gıdada daha çok anne-çocukları hedef alan duygusal sesleri, lüks markalarda daha romantik sesler ilgi çekiyor” diyor.
(Kaynak: Nuriye Doğru makalesi - www.radikal.com.tr - 20.11.2010)

Haziran 2011’de Promore Organizasyon / DMC Dağıtımıyla yayımlanan Azeri sanatçı Zarina’nın Türkiye’de çıkardığı “Delilik” isimli 5 şarkılık maxi single albümünde, düzenlemesi Gürsel Çelik’e ait, “Sen Hangi Mevsimin Yağmurusun” isimli şarkının sözü ve müziğini Bertan Coşar ile birlikte yaptı.

2012’de Bülent Cenkci’nin “Hayatlar İnce Saz” albümü Öncü Müzik etiketiyle D&R ve Tüm Müzik Marketlerde...

Prodüksiyonu Jingleturk Yapıma ait olan albümde Semih Erdoğan, Serkan Ayman, Bertan Coşar, Korhan Nart, Metin Arıgül gibi ünlü aranjörler yer aldı. Albümde tüm söz ve müzikler Bülent Cenkci, Bertan Coşar’a ait. Türkiyenin önde gelen vokallerinden Melis Sökmen, Sibel Bilgiç düetlerinin gerçekleştirildiği projede Serhan Yasdıman gitar sololarıyla renk kattı. Tüm albüm kayıtlarının Bahçekat stüdyoda alındığı albümde mix mastering işlemleri Cengiz Köroğlu , Altay Ekren ve Bertan Coşar tarafından gerçekleştirildi.

Bülent Cenkci’nin prodüktörlüğünde müzikleri Bülent Cenkci ve Jingleturk ekibine ait “Büyük Resim” albümü, Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın 15. yılında 38 isim tarafından seslendirilen, projenin mimarı Murat Boz’un ağabeyi Ali Boz’un yazdığı 14 öykü ve şiirden oluşmakta.

Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile Eylül 2014‘te tüm müzik marketlerde ve dijital platformda...

‘BÜYÜK RESiM’ ÇiZDiLER

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın 15’inci yılı nedeniyle ‘Büyük Resim’ adlı proje hayata geçirildi. Ünlüler stüdyoya girerek, Ali Boz’un hazırladığı 14 öykü ve şiiri okudu

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın (TESYEV) 15’inci yılında, magazin ve sanat camiasından 36 ünlü isim, öykü albümü projesinde buluştu. 36 ünlü isim, ‘Büyük Resim’ adlı proje için Murat Boz’un ağabeyi Ali Boz’un yazdığı 14 öykü ve şiiri okudu.

Jingle Türk Yapım, Stüdyo Bahçekat, Dokuzsekiz Müzik etiketi ve Sony Müzik dağıtımıyla Mayıs ayında tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yer alacak olan albümün lansmanı ise büyük bir organizasyonla yapılacak.

DEDESİNİN HİKAYESİ DE VAR

Projenin mimarı Ali Boz albümde, kardeşi Murat Boz ve annesi Nedret Boz’la ‘Kara Doktor’ isimli öyküyü okudu. Ali Boz öyküyü, annesinin; dedesinin hayatından yola çıkarak yazdığını söyledi. ‘Kara Doktor’ ayrıca Murat Boz ve Ali Boz’un ilk defa içinde beraber bulundukları proje olma özelliğini de taşıyor.
(Kaynak: cadde.milliyet.com.tr - 25.04.2014)

Kadına Baskı Adına Kendini Astı!..

“Sen Yoksan” adlı ilk akustik albümünü dijital ortamda müzikseverlerle tanıştıran Bülent Cenkci, baskı gören kadınlar adına kendini bileklerinden astı.

“Bu albümü eli-kolu bağlı kadınlara adadım” diyen Cenkci, toplumda kanayan bir yara olan bu baskının devam etmesi halinde protestosunu Taksim Meydanı’nda yineleyeceğini söyledi.

Ülkemizde kadınların kazanılmış haklarının kullandırılmadığını belirten Bülent Cenkci, “Kadınların haklarını askıdan alalım, onların şefkatli ve nazik ellerine verelim. İşte o zaman dünya yumuşak ve ılımlı bir iklime sahip olacaktır. Melankolik ve hüzünlü kadın şarkıları, yerini mutlu ezgilere bırakacaktır” dedi.

Müzik direktörlüğünü Tamer Özkan ve Jingleturk ekibinin üstlendiği albümün ses mühendisi Altay Ekren.

Söz Müzik Film Yapım etiketli albümde yer alan 11 şarkının söz ve müzikleri Cenkci’ye ait. “Desen” adlı romantik sürpriz şarkının sözleri Bülent Cenkci, müzik ve düzenlemesi ise Bertan Coşar’ın. Albümde “Sen Yoksan” ve “Kadehte Zula” adlı şarkılara klip çekildi.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com / www.yurtgundemi.com / www.jingleturk.com - 15.09.2014)

Bülent Cenkci’den Mokap’lı Protesto

“Sen Yoksan” adlı akustik albümünü dijital ortamda müzikseverlerle tanıştıran Bülent Cenkci, bir önceki albümünü, korsana karşı savaşmak adına Beşiktaş Barbaros Bulvarında trafik çilesi çeken sürücülere bedava dağıttı.

Korsanla savaşmak adına, başına geçirdiği, üzerinde kendi fotoğrafı olan mokapla albümünü sürücülere dağıtan Bülent Cenkci, büyük ilgi odağı oldu ve onlara keyifli anlar yaşattı.

Cenkci, “Bu protestoyu 76 milyon nüfuslu ülkede programların sadece 10-15 sanatçı etrafında dönmesi adına gerçekleştirdim” dedi.

Özellikle program yapımcılarının “İsimsiz insanlar yerine reyting uğruna ünlü sanatçılar istiyoruz” gerekçelerinin kendisini çileden çıkarttığını söyleyen Cenkci “İsimsiz olarak nitelendirdikleri çoğu insanın albümünü bile dinlemiyorlar. Bir; emeğe saygıları yok İki; o albümdeki pek çok şarkının belki de hit olacağının farkında değiller” diyor.

Başına geçirdiği, üzerinde kendi fotoğrafı olan mokapla albümünü sürücülere dağıtan Cenkci, büyük ilgi odağı oldu ve onlara keyifli anlar yaşattı.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 20.10.2014)

Diskografi:
1994
Vız Gelir Herşey / Seda Sayan (Fantazi Albümü, Yaşar Plak)

1- Vız Gelir (Herşey) (Söz ve Müzik: Bülent Cenkçi)

19xx
Çok Geç (Fantazi Albüm, Gürdil Müzik)

2007
Sen Yoksan (Albüm, Söz Müzik Yapım)

1- Güle Sordum - 03:59
2- Sen Yoksan - 03:48
3- Lütfederler - 04:02
4- Dön Yeter - 04:00
5- Hatırlamasın - 04:12
6- Desen - 03:46
7- Hayatı Yaktım - 03:19
8- Gömsen De En Derine - 04:36
9- Ilıman - 02:54
10-Lütfederler (Flamenko) - 04:08
11-Zıp Zıp - 03:52
12-Kadehte Zula - 03:29

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.amazon.com

2011
Delilik / Zarina (Albüm, DMC Müzik, 20 / 22.06.2011)

5. Sen Hangi Mevsimin Yağmurusun - 05:31 (Söz & Müzik: Bertan Coşar, Bülent Cenkçi)

2012
Hayatlar İncesaz (Albüm, Öncü, Müzik, 13.04.2012)

1. Aşk Oskarı (Söz: Bülent Cenkçi, Müzik: Bertan Coşar)
2. Hayatlar İncesaz (Söz &, Müzik: Bülent Cenkçi)
3. Canının İstemediği (Söz: Bülent Cenkçi, Müzik: Bertan Coşar)
4. Sürgün (Söz &, Müzik: Bülent Cenkçi)
5. Azal Azal (Söz: Bülent Cenkçi, Müzik: Bertan Coşar & Bülent Cenkçi)
6. Yollarım Kapalı (Söz: Bülent Cenkçi, Müzik: Bertan Coşar & Bülent Cenkçi)
7. Tuz Bağlar Aşk (Söz &, Müzik: Bülent Cenkçi)
8. Al Beni Gönlüne (Söz: Bülent Cenkçi, Müzik: Bertan Coşar)
9. Gel Dayan (Söz &, Müzik: Bülent Cenkçi)
10.Hızlı İçersen Çarpar (Söz: Bülent Cenkçi, Müzik: Bertan Coşar & Bülent Cenkçi)
11.Bedelli (Söz &, Müzik: Bülent Cenkçi)
12.Kurşunkara (Söz: Bülent Cenkçi, Müzik: Bertan Coşar & Bülent Cenkçi)
(Davul : Serkan Ayman
Bass : Oya Erkaya
Gitarlar : Serhan Yasdıman
Ud-Keman : Altuğ Öncü
Flüt : Aysun Sökmen
Kavallar : Bertan Coşar
Solo Piyano: Bertan Coşar
Cümbüş : Mirza Başaran
Klarnet : Hüseyin Pulant
Vokaller : Berna Anter, Gülşen Karanlık, Bülent Cenkçi
Fotoğraflar: Serkan Ayman
Fotoğraf Tasarım: Onur Erten
Mastering : Altay Ekren
Medya Danışmanı : Mehmet Ustaoğlu)Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.kitapsec.com
store.unkapani.digital
www.zihni.com
www.zihni.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.amazon.com (ABD)

2013
Kadehte Zula (Albüm, Bordo Müzik, 20.02.2013)

1- Kadehte Zula
2- Her Aşkta Kırık Dökük
3- Aşkın Kirini Sildim
4- Zor Geçen Yılları Bana Sor
5- Eğmeli Yavrum
6- Hiç Sevilmedim
7- Odada Kırmızı Duvarlar
8- Ne Varsa O
9- Hayat Adil Mi Sanki
10-Eğmeli Yavrum (Club Mix)
(Yapım: Bordo Müzik / Jingleturk
Prodüktör: Bülent Cenkçi
Kayıt: JingleturkMix & Mastering: Altay Ekren
Stüdyo: Bahçekat
Fotoğraflar: Ozan Balta
Grafik Tasarım: Ceylan Özdemir
Baskı: Medya Reflek)Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.zihni.com
www.zihni.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

Çoklu Yalnızlıklar / Cevat Turan (Şiir Albüm, Öncü Müzik, 20.11.2013)

1. Çoklu Yalnızlıklar (Müzik: Bertan Coşar)
2. Ay Bizim Olmalı (Müzik: Bertan Coşar & Bülent Cenkçi, Vokal: Bülent Cenkçi)
3. Küçüğüm (Müzik: Bülent Cenkçi)
4. Ey İstanbul (Müzik: Bülent Cenkçi)
5. Aşkın Dafnesi (Müzik: Bülent Cenkçi)
6. Nar Oldum Şarkı (Müzik: Bertan Coşar & Bülent Cenkçi, Vokal: Bülent Cenkçi)
7. Yüzün Yüzümle Yıkansın (Müzik: Bertan Coşar & Bülent Cenkçi)
8. Toplayın Cocukları (Müzik: Bertan Coşar & Bülent Cenkçi)
9. Nar Oldum (Şiir) (Müzik: Bertan Coşar & Bülent Cenkçi)
10. Bağdatlı Çocuklar (Müzik: Bertan Coşar)
11. Kan Unutmaz (Müzik: Bertan Coşar, Vokal: Bülent Cenkçi)
12. Yasını Tutacağım (Müzik: Bertan Coşar)
13. Bir Şair Ölür (Müzik: Bülent Cenkçi)
14. Herşeye Benzer Ayrılık (Müzik: Bertan Coşar & Bülent Cenkçi)
15. Biz Onlardık (Müzik: Bertan Coşar)
16. Geç Kalınmış Bir Bahar (Müzik: Bertan Coşar)
17. İnsan Yorgun Evlere Benzer (Müzik: Bertan Coşar & Bülent Cenkçi)
18. Yüz (Müzik: Bertan Coşar)
19. Yağmur Yağacaksa (Müzik: Bülent Cenkçi)
20. Anlatabilsem (Müzik: Bülent Cenkçi)
21. Döngü (Müzik: Bülent Cenkçi)


Online CD / Dijital Satış Noktaları:
www.tulumba.com (ABD)
open.spotify.com
play.google.com

2014
Büyük Resim (Şiir Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 01.06.2014)

1- Büyük Resim - Bülent Cenkçi, Bülent Yetiş, Cansu Kurtçu, Emre Altuğ, Ender Gündüzlü, Fettah Can, Işın Karaca, Melis Sökmen, Murat Boz, Murat Dalkılıç, Murat Evgin, Nev, Suzan Kardeş, Zeliha Sunal
(Söz: Ali Boz, Müzik: Bülent Cenkçi, Düz.: Şerif Metin Arıgül)
2- Eşikten Öte - Feridun Düzağaç
(Öykü: Ali Boz, Müzik: Bülent Cenkçi, Düz.: Şerif Metin Arıgül)
3- Çolak Bekir - Emre Altuğ ve Çağla Şıkel
(Öykü: Ali Boz, Müzik ve Düz.: Bülent Cenkçi)
4- Uçurum Dansçısı - Ferhat Göçer ve Şebnem Özinal
(Öykü: Ali Boz, Müzik: Bülent Cenkçi, Düz.: Bertan Coşar)
5- Hipnoz Nilgün - Nilgün Belgün, Selçuk Yöntem ve Volkan Severcan
(Öykü: Ali Boz, Müzik: Altay Ekren & Bülent Cenkçi, Düz.: Altay Ekren)
6- Kara Doktor - Murat Boz, Ali Boz ve Nedret Boz
(Öykü: Ali Boz, Müzik: Bertan Coşar & Bülent Cenkçi, Düz.: Bertan Coşar)
7- ‘Şehirdeki Sır Kanaviçeler, Beşinci Sandık - Suzan Kardeş, Cansu Kurtçu, Aytekin Ataş, Uğurkan Erez, Günay Çoban, Dilara Karaelmas ve Gülen Karaman
(Öykü: Ali Boz, Müzik: Bülent Cenkçi, Düz.: Şerif Metin Arıgül)
8- Yabancı Oda - Işın Karaca ve Murat Evgin
(Öykü: Ali Boz, Müzik ve Düz.: Bülent Cenkçi)
9- Dedemin Mekanları - Zeliha Sunal ve Erkan Can
(Öykü: Ali Boz, Müzik ve Düz.: Şerif Metin Arıgül)
10-Saklı Aşk - Levent Yüksel, Murat Dalkılıç ve Şebnem Özinal
(Öykü: Ali Boz, Müzik: Bülent Cenkçi, Düz.: Bertan Coşar)
11-Arzuhalcinin Yazamadıkları - Volkan Konak, Fettah Can ve Ziynet Sali
(Söz: Ali Boz, Müzik: Bülent Cenkçi, Düz.: Şerif Metin Arıgül)
12-Galaksi Mukaddes - Pascal Nouma, Saba Tümer ve Evren Doğru
(Söz: Ali Boz, Müzik: Bülent Cenkçi, Düz.: Şerif Metin Arıgül)
13-Şüphe - Melis Sökmen ve Altan Erkekli
(Öykü: Ali Boz, Müzik ve Düz.: Altay Ekren)
14-Dingo’nun Ahırındaki Dört Kayık - Nev ve Hakan Akkaya
(Söz: Ali Boz, Müzik: Bülent Cenkçi, Düz.: Altay Ekren)
15-Hararet Haşmet’le Karısı Hayret - Erkan Can ve Suzan Kardeş
(Söz: Ali Boz, Müzik: Bülent Cenkçi, Düz.: Şerif Metin Arıgül)

Sen Yoksan (Albüm, Söz Müzik Yapım, 02.09.2014)
(2007 yılında çıkan albümün [YENİ BASIMI])

1- Güle Sordum - 03:59
2- Sen Yoksan - 03:48
3- Lütfederler - 04:02
4- Dön Yeter - 04:00
5- Hatırlamasın - 04:12
6- Desen - 03:46
7- Hayatı Yaktım - 03:19
8- Gömsen De En Derine - 04:36
9- Ilıman - 02:54
10-Lütfederler (Flamenko) - 04:08
11-Zıp Zıp - 03:52
12-Kadehte Zula - 03:29


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com (2014)
www.amazon.com
www.amazon.co.uk (İngiltere)
open.spotify.com
www.emusic.com

Karışık Pop Music, Vol. 3 (Albüm, Öncü Müzik, 21.10.2014)

14-Hayatlar İncesaz / Bülent Cenkçi

2015
Türk Müziği 2016 Yılbaşı Eğlencesi (Albüm, Öncü Müzik, 21.12.2015)

5- Ay Bizim Olmalı (Cevat Turan feat. Bülent Cenkçi & Bertan Coşar)

2016
Söz Vermiştin (Maxi Single, Süper Müzik, 25.03.2016)

1- Söz Vermiştin - 04:48
2- Pembe Yalan - 03:32
3- Hayatlar İncesaz (Akustik) - 04:00
4- Pembe Yalan (Akustik Folk) - 03:15
5- Üç Hayat - 03:30
6- Pembe Yalan (Remix) - 03:58


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2017
Kadehte Zula (Dijital Albüm, Yaşar Kekeva Plakçılık, 17.01.2017)
(Bordo Müzik tarafından 20.02.2013 tarihinde çıkarılan albümün dijital olarak [YENİ BASIMI])

1- Kadehte Zula
2- Her Aşkta Kırık Dökük
3- Aşkın Kirini Sildim
4- Zor Geçen Yılları Bana Sor
5- Eğmeli Yavrum
6- Hiç Sevilmedim
7- Odada Kırmızı Duvarlar
8- Ne Varsa O
9- Hayat Adil Mi Sanki
10-Eğmeli Yavrum (Club Mix)


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.emusic.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.de (Almanya)

Hep Çok Sevmiştim (Single, Yaşar Kekeva Plakçılık, 06.03.2017)

1- Hep Çok Sevmiştim

Dijital Satış Noktaları:
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

Ne Güzel Ölüyordum (Single, Yaşar Kekeva Plakçılık, 07.03.2017)

1- Ne Güzel Ölüyordum - 04:21


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.napster.com

Ayna (Maxi Single, Elenor Müzik, 21.04.2017)

1. Ayna - 03:45
2. Boş Veriyorlar - 04:51
3. Ne Güzel Ölüyordum - 04:12
4. Dünya Gözüyle - 03:51


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.emusic.com
www.napster.com

Sen Yoksan 2017 Remix (feat. Hacer Akça) (Single, Çallı Müzik, 04.08.2017)

1- Sen Yoksan 2017 Remix

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.deezer.com
www.qobuz.com

İşi Gücü Zıp Zıp (Single, Çallı Müzik, 22.08.2017)

1- İşi Gücü Zıp Zıp


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com
play.google.com
open.spotify.com

Duvar (Single, Çallı Müzik, 13.10.2017)

1- Duvar

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

Beni Sende Unuttu (Single, Çallı Müzik, 27.10.2017)

1- Beni Sende Unuttu


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Tahakküm (Single, Çallı Müzik, 30.10.2017)

1- Tahakküm


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Dünyam Yoruldu (Single, Çallı Müzik, 22.12.2017)

1- Dünyam Yoruldu


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Sevgililer Günü Dedikodu (Single, Çallı Müzik, 13.02.2018)

1- Sevgililer Günü Dedikodu


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Kadehte Zula 2018 (Single, Çallı Müzik, 02.03.2018)

1- Kadehte Zula 2018 - 03:28


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
play.google.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Hayatımı Mahvettin (Albüm, Çallı Müzik, 09.11.2018)

1- Hayatımı Mahvettin


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Gerçeğim Ol (Single, Çallı Müzik, 13.12.2018)

1- Gerçeğim Ol - 04:01


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Gazi Mustafa Kemal Atatürk (Single, Çallı Müzik, 30.08.2019)

1- Gazi Mustafa Kemal Atatürk


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Şehzade (Single, Çallı Müzik, 09.09.2019)

1- Şehzade


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Pervanenim (Single, Çallı Müzik, 16.12.2019)

-1 Pervanenim - 04:12

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresleri:
www.bulentcenkci.com.tr
www.reklammuzikleri.net
www.jingleturk.com
Resmi Facebook Profil Adresi:
www.facebook.com/profile/bulentcenkci
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/bulentcenkciproductions
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/bulentcenkci
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/bulentcenkciPR

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (6983 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag