Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 30.09.2022

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 187 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 187
Üye: 0
Toplam: 187

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 118,485,353
  • Bugün: 35,830
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 30, 2022
  • 08:52 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Emre Yücelen
Bookmark and Share
    Geri Dön   (5596 okuma)

Emre Yücelen
EMRE YÜCELEN
FOTO GALERİ
1976 Adapazarı/Sakarya doğumludur. İlk, Orta ve Lise eğitimini Sakarya’da tamamladı. Müzikle ilk tanişması Ortaokul yıllarında babasının hediye ettiği bir klasik gitarla oldu. O günden sonra içindeki müzik aşkının daha da arttığının farkına vardı.

Lise bittikten sonra Konservatuar sınavlarına girdi. Önce İzmir 9 Eylül Üniversitesi Opera-Şan Bölümünü kazandı, fakat ani gelişen bazı problemler nedeniyle devam edemedi. Aynı dönemde üniversite sınavını kazanarak Kocaeli Üniversitesinde iki sene Jeoloji muhendisliği eğitimi gördü. Ancak bu dönemde de müziğe olan ilgisi azalmadı. Üniversitenin ilk yıllarında bir süre okul şenliklerinde tek ve gruplarla Rock gruplarıyla da sahne aldı.

Jeoloji mühendisliği ikinci sınıftan sonra artık müziğin tamamiyle bir hayat biçimi haline geldiği ve böylesine değer verdiği bir sanat dalında, eğitimini geliştirmesi gerektiğine inandığından İ.T.Ü. Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü sınavlarına girip kazandı. 2004 yılında mezun oldu.

Bu geçen zaman içinde İstanbul’da birçok yerde birçok sanatçıyla tanışma ve profesyonel olarak çalışma imkanı oldu. Umut Akyürek, Ergün Birinci, Yaşar, Akrep Nalan bunlardan birkaçıdır. Okul yillarında Prof. Dr. Aleaddin Yavasça, Prof.Dr. Can Etili, Yücel Paşmakçı, Prof.Dr. Selahaddin İçli, Süleyman Şenel ve Şan hocası Erol Uras gibi çok değerli hocalarla calışma fırsatı buldu.

Beyoğlunda 1997 yılında Taşplak’ta gitarla fasıla iştirak ettiği ilk yıllardı. Okulla verdiği solo ve koro birçok konser, Timur Selçuk ile Atatürk Kültür Merkezi Münir Nurettin Selçuk Eserleri konserleri, Konya’daki 3 Konservatuarın katıldığı Türk Müziği Günlerine iştirak etti.

Yaklaşık on sene gerek özel gerekse Müzik Dershanelerinde Klasik, Akustik, Elektro Gitar, Ana branşı olan Şan ve Opera, Solfej, Piyano ve Repertuar dersleri verdi. Ayrıca Türk ve Batı müziğinde hem sahne tecrübesi hem de geniş bir repertuara sahip.

Gitar, Piyano ve Bağlama çalıyor. Okul yıllarında Konservatuar bünyesinde bircok değerli enstrümantalistle de tanışma ve çalışma imkanı oldu.

Son 6 senedir Şan dersleri ve Vokal koçluğu yapmaktadır. Bu süre zarfında beş yüz’ü aşkın profesyonel ve amatör müzisyenle çalışma fırsatı buldu. Halen de çalışmalarına devam etmektedir.

Bunların yanısıra 2000 yılında kurduğu www.muzikdersi.com, www.sandersi.com gibi eğitim sitelerinden birçok genç müzisyenle bilgi paylaşımında bulunuyor. Müzikdersi.com sitesi 2006 yılında Altın Örümcek Web Siteleri Yarışmasında Türkiyenin en iyi ikinci eğitim web sitesi seçildi.

Bunun yanında 2004 yılından beri TTNET oyun firması Sobee’de Ses ve Müzik Tasarımcısı olarak çalışmaktadır. (NOT: Biyografi kendi web sitesinde alıntıdır.)

Tüm beste ve aranjeleri kendisine ait olan ''Kelebek'' isimli albümünü Arpej Müzik etiketiyle 26 Temmuz 2010’da müzik marketlerde yerini aldı.

“Kelebek” şarkısı ile ilk çıkışını yapan Emre Yücelen, ilk klibini “Yeniden” adlı şarkısına çekti. “Yeniden” klibinin yönetmenliğini Profabrika’dan Cevdet Gökhan Palas, supervizörlüğünü Öykü Onur Tanyel üstlendi. Styling çalışmalarında ise Selda Bolat Özkanlı’nın imzası bulunuyor.

İki gün boyunca üç farklı mekanda yapılan video klibin çekimlerinde, Ukraynalı model ve oyuncu Marta Petrychka ile çalışıldı. Marta Petrychka videoda yer alan bazı planlar için 1 hafta hızlandırılmış, özel Türkçe ders aldı.

EMRE YÜCELEN’İN YEPYENİ MAXI SINGLE’I “MUTLULUK KÖYܔ

''Bu albüm bir kış masalı gibiydi. Duru, huzurlu bir sonbaharın sonunda, esen ılık rüzgarlarla can buldu.” - Emre Yücelen

Prodüktörlüğünü Emre Yücelen‘in yaptığı Maxi single’da sözleri Erhan Çelik, besteleri Emre Yücelen’e ait olan “Mutluluk Köyü”, “Ölürüm” ve “Bağ Bozumu” isimli üç şarkı yer alıyor.

Tüm şarkıların aranjelerini ve mixlerini Emre Yücelen yaptı. Masteringler dünyaca ünlü Abbey Road Studios’da, Alex Wharton tarafından yapıldı. Çıkış şarkısı olan “Mutluluk Köyü” isimli şarkıya Gülben Ergen sesiyle misafir oldu.

İlk video klip, çıkış şarkısı olarak belirlenen “Mutluluk Köyü” isimli şarkıya Profabrika tarafından Gökhan Palas yönetmenliğinde çekildi. Fotoğraf çekimlerini Esra Pozan ve Gökhan Palas yaptı. Klip Ağva’da iki ayrı mekan kullanılarak iki gün süren çekimler sonunda tamamlandı.
(Albüm açıklaması)

Emre Yücelen’in Şeker Pembesi

Söz yazarı ve besteci Emre Yücelen’in “Şeker Pembesi” isimli yeni single’ı diğital platformlarda yayımlandı...

Albüm öncesi single‘ın fotoğraf çekimlerinde “Afet gurmesiyim” diyen Emre Yücele’ne Model Of Turkey 1.si eşlik etti...

Şan eğitmeni, vokal koç, söz yazarı, besteci ve aranjör yönüyle tanıdığımız Emre Yücelen, 2010 yılında yayımladığı “Kelebek” adlı albümüyle güzel bir çıkış yakaladıktan sonra, 2012 sonlarında yayımladığı 3 şarkılık maxi single’ı nın adı ve çıkış şarkısı olan ‘Mutluluk Köyü’nü Gülben Ergen ile birlikte yorumlayarak müzikseverlere güzel bir sürpriz yaptı ve oldukça beğeni kazandı.

Yeni albüm çalışmalarına devam eden Emre Yücelen, albüm öncesi tek şarkı,3 versiyondan oluşan (Orjinal, Akustik, Ankara Havası) “Şeker Pembesi” ismini verdiği single’ı Arpej Yapım etiketiyle dijital platformlarda yayımladı.

‘Şeker Pembesi’nin sözleri Erhan Çelik’e,bestesi ve aranjesi Emre Yücelen’e ait.Fotoğraf çekimlerinde Esra Pozan’ın objektifine poz veren, şarkısında “Afet Gurmesiyim” diyen Emre Yücelen’e çekimlerde Model of Turkey 1. si Gizem Gören eşlik etti.
(Kaynak: www.magazinci.com / muzikonair.com - 14.03.2014)

Emre Yücelen “İstanbul Gibidir Aşk” Şarkısı Kliplendi!

Albümün ilk klibi, Gökhan Palas yönetmenliğinde ‘İstanbul Gibidir Aşk’a çekildi.

Albümün ilk klibi, Gökhan Palas yönetmenliğinde ‘İstanbul Gibidir Aşk’a çekildi.

Emre Yücelen’in yeni albümü “İstanbul Gibidir Aşk” Arpej Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini aldı.

Albümün ilk klibi, Gökhan Palas yönetmenliğinde ‘İstanbul Gibidir Aşk’a çekildi. İstanbul’un ikonik mekanlarında gerçekleşen klip çekimleri 2 gün sürdü. Greenboxta çekilen klipte, time lapse tekniği kullanıldı. Şarkının klarnet kayıtlarına imzasını atan Göksun Çavdar, klipte Emre Yücelen’e eşlik etti.

İstanbul Gibidir Aşk, Sonbaharım, Üç Yıldız, Bana Eyvallah, Bitti ve Gitti isimli 5 yeni şarkı ve 2 şarkının da (Sonbaharım, Bitti ve Gitti) akustik versiyonunun bulunduğu albüme adını veren “İstanbul Gibidir Aşk” şarkısının sözleri Gülben Ergen Çelik, müziği Emre Yücelen’e ait.

Diğer şarkıların söz ve müzikleri, aranjelerin ise tamamı Emre Yücelen’in imzasını taşımakta.

Emre Yücelen’in öncesinde yayımladığı “Mutluluk Köyü” ve “Şeker Pembesi” single’larında bulunan şarkıları da içine alan albümde, toplam 11 şarkı yer alıyor.

Emre Yücelen, “İstanbul Gibidir Aşk” albümünün canlı enstrüman kayıtlarında, Türkiye’nin en önemli müzisyenleri Göksun Çavdar, Hasan Gözetlik, Mehmet Akatay, Uğur Varol ve Kempa Yaylı Grubu ile çalıştı. Şarkıların mix ve masteringleri Murat Yelken tarafından yapıldı.

Albüm fotoğrafları için Hasip Arvas’ın objektifine poz veren Emre Yücelen’in, kapak fotoğrafı ve tasarımı ise Gökhan Palas imzası taşımakta.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 11.03.2015)

Emre Yücelen’den İkinci Video Klip: “Bana Eyvallah”

Emre Yücelen, Arpej Yapım etiketiyle yayımladığı “İstanbul Gibidir Aşk” isimli son albümünün ikinci video klibini, sözü, bestesi ve aranjesi kendisine ait olan “Bana Eyvallah” şarkısına çekti.

Şarkılarıyla geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Emre Yücelen; geçtiğimiz günlerde sevilen şarkılarının remix versiyonlarını yayımladığı “Remix Emre Yücelen” albümünde, “Bana Eyvallah” şarkısının Club Mix versiyonuna da yer vererek müzik severlerlerle buluşturdu.

Emre Yücelen’in ikinci video klibi “Bana Eyvallah”, Gökhan Palas yönetmenliğinde, yirmi kişilik kalabalık bir ekiple çekildi. Aydos Ormanı’na kurulan dekorda gerçekleşen çekimlerde, Emre Yücelen’e müzisyen dostları ve Slovakya’lı model Melissa Mitrovic eşlik etti.

Emre Yücelen’in “Bana Eyvallah” isimli şarkısının video klibi, dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini almaya hazır.
(Kaynak: www.magazinci.com - 01.11.2015)

Eren Çılgın’dan “Mavi Yalan”

Eren Çılgın, dünyada ve özellikle de yanıbaşımızda yaşanan insanlık dışı acı olaylara ve bu olaylara insanlığın kayıtsız kalışına tepkisini “Yücelen Müzik” etiketiyle yayımladığı “Mavi Yalan” projesinde anlatıyor.

Eren Çılgın, günümüz dünyasının acımasızlığı karşısında daha iyi bir hayat yaşamak isterken, bedelini canlarıyla ödeyenlere adadığı, “Mavi Yalan”ın ilk satırlarını kaleme aldı. Eren Çılgın, birlikte daha önce de ortak projelere imza attığı, müzisyen dostu Emre Yücelen’e “Mavi Yalan”dan bahsetti.

Proje Emre Yücelen’i çok duygulandırdı. Sonrasında sözleri birlikte tamamlayan ikili, Emre Yücelen’in sözleri besteleyip, aranjesini bitirmesinin hemen ardından stüdyoya girerek “Mavi Yalan”ı tamamladı.

Emre Yücelen, Eren Çılgın’ın yorumladığı “Mavi Yalan”ın finaline sesiyle de eşlik etti.

“Mavi Yalan”ın stüdyo aşamasında, tüm enstrümanlar canlı olarak kaydedildi. Canlı enstrüman kayıtlarına, Türkiye’nin en önemli müzisyenlerinden Uğur Varol, Eyüp Hamiş, İstanbul Strings Yaylı Grubu imza attı. Mix ve mastering Murat Yelken, kayıtlar ise Özgün Saatçioğlu tarafından yapıldı.

‘Mavi Yalan’ın isyanını anlatan, sanatsal kurgu içeren video klibi, Gökhan Palas yönetmenliğinde çekildi.İki gün süren klip çekimlerinde, kırk kişilik set ekibi görev aldı.

“Mavi Yalan” video klip Eren Çılgın’ın VEVO kanalında yayında !
(Kaynak: www.magazinci.com - 14.12.2015)

Emre Yücelen’den Çocuklara Bir Sürprizi Var!

Başarılı müzisyen, şarkıcı ve vokal koçu Emre Yücelen, yaz tatilinin başladığı ilk günlerde çocuklara sürpriz yaptı ve çocukluğundan bu yana en sevdiği masalları seslendirdiği “Masallar” isimli albümünü yayımladı.

Seslendirdiği her masal için ayrı ayrı müzikler yapan Emre Yücelen’in “Masallar” albümü, sahibi olduğu müzik yapım firması “Yücelen Müzik” etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Gökhan Palas’ın tasarımını yaptığı “Masallar” albümünün kapağında Cansu Keleş’in çizdiği resim kullanıldı.

Albümde Emre Yücelen’in seslendirdiği, çocukların severek dinleyeceği tam 14 tane masal yer alıyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 12.07.2016)

Emre Yücelen’in, Duygusal Şarkısı ‘Bitti ve Gitti’ Kliplendi

Emre Yücelen’in “İstanbul Gibidir Aşk” isimli son albümünde yer alan, sözü, müziği ve aranjesi kendisine ait olan ‘Bitti ve Gitti’ adlı şarkısının yeni video klibi dijital platformlarda yayımlandı.

Klibinin yönetmenliğini de üstlenen Emre Yücelen, hem kamera önünde hem kamera arkasında görev aldığı çalışmasıyla dinleyicisini sevindirdi.

Ayrılığın tema alındığı “Bitti ve Gitti” isimli video klip üç günde tamamlanırken, çekimler Tarihi Haydarpaşa Garı, Moda ve Kadıköy’de gerçekleşti. Emre Yücelen’e klipte Azra Simru Türk eşlik etti.
(Kaynak: www.magazinci.com - 31.01.2017)

Emre Yücelen’den Akustik Pop-Caz: “Benim Gökyüzüm Var”

Emre Yücelen, sözü, müziği ve aranjesi kendisine ait olan “Benim Gökyüzüm Var” isimli akustik pop-caz şarkısını, kendi müzik yapım şirketi Yücelen Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımladı.

Emre Yücelen’in Suudi Arabistan’lı takipçisi ressam Marim Ayman tarafından çizilerek, kendisine hediye edilen resim, Gökhan Palas’ın tasarımı ile Emre Yücelen’in yeni şarkısı “Benim Gökyüzüm Var”ın kapak fotoğrafı oldu.

Doğaya duyduğu aşk ile hazırladığı ve dijital platformlarda yayımladığı “Doğa Sesleri” adını verdiği albümler serisi ile İtunes’ta “en popüler albümler” listesine giren Emre Yücelen, her fırsatta doğada yürüyüş yaptığını, yine bir doğa yürüyüşü sırasında gökyüzüne bakarak “Benim Gökyüzüm Var” diyerek pop-caz melodilerle mırıldandığını ve bu şarkının böyle doğduğunu” söyledi.

“Benim Gökyüzüm Var” şarkısının klibini de kendisi yöneten Emre Yücelen; şarkısının ruhuna yakışacağını düşündüğü için, klibini Aydos Ormanı’nda çektiğini sözlerine ekledi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 17.05.2017)

Diskografi:
2010
Kelebek (Albüm, Arpej Müzik, 26.07.2010)

1. İnanamamıştım - 04:03 (Söz: Hakan Aktaş, Müzik: Emre Yücelen)
2. Yeniden - 04:26 (Söz & Müzik: Emre Yücelen)
3. Kelebek - 03:14 (Söz & Müzik: Emre Yücelen)
4. Sensiz Kalınca - 03:56 (Söz & Müzik: Emre Yücelen)
5. Yağmur - 02:53 (Söz & Müzik: Emre Yücelen)
6. Dostlara - 05:37 (Söz & Müzik: Emre Yücelen)
7. Rüzgar Olacak - 04:58 (Söz: Emre Yücelen - Hakan Aktaş, Müzik: Emre Yücelen)
8. Demiştim Demem - 03:50 (Söz & Müzik: Emre Yücelen)
9. Biraz Önce - 05:20 (Söz & Müzik: Emre Yücelen)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
www.qobuz.com

2012
Mutluluk Köyü (Maxi Single, Arpej Yapım, 19.12.2012)

1- Mutluluk Köyü (Söz Ver) feat. Gülben Ergen - 04:25
2- Ölürüm - 04:25
3- Bağ Bozumu - 05:11


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com

2014
Şeker Pembesi (Single, Arpej Müzik Yapım, 03.03.2014)

1- Şeker Pembesi - 03:50
2- Şeker Pembesi (Ankara Versiyon) - 03:49
3- Şeker Pembesi (Akustik Versiyon) - 03:07


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com

2015
İstanbul Gibidir Aşk (Albüm, Arpej Müzik Yapım, [Dijital 21.02.2015], 20.03.2015)

1- İstanbul Gibidir Aşk - 04:04 (Söz: Gülben Ergen Çelik, Müzik: Emre Yücelen)
2- Sonbaharım - 03:54
3- Üç Yıldız - 03:54
4- Bana Eyvallah - 04:14
5- Bitti Ve Gitti - 03:52
6- Ölürüm - 04:25
7- Mutluluk Köyü (Söz Version) [feat. Gülben Ergen] - 04:25
8- Bağ Bozumu - 05:02
9- Şeker Pembesi (Remix) - 04:11
10-Bitti Ve Gitti (Akustik Versiyon) - 03:24
11-Sonbaharım (Akustik Versiyon) - 03:55


Online CD Satış / Sipariş Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.emusic.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

Emre Yücelen Remix (Albüm, Arpej Müzik, 24.08.2015)

1- Mutluluk Köyü (Beyhan Kılıç¸ Radio Mix) - 03:50
2- Kelebek (Beyhan Kılıç¸ Club Mix) - 04:42
3- İstanbul Gibidir Aşk (Orhan Erol Mix) - 04:49
4- Bana Eyvallah (Emre Yücelen Mix) - 05:00
5- Bitti ve Gitti (Onur Çamur Remix) - 05:02
6- Kelebek (Beyhan Kılıç¸ Radio Mix) - 04:01
7- İstanbul Gibidir Aşk (Emre Yücelen Radio Mix) - 03:47
8- İstanbul Gibidir Aşk (Emre Yücelen Trance Mix) - 05:15


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.qobuz.com (Fransa)

Mavi Yalan / Eren Çılgın ft. Emre Yücelen (Albüm, Yücelen Müzik, 04.12.2015)

1- Mavi Yalan


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr

2016
Masallar (Albüm, Yücelen Müzik, 24.06.2016)

1- Ali Baba ve Kırk Haramiler
2- Ağustos Böceği ile Karınca
3- Çizmeli Kedi
4- Çirkin Ördek Yavrusu
5- Tavşan İle Kaplumbağa
6- Sihirli Fasulye
7- Alaaddin'in Sihirli Lambası
8- Bremen Mızıkacıları
9- Kurşun Asker
10-Parmak Çocuk
11-Aslan ile Fare
12-Şirin Kız İle Üç Ayı
13-Kurnaz Tilki
14-Konuşan Balık


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.deezer.com
www.amazon.com
www.amazon.co.jp (Japonya)
www.napster.com
www.qobuz.com
2017
Benim Gökyüzüm Var (Single, Yücelen Müzik, 23.05.2017)

1- Benim Gökyüzüm Var


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Sahte (Single, Yücelen Müzik, 16.02.2018)

1- Sahte - 03:36
2- Sahte (Uzun Versiyon) - 05:20
3- Sahte (Enstrümantal) - 03:36


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Zehirli Uykular (Albüm, Yücelen Müzik, 26.07.2019)

1- Zehirli Uykular - 03:24
2. Kaldırım Çiçekleri (feat. Ayşegül Özüdoğru) - 04:13
3. Nefes - 04:13
4. İmkansız - 03:18
5. Limon Çiçeği - 03:30
6. Mesela - 03:40
7. Hayat - 03:31
8. Aşk - 03:09
9. Benim Gökyüzüm Var - 02:53
10.Sahte - 05:20
11.Bırak - 03:23
12.Kelebek - 03:43


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Gesi Bağları / Dünyanın En Bas Sesi (1357) - Emre Yücelen & Gururbey (Single, Yücelen Müzik, 17.03.2022)

1- Gesi Bağları / Dünyanın En Bas Sesi (Kısa Versiyon) - 01:21
2- Gesi Bağları / Dünyanın En Bas Sesi (Uzun Versiyon) - 01:21

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

İstanbulda Bu Gece Yağmur Var (Single, Yücelen Müzik, 08.04.2022)

1- İstanbulda Bu Gece Yağmur Var - 02:53Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

GAMER (Albüm, Yücelen Müzik, 29.04.2022)

1. Kenan’ı Vur
2. Tılmesa (Balyoz Nazım)
3. Şifacı
4. Meran
5. Kıyametin Ninnisi
6. İntikam Yemini
7. Tangriss
8. Masal
9. Mısır Çarşısı
10.Kumandan
11.Azul (Cinlerin Şarkısı)
12.Mehtaplı Bir Gece
13.İstanbul’un Rüyası
14.Dar Sokak
15.İstanbulda Bu Gece Yağmur Var
16.Sis
17.Kenan’ın Fedaileri
18.Çemberlitaş
19.Beyaz Büyücü
20.Sığınak
21.Büyük Yalan
22.Hatıra
23.Herkes Ölü
24.Deprem
25.Hidra
26.Kör Adam
27.Makine
28.Eminönü
29.Sahil
30.Esinti
31.Uyan
32.Labirent Kissless’in Sesi
33.Zahir
34.Zifiri Karanlık
35.Ölüm Kokusu
36.Şeytanın İni
37.Ölüm Yolu
38.Tarih
39.Mısır Çarşısı (Piyano)
40.Köprü
41.Ölümden Sonra
42.Hakir
43.Haliç
44.War
45.Tamamlanmamış Senfoni
46.Gaffar
47.Derindeki Sır (feat. Eylül Ener)
48.Ana Tema (Savaş Çığlıkları)

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.emreyucelen.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/EmreYucelen
Resmi Facebook Profil Adresi:
www.facebook.com/eyucelen
www.facebook.com/people/Emre-Yucelen
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/emreyucelen
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/emreyucelen
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/emreyucelen
Resmi Reverbnation Adresi:
www.reverbnation.com/emreyucelen
Resmi YouTUBE Kanal Adresleri:
www.youtube.com/user/sesegitimi
www.youtube.com/user/yucelenemre
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (5596 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag