Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 25.06.2022

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 434 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 434
Üye: 0
Toplam: 434

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 113,727,546
  • Bugün: 11,885
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jun 25, 2022
  • 04:25 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Hakan Altun
Bookmark and Share
    Geri Dön   (13636 okuma)


ETKİNLİK: ·25-06-2022    Hakan Altun -> Kuruçeşme Açıkhava, İstanbul

Sanatçı: Hakan Altun
HAKAN ALTUN
FOTO GALERİ
Hafız Zeki Altun’un torunu olan, tam adıyla Hakan Recep Altun, 13 Ağustos 1972 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlkokulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’na girdi. Orta, lise ve yüksek öğrenimi aynı okulda tamamladı. İTܒde master yaptı.

1992 senesinde aynı zamanda okul arkadaşı da olan Aykut ile ikili olarak çalışmaya başladılar. Daha sonra 1993’te bu ikiliye Elif Karlı’nın katılmasıyla Aykut-Hakan-Elif olarak Arif Susam’ın kadrosunda program yapmaya başladılar.

1994’te Edirne Devlet Türk Müziği Toğluluğu’nda ud çaldı.

Daha sonra Elif Karlı’nın ayrılmasıyla yine konservatuardan arkadaşları olan Ayşe’yi aralarına alarak 1994 yılında Aykut-Hakan-Ayşe adlı grubu kurdular.

TRT’de katıldıkları bir programda Mustafa Yolaşan’ın “size kısaca A.H.A demek güzel olur” demesiyle grup çoğu zaman kısaca A.H.A olarak anıldı.

1995 yılında Şahin Özer’in prodüktörlüğünde “Uymadı Güzelim” adlı ilk albümlerini çıkartan grup bu albümdeki “Çilli Bom” şarkısına çektikleri video klipte o zamanlar Türkiye’nin en popüler futbolcularını oynatarak büyük ses getirdi.

1997 yılında “Günahı Boynuma” isimli ikinci albümlerini de çıkartarak müzik piyasasındaki yerlerini daha da sağlamlaştırdılar. Bu albümde de “Memleketim” adlı şarkılarına “Çilli Bom” klibinde çeşitli sebeplerle oynayamayan sporcularla birlikte bir klip çekerek bir ilke daha imza attılar.

Aykut ile birlikte askere gitme kararı aldılar. 1998 yılında askere giden ikili bu sırada ayrılma kararı aldılar.

1999 yılında “Hakan (Hani Bekleyecektin)” isimli ilk solo albümünü çıkardı.

Hakan Altun, Cengiz Kurtoğlu, Bülent Serttaş, Hande Yener, Sinan Zorbey, Kibariye, Muazzez Ersoy, Ufuk Yıldırım, Elif karlı, Alişan, Soner Arıca gibi ünlü sanatçılara eserlerini verdi.

Eğlence dünyasında albüm performansını sahneye yansıtan ender sanatçılardan biri olan Hakan Altun, yeni albümü ile birlikte sahne çalışmalarına yine yoğun bir şekilde devam ediyor.

İki senelik bir aranın ardından Hakan Altun yepyeni albümü “Senden Sonrası” ile yeniden bizlerle… Hakan Altun ve Yıldız Tilbe’nin muhteşem yorumlarıyla yılın düeti olacak, “Ruh İkizi” ise albümün çıkış parçası!

“Yaşadıklarımdır anlatmaya çalıştığım” diyerek, aşka dair yaşadığımız bütün duyguların tercümanı oldu. O’nun şarkılarıyla yaşadık tüm aşklarımızı, tüm ayrılıklarımızı… O aşk adamı oldu dillerde… O aşk şarkılarının vazgeçilmezi oldu gönlümüzde…

İki senelik bir aranın ardından sonra Hakan Altun yepyeni albümü “Senden Sonrası” ile yeniden bizlerle…

Albümde yine yıllarca müzik severlerin dilinden düşmeyecek, yaşanmış ve yaşanacak aşklara perde aralayacak yepyeni şarkılar yer alıyor. Hakan Altun ve Yıldız Tilbe’nin muhteşem yorumlarıyla yılın düeti olacak “Ruh İkizi” aynı zamanda albümün çıkış şarkısı.

“Sevseydin”, “Susma”, “Duy Beni”, “Aşkım Yalan Ellerde”, “Ben Zaten Ölmüştüm” gibi yepyeni şarkıların yanı sıra; geçmiş yıllarda Müslüm Gürses’ten dinlediğimiz, “Hepsi Sana Benziyor”, Ufuk Yıldırım’ın söylediği, “Yaz Bana” gibi tanınmış şarkılar, Hakan Altun yorumuyla “Senden Sonrası” albümünde yerini aldı.

HAK Production Stüdyosu’nda hazırlanan, prodüktörlüğünü Hakan Altun’un, müzik direktörlüğünü ise Aydın Kara’nın yaptığı, “Senden Sonrası” sanatçının 10.albümü.

Albümün çıkış şarkısı “Ruh İkizi”ne Tülay İbak imzasıyla kısa film tadında bir klip de çekildi. Albüm fotoğrafları ise ünlü fotoğrafçı Koray Kasap’a ait.

Hakan Altun’dan Ramazan Öncesi Anlamlı Albüm!

Hakan Altun’un müzikal hayatında, dedesi Zeki Altun çok önemli bir yere sahiptir. Dedesi Zeki Altun aldığı eğitim itibariyle Klasik Türk Musikisi ve Türk Din Musikisi icrasında başarılı olduğu gibi, çok iyi bir bestekârdır.

Hakan Altun, dedesi sayesinde tasavvuf müziği ve udla tanışmıştır. Dedesinin teşvikiyle udla tanışan Hakan Altun, 11 yaşında Türk Musiki Devlet Konservatuara girmiş ve o günden sonra udu hiç bırakmamıştır.

Dedesi hayatta iken Hakan Altun, dedesinin ilahilerini okuyacağına dair bir söz vermiştir. Yıllar önce verdiği sözü yerine getiren Hakan Altun ‘‘Dedemin İlahileri’’ albümünde, dedesi Zeki Altun’un ruhundan çıkan on ilahi eser okuyor. Zeki Altun hayatta iken kayıt altına alınmış “N’eyleyeyim Dünyayı” ilahisini, Zeki Altun ve Hakan Altun’dan dinleyeceğiz. İlahi albüm projesinde Hakan Altun’ a, Sami Özer ve Hamdi Bilgi gazelleriyle eşlik ettiler.

“Dedemin İlahileri” albüm projesinde müzik direktörlüğüne Aydın Kara üstlendi. Kaya Stüdyolarında hazırlanan albüm kayıtlarında: Hakan Altun- Ud / Ali Tüfekçi – Ney / Furkan Bilgi – Klasik Kemençe / Furkan Resuloğlu – Tambur / Mehmet Çeliksu – Kanun / Şaban Gölge – Keman / Özer Arkun – Çello / Suat Orhan, Mehmet Akatay – Ritimlerde yer aldılar.

Hakan Altun Yeni Şarkısını Görücüye Çıkardı!

Hakan Altun, Ekim sonu çıkacak olan albümü için stüdyoya girdi.

Yeni albümümde yer alacak olan “Dayan Be Gönlüm” şarkısını hayranlarıyla paylaştı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.yurtgundemi.com / istanbulvatangazetesi.com / www.mansettv.com - 02.09.2014)

Hakan Altun “Yıkıla Yıkıla” Geliyor!

Aşka dair yaşadığımız bütün duyguların tercümanı olan Hakan Altun, “Yıkıla Yıkıla” şarkısına klip çekti.

Altun, yaz aylarında Poll Production etiketi ile çıkardığı albümü “Aşk Lütfen Gel” ile bu defa aşkı arayan insanların tercümanı oldu.

Hakan Altun, diğer albümlerinde sürdürdüğü geleneği bu albümde de bozmayarak yine bir Müslüm Gürses şarkısı seslendirdi. Sözü Yılmaz Uzun, müziği Bayram Şenpınar’a ait olan ve daha önce Müslüm Gürses’in unutulmaz yorumuyla dinlediğimiz ‘Yıkıla Yıkıla’ şarkısına yer veren Altun, albümün ikinci video klibini bu şarkıya çekti.

(Kaynak: www.magazinkolik.com - 13.01.2016)

Hakan Altun Aşkı Kliplerde Yaşıyor!

Aşka dair yaşadığımız bütün duyguların sözcüsü olan Hakan Altun, ‘Aşk Bahçemsin’ şarkısını kliplendirdi.

Hakan Altun, geçtiğimiz yıl Poll Production etiketi ile çıkardığı ‘Aşk Lütfen Gel’ albümünden sözü kendisine, müziği Ufuk Yıldırım’a ait olan ‘Aşk Bahçemsin’ isimli şarkısını kliplendirdi. Şarkının aranjesi Hakan Yelbiz ve Yaman Hadi imzalı.

Hakan Altun albümlerinin müzik direktörlüğünü yapan, aranjör, besteci Aydın Kara’nın yönetmenliğinde çekilen klipte, Altun’a sunucu Zeynep Ece Akengin eşlik etti.

İlk defa sosyal medyada kullanılan canlı yayın uygulaması bir klibe taşındı. Albümün üçüncü klibi olan ‘Aşk Bahçemsin’ Bodrum’da çekildi.

Klibin görüntü yönetmenliğini Kayhan Ok, stylingini Funda Şahin yaptı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 13.01.2016)

Hakan Altun’dan Yeni Albüm ‘Konu: Aşk’

‘Yaşadıklarımdır anlatmaya çalıştığım’ diyerek, aşka dair yaşadığımız bütün duyguların tercümanı oldu yıllardır. O’nun şarkılarıyla yaşadık aşklarımızı, ayrılıklarımızı? O aşk adamı oldu dillerde? O aşk şarkılarının vazgeçilmezi oldu gönlümüzde?

İki senelik bir aranın ardından Hakan Altun yeni albümü ‘Konu: AŞK’ ile yeniden bizlerle. Albümde yine yıllarca müzik severlerin dilinden düşmeyecek şarkılar yer alıyor.

Albümde beş şarkının sözü ve müziği Hakan Altun’a ait olup, diğer şarkıların söz, müzik ve aranjerleri Hakkı Yalçın, Ceyhun Çelikten, Ercan Saatçi, Ayla Çelik, Derya Bedavacı, Yaman Hadi, Gökhan Varol, Metehan Köseoğlu ve Aydın Kara gibi birbirinden değerli isimlerin imzasını taşıyor.

Yapımcılığını Polat Yağcı’nın, prodüktörlüğünü Hakan Altun’un, müzik direktörlüğünü ise Aydın Kara’nın üstlendiği ‘Konu:Aşk’ albümü sanatçının on ikinci albümü.

Albümün ilk çıkış şarkısı olan ‘Gidemezsin’e Tülay İbak imzasıyla kısa film tadında bir klip çekildi. Hakan Altun, ‘Konu:Aşk’ albümü Poll Production etiketiyle 18 Mayıs Perşembe günü tüm müzik marketlerde ve dijital kanallarda!
(Kaynak: www.magazinci.com - 16.05.2017)

Mustafa İpekçioğlu Feat. Hakan Altun “Haydi Abbas”

Hep hayranlıkla takip ettikleri, Mustafa Keser üstatlarının yorumu ile sevdikleri, “Haydi Abbas” adlı eseri, yeniden düzenleyen Hakan Yelbiz ve Mustafa İpekçioğlu bu çalışmalarını, Türk Sanat müziği eğitimi ve konu üzerinde derin bilgisine danışmak üzere, Hakan Altun’a dinlettiklerinde, ondan geçer not aldılar.

Meşk ve muhabbet sırasında Hakan Altun şarkıya birkaç vokal eklerken, “Haydi Abbas” bir düet çalışmasına dönüştü. Yorumcu kimliği kadar konuşma sesi de çok beğenilen Hakan Altun, şarkı içinde iki Cahit Sıtkı Tarancı şiirinden bölümler okudu.

Sözleri Cahit Sıtkı Tarancı, bestesi Fatih Kısaparmak’a ait olan ‘Haydi Abbas’ın prodüktörlüğünü Hakan Yelbiz, yapımcılığını Kamuran Kayra üstlenirken çalışma Hak Yapım & 2K Prodüksiyon etiketiyle müzik severlerin beğenisine sunuldu.
(Kaynak: www.magazinci.com - 27.02.2020)

Hakan Altun Yeni Projesinde Emekçilerin Sesi Oldu! “Ne Gelen Ne Soran Var”

Hakan Altun, kariyerinin ilk Türk Sanat Müziği albümünün hazırlıklarını sürdürürken, albümün habercisi olarak “Ne Gelen Ne Soran Var” isimli unutulmayan eseri DokuzSekiz Müzik yapımcılığında müzik severlerin beğenisine sundu.

“YAŞADIKLARIMDIR, ANLATMAYA ÇALIŞTIĞIM”

Türkiye’nin önemli besteci ve yorumcularından, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunu olan Hakan Altun, söz ve bestesi Ziya Taşkent’e ait olan, “Ne Gelen Ne Soran Var” eserini Hakan Yelbiz düzenlemesi ile yorumladı.

Dünya’yı ve ülkemizi etkisi altına alan pandemi nedeni ile çalışmalarına devam etmekte zorlanan tüm emekçilere ve özellikle müzisyen ve sahne çalışanlarının yaşadığı belirsizliklere de dikkat çekmek isteyen Hakan Altun, “Yaşadıklarımdır, anlatmaya çalıştığım.” diyerek ekibinin güncel ev görüntüleri ile bir de video klip çekti.

Sahne Arkadaşları İle Evden Video Klip: “Evimizden Gelen Budur”

Hakan Altun, tüm ekibiyle online bağlantılar aracılığı ile çalışmalarına devam ederken, ‘Ne Gelen Ne Soran Var’ın video klibinin çekimlerini de kurallara uygun olarak gerçekleştirdi.

Sanatçının tüm ekibi “evimizden gelen budur.” mesajı ile evlerinde kamera karşısına geçip, günlük hallerini görüntüledi. Daha sonra İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde Hakan Altun’un performans sahnelerini kendi evinin terasında drone ile kaydedildi. Farklı yerlerden gönderilen 30’u aşkın görüntü ve drone kayıtlarını montajlayan Haydaroğlu, kolektif çalışmanın güçleştiği bu günlerde kalabalık bir ekip çalışması ile dikkat çeken bir video klibe imza attı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 20.04.2020)

Diskografi :
1995
Uymadı Güzelim (Aykut-Hakan-Ayşe Albümü, Şahin Özer Müzik, 02.10.1995)

1- Yalvarma Boşu Boşuna
2- İmkansız
3- Uymadı Güzelim
4- Bak Ne Dertler Açtın Başıma
5- Çilli Bom
6- Yakarım Seni
7- Sana İhtiyacım Var
8- Avaz Avaz
9- Ne Kalır
10-Kıbrıs Türküsü

1997
Günahı Boynuma (Aykut-Hakan-Ayşe Albümü, Şahin Özer Müzik, 19.06.1997)

1. Bir Anda - 04:07
2. Memleketim - 04:57
3. Hatalıyım - 03:33
4. Zor Dostum - 04:33
5. Anlarsın Ya - 04:08
6. Günahı Boynuma - 05:17
7. Dualarım Var - 03:44
8. Omuz Omuza - 04:19
9. Özledim - 03:51
10.Memleketim (Remix) - 05:09

1999
Hakan (Hani Bekleyecektin) (CD/MC Albüm, Bay Müzik/Esen Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Bana Göresin
2- Can Feda Yoluna
3- Can Kuşum
4- Gelen Olmadı
5- Hain Geceler
6- Hani Bekleyecektin
7- Köle Gibi
8- Nazara mı Geldik?
9- Son Şans
10-Tövbekar
11-Yeminim Olsun
12-Yol Verin Bana Dağlar
(Tüm şarkılarda Söz ve Müzik: Hakan Altun)

2000
Ağlamak Yok Yüreğim (Albüm, Sindoma Müzik/Esen Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Ağlamak Yok Yüreğim - 05:18
2- Her Sevda Bir Ölümmüş - 04:34
3- Gönül Yarası - 04:36
4- Gül Belalıdır - 04:39
5- Sen Bana Yanlış Yaptın - 03:37
6- Hosçakal - 04:23
7- Kara Gözlüm - 03:25
8- Vurmayın - 04:36
9- Ah Bu Gönül - 04:31
10-Seninim - 04:00
11-Gül Belalıdır (Pb) - 03:38
12-Ağlamak Yok Yüreğim (Pb) - 05:18
13-Gönül Yarası (Pb) - 04:36

2002
Nefesimsin (Albüm, Esen Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Teklif Ediyorum
2- Aşkıma Son Şarkım
3- Nefesimsin
4- Unutamıyorum
5- Beni De Alıp Git
6- Kıyamadım
7- Ben Seni Sevdim
8- Dur Gitme
9- Ah Be Anacığım
10-Gurbet
11-Dayanamadım

2003
Yaralı Bir Aşkın Öyküsü (Albüm, Esen Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Yaralı Bir Aşkın Öyküsü
2- Unuttum Seni Ben
3- Aşık Oldum
4- Kördüğüm
5- Ayrılık Olmasaydı
6- And Olsun
7- Beş Para Etmeyenler
8- Bir Telefon
9- Sevemedim Ayrılığı
10-Hani Sen Benimdin
11-Kandıramazsın
12-Canım
13-Fenalardayım
14-Kırgınım Senelere
15-Fenalardayım (Remix)

2004
O Şarkılar... / Hakkı Yalçın Şarkıları (Kollektif Albüm, Düet Müzik Yapım)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2- Dönüşüm Muhteşem Olacak (Hakan Altun) - 04:47

2005
Hediye (Albüm, Esen Kültür Sanat-Esen Müzik, 2005 Ocak)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Aslı Sen Değildin
2- Aşkım Aşkım
3- Bu Kalp Senin İçin Atacak
4- Çok Arayacaksın
5- Çıkmazlardayım
6- Darısı Bize
7- Değer Canım
8- Hediye
9- Kara Bahtım Kem Talihim / Gezdim Dikenli Aşk Yollarında
10-O Başardı
11-Sen de Ağla
12-Sensiz Yaşamayı Öğrendim
13-Tedavül
14-Uslandım Sevgilim
15-Yürek Ağlar Gözden Önce

2006
Küstüm Aşklara (Albüm, Esen Kültür Sanat-Esen Müzik, Mart 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Son Buse
2. Özlemişim
3. Kendi Halime Gülüyorum
4. Yollara Taşlara
5. Sormuyorum
6. Yalancı Aşkların Ol
7. Unutamadım
8. Kabul Et
9. Küstüm Aşklara
10. Çok Gereksiz
11. Canım Gitti
12. Yeniköy Rıhtımı
13. Hicaz Şarkı (Kader Böyle Yazmış)
14. Nokta
15. Son Buse (PB)
16. Yollara Taşlara (PB)

2007
Aşk, Ayrılık ve Adam (Albüm, Esen Müzik, 11.01.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Hani Bekleyecektin - 05:01
2. Can Kuşum - 04:41
3. Yol Verin Bana Dağlar - 04:10
4. Hain Geceler - 04:01
5. Ağlamak Yok Yüreğim - 05:20
6. Gönül Yarası - 04:38
7. Nefesimsin - 04:21
8. Beni de Alıp Git - 04:30
9. Kıyamadım - 04:25
10.Gurbet - 04:01
11.Dayanamadım - 04:50
12.Yaralı Bir Aşkın Öyküsü - 04:21
13.Unuttum Seni Ben - 04:43
14.Bir Telefon - 03:56
15.Hani Sen Benimdin - 05:24
16.Sende Ağla - 04:33
17.Hediye - 05:28

2008
Aklın Bende Kalmasın (Albüm, Çınar Müzik/Esen Müzik, 11.02.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Diyelim Ki - 04:23
2. İstanbul Olmaz Olsun - 04:41
3. Arızalı - 04:34
4. Sen Sen Diye - 04:35
5. Aklın Bende Kalmasın - 05:09
6. Içelim Gönlüm - 03:52
7. Haberi Olsun - 03:12
8. Fesat - 04:09
9. Şehri Terk Ediyorum - 04:40
10.Evlilik Olsun - 03:10
11.Burda Olsaydın - 04:22
12.Aranan Kan Bulunmuştur - 03:49
13.Yine Sabah Oluyor - 04:06


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.tulumba.com (ABD)

2010
Tercihimdir (Albüm, Çınar Müzik, 24.03.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Başka Ten Uymuyor
2- İz Bırakan
3- Gel Helalim
4- Tercihimdir
5- Gururumla Oynama
6- Zaten Aşk Bitti
7- Hangimiz Suçluyuz
8- Damga
9- Ah Bu Sevda
10-Paydos
11-Pamuk Tenlim
12-Gör Gör


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com

2011
Aslızen & Hakan Altun - İki Huysuz İhtiyar (Söz ve Müzik: Aslızen, Düzenleme : Ekrem Düzgünoğlu)

2012
Senden Sonrası (Albüm, Esen Müzik, 02.04.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Ruh İkizi (feat. Yıldız Tilbe) (Söz & Müzik: Hakan Altun, Aranjör: Aydın Kara)
2. Duy Beni (Söz: Hakan Altun, Müzik: Hakan Altun & Aydın Kara, Aranjör: Aydın Kara)
3. Aşkım Yalan Ellerde (Söz & Müzik: Hakan Altun, Aranjör: Aydın Kara)
4. Ben Zaten Ölmüştüm (Söz: Hakan Altun, Müzik: Taner Kalkuloğlu, Şiir: Aydın Kara Aranjör: Gökhan Varol)
5. Hepsi Sana Benziyor (Söz: Hamza Dekeli, Müzik: Uğur Bayar, Aranjör: Aydın Kara)
6. Yaz Bana (Söz: Çelik Erişçi, Müzik: Ufuk Yıldırım, Aranjör: Ufuk Yıldırım)
8. Sevseydin (Söz: Hakan Altun, Müzik: Hakan Altun & Aydın Kara, Aranjör: Ufuk Yıldırım)
9. Susma (Söz: Hakan Altun, Müzik: Aydın Kara, Aranjör: Metehan Köseoğlu)
10. Aşk Sokağı (Söz & Müzik: Hakan Altun, Aranjör: Gökhan Varol)
11. Mızrap Eşlik Ediyor (Söz: Mehmet Toker, Müzik: Hakan Altun, Aranjör: Aydın Kara)
12. Var Mısın Yok Musun (Söz & Müzik: Hakan Altun, Aranjör: Semih Tuncer)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.cinarmuzik
www.idefix.com
www.mephisto.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.vemuzik.com

2014
Dedemin İlahileri (Albüm, Esen Müzik, 16.06.2014)

2. Sebeb-İ Hilkat-İ Alem Yüceden Sesleniyor
(Güfte: Mecit Sesigür - Beste: Zeki Altun – Makam: Hicazkar İlahi - Usul: Sengin Semai)
3. Mevlam Sana Ersem Diye (Gazel: Sami Özer)
(Güfte: Ali Ulvi Kurucu - Beste: Zeki Altun – Makam: Hicaz İlahi - Usul: Semai)
4. Aşık Oldum Ben Allah’ın Adına
(Güfte: Yunus Emre - Beste: Zeki Altun Makam: Şehnaz İlahi - Usul: Aksak)
5. Derman Budur Her Derde
(Güfte: Nuri Baş - Beste: Zeki Altun - Makam: Hicaz İlahi - Usul: Sofyan)
6. Kün Emriyle Yaratan Bir Allah’tır Bir Allah (Gazel: Hamdi Bilgi)
(Güfte: Muzaffer Ozak (Aşki) - Beste: Zeki Altun - Makam: Acemkürdi İlahi - Usul: Düyek)
7. Firkatin Nariyle Yandım Ya Resulallah Meded
(Güfte: Kenan Rıfai - Beste: Zeki Altun - Makam: Hüzzam İlahi - Usul: Devr-İ Hindi)
8. Bu Gece Yari Gördüm Şükür El-Hamdü Lillah
(Güfte: Muzaffer Ozak (Aşki) - Beste: Zeki Altun - Makam: Nihavend İlahi - Usul: Sofyan)
9. Sallu Sallu Ale’l-Habib (Gazel: Sami Özer)
(Güfte: Seyyid Sabri Şemi - Beste: Zeki Altun - Makam: Segah Şuğl - Usul: Düyek)
10. Seher Vaktinde Bülbüller
(Güfte: Nuri Baş - Beste: Zeki Altun - Makam: Buselik İlahi -Usul: Düyek)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.cinarmuzik.net
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.emusic.com

Dayan Be Gönlüm (Single Şarkı, Esen Müzik, 29.08.2014)

1- Dayan Be Gönlüm


2015
Aşk Lütfen Gel (Albüm, Poll Production, 06.04.2015)

1. Aşk Lütfen Gel (Söz ve Müzik: Hakan Altun
2. Ufak Bir Radyo (Söz: Hakan Altun, Müzik: Aydın Kara
3. Çözemedim (Söz ve Müzik: Hakan Altun
4. Aşk Bahçemsin (Söz: Hakan Altun, Müzik: Ufuk Yıldırım
5. Faili Sevdam (Söz ve Müzik: Hakan Altun
6. Nefsi Müdaafa (Söz: Hakkı Yalçın, Müzik: Ceyhun Çelikten
7. Yıkıla Yıkıla (Söz: Yılmaz Uzun, Müzik: Bayram Şenpınar
8. Dönmelisin (Söz:Ufuk Yıldırım, Müzik:Ercan Saatçi
9. Aşk Büfe (Söz ve Müzik: Hakan Altun
10.Aşk Şehitleri (Söz ve Müzik: Hakan Altun
11.Paylaşmak İstiyorum (Söz ve Müzik: Hakan Altun
12.Nihayetinde (Söz: Hakkı Yalçın, Müzik: Hakan Altun
13.Yürek Yaralı (Söz ve Müzik: Hakan Altun)


İnternetten online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.seyhanmuzik.com
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
İnternetten Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
www.aveamuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.emusic.com
open.spotify.com
play.google.com

2017
Konu: Aşk (Albüm, Poll Production, 18.05.2017)

1. Hep Var Olacaksın
2. Adam Gibi Söyleseydin
3. Gidemezsin
4. Vur Vur Vur
5. Saki
6. Gidiyorsan Eğer
7. Düğünse Düğün
8. Efsane
9. Namussuz Bedenler
10.Bu Saatten Sonra


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)

2018
Gemileri Yakma / Gökçe Bekaroğlu feat. Hakan Altun (Single, Şahin Özer Müzik, 02.02.2018)

1- Gemileri Yakma (feat. Hakan Altun)

Usta Çırak / Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun (Arabesk Albüm, Poll Production, 08.06.2018)

1- Yorgun Yıllarım - 04:39
2- Duyanlara Duymayanlara - 05:31
3- İstanbul Olmaz Olsun - 04:11
4- Hain Geceler - 04:53
5- Sen De Ağla / Cengiz Kurtoğlu - 04:25
6- Gelin Olmuş Gidiyorsun / Hakan Altun - 03:41
7- Ağlamak Yok Yüreğim / Cengiz Kurtoğlu - 04:06
8- Yıllarım / Hakan Altun - 05:45
9- Gönül Yarası / Cengiz Kurtoğlu - 04:31
10-Unutulan / Hakan Altun - 04:10
11-Nefesimsin / Cengiz Kurtoğlu - 03:55
12-Gece Olunca / Hakan Altun - 04:49
13-Köle Gibi / Cengiz Kurtoğlu - 04:46
14-Kadehi Şişeyi Kırarım / Hakan Altun - 03:49

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Kavuşmalıyız / Hakan Altun feat. Derya Bedavacı (Single / Albüm, Hak Müzik, 14.02.2019)

1- Kavuşmalıyız (feat. Derya Bedavacı)


2020
Haydi Abbas - Mustafa İpekçioğlu & Hakan Altun (Single, Hak Yapım & 2K Prodüksiyon, 05.02.2020)

1- Haydi Abbas - 04:50


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ne Gelen Ne Soran Var (Single, DokuzSekiz Müzik, 19.04.2020)

1- Ne Gelen Ne Soran Var - 04:06Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Erkeklik Başa Bela (Single / Albüm, Hak Yapım, 01.10.2020)

1- Erkeklik Başa Bela - 03:47Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Seviyoruz Hâlâ / Ayla Çelik & Hakan Altun (Single, Poll Production, 10.09.2021)

1- Seviyoruz Hâlâ - 03:06Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Çok Ağlarız (Albüm, Poll Production, 13.05.2022)

1- Bin Kez - 03:32
2- Çok Ağlarız - 03:36
3- İflah Olmam - 03:47
4- Küskünüm - 04:06
5- Sana Gelsin - 03:59
6- Bir Aptal Aşık - 04:01
7- Meftun - 03:44
8- Yanmayan Yok - 03:58
9- Yansak - 04:17
10-Meyhane Son Durak - 03:58
11-Siyah Ve Gri - 04:00
12-Gurur - 03:54
13-Beyaz Bayrak - 03:16
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Halil İbrahim (Musa Eroğlu İle Bir Asır 2) (Single, Özdemir Plak, 06.06.2022)

1- Halil İbrahim (Musa Eroğlu İle Bir Asır 2) - 03:46

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.hakanaltun.com.tr
Resmi Facebook Adresi:
www.facebook.com/hakanaltun
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/hakanaltunmusic
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/hakanaltunmusic
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/c/hakanaltunmusic
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (13636 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag