Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 07.12.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 324 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 324
Üye: 0
Toplam: 324

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 140,183,637
  • Bugün: 21,281
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Dec 07, 2023
  • 06:09 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Ege Çubukçu
Bookmark and Share
    Geri Dön   (13560 okuma)Ege Çubukçu
Ege Çubukçu
Ege Çubukçu
FOTO GALERİ

Müzik hayatına amatör olarak lisede başladı. Liselerarası Tiyatrolara müzikler hazırladı. 2B adlı gurubuyla İzmir çevresinde yabancı Rap/Hip Hop parçaların cover’larından oluşan konserler verdi.

Radyoculuk yıllarında prodüksiyon’unda sayesinde elde ettiği sample’larla kendi müziğini de hazırlamaya başladı. Bu süreçte İzmir Coast adında köklü bir grupla çalışmaya başladı. Bu grup Türkçe Hip Hop konusunda Ege’nin ufkunu açtı, yabancı parçaların dışında Türkçe parçalarda hazırlamaya başladı.

Ses ve tarz olarak bir çok Mc’den farklı olduğunu düşünerek amatör olarak sürdürdüğü müziği profesyonelliğe taşıyabileceğine inandı! Bu dönemde Özkan Ulusoy ile tanıştı ve şehirlerarası birçok konser verdi. Bu dönemin ardından konserlerin başarısı ve Özkan Ulusoy’un da katkısıyla daha fazla ses getirmeye başladı ki, konserler artık bir şirket politikasına dönüştü ve Ege Çubukçu ‘Knorr’, ‘8x4’, ‘Avon’ gibi firmaların RoadShow’larında konserler verdi.

Türkiye genelinde yaklaşık 350 konser verdi. 2004 yazının sonunda Özkan Ulusoy’la beraber albüm kararı aldılar ve bu projeyi de ünlü aranjör Erdem Kınay ile beraber hayata geçirdiler.

2005 Ağustos’unda “Bir Gün” adlı albümünü piyasaya çıkardı ve ‘profesyonelliğe’ ilk adımını attı. Ege Çubukçu sessiz ve derinden ilerlemeye devam etti ve 2008’de “Bir de Baktım” albümüne imza attı.

Ege Çubukçu “Bir de Baktım” isimli 10 parçalık albümün ilk klibi, çıkış parçası olan Ege Çubukçu, featuring Pemela Spence ile birlikte yapılan “Bir de Baktım” adlı şarkıya çekildi. 60 sn (Gone in 60 seconds) adlı filmin senaryosu Ege Çubukçu tarafından klibe adapte edildi. Klip 60sn, filminin senaryosunda çekildi. Klibin senaryosu Ege Çubukçu’nun imzasını taşıyor. Klip, Barış Bayraktar, Ege Çubukçu, Doğan Sarıgüzel olmak üzere üç yönetmenle çekildi. “Bir de Baktım” şarkı sözü Ege Çubukçu’ya, müziği ise Ege Çubukçu ve Erdem Kınay’a ait.

Albümde Hüseyin Karadayı aranjörlüğünde 5 parça, Erdem Kınay aranjörlüğünde 2 parça, Ege Çubukçu aranjörlüğünde 2 parça da Stealth Maestro, Beatz tarafından yapıldı, toplam 5 aranjörle çalışıldı.

Ünlü rap sanatçısı Ege Çubukçu, 2010’da 11’inci yılını kutlayan Türkiye İnsan Kaynakları Vakfı’nı (TİKAV) daha geniş kitlelere tanıtmak için TIKAV-Sosyal Sorumluluk Projesi-Gençlere Fırsat Eşitliği projesi çerçevesinde “Son Bir Şans” isimli bir şarkı yazdı. Hızını alamadı, bu şarkıya bir de öğrencilerle birlikte klip çekti.

Verdiği eğitimlerle, üniversite öğrencilerinin kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunan TİKAV’ı “Son Bir Şans” adlı şarkısıyla anlatan Çubukçu, vakıf sayesinde hayatı değişen TİKAV’lı öğrencilere hitap etmenin yanı sıra vakfın ulaşmak istediği tüm gençlere sesleniyor.
(Kaynak: sabah.com.tr - 03.04.2010)

2012’de Müziğini Emrah Karaduman’nın hazırladığı şarkının sözleri Ege Çubukçu’ya ait. ‘Parti İstanbul’un remixleri ise, iki özel isim Bedük ve Hüseyin Karadayı tarafından hazırlandı. Ayrıca bu şarkı yakında çıkacak olan yeni Ege Çubukçu albümünün ilk single ı olma özelliğini de taşıyor. Ege Çubukçu sadece hitiyle değil, İstanbul’un eğlence hayatını, konserlerini, kültürel faaliyetlerini ve şehrin estetiğini konu alan videosu ile de bu yaz en çok konuşulacak isimlerin başında geliyor.

Video çekimleri Harun Işık yönetmenliğinde, The Edition Hotel’de gerçekleştirildi. 11 gün süren çekimlerde Ege, İstanbul’un birbirinden prestijli eğlence mekanlarını ve organizasyonlarını, sevdiği dostlarıyla ziyaret etti. Bulutsuzluk Özlemi, maNga grubundan Efe Yılmaz, Ferman Akgül, rap sanatçıları Ramiz, Pit10, Dj/Prodüktörler Hüseyin Karadayı, DJ Tarkan, son dönemin başarılı isimleri Eflatun, Multitap, Fresh B ve dünyaca ünlü dans grubu Flying Steps, bu özel video klibinde Ege’yle kamera karşısına geçen isimler oldu.

Ege Çubukçu’nun, yepyeni single çalışması “Yolumuz Aynı”

Müzik hayatına amatör olarak lisede başlayan, tiyatrolara müzikler hazırlayan ve radyoculuk yıllarında prodüksiyonunda sayesinde elde ettiği sample’larla kendi müziğini hazırlayıp İzmir Coast adında köklü bir grupla çalışan Ege Çubukçu; RoadShow Turneleriyle verdiği 350 konserin ardından, adından söz ettiren, kariyerinin başlangıç noktası Bir Gün adlı albümü ile 2005 yılında profesyonelliğe adım attı. Müzik dünyasına damga vuran Yaz Geldi, Ayşe Hatun Önal ile düet yaptığı Hey DJ gibi besteleri ile çıkışını sürdürdü ve Bir Gün parçası ile listeleri alt üst etti.

Ege Çubukçu sadece hitiyle değil, İstanbul’un eğlence hayatını, konserlerini, kültürel faaliyetlerini ve şehrin estetiğini konu alan videosu geçtiğimiz yaz çok konuşuldu.

Ege Çubukçu’nun, yepyeni single çalışması “Yolumuz Aynı”, Dokuzsekiz Müzik etiketi ile 2 Nisan’da çıkıyor! Müziğini Hüseyin Karadayı’nın hazırladığı şarkının sözleri ise Ege Çubukçu’ya ait. Taha Gürbüz de bu single çalışmasında vokal yaptı.

Geçtiğimiz günlerde İzmir/Alaçatı’da çekilen “Yolumuz Aynı” videosunun çekimleri, yönetmen Harun Işık ve Rio Film (Deplase Keyifler) ortak yapımı olarak gerçekleşti. Kapak tasarımı Kutan Ural tarafından hazırlanan albümün fotoğraflarını Murat Özdemir çekti.

Ege Çubukçu Yeni Şarkısı ‘Çalkala’yı Yayınladı

R&B müziğin Türkiye’deki en önemli isimlerinden sevilen sanatçı Ege Çubukçu, “Çalkala” ismini verdiği yeni teklisini dinleyiciler ile buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen ve Aslı Demirer’in de şarkıda eşlik ettiği projenin klip çekimi için Dubai’ye giden üçlü, Murat Joker yönetmenliğinde kamera önüne geçti.

Söz ve müziği Ege Çubukçu’ya ait olan “Çalkala” şarkısının düzenlemesi Tunç Çakır imzası taşıyor.

Ege Çubukçu’nun Gökhan Türkmen’in yapım şirketi GTR Müzik’ten çıkacak olan yeni projesi Çalkala, 26 Ocak’ta Apple Müzik’te ve 2 Şubat’ta tüm dijital platformlarda yerini alacak.
(Kaynak: www.magazinci.com - 31.01.2018)

Ege Çubukçu Derya Albümü Yayınlandı

Bir süredir sessizliğini koruyan Ege Çubukçu, bu günün ilk saatlerinde “Derya” albümünü dinleyicileri ile paylaştı.

Birkaç gün önce Instagram üzerinden yaptığı canlı yayın ile çıkış tarihi paylaşılan Derya albümü, bugün itibari ile Spotify ve Apple Müzik gibi platformlarda yer alıyor.

10 parçadan oluşan “Derya” albümünde Ege Çubukçu sadece Metth ile düet yapmayı tercih etmiş. Albüm piyasaya GTR Müzik etiketi ile çıktı ve şu anda şarkıların ve kliplerin Ege Çubukçu’nun mu yoksa GTR Müzik’in mi YouTube kanalında yayınlanacağı bilinmiyor. Albümdeki parçalar arasında iki yıl önce yayınlanan “Reçete” parçası da yer alıyor.
(Kaynak: ozgurhiphop.com - 21.12.2018)

Pamir Saraçoğlu Ve Ege Çubukçu Yorumuyla “Bekletme”

Üniversite yıllarında kendisi gibi İzmirli olan, müzik sektörüne tarzı ve çalışmalarıyla damgasını vuran Ege Çubukçu ile tanışarak 2 yıl boyunca vokalistliğini yapan Pamir Saraçoğlu, Çubukçu ile işbirliği yaptığı “Bekletme” isimli yeni single’ını yayımladı.

Sözü Zeynep Talu, müziği Aytekin Kurt imzası taşıyan şarkının düzenlemesi Aytekin Kurt ile Duran Genç tarafından yapıldı. Mix ve masteringi Duran Genç imzalı şarkının kayıtları ise DNA Sound Lab Stüdyo’da alındı.

90’lar ve 2000’ler R&B / Hip-Hop’ında müzik kişiliğini bulup kendi tarzıyla harmanlayarak oldschool ile newschool’un kesiştiği bir karakterle ilerleme yoluna koyulan Saraçoğlu, Çubukçu ile sahne serüveni sırasında Yıldıray Gürgen ile “Romantik Komedi” ve “Sevimli Tehlikeli” filmleri için soundtrack çıkardı. Müzik hayatına kültür sanat yönetimi yüksek lisansı yapmak için ara vererek Barselona’ya taşınan Pamir Saraçoğlu, Türkiye’ye geri döndükten sonra uzun yıllar tanıştığı Aytekin Kurt ile yeni bir projeye başlamaya karar verdi ve “Bekletme” isimli şarkısını hazırladı.

Pamir Saraçoğlu & Ege Çubukçu “Bekletme” isimli R&B / Soul tarzındaki yeni çalışmayı tüm dijital platformlarda video klibini ise MuzikPlay YouTube kanalında bulabilirsiniz.
(Kaynak: www.magazinci.com - 02.06.2020)

Ege Çubukçu Ve Kenan Doğulu’dan ‘What’s Love’a Klip

Ege Çubukçu ve Kenan Doğulu, yazın enerjisini sonbahara taşıyan keyifli şarkıları ‘What’s Love’ın klip çekimleri için kamera karşısına geçti. İkilinin birlikte yer aldığı klip, bugün yayına girdi.

Ege Çubukçu ve Kenan Doğulu, hareketli ve sıcacık bir aşk şarkısı olan ‘What’s Love’ın klibi için birlikte kamera karşısına geçti. Geçtiğimiz ay yayına giren ve ritmiyle dinleyicilerin beğenisini kazanan şarkı, klibiyle de herkesi eğlendirmeyi hedefliyor.

Şarkının dinamizmine uygun olarak çekilen klip, restoran konseptinde geçiyor. Klip, ilk buluşması için Ege Çubukçu’nun şef rolünü canlandırdığı restorana giden Kenan Doğulu’nun yaşadığı aksilikleri konu alıyor. Türlü aksiliğin sonunda gittiği restoranı adeta bir parti ortamına çeviren Kenan Doğulu, Ege Çubukcu’yla birlikte klipte herkesi dansa kaldırıyor.

Yönetmenliğini Samet Eruzun ve Ümit Şahin’in yaptığı klipte Kenan Doğulu ve Ege Çubukçu’ya Zeynep Elif Özal ve çok sayıda dansçı eşlik ediyor. Klipte şarkının düzenlemesini yapan Alaca’yı da sürpriz bir biçimde karşımıza çıkıyor.

Prodüktörlüğünü Güray Gürsel’in üstlendiği “What’s Love” klibi, bugün tüm dijital platformlarda ve youtube kanalında yayına girdi
(Kaynak: www.magazinci.com - 04.11.2022)

Diskografi:
2005
1 Gün (Albüm, Ulusoy Yapım Müzik, 18.08.2005)

1. RadioPop (intro) - 00:33
2. Hey D.J. (feat. Ayşe Hatun Önal) - 03:24
3. Yaz Geldi (feat. U.T.C.) (Metin Göktel, Demet Ulusoy, Ege Çubukçu) - 03:26
4. Film Gibi (Ege Çubukçu) - 03:00
5. 1 Gün (Ege Çubukçu) - 04:28
6. Benim Adım ... (Ege Çubukçu) - 04:31
7. Gel Sen (Bir de Bana Sor...) (Ege Çubukçu) - 04:26
8. Asla (feat. Erdem Kınay) (Ege Çubukçu, Erdem Kınay)- 06:40
9. Hadi Bize Gidelim (Ege Çubukçu, Sinem Nilisaz) - 04:26
10.Yaz Geldi Re-Mix (Ege Çubukçu, Metin Göktel, Demet Ulusoy) - 04:38


2007
Ta Kendisi / Tetik (Rap, Reggae Albümü, MK2 Yapım)

7- Hiç Olmadı (feat. Ege Çubukçu) - 03:46

2008
Aşk Hiç Bitmez - Avrupa/Milli Takım feat. Ege Çubukçu (Albüm, Seyhan Müzik, 02.06.2008)

11.Avrupa Milli Takım (feat. Ege Çubukçu) - 04:05
(Euro 2008 öncesi Milli Takım'a destek amaçlı hazırlanan Gülben Ergen'in yorumladığı "Avrupa" şarkısının yeni versiyonu, Türkiye'nin Milli Takım'la birlikte tek yürek olacağı ve milli takımımızın başarılarını tüm dünyaya bir kez daha göstereceği, heyecanla beklenen Euro 2008 öncesi, "Avrupa" Milli Takım'a destek şarkısının eklendiği "Gülben Ergen - Aşk Hiç Bitmez - Avrupa / Milli Takım" albümü! -Kartonetten)

You Dance From Turkey by Hüseyin Karadayı (Albüm, DMC Müzik, 12.06.2008)

2- Hsyn Krdy feat. Ferhat Göçer & Ege Çubukçu - İnleyen Nağmeler
9- Hsyn Krdy feat. Ege Çubukçu - Nefes Ver (Elini Uzat Bana)
10-Hsyn Krdy feat. Ferhat Göçer & Ege Çubukçu - İnleyen Nağmeler


Bir De Baktım (Rap/Hip Hop Albüm, Ulusoy Yapım Müzik, 26.11.2008)

1- Bir de Baktım (feat. Pamela (Söz: Ege Çubukçu, Müzik: Ege Çubukçu, Erdem Kınay) - 04:30
2- İsyan Etsem (feat. Ajda Pekkan) (Söz: Ege Çubukçu, Çiğdem Talu) - 04:51
3- Sonuna Kadar (Söz: Ege Çubukçu, Müzik: Hüseyin Kadadayı) - 03:50
4- Bu Kalbi Gel De Al (feat. Hakan Özlücan / NEM) (Söz: Ege Çubukçu, Hakan Özlücan, Müzik: Hüseyin Karadayı) - 03:35
5- Hadi Bize Gidelim (PT2 feat. Fallen Angelz) (Söz: Ege Çubukçu, Manifest, HazeThe Linez, Müzik: Erdem Kınay) - 03:46
6- Asit Yağmuru (Söz: Ege Çubukçu, Müzik: Dj Broke) - 03:43
7- Doğduğum Günden Bu Güne Kadar (Söz & Müzik: Ege Çubukçu) - 03:50
8- İnleyen Nağmeler (feat. Ferhat Göçer) (Söz: Zeynettin Maraş, Müzik: Ege Çubukçu, Erdem Kınay) - 04:45
9- Bir de Baktım (Krdy Remix) (Söz: Ege Çubukçu, Müzik: Ege Çubukçu, Erdem Kınay) - 05:34
10-Doğduğum Günden Bugüne Kadar (Low Rider Remix) (Söz & Müzik: Ege Çubukçu) - 04:15
11-Doğduğum Günden Bugüne Kadar (Enstrümental) (Söz & Müzik: Ege Çubukçu) - 03:48
12-Serüven (Outro) (Söz & Müzik: Ege Çubukçu) - 02:28


Trinity / Hüseyin Karadayı (3 CD) (Kolektif Albüm, DMC Müzik, 26.12.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 3:
2- İnleyen Nağmeler / Hsyn Krdy feat. Ferhat Göçer & Ege Çubukçu
9- Nefes Ver (Elini Uzat Bana) / Hsyn Krdy feat. Ege Çubukçu
10-İnleyen Nağmeler / Hsyn Krdy feat Ferhat Göçer & Ege Çubukçu

2009
Fresh / Hüseyin Karadayı [Club Albüm, DMC Müzik, 23.06.2009]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6- Anladım - Hüseyin Karadayı feat. Ege Çubukçu - 04:15
14-Anladım (Part 2) - Hüseyin Karadayı feat. Ege Çubukçu - 05:20

Hepsi Hit (Karma Albüm, DMC Müzik, 11/13.08.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
11. Hsyn Krdy & Ege Çubukçu - Anladım - 04:07 (Söz: Ege Çubukcu, Müzik: Hüseyin Karadayı)

2010
Gençlere Fırsat Eşitliği - TIKAV-Sosyal Sorumluluk Projesi (20 Nisan 2010)
Son Bir Şans (Söz-Müzik: Ege Çubukçu, Düzenleme: Volga Tamöz)

50 Türkçe Şarkı (4 CD Derleme Pop Albüm, DMC, 18.06.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1
11. HSYN KRDY & Ege Çubukçu - Anladım

2011
Pop Mix 6`lı (Derleme Albüm, DMC, 10.01.2011)

CD - 2
11. ANLADIM - HSYN KRDY & Ege Çubukçu

Endorphin / Hüseyin Karadayı & Serkan Çağrı [Enstrümantal Albüm, DMC Müzik, 28.11.2011]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4. Senden Başka feat. Ege Çubukçu & Füsun Önal
11.Senden Başka (Chris Lawyer "Fakmetal" Remix) feat. Ege Çubukçu & Füsun Önal
14.Senden Başka (Ege Çubukçu Remix) feat. Ege Çubukçu & Füsun Önal

2012
Proje / Erdem Kınay (Albüm, Seyhan Müzik, 23.03.2012)

9- Kanat - Erdem Kınay feat. Ebu & Ege Çubukçu

Parti İstanbul (Single, Dokuz Sekiz Müzik, 02.08.2012)

1. Parti İstanbul
2. Parti İstanbul feat. Hüseyin Karaduman
3. Parti İstanbul feat. Bedük
(Tüm şarkılarda Söz: Ege Çubukçu, Müzik: Emrah Karaduman)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2013
Yolumuz Aynı (Single, Dokuz Sekiz Müzik, 02.04.2013)

1- Yolumuz Aynı (feat.Taha Gündüz) (Söz: Ege Çubukçu, Müzik: Hüseyin Karadayı)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.deezer.com
www.napster.com

Yolumuz Aynı (Serdar Ayyıldız Remix) (Single, Dokuz Sekiz Müzik, 26.08.2013)

1- Yolumuz Aynı (Serdar Ayyıldız Remix) - 04:46

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

2014
Organize Oluyoruz Volume 3 / Hiphoplife [Hip Hop Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 21.01.2014]

11.Ege Çubukçu - Nasıl Geçtiğini Anlamadan

Dengi Dengine / Oğuzhan Uğur feat. Ege Çubukçu (Single, Dokuz Sekiz Müzik, 17.07.2014)

1- Dengi Dengine (feat. Ege Çubukçu)

İnternet Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com
play.google.com

Kanatlanıp Uçacaksın (Single, GNL, 16.08.2014)

1- Kanatlanıp Uçacaksın

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Turkish Hip Hop Hits 2014 (Rap Albüm, Dpkuz Sekiz Müzik, 21.12.2014)

13-Nasıl Geçtiğini Anlamadan - 04:32

2015
Toz Duman / Emrah Karaduman (Albüm, DMC, [Dijital 14.04.2015], 12.06.2015)

7- Işınla Bizi (feat. Ege Çubukçu) - 03:55

Bitmesin / Ela (feat. Ege Çubukçu) [Digihead Version] (Single, Dokuz Sekiz Müzik, 13.07.2015)

1 - Bitmesin / Ela (feat. Ege Çubukçu) - 04:24

Bir Oluruz / Sayedar (feat. Ege Çubukçu & Orçun Tha Leo) (Hip-Hop Single, Dokuz Sekiz Müzik, 09.10.2015)

1- Bir Oluruz (feat. Ege Çubukçu & Orçun Tha Leo) - 05:02

2016
Parti İstanbul (Faruk Orakçı Remix) (Single, Eğlence Fabrikası, 01.07.2016)

1- Parti İstanbul (Remixed by Faruk Orakçı) - 03:51

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Reçete (Single, Kaybedenler Kulübü, 21.11.2016)

1- Reçete

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

2017
Gece Gelen Sıkıntı (Single, Kaydedenler Kulübü, 11.05.2017)

1- Bana Ne - 03:49
2- Adı Yok - 04:03

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Çalkala (Single, GTR Müzik, 02.02.2018)

1- Çalkala (feat. Gökhan Türkmen & Aslı Demirer)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Derya (Hip-Hop Albüm, GTR Müzik, 21.12.2018)

1- Era - 04:40
2- Sorun Yok - 03:15
3- Voltaj - 02:51
4- Boktan Bir Durum - 02:12
5- Carpe Diem - 02:49
6- Rüzgar - 03:48
7- Aybala (feat. Metth) - 04:19
8- Çek Git - 04:30
9- Yuva - 04:22
10-Reçete - 02:28


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
BADD’ trip (Single, Basemode Records, 14.06.2019)

1- BADD’ trip - 04:09

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

BADD (Single, Basemode Records, Temmuz 2019)

1- BADD - 03:34

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr

BADD (Single, Basemode Records, 12.07.2019)

1- BADD’ trip - 04:09
2- BADD - 03:34

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

METFLIX / Metth (Albüm, RedKeys Music, 19.07.2019)

5- DNA (feat. Ege Çubukçu) - 03:35

Mıknatıs (feat. Güliz Ayla) (Single, Basemode Records, 30.08.2019)

1. Mıknatıs (feat. Güliz Ayla) - 04:18


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Ege Bumbaye (Single, Avrupa Müzik, 31.01.2020)

1- Ege Bumbaye - 03:24Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sahte Peygamberler (Single, Avrupa Müzik, 08.05.2020)

1- Sahte Peygamberler - 02:35Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bekletme / Pamir Saraçoğlu & Ege Çubukçu (Single, Avrupa Müzik, 29.05.2020)

1- Pamir Saraçoğlu & Ege Çubukçu - Bekletme - 03:56Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kamikaze / Ege Çubukçu & alishot (Single, Avrupa Müzik, 04.09.2020)
1- Kamikaze - 02:59Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

DARKMODE. (Single, Şifne Vibes, 30.10.2020)

1- DARKMODE. - 03:57Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
ASTRAL / Ege Çubukçu & Brok Beatz (Single, Şifne Vibes, 07.05.2021)

1- Astral - 03:32Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Muamma / Sürveyan & Ege Çubukçu (Single, DMC, 10.09.2021)

1- Muamma - 03:21

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aşktan Ne Haber / Ege Çubukçu & Pandami Music (Single, Şifne Vibes, 10.09.2021)

1- Aşktan Ne Haber - 03:02Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Dilemma (Single, Şifne Vibes, 04.02.2022)

1- DilemmaDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

ADHD Freestyle (Single, Şifne Vibes, 25.02.2022)

1- ADHD Freestyle - 04:00Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Lighthouse (Maxi Single, Şifne Vibes, 04.05.2022)

1- DILEMMA - 03:05
2- ADHD Freestyle - 04:01
3- Light - 02:39

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)


OLALA (Single, Şifne Vibes, 05.08.2022)

1- OLALA - 02:22Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

What’s Love (feat. Kenan Doğulu) (Single, Şifne Vibes, 07.10.2022)

1- What’s Love (feat. Kenan Doğulu) - 02:56Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
İtiraf (feat. Anıl Piyancı & Tetik) (Single, Şibne Vibes, 05.05.2023)

1- İtiraf (feat. Anıl Piyancı & Tetik) - 04:15Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)


Hangimiz Normal / Çağrı Telkıvıran & Ege Çubukçu (Single, Hypers, 14.07.2023)

1- Çağrı Telkıvıran & Ege Çubukçu - Hangimiz Normal - 02:40

Dön Geri (Single, Şifne Vibes, 22.09.2023)

1- Dön Geri - 02:11

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/cubukcuege/
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/yuzdeyuzege
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/egecubukcu
Resmi Soundcloud Adresi:
www.soundcloud.com/egecubukcu
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/yuzdeyuzege
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/egecubukcu
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Ege_Çubukçu
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Ege+Çubukçu

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (13560 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag