Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 138 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 138
Üye: 0
Toplam: 138

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 103,105,013
  • Bugün: 25,089
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 16, 2021
  • 08:45 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Eski Bando (Grup)
Bookmark and Share
    Geri Dön   (8891 okuma)Eski Bando (Grup)
Eski Bando (Grup)
Eski Bando (Grup)
FOTO GALERİ

2008 yılında İstanbul’da Güney Marlen ile Eda Baba tarafından temelleri atılan grup, 2010 yılından itibaren Eski Bando ismini alarak çalışmalarına ve provalarına başladı. Grup, bu sürecin ardından, davul, gitar ve bas gitar üçlüsü üzerine trompet ve keman gibi enstrümanların renklendirdiği, vokallerle tamamlanan Türkçe sözlü, alternatif bir müzik tarzını işlemeye başladı. Böylece Eski Bando, günümüzde eski 45’likler olarak da adlandırılan, ağırlıklı olarak 60’lı ve 70’li yılların Türkçe sözlü hafif Batı müziği parçalarını kendi tarzında yorumlamaya başladı. Grubun başından beri asıl amacı olan kendi parçalarını seslendirme fikri, yorumladığı eski dönem parçaları ile kendi parçalarını, kendine özgü bir müzik tarzında buluşturarak ortaklaştırmasına sebep oldu.

Eski Bando, ilk konserini verdiği 22 Nisan 2011 tarihinden, ilk albümünü çıkardığı 27 Şubat 2014 tarihine kadarki kısa süreçte, başta İstanbul olmak üzere birçok şehirde ve muhtelif sahnelerde 250’ye yakın performans sergiledi. Bu konserlerde ağırlıklı olarak eski 45’likleri yorumlayan grup, aynı zamanda kendi parçalarını seslendirmeyi hiç ihmal etmedi.

2012 yılında, 17. Roxy Müzik Günleri’nde finallere kalan grup, aynı sene Radyo Boğaziçi’nin düzenlediği 14. Battle of the Bands’te birincilik ödülü alarak bu iki prestijli beste yarışmasında dikkatleri üzerine çekti. Böylece, genç ve dinamik bir ekipten oluşan Eski Bando, bir konser grubu olarak ivmeli yükselişine devam etti. 2013 yılı yazında albüm kayıtlarına başlayan Eski Bando, nihayet 2014’ün Şubat ayında kendi parçalarından oluşan "Renkli Şeyler" adlı ilk albümünü, Kalan Müzik&Z Yapım ortak etiketi ile çıkarttı. Canlı kaydedilen son parçası dışında kanal kayıt tekniği ile kaydedilen albüm şarkıları, aynı zamanda grubun yeni bir ses örgüsü idealini de yansıtıyor.

Kalan Müzik’in yaratıcısı Hasan Saltık’ın yapımcılığı ile çıkan albümün tüm şarkılarının söz ve müziklerini yazan Güney Marlen, aynı zamanda albümün müzik prodüksiyonunu yönetti. Vokalde Eda Baba, vokal ve gitarda Güney Marlen, kemanda Üner Demir, bas gitarda Şansal Aktaş, trompette Volkan Coşar ve davulda Cihan Kahvecioğlu gibi müzisyenlerden oluşan Eski Bando’ya, "Renkli Şeyler" adlı ilk albümünde, davulda Mustafa Yıldırım, soprano saksafon ve klarnette Ceyhun Soso Kaya ve trombonda Seçkin Özmutlu gibi müzisyenler eşlik etti. (Facebook sayfalarından alıntıdır)

ESKİ BANDO'NUN İLK ALBÜMÜ "RENKLİ ŞEYLER" KALAN MÜZİK&Z YAPIM ETİKETİ İLE ÇIKTI!

Grubun kendisine ait 10 parçasından oluşan albüm farklı, dinamik ve melankolik yapısı ile dikkat çekiyor. Davul, gitar ve bas gitar üçlüsü üzerine trompet ve keman gibi enstrümanların renklendirdiği, vokallerle tamamlanan Türkçe sözlü, alternatif bir müzik tarzını işleyen grup, ilk albümüne dek bir konser grubu olarak İstanbul başta olmak üzere muhtelif şehirlerde verdiği 250’ye yakın konserle adını duyurmaya başladı.

Performanslarında ağırlıklı olarak eski dönemlerin Türkçe sözlü hafif Batı müziği parçalarını yorumlayan grup, başından beri kendi parçalarını seslendirmeyi de ihmal etmedi. Kendi parçalarını dinleyicileri ile buluşturmayı planlayan grup, albüm yapım sürecini tamamladıktan sonra Kalan Müzik’in kurucusu, yapımcı Hasan Saltık ile tanıştı ve 2014’ün Şubat ayında tümü kendi parçalarından oluşan “Renkli Şeyler” adlı ilk albümünü, Kalan Müzik&Z Yapım etiketi ile çıkarttı.

Renkli Şeyler, aynı zamanda grubun yeni bir ses örgüsü idealini de yansıtıyor. Albüm şarkılarındaki enerji ve duygu yüklü ifade şekli, kimi zaman dans etmenin işten bile olmadığı kimi zaman ise “dirsek masada el yanakta efkârı”nın yaşandığı yeni bir alan yaratıyor.

Eski Bando, yerinde duramayan melodilerin renklerine boyadığı hikâyesini anlatmaya, sahneleri şenlik havasına sokmaya ve müzik adına üretmeye devam ediyor.

Ve şimdi aklımızın ve hayatın sınırlarını aşma zamanı, hala hayattayken tüm “Renkli Şeyler”. (Albüm açıklamasından alıntıdır)

Güney Marlen’in ilk solo albümü “Şişelere Mektuplar” çıktı.

2015 yılının Haziran ayında kayıtlarına başlanan albüm, yeni bir solo projenin ilk ürünü. Kalan Müzik & Z Müzik ortak etiketiyle yayınlanan albümün yapımcılığını Nilüfer Saltık üstlendi ve çalışmanın müzikseverlere ulaşmasını sağladı.

12 parçalı albümün tüm şarkılarının yazarı ve albümün müzik prodüktörü Güney Marlen, albüme vokali ve zaman zaman akustik gitarıyla ses verdi. “Şişelere Mektuplar” anlatının, söz sanatlarının ve belki de günlük hikâyelerin ister istemez taraflı ve tarafsız ön planda olduğu bir albüm. Dinlerken zaman zaman akustik gitar sadeliğinde, zaman zaman clean gitar sololarının akışında, bazen davul- bas groove’larının salınımında ve bazen de klavye tınılarında insanın kendine ait bir şeylere denk gelmesi işten değil. Back vokallerin bütünleştirici etkisinde ve ani bir keman sesinde, insana dair duyguların yankılarına ya da artık kaçıncı özne olduğu bilinmeyen bir ses kaynağına denk gelip, “insan”ın yaşadığına daha da şahit olunabilir.

Bu şarkılar kazayla teker teker mektuplara dönüşmüştür belki… Ve bu mektuplar şişelerin içinde, ulaşamayacakları sahiplerini bekletiyor olabilir... Ya da zaten yaşanmışlıkların sese bürünmüş halidir; kim bilir…

Hatırlıyoruz ki bazı binalar yoktu eskiden ve deniz görünürdü pencereden... Issız adada boşa harcanan üç dilek, büyük ihtimalle ters döndürür gülen suratın ağzını. Ve yeni keşfedilen isimsiz bir şehir, hızla birleşen yol şeritlerini izleyerek terk edilebilir. Robin Hood ve Marx’ın şarap tadında buluşması tam da yan binadan keman sesi geldiğinde vuku bulabilir. Rakı gibi bir kadın, çok mutlu etmiş çok da üzmüştür kesin bir adamı. Gökyüzü kuşların, denizler balıklarındır, yalanlarsa insanların. Teknoloji çağında aşktır, bir kulaklığı paylaşmak iki kişi… Kendini kaybedip kendini aramaktır belki; Bağdat’takilerin yaptığı gibi, sora sora. Ama her şeye rağmen yine de bazı hayatlar şiir gibi…

Denizlerde, akıntılarda, yeşillerde ve mavilerde yüzen, sepya tadındaki şişelerin içindeki kâğıt gemi şekilli mektupların akıbeti ne oldu?

İçimizde mi, dilimizde mi?
(Albüm açıklaması)

Eski Bando’dan İstanbul Beyrut Paris

2008 yılında Güney Marlen’in ve Eda Baba’nın birlikte çalmaya başlayarak temellerini attıkları Eski Bando, şimdiye kadar birçok sehirde yüzlerce konsere imza attı. Konserlerinde kendi şarkılarıyla birlikte eski dönemlerin sevilen parçalarını da yorumlayarak dikkat çeken grup, tüm şarkıları kendine ait ilk özgün albümü “Renkli Şeyler”i 27 Şubat 2014 tarihinde Kalan Müzik & Z Müzik etiketiyle yayınladı.

Bu albümde davul, bas gitar ve gitar altyapısı üzerine trompet, saksafon, klarnet ve keman gibi renk enstrümanlarının kullanıldığı vokalli bir müzik yapan Eski Bando şimdi ise 2016 yılında kaydettiği yeni albümünü yayınlıyor.

Grubun ikinci albümü olan bu yeni albümün adı “İstanbul Beyrut Paris”. Kalan Müzik ve Z Müzik etiketiyle yayınlanan albümün yapımcısı Kalan Müzik’ten tanıdığımız Nilüfer Saltık. Yine ilk albümdeki gibi tüm şarkıların söz ve müziklerini yazan Güney Marlen, “İstanbul Beyrut Paris”in de müzik prodüktörlüğünü üstlendi.

“İstanbul Beyrut Paris”, grubun ilk albümüne göre daha geniş bir enstrüman yelpazesine sahip olsa da yine ilk albümdeki gibi kimi zaman enerji dolu ve tempolu parçaların kimi zaman da efkârlı vakitlerin şarkılarını barındırıyor.

Albüm, doğu tarlasında bir batı tohumunun yeşermesine benziyor, tıpkı grup üyelerinin doğup büyüdüğü İstanbul şehri gibi. Albümde davul, bas gitar, gitar ve keyboard gibi enstrümanlarla birlikte yine trompet, saksafon ve keman gibi enstrümanların kullanımı göze çarparken bahsi geçen melez ruhu hissettiren diğer unsur ise ud, perdesiz gitar, elektro bağlama, erbane, def, darbuka ve tulum gibi enstrümanların da albümün enerjisinde kendisine yer bulması..

Solistlerden Eda Baba’nın eşsiz sesi sözleri seslendirirken 2 parçada solistlik yapan Güney Marlen de albüme erkek sesi olarak renk katıyor. Albüm sözel anlamda hayatı sorgulayan, sisteme göndermeler yapan ve aşktan ölüme, gurbetten çoşkuya, insana dair tüm duyguları dinleyiciyle paylaşıyor.

Geçmişlerinde ve günümüz yaşantısında birçok kültüre sahiplik yaparak çeşitli kimlikleri bir bütün olarak yaşatan üç şehrin ismini alan albüm, bu üç ismi sembolize ederek tüm dünya şehirlerinin kardeşliğine, birlikte yaşama azmine ve dünyayı daha güzel bir yer haline getirecek kültürel paylaşımlara gönderme yapıyor.
(Albüm açıklaması)

Eda Baba'dan İlk Solo Albüm: “Bir Küçük Tebessüm”

İlk solo albümü ‘Bir Küçük Tebessüm’ü 2019 Şubat ayında müzik severlerin ilgisine sunan Eda Baba, yoğun duygular hissettirebilen sözler üzerine yapılan düzenlemelerle yüzlerde bir küçük tebessüm bırakabilmeyi arzuluyor. Farklı kitleleri aynı anda etkileyebilecek sound zenginliğiyle dikkat çeken solo çalışmasında söz ve müzikleri kendisine ait 6 şarkı dikkat çekerken ayrıca Cem Adrian ve Üner Demir’e ait birer şarkı da ‘Bir Küçük Tebessüm’de yerini alıyor.
(Albüm açıklaması - 2019)

Grup Üyeleri:
Eda Baba (vokal)
Güney Marlen (vokal, gitar)
Üner Demir (keman)
Şansal Aktaş (bas gitar)
Volkan Coşar (trompet)
Cihan Kahvecioğlu (davul)

Diskografi:
2014
Renkli Şeyler / Eski Bando (Albüm, Z Kalan, 27.02.2014)

1. Sen De Söyle - 03:29
2. Sarhoş Dünya - 03:58
3. Sensizliğin Acısı Dudaklarımda - 04:59
4. Gül Diyorlar - 03:19
5. Gidiyorum Ben - 03:48
6. İzlemek Zamanı - 03:34
7. Unutma Zamanı - 03:48
8. Merhaba - 03:07
9. Biz Rengarengiz - 02:39
10.Cumartesi - 03:01

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.kitapsec.com
store.unkapani.digital
www.kitapsan.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.amazon.de (Almanya)

2016
Şişelere Mektuplar / Güney Marlen (Solo Albüm, Kalan Müzik & Z Müzik, [Dijital 15.04.2016] 21.04.2016)

1. Yangın Anında Kurtarılacak İlk Şey
2. İsmi Gölge
3. Yanılmışım Çok Üzgünüm
4. Şarapçı Remzi
5. Sanki Sezar'dım
6. Bedende Matematik
7. Hangimiz Önce Ölürse
8. Kaldırımları İşgal Eden Arabalar
9. Bir Şeyler Eksik
10.Buğulu Bir Camdır
11.Dibe Vuran Son Üç Kişiden Biri
12.Rakı Gibisin


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

İstanbul Beyrut Paris (Albüm, Z Kalan, Dijital 18.11.2016, CD 22.11.2016)

1. İstanbul Beyrut Paris
2. Sahte
3. Bensiz Kalma Bana da İnanma
4. Hayatımız Keyfi Değil
5. Kamyon Arkası Yazısı
6. Bilmiyorum
7. Hükmen Mağlup
8. Sen de Söyle (Rakı Version)
9. Gidilmiş Filmler Şehirler
10.Öyle Bir Dokundu ki Eli
11.Ay Ben Ölüyorum


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
store.unkapani.digital
www.kitapsan.com.tr
www.zihni.com
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2017
Zamboni Sokağı (Alternatif / Jazz Albüm, Ada Müzik, 08.05.2017)

10.I Love You (Eda Baba) (Söz: Defne Sandalcı, Müzik: Mehmet Güreli)

Sarhoş / Marsis (feat. Eda Baba) (Single, Kalan Müzik, 07.07.2017)

1- Sarhoş (feat. Eda Baba)


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.amazon.com (ABD)
tidal.com (Norveç)

Uzun İnce Bir Yoldayım / Eda Baba (Single, Z Ses Görüntü, 07.07.2017)

1- Uzun İnce Bir Yoldayım - 03:24

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2018
Z Müzik Ensemble (Derleme Albüm, Z Ses Görüntü, 31.03.2018)

2- İstanbul Beyrut Paris / Eski Bando - 03:12
17-Cumartesi / Eski Bando - 03:01

Senden Kalan Her Şey / Tuna Kiremitçi feat. Eda Baba (Single, Pasaj & Garaj Müzik, 28.09.2018)

1- Senden Kalan Her Şey


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
play.google.com
www.qobuz.com

2019
Nasıl Düştüm Bu Derde / Güney Marlen (Solo Single, Garaj Müzik, 25.01.2019)

1- Nasıl Düştüm Bu Derde

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Her Dakika Bir Saat / Eda Baba (Solo Single, Anonim Yapım, 01.02.2019)

1- Her Dakika Bir Saat

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bir Küçük Tebessüm / Eda Baba (Solo Albüm, Anonim Yapım, 15.02.2019)

1- Ezbere Biliyorum Seni - 03:18
2- Gün Geceye Varınca - 03:05
3- Bir Küçük Tebessüm - 04:11
4- Kal N'olur - 03:35
5- Her Dakika Bir Saat - 03:06
6- Annem Derdi - 03:35
7- Sonbahar - 03:55
8- Masa - 04:30

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Siktir Et / Güney Marlen (Solo Single, Garaj Müzik, 01.03.2019)

1- Siktir Et


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Vicdanla Akıl Arasında / Güney Marlen (Solo Single, Garaj Müzik, 08.03.2019)

1- Vicdanla Akıl Arasında


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları, Vol. 2 (Albüm, Pasaj & Garaj Müzik, 19.04.2019)

1- Senden Kalan Her Şey (feat. Eda Baba) - 03:11

Boş Lunapark / Güney Marlen (Solo Albüm, Garaj Müzik, Dijital 03.05.2019, CD 10.05.2019)

1- Vicdanla Akıl Arasında - 03:40
2- Nasıl Düştüm Bu Derde - 03:44
3- Kokun Var Bu Evde - 03:41
4- ...Et [Bu Dünyayı] - 03:16
5- Her Şeyin Sahte - 02:40
6- Sarhoş Dünya - 04:05
7- Dokunmasınlar Bana - 03:38
8- Kahpe Dünya - 03:25
9- Önce Seni Sonra Kendimi - 03:39
10-Seni Unutmak (feat. Eda Baba) - 03:54


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)

2020
Mağusa Limanı - Sezgin Alkan & Eda Baba (Single, CES Yapım, 01.05.2020)

1- Mağusa Limanı - 04:49
Ezginin Günlüğü - 40 Yıllık Şarkılar (Tribute Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 29.05.2020)

{CD 1:]
8- Seni Unutmak (feat. Gelmiyorsun / Eda Baba) - 04:36

Can Suyu / Eda Baba (Solo Albüm, Eda Baba, 17.07.2020)

1. Beni Vur - 04:57
2. Her Şey Seninle Güzel - 03:25
3. Ellerimde Çiçekler - 03:53
4. Aç Zülfünü - 03:15
5. Ya Sen Olmasaydın - 04:02
6. Küçüğüm - 03:21
7. Mucize - 02:24
8. Çaresizim - 03:54
9. Vay - 04:49Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sabret / Eda Baba (Solo Single, Eda Baba, 27.11.2020)

1- Sabret - 03:20Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Dilek Taşı - Eda Baba (Solo Single, Eda Baba, 18.12.2020)

1- SabretDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Düş Bahçeleri / Eda Baba & Üner Demir (Single, Eda Baba, 09.04.2021)

1- Düş Bahçeleri - 04:19Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Deli Divane (Single, Eda Baba, 10.09.2021)

1- Deli Divane - 03:12

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Eski Bando
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/eskibandomusic
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/eski_bando
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/eskibando
Resmi Soundcloud Adresi:
www.soundcloud.com/eskibando
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Eski_Bando
LastFM Sayfa Adresi:
www.last.fm/music/Eski+Bando
Güney Marlen
Resmi Facebook Adresi:
www.facebook.com/guneymarlen
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/guneymarlen
Eda Baba
Resmi Facebook Adresi:
www.facebook.com/edababamusic
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/eda_baba

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (8891 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag