Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 213 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 213
Üye: 0
Toplam: 213

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 93,083,162
  • Bugün: 50,608
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Feb 27, 2021
  • 10:12 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Ebru Polat
Bookmark and Share
    Geri Dön   (11278 okuma)

Ebru Polat
Ebru Polat
Ebru Polat
FOTO GALERİ

Ebru Polat 30 Haziran 1983’de İzmir’de doğdu. Gerçek adı Filiz Sarıkaya’dır. Hukuk fakültesi’nden mezun oldu ve psikolojik lisansı yapacakken birden karar değiştirerek müzik dünyasına yöneldi. Ebru Polat iki yıl boyunca şan dersleri aldı.

2007’de “Çetin Ceviz” isimli Dirlik Müzik etiketiyle maxi single albümünü çıkarttı. İktisat eğitimi aldıktan sonra Ayla Algan ile beraber oyunculuk deneyimine başlayan Ebru Polat “Çetin Ceviz” adlı single albümü ile görücüye çıkıyor. Biri remix versiyonu olmak üzere 5 şarkının yer aldığı albümünde Murat Güneş, Osman Kasap ve Asım Gökmen imzası taşıyan şarkılar yorumlayan Ebru, ilk video klibini Cenk Sünker yönetmenliğinde “Çetin Ceviz” adlı şarkısına çekti.
(Kaynak: www.michaelshow.com)

2008’de “Çok Geç” isimli dört şarkılık maxi single albümünü tamamladı. Seyhan Müzik etiketi ile yayınlanan albümünde Sezen Aksu’ya ait olan “Çok Geç” adlı şarkısını seslendiren yorumcu yine Sezen Aksu’ya ait “Seni Yerler” adlı şarkıyı da coverladı.

Aranjelerinde Caner Tepecik, kayıt mixde Özer Yener ve masteringte Çağlar Türkmen imzası olan maxi single’ın İlk klibi albümle aynı adı taşıyan “Çok Geç” isimli şarkıya Polonezköy’de Teoman Topçu yönetmenliğinde çekildi.

Ebru Polat’ın geçmişe döndüğü, çocukluk yıllarındaki tertemiz arkadaşlıkları ve aşkları anlatan klipi önümüzdeki günlerde müzik kanallarında sıklıkla göreceksiniz. Bu maxi single için gece gündüz çalıştığını ifade eden Ebru Polat, “Hayatımda hiçbir şeye göstermediğim özeni bu albüme gösterdim, çünkü bu albümde Sezen Aksu şarkıları var. Kendisinin bana duyduğu güvene layık olmalıydım ve bunun için çok çalıştım. Yaptığım işle konuşulmak için çok özen gösterdim ve sonuçta ortaya iyi bir albüm çıktığını düşünüyorum. Asıl amacımın müzik dünyasının içinde kalıcı olmak. Bunu bu albümle göstereceğim” dedi.
(Kaynak: www.sozmuzik.com)

2009 yılında da “Kalp Ayazı” isimli albümünü çıkardı. Ebru Polat yaklaşık 7 aydır üzerinde çalıştığı 8 parçadan oluşan ve içerisinde başarılı yorumculardan, Sezen Aksu klasiği “Seni Aldattım”, Serdar Ortaç’tan “İnanamıyorum” ve albüme ismini veren “Kalp Ayazı”, Fettah Can’dan “Para ve Aşk Bitti”, Habil Ceyhan’dan “Aşk Diye Yanarken” ve Ebru Polat’a ait “Delikanlı Kız” isimli 7 parça ve 1 remix’ten oluşan 8 parçalık kariyer albümü Ekim ayı başında müzik marketlerde yerini aldı. Albüm DB stüdyolarında Erhan Bayrak ve Caner Tepecik gibi başarılı aranjörler tarafından hazırlandı. Mix Özer Yener, mastering Çağlar Türkmen imzası taşımakta. Ebru Polat’ın vokal koçluğunu Cihan Okan yaptı.

Albüm çıkış öncesinde hazırlık olarak sözü ve bestesi Serdar Ortaç’a ait olan “İnanamıyorum” isimli şarkısını kliplendirdi ve müzik kanallarında bu klibi döndü. Ebru Polat “İnanamıyorum” şarkısı ile aylardır radyo ve müzik kanallarında listelerde üst sıralarda yer almaya devam ederek başarısını kanıtlamıştır. 2009 Aralıkta da sözü Sezen Aksu’ya, müziği Enrico Macias’a ait olan “Seni Aldattım” adlı parçasına klip çekilip yayınlandı.

Türk pop müziğinin yükselen ismi Ebru Polat 4. solo albümü ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Dokuz Sekiz Müzik etiketli “Dinle 2011” isimli yeni albümünde toplam 9 şarkı yer alıyor.

“Sezen Aksu benim albümlerimin vazgeçilmezi, bu albümde de “Hadi Git” şarkısına yer verdim” diyen Ebru Polat’ın “Dinle 2011” isimli yeni albümünde, “Mutlu Ol Yeter” ve “Artık Sevmeyeceğim” isimli 2 cover şarkı daha var. Cover şarkılar haricinde 0 km şarkılara da yer veren Ebru Polat’ın çıkış şarkısı, söz ve müziği Güven Baran’ a ait “Sen Sağ Ben Selamet”.

Ebru Polat bir Tan şarkısı yorumladı.

Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle digital olarak yayınlanan “Olanlar Oldu” isimli şarkısının sözü ve müziği Tan Taşçı’ya aranjesi Okan Arı’ya ait. Şarkı üç ayda “db” stüdyolarında hazırlandı. Ayrıca Tan Taşçı’nın şarkıya eşlik etmesi ayrı bir tat kattı.
(Kaynak: www.michaelshow.com - 30.11.2011 / www.kralmagazin.com.tr - 01.12.2011)

Ebru Polat’ın 2011 bitmeden kısa bir zaman önce çıkardığı son single’ı “Olanlar Oldu” şarkısına çektiği klip Müyap tarafından Youtube’da yayınlandı. Söz ve Müziği Tan Taşçı’ya ait olan şarkıda, Ebru Polat‘a Tan Taşçı’da eşlik ediyor.
(Kaynak: www.eneger.com - 07.01.2012)

Ebru Polat’ın Yakışıklı Klip Partneri

Şarkıcı Ebru Polat,Sezen Aksu’ya ait olan şarkısı ‘Günaha Davet’in klip çekimleri için kamera karşısına geçti.

Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde çekimleri gerçekleşen klip için Brezilya’dan erkek model ithal eden Ebru Polat, klip için ayrıca özel dans dersi de aldı.

Carlos adındaki ithal modelin özellikle genç kızlar tarafından çok beğenildiğini belirten Polat, bundan sonra da klipleri için Brezilya modellerini tercih edeceğini belirtti.
(Kaynak: www.sacitaslan.com / geceturk.com / www.magazinci.com - 30.01.2014)

İnat’çı Ebru

Bugüne kadar birçok ünlü DJ tarafından şarkıları remix yapılan Ebru Polat, genç DJ’lerden İlkan Günuç’la beraber yaptıkları, yeni şarkısı “İnat” için stüdyoya girdi.

Bu yaz kulüpler ve plajlarda bu şarkıyı çok duyacaksınız diyen başarılı Popçu Ebru Polat, şarkının klibinde de yer aldı. Klip Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde çekildi.

Polat, “İlkan’ı çok başarılı buluyorum ona destek olmak istedim; bomba gibi bir şarkı geliyor, bu yaz her yerde beraber konserlerdeyiz” dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 19.03.2014)

Ebru Polat Ve DJ İlkan Günüç “İnat” İle Geliyor!

Cover Kraliçesi olarak bilinen Ebru Polat, son günlerde birçok başarılı remixlere ve performansa imza atan İlkan Günüç ile single projesi hazırladı.

Fatih Ürek’in 2008 yılında yayınladığı “Hadi Hadi” albümünde yer alan “İnat” şarkısına yeni bir soluk getiren ikili, bu yaza damgasını vuracaklar.

“İnat” şarkısının sözleri İlker Karaman’a düzenlemesi İlkan Günüç’e, müziği ise Yunanistanlı müzisyen Valandis’e ait.

Ebru Polat ve İlkan Günüç’ü bir araya getiren klibin yönetmenliğini Tamer Aydoğdu yaptı, görsel açıdan bir çok farklı karenin bulunduğu klip önümüzdeki günlerde tüm müzik kanallarında yayında olacak.

Star Odası Prodüksiyon etiketi ile yayınlanacak Single Nisan Ayının 3. haftası tüm dijital platformlarda yerini alacak.
(Kaynak: www.magazinci.com / muzikonair.com - 18.04.2014)

Ebru Polat 9 Hit İle Geliyor!

Ebru Polat ın “9 Hit” ismini verdiği, 9 şarkıdan oluşan albümü Seyhan Müzik etiketi ile sevenleriyle buluştu.

Albümün isminin 9 Hit olmasının sebebi her şarkının birbirinden ayrı tarzda olması ve her şarkının hitap ettiği dinleyici kitlesinin farklı olmasından kaynaklanıyor. İçinde Pop şarkıların yanı sıra Bossa Nova, Elektronik, R&B gibi şarkılarda bulunmakta..

Albüm 1 yıl gibi bir sürede tamamlandı.. Ve Albümün tüm prodüktörlüğünü Gürsel Çelik üstlendi ve 6 şarkının düzenlemesi de kendisine ait. Çıkış olarak seçilen “Aradım Seni” şarkısının söz ve müziği Serdar Ortaç’a ait; bu şarkının düzenlemesini Erhan Bayrak yaptı. Diğer aranjörümüz Hüseyin Cebişçi, Ve slow şarkımızın hareketli versiyonu Kaan Gökman’a ait.

Albümde biri slow olan “Babamın Emanetiyim” diğeri hareketli olan Nur İçinde Yat şarkısının söz yazarlığını Ebru Polat, bestesini Murat Güneş yaptı.

Albümde Ebru Polat’ın tüm okumalarında ve vokal kayıtlarında Ümit Sayın vokal koçluğu yaptı. Albüm şarkı secimi konusunda Habil Ceyhan ve müzik piyasasının önemli birçok ismi destek oldu.

Serdar Ortaç - “Aradım Seni”, Alper Narman - Onur Özdemir “Şuh Kahkaha”, Altan Çetin - “Açık Açık”, Murat Güneş “Tehlike Kapıda” - Hüseyin Cebişci - “Star mısın”, Efe Demiryoğuran-Gökhan Tümkaya “1 Dakika” şarkısında söz yazarı ve besteci olarak bu albümde yer aldılar.

Albüm fotoğraflarını Lara Sayılgan çekti. Albümün ilk klibi “Aradım Seni” şarkısına yönetmen Hasan Kuyucu tarafından çekildi. Belgrad ormanında çekimleri 15 saat süren renkli ve güzel bir yaz klibi çekildi.

Hepsi birbirinden değerli müzik piyasasının önemli isimlerinin çok büyük titizlikle çalıştığı bir ekip çalışmasının ürünü olan “9 Hit” albümünde bir çok şarkıya klip çekilecek; albüm 3 Nisan itibari ile Tüm Müzik Marketlerde yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 6.04.2015)

Ebru Polat’ın “Babamın Emanetiyim” Şarkısına Yeni Versiyon Geldi.

Sözleri Ebru Polat’a müziği Murat Güneş’e ait olan “Babamın Emanetiyim” şarkısına Kaan Gökman tarafından remix versiyonu hazırlandı.

Kemal Başbuğ tarafından çekilen klibe, şarkının hareketli versiyonu eklendi.

Seyhan müzik etiketi ile müzik marketlerde yer alan 9 hit albümündeki bu şarkının kısa bir sürede 1 milyon tıklanmaya ulaşan slow versiyonu sonrası birçok çifti evlendiren Ebru Polat, “Sevenlerim benden hareketli şarkılar dinlemeyi de çok seviyor. Bu yüzden sevenlerimin yoğun isteği üzerine bu şarkının hareketli versiyonunu da yaptım” dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 19.01.2016)

Ebru Polat Geri Döndü: “Hava Çok Sıcak”

Şarkıcı Ebru Polat, bir yıl aradan sonra çıkardığı yeni parçası “Hava Çok Sıcak” ile müzik kariyerine devam ediyor.

Seyhan Müzik etiketiyle çıkan “Hava Çok Sıcak” şarkısının sözleri ebru polat’a, müziği Pınar Çubukçu’ya, düzenlemesi ise Caner Tepecik’e ait.

Teoman Topçu yönetmenliğinde çekilen klipte Polat’a sevimli oyuncaklar ve erkek dansçılar eşlik etti. Birbirinden renkli dekorlarda çekilen klipte, Polat’ın imaj danışmanlığını Rabia Yaman, klibin sanat yönetmenliğini Onur Özışık yaptı. Albümün fotoğraflarını ise Emir Tan çekti.
(Kaynak: www.milliyet.com.tr / www.gazetevatan.com / sonsöz.com / www.yenialanya.com / www.starkibris.net - 29.06.2017)

Ebru Polat’tan Çok Konuşulacak Yeni Klip!..

Ebru Polat’ın eşlik ettiği, Selin Ciğerci’nin yaza damgasını vuracak “5 Karat” şarkısının klip çekimlerinden ilk görüntüler yayınlandı.

Sevilen popçu Ebru Polat, “Hazmedeyenlere Soda” ismini taşıyan single çalışmasının ardından Selin Ciğerci ile birlikte yer aldıkları çalışma “5 Karat” klibinin bir kısmını yayınladı.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü şarkıcı klipteki görüntüleri ile takipçilerinin nefesini kesti.

Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde çekilen video klipte Ebru Polat, iddialı kostümü ile dikkat çekti. Büyük beğeni toplayan video kısa sürede izlenme rekoru kırdı.
(Kaynak: muzikonair.com - 12.06.2018)

Ünlü popçu Ebru Polat Ağustos ayında yepyeni bir single ile geliyor.

“Hazmedemeyenlere Soda” ve arkasından Selin Ciğerci ile olan “5 Karat” çalışması ile çok konuşulan Ebru Polat, önümüzdeki ay yeni bir single daha çıkarıyor.

Sevilen popçu, “Akşam Sendeyiz Kraliçe” ismini taşıyan hareketli şarkısıyla yaz listelerini sarsacak. Hemen hemen her şarkısının sözlerine kendi imzasını atan başarılı popçunun yeni şarkısı şimdiden merak ediliyor.
(Kaynak: muzikonair.com - 11.07.2018)

Ebru Polat Klip İçin Tarih Verdi

Popçu Ebru Polat, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.

Polat, “Klip daha çıkmadan şarkı çok ilgi gördü. Pazartesi günü de klibimiz hazır. Bu hafta 6 gün sahnedeydim, kendime hiç vakit ayıramadım. İki üç günlüğüne Bodrum’a kısa bir tatile gideceğim” dedi

Cadde’nin haberine göre, yakın bir arkadaşıyla geldiği alışveriş merkezinde meydan katındaki mağazaları dolaşıp alışveriş turuna çıkan Ebru Polat, daha sonra bir kafede kahve içip koyu bir sohbete daldı.

Geçtiğimiz günlerde çıkardığı “Akşam Sendeyiz Kraliçe” teklisinin geri dönüşlerinin çok güzel olduğunu belirten Polat, “Klip daha çıkmadan şarkı çok ilgi gördü. Pazartesi günü de klibimiz hazır. Bu hafta 6 gün sahnedeydim, kendime hiç vakit ayıramadım. İki üç günlüğüne Bodrum’a kısa bir tatile gideceğim” dedi.
(Kaynak: www.haberturk.com - 27.08.2018)

Diskografi
2007
Çetin Ceviz (Maxi Single, Dirlik Müzik, 11.10.2007)

1- Çetin Ceviz
2- Şerefsiz
3- Aşk Olsun
4- Yaşın Tutulmuyacak
5- Dön
6- Çetin Ceviz (Remix)

2008
Çok Geç (Maxi Single, Seyhan Müzik, 01.12.2008)

1. Çok Geç - 04:10
2. Çakma - 04:33
3. Çığ Gibi - 04:02
4. Seni Yerler - 04:09


2009
Kalp Ayazı (Albüm, Seyhan Müzik, 12.10.2009)

1. İnanamıyorum (Söz ve Müzik: Serdar Ortaç) - 04:50
2. Seni Aldattım (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Enrico Macias) - 04:04
3. Kalp Ayazı (Söz ve Müzik: Serdar Ortaç) - 04:19
4. Aşk Bitti (Söz ve Müzik: Fettah Can) - 04:18
5. Yılan (Söz: Habil Ceyhan-Murat Güneş, Müzik: Serdar Ortaç) - 04:43
6. Para (Söz ve Müzik: Fettah Can) - 03:55
7. Delikanlı Kız (Söz ve Müzik: Ebru Polat) - 03:58
8. Kalp Ayazı (Club Mix) - 04:34


2011
Dinle 2011 (Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 11.01.2011)

1- Haydi Git (Söz&Müzik: Sezen Aksu)
2- Ben Keyfim Ve Kahyası (Söz&Müzik: Burak Öksüzoğlu)
3- Bela Mısın (Söz&Müzik: Çağrı Özsoy)
4- Sen Sağ Ben Selamet (Söz&Müzik: Güven Baran)
5- Senden Nefret Ediyorum (Söz&Müzik: Güven Baran)
6- Artık Sevmeyeceğim (Söz&Müzik: Suat Sayın)
7- Yenik Düştüm (Söz: Habil Ceyhan, Müzik: Görkem Yurt)
8- Memnun Oldum (Söz&Müzik: Osman Kasap)
9- Mutlu Ol Yeter (Söz: Mehmet Tahir Paker, Müzik: Burhan Bayar)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.zihni.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Olanlar Oldu (Single, Dokuz Sekiz Müzik, 01.12.2011)

1- Olanlar Oldu (Söz ve Müzik: Tan Taşçı)

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2012
Kaçın Kurasıyım (Single, Dokuz Sekiz Müzik, 12 / 27.04.2012)

1. Kaçın Kurasıyım (Söz & Müzik: Osman Kasap)
2. Hala Büyümemişsin (Söz & Müzik: Osman Kasap)
3. Hani Dünya Tatlısı (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Mehmet Erbil Savaş)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.kitapsec.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2013
Hediyem Olsun (Single, Musicom, 01.08.2013)

1- Hediyem Olsun


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr

Günaha Davet (Single, Musicom, 13.11.2013)

1- Günaha Davet - 04:35


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2014
Günaha Davet (Versiyon) (Single, Musicom, 01.02.2014)

1- Günaha Davet (Versiyon)

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

İnat / Ebru Polat feat. DJ İlkan Günüç (Albüm, Star Odası Production, 18.04.2014)

1- İnat - 03:42 (Söz: İlker Karaman, Müzik: Valandis, Düz.: İlkan Günüç)


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2015
9 Hit (Albüm, Seyhan Müzik, 06.04.2015)

1- 1 Dakika
2- Aradım Seni
3- Tehlike Kapıda
4- Nur İçinde Yat
5- Babamın Emanetiyim
6- Star mısın?
7- Şuh Kahkaha
8- Açık Açık
9- Babamın Emanetiyim (Versiyon)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
store.unkapani.digital
www.kitapsec.com
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.de (Almanya)

2016
Çetin Ceviz (Maxi Single, Taşkın Müzik, 01.04.2016)
(11.10.2007 tarihinde Dirlik Müzik tarafından çıkarılan albümün kapak değiştirilerek dijital olarak [YENİ BASIMI])

1- Çetin Ceviz
2- Şerefsiz
3- Aşk Olsun
4- Yaşın Tutulmuyacak
5- Dön

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Dokun Bana (Single, Seyhan Müzik, 01.06.2016)

1- Dokun Bana


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
Hava Çok Sıcak (Single, Seyhan Müzik, 30.06.2017)

1- Hava Çok Sıcak


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Hazmedemeyenlere Soda (Single, Seyhan Müzik, 01.03.2018)

1- Hazmedemeyenlere Soda


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

5 Karat / Selin Ciğerci feat. Ebru Polat (Single, Seyhan Müzik, 20.06.2018)

1- 5 Karat (feat. Ebru Polat)


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

Akşam Sendeyiz Kraliçe (Single, Seyhan Record, 21.08.2018)

1- Akşam Sendeyiz Kraliçe - 03:10


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Madam (Single, Kemal Aslan Music Production, 28.05.2019)

1- Madam


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Anlayacaksın (Single, Avrupa Müzik, 01.11.2019)

1- Anlayacaksın (Slow) - 03:53
2- Anlayacaksın - 03:34


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Tren / Evren Adam feat. Ebru Polat (Single, DMC, 24.01.2020)

1- Tren (feat. Ebru Polat) - 03:50Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Çıngıraklı (Single, Ebru Polat, 08.05.2019)

1- Çıngıraklı - 03:072020
İzmir Lokumu (Single, Ebru Polat, 16.10.2020)

1- İzmir Lokumu - 03:10Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Anlat (Single, Ebru Polat, 19.02.2021)

1- Anlat - 03:23

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.ebrupolat.com
Resmi [Fan] Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/ebrupolatfan
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/Ebru_Polat
MySpace Adresi:
www.myspace.com/ebrupolat
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Ebru+Polat
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Ebru_Polat

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (11278 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag