Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

SATILIK EMLAK İLANLARI


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 280 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 280
Üye: 0
Toplam: 280

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 104,218,806
  • Bugün: 28,347
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Oct 20, 2021
  • 09:23 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Gökcan Sanlıman
Bookmark and Share
    Geri Dön   (10824 okuma)

Gökcan Sanlıman
GÖKCAN SANLIMAN
FOTO GALERİ
22 Aralık 1985 İstanbul doğumlu Gökcan Sanlıman,orta ve lise öğrenimini İtalyan Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2009 yılında Bilgi Üniversitesi ‘Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi’ bölümünden mezun oldu. Halen Bilgi Üniversites’nde ‘Kültür Yönetimi’ bölümünde master eğitimini sürdürmektedir.

Müziğe önce gitar çalarak başladı, sonra şarkı söylemeyi daha çok sevdiğini anladı ve sahneye çıkmaya başladı. Yaptığı besteler ve sahne performansları ile kendi dinleyici kitlesini oluşturdu.

Gökcan Sanlıman, Türkiye’nin ilk İngilizce şarkılarından oluşan cover albümü çıkardı. Yaptığı besteler ve sahne performansları ile kendi dinleyici kitlesini oluşturan Gökcan Sanlıman, beklenen ilk albümünü Avrupa Müzik markasıyla yayınlıyor. Her biri klasikleşmiş yabancı şarkılardan oluşan “Yesterday”, Türkiye’de kaydedilmiş ilk yabancı cover albüm olma özelliğini taşıyor.

Cengiz Erdem ve Deniz Erdem’in prodüktörlüğünde hazırlanan çalışmanın müzik yönetmenliğini Selim Öztürk ve Burak Karataş üstlendi. 10 şarkıdan oluşan albüm adını, The Beatles grubuyla özdeşleşmiş “Yesterday” şarkısından aldı.

“Yesterday”, Türkiye’de kaydedilen ilk yabancı cover albüm olmanın yanı sıra Göksel, Şebnem Ferah ve Teoman gibi Türkiye’nin önemli müzisyenleri bu albüme destek verdi. “Goodbye My Love” şarkısında Göksel, “I Want To Break Free” şarkısında Şebnem Ferah (vokal), Prison Song şarkısında Teoman düetleri ile Gökcan Sanlıman’a eşlik ettiler.

Albümün ilk video klibi söz ve müziği Paul Simon’a ait olup Simon & Garfunkel yorumuyla efsaneleşen “The Sound Of Silence” adlı şarkıya Paris’te çekildi. Kemal Başbuğ yönetmenliğinde iki gün süren çekimler bir otel odasında başlayıp, Paris sokaklarında tamamlandı.

Gökcan Sanlıman’dan Yeni Albüm!

Türkiye’nin ilk İngilizce şarkılarından oluşan cover albümü “Yesterday” ile bir anda dikkatleri üzerine çeken müzik dünyasının genç yeteneği Gökcan Sanlıman, Teoman prodüktörlüğünde hazırladığı yeni albümü ‘Soğuk Temmuz’u müzikseverlerle buluşturuyor.

2010 yılının Mayıs ayında, birbirinden önemli bestecilerin şarkılarını “Yesterday” adlı albümünde tekrar yorumlayan Gökcan Sanlıman dünya müziğine damgasını vuran şarkıların ardından şimdi de yeni albümü ‘Soğuk Temmuz’la kendi şarkılarını müzikseverlerle buluşturuyor.

Teoman prodüktörlüğünde hazırlanan albümün süpervizörlüğünü Haluk Kurosman, aranjörlüğünü ise Noyan Erdal ve Gökcan Sanlıman birlikte üstlendi. 10 şarkıdan oluşan albümde söz ve müziklerin tamamı Gökcan Sanlıman’a ait.

Albümün ilk video klibi yönetmen Evren Gülçığ tarafından albümle aynı adı taşıyan “Soğuk Temmuz” isimli parçaya çekildi. Albümün styling ve fotoğrafları ise Cem Talu’ya ait.
(Kaynak: www.ttnetmuzik.com.tr - 06.12.2012)

Gökcan Sanlıman’dan Film Gibi Klip: ‘Şerefine’

Gökcan Sanlıman’ın ‘Soğuk Temmuz’ albümünün ikinci video klibi “Şerefine” isimli şarkıya çekildi.

Klipte Gökcan Sanlıman’ın tanık olduğu, İstanbul’da hayat bulan farklı karakterlerin hikayeleri, sanatçının yorumuyla kameraya yansıyor. Film tadındaki klip şarkısının söz ve müziği Gökcan Sanlıman’ın kendisine ait.

Ülkemizin önemli reklam yönetmenlerinden Bertan Başaran tarafından çekilen klipte 60 kişilik büyük bir prodüksiyon ve cast ekibi yer aldı.

16 saatte gerçekleşen klibin çekimleri Asmalımescit ve Karaköy sokakları ile burada bulunan Büyük Londra Oteli, Mini Müzikhol, Sait Bey Han terası gibi çeşitli tarihi mekanlarda gerçekleşti.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 26.09.2013)

Gökcan Sanlıman’dan Yeni Klip: “Serseri Kalp”

Gökcan Sanlıman’ın “Soğuk Temmuz” albümünün üçüncü video klibi “Serseri Kalp” isimli şarkıya geldi.

Gökcan Sanlıman’ın yıl boyunca gerçekleşen sahne performansları ve üniversite konserlerinden özenle seçilerek hazırlanan video klibe, sanatçının konser hazırlıkları ve prova görüntüleri de ayrı bir renk kattı.

Söz ve müziği Gökcan Sanlıman’a ait olan şarkıya çekilen klibin yönetmenliğini Yusuf Ozan Kopçuk ve Emre Birincioğlu üstlendi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 13.02.2014)

Gökcan Sanlıman’dan “Yaşım Tutmuyor Mutluluğa”

Kendi yazdığı şarkıları, kendine has yorumu ve bugüne kadar yayınladığı 2 albümü ile müzik sektöründe özel bir yere sahip olduğunu kanıtlayan Gökcan Sanlıman, Haluk Kurosman prodüktörlüğünde kaydettiği ağırlıklı olarak slow şarkılardan oluşan iddialı bir albümle baharı karşılıyor: “Yaşım Tutmuyor Mutluluğa”

2010 yılında yayınladığı “Yesterday” albümünde yabancı klasikleri kendi yorumuyla seslendiren Gökcan Sanlıman, sonrasında 2012 yılında tamamı yeni şarkılardan oluşan ikinci stüdyo albümü “Soğuk Temmuz” ile dikkat çekti.

Avrupa Müzik markasıyla Şubat ayının son haftası yayınlanacak “Yaşım Tutmuyor Mutluluğa” toplam 9 şarkıdan oluşuyor. Sözler; Gökcan Sanlıman ve Haluk Kurosman ortak çalışması. Bu yılın en önemli hit’lerinden biri olmaya aday “Yaşım Tutmuyor Mutluluğa”nın çıkış şarkısı olarak seçildiği albümün kayıtları ve şarkı yazım aşaması toplam 15 ay sürdü.

Albümde klasik rock müzik enstrümanlarının yanı sıra grup yaylılar, keman, cello, ud gibi enstrümanlar kullanıldı. Albüm; müzikal atmosfer olarak bir yandan modern, diğer yandan Türk müziğine ait sıcak tınıları başarıyla harmanlıyor. Müzik, kimi zaman karamsar, kimi zaman dalga geçen, kimi zaman da kafa tutan hikayelere fon müziği oluyor.

Sanlıman, yalnızlığı anlattığı, savunduğu, “son”lardan “başlangıçlar” yarattığı bu çok özel çalışmasıyla, hayattaki türlü sıkıntılara kafa tutuyor. Dinleyicilere dert ortağı olmayı amaçlayan bu albüm, Sanlıman’ın müziğine yepyeni formlar kazandırıyor.

Gökcan Sanlıman’ın “Yaşım Tutmuyor Mutluluğa” albümü Avrupa Müzik markası ile tüm müzik marketlerde.
(Albüm açıklaması)

Yeni Nesil Rock Star...

Türkçe sözlü rock müziğin son dönemdeki en sevilen temsilcilerinden Gökcan Sanlıman, geçen yıl çıkardığı albümünün en çok istek alan şarkılarından “Biz ki Sonları Severiz” şarkısına klip çekti.

Genç hayranları arasında şarkılarıyla olduğu kadar yakışıklılığıyla da büyük övgü toplayan Sanlıman, oyunculuğa da sıcak baktığını söylüyor.

Kendi yazdığı şarkıları ve kendine has yorumuyla yeni neslin gözde sesi haline gelen Gökcan Sanlıman, sözü ve müziğini Haluk Kurosman ile birlikte yaptığı şarkısı ‘Biz Ki Sonları Severiz’e geçtiğimiz hafta klip çekti.

Geçtiğimiz yıl çıkardığı “Yaşım Tutmuyor Mutluluğa” albümünün üçüncü klibi olan çalışmanın yönetmenliğini Mustafa Özen üstlendi. Sinema filmi kalitesindeki görüntüleriyle dikkat çeken klibin iç mekan çekimleri Asmalımescit’te tarihi bir binada, dış çekimler ise Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşti. 30 kişilik bir ekibin 2 günde çektiği klipte Gökcan Sanlıman’a 2014 Avustralya Güzeli Sophia Totzauer eşlik etti.

Avrupa Müzik etiketiyle yayınlanan “Yaşım Tutmuyor Mutluluğa”, toplam 9 şarkıdan oluşuyor. Sanlıman, yalnızlığı anlattığı, savunduğu, “son’lardan başlangıçlar” yarattığı bu çok özel çalışmasıyla, hayattaki türlü sıkıntılara dikkat çekiyor. Dinleyicilere dert ortağı olmayı amaçlayan bu albüm, Sanlıman’ın müziğine yepyeni formlar kazandırıyor.

Şarkılarıyla olduğu kadar yakışıklılığıyla da büyük bir hayran kitlesinin sahibi olan Gökcan Sanlıman, gelen oyunculuk tekliflerini de değerlendireceğini söylüyor. Oyunculuk eğitimini atölye çalışmaları ve oyuncu koçu Deniz Erdem’den aldığı özel derslerle destekleyen Sanlıman, oyuncu olarak da sevenleriyle buluşmayı çok istediğini belirtiyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 15.02.2017)

Gökcan Sanlıman, “Pazartesi” İsimli Sevilen Şarkısına Klip Çekti!

Sevilen şarkılarını kliplendirmeye devam eden Gökcan Sanlıman, “Pazartesi” isimli şarkısının video klibini 13 Kasım Pazartesi günü dinleyicileriyle buluşturdu.

2016 yılında yayımladığı “Yaşım Tutmuyor Mutluluğa” albümündeki “Yaşım Tutmuyor Mutluluğa”, “Her Akşamüstü” ve “Biz ki Sonları Severiz”i kliplendiren sanatçı, 4. klip şarkısı olarak “Pazartesi”yi seçti.

Sanlıman, sözü ve müziği kendisine ait şarkısını Mustafa Özen yönetmenliğinde kliplendirdi.

Gökcan Sanlıman’ın, Silivri’de gerçekleştirilen klip çekimleri bir günde tamamlandı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 15.11.2017)

Gökcan Sanlıman’dan Yeni Şarkı, Yeni Klip: “Akşam Güneşi”

Pop-rock müziğin genç ve sevilen isimlerinden Gökcan Sanlıman, Avrupa Müzik etiketi ile yayımladığı yepyeni çalışması ‘Akşam Güneşi’ni kliplendirdi.

Beykoz’a bağlı İshaklı kasabasında çekilen video klibin yönetmenliğini moda dünyasının fotoğrafçılarından, aynı zamanda Gökcan Sanlıman’ın Bilgi Üniversitesi’nden arkadaşı Deniz Özgün üstlendi. Klibin görüntü yönetmenliğini ise birçok uluslararası ödül töreninde adaylık elde eden sinema filmi Mustang’in görüntü yönetmeni Ersin Gök yaptı. Samimi görüntülerden oluşan klipte Gökcan Sanlıman’a genç oyuncu Eylül Su Sapan eşlik etti.

Bir yandan yaz konserlerini sürdüren genç sanatçı, aynı zamanda sonbaharda yayımlayacağı yeni albümünün stüdyo kayıtlarına da devam ediyor. Gökcan Sanlıman, büyük titizlikle hazırladığı yeni teklisi için “Bu yazın en iddialı şarkısı ‘Akşam Güneşi’ olacak.” diyerek dinleyicilerini dansa davet ediyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 01.06.2018)

Gökcan Sanlıman’dan Yeni Single: “Yeter”

Son yılların en üretken isimlerinden Gökcan Sanlıman, Avrupa Müzik markasıyla yayınladığı “Yeter” isimli yeni single’ını dinleyicilerle buluşturdu.

Son yılların en üretken isimlerinden Gökcan Sanlıman, Avrupa Müzik markasıyla yayınladığı “Yeter” isimli yeni single’ını dinleyicilerle buluşturdu.

Gökcan Sanlıman, yeni single’ı ‘Yeter’in söz ve müziğini kendisi yazdı. Şarkının düzenlemesini Sanlıman ile birlikte Safa Hendem ve Mehmet Cem Ünal üstlendi.

Yaz boyunca Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenmiş olan festival ve konserler gerçekleştirdiği başarılı performanslar ile adından söz ettiren genç müzisyen, albüm çalışmalarına da tüm hızıyla devam ettiğini açıkladı.
(Kaynak: www.sozcu.com.tr - 22.11.2019)

Gökcan Sanlıman’dan Efsane “Üç Kalp” Şarkısıina a Bambaşka Yorum!

Gökcan Sanlıman; sözleri popüler müziğimize damgasını vurmuş unutulmaz ismi Fecri Ebcioğlu’na ait ‘Üç Kalp’i kendine has, bir o kadar romantik ve oldukça içten bambaşka bir yorumla seslendirdi.

Pop rock müziğin başarılı ve karizmatik temsilcisi Gökcan Sanlıman; sözleri Fecri Ebcioğlu’na ait ‘Üç Kalp’i içten bambaşka bir yorumla seslendirdi.

Şarkının düzenlemesi başarılı aranjör Alper Atakan imzalı.

“Üç Kalp” 17 Nisan Cuma günü Avrupa Müzik markası ile tüm dijital platformlar ve radyolarda yerini aldı.

Şarkının Deniz Özgün imzası taşıyan siyah beyaz klibi, müzisyeni en doğal, samimi ve mesafesiz haliyle gözler önüne seriyor.

Yeni single’ın kapak çalışmasını ise Esen Demirci üstlendi.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 17.04.2020)

Gökcan Sanlıman’dan “Olsun Sevgilim”

Pop rock müziğin başarılı temsilcilerinden sanatçı Gökcan Sanlıman, 4. stüdyo albümü öncesi albümün habercisi olan “Olsun Sevgilim” adlı şarkısını dinleyicilerle buluşturuyor.

Sözü ve müziği Gökcan Sanlıman’a ait olan “Olsun Sevgilim” şarkısının düzenlemesinde Alex Tsyntsaru imzası bulunuyor.

Yaylı enstrümanlar ve piyano ile uyum içerisinde yakaladığı vokal performansıyla etkileyici bir ahenk yakalayan sanatçı, sevenlerini derin bir yolculuğa çıkarıyor.

Uzun zamandır albüm hazırlıklarını sürdüren ve titizlikle çalışan Gökcan Sanlıman’ın, albüm öncesi son single’ı olan “Olsun Sevgilim” şarkısının klibi Deniz Özgün yönetmenliğinde çekildi.

Klibinde piyano çalan Gökcan Sanlıman’a etkileyici bir dans koreografisi eşliğinde iki dansçı duygusal görüntüler ile eşlik ediyor.

Çalışmasında aşkı piyanonun başında yalın bir şekilde anlattığını ifade eden başarılı sanatçı duygularını: “‘Olsun Sevgilim’ piyanoda bestelediğim ve sade olmasını istemem nedeniyle aranjmanında da olabildiğince çabasız ve net davrandığım bir şarkı oldu. Duygularımı beni dinleyenlere ?bir piyano ve hüzünlü yaylılar eşliğinde, onlarla dertleşir gibi anlatmak istedim.” şeklinde ifade ediyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 23.10.2020)

Diskografi:
2010
Yesterday (Albüm, Avrupa Müzik, 30.04.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Wild World (CAT STEVENS) (Söz & Müzik: Cat Stevens)
2- Boat On The River (STYX) (Söz & Müzik: Show Tommy R)
3- Goodbye My Love Goodbye (DEMMIS ROUSSOS) (Düet: GÖKSEL) (Söz & Müzik: Mario Panos & Klaus Munro)
4- The Sound Of Silence (SIMON & GARFUNKEL) (Söz & Müzik: Paul Simon)
5- Hotel California (EAGLES) (Söz & Müzik: Don Henley & Glenn Frey & Don Felder)
6- I Want To Break Free (QUEEN) (Vokal: ŞEBNEM FERAH) (Söz & Müzik: John Deacon)
7- Rain (JOSE FELICIANO) (Söz & Müzik: Jose Feliciano)
8- Wonderfull Life (BLACK) (Söz & Müzik: Colin Vearncombe)
9- Prison Song (GRAHAM NASH) (Düet: TEOMAN) (Söz & Müzik: Graham Nash)
10-Yesterday (THE BEATLES) (Söz & Müzik: Jonn Lennon & Paul McCartney)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

2012
Soğuk Temmuz (Single, Avrupa Müzik, 06.12.2012)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Soğuk Temmuz (Söz ve Müzik: Gökcan Sanlıman)


Soğuk Temmuz (Albüm, Avrupa Müzik, 12.12.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Mutlu Yollara
2. Soğuk Temmuz Soğuk Temmuz (Söz ve Müzik: Gökcan Sanlıman)
3. Serseri Kalp
4. Nasıl İstersen Öyle Olsun
5. Açık Saçık Yaramazlık
6. Ayşe
7. Öp De Geçsin
8. Hayrola
9. Uyku Tutmadı
10.Şerefine
(Tüm şarkılarda Söz ve Müzik: Gökcan Sanlıman)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.emusic.com

2014
Yakışmaz Bana / Mavi (feat.Gökcan Sanlıman) (Dijital Single, DMC, 24.01.2014)

1- Yakışmaz Bana (ft.Gökcan Sanlıman) - 04:34

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
www.emusic.com

2016
Yaşım Tutmuyor Mutluluğa (Albüm, Avrupa Müzik, 26.02.2016)

1. Biz ki Sonları Severiz - 04:30
2. Yaşım Tutmuyor Mutluluğa - 04:40
3. Affedersin - 04:49
4. Her Akşamüstü - 03:18
5. Sözün Bittiği Yerdeyim - 05:15
6. Bundan Güzel Son mu Var? - 04:53
7. Pazartesi - 04:27
8. Kaybedecek Neyim Kaldı? - 04:37
9. Acıyorum - 04:08


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.pandamuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
Bundan Güzel Son mu Var? (Remiks) (Single, Avrupa Müzik, xx.05.2017)

1- Bundan Güzel Son mu Var? (Remiks) - 03:51


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Merhaba Gençler 2018 [Saygı Albümü] (Tribute Albüm, DMC, 08.02.2018)

11.Gökcan Sanlıman – Sakın Dönme

Akşam Güneşi (Single, Avrupa Müzik, 18.05.2018)

1- Akşam Güneşi


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.deezer.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Akşam Güneşi (Remix By Emrah Göktaş) (Single, Avrupa Müzik, 05.10.2018)

1- Akşam Güneşi (Emrah Göktaş Club Mix)
2- Akşam Güneşi (Emrah Göktaş Radio Mix)
3- Akşam Güneşi (Official Live Video)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Aramızda (Single, Avrupa Müzik, 25.07.2019)

1- Aramızda - 03:17


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aramızda (Remixed By Dogac) (Single, Avrupa Müzik, 01.10.2019)

1- Aramızda (Remixed By Dogac) - 03:40


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yeter (Single, Avrupa Müzik, 22.11.2019)

1- Yeter - 03:19


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Üç Kalp (Single, Avrupa Müzik, 17.04.2020)

1- Üç Kalp - 03:13Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Olsun Sevgilim (Single, Hokus Pokus / Avrupa Müzik, 23.10.2020)

1- - 04:04

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Kaçtı Sözcüklerim / İpek Deniz ft. Gökcan Sanlıman (Single, Hokus Pokus / Avrupa Müzik, 04.06.2021)

1- Kaçtı Sözcüklerim - 03:37

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bir Dokun Bin Aşk İşit (Single, Hokus Pokus / Bayhan Müzik, 01.10.2021)

1- Bir Dokun Bin Aşk İşit

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bir Dokun Bin Aşk İşit (Single, Hokus Pokus / Bayhan Müzik, 01.10.2021)

1- Bir Dokun Bin Aşk İşit

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Loş Bir Sokakta (Albüm, Hokus Pokus / Bayhan Müzik, 03.12.2021)

1- Bir Dokun Bin Aşk İşit
2- Bi T-Shirt Bi Kot
3- Gece Yarısı Benim Adım
4- Öp Beni
5- Öptüm O Zaman
6- Aşkından Kalmayım
7- Notunu Verdim
8- Bir Şeyler Eksik Bu Şarkıda

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
Resmi Web Site Adresi:
www.gokcansanliman.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/gokcansanliman
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/Gokcansanliman
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/gokcansanlimancom
Resmi Dailymotion Kanal Adresi:
www.dailymotion.com/gokcansanliman
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (10824 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag