Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 30.09.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 399 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 399
Üye: 0
Toplam: 399

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 138,002,135
  • Bugün: 24,639
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 30, 2023
  • 02:33 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Gece Yolcuları (Grup)
Bookmark and Share
    Geri Dön   (6712 okuma)Sanatçı: Gece Yolcuları
GECE YOLCULARI

FOTO GALERİ
1993’te kurulan Gece Yolcuları, 5 kişiden oluşmakta ve tamamı İstanbul'da yaşamaktadır. O zamandan bu zamana birçok popüler müzisyen ile çalıştılar, yurtiçinde ve yurtdışında pek çok konser turnesine katıldılar, kendi bar programlarını gerçekleştirdiler. Müzik grupları için çok önemli olan bu deneyim sayesinde hem müziklerini ilerletmiş hem dinleyicilerle buluşma imkanını yakalamış hem de bazı çevrelerce tanınmış oldular.

Grubun sözlerinin ve bestelerinin tamamı kendisine ait olup, Melodik Pop-Rock olarak adlandırdıkları müzik tarzında üretim yapmaktadır.

İlk albümleri öncesinde, Türkiye'nin bir çok yerinde konserler yaparak, hem kendi müziğini ilerletmiş, hem de dinleyicileriyle paylaşma imkanı yakalamıştır. Bu açıdan oldukça tanınan ve sevilen bir müzik grubu olmuştur.

İlk albümlerini çıkardıklarında basında şu aşağıda haberler yer alıyordu: ''İsimlerini ve müziklerini yılboyu sık sık duyacağınız yeni bir grup 'Gece Yolcuları’. Onlara ‘yeni’ dememize bakmayın, grubun aslında 10 yıllık bir geçmişi bulunuyor. Onların acelesi yok, onlar müziği müzik için yapan ender gruplardan biri. Gece Yolcuları, sonunda ilk albümlerini tamamladı! 2004’ün bu önemli çıkışına beraber tanık olacağız.''

İlk albümleri için oldukça titiz bir çalışma gerçekleştiren Gece Yolcuları, hedeflerini, hayallerini şöyle özetlediler: ''Biz sadece şarkılar yapmak, bu şarkıları paylaşmak üzere bir yolculuğa çıktık... Yolculuğumuz zor da olsa istediğimiz ve hayal ettiğimiz şekilde başladı. Doğruluğuna inandığımız yüksek hedeflerimiz var. Uzun bir yolculuğa çıktık. Arzu ettiğimiz noktaya sıkı bir çalışma ve bitmek bilmeyen enerjimizle varacağız....''

Gece Yolcuları çok yakında kendi bestelerinden oluşan ilk albümleri ile müzikseverlerin karşına çıkacak. Melodik pop/rock olarak tanımlayabileceğimiz albümdeki, şarkı sözlerinin ve bestelerin tamamı grup üyelerine ait! Albümde güçlü baladların yanısıra tempolu parçalar da dikkat çekiyor.

Yaptıkları ilk albümleriyle şarkılarını çok kısa zamanda dinleyicilerine ulaştırarak beğeni toplayan grup Gece Yolcuları çalışmalarına bundan sonra DMC ile devam ediyor.

1993 yılında kurulan grup, on yıllık geçmişi boyunca Türkiye'nin bir çok yerinde konserler verdi. Gece Yolcuları adını taşıyan albümleriyle de tüm müzik severlere seslenen Gece Yolcuları; Unut Beni, Yaban Gülü ve Ölüm de Var adlı şarkılarına çekilen kliplerle gündeme geldi. Grubun çalışmalarındaki temel hedefler ise samimi olmak, her yaş grubundan olumlu tepkiler alabilmek ve kendi kulvarında tarzını yaratan bir grup olarak, evrensel ölçülerdeki çalışmalarla daha geniş kitlelerle tanışmak...

DMC Film Müzik Yapım Üretim A.Ş ile anlaşan grup elemanları: "Yaptığımız çalışmaların arkasında inanarak duracak bir firmada olmak, bizi şimdiden heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor" diyorlar...

Rock müziğinin romantik grubu Gece Yolcuları iki yıllık aradan sonra 2010'da iki yeni şarkı ile tekrar aramızda.

“Bir Bilsen” ve “Dönülmüyor” adlı iki şarkısından oluşan "GC2010" adlı single albümünü TMC etiketi ile müziksevere sunan Gece Yolcuları digital platformda müziksevere sunulan albümünün hemen ardından Mayıs ayında yoğun bir turne programına çıkacak.

Gece Yolcuları Mayıs ayında Kırklareli Ünv., Çukuroca Ünv., Akdeniz Ünv., Girne Amerikan Ünv., Erciyes Ünv., Atatürk Ünv. gibi üniversitlerde sahne aldı.

Cem Özkan'ın prodüktörlüğinde yapılan “Gece Yolcuları 2” albümünden “Seninle Bir Dakika” cover şarkısına, ayrıca “Hüzün”, “Nerdesin” ve “Gökler Ağlıyor” şarkılarına video klip çekildi.

Sınav - Orijinal Film Müzikleri albümünde Ramiz ile düet yaptıkları “Babeyli” adlı şarkıyla yer aldılar.

Çok ses getiren “Unut Beni” şarkılarıyla da bir çok derleme albümlerde yer aldılar.

TMC Müzik etiketiyle 2008 Şubat ayı ortalarında “Kalbin Kadar Yakın” isimli albümlerini çıkardılar ve bu albümden “İhtimal”, “Yıldızlardayım”, “Dur Gitme” ve yine Ramiz ile düet yaptıkları “Değer Mi (Hiç)” şarkılarına klip çekildi.

2010 Mayıs ayı başlarında da GC2010 adlı “Bir Bilsen” ve “Dönülmüyor” adlı 2 şarkının olduğu single’larını yayınladılar. Hem fiziki (CD) hem de dijital marketlerde yer alan bu single’daki iki şarkıya da klip çekildi.

2011’de Nilüfer’in 12 Düet albümünde “Haram Geceler” şarkısında Nilüfer ile düet yaptılar. Bu albüm, CD’nin ardından LP (Plak) olarak da çıktı. Ayrıca bu albüm, Nilüfer’in 13 Düet albümünü çıkardıktan sonra her iki albüm de birlikte (25 Düet olarak) 2017'de de çıkarıldı.

2013’te "Gece Yolcuları 2” albümü, Kıraç’ın “Kayıp Şehir” ve Yavuz Çetin’in “Satılık” albümleriyle birlikte, TMC Müzik tarafından 3lü set olarak tekrar çıkarıldı.

Grup 2013 Ocak’tan itibaren EMI Kent ile çalışmaya başladı. 26 Şubat’ta da “Neden” isimli albümleri çıktı. Bu albümden, albüme ismini veren şarkı “Neden” ile “Meyhaneler Sen”, “Zaman Geçse De” ve “Affedecek Misin?” isimli şarkılarına klip çektiler.

Bu arada EMI / Kent etiketli “Unut Beni” olarak akıllarda kalan “Gece Yolcuları (1)” albümü, 18 Nisan 2013'te dijital platformlarda çıktı.

3 yıl sonra 2016’da Zülfü Livaneli’nin “50.Yıl - Bir Kuşaktan Bir Kuşağa” adlı tribute albümünde “Böyledir Bizim Sevdamız” adlı Livaneli şarkısını yorumladılar.

2017 Nisan ayında, “Aç Kapıyı Çok Fenayım” isimli dizide dizi müziği olarak kullanılan “Unut Beni” şarkısını dizi versiyonuyla EMI Kent etiketiyle single olarak yayınladılar.

Tekrar şirket değiştiren Gece Yolcuları grubu, PDND Müzik etiketiyle bu kez de "Yalan" isimli teklileri çıkardı ve bu şarkıya bir de klip çektiler.

Gece Yolcuları Suskunluğunu “Yalan” İle Bozuyor!

Gece Yolcuları, 2015 yılında yayınladıkları son single çalışmasının ardından iki yıllık suskunluğunu “Yalan” ile bozuyor.

21 Aralık Perşembe günü Soner Sarıkabadayı’nın yapımcılığında, PDND Müzik etiketiyle dijital müzik platformlarında yayınlanacak şarkının sözleri Uğur Arslantürkoğlu’na, müziği Edis İlhan’a, düzenlemesi ise Özer Dönerkaya’ya ait.

Bugüne kadar “Unut Beni”, “Meyhaneler Sen”, “Neden?”, “Affedecek Misin?” gibi pek çok hit şarkıya imza atan Gece Yolcuları’nın yeni single’ı “Yalan”ın video klip yönetmenliğini Işıl Reina yaptı.

Dört gün süren Balkan seyahati sonrası yazılan şarkı: “Yalan”

Şarkı 2015 yazında Edis İlhan ve Uğur Arslantürkoğlu’nun birlikte biraz kafa dinlemek, biraz da tatil yapmak için Balkanlar’da yaptıkları tatilin sonunda ortaya çıktı.

Yerel müzisyenlerle vakit geçirip müzik yapan ikili, gezdikleri dört farklı şehrin ruhlarındaki etkileri sonunda Edis İlhan’ın yaptığı bestenin üzerine Uğur Arslantürkoğlu sözlerini yazması “Yalan” gibi farklı bir şarkının Gece Yolcuları’nın repertuarına katılmasını sağladı.

Müzik otoriteleri tarafından Türkiye’nin en iyi erkek vokallerinden biri olarak gösterilen Gece Yolcuları’nın solisti Edis İlhan, “Şarkıları radyolarda en çok çalan ve bir numara olan grup olduklarını ve ‘Yalan’ single’ı için de aynı başarıya ulaşacaklarına inandığını” söyledi.

Yayınladıkları şarkılarla büyük kitleler tarafından sevilen Gece Yolcuları, Balkan enstürmanlarının konuk olduğu eğlence limiti yüksek yeni şarkıları “Yalan” ile dinleyicisini 2018 yılında yayınlanacak albüm öncesi çok eğlendirecek ve şaşırtacak.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 21.12.2017)

Grup Üyeleri:
Edis İlhan (Solist, Perküsyon)
İstanbul’da doğdu. Trakya Ünv. Makine Mühendisliği mezunu. Müziğe lise öğrenimi sırasında etnik vurmalı çalgılarla başladı.Değişik müzik guruplarında tumba, bongo, djembe, doli, bendir vb. vurmalı sazlar çaldı. 1993 yılında üniversite öğrenimi sırasında grubunun kuruluşunda yer aldı.

Uğur Arslantürkoğlu (Ritm gitar, geri vokal)
İstanbul’da doğdu. Trakya Ünv. Makine Mühendisliği mezunu. Müziğe üniversite öğrenimi sırasında başladı. Klasik, Akustik ve Elektrik Gitar çalıyor. Grubun kuruluşundan önce değişik solistlere back vokal yaptı. Profesyonel olarak bar programları yaptı ve çeşitli gruplarda gitar çaldı. 1993 yılında grubun kuruluşunda yer aldı.

Umut Yıldız (solo gitar)
Semih Keçeci (bas gitar)
Volkan Fatih Yılmaz (davul)

Grubun Eski Üyeleri:
Bülent E.Albayrak (Davul)
İstanbul’da doğdu. Marmara Ünv.Eğitim Fak.Coğrafya Mezunu. Müziğe lise yıllarında başladı. Birçok amatör ve profesyonel grup ve solistle çalıştı. Müzik okullarında davul dersleri verdi. 2000 yılında GECE YOLCULARI grubuna katıldı. O tarihten yakın zamana kadar grup ile müzik yapmaktaydı.


Yasin Arslantürkoğlu (Bas Gitar)
İstanbul’da doğdu. Anadolu Ünv. Kamu Yönetimi mezunu. Microsoft Sistem Mühendisi. Müziğe ortaokulda özel müzik dersleri ile başladı. Lise yıllarında çeşitli amatör guruplarla çalıştı. 2000 yılına kadar değişik solistlere eşlik etti. 2000 yılında GECE YOLCULARI grubuna katıldı. O tarihten yakın zamana kadar grup ile müzik yapmaktaydı.


Murat Arslantürkoğlu (Solo Gitar)
İstanbulda doğdu. Makine Ressamlığı mezunu ve Profesyonel Fotoğrafçı. Müziğe lise yıllarında keyboard la başladı. Daha sonra gitarla ilgilendi. Birçok amatör grupla çalıştı. Özel dersler verdi. 1999 yılında gruba katıldı. O tarihten yakın zamana kadar gurupla çalışıyordu.


Diskografi:
2004
Gece Yolcuları (Unut Beni) (Albüm, EMI / Kent, 07.06.2004)

1. Unut Beni - 4:03
2. Teker Teker - 3:03
3. Seviyorsun - 3:04
4. Lanet Olsun - 3:11
5. Allahım - 4:08
6. Zevk Hastası - 3:13
7. Yaban Gülü - 4:51
8. Köpekler Gibi - 3:39
9. Ölüm de Var - 4:48
(Prodüktör: Cem Özkan)

2006
Gece Yolcuları 2 (Albüm, TMC Müzik, 28.02.2006)

1- Nerdesin - 03:52
2- Seninle Bir Dakika - 05:00
3- Hüzün - 04:13
4- Gökler Ağlıyor - 04:34
5- Boşver - 03:17
6- Of - 04:50
7- Ayrılığın Sonrası - 04:58
8- Aşka İhtiyacım Yok - 04:04
9- Düşeş - 04:29
10-Bitmedi - 03:40
11-Rüya - 03:28
12-Aşk Bir Şeydir - 03:22
(Prodüktör: Cem Özkan)

Sınav - Orjinal Film Müzikleri (Albüm, Sony BMG)

3- Gece Yolcuları feat. Ramiz / Babeyli

64 Türkçe Şarkı (4xCD Albüm, DMC)

CD 2
13- Gece Yolcuları / Unut Beni

2007
Made in Turkey 3 Compiled and Mixed by Gülbahar Kültür / The World Of Turhish Grooves (Albüm, Yeni Dünya Müzik)

CD 1 – Baklava Beat
3- Gece Yolcuları / Babeyli

2008
Süper List (Albüm, TMC, 18.01.2008)

CD 5
13- Gece Yolcuları - Unut Beni - 04:03

100 Türkçe Pop (7 CD) (Albüm, DMC, 01.02.2008)

CD 5
13- Gece Yolcuları - Unut Beni - 04:03

Kalbin Kadar Yakın (Albüm, TMC Müzik, 12.02.2008)

1. İhtimal - 04:00 (Söz & Müzik: Edis İlhan)
2. Yıldızlardayım - 03:45 (Söz & Müzik: Uğur Arslantürkoğlu)
3. Kapatma Gözlerini (feat. Ramiz) - 03:39 (Söz & Müzik: Uğur Arslantürkoğlu)
4. Bir Yer Var Mı - 04:21 (Söz & Müzik: Edis İlhan)
5. Sırılsıklam - 03:33 (Söz & Müzik: Uğur Arslantürkoğlu)
6. Aşklar Da Yorulur - 03:34 (Söz & Müzik: Murat Arslantürkoğlu)
7. Dur Gitme - 03:25 (Söz & Müzik: Edis İlhan)
8. Değer Mi (feat. Ramiz) - 04:17 (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
9. Geceler Sevenler İçindir - 03:35 (Söz & Müzik: Cüneyt Akgün)
10.Bir Daha Dönme - 03:29 (Söz & Müzik: Edis İlhan)
11.Olmuyor - 03:43 (Söz & Müzik: Edis İlhan)
12.Masal - 03:03 (Söz & Müzik: Bülent E.Albayrak)
13.Sen Gidince - 04:10 (Söz & Müzik: Uğur Arslantürkoğlu)


Aşkı Hisset / Joy Türk (Albüm, PMD Müzik, 21.02.2008)

9- Nerdesin - Gece Yolcuları

2009
Made In Turkey 4 by Gülbahar Kültür [Albüm, Lola's World Records CLS01712, 03.03.2009]

16.Gece Yolcuları – Değer Mi?

2010

1- Bir Bilsen - 03:58 (Söz & Müzik: Edis İlhan)
2- Dönülmüyor - 04:22 (Söz & Müzik: Uğur Arslantürkoğlu)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com

2011
12 Düet / Nilüfer (CD Albüm, DMS, 03.02.2011)

5- Haram Geceler (Seslendiren: Nilüfer & Gece Yolcuları)

Kavun Cover (Derleme Albüm, TMC Müzik, 08.04.2011)

5- Seninle Bir Dakida - Gece Yolcuları

12 Düet / Nilüfer (LP [Plak] Albüm, DMS, 20.07.2011)

A Yüzü:
5- Haram Geceler (Seslendiren: Nilüfer & Gece Yolcuları)

2013
3'lü Albüm Takım Kıraç: Kayıp Şehir & Gece Yolcuları 2 & Yavuz Çetin: Satılık (3'lü Albüm Takım, TMC Müzik, 28.01.2013)

CD 1: Kıraç / Kayıp Şehir
CD 2: Gece Yolcuları 2
1. Nerdesin - 03:52
2. Seninle Bir Dakika - 05:00
3. Hüzün - 04:13
4. Gökler Ağlıyor - 04:34
5. Boşver - 03:17
6. Of - 04:50
7. Ayrılığın Sonrası - 04:58
8. Aşka İhtiyacım Yok - 04:04
9. Düşes - 04:29
10.Bitmedi - 03:40
11.Rüya - 03:28
12.Aşk Birşeydir - 03:22
CD 3: Yavuz Çetin / Satılık

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)

Neden (Albüm, EMI /Kent Müzik, 26.02.2013)

1- Neden
2- Meyhaneler Sen
3- Zaman Geçse de
4- Bana Her Yer Kolların
5- Geceyi Örttüm Üstüne
6- Yarım ve Yalnız
7- Affedecek misin?
8- Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar
9- Aldatıldık Arkadaş


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Gece Yolcuları (Unut Beni) (Dijital Albüm, EMI / Kent, 18.04.2013)

1- Unut Beni - 04:02
2- Teker Teker - 03:02
3- Seviyorsun - 03:02
4- Lanet Olsun - 03:07
5- Allahım - 04:07
6- Zevk Hastası - 03:12
7- Yaban Gülü - 04:50
8- Köpekler Gibi - 04:40
9- Ölum de Var - 04:47

Dijital Satış Noktaları:
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com
www.napster.com

2016
50.Yıl - Bir Kuşaktan Bir Kuşağa (Albüm, İda & Seyhan Müzik, 10.11.2016)

25.Böyledir Bizim Sevdamız - Gece Yolcuları

2017
Unut Beni (From “Aç Kapıyı Çok Fenayım”) (Single, EMI - Kent, 14.04.2017)

1- Unut Beni (From “Aç Kapıyı Çok Fenayım”)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com

12 Düet / Nilüfer (Yeni Basiım LP [Plak] Albüm, DMC, 20.12.2017)

A Yüzü:
5- Haram Geceler (Seslendiren: Nilüfer & Gece Yolcuları)

Yalan (Single, PDND Müzik, 21.12.2017)

1- Yalan - 03:36


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

2018
Kalbin Kadar Yakın ([LP] Plak Albüm, TMC Film Müzik, 28.12.2018)
(12.02.2008 tarihinde çıkarılan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1- İhtimal
2- Yıldızlardayım
3- Kapatma Gözlerini
4- Bir Yer Var Mı ?
5- Sırılsıklam
6- Aşklar da Yorulur
B Yüzü:
1- Dur Gitme
2- Değer mi?
3- Geceler Sevenler İçindir
4- Bir Daha Dönme
5- Olmuyor
6- Masal
7- Sen Gidince

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.ozhizo.com
www.goldplak.com
www.plakveben.com

2019
Pişmanım (Single, Alfa7, 15.03.2019)

1- Pişmanım


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Gece Yolcuları (LP[=Longplay] Plak Albüm, Universal Müzik, 13.06.2019)
(Gece Yolcuları (Unut Beni) adıyla EMI / Kent tarafından çıkarılan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI]=

A Yüzü:
1. Unut Beni - 4:03
2. Teker Teker - 3:03
3. Seviyorsun - 3:04
4. Lanet Olsun - 3:11
5. Allah’ım - 4:08
B Yüzü:
1. Zevk Hastası - 3:13
2. Yaban Gülü - 4:51
3. Köpekler Gibi - 3:39
4. Ölüm de Var - 4:48

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.bpazar.com

2021
Kal Benim İçin (Akustik Cover) (Single, İkmMedya, 14.04.2021)

1- Kal Benim İçin (Akustik Cover) - 03:02

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kal Benim İçin (Akustik Versiyon) (Single, İkmMedya, 14.04.2021)

1- Kal Benim İçin (Akustik Versiyon) - 03:02

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
4 Eylül Sivas Kongresi Anısına 101.Yıl Albümü (Live) (Albüm, Sivas Kültür Sanat, 26.12.2022)
Büyütmek için T ıklay ın
3. Ötme Bülbül Ötme / Gece Yolcuları - 03:02

Ötme Bülbül Ötme (Single, Sivas Kültür Sanat, 26.12.2022)

1- Ötme Bülbül Ötme / Gece Yolcuları - 03:02Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

2023
Unut Beni (Akustik) (Single, EMI - Kent, 18.08.2023)

1- Unut Beni (Akustik) - 04:50Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Ölüm de Var (feat. Safiye) [Akustik] (Single, EMI - Kent, 01.09.2023)

1- Ölüm de Var (Akustik) - 04:29Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Affedecek misin? (Akustik) (Single, EMI - Kent, 15.09.2023)

1- Affedecek misin? (Akustik) - 04:52

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/pages/Istanbul-Turkey/Gece-Yolculari
Resmi Twitter Adresi:
twitter.com/geceyolculari
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/geceyolculari
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/@GeceYolculariOfficial
Resmi SoundCloud Adresi:
soundcloud.com/geceyolculariofficial
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/geceyolculari
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (6712 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag