Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 228 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 228
Üye: 0
Toplam: 228

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 93,321,046
  • Bugün: 10,770
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Mar 02, 2021
  • 02:14 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Cenk Taner - Kesmeşeker (Grup)
Bookmark and Share
    Geri Dön   (4984 okuma)

Cenk Taner - (Grup) Kesmeşeker
CENK TANER - (GRUP) KESMEŞEKER
FOTO GALERİ
Ülkemizin en uzun soluklu Rock gruplarından biri olan ve Anadolu Rock nitelikli şarkıları bulunan Kesmeşeker, 90’ların başında Cenk Taner (vokal, elektrik ve akustik gitar) tarafından ilk kadrosu Belen Ünal (elektrik gitar), Tayfun Çağlar (vokal, bas gitar) ve Melih Rona (davul, vurmalı çalgılar) olmak üzere 4 kişilik grup olarak İstanbul Kadıköy’de kurulmuştur.

Bu kadroyla ilk olarak “Dipten Ve Derinden” isimli albümlerini 1991’de çıkardılar.

Ardından kadroda önemli değişiklikler oldu. Kurucu üyesi Cenk Taner yanında Serdar Öztop (elektrik gitar), Demirhan Baylan (geri vokal, bas gitar) ve Cem Güvener (davul, vurmalı çalgılar) grubun yeni üyeleri oldu. Bu kadroyla 1993’te “Aşk Ve Para” isimli albümlerini yayınladılar. Albümünün kayıtlarını gruba yeni katılan Serdar Öztop Bogaziçi Üniversitesi Ses Kayıt Stüdyosu’nda gerçekleştirdi.

1995’e kadar grup kadrosunda yine değişiklikler yaşandı. Kurucu üye Cenk Taner başta olmak üzere grubun kadrosu Can Alper (elektrik ve akustik gitar, geri vokal), Batur Yurtsever (vokal, bas gitar), Sezen Köroğlu (klavyeli çalgılar, ritm programlama), Hüseyin Cebeci (perküsyon) ve Kerem Akaydın ( geri vokal) ile 6 kişilik bir grup olmuşlardı. Bu kadroyla da “Tut Beni Düşmeden” isimli albüm geldi.

1998’e kadar yine kadro değişiklikleri oldu. Bu kez Cenk Taner ve Can Alper kadroda çalmaya devam ediyor, Tansu Kızılırmak (vokal, bas gitar), Murat Başlamışlı (davul, perküsyon, geri vokal) ve ilk kadrosunda da yer almış olan gruba tekrar katılan Tayfun Çağlar (geri vokal) ile birlikte grup üyeleri 5 kişi idi ve 1998’de bu kadroyla “İnsülin” isimli albümü yaptılar.

1999’da yine grup elemanlarında değişim oldu. Bu kez kurucu Cenk Taner yanında ilk grup üyesi olan Tayfun Çağlar (geri vokal) ve Tansu Kızılırmak (vokal, bas gitar) gruba devam ederken gruba yine ilk grup üyesi olmuş olan Belen Ünal (elektrik gitar) tekrar gruba dönüyordu, Emre Sarıtunalılar (davul, perküsyon, geri vokal) da katılınca grup 5 kişilik kadrosuyla devam ediyordu. 1999’da “İçinde İçindekiler Vardır” albümü yayınladı.

2001’de kurucu üye Cenk Taner, grup arkadaşlarından Tayfun Çağlar (Elektrik Gitar) ile Tansu Kılızırmak (Geri Vokal) desteğiyle ve çelloda Şirin Vatan, kemanda da Özlem Saray’ın katkılarıyla “İzin Vermedi Yalnızlık” isimli ilk solo albümünü çıkardı.

Kesmeşeker, 3 yıllık sessizliğini Aralık 2004’te çıkardıkları “Kum” isimli albümleriyle bozdu. Cenk Taner, Demirhan Baylan (Gitar, bas gitar, geri vokal) ve Cengiz Baysal (Davul) ile birlikte grup adına “Kum” isimli albümü yayınladı.

Kesmeşeker, 15 yıllık müzik tarihlerine 7 stüdyo albümü sığdırmış ve “Dipten ve Derinden”, “Aşk ve Para”, “Tut Beni Düşmeden”, “İnsülin”, “İçinde İçindekiler Vardır” ve “İzin Vermedi Yalnızlık” (Cenk Taner) gibi birbirinden başarılı albümlerle Türk rock dinleyicileri arasında önemli bir yere gelmiştir.

Grubun değişmeyen elemanı, bestecisi ve söz yazarı Cenk Taner’in liderliğinde müzik hayatına devam eden grup, bas gitarda KARGO grubundan Mehmet Şenol Şişli, gitarda MAVİ SAKAL grubundan Kaan Altan ve davulda da VEGA grubundan Timur Kurşunoğlu ile güçlendirmiş durumda.

2011’de Kesmeşeker’in “Doğdum Ben Memlekette” adlı yeni albümü Ada Müzik’ten yayınlanıyor.

Söz ve Bestelerin tümü Cenk Taner’e ait olan albümde 11 şarkı yer alıyor. Düzenlemeler ise Can Alper - Tansu Kızılırmak - Emre Sarıtunalılar - Cenk Taner imzası taşıyor. Kayıt ve Miks Eray Uygur / JingleFactory’de (Ağustos-Ekim 2011) gerçekleşti.

Mastering Andy Jackson, Grafik Tasarım ise Hayalgücü Tanıtım’a ait.

2013 Ağustos’ta, OnAir Müzik tarafından aslında 2004 yılında yayınlanan “Kum” isimli albüm, tekrar basılarak müzik marketlere sunuldu.

Cenk Taner’in İkinci Solo Albümü Çıktı

Cenk Taner’in 2001 yılında yayınladığı ilk solo albümü ‘İzin Vermedi Yalnızlık’tan 12 yıl sonra, ikinci solo albümü ‘‘Yoldan Çıkmış Şarkılar” çıktı.

1990 yılında kurduğu Kesmeşeker ile bugüne kadar verdiği sayısız konser, kadrosunda zaman içinde yer almış birçok değerli müzisyen ve çıkardığı sekiz albümle yirminci yılını tamamlayan sanatçı. ikinci solo albümü ''YOLDAN ÇIKMIŞ ŞARKILAR'' ile sevenleriyle buluşuyor.

Albümde yer alan 12 Şarkının sözü ve bestesi Cenk Taner’e, düzenlemeler ise Mehmet Şenol Şişli, Veysel Çolak, Anıl Çifter ve Cenk Taner’e ait.

Kayıtlarda Cenk Taner’e, vokal ve enstrümanları ile Veysel Çolak, Mehmet Şenol Şişli, Gökhan Özcan, Çağrı Büyükçoban, Mert Fehmi Alatan, Cem Dinler, Kerem Sefil, Ali İzzet Çalışkan, Gülce Altunel ve Serhan Baki eşlik ettiler. Albümün kayıt ve miskleri Temmuz, Ağustos aylarında Anıl Çifter tarafından Jinnx Production’da gerçekleşti. Mastering ise Demirhan Baylan tarafından yapıldı. Fotoğraflar da ise Engin Güneysu imzası bulunuyor.

Albümün lansman konseri 22 Kasım Cuma günü Kadıköy Shaft’ta yaptılacak.
(Kaynak: www.sondakika.com / www.haberler.com - 19.11.2013)

Kesmeşeker’in 10. Albümü “Kadıköy” Çıktı

Cenk Taner ‘Kaptan’lığında 1990 yılında kurulan Kesmeşeker, ilk albümü ‘Dipten ve Derinden’ ile başlayan serüvenine 10. albüm ‘Kadıköy’le devam ediyor.

27 yılı aşkın müzik yaşamına ‘Dipten ve Derinden’ (1991), ‘Aşk ve Para’ (1993), ‘Tut Beni Düşmeden’ (1995), ‘İnsülin’ (1998), ‘İçinde İçindekiler Vardır’ (1999), ‘İzin Vermedi Yalnızlık’ (2000), ‘Kum’ (2004), ‘Doğdum Ben Memlekette’ (2011) albümlerinin ardından Cenk Taner’in ikinci solo albümü ‘Yoldan Çıkmış Şarkılar’ 2013’te Ada Müzik etiketiyle yayınlanmıştı.

Onuncu albüm: ‘Kadıköy’

Yeni albüm ‘Kadıköy’de söz ve müzikler yine Cenk Taner‘e ait. Cenk Taner’e bas gitarda Canay Cengen, vurmalı çalgılarda ise Gökhan Özcan eşlik ediyor. Ayrıca, Cansun Küçüktürk, Özgür Ulusoy ve İlkay Özboyar da çalımlarıyla katkıda bulundular.

Tüm düzenlemeleri Kesmeşeker’e ait olan bu albümün Kayıt ve Mix’i Canay Cengen- 2017, Mastering Levent Büyük, Çağdaş Şenel – Stüdyo 18, Kapak çalışması ise Engin Güneysu imzası taşıyor.

Kesmeşeker “Kadıköy” 22 Aralık’ta tüm müzik marketlerdeki yerini alırken 29 Aralık’tan itibaren ise tüm dijital mecralarda da yayına girecek.
(Kaynak: kalemkahveklavye.com - 22.12.2017)

Cenk Taner:

Kesmeşeker grubunun kurucusu, söz yazarı ve solistidir.

Cenk Taner, eğitim hayatına 6 yaşında Yatılı Göztepe Pansiyonlu İlkokulu’nda başladı. Ortaokulu, Değirmendere’de bitirip lise eğitimine Kuleli Askeri Lisesi’nde başladı. Kuleli Askeri Lisesi’ne girdikten kısa bir süre sonra düz liseye geçiş yaptı.

Üniversite eğitimini, iletişim fakültesinde bitirip gerekli olan okul altyapısını oluşturdu. Ardından stüdyo çalışmalarıyla müzik çalışmalarına başlamış. 7 albüm (aralarında bir solo çalışması da mevcuttur) çıkardı. 2004 yılının Aralık ayında ‘Andıran Otu’ adlı kitabı yayınlandı.

Cenk Taner; 1990 yılında kurduğu Kesmeşeker grubu ile bugüne kadar verdiği sayısız konser, kadrosunda zaman içinde yer almış birçok değerli müzisyen ve çıkardığı yedi albümle yirminci yılını tamamladı. Ve yoluna müzikle devam etmektedir.

Diskografi:
1991
Dipten ve Derinden / Kesmeşeker (Kaset Albüm, Kalan Müzik 007)

A Yüzü:
1- İstanbul İstanbul
2- Tek Sorumlu
3- Hamdık Piştik Olduk
4- S.O.S.
5- Malum Zaman Teknoloji
B Yüzü:
1- Olağan Durumlar
2- Güney Afrika'da
3- Senin İçin
4- Ben Bir Yolcuyum
5- Dipten ve Derinden
(Cenk Taner: vokal, elektrik ve akustik gitar
Belen Ünal: elektrik gitar
Tayfun Çağlar: vokal, bas gitar
Melih Rona: davul, vurmalı çalgılar)


1993
Aşk ve Para / Kesmeşeker (Kaset Albüm, Uzelli Müzik 1273)

A Yüzü:
1- Tüm Tercihim Senden Yana
2- Şampiyon
3- Vahşi
4- Aşk ve Para
5- Gerçekten Özleyince
B Yüzü:
1- El Mecbur
2- Gitme Kal
3- Tek Farkımız
4- Son Tango
5- Karanlıktan Korkan Bebekler
6- Ekmeğin Emrindeyim
(Cenk Taner : vokal, elektrik ve akustik gitar
Serdar Öztop : Kayıt, mix, elektro gitar
Demirhan Baylan : geri vokal, bas gitar
Cem Güvener : davul, vurmalı çalgılar)


1995
Tut Beni Düşmeden / Kesmeşeker (CD Albüm, Ada Müzik)

1- Mister Brown
2- Tut Beni Düşmeden
3- Herşey Yolunda Derken
4- Yağmur
5- Değiştim Ben Sevgilim
6- Ya Aşkım Ol, Ya Dostum Ol
7- Yolculuk Bitti
8- Yanıyor Tüm Gençliğim
9- Tarzan İnce Dallarda
10-Gene Gel
(Cenk Taner: vokal, elektrik ve akustik gitar
Can Alper: elektrik ve akustik gitar, geri vokal
Batur Yurtsever: vokal, bas gitar
Sezen Köroğlu: klavyeli çalgılar, ritm programlama
Hüseyin Cebeci: perküsyon
Kerem Akaydın: geri vokal)


1996
Sular Yükseliyor (Karma Rock Albüm, Ada Müzik)

3- Kesmeşeker - Tut Beni Düşmeden - 06:15

1998
İnsülin / Kesmeşeker (CD Albüm, Ada Müzik)

1- Yoksulluk
2- Acıların Kralı
3- İşte Güneş
4- Feridun Bey
5- Failün Meçhûlün
6- Para, Pul vs.
7- Henüz Onlar Bunları Bilmiyor
8- Kusursuz Cinayetler Çağında
9- En Çok Seni
10-Sakin Sular
(Cenk Taner: vokal, elektrik ve akustik gitar
Can Alper: elektrik gitar
Tansu Kızılırmak: vokal, bas gitar
Murat Başlamışlı: davul, perküsyon, geri vokal
Tayfun Çağlar: geri vokal)


1999
İçinde İçindekiler Vardır / Kesmeşeker (CD Albüm, Ada Müzik)

1- Aşklar Bizi Terketti
2- Ol Dedin Bak Oldum
3- Maria
4- 23 20
5- Konya’dan Hindistan’dan
6- Kaptan
7- Düşün, Sabaha Kadar Düşün
8- Olmaz Olmaz
9- Sıradışı Makinalar
10-Eyersiz Atlar
11-Uyandır O Ateşi
12-Sanaloğlan
13-Şekerbond (Enstrümantal)
(Cenk Taner: vokal, elektrik ve akustik gitar
Belen Ünal: elektrik gitar
Tansu Kızılırmak: vokal, bas gitar
Emre Sarıtunalılar: davul, perküsyon, geri vokal
Tayfun Çağlar: geri vokal)


2000
İzin Vermedi Yalnızlık / Cenk Taner (Solo Albüm, Ada Müzik, 12.12.2000)

1- Adını Unutmaya Devam Ediyorum - 05:23
2- Suda Balık Olsak - 05:32
3- Böyle Şeyler İşte - 05:29
4- Sen Hep Belki Dedin - 04:40
5- Buradan Uzaklara - 04:00
6- İzin Vermedi Yalnızlık - 04:20
7- Kral Öldü Şehir Düştü - 05:32
8- Ağla Ağla - 03:52
9- Şimdi Biz Buyuz - 05:21
10-Rüzgârlı Deniz Kıyısı - 03:53
11-Kumandayı Ver - 05:19
12-İyidir İyi - 05:10
(Tüm Şarkılarda Söz ve Müzik: Cenk Taner
Cenk Taner: Vokal, Elektrik ve Akustik Gitar, Onikitelli Gitar
Tayfun Çağlar: Elektrik Gitar
Tansu Kılızırmak: Geri Vokal
Şirin Vatan: Çello
Özlem Saray: Keman)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr

2004
Kum / Kesmeşeker (CD Albüm, OnAir Müzik)

1- Ders Bitti
2- Ne Zaman Gitti Tren
3- Eyalet Çocukları
4- Şeyler Arasında
5- Deve
6- Bir Avuç Kum
7- Kalbi Kırıklar Bankasında
8- Yaşıyorum Ölüyorum
9- Tek Kişiyim Ben Hala
10-Duymuştum Şehirdeydim
11-Japonca
12-Zaten
(Cenk Taner: Vokal, Gitar
Demirhan Baylan: Gitar, bas gitar, geri vokal
Cengiz Baysal: Davul
Kuartet: 2
M.Bekma Sambetova: Keman
Bora Gürel: Keman
Gül Tekinsoy: Viyola
Askar Mukanov: Çello
Pelin Batu: 2)2011
Doğdum Ben Memlekette / Kesmeşeker (Albüm, Ada Müzik, 15.12.2011)

1. Atlar Dönmedi
2. Sıcak ve Kurak
3. Doğdum Ben Memlekette
4. Herşey Sermaye İçin Sevgilim
5. Benim Adım Ne
6. Eğ Başını Eğeceksen
7. İsmail
8. Metin Kurt Yalnızlığı
9. Kim Sessizse O Ağlasın
10.Gittiğin Gün
11.Tezatlar Kitabı
(Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Cenk Taner)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2012
Aşk ve Para (Dijital Albüm, Uzelli Kaset San.)
(11.06.1993 tarihinde kaset olarak çıkarılan albümün dijital[YENİ BASIMI])

1- El Mecbur - 04:10
2- Gitme Kal - 04:03
3- Tek Farkımız - 03:35
4- Son Tango - 03:56
5- Karanlıktan Korkan Bebekler - 03:04
6- Ekmeğin Emrindeyim - 04:11
7- Tüm Tercihim Senden Yana - 04:23
8- Şampiyon - 04:51
9- Vahşi - 04:32
10-Aşk Ve Para - 04:16
11-Gerçekten Özleyince - 04:31

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com

2013
Kum / Kesmeşeker (Albüm, OnAir Müzik, 22.08.2013 [YENİ BASIM])
(2004 yılında çıkarılan albümün YENİ BASIMI)

1- Ders Bitti
2- Ne Zaman Gitti Tren?
3- Eyalet Çocukları
4- Şeyler arasında
5- Deve
6- Bir Avuç Kum
7- Kalbi Kırıklar Bankasında
8- Yaşıyorum Ölüyorum
9- Tek Kişiyim Ben Hala
10-Duymuştum Şehirdeydim
11-Japonca
12-Zaten


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr

Yoldan Çıkmış Şarkılar / Cenk Taner (Solo Rock Albüm, Ada Müzik, 14.11.2013)

1. Bir Şehre Merhaba Dedim (feat.Veys Çolak)
2. Felek Felemenk'ten Geçmiş
3. Özgür Olduğunda Marmara
4. Aklımın Sibiryası
5. Geyikli Baba Uzaylılar Şarabı
6. Herşey Siyaha Giderken
7. Öyle İnce
8. Tahta Kılıçlar
9. Hep Yarın Olsun
10.Kara Şair
11.Silah Sesinden Yunuslar
12.Kadıköy Karabatakları
(12.de Müzik: Cenk Taner ve diğer tümünde Söz & Müzik: Cenk Taner)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
Kadıköy / Kesmeşeker (Albüm, Ada Müzik, 22.12.2017)

1. Değişti Zaman
2. Keçi
3. Önce Nar Sonra Pancar
4. Kadıköy’de Çok Güzel Solduk Biz
5. O
6. Sonbahar
7. Litra
8. Dahi Çocukları Düşlerinden Vururlar
9. Kadıköy’de Zen
10.Az Ya Da Çok


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.zihni.com
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Kadıköy ([LP=Longplay] Plak Albüm, Ada Müzik, 01.04.2019)
(22.12.2017 tarihinde çıkan albümün [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1. Değişti Zaman
2. Keçi
3. Önce Nar Sonra Pancar
4. Kadıköy’de Çok Güzel Solduk Biz
5. O
B Yüzü:
1. Sonbahar
2. Litra
3. Dahi Çocukları Düşlerinden Vururlar
4. Kadıköy’de Zen
5. Az Ya Da Çok


Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.ozzyturk.com
www.turnalarplak.com
www.hammeronlineshop.com

2021
30 (Maxi Single PLAK, Ada Müzik, 18.02.2021)

A Yüzü:
1. Ada
2. Ya Aşkım Ol Ya Dostum Ol
B Yüzü:
1. Ağla Ağla
2. Tut Beni Düşmeden

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.zihni.com
www.goldplak.com
www.cdplak.com

30 (Maxi Single, Ada Müzik, 19.02.2021)

1. Ada
2. Ya Aşkım Ol Ya Dostum Ol
3. Ağla Ağla
4. Tut Beni Düşmeden

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Kesmeşeker Grubu:
Resmi Web Site Adresi:
www.kesmeseker.org
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/pages/Kesmeseker
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel/Kesmeşeker Kanalı
www.myspace.com/kesmesekerband
Resmi Soundcloud Adresi:
soundcloud.com/kesmesekerorg
Anatolian Rock Sayfa Adresi:
www.anatolianrock.com/Kesmeşeker
LastFM Sayfa Adresi:
www.last.fm/music/Kesmeşeker
Wikipedia Sayfa Adresi:
www.last.fm/music/Kesmeşeker
Cenk Taner:
Resmi Web Site Adresi:
www.cenktaner.com
Resmi Blogspot Adresi:
cenktaner.blogspot.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/pages/Cenk-Taner
LastFM Sayfa Adresi:
www.last.fm/music/Cenk+Taner
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Cenk_Taner

(Güncellendi: 23.12.2017)
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (4984 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag