Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 350 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 350
Üye: 0
Toplam: 350

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 98,768,561
  • Bugün: 12,493
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • May 10, 2021
  • 07:31 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Emre Kaya
Bookmark and Share
    Geri Dön   (8168 okuma)

Emre Kaya
EMRE KAYA
FOTO GALERİ
Emre Kaya, 2007 Mayıs sonunda çıkardığı “Beni Al” isimli albümüyle müzik dünyasına ‘merhaba’ dedi.

“Beni Al” isimli ilk albümünün de tüm söz ve müziklerini kendisinin yaptığını anlatan Kaya, “Şimdiye kadar birçok ünlü isme de şarkı verdim. Hepsi çok beğenildi ve sevildi” dedi.

Müzik ile doğmuşum

Müzik yönetmenliğini de kendisinin yaptığı albüm için çok heyecanlı olduğunu belirten Kaya müzikteki hedefini şöyle anlattı: “En büyük idealim bestelerimin ve şarkı sözlerimin insanların yüreğinde bir yer kazanması... Ben müzikle doğdum, müzikle hayatıma devam ediyorum.”

Müziğe 6 yaşında cura çalarak başlayan 26 yaşındaki Kaya, bağlama, keman, gitar ve klarnet çalıyor.

Önceleri Halk Müziğine merakı olan Emre Kaya 24 yaşında Ankara’dan İstanbul’a “Beni Al” isimli ilk albümünün çıkışından 9 ay kadar önce taşınmış.

Emre Kaya, kendi tabiriyle “biraz daha elektronik piyasa albümü” olan “Beni Al” albümüyle albümlü sarkıcılar dünyasına adım attı.

Sanatçı 2007 Temmuz’da verdiği bir röportajında albümünün çıkış hikayesi hakkında şunları anlattı: “Bir aydır piyasada albüm, ama bunun için bir senedir yoğun çaba sarf ediyoruz. Zamanımızı sekiz ay boyunca aranjeler aldı. Baktık çok bekliyoruz, menajerimle kendi şirketimizi kurduk Erkin Records adıyla ve yapmak istediğimiz albümü oluşturduk.”

Hit şarkıların bestecisi Emre Kaya 2009’da yeni albümyle...

Müzik Dünyasına 2008 yılında Zeynep Dizdar’a verdiği “Sana Güvenmiyorum” ile adını duyuran genç besteci Emre Kaya, tüm şarkıları kendisine ait olan ikinci solo albümü “Darısı Başıma” ile solo kariyerine başlıyor.

Zeynep Dizdar dışında müzik dünyasının bir çok ünlü isimlerinin albümlerinde hit şarkıları ile yer alan Emre Kaya, Murat Dalkılıç tarafından seslendirilen “Çatlat”, “Savaşma Seviş” ve “Kilitlendim” (NOT: Sadece ÇATLAT şarkısı albümde yer almış görünüyor) şarkıları ile dikkatleri çekti. Emre Kaya yakında yayınlanacak olan Sibel Can’ın albümünde “Akış Büyüsü” (NOT: Sibel Can’ın 2009’da çıkardığı albümde böyle bir şarkı yer almıyor. Emre Kaya’nın şarkısı, muhtemelen albüme alınacakken vazgeçilmiş olabilir.) ve Bengü’nün “Elveda [Diyemem]” adlı şarkılarını da yazdı.

Ankara doğumlu genç yorumcunun ilk solosunda Suat Aydoğan – Selim Çaldıran ve Atınç Tombak gibi aranjörlerle çalıştı. Emre Kaya bu albümünde Yıldız Tilbe ile özel bir düete imza attı. Bu düetle beraber Yıldız Tilbe ilk kez kendi bestesi dışında bir şarkıda düet yaptı.
(Kaynak: www.michaelshow.com - 10.04.2009)

Darısı başıma diyor

Emre Kaya, yeni albümü “Darısı Başıma”yı piyasaya sürdü.

Stüdyo çalışması yaklaşık 8 ay süren albümün ilk klibi, çalışmaya adını veren parçaya çekildi. Teoman Topçu’nun yönettiği klipte, Kaya’ya Brezilyalı 10 dansçı eşlik etti.
(Kaynak: hurarsiv.hurriyet.com.tr - 19 Nisan 2009)

Yıl 2012. Bugüne kadar birçok ünlü isme sözü ve müziği kendisine ait olan şarkılarını veren Emre Kaya “Toz” adlı şarkısına klip çekmeye hazırlanıyor.

Emre Kaya, yine bestesi kendisine ait ve düzenlemesi son dönemlerin önemli müzisyenlerinden Mert Ali İçelli’nin imzasını taşıyan “Toz” adlı şarkısına klip çekmeye hazırlanıyor.

Popstar’la ünlenen Selçuk Yapar’ın albümünün müzik direktörü oldu ve o albümde 8-9 şarkısı yer aldı. Ukte Seçil’in albümünde üç parçası, Bengü “Elveda”, Ozan Orhon “Kelepçe”, Niran Ünsal “Zavallısın”, Zeynep Dizdar “Sana Güvenmiyorum” ve Murat Dalkılıç’a verdiği “Çatlat” isimli şarkıların ardından, Murat Dalkılıç’ın iki ay sonra çıkacak olan albümünde de Emre Kaya’nın iki şarkısı bulunuyor.

Albümlere yaptığı müzik yönetmenliklerinin yanı sıra Türkiye’ nin birçok ilinde sahne alarak göstermiş olduğu performanslar ve kendi çaldığı estrümanlarla yaptığı showlarla Emre Kaya büyük ilgi görüyor.
(Kaynak: www.kralmagazin.com.tr - 14.02.2012)

Beste Fabrikatörü Emre Kaya, Yeni Albümü İle Geliyor

Türk Pop Müziği piyasasının şarkı fabrikatörü Emre Kaya, DMC etiketli ‘Apayrı’ adlı yeni albümü ile çok yakında müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

‘Toz’, ‘Teşekkür Ederim’, ‘İlizyon’ ve daha birçok şarkısıyla gönüllere taht kuran Emre Kaya’nın, albümünün çıkış parçası ‘Apayrı’da radyolarda en fazla istek alan şarkı olmayı başardı.

Zeynep Dizdar, Niran Ünsal, Bengü, Murat Dalkılıç, Yıldız Tilbe ve daha birçok sanatçıya verdiği şarkılarıyla yorumcu kimliğinin yanısıra besteci olarak da piyasada kendine sağlam bir yer edinen Emre Kaya, yeni albümü için de yeni fotoğraflar çektirdi.

Tüm şarkıları kendisi besteleyen ve çok heyecanlı olduğunu dile getiren Emre Kaya, yeni albümün ilk klibi için de çok yakında kamera karşısına geçecek. Murad Küçük’ün yönetmenliğini yapacağı ‘Apayrı’ şarkısının klibini albümün çıkışıyla eş zamanlı olarak dinleyicileriyle paylaşacak olan Kaya, tüm yaz boyunca yeni albüm konserleri için sahnede olacak.
(Kaynak: www.magazinci.com - 17.03.2014)

“Apayrı” Albümüne, Edirne’de Muhteşem Lansman!...

Emre Kaya yeni albümü ‘Apayrı’nın lansmanı için ilk defa Edirne’nin gözde mekanı Fly Lounge’de hayranlarıyla buluşuyor. Gecenin medya sponsorluğu ise Magazinkolik tarafından yapılıyor.

“Toz”, “Teşekkür Ederim” ve “Sorma” isimli şarkılarıyla kısa sürede büyük çıkış yapan Emre Kaya yeni albümü ‘Apayrı’nın lansmanı için ilk defa Edirne’nin gözde mekanı Fly Lounge’de hayranlarıyla buluşuyor.

Genç şarkıcı aynı zamamnda yaptığı birçok besteyide izleyicilere seslendireceği gecenin medya sponsorluğu Magazinkolik tarafından yapılıyor.

Organizasyonu üstlenen Famous Generation Entertainment firması yetkilisi Toprak Arslan, bu keyifli geceye katılacak olan misafilerin eğlencenin tadına varacaklarına emin olduklarını söyledi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 24.04.2014)

Emre Kaya “Apayrı” Adlı Albümünün 2.Klibini “Ayna” Adlı Slow Şarkısına Çekti!

Türk Pop Müziği’nin hızlı yol alan ismi Emre Kaya, yeni albümüne de ismini veren çıkış parçası “Apayrı” ile milyonların kalbine girdikten sonra, hız kesmeden sevilen slow şarkısı “Ayna”yı kliplendirdi.

Sözü ve müziği Emre Kaya imzası taşıyan slow şarkı “Ayna”nın düzenlemesi ise Mert Ali İçelli ‘ye ait.

Emre Kaya, bu klibinde çok titiz davranarak yine Murad Küçük ile kamera karşısına geçti. “Gora”, “Beyaz Melek” ve “New York‘da Beş Minare” gibi başarılı filmlerin görüntü yönetmenliğini üstlenmiş Soykut Turan ile çalışarak, 32 kişilik bir ekip ile çekimlerin 2 gün sürdüğü Tuz Gölü’nde klibini tamamladı. Klipte Emre Kaya’ya yabancı model Ketana Pyatina eşlik etti.

Yaptığı her bestesi hit olan ve milyonlar tarafından dinlenen Emre Kaya, hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor…
(Kaynak: www.magazinci.com - 16.10.2014)

Emre Kaya “Benimsin” Şarkısını Kliplendirdi!

“Apayrı” albümü ile adından söz ettiren, yazdığı şarkılar dilden dile dolaşan, konserlerinde şarkıları hep bir ağızdan söylenen, müzikseverlerin yakından takip ettiği başarılı müzisyen Emre Kaya, şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor.

Şarkıları kadar çektiği video kliplerle de adından söz ettiren Emre Kaya, albümünden önce isim şarkısı “Apayrı”yı, ardından “Ayna”yı kliplendirerek hitlerini görücüye çıkardı ve haklı bir başarı elde etti. Şimdi sıra albümün III. video klibi “Benimsin”de.

2015 Baharı’nda Rengarenk Bir Emre Kaya Video Klibi.

Sözü ve müziği Emre Kaya’ya, düzenlemesi Mert Ali İçelli’ye ait olan “Benimsin”in video klibi için genç star, Erdi Sevinç / Filmline yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Riva’da 14 saatte yapılan çekimlerde 40 kişilik bir teknik ekip çalıştı.

Baharın gelmesi ile şarkının da dinamik ritmine uygun rengarenk ve keyifli görüntülerden oluşan video klipte Emre Kaya’ya İsveçli süper model Linda Rosenberg eşlik etti.

Emre Kaya’nın yepyeni video klibi “Benimsin”, 21 Mayıs 2015 perşembe gününden itibaren TV kanalları ile dijital platformlarda DMC etiketi ile yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 26.05.2015)

Emre Kaya’dan Yeni Hit’i “Esaret” İle Hayranlarına Beklenmedik Sürpriz!

“Yapboz” single’ı ile müzik listelerini altüst eden Emre Kaya,yeni single çalışması “Esaret” ile müzikseverlere beklenmedik bir sürpriz yaptı.

Müzik piyasasında “Beste Fabrikatörü” olarak bilinen Emre Kaya’nın yeni şarkısının söz ve müziği kendisine,düzenlemesi Turaç Berkay Özer’e ait.

Yönetmenliğini Gülsen Aybaba’nın üstlendiği klibin maliyetinin 150 bin tTL olduğu öğrenildi. 6 farklı ülkeden secilen,kendi ülkelerinde top model olan mankenlerle beraber çalışıldı. Klip için Emre Kaya’ya değerli taşlarla işlenmiş taşlı ceket yapıldı.

“Esaret” DMC müzik etiketi ile sizlerle....
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 26.02.2016)

Emre Kaya’nın Eylül Ayı başında çıkardığı “Dın Dın” isimli teklisi DMC etiketiyle dijital platformlarda yerini aldı.

Emre Kaya’nın Yeni Teklisi “Aşk Diye Soludum” Çıktı

Türk pop müziğinin genç yıldızı Emre Kaya, yeni single çalışması “Aşk Diye Soludum” ile müzik listelerini bir kez daha sarsmaya hazırlanıyor.

Söz yazarı ve besteci kimliğinin yanı sıra yorumculuğuyla da milyonları peşinden sürükleyen Emre Kaya, yine söz ve müziği kendisine ait olan yeni teklisi ‘Aşk Diye Soludum’u hayranlarının beğenisine sundu.

Selim Çaldıran aranjörlüğünde, DMC etiketiyle çıkan duygusal şarkı, sözleri ve Emre Kaya’nın güçlü yorumuyla önümüzdeki günlerde müzik listelerine damga vuracak.

Genç sanatçı, ayrılık hikâyesinin anlatıldığı “Aşk Diye Soludum” isimli single çalışması ile hayranlarının gönlünü bir kez daha fethedecek.

GÖZLER TEKRAR ZİRVEDE

2009 yılında “Yılın En İyi Bestecisi” ödülüne layık görüldükten sonra “Böyle Gitmez” isimli ilk albümünü yayınlayan, ardından “Toz”, “Teşekkür Ederim”, “Apayrı”, “Yapboz”, “Esaret” ve “Dın Dın” isimli albüm ve single çalışmaları ile müzik listelerini alt üst eden Emre Kaya, zirveyi bir kez daha gözüne kestirdi. “Türkiye’nin en iyi çıkış yapan sanatçısı” ve “Yılın en iyi erkek pop sanatçısı” gibi prestijli ödüllerin de sahibi olan sanatçı, yeni single çalışması için iddialı konuştu.

Büyük bir emek sonucunda ortaya çıkan “Aşk Diye Soludum”un diğer parçaları gibi “hit” olacağına inandığını ifade eden Emre Kaya, “Sözleri ile kalplere dokunan bir şarkı oldu. Herkesin çok beğeneceğine inanıyorum” dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.milliyet.com.tr - 01.02.2017)

Emre Kaya’dan Yıldızlı Şarkılar’a Yeni Klip

Beşinci Klip Emre Kaya’dan!

Kral TV Medya Sponsorluğunda yaza damga vuran “Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları” albümünün beşinci klibi Emre Kaya’dan geldi. Emre Kaya, “Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları” albümünde seslendirdiği ‘Seni Seve Seve’nin klibi için kameraların karşısına geçti.

Sözü ve müziği Yıldız Tilbe’ye, düzenlemesi Batuhan Çaldıran’a ait olan şarkının klibi, Bodrum’da çekildi. Çekimleri iki gün süren ve yönetmenliğini Serdar Börcan’ın üstlendiği klipte Emre Kaya, yarış motosikleti kullanırken, sevilen şarkıcıya Arjantinli güzel Yasmila eşlik etti.

“Seni Seve Seve” tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu…
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 07.08.2018)

Emre Kaya’dan Akustik Albümün Ç?k?? ?ark?s? “Elinden Geleni Ard?na Koyma”

Popüler müzi?in sevilen ismi Emre Kaya, sevenleriyle bulu?turmaya haz?rlad??? yeni albümü öncesi haz?rlad??? akustik albüm çal??mas?n? müzik severlerin be?enisine sundu.

Albümün ç?k?? ?ark?s? olan ‘Elinden Geleni Ard?na Koyma’n?n sözü ve müzi?i Levent Gürsel’e, ait olan ?ark?n?n klip yönetmenli?ini Murat Özgün Tan üstlendi.

Emre Kaya’n?n Acustik (cover) ?ark?lardan olu?an albümü EKA Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve klibi sadece Emre Kaya YouTube kanal?nda yay?nda!
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 03.05.2021)

Diskografi:
2007
Beni Al (Albüm, İrem Records, 30.05.2007)

1. Böyle Gitmez
2. Umutsuz Vaka
3. Beni Al
4. Dön Ne Olur
5. Ben Böyleyim
6. Takmıyorum
7. Git
8. Oyunmuş
9. Sorma
10.Yalan Dolan
(Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Emre Kaya)


2008
Sana Güvenmiyorum / Zeynep Dizdar (Albüm, Üçüncügöz Müzik, 27.06.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Sana Güvenmiyorum - 03:55 (Söz & Beste: Emre Kaya)

2009
Darısı Başıma (Albüm, Nisan 2009)

1. Ağla Ağla
2. Aramam Değersiz Olanı
3. Aşk Budur Zaten
4. Darısı Başıma
5. Git (Yıldız Tilbe ile Düet)
6. Hakkımı Helal Ettim
7. Kader
8. Kalp Yarası
9. Sabır Çekiyorum
10.Sen Yalancı Baharsın
11.Sevmek Günah mı (Zeynep Dizdar ile Düet)

Lafını Bil De Konuş / Ali Fantazi (Albüm, Livadi, 20.05.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Lafını Bil De Konuş - 04:34 (Söz & Müzik: Emre Kaya)

Sesler ve İzler / Niran Ünsal (Albüm, Nü Müzik, 25.05.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
5- Sen Nasıl Delikanlısın - 03:18 (Söz & Müzik: Emre Kaya)

İki Melek / Bengü (Albüm, Avrupa Müzik, 03.07.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
9- Elveda (Söz & Müzik. Emre Kaya)

2010
Merhaba / Murat Dalkılıç (Albüm, Sony Müzik, 04.06.2010)
Büyütmek için T ıklay ın
6- Çatlat (Söz & Müzik: Emre Kaya)

2012
Toz (Promo Single, Poll Production)

1- Toz

2013
Teşekkür Ederim (Maxi Single, Poll Production, 04.02.2013)

1. Teşekkür Ederim
2. İlizyon
3. Sorma
4. Toz
5. Sorma (Suat Ateşdağlı Remix)Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2014
Apayrı (Single, DMC, 04.03.2014)

1. Apayrı

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Apayrı (Albüm, DMC, 29.04.2014)

1. Apayrı
2. Ayna
3. Benimsin
4. Çatlat
5. Yaz
6. Kader
7. Sana Güvenmiyorum


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2015
Yapboz (Single, DMC, 24.08.2015)

1- Yapboz - 03:50
2- Yapboz (Akustik [Slow] Versiyon) - 03:48Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.de (Almanya)
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yapboz (CD Single, DMC, 21.09.2015)

1- Yapboz - 03:50Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)

2016
Esaret (Albüm, DMC, [Dijital 24.02.2016] 18.03.2016)

1- Esaret
2- Esaret (Slow Versiyon)
(Söz ve Müzik: Emre Kaya, Düz.: Turaç Berkay)Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.de (Almanya)
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com

Dın Dın (Single, DMC, 09.09.2016)

1- Dın DınDijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.emusic.com
www.napster.de (Almanya)
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2017
Aşk Diye Soludum (Single, DMC, 02.02.2017)

1- Aşk Diye SoludumDijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aşk Diye Soludum (CD Single, DMC, 27.04.2017)

1- Aşk Diye SoludumOnline CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com

Rüzgar (Single, DMC, Dijital 07.11.2017, CD 27.11.2017)

1- RüzgarOnline CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.amazon.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2018
Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları - Volume 2 (Kolektif Albüm, Özdemir Müzik, CD 17.05.2018, Dijital 21.05.2018)

2- Emre Kaya - Seni Seve Seve / Düzenleme: Batu Çaldıran

2019
Nasıl Diye Sorma (Single, ILS Vision Music, 22.02.2019)

1- Nasıl Diye SormaDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Elinden Geleni Ardına Koyma (Akustik) (Single, Eka Müzik, 29.04.2021)

1- Elinden Geleni Ardına Koyma (Akustik) - 05:16

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Facebook Adresi:
www.facebook.com/pages/Emre-Kaya
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/EMREKAYA
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/emrekaya/
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel/Emre Kaya
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (8168 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag