Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 14.07.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 267 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 267
Üye: 0
Toplam: 267

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 146,958,983
  • Bugün: 17,534
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jul 14, 2024
  • 03:37 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Esin İris
Bookmark and Share
    Geri Dön   (13884 okuma)

Esin İris
Esin İris
Esin İris
FOTO GALERİ

23 Ocak 1988 İstanbul doğumlu olan Esin İris Orhan, 2002 yılında amatör olarak şarkı sözü yazmaya başladı. 2003 yılının ortasında ilk amatör kaydını gerçekleştirdi. Rap ve R&B ağırlıklı olan ilk amatör undergorund EP'si "Ekran"'ı 2006 yılında çıkardı.

Mor ve Ötesi, Stuka, Fairuz Derin Bulut gibi birçok müzisyenin ve müzik grubunun sahnelerine konuk oldu.

2008 yılında Ayben'in "Sensin O" albümüne, 2009 yılında Kolpa'nın "Hayat Senin" isimli albümünde "Düşünme" isimli parçaya yaptığı düetlerin yanı sıra, Gökçe'nin "Beş Kuruş" isimli albümünün çıkış parçası olan "Beş Kuruş" şarkısında ve parçanın klibinde, ve Kaçak grubunun albüm çıkış parçası olan "Slogan Yok" isimli şarkıda ve video klibinde bulundu.

2010 ve 2011 yılında söz yazarlığına aktif devam ederek çeşitli sanatçılarla çalışırken, 2011 yılında Ayhan Sicimoğlu'nun "En Estambul" albümünün çıkış parçası "En Estambul" ile birlikte albümde toplam üç parçada yer aldı.

Şarkı sözü yazarlığı ile de aktif olarak projelerde yer alan Esin İris, Gökçe'nin "Tuttu Fırlattı", "Ne Yapardım" ve "Oh Olsun" şarkılarının, Kolpa'nın "Hiç Bitmez Bu Masal" isimli şarkısının, Ayhan Sicimoğlu'nun "En Estambul" albümünde "En Estambul", "Arkana Bakma" ve "Nadie Como Tu" şarkılarının sözlerinin yazımını sanatçılarla birlikte gerçekleştirdi.

2013 yılında ise farklı dallardan farklı isimler için şarkı sözleri yazdı. Keremcem'in "Aptal Aşık" isimli pop şarkısının sözlerini yazdı.

2013 Nisan'da yayınlanan, Koray Candemir'in "Kalan Giden Benim" adlı şarkısının sözlerini yazdı.

Müzik kariyerinin yanı sıra 2008 yılından beri reklam yazarı olarak da faaliyet gösteren Esin İris, reklamcılığın müzikle kesiştiği jingle'lar ve kurumsal müzikler, jenerik müzikleri dallarında da aktif olarak yayınlanan birçok işe imza atmıştır. (Sanatçının facebook sayfasından alıntıdır)

Bu Gece’den Sonra Müzik Dünyası Renkleniyor!

Müzik dünyasının önde gelen isimleriyle çalışan ve sektöre her geçen gün yeni yetenekler kazandıran Sony Music'ten yepyeni bir isim daha...

Bu isim aslında sizler için çok da yabancı değil. Siz onu daha önce Gökçe'nin "Tuttu Fırlattı", "Ne Yapardım" ve "Oh Olsun", Kolpa'nın "Hiç Bitmez Bu Masal", Ayhan Sicimoğlu'nun "En Estambul", "Arkana Bakma" ve "Nadie Como Tu", Keremcem'in "Aptal Aşık" ve Koray Candemir'in de "Kalan Giden Benim" şarkılarındaki imzasından tanıyorsunuz. Ancak genç şarkıcı, bu sefer söz ve beste yazarlığının yanı sıra, yorumcu kimliğiyle de karşınıza çıkıyor.

2008 yılından bu yana müzik dünyasının sevilen isimleriyle yaptığı düetleri, kendisinin hazırlayıp seslendirdiği reklam ve jenerik müzikleri, kaleme aldığı şarkıları ve canlı performanslarıyla kendine hatrı sayılır bir hayran kitlesi edinen Esin İris, yaklaşık 5 yıldır üzerinde çalıştığı ilk albümüyle müzikseverlere 'merhaba' diyor.

Önümüzdeki günlerde yayımlanacak ve müzik dünyasına yepyeni bir renk getirecek olan albümün çıkış şarkısı 'Bu Gece'nin sözü ve müziği Esin İris'e, düzenlemesi ise aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü de üstlenen Samuray Gökçe'ye ait.

Sanat müziğinin renkli motiflerini de kullanarak, Türk pop müziğine yeni bir soluk getirecek olan Esin İris, 'Bu Gece' şarkısının renkli video klibiyle de önümüzdeki günlerde ekranlarda olacak.

Hayatınızdaki negatif her şeyi geride bırakarak aşkın izini sürmek ve tüm olumsuzluklardan arınmak istiyorsanız, siz de 'Bu Gece' şarkısına kulak verin!

Esin İris 'Bu Gece' ile dijital platformlar ve radyolar aracılığıyla müzikseverlerle buluştu.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.yurtgundemi.com / www.kralmuzik.com.tr / muzikonair.com - 06.08.2014)

Her Karanlığın Ardında “Yine Mavi” Var!

Esin İris, yaklaşık 5 yıldır üzerinde çalıştığı ilk albümü 'Yine Mavi'de yer alan 10 şarkının tümünün sözlerine, bir çoğunun da bestesine kendi imzasını attı.

ESİN İRİS İLE HER KARANLIĞIN ARDINDA 'YİNE MAVİ' VAR!

Geçtiğimiz ay yayımladığı 'Bu Gece' şarkısıyla dinleyicilerden tam not alan, albümü dijital müzik platformu iTunes'da ön siparişe açıldığı hafta 'En Çok Satan Albümler' listesine 4 numaradan hızlı bir giriş yapan ve 'Bu Gece'nin renkli video klibiyle de iTunes 'En Çok Satın Alınan Videolar' listesinde kısa sürede zirveye oturan Esin İris, bugün Sony Music etiketiyle yayımlanan ilk albümü 'Yine Mavi' ile müzik marketlerdeki yerini aldı.

Esin İris, kısa sürede müzikseverler tarafından büyük beğeni toplayan 'Bu Gece' şarkısı ve bugün dinleyicilerle buluşan 'Yine Mavi' albümüyle şimdiden yeni neslin pop yıldızı olmaya aday...

2008 yılından bu yana müzik dünyasının sevilen isimleriyle yaptığı düetleri, kendisinin hazırlayıp seslendirdiği reklam ve jenerik müzikleri, kaleme aldığı şarkıları ve canlı performanslarıyla kendine hatrı sayılır bir hayran kitlesi edinen Esin İris, yaklaşık 5 yıldır üzerinde çalıştığı ilk albümü 'Yine Mavi'de yer alan 10 şarkının tümünün sözlerine, bir çoğunun da bestesine kendi imzasını attı.

'YİNE MAVİ'DE BİR İLK!

Türk rock müziğinin en özel seslerinden Koray Candemir, müzik kariyerinde ilk kez başka bir sanatçının albümünde yaptığı düetle yer aldı. Ünlü sanatçı, 'Senin Şarkın' isimli şarkıda Esin İris'le birlikte mikrofon başına geçti.

Albümün prodüktörlüğünü, aynı zamanda tüm şarkıların düzenlemelerini de yapan ve dört şarkının bestesine de Esin İris'le birlikte ortak imzasını atan, Kolpa grubundan tanıdığımız Samuray Gökçe üstlendi.

Kayıtlarını Erim Arkman'ın mix'lerini ise Arzu Alsan'ın yaptığı albümün mastering'i Çağlar Türkmen tarafından hazırlandı. Gündem Yaylı Grubu, Hasan Gözetlik, Ali Yılmaz, Göksel Kartal, Yılmaz Şenyaylar gibi değerli müzisyenlerin de enstrümanlarıyla birlikte yerini aldığı albümün sanat direktörlüğünü Barış Sarhan üstlenirken; Esin İris, albüm fotoğrafları için Evren Arasıl'ın objektifinin karşısına geçti.

Türk sanat müziğinin renkli motifleri ile Türk pop müziğini sentezleyerek müzik dünyasına yepyeni bir tarz kazandıran Esin İris, 'Yine Mavi' albümünü ve yaptığı müziği 'Türk Sanat Müziği'nden bol bol esintiler almış şarkılar, bazen naif, bazen yırtıcı ama hep şeffaf şarkılar. Belki biz yeni dünya gençliğinin modern fasıl şarkıları olur, belki uzun yolculukların keyifli şarkıları olur. Pop olarak konumlanıyor ama ben kendi kafamın içinde yeni bir alaturka olarak görüyorum.' diye tanımlıyor.

Esin İris 'Yine Mavi' albümüyle dijital platformlar ve müzik marketler aracılığıyla bugün dinleyicilerle buluştu.
(Kaynak: www.turgutluyanki.com / www.magazinkolik.com / www.canturkhaber.com / www.yurtgundemi.com - 02.09.2014)

Esin İris ‘Yine Mavi’ye Çağırıyor!

'Bu Gece' şarkısıyla müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan ve elde ettiği başarı grafiğiyle de kısa sürede büyük bir kitleye adını duyuran Esin İris sizleri masmavi bir geceye çağırıyor!

iTunes'da ön siparişe açıldığı hafta 'En Çok Satan Albümler' listesine 4 numaradan giriş yapan ve 'Bu Gece'nin renkli video klibiyle de iTunes 'En Çok Satın Alınan Videolar' listesinde zirveye oturan Esin İris, Türk müziğinin renkli motifleri ile Türk pop müziğini sentezlediği ilk albümü "Yine Mavi" ile müzik dünyasına yepyeni bir tarz kazandırdı.

Eğlenceli canlı performansı ve renkli şarkılarıyla Esin İris, 2 Ekim Perşembe akşamı Jolly Joker İstanbul sahnesinde gerçekleştireceği albüm lansman konserinde "Yine Mavi" albümünün şarkılarını ilk kez seslendirecek.

SÜRPRİZ İSİMLERE HAZIRLIKLI OLUN!

Müzik kariyerinde ilk kez başka bir sanatçının albümünde yaptığı düetle yer alan, Türk rock müziğinin en özel seslerinden Koray Candemir, bu özel gecede de Esin İris'e sahnede eşlik edecek.

Kısa sürede müzikseverler tarafından büyük beğeni toplayan "Bu Gece" şarkısıyla şimdiden yeni neslin pop yıldızı olmaya adaylığını koyan Esin İris, "Yine Mavi" albümünden seslendireceği şarkıları ve bu geceye özel hazırladığı eğlenceli repertuvarıyla 2 Ekim Perşembe akşamı Jolly Joker İstanbul sahnesinde olacak ve sizlere masmavi, keyifli bir gece yaşatacak!
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.anayurtgazetesi.com / www.muzikhaberi.com / www.muzikhaberi.com / www.aydinyeniufuk.com.tr / - 01.10.2014)

Esin İris’den Bir Aşk Yok

“Bu Gece” şarkısıyla çok iyi bir çıkış yakalayan ve listelerde kısa sürede zirveye oturan Esin İris, Sony Music etiketiyle yayımlanan ilk single çalışması “Bir Aşk Yok” ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Sözleri Esin İris’e bestesi yine Esin İris, Orhun Ozan ve Özgür Aksuyürek’e ait olan single çalışmasının aranjesini ise İskender Paydaş üstleniyor.

Üç kız arkadaşın evde geçen eğlenceli ve renkli klibinin yönetmen koltuğunda Irmak Unutmazbaş ve Derhan Okay’ı görüyoruz.

Gökçe’nin “Tuttu Fırlattı”, “Ne Yapardım” ve “Oh Olsun”, Kolpa’nın “Hiç Bitmez Bu Masal”, Ayhan Sicimoğlu’nun “En Estambul”, “Arkana Bakma” ve “Nadie Como Tu” şarkılarının sözlerinin yazımını sanatçılarla birlikte gerçekleştiren, ayrıca Keremcem’in “Aptal Aşık” ve Koray Candemir’in de “Kalan Giden Benim” şarkısının sözlerini yazan genç sanatçı “Yine Mavi” albümünde olduğu gibi yine güçlü yorumcu kimliğiyle karşınıza çıkıyor.

Esin İris, kısa sürede müzikseverler tarafından büyük beğeni toplayan “Yine Mavi” albümüyle ve şimdi de “Bir Aşk Yok” single’ı ile yeni neslin pop yıldızı olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor.

2008 yılından bu yana müzik dünyasının sevilen isimleriyle yaptığı düetleri, kendisinin hazırlayıp seslendirdiği reklam ve jenerik müzikleri, kaleme aldığı şarkıları ve canlı performanslarıyla kendine hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen Esin İris, yeni şarkısı ‘Bir Aşk Yok’un sözleri ve klibi ile genç kızlara ilham kaynağı oluyor.
(Albüm açıklaması)

Esin İris, Yeni Tarzıyla “Dans Edelim Mi” Diyor

Listelerde zirveye oturan besteleri ve şarkı sözleri ile tanınan şarkıcı, söz yazarı ve besteci Esin İris’in, Garaj Müzik etiketiyle yeni teklisi “Dans Edelim Mi?” ile dinleyicilerin karşısına çıktı.

“Dans Edelim Mi?”, bestecilik ve şarkıcılık anlamında Esin İris’in daha önceki çalışmalarından çok farklı olan yenilikçi tarzıyla ve özgün elektronik düzenlemesiyle dikkat çekiyor.

‘Dans Edelim Mi?’nin sözleri Esin İris’e, bestesi Esin İris ile ünlü bas gitarist Orhan Akın ve Belçika’da yaşayan Türk prodüktör Ozan Bozdağ’a ait. Ozan Bozdağ, Belçika’daki çalışmalarının yanı sıra Türkiye’de yer aldığı ilk proje olan ‘Dans Edelim Mi?’nin prodüktörlüğünü de üstlendi.

Esin İris’in, kendini keşfetmeye çağırdığı bir mesaj taşıyan ilgi çekici klibinin yönetmen koltuğunda Selçuk Demirci yer aldı. Yeni Esin İris single’ının imaj görsellerini ünlü fotoğraf sanatçısı Ozan Eicher’in çekerken, logo ve kapak tasarımını ise Cem Mirkelam yaptı.

2008 yılından bu yana Gökçe, Kolpa, Keremcem, Ayhan Sicimoğlu, Bengü, Atiye, Koray Candemir ve daha birçok ünlü sanatçı ile gerçekleştirdiği müzik çalışmaları, hazırlayıp seslendirdiği reklam ve jenerik müzikleri, kaleme aldığı şarkıları ve canlı performanslarıyla değerli bir hayran kitlesi edinmiş olan Esin İris, yeni, özgürlükçü ve iddialı tarzı ile sevenlerini şaşırtmaya hazır.
(Kaynak: www.magazinci.com - 05.07.2019)

Esin İris’ten Elektro-Pop Tekli: “Korkarsan Dur”

Esin İris, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan yeni teklisi “Korkarsan Dur” ile içimizdeki cesur tarafa sesleniyor.

Esin İris, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan yeni teklisi “Korkarsan Dur” ile içimizdeki cesur tarafa sesleniyor. Yeni özgün elektronik-pop tarzını benimseyen Esin İris, bu kez özgürce dans etmeye çağıran “Korkarsan Dur” ile dinleyiciyi, dünyanın tüm baskılarından ve korkularından arınıp özgürce kendi yolunu bulmaya davet ediyor.

“Korkarsan Dur”un şarkı sözleri Esin İris’e, bestesi ise yine Esin İris, Orhan Akın ve Belçika’da yaşayan Türk prodüktör Ozan Bozdağ’a ait. Ozan Bozdağ, şarkının prodüktörlüğüne de imza atıyor.

Esin İris’in, şehrin her yerinde akıp giden hayata, kimliksiz insanlara ve tüm dünyaya aldırmadan özgürce dans ettiği video klibinin yönetmen koltuğunda Selçuk Demirci yer alırken, fotoğraflarda ve kapak tasarımında ise Ozan Eicher’in imzası yer alıyor.

2008 yılından bu yana Gökçe, Kolpa, Keremcem, Ayhan Sicimoğlu, Bengü, Atiye, Koray Candemir ve daha birçok ünlü sanatçı ile gerçekleştirdiği müzik çalışmaları, hazırlayıp seslendirdiği reklam ve jenerik müzikleri, kaleme aldığı şarkıları ve canlı performansları ile edindiği hayran kitlesini Temmuz’da yayınladığı “Dans Edelim Mi” isimli şarkısıyla şaşırtan ve etkileyen Esin İris, “Korkarsan Dur” ile elektro-pop dünyasının yeni kapılarını aralamaya devam ediyor.

(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 20.01.2020)

Diskografi:
2006
Ekran (Rap ve R&B EP)

1- Yoğun Bakım
2- Aynı Ton (feat. Rapozof)
3- İstedin de Olmadı (feat. Sansar)
4- Ekran
5- Farklı Oyun
6- Ara Gaz
7- Çalsın Oynasın (feat. U.L.A.Ş)
8- Hayalleri Öldürdüm (feat. Rapozof)

2008
Sensin O / Ayben (Rap Albüm, Pozitif Müzik, 18.05.2005)

15. Tek Bileğiz (Rap: Esin İris, Rapizm Çağla, Vokal: Meles, Söz: Ayben, Rapizma Çağla, Esin İris, Meles, Müzik: Roka) - 03:19
18. Ölüm Sessizliği (Rap: Esin İris, Söz: Ayben, Esin İris, Müzik: Roka) - 03:58

2009
Beş Kuruş Yok / Gökçe (Rock Albüm, Pasaj Müzik, 16.04.2009)

2- 5 Kuruş (feat. Esin İris) (Söz & Müzik: Gökçe)
9- 5 Kuruş (feat. Esin İris) Version 2 (Söz & Müzik: Gökçe)

Hayat Senin / Kolpa (Rock Albüm, Mucize İşler / Pasaj Müzik, 11 / 15.05.2009)

4- Düşünme - 03:09 (Rap Söz: Esin İris)

Sakat Sanat / Narkoz (Rap Albüm, ILS Vision Music, 07.07.2009)

6- Son Şarkı / Narkoz & Esin İris - 03:00

2011
Tuttu Fırlattı / Gökçe (Single, 18.06.2011)

1- Tuttu Fırlattı (Söz: Gökçe & Esin İris, Müzik: Gökçe, Anonim)

13.Gökçe - Tuttu Fırlattı (Söz: Gökçe, Esin İris, Müzik: Gökçe, Anonim)

Power Türk En İyiler 2011 - 2 [Enstrümantal Albüm, Pasaj Müzik, 05.10.2011]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın

En Estambul / Ayhan Sicimoğlu (Latin Albüm, Muzikotek, 24.10.2011)

1- En Estambul
2- Arkana Bakma
8- Nadie Como Tü


2012
Yatağın Soğuk Tarafı / Kolpa (Rock Albüm, Pasaj Müzik, 18.01.2012)

6. Hiç Bitmez Bu Masal (Söz: Barış Yurtçu, Haluk Kurosman, Esin İris, Müzik: Barış Yurtçu)

Kaktüs Çiçeği / Gökçe (Rock Albüm, Pasaj Müzik, 01.02.2012)

2. Oh Olsun (Söz: Tuna Velibaşoğlu, Esin İris, Müzik: Tuna Velibaşoğlu)
3. Tuttu Fırlattı (Söz: Gökçe, Esin İris, Müzik: Gökçe, Anonim)
4. Ne Yapardım (Söz: Gökçe, Esin İris, Müzik: Gökçe)

2013
Aptal Aşık / Keremcem (Single, Pasaj Müzik, 20.04.2013)

1- Aptal Aşık (Söz: Esin İris, Müzik: Volga Tamöz & Keremcem)

Yarım Kalan / Koray Candemir (Rock Albüm, Sony Müzik, 07.05.2013)

1- Kalan Giden Benim (Söz: Esin İris, Beste: Koray Candemir)

Keremcem / Keremcem (Pop Albüm, Pasaj Müzik, 03.09.2013)

9. Aptal Aşık (Söz: Esin İris, Müzik: Volga Tamöz & Keremcem)

2014
Bu Gece (Single, Sony Müzik, 05.08.2014)

1. Bu Gece - 03:40

Yine Mavi (Pop Albüm, Sony Müzik, 02.09.2014)

1- Özledim - 04:10
2- Neyse Ne - 04:08
3. Bu Gece - 03:40
4- Senin Şarkın (feat. Koray Candemir) - 03:34
5- Kadeh - 03:20
6- Kışların - 03:05
7- Kötü Kötü Şeyler - 03:23
8- Gam ve Figan - 03:39
9- Hayalleri Öldürdüm - 03:37
10-Olduğu Gibi - 02:58
11-Bu Gece (Video) - 03:43
Digital Booklet - Yine Mavi


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com

2015
Kaset Zamanları [Kollektif Rock Albüm, Gar Müzik Yapım, 02.04.2015]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4. Esin İris – Sana Dair

2017
Bir Aşk Yok (Single, Sony Müzik, 11.05.2017)

1- Bir Aşk Yok


Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.deezer.com
play.google.com
www.qobuz.com

Pop Rock Hits / Çeşitli Sanatçılar [2 CD Pop / Rock Albüm, Gar Müzik Yapım, 20.06.2017]

CD 1:
4- Esin İris / Sana Dair

Show Radyo Hits [Derleme Pop Albüm, Sony Müzik, 20.10.2017]

15.Esin İris - Bir Aşk Yok

2018
Sarılıp Uyusak / Cenk Taner Dönmez (feat. Esin İris) (Single, Cenk Taner Dönmez, 28.07.2018)

1- Sarılıp Uyusak (feat. Esin İris)

2019
Hard Days Are Over / Feraner feat.Esin İris (Maxi Single, Kınay Production, 23.01.2019)

1- Hard Days Are Over (Radio Edit) - 04:35
2- Hard Days Are Over (Original Mix) - 06:05
3- Hard Days Are Over (Uğur Çelik Remix) - 04:44


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

play.google.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

Seninle Her Şey Olur (feat.Esin İris) [Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları, Vol. 2] (Single, Garaj Müzik, 22.02.2019)

1- Seninle Her Şey Olur (feat.Esin İris) - 03:54


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Dans Edelim mi (Single, Garaj Müzik, 05.07.2019)

1- Dans Edelim mi - 03:41


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Çökertme / Sansar Salvo feat. Esin İris & Rapozof (Rap Single, Ultrasonic Records, 11.10.2019)

1- Çökertme (feat. Esin İris & Rapozof) - 03:47

2020
Korkarsan Dur (Single, Garaj Müzik, 16.01.2020)

1- Korkarsan Dur - 03:41Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Önce Aşk (Single, Garaj Müzik, 07.08.2020)

1- Önce Aşk - 03:40Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Öp Diye (Single, Garaj Müzik, 19.02.2021)

1- Öp Diye - 03:40Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sonsuza Dek (feat. Ozan Bozdağ) (Single, Garaj Müzik, 07.05.2021)

1- Sonsuza Dek (feat. Ozan Bozdağ) - 03:41Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Her Yanım Beyaz (Single, Garaj Müzik, 05.11.2021)

1- Her Yanım Beyaz - 03:36Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Evrende Yalnızız (Single, Garaj Stüdyo, 04.03.2022)

1- Evrende Yalnızız

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

2023
N’olur Ağla (Single, Garaj Stüdyo, 22.09.2023)

1- N’olur Ağla - 02:52Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Sana Bi’ Şey Olmasın (Single, Garaj Stüdyo, 08.12.2023)

1- Sana Bi’ Şey Olmasın - 02:52

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

2024
E2oterik:Hiç - Özbenliğimi Gerçekleştirmek Adına Bir Çaba / Server Uraz (Albüm, Epidemik Yapım, 09.02.2024)

7- Server Uraz (feat.Esin İris [Nakarat]) - Asker - 03:01
Resmi Facebook Adresi:
www.facebook.com/esiniris
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/esiniris
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/esiniris
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/esiniris
Resmi Friendfeed Adresi:
www.friendfeed.com/esiniris
Resmi Vevo.com Adresi:
www.vevo.com/artist/esiniris
Resmi YouTUBE Kanal Adresleri:
www.youtube.com/channel/EsinIrisVEVO
www.youtube.com/channel/esiniris
Wikipedia Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Esin_İris

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (13884 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag