Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 319 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 319
Üye: 0
Toplam: 319

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 93,673,566
  • Bugün: 118,595
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Mar 04, 2021
  • 11:20 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Ersay Üner
Bookmark and Share
    Geri Dön   (13581 okuma)

Ersay Üner
Ersay Üner
Ersay Üner
FOTO GALERİ

Ersay Üner Şimdi De Yorumcu Kimliği İle Karşımızda!

Türk Müzik sektörüne sayısız hitiyle yön veren ünlü müzik adamı Ersay Üner, ilk kez kendi yorumuyla dinleyiciyle buluşuyor.

Üner’in Seyhan Müzik etiketiyle çıkacak ilk single albümü “Yürüdüm” adını taşıyor.

Yalın, duygusal ve güçlü bir müzikal yapıya sahip Ersay Üner’in “Yürüdüm” şarkısının düzenlemesi Serkan Ölçer’e ait. Dikkat çeken klibi ise Gülşen Aybaba imzası taşıyor.Üner’in hit şarkılarına yol arkadaşı olmuş elektro piyanosunun da kullanıldığı fotoğraf çekimi, Selim Akar kreatif danışmanlığında fotoğraf sanatçısı Tayfun Çetinkaya tarafından gerçekleştirildi.Albümün maksi single olarak CD ortamında müzikseverlerle buluşması için ise Mart ayı planlanıyor.

Ersay Üner, yorumcu kimliği ile çıktığı yolculuğuna ilişkin şunları söylüyor: “Şarkılarımı hep içimden gelerek yaptım, sonrasında da kimlerin yorumuyla iyi olabileceğini doğru hissettim sanırım. Eğer bir başarı varsa, buna bağlıyorum. “Yürüdüm” ve sonra gelecek şarkılar için de farklı bir şey olmadı aslında… Kendimin söylemesi için zamanın geldiğini hissettiğimde, “Yürüdüm” çıktı. Elbette yapım ve sunum aşamasında profesyonel bir ekip ile çalışmaya özen gösterdim ama müzik ve kalbin işaret ettiğinden başka bir kurgu yine yok… Sonuç ne olursa olsun, kendim ya da başkaları için yapacağım şarkılarla yürümeye devam edeceğim. Dilerim bu yolculuğum da adresini bulur…”
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 18.11.2015)

Ersay Üner’den ‘Tatlım Tatlım’a Remix!

Ersay Üner, “Tatlım Tatlım” filminin müziği olan “Tatlım Tatlım” şarkısının remixini dinleyiciler ile buluşturuyor.

Söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan “Tatlım Tatlım” şarkısının gördüğü ilgiden oldukça memnun olan Ersay Üner, yoğun istek üzerine şarkının yeni versiyonu için Ozan Bayraşa ile çalıştı.

Ersay Üner’in hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğu ve yeni teklisinin de habercisi olan şarkı, yakın zamanda tüm dijital platformlarda yerini alacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 17.07.2017)

Ersay Üner’in Nokta’sına Sevgilisi Büşra Pekin’den Klip

Büşra Pekin, uzun yıllardır birlikte olduğu Ersay Üner’in ilk albümü sayesinde yönetmenliğe soyundu.

Ünlü müzik prodüktörü ve yorumcu Ersay Üner’in geçtiğimiz hafta yayınladığı “Nokta” albümünün ilk klibi büyük etki yarattı.

Klibin yönetmenliğini ve prodüktörlüğünü sevgilisi başarılı oyuncu Büşra Pekin üstlendi. Seyredenler tarafından büyük övgü alan klibin başarılı olmasında görüntülerin müzikle olan uyumu büyük rol oynuyor.

Trend renklerin ağırlıklı kullanıldığı ve Audrey Lane-Partlow isimli genç ve yetenekli bir dansçının performans gösterdiği klipte, Ersay Üner’e Brooke Makenzi oyunculuğuyla eşlik ediyor. Görüntü yönetmenliğini Brandon Musselman’ın üstlendiği klip, ayrılık sonrası yaşanan bir hikayeyi konu alıyor.

Yönetmen Büşra Pekin, klibin oluşum sürecini şu şekilde anlattı:

Klip süreci çok hızlı gelişti.

Şarkı bittikten bir hafta sonra Los Angeles’in merkezinde çekim için mekan bakıyordum.

10 günlük bir süreçte 4 kişilik küçük ama etkili bir kamera ve ışık ekibi kurduk ve sete girdik.

Bu sırada bir yandan hayal ettiğim dansçıyı ve oyuncuyu arıyordum. Dansçıyı hikaye anlatıcısı olarak kurgulamıştım ve aradığım net özellikler vardı. İnternetten günlerce araştırdığımı söylemem yanlış olmaz. Fakat her bir çabaya değdi. Audrey 15 yaşında ve hayran olunacak bir dans ve ifade yeteneği var. Hikayeye çok doğru bir etki kattı.

Esas kız için de duru ve hüzünlü bir yüz hayal ediyordum. Yüzlerce model ve oyuncuların fotoğraflarının olduğu bir internet sitesinde Brooke Makenzi’yi gördüm. Brooke algıları çok açık bir model ve geleceği gerçekten parlak, çilleri yüzüne çok doğal ve masum bir ifade veriyor.

Klipte 6 farklı mekan kullandık. Salıncaklı ev herkesin favorisi. Dans performansını izlediğimiz stüdyoda daha evvel Batman ‘’The Dark Knight Rises’’ filminin bir sahnesi çekilmiş. Güzel bir tesadüf oldu. Üzerine en çok düşündüğüm ve çalıştığım bölüm klibin kurgusu oldu. Her şey orda bitiyor.

(Kaynak: www.magazinci.com - 29.05.2019)

Ersay Üner’den 360 Derece Klip !

Ersay Üner, “Nokta” albümünde bulunan üç şarkısını güçlü bir hikaye çerçevesinde yorumlayarak film tadında kliplendirdi.

Seri halinde yayınlanacak olan klip çalışmalarının başlangıç hikayesi “Selam” şarkısıyla izleyicilere aktarılıyor. Çekim tekniği ile izleyicilerin hayal gücünü zorlayan klibe ise akıllara kazınan ve merak uyandıran görüntüler eşlik ediyor.

“Nokta” albümünün prodüktörlüğünü Ersay Üner’le birlikte üstlenen Büşra Pekin, klibin tüm aşamalarını yakından takip etti. “Selam” klibi, ikilinin “Tatlım Tatlım”, “İki Aşık” ve “Nokta” çalışmalarından sonra Prodüktörlüğünü üstlendikleri 4. projeleri.

Klibin yönetmenliğini yapan Bedran Güzel, bu projeye özel olarak ürettiği fikirlerini Plan Sekans tekniği kullanarak klibe yansıttı. Çekime özel olarak dizayn ettirdiği araba ise görenleri şaşırttı.

Bambaşka bir Ersay Üner!

Klipteki rolü ve başarılı oyunculuk performansı ile müzisyen kimliğinin dışında farklı bir yeteneğini izleyicilere gösteren Ersay Üner, klipte esprili ve karizmatik tavırları ile beğeni topladı.

Şükran Ovalı ilk defa bir klipte rol aldı!

Başarılı oyuncu Şükran Ovalı, ilk defa bir klipte yer alarak yakın arkadaşı Ersay Üner’e eşlik etti. Oyunculuk performans ile hikayenin duygusuna adeta hayat veren güzel oyuncu, izleyicileri kendisine hayran bıraktı.

Klipte ayrıca Tuğçe Karabayır, Velican Sagun, Emrah Kandemir ve Büşra Serin de oyunculuklarıyla rol aldı.

Görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu’nun üstlendiği ve Ataköy sokaklarında çekilen klibin çekim hazırlıkları 10 gün sürdü. Film tadında görüntüler ile şarkı için adeta özel bir film çekildi.

Ersay Üner’in yeni klibi “Selam”, SM Production&DMC etiketiyle müzik kanallarında ve tüm dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 13.12.2019)

Serinin İkinci Klibi Yayında

Ersay Üner, “Selam” şarkısının klibi ile başladığı üç kliplik hikaye anlatımına “Güm” şarkısının klibi ile devam ediyor.

İlk klipte sanatçıya başarılı oyunculuğu ile eşlik eden Şükran Ovalı, “Güm” klibinde de sorgu odası sahnelerindeki etkileyici performansı ile beğeni topluyor.

Söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan “Güm” şarkısının klibi için Bedran Güzel yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Ersay Üner, oyunculuğu ile de izleyenleri ekrana kilitliyor.

Ümraniye Platoları’nda çekimi tamamlanan ve görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu’nun üstlendiği klipte, yaklaşık 30 kişilik bir set ekibi çalıştı.

Ersay Üner’in yeni klibi “Güm”, 21 Ocak tarihinde SM Production & DMC etiketiyle müzik kanallarında ve tüm dijital platformlarda yerini alacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 20.01.2020)

Ersay Üner’in Yeni Şarkısı “Seni Soruyorlar” Yayında!

Başarılı bestelerinin yanı sıra yorumcu kimliğiyle de büyük bir kitlenin beğenisini yakalayan Ersay Üner, “Seni Soruyorlar” isimli yeni teklisini dinleyicilerle buluşturdu.

Pandemi döneminde de üretimine ara vermeden devam eden sanatçı, bu süreçte üzerinde titizlikle çalışarak hazırladığı yeni şarkılarından ilkini müzikseverlerin beğenisine sundu.

Birçok şarkısında olduğu gibi “Seni Soruyorlar” şarkısının da söz, beste ve düzenlemesine imzasını atan başarılı müzisyen, şarkının klip çekimi için Elif Demiralp’in objektifinin karşısına geçti.

Projenin prodüktörlüğünü ise Büşra Pekin ve Ersay Üner üstlendi.

Ersay Üner, biten bir ilişkinin ardından gelen sorular ve bu durumun yaşattığı zorluk üzerine yazdığını söylediği “Seni Soruyorlar” şarkısını kendi diliyle şu şekilde ifade ediyor:

“Biten bir ilişkinin ardından cevaplanması en zor şeylerden biri: eşin, dostun ve çevrendeki insanların ilişkinin neden bittiğine dair sorduğu sorularıdır.

Bu sorunun cevabını henüz kendine bile verememişken ve ilişkiyi hatırlamaya dahi çekinirken; günlük bir sohbetin içinde, aniden karşımıza çıkan bu sorular hepimizin hayatında yaşadığı ve bir gün yaşayabileceği bir durum. Ben de şarkımda bu durumu anlatıyorum.”


Yayınlandığı ilk gün dijital streaming platformlarında büyük ilgi gören ve önemli müzik listelerinin kapak sanatçısı olarak yerini alan Ersay Üner, bundan önceki çalışmalarında da olduğu gibi Seni Soruyorlar şarkısında hem retro hem de fütüristik yeni soundları ve melodileri dinleyicilerle buluşturuyor.

Ersay Üner’in yeni şarkısı “Seni Soruyorlar”, kısa bir süre önce kurduğu BabbaMedia yapım firması ile 717digital isimli kendi yapım firmasının etiketiyle 22 Ocak tarihinde tüm dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.haberturk.com / www.magazinkolik.com - 22.01.2021)

Sanatçı Albümlerinde Yer Alan Söz ve Besteleri Ersay Üner'e Ait Olan Eserler:
(Sanatçı isimleri alfabetik)
Alev Soylu - Biri Yokmu?
Alişan - Gidebilen Hiç Olmadım
Alişan - İnanmadın Ki
Alişan - Sordun Mu
Asuman Krause - Bir Daha Arama
Bengü - Son Nokta
Betül Demir - Masallar Bitti mi ?
Demet Akalın - Allah'ın Emri
Demet Akalın - Bu Benim Partim
Demet Akalın - Dur
Demet Akalın - Pasta
Demet Akalın - Tecrübe
Demet Akalın - Umutsuz Vaka
Dilek Pınar - Randevu
Dilek Pınar - Yeni Bir Sevgili
Dilek Pnar - Durum Vahim
Ebru Gündeş - Tek Tabanca
Ebru Gündeş - Bir Gecce Vakti
Ebru Gündeş - Hayrandım
Ebru Gündeş - Kızıl , Mavi
Ebru Gündeş - Kime Ne?
Ebru Gündeş - Mazi
Ebru Gündeş - Söyleyin
Ebru Yaşar - Eğer
Elif Karlı - Aşkın Cesareti Var
Elif Karlı - Kara Kara
ErKan Güleryüz - Serserinim
Ersan Başbuğ - Sen Gittin
Esra Balamir - Beni Unutamazsın
Ferman Toprak - Delikanlıyım
Ferman Toprak - Kıyamet Kopar
Ferman Toprak - Ölmem Mi Lazım
Gülben Ergen - Tesadüf
Hakan Peker - Canım Yandı
Hakan Peker - Gönül Belası
Hamiyet - Savrulurum
Hamiyet - Sen gittin
Hamiyet - Sevmiyorum
Kutsi - Aşkın Gururu
Murat Boz - Bitmiyor İstanbul Eğlencesi
Murat Boz - Şans Yok
Murat Dalkılıç - Haliyle
Murat Dalkılıç - Teslim Oldum
Murat Kurşun - Artistlik Yapma
Nalan - Gücüm Yetmez
Nalan - Olanlar Oldu
Nihat Doğan - Aşkların Efendisiyim
Nil Özalp - Fotoğraf
Nil Özalp - Zevkler ve Renkler
Özgür Yedievli - Sen Gittin
Rober Hatemo - Dua Et
Rober Hatemo - Oh Ne Güzel Oldu
Seçil Özcin - Boşver Unut
Seçil Özcin - Bye Bye
Seçil Özcin - Kıskandın Mı ?
Seçil Özcin - Sen ve Ben
Seda Sayan - Hadi Gel
Seda Sayan - Kırmızı Kar
Semih Koç - Kader
Serpil Benay - Tariha Karıştın
Sevda - Sus
Sibel Can - Akşam Sefası
Sibel Tüzün - Yaz Aşkı
Yaşar İpek - Sözüm Ona Sevdim
Yaşar İpek - Amman
Yaşar İpek - Arada Bir
Yaşar İpek - Mektup
Yaşar İpek - Şölen
Yaşar İpek - Yürüdüm
Ziynet Sali - Hava Hoş

Diskografi:
2003
Unuttum / Demet Akalın (Albüm, Peker Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Unuttum - 4:22 (Söz: Ersay Üner - Demet Akalın, Müzik: Ersay Üner)
3- Allahından Bul - 4:32 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
7- Gazete - 4:16 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

2004
Betül Çağlar / Betül Çağlar (Albüm, Universal Müzik / Neşe Müzik, 21.05.2004)

3- Bana Bulaşma - 05:06 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

Yak Beni / Hakan Peker (Albüm, Peker Müzik, 01 Ekim 2004)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
5- Canım Yandı - 03:36 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
9- Gönül Belası - 04:11 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

Bize de Bu Yakışır / Ebru Gündeş (Albüm, Emre Plak, 10.12.2004)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2- Söyleyin (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
3- Bir Gece Vakti (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
8- Tek Tabanca (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

Banane / Demet Akalın (Albüm, Seyhan Müzik, 16.12.2004)
Büyütmek için T ıklay ın
5. Pembe Dizi - 4:08 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
11.Adam Gibi - 5:27 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
12.Bir Anda Sevmiştim - 4:14 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

2005
Bal Gibi / Esra Balamir (Albüm, Arma Müzik, 25.03.2005)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
8. Beni Unutamazsın - 04:09 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

Benimle Kal / Elif Karlı (Albüm, Doğ Müzik Yapım, 05.08.2005)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2. Kara Kara- 04:01 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
4. Aşkın Cesareti Var - 03:43 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

Sana Ne / Kutsi (Albüm, Erol Köse Prodüksiyon, Ağustos 2005)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın

2006
Ayrılığın El Kitabı / Betül Demir (Albüm, Seyhan Müzik, 26.05.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
10-Masallar Bitti Mi - 04:08 (Söz ve Müzik, Düz.: Ersay Üner)

Kusursuz 19 / Demet Akalın (2xCD Albüm, Seyhan Müzik, 15.06.2006)
Büyütmek için T ıklay ın
CD 1:
1- Afedersin (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
2- Alçak (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
3- Herkes Hak Ettiği Gibi Yaşıyor (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
5- Helal Olsun (Söz: Demet Akalın - Ersay Üner, Müzik: Ersay Üner)
6- İyi Dinle (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
7- Oldu Mu? (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
CD 2:
1- Of (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
4- Anlatamadın mı (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
6- Yanılmışım (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
10-Herkes Hak Ettiği Gibi Yaşıyor (Versiyon) (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

Beş'te 5 / Erkan Güleryüz (Albüm, Seyhan Müzik, 09.08.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3. Serserinim - 05:17 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

Kaçak / Ebru Gündeş (Arabesk Albüm, Emre Plak, 13.12.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2. Mazi - 03:39 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

2007
Ersan (Başbuğ) - Kızdın Mı (Albüm, Okutan Müzik, 05.06.2007)
(Müzik Direktörü: Ersay Üner)
Büyütmek için T ıklay ın
6- Ziller Ve İpler (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Anonim, Düz.: Ersay Üner)
8- Beni Bir Öpsen (Söz ve Müzik: Mert Büyükçakır, Vokal: Ersay Üner)
9- Sen Gittin (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

Tatil / Demet Akalın (Single, Seyhan Müzik, 07.06.2007)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Tatil - 03:54 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
2. Tatil (Remix: Latin Groove Version) - 03:44 (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

Akşam Sefası (TSM Albüm, Emre Müzik, 21.06.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
7- Akşam Sefası (Söz & Müzik : Ersay Üner)

Biri Yok Mu? / Alev Soylu (Albüm, Gold Müzik, 03. 09.2007)

1- Biri Yok Mu? - 03:53 (Söz & Müzik : Ersay Üner)

2008
Dans Et / Demet Akalın (Albüm, Seyhan Müzik, 11 Mart 2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Dans Et (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak) - 04:49
2. Mucize (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak) - 04:44
3. Bebek (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak) - 04:45
5. Çekilmiyor (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak) - 04:16
7. Geç Kalmadın Mı (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak) - 04:55
8. Aldatıldım (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Sinan Akçıl) - 05:11
12.Mucize (Seat Ateşli Remix) (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak) - 04:43
13.Dans Et (Kivanch K.Remix) - 06:02 (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak, Remix: Kivanch K.) - 06:02
14.İki Kelime (Söz & Müzik & Düzenleme: Ersay Üner) - 01:24

Randevu / Dilek Pınar (Albüm, Seyhan Müzik, 13.06.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Yeni Bir Sevgili (Söz & Müzik: Ersay Üner) - 03:41
2. Randevu (Söz & Müzik: Ersay Üner) - 03:55

Kukla / Asuman Krause (Albüm, Üçüncügöz Müzik, 26 Haziran 2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
9- Bir Daha Arama (Söz & Beste: Ersay Üner)

Sevgilerimle / Alişan (Albüm, Seyhan Müzik, 26.06.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3. Gidebilen Hiç Olmadım (Söz & Müzik: Ersay Üner) - 04:36
4. Sordun Mu? (Söz & Müzik: Ersay Üner) - 05:13
5. İnanmadın Ki (Söz & Müzik: Ersay Üner) - 03:16

Evet / Ebru Gündeş (Albüm, Emre Plak, 09.10.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
7- Kızıl, Mavi (Söz & Müzik: Ersay Üner)

Seviyorum Seni / Ebru Yaşar (Albüm, Avrupa Müzik, 01.12.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2- Eğer (Söz & Müzik: Ersay Üner)

2009
Şans / Murat Boz (Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 25.02.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2- İstanbul Eğlencesi (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
6- Para Yok (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

Toz Pembe / Demet Akalın (Single, Seyhan Müzik, 24.04.2009)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Toz Pembe (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

Kadın Yüreği / Berna Arıcı (Albüm, Elenor Müzik, 18.06.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3- Ayna (Söz & Müzik: Ersay Üner)
6- Ayna (Club Remix) (Söz & Müzik: Ersay Üner, Remix: Dj Jam, Cem Ak)

2010
Zirve / Demet Akalın (Albüm, Seyhan Müzik, 26.04.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Bu Benim Partim (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Ersay Üner)
2- Tecrübe (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak)
3- Pasta (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak)
10-Umutsuz Vaka (Versiyon: Erhan Bayrak) (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak)
11-Dur (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak)
14-Umutsuz Vaka (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak)
16-Alllah`ın Emri (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Ersay Üner)

Merhaba / Murat Dalkılıç (Albüm, Sony Müzik, 04.06.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
8- Haliyle (Söz & Müzik: Ersay Üner)

2011
Zirve / Demet Akalın (Albüm, Seyhan Müzik, 21.02.2011) [YENİ BASIM]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Bu Benim Partim (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Ersay Üner)
2- Tecrübe (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak)
3- Pasta (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak)
10-Umutsuz Vaka (Versiyon: Erhan Bayrak) (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak)
11-Dur (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak)
14-Umutsuz Vaka (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Erhan Bayrak)
16-Alllah`ın Emri (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Ersay Üner)

Dört Dörtlük / Bengü (Albüm, Avrupa Müzik, 09.06.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4. Son Nokta (Söz & Müzik: Ersay Üner, Düz.: Volga Tamöz)

Hayat Bi Gün...[/ Şıkır Şıkır] (Albüm, Seyhan Müzik, 22.08.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
7- Tesadüf (Söz & Müzik: Ersay Üner)

2012
Bir Güzellik Yap / Murat Dalkılıç (Albüm, Kaya Müzik, 10.05.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Teslim Oldum

24 Saat / Burçin Taç (Albüm, Özdemir Müzik, 16 / 23.05.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
5. Emanet (Söz & Müzik: Ersay Üner)

Giderli 16 / Demet Akalın (Albüm, Seyhan Müzik, 19.11.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2. Yılan (Söz ve Müzik: Ersay Üner)
17.Sepet (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

2013
Özel Koleksiyon / Banane, Dans Et, Zirve - Demet Akalın (3xCD Box Set Albüm, Seyhan Müzik, 29.03.2013)

DİSK 1:
4. Bilmek İstemiyorum (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

2014
Rekor / Demet Akalın (Albüm, Seyhan Müzik, 23.04.2014)

1. Kötü Kalp (Söz ve Müzik: Ersay Üner, Düz.: Erdem Kınay)
6. Ara Verelim (Söz ve Müzik: Ersay Üner, Düz.ve Remix: Burak Yeter)
11.Sözüm Ona Sevdin (Söz ve Müzik: Ersay Üner, Düz.: Erhan Bayrak)

2015
Roket / Ayşe Özyılmazel (Albüm, Doğan Müzik Yapım [DMC], 04.03.2015)

1- Roket (Söz ve Müzik: Ayşe Özyılmazel, Düz.: Ersay Üner)

Sebastian - Hande Yener / 3 CD - 27 Hit Şarkı (Albüm, Poll Production, 27.04.2015)

CD 1 :
1. Sebastian - Volga Tamöz feat. Hande Yener (Söz ve Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Volga Tamöz)

No’2 / Volga Tamöz [Pop Albüm, Poll Production, 27.04.2015]
Büyütmek için Tıklayın Büyütmek için Tıklayın
CD 1 :
1. Sebastian - Volga Tamöz feat. Hande Yener (Söz ve Müzik: Ersay Üner, Düzenleme: Volga Tamöz)

Yol Ver / Demet Aktaş (Albüm, Seyhan Müzik, 30.09.2015)

1- Yol Ver (Söz ve Müzik: Ersay Üner)

Yürüdüm (Solo Single, Seyhan Müzik, 17.11.2015)

1- Yürüdüm
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2017
Tatlım Tatlım (Orijinal Film Müziği) (Single, BKM, 17.03.2017)

1- Tatlım Tatlım - 03:35


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.napster.com

Tatlım Tatlım (featuring Bayraşa) (Single, Beşiktaş Kültür Merkezi A.Ş, 01.08.2017)

1- Tatlım Tatlım (Bayraşa Remix) - 03:37

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
www.napster.com

İki Aşık (Single, DMC, 24.11.2017)

1- İki Aşık


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Nokta (Albüm, SM Production & DMC, Dijital 16.05.2019, CD 17.05.2019)

1- Nokta
2- Nokta
3- Selam
4- Yıldızlar
5- Sana Mı Yanayım?
6- İki Aşık
7- Tatlım TatlımOnline CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
store.unkapani.digital
www.amazon.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de (Almanya)

2021
Seni Soruyorlar (Single / Albüm, BabbaMedia & 717digital, 22.01.2021)

1- Seni Soruyorlar

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Facebook Adresi:
www.facebook.com/Ersay-ÜNER
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/Ersyunr
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/ersayuner
Resmi Soundcloud Adresi:
www.soundcloud.com/ersay-ner
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/ErsayUner

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (13581 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag