Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

SATILIK EMLAK İLANLARI


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 176 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 176
Üye: 0
Toplam: 176

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 104,143,741
  • Bugün: 19,923
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Oct 18, 2021
  • 02:55 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Fatih Erkoç
Bookmark and Share
    Geri Dön   (27839 okuma)Fatih Erkoç
Fatih Erkoç
Fatih Erkoç
FOTO GALERİ

7 Nisan 1953 tarihinde İstanbu’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Babası udî Hasan Erkoç, üç yaşındayken ona bir keman hediye eti. Evlerinde yer alan Türk Sanat Müziği türündeki taş plaklar sayesinde keman çalısını geliştirme imkanı buldu. İlköğreniminden sonra İstanbul Belediye Konservatuarı’na girdi. Burada yedi yıl boyunca trombon, piyano ve kontbas eğitimi aldı. Batı Müziği Konservatuarından mezun olduktan sonra İstanbul’un en ünlü orkestralarından İstanbul Gelişim’de çalışmaya başladı. 1971 senesinde “Nihayet” isimli bir de albüm yaptılar.

Erkoç, yaklaşık dört ay kadar da İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nda trombon sanatçısı olarak çalıştı. Ankara’da askerlik görevini ifa ederken, Erol Pekcan Orkestrası ile uzun süre caz ağırlıklı müzik yaptı. Bir çok radyo ve televizyon programına katıldılar ve özel konserler verdiler.

Daha sonra Norveç’e giden Erkoç, orada onbir yıl boyunca değişik orkestralarda çalıştı. Trombon, flüt, gitar, bas gitar, keman, saksafon, trompet, ud vb. gibi enstrümanları İskandinavya’da çalıştığı orkestralarda kullandı.

1986 yılında Türkiye’ye döndü. Aynı yılın Temmuz ayında Kuşadası’nda yapılan 1. Altın Güvercin Şarkı Yarısması’nda sözü, müziği, düzenlemesi ve yorumu kendine ait olan “Yol Verin A Dostlar” adlı şarkıyla birincilik aldı. 1987 yılında ise aynı şarkı adı ile bir albüm çıkardı.

1989 yılında ikinci kez katıldığı Altın Güvercin Şarkı Yarısması’nda yine sözü, müziği, düzenlemesi ve yorumu kendine ait olan “Sen Ve Ben” adlı şarkıyla bir kez daha birinci oldu. O yıllarda hem kendi hem de diğer bestecilerin şarkılarıyla birçok kez Eurovision Şarkı Yarısması, Türkiye finallerinde yarıştı; çeşitli dereceler aldı.

Bir yandan da T.R.T. Hafif Müzik ve Caz Orkestrası’nda tromboncu ve şarkıcı olarak yaklaşık 6 yıl çalıştı. Bu orkestra ile birçok caz konseri, radyo ve televizyon programı yaptı. Zaman zaman yurt dışında konserler veren Fatih Erkoç, İtalya, Fransa, Finlandiya, Hollanda ve Amerika gibi ülkelerde caz festivallerine katıldı. Malezya’da yapılan pop müziği şarkı yarışmasında yine sözü, müziği, düzenlemesi ve yorumu kendine ait olan “Korku” adlı şarkıyla Türkiye’yi temsil etti.

Fatih Erkoç, 1992 yılında çıkardığı “Ellerim Bomboş” adlı albümüyle pop müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı. Ertesi yıl çıkardığı “Penceremden Gökyüzüne” isimli çalışmasıyla ilk albümün başarısını sürdürdü.

1994 yılında Raks Müzik’le anlaşan Fatih Erkoç, “Sana Deliyim” albümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. Oniki şarkının yer aldığı çalışmada Erkoç, kendi şarkılarının yanı sıra Özkan Turgay, Hakan Kurşun, Kasım Şair, Zeynep Talu gibi isimlere ait söz ve müzikleri yorumladı.

İki yıl aradan sonra, 1996’da ise, bu defa “Kardelen” albümüyle müzikseverlerle buluştu.

1999’un sonlarına doğru, yapımcılığını bizzat kendisinin üstlendiği; sözü, müziği, düzenlemesiyle tamamen kendine ait şarkılardan oluşan ve kendi adını taşıyan albümüyle sevenlerine merhaba dedi. Aura Müzik etiketini taşıyan bu albümün ardından, daha çok sahne ve konser çalışmalarına ağırlık veren Erkoç, TRT’de “Fatih Erkoç’la Yankılar” adlı bir müzik programı yapıp sunmaya başladı. Programa daha sonra Kanaltürk’te devam etti.

Altı yıl aradan sonra yeniden stüdyoya giren sanatçı, 2005 yılının Haziran ayında ise, sözü ve müziği kendine ait 15 yeni şarkıdan oluşan “Beklenen” adlı albümünü kendi müzik şirketi MEFA’dan çıkardı. Albümün prodüktörlüğünü Yiğit Güralp üstlenirken, aranjörlüğünü ise genellikle jingle’larla tanınan Rahman Altın’ı yaptı. Yarım bıraktığı üniversite eğitimini önceki yıllarda, İistanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olarak tamamladı.

Fatih Erkoç, 2007’nin Nisan ayında, ilk albümünden bu yana büyük ilgi gören şarkılarını, “Kör Randevu - Collection” adlı yeni bir albümde biraraya getirdi. İçinde revize ve modernize edilmiş 18 eski parçanın bulunduğu son albümün etiket ismi, Rec by Saatchi. Beyazıt Öztürk tarafından yapılan Beyaz Show adlı talkshow-eğlence programında, Ferdi Tayfur’un “Emmoğlu” parçasını caz müziğe uyarlayarak seslendiren Erkoç, şarkının bu versiyonunun sansasyonel bir beğeni toplamasının ardından, yeni albümünde Türkçe, İngilizce, Arapça dillerinde ve rock-caz versiyonlarında seslendirerek ‘çokuluslu’ bir şarkı haline getirdiği ‘Emmoğlu’na da yer verdi. Kör Randevu’nun kapak resimlerini çeken ve aynı zamanda albümün isim babası olan kişi ise, Okan Bayülgen. Erkoç bu ilginç isim hikayesini şöyle anlatıyor: “Daha önce hiç yüz yüze gelmemiş iki kişinin buluşmasına İngilizcede ‘blind date’ yani kör randevu denir. Bu albümü de sanatçıyla yani benimle dinleyicinin buluşması gibi kabul etmeli diye düşündük. Her yeni bir albüm heyecanlı, endişeli, riski en düşük, ödülü en büyük bir randevuya benziyor. Tıpkı kör randevu gibi. Okan’ın da söylediği gibi, ‘Sanatçı dinleyicisiyle flört eder. Her albüm sanatçının dinleyicisine yönelttiği çekingen bir buluşma teklifidir’. Albüm kapağındaki fotoğrafta göz bandı takmam da Okan’ın fikriydi.”

Yeni albümünün promosyon çalışmalarını yapan Fatih Erkoç, her ay İstanbul Cazz Center’da caz severlerle buluşmaya devam ediyor. 2009’da Ercan Saatçi’nin “Mucize Nağmeler - Live 1” isimli kolektif albümünde Zuhal Olcay ile Ben Gamlı Hazan ve solo olarak da “Geçti Sevdalarda Ömrüm” şarkılarını yorumladı.

Aynı yıl Kerem Görsev ile birlikte canlı performanslarından oluşan konseri kayıtlarından Trio “Live Performances“ isimli DVD ve CD albümü yayınlandı.

Fatih Erkoç ve Kerem Görsev Trio ile canlı sahne performansını sergilediği DVD’de ve albümde toplam 26 eser bulunmakta, ayrıca müzikseverler söz ve müziği Fatih Erkoç’a ait yepyeni dört caz parçasıyla da bu proje de tanıştı.

Teknik yapımını İmaj’ın üstlendiği projenin yönetmenliğini Ercan Saatçi yaparken görüntü yönetmenliğini Varol Şahin, teknik danışmanlığını ise İmaj’dan Ersan Ersağan yaptı. Çekimlerinin İstanbul Jazz Center’da yapıldığı projenin kaydı 38 saat sürdü. Yüksek ses ve görüntü kalitesine sahip olan DVD’de sahnelenen performansın yanı sıra, back stage görüntüler ve içeriğinde özel menüler bulunuyor. Projenin montajı İmaj Stüdyoları’nda tamamlandı.

Rec by saatchi etiketiyle müzik severler ve özellikle cazseverlerden büyük ilgi gören Fatih Erkoç&Kerem Görsev Trio Live Performances DVD ve double CD olarak ayrı ayrı satışa sunulan bu muhteşem projeyi müzikseverler Mart ayından itibaren edinmeye başlamıştı.

Canlı performans DVD’sinde Fatih Erkoç’un etkileyici yorumuna piyanoda Kerem Görsev, davulda Cengiz Baysal, kontrbas’ da Kağan Yıldız eşlik etti.)

2010 yılının 15 Ocak’ta da Fatih Erkoç, Mefa Prodüksiyon etiketiyle “Seher Yeli” isimli bir proje albümü yer alıyor.

Dinleyicilerin yıllarca beğenerek dinlediği, atalarımızdan miras türkülerimiz bu kez usta müzisyen Fatih Erkoç yorumuyla karşımıza çıkıyor.

Türk pop müziğinin güçlü yorumcu ve bestecilerinden Fatih Erkoç, kendine özgü yorumuyla hazırladığı yepyeni albümünde türkülerimizi yorumlamanın yanı sıra kendi yaptığı türkülerine de yer verdi.

“Seher Yeli” isimli projenin içinde bildiğimiz birbirinden önemli türkülerimizin yanında Karacaoğlan ve Yunus Emre şiirlerine Fatih Erkoç’un bestelediği türküler de yer alıyor. Ayrıca söz ve bestesi yine Fatih Erkoç imzası taşıyan “Of Deme Bana” isimli yepyeni bir türkü de bu albümde. Düzenlemelerde ise ‘Esmerim Biçim Biçim’de Erkin Aslan’ın diğer tüm türkülerde ise İskender Paydaş ve Fatih Erkoç’un imzaları var. Albümde toplam 24 türkü 2 de remix bulunuyor. Remixler ise İskender Paydaş’a ait.

Kayıtları Mefa stüdyolarında yapılan albümde canlı enstrümanlarının tamamını Fatih Erkoç icra ederken kendisine “Esmerim Biçim Biçim” türküsünde gitarda Ant Şimşek eşlik etti. Albümün mix mastering’i İskender Paydaş stüdyolarında İskender Paydaş tarafından yapıldı.

Fatih Erkoç böyle bir proje yapma fikrini ise ; “Dünyanın az sayılamayacak yerlerinde, farklı kültürlerdeki müziği dinleme, tanıma ve icra etme şansını buldum. Her birinin ayrı bir tadı, ayrı bir ifadesi ve duygusu vardı... Klasik batı müziğinden caz’a kadar, hissettiğim, her rengine dokunabildiğim müzik, tüm zenginliğini sundu bana... İçinde yoğrulduğum bir yaşam tarzına dönüşen bu yolculuk içerisinde, aslında hep eksikliğini duyduğum şeyi paylaşıyorum sizlerle... Uzun yıllardır anlamlarını, anlatımlarını yaşayarak dinlediğim, kelimelerle tarif etmekte zorlandığım, samimiyeti ve yalınlığı ile kendilerini benzersiz kılan türkülerimizin, bende ve benden yansımasını paylaşmaktı bu projenin amacı..Düşüncesinde, özünü koruyarak kendi penceremden, naif ve içten bir bakıştı bir başka deyişle... İstedim ki, bir anlığın ötesinde, beni tüm cömertliğiyle kucaklayan bu topraklardan aldığım nefesin bir kısmını verebileyim... Bizlere kim olduğumuzu her şeyden daha iyi, daha gerçek ve daha özde anlatan, bizi biz yapan türkülerimizle...Dinlemesi de gerçekleştirmesi kadar güzel olması dileğiyle...” diyerek anlatıyor.

Fotoğraf çekimleri Beykoz Korusu ve Beyoğlu’nun farklı yerlerinde Onur Ercoşkun tarafından gerçekleştirildi.

İlk video klip çekimi albüme ismini veren “Seher Yeli” isimli türküye Şevki Es ve Onur Erçoşkun yönetmenliğinde Heybeli Ada’da gerçekleştirildi.

2010 sonunda Raks Müzik şirketini devralan Bonus / Avrupa Müzik sanatçının 1992’de Raks Müzik’ten çıkardığı “Ellerim Bomboş” ve “Penceremden Gökyüzüne” isimli albümlerin yeni basımını müzik piyasasına sürdü.

2011’de Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcu ve bestecilerinden biri olan Fatih Erkoç, 40 yıllık müzikal birikimini, “Yanında Her Kimse” isimli albümüyle sevenlerine sunuyor.

“Yanında Her Kimse” isimli albümde 16 parçanın yer aldığı çalışmanın ilk klip ve fotoğraf çekimleri, geçtiğimiz gün Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleştirildi. Klip albümle aynı ismi taşıyan “Yanında Her Kimse” isimli şarkıya çekildi.

Aşk ve sevgi temasının ağırlıklı olarak işlediği albümde, anneye, kardeşe ve sevgiliye karşı hissedilen en sıcak duygular dile getiriliyor.

16 parçadan oluşan bu albümünde Erkoç’a ait 7 eserin yanı sıra Türk pop müzik tarihine birçok unutulmaz eser kazandıran söz yazarı ve bestecilerinin 6 şarkısı yer alıyor. Ayrıca albümde 3 şarkının farklı versiyonları bulunuyor.

Albümde Fatih Erkoç şarkıları dışında, beste ve sözleriyle, Adnan Ergil, Ayhan Çakar, Mahmut Oğul, Gökhan Şahin ve Burcu Tatlıses yer almakta. Yorumculuğu kadar müzisyenliği ile de dikkat çeken Fatih Erkoç, bu albümde canlı enstrümanların çoğunu kendisi çaldı. Mefa stüdyolarında kaydedilen, düzenleme ve mixler Fatih Erkoç tarafından yapılan albümün mastering’i ise Tarık Ceran tarafından yapıldı.

Aşk temasının ağırlıklı olarak işlendiği albümün, klip ve fotoğraf çekimleri, geçtiğimiz günlerde Beykoz Kundura Fabrikası’nda, Onur Ercoşkun ve ekibi tarafından gerçekleştirildi. Albümde dikkat çeken bir başka detay ise, Fatih Erkoç imzası taşıyan ‘Yağmuru Beklerken’ isimli enstrümantal beste.

Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcu ve bestecilerinden biri olan Fatih Erkoç, 2012’de babası Udi Hasan Erkoç’a ithaf ettiği “Babamdan Miras” isimli Türk Sanat Müziği albümünü sevenlerine sunuyor.

Müzik yaşantısına 3 yaşında babası Udi Hasan Erkoç’un kendisine hediye ettiği kemanla başlayan Fatih Erkoç, en önemli kültür miraslarımızdan Türk Sanat Müziği’ne ‘Babamdan Miras’ albümüyle sahip çıkıyor.

28 şarkıdan oluşan albümde Hasan Erkoç’a ait 2, Fatih Erkoç’a ait 5 eserin yanı sıra Türk Sanat Müziği tarihine birçok unutulmaz eser kazandıran söz yazarı ve bestecilerinin 21 eseri yer alıyor.

Albümde Fatih Erkoç şarkıları dışında, beste ve sözleriyle Hasan Erkoç, Dede Efendi, Vecdi Bingöl, Saadettin Kaynak, Hrant Kenkiloğlu, Hacı Faik Bey, Hacı Arif Bey, Şemsettin Ziya Bey, Seyfettin Osmanoğlu, Mehmet Fehmi Tokay, Rüştü Sardağ, İbrahim Efendi, Kemani Serkis Efendi, Tamburi Mustada Çavuş, Aşık Hıfzi, Ahmet Refik Altınay, İsmail Hakkı Bey, Ayşe Birgül Yılmaz ve Ebru Uzel yer almakta.

Yorumculuğu kadar müzisyenliği ile de dikkat çeken Fatih Erkoç albümde ud, piano ve akustik bas gitar çaldı. Erkoç’a tanburda Ege Yıldız, kemanda Şükrü Özoğuz, kemençede Lütfiye Özer, kanunda Serkan Halili, neyde Volkan Yılmaz, celloda Volkan Ertem, ritmde Fahrettin Yarkın ve klarnette Şükrü İnci eşlik etti.

Mefa stüdyolarında kaydedilen, düzenleme ve mixleri Fatih Erkoç tarafından yapılan albümün mastering’i ise Tarık Ceran tarafından yapıldı.

2 Nisan’da müzik marketlerde ki yerini alan albümün fotoğraf çekimleri ise Heybeli Ada’da bulunan Merit Halki Palace Otel’de Melis Aksoy ve ekibi tarafından gerçekleştirildi.

AŞK SADECE...

Aşk şarkılarının en iyi yorumcusu Fatih Erkoç, sadece aşkı anlattığı 14. solo albümüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Türk Pop ve Caz Müziği’nin güçlü yorumcu ve bestecisi Fatih Erkoç’un ‘Aşk sadece’ isimli 14 solo albümü, Nisan ayında müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor.

Fatih Erkoç’a ait 8 eserin yer aldığı albümde, Türkiye’nin en iyi söz yazarı ve bestecilerinin de eserlerine yer verildi.

‘Aşk sadece’ isimli albümde İlhan Şeşen’e ait ‘Yangınlar’ ve ‘Sen Benim Şarkılarımsın’ isimli iki parçasının yanı sıra sözleri Şeydağ Tatlı Kazan’a, bestesi Fettah Can’a ve düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait ‘Mor Salkım Dalları’ isimli şarkı da yer alıyor.

Albümde yer alan ve kayıtları Ömer Göksel tarafından yapılan ‘Gözlerim Açık Gider’ parçasında Erkoç’a, piyanoda Gülden Teztel, ‘Hatıralar Ölmüyor’ parçasında ise Türkiye’nin en iyi gitar virtüözlerinden biri olan Erdem Sökmen eşlik etti.

13 şarkının yer aldığı albümde ayrıca, ‘Bir Şans Daha’ adlı parçada sanatçı, yeğeni Serra Erkoç’la düet yaptı.

Okuma kayıtları Bursa’da bulunan Fatih Erkoç Sanat Akademi stüdyosunda yapılan albümün, düzenlemeleri, mix ve mastering’i Tarık Ceran tarafından yapıldı.

Albümün ilk video klibi de, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da Şafak Karaman yönetmeliğinde söz ve müziği Fatih Erkoç’a, düzenlemesi Tarık Ceran’a ait ‘Diyemem’ adlı parçaya çekildi. (Albüm açıklaması)

FATİH ERKOǒTAN SOLO CAZ ALBÜMÜ

Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcu ve bestecilerinden biri olan Fatih Erkoç, söz ve besteleri kendine ait ilk solo Caz albümüyle sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Müzik yaşantısında 40 yılı geride bırakan Fatih Erkoç, sevenlerinin uzun zamandır beklediği solo caz albümüyle dinleyenlerinin karşısına çıkıyor.

Prodüktörlüğünü Türkiye’nin en başarılı caz davulcularından olan Ferit Odman’ın yaptığı, “True Love” isimli caz albümünde, tüm söz ve müzikleri Fatih Erkoç’a ait 10 şarkı yer alıyor.

Yorumculuğu kadar müzisyenliği ile de dikkat çeken Fatih Erkoç albümde trombon çaldı. Albümde Erkoç’a piyanoda Ercüment Orkut, kontrbasta Kağan Yıldız ve davulda Ferit Odman eşlik etti. Ayrıca gitarda Neşet Ruacan ve fluegelhornda Tolga Bilgin 2 parçada Erkoç’a destek verdi.

Babacım İstanbul Stüdyolarında kaydedilen albümün kayıt ve mixi Alp Çoksoyluer tarafından yapıldı. (Albüm açıklaması)

“Devir Değişti” Albümünün Yeni Klibi Fatih Erkoç’tan

Çelik’in hit şarkılarını birbirinden değerli sanatçıların yeniden seslendirdiği “Devir Değişti” albümünün beşinci klibi Fatih Erkoç’un yorumladığı “Afedersin” şarkısına çekildi.

Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan 12 şarkılık albümde, Çelik’in geçmişten günümüze sevilen parçalarından bazıları sanatçı dostları tarafından yeniden yorumlandı. Fatih Erkoç’un yorumladığı şarkı ise “Afedersin”.

Söz ve müziği Çelik Erişçi’ye ait olan parçanın, düzenlemesini İskender Paydaş yaptı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 08.10.2021)

Diskografi:
1971
Nihayet (İstanbul Gelişim Orkestrası ile albüm, ?)

1976

Gel Sevgilim / Allı Turnam - [Şenlik?] ( Vokal: Fatih Erkoç, Erol Pekcan 5lisi 45’liği, Diskotür DT 5210)

1986
Kuşadası Festivali 1.Altın Güvercin Yarışması Şarkıları

8- Yol Verin A Dostlar - Fatih Erkoç (Kuşadası Festivali 1.Altın Güvercin Şarkı Yarışması birincisi)
12-Şimdi Yine Doğduğum Yerdeyim - Fatih Erkoç

1987
Yol Verin A Dostlar (Kaset Albüm, Midas Müzik)

A Yüzü:
1- Mutluluk Yollarında (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)
2- Unutuldum (Söz: Ayşe Birgül, Müzik: Fatih Erkoç)
3- Mutluluğa (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)
4- Değmez Bu Hayat (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)
5- Gökten Toprağa (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)
6- Bağırma Çağırma (Söz: Fatih Erkoç, Müzik: Anonim)
7- Yol Verin A Dostlar (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)
B Yüzü:
1- Zor (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)
2- Sensiz (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)
3- Olacak Şey Mi (Söz: Arzu Lütoğlu, Müzik: Fatih Erkoç)
4- Memleketim (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)
5- Ça Ça (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)
6- Sen De Sev (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)


Keloğlan / Diğer - Grup FM
(Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Elemeleri Finali
Grup FM: Arzu Ece, Rüya Ersavcı, Harun Kolçak Ve Fatih Erkoç)


Dünya Barışı İçin (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç) - Fatih Erkoç
(Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Elemeleri Finali [kendi adına katıldı])

1989
Öyle Bakma (Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Elemeleri 8nci)

Bir Nostalji Bu - Fatih Erkoç (Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Elemeleri Finali 8nci)
Bir Sevgi Ver Bana (Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Elemeleri 16ncı)

Kuşadası Festivali 3. Altın Güvercin Yarışma Şarkıları (Albüm, Doğan Plak)

- Kağıt Çiçekler
- Öyle Bakma (Altın Güvercin Şarkı Yarışması birincisi)

1991
Gülüme Varayım (Kaset&CD Albüm, Ulus Müzik MC 004)
(Yol Verin A Dostlar isimli 1987’de çıkan ilk kaset albümünün ismi ve şarkı sıraları değiştirilerek yeniden basımıdır.)

1- Ça Ça
2- Sensiz
3- Gülüme Varayım (Yol Verin A Dostlar)
4- Mutluluk Yollarında
5- Memleketim
6- Sen De Sev
7- Mutluluğa
8- Gökten Toprağa
9- Zor
10-Değmez Bu Hayat
11-Olacak Şey Mi ?
12-Bağırma Çağırma
13-Unutuldum

1992
Ellerim Bomboş (CD&MC Albüm, Raks Müzik)

1- Oynatmaya Az Kaldı
2- Ellerim Bomboş
3- Avuç İçi Kadar
4- Kadınsın
5- Cefalar
6- Kurtulamam
7- Tutuşacaksın
8- Anı
9- Ağustos Sonu
10-Yalnızım
11-Sev Beni
12-Seninleyim

1993
Penceremden Gökyüzüne (Albüm, Raks Müzik)

1- Sen Benimsin - 03:35
2- Elveda Tatlım - 04:04
3- Penceremden Gökyüzüne
4- Gözler Uykuda - 03:40
5- Gel Dostum - 05:54
6- Pıtı Pıtı - 03:57
7- Geceler - 04:06
8- Aşık Oldum - 03:22
9- Gel Demedin Mi - 03:38
10-Baştan Çıkar - 05:03
11-Kör Kuyular - 04:05
12-Sevmenin Tam Zamanı - 04:25

1994
Sana Deliyim (Albüm, Raks Müzik)

1- Yana Yana - 03:35 (Söz ve Müzik: Özkan Turgay)
2- Hiç Kolay Değil - 05:10 (Söz: Gönül Şen, Müzik: Yılmaz Karayalım)
3- Sana Deliyim - 03:39 (Söz: Birgül Yılmaz, Müzik: Fatih Erkoç)
4- Hatalıyım - 03:41 (Söz: Fatih Erkoç, Müzik: Geleneksel)
5- Şıpsevdi - 03:19 (Söz: Kasım Şair, Müzik: Mikhail Vekilov)
6- Dur Dur Dur - 03:48 (Söz: Zeynep Talu, Müzik: Fatih Erkoç)
7- Sultanım - 04:42 (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)
8- Yarım Gülümsemeler - 04:11 (Söz: Kasım Şair, Müzik: Mikhail Vekilov)
9- Unutma Sakın - 03:48 (Söz: Esra Baş, Müzik: Selçuk Gönüldaş)
10-Bana Mı Sordun - 03:41 (Söz: Zeynep Talu, Müzik: Fatih Erkoç)
11-Bir Varsın Bir Yoksun - 04:55 (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)
12-Ne Zalimsin - 03:34 (Söz: Zeynep Talu, Müzik: Fatih Erkoç)

1996
Kardelen (Albüm, Tempa-Foneks)

1- Sensiz Olamam
2- Korkmazdım
3- Hani Sevenler Nerde
4- Yaralı Ceylan
5- Çılgın Yar
6- Ağlama
7- Deli Dolu
8- Kardelen
9- İsyan
10-Sevdalar

1998
Müzeyyen Senar İle Bir Ömre Bedel (TSM Albüm, Universal Müzik, Mayıs 1998)
Büyütmek için T ıklay ın
2. Geçti Sevdalarla Ömrüm (Hüseyni (02:45)
Düet: Müzeyyen Senar ve Fatih Erkoç
7. Şarkılar Seni Söyler (Nihavent 05:26)
Düet: Müzeyyen Senar ve Nükhet Duru
11.Benim Yarim Gelişinden Bellidir (Hicaz 01:53)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sanatçılar Korosu

1999
Fatih Erkoç [Vefasız] (Albüm, Aura Müzik)

1- Vefasız - 03:50
2- Bırakma - 04:41
3- Henüz - 04:24
4- Yavaş Yavaş - 05:12
5- Vazgeç - 03:50
6- Sevdalar - 03:50
7- Sen Yoksun Diye - 05:08
8- Başka Birşey İstemem - 04:56
9- Akar Seller - 04:19
10-Takvimler - 04:21
11-Bahar Bahçesi - 03:50
12-Seviyorum (Take Fatih) - 02:19

2001
Müzeyyen Senar İle Bir Ömre Bedel (TSM Albüm, Universal Müzik, Mayıs 1998)
(1998 yılında çıkarılan albümün Yeni Basımı)
Büyütmek için T ıklay ın
2. Geçti Sevdalarla Ömrüm (Hüseyni (02:45)
Düet: Müzeyyen Senar ve Fatih Erkoç
7. Şarkılar Seni Söyler (Nihavent 05:26)
Düet: Müzeyyen Senar ve Nükhet Duru
11.Benim Yarim Gelişinden Bellidir (Hicaz 01:53)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sanatçılar Korosu

2005
Beklenen (Albüm, Mefa Prodüksiyon - Haziran 2005)

1- Hepsi De - 03:16
2- İçelim - 03:32
3- Gurur - 03:35
4- Gitme - 04:33
5- Canım Benim - 03:22
6- Sensiz Ömür - 04:07
7- Son Pişmanlıklar - 04:07
8- Ateşimi Söndür - 03:30
9- Efkar - 03:33
10-Küs - 03:50
11-Yazık Oldu - 04:02
12-Mahvoldum - 03:24
13-Ayakların Çıplak - 04:00
14-Beklenen - 03:40
15-Hepsi De 2 - 03:14

2006
Mucize Nağmeler (Kolektif Albüm, Rec by Saatchi, 25 Ekim 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4. Bu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştım İstanbul’un - Fatih Erkoç - 05:26

2007
Kör Randevu - Collection (Albüm, Rec By Saatchi, 30.03.2007)

1. Mi Amor / Habibi / My Love - 04:51
2. Anı - 03:19
3. Canevimden - 03:45
4. Ellerim Bomboş - 03:41
5. Kör Kuyular - 04:59
6. Gel Ey Seher - 04:33
7. Elveda Tatlım - 04:18
8. Korkmazdım - 05:25
9. Avuç İçi Kadar - 03:26
10.Hani Sevenler Nerde - 04:05
11.Anı (Remix) - 04:27
12.Yol Verin A Dostlar - 03:27
13.Ellerim Bomboş (Remix) - 04:48
14.Penceremden Gökyüzüne - 04:48
15.Elveda Ey Gençlik - 04:34
16.Sensiz Olamam - 04:48
17.Cefalar - 03:26
18.Coşacağım - 03:56


2008
Power Türk Müzik Ödülleri 2008 (Karma Albüm, Pasaj Müzik, 25.02.2008)
Büyütmek için Tıklayın Büyütmek için Tıklayın
9. Anı - Fatih Erkoç

2009
Mucize Nağmeler - Live 1 (TSM Kolektif Albüm, Saatçi Müzik, 16.03.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Zuhal Olcay & Fatih Erkoç / Ben Gamlı Hazan
15-Fatih Erkoç / Geçti Sevdalarda Ömrüm


Trio “Live Performances” / Fatih Erkoç & Kerem Görsev (DVD & double CD Albüm, Rec by Saatçi Müzik, 16/23.03.2009)

CD 1
1- What Is This Thing Called Love
2- Our Love Is Here To Stay
3- I've Got The World On A String
4- As Long As Youe Are Here With Me
5- The Lady From İstanbul
6- Don't Get Around Much Anymore
7- True To You
8- Green Dolphin Street
9- I Should Care
10-Caravan
11-A Day in The Life Of A Fool ( Black Orpheus )
12-Secret Love ( My Secret Love )
13-Moon River
14-Route 68
15-When I Fall In Love
16-Fly Me Tho Moon
CD 2
1- Nat King Cole Medley ( Too Young / Mona Lisa / Love )
2- My Funny Valentine
3- The Way You Look Tonight
4- What A Wonderful World
5- I Love Paris
6- Pennies From Heaven
7- Over The Rainbow
8- Lady's A Tramp
9- Misty
10-Bye Bye Blackbird


Dünya (Yıldız Usmonova Albümü, Yavuz Plak, 16.09.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Görmesem Olmaz feat. Fatih Erkoç (Söz: Yıldız Usmonova, Burcu Tatlıses, Müzik: Yıldız Usmonova)

2010
Seher Yeli (Albüm, Mefa Prodüksiyon, 19.01.2010)

CD 1:
1- Esmerim Biçim Biçim
2- Arpa Buğday Daneler
3- Divane Aşık
4- Seher Yeli
5- Gurbette Ömrüm Geçecek
6- Asmam Çardaktan
7- Antep Türküsü
8- Of Deme Bana
9- Kerimoğlu Zeybeği
10-Evleri Var
11-Oy Benum Sevduceğum
12-Kalenin Dibinde
13-Eledim Eledim
14-Çayelinden Öteye
15-Arpa Buğday Daneler Remix
CD 2:
1- Evreşe Yolları
2- Ah Bir Ataş Ver
3- Hey On Beşli
4- Al Fadimem
5- Bir Yiğit de Bir Güzeli Severse
6- Bülbülüm Altın Kafeste
7- Yürü Be Hey Bulgar Dağı
8- Kayanın Başı
9- Deli Gönül Geze Geze
10-Bana Seni Gerek Seni
11-Asmam Çardaktan (Remix)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)

Ellerim Bomboş (Albüm, Bonus Müzik / Avrupa Müzik, 23.12.2010)
(1992’de Raks Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])

1- Oynatmaya Az Kaldı
2- Ellerim Bomboş
3- Avuç İçi Kadar
4- Kadınsın
5- Cefalar
6- Kurtulamam
7- Tutuşacaksın
8- Anı
9- Ağustos Sonu
10-Yalnızım
11-Sev Beni
12-Seninleyim


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)

Penceremden Gökyüzüne(Albüm, Bonus Müzik / Avrupa Müzik, 24.12.2010)
(1993’te Raks Müzik tarafından çıkarılan albümün YENİ BASIMI)

1- Sen Benimsin - 03:35
2- Elveda Tatlım - 04:04
3- Penceremden Gökyüzüne
4- Gözler Uykuda - 03:40
5- Gel Dostum - 05:54
6- Pıtı Pıtı - 03:57
7- Geceler - 04:06
8- Aşık Oldum - 03:22
9- Gel Demedin Mi - 03:38
10-Baştan Çıkar - 05:03
11-Kör Kuyular - 04:05
12-Sevmenin Tam Zamanı - 04:25


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)

Müzeyyen Senar İle Bir Ömre Bedel (TSM Albüm, Bonus Müzik, 29.12.2010)
(1998 ve 2001 yılında Universal Müzik'ten çıkan albümün Yeni Basımı)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2. Geçti Sevdalarla Ömrüm (Hüseyni (02:45)
Düet: Müzeyyen Senar ve Fatih Erkoç
7. Şarkılar Seni Söyler (Nihavent 05:26)
Düet: Müzeyyen Senar ve Nükhet Duru
11.Benim Yarim Gelişinden Bellidir (Hicaz 01:53)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sanatçılar Korosu

2011
Yanında Her Kimse (Albüm, Mefa Prodüksiyon, 17.02.2011)

1- Sağ Sağlim (Söz & Müzik: Adnan Ergil)
2- Yanında Her Kimse (Söz & Müzik: Adnan Ergil)
3- Mesafeler Uzar (Söz & Müzik: Fatih Erkoç)
4- Telaşlarım (Söz & Müzik: Ayhan Çakar)
5- Su (Söz & Müzik: Mahmut Oğul)
6- Anne (Normal Version) (Söz & Müzik: Fatih Erkoç)
7- Akşamlar (Söz & Müzik: Fatih Erkoç)
8- Düş Kırıklığı (Söz & Müzik: Fatih Erkoç)
9- Tut Ellerimi (Disco) (Söz & Müzik: Fatih Erkoç)
10-Gözlerime Yıldız (Söz: Burcu Tatlıses, Müzik: Fatih Erkoç)
11-Anlamazsın Sen Beni (Söz & Müzik: Ayhan Çakar)
12-Kader (Söz: Gökhan Şahin, Müzik: Fatih Erkoç)
13-Tut Ellerimi (Normal Version) (Söz & Müzik: Fatih Erkoç)
14-Yağmuru Beklerim (Enstrumantal) (Müzik: Fatih Erkoç)
15-Anne (Piyano) (Söz & Müzik: Fatih Erkoç)
16-Water (Söz: Fatih Erkoç, Müzik: Mahmut Oğul)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com

Sana Deliyim (Albüm, Bonus Müzik / Avrupa Müzik, 19.03.2011)
(Ocak 1994 yılında Raks Müzik / Stüdyo Marşandiz tarafından çıkarılan albümün şarkı sıraları değiştirilerek [YENİ BASIMI])

1- Bana Mı Sordun - 03:41 (Söz: Zeynep Talu, Müzik: Fatih Erkoç)
2- Bir Varsın Bir Yoksun - 04:55 (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)
3- Dur - 03:48 (Söz: Zeynep Talu, Müzik: Fatih Erkoç)
4- Hatalıyım - 03:41 (Söz: Fatih Erkoç, Müzik: Geleneksel)
5- Hiç Kolay Değil - 05:10 (Söz: Gönül Şen, Müzik: Yılmaz Karayalım)
6- Ne Zalimsin - 03:34 (Söz: Zeynep Talu, Müzik: Fatih Erkoç)
7- Sana Deliyim - 03:39 (Söz: Birgül Yılmaz, Müzik: Fatih Erkoç)
8- Sultanım - 04:42 (Söz ve Müzik: Fatih Erkoç)
9- Şıpsevdi - 03:19 (Söz: Kasım Şair, Müzik: Mikhail Vekilov)
10-Unutma Sakın - 03:48 (Söz: Esra Baş, Müzik: Selçuk Gönüldaş)
11-Yana Yana - 03:35 (Söz ve Müzik: Özkan Turgay)
12-Yarım Gülümsemeler - 04:11 (Söz: Kasım Şair, Müzik: Mikhail Vekilov)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com

Kardelen (Albüm, Bonus Müzik / Avrupa Müzik, 24.03.2011)
(1996 yılında Tempa-Foneks tarafından çıkarılan albümün şarkı sıraları değiştirilerek YENİ BASIMI)

1- Ağlama
2- Çılgın Yar
3- Deli Dolu
4- Hani Sevenler Nerde
5- İsyan
6- Kardelen
7- Korkmazdım
8- Sensiz Olamam
9- Sevdalar
10-Yaralı Ceylan

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com

2012
Babamdan Miras (TSM Albüm, Mefa Prodüksiyon, 02.04.2012)

CD 1
1. Segah Ney Taksimi (Taksim : Volkan Yılmaz)
2. Dertliyim Ruhuma Hicranımı (Güfte : Vecdi Bingöl, Beste : Saadettin Kaynak & Kalan Edisyon)
3. Olmaz İlaç (Güfte: Namık Kemal, Beste: Hacı Arif Bey)
4. İndim Havuz Başına (Güfte & Beste : Anonim)
5. Uçtu Gönül Kuşum Uçtu (Güfte & Beste : Fatih Erkoç)
6. Köprüler Yaptırdım (Karam) (Güfte & Beste : Anonim)
7. Nihansın Dideden (Güfte & Beste : Hacı Faik Bey, Gazel : Şair Mehmet Akif Ersoy)
8. Yine Bir Gülnihal (Güfte & Beste : Dede Efendi)
9. Su Güzele Bir Bakın (Güfte & Beste : Şemsettin Ziya Bey)
10. Yazıklar Olsun (Güfte : Ebru Uzel, Beste : Fatih Erkoç)
11. Beyati Peşrev (Taksim: Seyfettin Osmanoğlu)
12. Benzemez Kimse Sana (Güfte : Rüştü Sardağ, Beste: Mehmet Fehmi Tokay)
13. Hasan Erkoc Ud Taksim (Taksim : Hasan Erkoç)
14. Yanlız Bırakıp Gitme (Güfte : Ahmet Refik Altınay, Beste: İbrahim Efendi)
15. Yanık Ömer (Güfte : Saadettin Kaynak, Beste: Saadettin Kaynak & Kalan Edisyon)
16. Telgrafın Telleri (Güfte & Beste : Anonim)
17. Yangın Olur (Güfte & Beste : Anonim)
CD 2
1. Tanbur Taksimi (Taksim : Ege Yıldız)
2. Hastayım Yaşıyorum (Güfte & Beste : Hrant Kenkiloğlu)
3. Enginde Yavaş Yavaş (Güfte : Vecdi Bingöl, Beste : Saadettin Kaynak)
4. Elveda Ey Gençlik (Güfte & Beste: Hasan Erkoç)
5. Şu Gelen Atlımıdır (Güfte & Beste : Şemsettin Ziya Bey)
6. Erkilet Güzeli (Güfte & Beste : Anonim)
7. Tel Tel Taradım (Güfte & Beste : Saadettin Kaynak)
8. Vardar Ovası (Güfte & Beste : Anonim)
9. Kanun Taksimi (Taksim : Serkan Halili)
10. Fikrimin İnce Gülü (Güfte & Beste : İsmail Hakkı Bey)
11. Bekle Beni (Güfte : Ayşe Birgül Yılmaz, Beste : Fatih Erkoç)
12. Yalan (Güfte : Ayşe Birgül Yılmaz, Beste : Fatih Erkoç)
13. Bir Zamanlar Ümitle (Güfte : Anonim Beste : Hasan Erkoç)
14. Keman Taksimi (Taksim : Şükrü Özoğuz)
15. Kimseye Etmem Şikayet (Güfte & Beste : Kemani Serkis Efendi)
16. Beni Bitirdin (Güfte : Ebru Uzel Beste: Fatih Erkoç)
17. Dök Zülfünü Meydana Gel (Güfte : Tamburi Mustafa Çavuş, Beste : Aşık Hıfzi)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

Aşk / Nalan (Albüm, İMM Müzik, 08 / 16.05.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
5. Anlat Bakalım (feat. Fatih Erkoç)

2013
Aşk Sadece (Albüm, Mefa Prodüksiyon, 27.03.2013)

1- Diyemem
2- Vazgeç Ne Olur
3- Yangınlar
4- Bir Şans Daha
5- Sen Benim Şarkılarımsın
6- Mor Salkım Dalları
7- Ceza
8- Gözlerim Açık Gider
9- Eyvah
10-Sıcak Tenine
11-Hatıralar Ölmüyor
12-Geceler Sensiz Olmuyor
13-Tutkun


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

Gözlerim Rutubet Almış / Gül Erda & Fatih Erkoç (Albüm, DMC, 20.12.2013)

1- Gözlerim Rutubet Almış - 04:23

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.qobuz.com

2014
Çocuk Şarkıları (Albüm, Mefa Prodüksiyon, 10.06.2014)

1. Merhaba
2. Bir Kuş
3. Ben Atıma Bindim
4. Arılar
5. Ben Küçücük Çocukken
6. Aslan Şarkısı
7. Mi Sol Si Re Fa
8. Arkadaşım Hasta Olmuş
9. Güneş Balık
10.Ayı
11.Hindi
12.Geometrik Şekiller
13.Kırlangıç
14.Gidelim Gezelim
15.Kreşendo - Dekreşendo 1
16.Kreşendo - Dekreşendo 2
17.Kurbağa
18.Haydi Çocuklar
19.Hayvanlar Yavruları
20.Guguk Kuşu
21.Hüzünlü Ayı
22.Güneş
23.Neşeli Olalım
24.İşte Yaz Geldi
25.Rüzgâr Essin
26.Küçük Beyaz Fare
27.Sol Ve Fa Anahtarı
28.Fa La Do Mi
29.Serçecik
30.Sizin Ev
31.Takım Çantası
32.Kelebek Kanatlarım
33.Renkler
34.Kar
35.Yeni Yıl Şarkısı
36.Bahçıvan Şarkısı
37.Şapşal Ayı
38.Hoşçakal Şarkısı


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr

Eskilerden (Albüm, MEFA Prodüksiyon, 08.08.2014)

1. Anı
2. Ellerim Bomboş
3. Avuç İçi Kadar
4. Penceremden Gökyüzüne
5. Hani Sevenler Nerde
6. Cefalar
7. Coşacağım
8. Elveda Ey Gençlik
9. Korkmazdım
10.Yol Verin A Dostlar
11.Elveda Tatlım


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

2015
My Best Friends Are Vocalists / Ozan Musluoğlu [Jazz Albüm, Sony Müzik, 17.02.2015]
Büyütmek için Tıklayın
2. Fatih Erkoç - As Long As You Are Here With Me

Boşu Boşuna (Maxi Single, MEFA Prodüksiyon, 22.04.2015)

1. Boşu Boşuna
2. Boşu Boşuna (Remix)
3. Two Immortals (Jazz)
4. Two Immortals (Remix)
5. Boşu Boşuna (Enstrumantal)


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

2016
True Love (Jazz Albüm, Mefa Prodüksiyon, 21.01.2016)

1. True Love
2. Two Immortals
3. Grateful To You
4. Naughty Girl
5. Here's To My Loving You
6. You've Come To My Loving You
7. I Never Knew
8. Till Eternity
9. My Only Friend
10.The Singing Hand


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com

www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
2018
5. Boyut (Albüm, DMC, 26.01.2018)

1- 5. Boyut - 03:45
2- Aşık Olma - 03:19
3- Cennetin Anahtarı - 03:35
4- Kaptırmam - 04:01
5- Mahkum Oldum - 03:27
6- Gelin Kuşlar - 03:10
7- Seni Bana Yazmışlar - 03:09
8- Azrail - 03:13
9- Kalır mıyım Gider miyim - 03:18
10-Al Senin Olsun Ömrüm - 04:15
11-Can Suyum - 03:34
12-Mehlika - 03:44
13-Hasbel Kader - 04:18

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
store.unkapani.digital
www.kitapsan.com.tr
www.zihni.com
www.amazon.com (ABD)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr

fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.co.uk (İngiltere)

2021
Devir Değişti (Çelik Şarkıları) (Albüm, Arpej Müzik, 28.05.2021)

3- Afedersin (Çelik Şarkıları) / Fatih Erkoç - 04:44
Fatih Erkoç Resmi Web Site Adresi:
www.fatiherkoc.com.tr
Fatih Erkoç Sanat Akademi Web Sitesi Adresi:
http://www.fatiherkocakademi.com/tr
Resmi Facebook Adresi:
www.facebook.com/Fatih-Erkoç-12601456652
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/fatiherkoc
MySpace Adresi:
www.myspace.com/fatiherkoc
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Fatih_Erkoç

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (27839 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag