Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

\n

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 112 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 112
Üye: 0
Toplam: 112

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 76,522,695
  • Bugün: 9,346
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jul 08, 2020
  • 02:58 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Hayko Cepkin
Bookmark and Share
    Geri Dön   (12620 okuma)Hayko Cepkin
HAYKO CEPKİN

FOTO GALERİ
Hayko Cepkin, 11 Mart 1978’de İstanbul’da doğdu. Ermeni asıllı Türk vatandaşı piyanist ve müzisyen olan Hayko Cepkin, Liseyi bitirdikten iki sene sonra Mimar Sinan Üniversitesi’nde şan, solfej ve piyano dersi almaya başladı.

Çeşitli yerlerde de piyano ve armoni dersleri gördükten sonra da 1997 yılında profesyonel müzik kariyerine başladı.

Hayko Cepkin, Öztürk, Ogün Sanlısoy, Aylin Aslım, Koray Candemir ve Demir Demirkan gibi isimlerle sahneyi paylaşmıştır. Çalıştığı isimlerin bazılarının albümlerine düzenleyici olarak katkıda bulundu. Son olarak da Murathan Mungan’ın “Söz Vermiş Şarkılar” (2004) adlı albümünde Aylin Aslım’ın seslendirdiği Kimdi Giden Kimdi Kalan adlı bir Yeni Türkü bestesini düzenledi ve Ogün Şanlısoy ile Korkma 07 (2007) albümündeki “Korkma” adlı şarkıyına düet yaptı. Ayrıca Şanlısoy’un albümünde yer alan “Kaybettik Severken” parçasında klavye performansı ile yer aldı.

Bu sırada evinin odasında kaydettiği bestelerini hayata geçirme kararı aldı ve Haziran 2005’te “Sakin Olmam Lazım” adlı albümü piyasaya sürüldü. Bu İlk albümü ile iyi bir çıkış yaptı.

Biray Dalkıran’ın yaptığı 2006 yapımı bir korku filmi olan Araf filminin müziklerini besteledi. Ayrıca “Sakin Olmam Lazım” albümünde yer alan “Son Kez” şarkısı da filmde kullanıldı. 2006 ve 2007 yıllarında Rock’n Coke Festivallerine katıldı.

2007 yılında da projelerini devam ettirdi ve “Tanışma Bitti” adındaki ikinci çalışmasını oluşturdu. Bu ikinci albümü ile de hayran kitlesini arttırdı. Aynı yıl Rock Müzikaller’e katıldı.

2007 yılında yapımı gerçekleştirilen ve Ocak 2008’de gösterime giren Sinan Çetin yapımı Çocuk adlı fantastik dram filminde İsfandiyar karakterini canlandırmıştır.

Teoman’ın Gökdelenler (2004) şarkısını, 3 Hürel Grubunun Saygı Albümünde Ağlarsa Anam Ağlar adlı parçayı, Rapor 2 Rap Grubunun Körebe Şarkısına ve Son Olarak Cem Adrian’nın 2008 Aralık ayının dördüncü haftasında çıkarılması beklenen Emir albümünde Kelebek adlı parçaya kendi tarzında eşlik etmiştir.

Kurduğu grubu, gitarda Umut Töre, bas gitarda Poyraz Kılıç, davulda Murat Cem Ergül ’den oluşmaktadır.

Teo’dan 2. film geliyor! Hayko Cepkin de oynayacak

Teoman’ın yeni filminde son dönemin en çok sevilen isimlerinden biri olan Hayko Cepkin de oynayacak.

Teoman yeni sinema filmini hazırlıyor. İlk sinema filmi Balans ve Manevra’nın ardından Teoman bir televizyon kanalında ikinci filmine hazırlandığını ve Hayko Cepkin’le çalışacağını açıkladı.

Cepkin müzik hayatının dışında oyunculukla da ilgileniyor. Cepkin, “Çocuk” filmi için kamera önüne geçmişti. (Kaynak: muzik.ekolay.net - 16.06.2009)

Hayko’dan son klip geliyor!

Hayko Cepkin’in yeni videosu 5000 çizimden oluşuyor.

“Tanışma Bitti” albümünden yayımladığı beş video ile kendine has anlatımını yansıtan Hayko Cepkin, altıncı videosunu da tamamladı.

Hayko Cepkin ‘Sıkı Tutun’ adlı şarkısına çektiği yeni videosu ile adından bir hayli söz ettirecek. İlk etapta animasyon-video klip olması planlanan ‘Sıkı Tutun’ daha sonra tamamı animasyon olarak tamamlandı.

Yaklaşık 5000 çizim yapıldı. Bu çizimlerin bir kısmı daha sonra klip-arkası olarak kullanılmak üzere hazırlandı. Bu yoğun çizim ve çalışma evresinin ardından tüm görüntüler renklere ve efektlere bulandı. Tüm bunların üzerine tipografi eklendi ve son halini aldı.

Cemre Dinçer, Mustafa Kula, Türkan Kalbiyeva ve Egemen Soylu tarafından titizlikle hazırlanan video, kısa süre içerisinde tüm kanallarda gösterime girecek. Çıkaracağı albümü yayımlanıncaya kadar vereceği ara öncesinde son konseri için Rock’n Coke’u seçen Hayko Cepkin’i 19 Temmuz Pazar günü ana sahnede izleyebilirsiniz.
(Kaynak: muzik.ekolay.net - 14.07.2009)

Hayko ilahi okudu!

Şarkıları ve sahne şovlarıyla farklı bir tarz yaratan Hayko Cepkin Ramazan Ayı’nda TRT 1 için ilahi okudu.

Evet, Türkiye’nin çakma Marly Mansion’ı Hayko Cepkin ilahi okudu. Okumakla kalmadı, klip çekti. Hem de TRT’ye.

Sadece Hayko değil başka sanatçılar da varmış ilahi söyleyen ama onları henüz öğrenemedim. Hangi ilahi okundu bilmiyorum ama klibin bayağı ses getireceği kesin. Bu arada Hayko’nun Ermeni asıllı olduğunu da unutmayalım.

Bence TRT cesur bir Ramazan açılımına imza attı. Hükümetin de galiba rock’çı ve metal’ci gençlere maneviyat aşılama gibi bir niyeti var. Bu açılım Diyanet İşleri’nin Iron Maiden afişlerini bile gölgede bırakır. Tabii çok da tartışılır.
(Kaynak: muzik.ekolay.net - 28.08.2009 / www.magazinkolik.com - 29.08.2009)

Hayko’nun ‘Sandık’ı açılıyor!

Hayko Cepkin’in yeni albümüyle ilgili herşey burada!

Yapmış olduğu iki albüm, sahneye taşıdığı hikayeler, Türkiye’de hiç görülmemiş sahne performansları, şarkı sözlerindeki derinlik, çekilen video klipler ve son dönemde kendi tarzı dışına çıkarak dahil olduğu farklı projeler ile Hayko CEPKİN , geçtiğimiz beş yıl boyunca her zaman kendisinden söz ettirdi... 2010 yılı itibarıyla da yeni albümü “SANDIK” ile tüm Türkiye yine O’nu konuşacak!

İnsan doğasındaki varoluş ve yok oluşun anlatıldığı yeni albümde, söz-müzik ve düzenlemeler Hayko CEPKİN’e ait. Her bir parçanın farklı çizimlerle yansıtıldığı albümden yayımlanacak olan ilk video klip ise ‘YOL GÖZÜMÜ DAĞLIYOR’ olacak. Behnan Shabbir imzalı illüstrasyonlarıyla da dikkat çeken bu albümle her bir parçaya klip çekmek istediğini söyleyen CEPKİN, canlı performansları için de yine oldukça titiz davranıyor ve bu kez en büyük hayali olan sahne dekorunu “SANDIK”tan çıkarmaya hazırlanıyor. Her yere taşınabilir sahne dekoru ile konser alanlarını kendine has bir şekilde renklendirecek olan sanatçı, yeni albümle gelen daha sert bir sound ile müzikseverleri büyüleyecek.

Tamamen yenilenen sahne performansları, müzikal bütünlük, Hatice GÖKÇE imzalı yeni kıyafetler ve aklınıza gelmeyecek birçok şey “SANDIK”tan çıkmayı bekliyor.

Sanatçı, “SANDIK” adlı albümünün ilk konserini 14 Mart 2010 Pazar günü Bostancı Gösteri Merkezi’nde verecek...
(Kaynak: muzik.ekolay.net - 08.02.2010)

Hayko Geri Döndü!

Hayko Cepkin “Yol Gözümü Dağlıyor” ile suskunluğunu bozuyor!

Son dönemlerin tartışmasız en yetenekli sanatçılarından biri olan Hayko Cepkin’in yoğun bir çalışma dönemi ardından dinleyicilerin beğenisine sunduğu yepyeni projesi “SANDIK”, henüz açılmadan büyük ilgi topladı.

Her albümünde farklı bir konsept ve sahne şovu ortaya koyan Cepkin, bu albümde de geleneği bozmuyor ve şarkıları vasıtasıyla bambaşka hikayeler anlatıyor.

‘Yol Gözümü Dağlıyor’ melodileri, nağmeleri, sözleri, sert duruşu ve müzikal altyapısıyla Hayko Cepkin’i özleyenleri hayal kırıklığına uğratmayacak bir çalışma.

Film Sokağı Platoları’nda çekimleri tamamlanan videonun çekim ekibi şu şekilde:
Yönetmen: Levent Ayaşlı
Prodüktör: Burak Yıldırım
Görüntü Yönetmeni: Salvador Fernando Peris
Sanat Yönetmeni: Smith
Editör: Selda Çelik

Dinleyicilerin merakla beklediği son albümü “Sandık” için geri sayım ise devam ediyor. Albüm, Şubat ayı sonunda raflardaki yerini alacak. Sanatçı, “SANDIK” adlı albümünün ilk konserini 14 Mart 2010 Pazar günü Bostancı Gösteri Merkezi’nde verecek...
(Kaynak: muzik.ekolay.net - 17.02.2010)

“Artık Beyoğlu’na Sarhoş Çıkıp Sızıp Kalamıyorum!”

Onu korkunç diye tanımlayanlara inat, karşısındakini anlamaya ve tanımaya çalışan sıfır kaprisli Hayko Cepkin, ‘Sandık’ı ve özel hayatını anlattı.

Rock dünyasına girdiğinde kısa civciv sarısı saçlara sahipti, ikinci albümde saçlar uzadı, dikleşti ve araya mavi balyajlar atıldı. Ünlü rockçı Hayko Cepkin, üçüncü albümü “Sandık” için ise saçlarına kendi deyimiyle koyverdim gidiyorum modelini uygun gördü... Onu korkunç diye tanımlayanlara inat; karşısındakini anlamaya ve tanımaya çalışan sıfır kaprisli Hayko Cepkin, ‘Sandık’ı ve özel hayatını Günaydın’a anlattı.

“Sandık” ne kadar zamanlık bir çalışmanın ürünü?

‘Tanışma Bitti’ isimli albümün konserleri biter, bitmez çalışmalara başladık. O dönem elimde hiç yeni beste yoktu. 10 aylık sürede eve kapanıp, bir şekilde yeni albümümü tamamlamam gerekiyordu. Çalışmalar tahminimden daha hızlı ilerledi. Hayatımda bu kadar kısa sürede yazamayacağımı düşündüğüm sözleri yazdım. Yapamayacağımı düşündüğüm aranjeleri yaptım. Demek ki, yumurta işe yarıyor kapıda! (Yumurta kapıya dayanınca atasözünü kast ediyor...)
......
(Kaynak: www.magazinci.com - 28.02.2010)

Hayko modaya soyundu!

Hayko’nun sandığından Hatice Gökçe tasarımları çıktı!

Müziğin aykırı çocuğu Hayko Cepkin’in kostümleri Hatice Gökçe imzası taşıyor. İki aykırı isim 'Sandık' albümü için bir araya gelince ortaya muhteşem bir görsellik çıkıyor!

Tartışılmaz yeteneğini etkileyici bir görsellik ve sıra dışı bir performans ile birleştirerek müzikseverlerin gönlünde ayrı bir yer edinen Hayko Cepkin’in son albümü ‘Sandık’’ın kostüm tasarımı avant-garde tasarımcı Hatice Gökçe imzası taşıyor. Tasarımlarının belkemiğini oluşturan iflah olmaz ironisiyle öne çıkan Hatice Gökçe ile müziğin aykırı sesi Hayko Cepkin’in Sandık albümü için işbirliğine gitmesi ise şaşırtıcı değil: Bu iki isim, hem daha önce de birlikte çalışmış iki arkadaş hem de yaratıcılıklarını düşünsellikle birleştirmeye meyilli iki kural tanımaz birey.

Hatice Gökçe’nin “Sandık” için tasarladığı giysiler, tıpkı albümün temasını oluşturan varoluş ve yokoluş kavramları gibi hem bir tezattan hem de bütünsellik ve döngüden besleniyor. Minimal tonların hakim olduğu giysilerde bir yandan akışkan hatlar öne çıkarken bir yandan da detaylardaki sert ve keskin çizgilerle radikal bir paradoks sergileniyor. Kesimlerdeki dinamizm ise Hatice Gökçe’nin giysileri tasarlarken Hayko Cepkin’in sınır tanımaz sahne performansıyla bir bütünlük hedeflediğini gösteriyor.

Hatice Gökçe, Hayko Cepkin ile çalışmasıyla ilgili olarak “Hayko Cepkin Türkiye’de çalışmak isteyeceğim en önemli isim. İlk albümünden bu yana iletişimimiz kopmadı. Yeni albümüyle birlikte, her şovunu çok daha güçlü tasarımlarla zenginleştirilmiş birer görsel ziyafete dönüştürmeyi hedefliyoruz” yorumunu yapıyor.
(Kaynak: www.ekolay.net - 11.03.2010)

Hayko Cepkin’den ikinci video klip

3. albümü “SANDIK” ile dinleyicilerden tam not alan Hayko Cepkin, ‘Yol Gözümü Dağlıyor’un ardından ikinci klibini ‘Doymadınız’ adlı parçasına çekti.

Yapmış olduğu üç albümle farklı konulara değinen Hayko Cepkin, yenilenmiş sahne performanslarıyla konser alanlarını büyülerken yepyeni klibi ‘Doymadınız’ ile yine çok konuşulacağa benziyor.

4 Haziran 2010 tarihinde vizyona girecek olan ve Alper&Caner Özyurtlu kardeşlerin yazıp yönettiği “Ev” filminin kapanış parçası olarak beyaz perdede de duyacağınız ‘Doymadınız’, Hayko Cepkin’in performans görüntülerinin yanı sıra “Ev” filminden sahneler de içeriyor.

Yapımcısı AC Film olan ve yönetmen koltuğunda Alper&Caner Özyurtlu kardeşlerin yer aldığı video, Beylikdüzü’nde eski bir fabrikada çekildi. ‘Doymadınız’, 10 saat süren çekimlerin ardından “Ev” sinema filminin görüntüleriyle birleştirildi ve ortaya son derece özenli ve dikkat çekici bir video çıktı.

‘Doymadınız’ sözleri, oldukça sert tavrı ve müzikal altyapısı ile Hayko Cepkin’i takip edenleri bir kez daha şaşırtacak ve oldukça heyecanlandıracak.
(Kaynak: www.maksimum.com - 21.05.2010)

Hayko Cepkin’den ‘Balık Olsaydım’

Hayko Cepkin, 3. albümü “SANDIK”ın üçüncü klibini, ‘Yol Gözümü Dağlıyor’ ve 'Doymadınız'ın ardından ‘Balık Olsaydım’ adlı şarkısına çekti.

Makyajlarını Dükkan-ül Hayal’in yaptığı klip 22 kişilik bir ekip ile 22 saati aşkın bir sürede Balat’taki eski Kimya Fabrikasında çekildi. Video, zoraki yalnızlığın finalini Stockholm Sendromu ile birleştiren ilginç bir hikayeye sahip.
(Kaynak: www.michaelshow.com - 09.12.2010)

Hayko Cepkin’in Ocak Maratonu

Rock müziğinin gençler tarafından en fazla sevilen simalarından biri olan Hayko Çepkin’in Ocak ayı konser maratonu başladı.

Hayko Çepkin’in “Sandık” adlı konser dizisinin Ocak ayında sahne alacağı yerler : 06.01.2011 - Hayko Cepkin Live - Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi - Sivas, 07.01.2011 - Hayko Cepkin Live - İl Kültür Müdürlüğü Kültür Merkezi - Kayseri, 08.01.2011 - Hayko Cepkin Live - İl Özel İdare Kültür Merkezi - Niğde, 09.01.2011 - Hayko Cepkin Live - Onat Kutlar Salonu Devlet Tiyatrosu - Gaziantep, 14.01.2011 - Hayko Cepkin Live - Ghetto - İstanbul
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 04.01.2011)

Hayko Cepkin, Kurtalan Ekspres’in 6 Aralık 2011’de çıkan “Göğe Selam” adlı albümünde “Yeni Bir Gün” şarkısını yorumladı. Daha sonraları bu şarkıya bir de klip çekildi.

Eylük 2012’de Hayko Cepkin, Levent Yüksel, Aytaç Bayladı, Sevcan Orhan, Cemre Kabaş, Mert İşçi Kayıkçıoğlu, Gülçin Ergül, Aydinç Kişin, Zafer Karayazgan gibi müzisyenlerin yer aldığı ‘Doğa İçin Çal 3’ün videosu Youtube’ta büyük ilgi gördü.

Hayko Cepkin`in Yeni Albümü Hazır!

Müzikseverlerin uzun süredir merakla beklediği, rock müziğin sıradışı isimlerinden Hayko Cepkin’in yeni albümü için geri sayım başladı.

Her albümünde farklı bir konuya değinen Hayko Cepkin’in ‘aşk’ temasına yer verdiği yeni albümü “Aşkın Izdırabını...” için geri sayım başladı...

Ondört şarkının yer aldığı albümde şarkılar isimlerini insanların zamanla türettiği duygusal ve psikolojik rahatsızlıklardan alıyor.

İlk albümünden beri isminden söz ettiren Hayko Cepkin; “Sakin Olmam Lazım”, “Tanışma Bitti” ve “Sandık” adlı albümlerinde hep farklı bir tema işlemişti. Bu kez aşk temasına yer verdiği yeni albümü “Aşkın Izdırabını...” ile yine çok konuşulacak olan Hayko Cepkin albüm için 6 aylık yoğun bir stüdyo dönemini geride bıraktı. Daha endüstriyel ve elektronik altyapıların bulunduğu albümde üçü versiyon olmak üzere toplamda 14 şarkı yer alıyor. Hayko Cepkin’in yeni albümü kısa bir süre sonra müzik marketlerde olacak.

Izdırabını Dillendirdi

Bu da Haykoşop! Hayko Cepkin; yeni albümü “Aşkın Izdırabını” için çektirdiği kapak fotoğrafında diline fotoşop yaptırdı.

Bu da Haykoşop! Hayko Cepkin; yeni albümü “Aşkın Izdırabını” için çektirdiği kapak fotoğrafında diline fotoşop yaptırdı. Dilinin üstüne de albümün adını yazdırdı.
(Kaynak: www.kralmagazin.com.tr - 01.11.2012 / www.aveamuzik.com / www.sabah.com.tr / www.haberler.com - 02.11.2012 - 02.11.2012)

Hayko Cepkin´den Yeni Klip: “Paranoya”

Hayko Cepkin’in “Aşkın Izdırabını…” ismini verdiği yepyeni albümünün açılış şarkısı olan "Paranoya"ya klip çekildi.

“Sakin Olmam Lazım”, “Tanışma Bitti” ve “Sandık” adlı albümleriyle farkını ortaya koyan Hayko Cepkin, alternatif müzik camiasının en önemli isimlerinden.

Yapmış olduğu albümler, sahneye taşıdığı hikayeler, Türkiye’de hiç görülmemiş sahne performansları, şarkı sözlerindeki derinlik ile ilk albümünden beri her zaman kendisinden söz ettiren Hayko Cepkin, son albümü “Aşkın Izdırabını...” ile yine çok konuşulacak!

Merakla beklenen ilk klip, albümün açılış şarkısı da olan ‘Paranoya’ya çekildi. Prodüktörlüğünü Murat Aytekin, yönetmenliğini Mustafa Özen’in yaptığı klibin çekimleri Eylül Film Platoları’nda yer alan iki ayrı platoda gerçekleşti.

Animasyonlarla zenginleştirilen klip için 35 kişilik bir ekip 22 saat boyunca iş başındaydı... Ekip, Hayko Cepkin’i “Birlikte çalışılması en keyifli insan” cümlesiyle tanımlıyor.
(Kaynak: www.kralmagazin.com.tr / www.sozmuzik.com - 15.11.2012)

Hayko Cepkin Yeni Albümüyle Jolly Joker’de

Hayko Cepkin yeni albümü ‘Aşkın Izdırabı’nı 7 şubat perşembe gecesi ilk kez Jolly Joker İstanbul sahnesinde seslendirecek.

Hayko Cepkin yeni albümünün ilk konseri için Jolly Joker’de. Hayko Cepkin yeni albümü ‘Aşkın Izdırabı’nı 7 şubat perşembe gecesi ilk kez Jolly Joker İstanbul sahnesinde seslendirecek.

Türkiye alternatif müziğinin en farklı isimlerinden biri olan Cepkin’in bu albümü müzik yazarlarından tam not aldı. Her çıkardığı albüm ile beğeni toplayan Hayko Cepkin konserinde eski ve yeni şarkılarını sevenleri için söyleyecek. Jolly Joker’e gelenler Cepkin’in güzel müziğinin yanı sıra gelenler harika bir gösteriye de tanık olacaklar.
(Kaynak: www.sabah.com.tr - 05.02.2013)

Hayko Cepkin: ‘Geç Kaldım’

Hayko Cepkin’in ‘Aşkın Izdırabını…’ ismini verdiği albümünün ikinci klibi ‘Geç Kaldım’ yayınlandı!

Prodüktörlüğünü Murat Aytekin, yönetmenliğini ise Mustafa Özen’in yaptığı klibin çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası’nda 36 kişilik bir ekip ile 28 saatte çekildi. Klipte, animasyonların yanı sıra, Murat Yatman tarafından ‘matte painting’ tekniği kullanıldı. Color Correction ise senior colorist Yücel Kurtul tarafından yapıldı.

‘Zaman kavramını hiçe sayan’ bir konsepte sahip olan ‘Geç Kaldım’ klibinde Hayko Cepkin, nükleer savaş sonrası kendini askeri bir sığınağa kapatıp, hayatta kalmış tek kişiyi canlandırıyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 05.04.2013)

Hayko Cepkin, Kurtalan Ekspres’in 10 Şubat 2014’de çıkan “Göğe Selam II” adlı albümünde “Maden Ocağı” şarkısını yorumladı. Bu şarkı albümün çıkış şarkısı oldu ve bir de klip çekildi.

Kurtalan Ekspres ve Hayko Cepkin’den Göğe Selam’ın İlk Klibi!

Arpej Yapım etiketi ile 12 Şubat Çarşamba günü müzik marketlerdeki yerini alan, Medya sponsoru Kral Pop olan Kurtalan Ekspres “Göğe Selam II” albümünün ilk klibi yayında.

Aşık Mahsuni, Aşık Veysel, Bahadır Akkuzu, Barış Manço, Cem Karaca, Kazım Koyuncu, Nazım Hikmet, Neşet Ertaş, Pir Sultan Abdal ve Yavuz Çetin’in anısına hazırlanan “Göğe Selam II” albümünde yine birbirinden değerli müzisyen ve oyuncular kendi yorumlarıyla yer aldı.

Büyük bir titizlik ile hazırlanan “Göğe Selam II” albümünün çıkış şarkısı ise Hayko Cepkin’in seslendirdiği, albümün açılışını da yapan “Maden Ocağı” şarkısı oldu.

İlk olarak 1977 yılında “Yoksulluk Kader Olamaz” albümünde Cem Karaca tarafından yorumlanan “Maden Ocağı”, “Göğe Selam II” albümünde Hayko Cepkin yorumuyla yer aldı.

Yönetmenliğini Mustafa Özen’in, Prodüktörlüğünü Mu Yapım - Murat Aytekin’in üstlendiği klip, Eylul Film Platolarında 15 saatlik bir zaman diliminde 43 kişilik bir ekiple çekildi. Kurtalan Ekspres ve Hayko Cepkin’in farklı senkronlardaki performans görüntülerinin yanı sıra, klipte 6 oyuncu da maden işçisini canlandırdı.

Dünyadaki tüm maden işçilerine ithafen kaleme alınmış ve bestelenmiş olan “Maden Ocağı” şarkısının klibi tüm müzik kanallarında!

“Siz şimdilerdeki bu maden ocağı karanlığına, giderek artan çirkinliklere ve iyice yozlaşan insan hoyratlığına aldırmayın. Bu dünyada güzel insanlar da yaşadı.” - Lemi Özgen

Aşık Mahsuni, Aşık Veysel, Bahadır Akkuzu, Barış Manço, Cem Karaca, Kazım Koyuncu, Nazım Hikmet, Neşet Ertaş, Pir Sultan Abdal ve Yavuz Çetin sözleri yüreklerimize işleyen ve müzikleri ruhumuzu okşayan büyük yürekli insanlar'

Arpej Yapım etiketi ile çıkartılan ve medya sponsoru Kral Pop olan albümde, Bülent Ortaçgil, Duman, Emrah Karaca, Fatma Turgut, Hayko Cepkin, Haluk Bilginer, Murat İlkan, Nejat Yavaşoğulları, Niyazi Koyuncu, Şevval Sam, Umut Kuzey ve Yavuz Bingöl, Kuralan Ekspres ile bir araya geldi ve ‘farklı zaman dilimlerine ait asi çocuklar’ için göğe selam durdular!

FARKLI ZAMANLARDA YAŞAMIŞ, GÖKYÜZÜNÜN ASİ ÇOCUKLARI!!

Her biri alanında başarılı ve dikkat çeken müzisyen ve oyuncularla birlikte Kurtalan Ekspres’in düzenlemeleriyle ortaya çıkan GÖĞE SELAM II albümünde Cahit Berkay, Selçuk Balcı gibi önemli müzik adamlarının da imzası bulunuyor. Kurtalan Ekspres’ten Ahmet Güvenç, Serdar Öztop, Sefa Ulaştır, Bülent Güven ve Can Bora Genç’in yer aldığı ve Lemi Özgen tarafından kaleme alınan özel bir kitapçık ile GÖĞE SELAM II albümü, son yıllarda müzik sektöründe önemli projelere imza atan ARPEJ YAPIM tarafından müzikseverlere gururla sunulmuştur.

Albümün ilk klibi Hayko Cepkin’in seslendirdiği ve bir Cem Karaca şarkısı olan “Maden Ocağının Dibinde” adlı parçaya çekildi. Klip şu günlerde müzik kanallarında!
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.sondakika.com / www.haberler.com - 13.02.2014)

Hayko Cepkin, Eylül 2014’te 25 Ekim’e kadar sürecek, kendi şarkılarından oluşan nostaljik konser serisini başladı.

Hayko Cepkin’den Yepyeni Video: Takıntı

Son albümü “Aşkın Izdırabını…’ ile yine farkını ortaya koyan Hayko Cepkin, albümün 3. klibini ‘Takıntı’ isimli şarkısına çekti.

Türkiye’de hiç görülmemiş sahne performansları, ‘nostaljik’ konser serisi ve hikayeleri ile kendinden söz ettiren Hayko Cepkin, albümlerinin yanı sıra çekmiş olduğu kliplerle de bir hayli konuşuluyor.

Alper & Caner Özyurtlu (AC Film) kardeşlerin yapımcılığında, Efe Hızır yönetmenliğinde çekilen ve 21 Kasım 2014 tarihinde vizyona girecek olan ‘Ümmü Sıbyan: Zifir’ filminin kapanış parçası olarak beyaz perdede duyacağınız ‘Takıntı’ya yine Caner Özyurtlu yönetmenliğinde klip çekildi. Klipte, hem filmden sahneler hem de Hayko Cepkin’in film ile paralel performansı yansıtılıyor.

Filmin ve klibin yönetmeni Caner Özyurtlu, Hayko Cepkin ile ilgili görüşlerini şu şekilde ifade ediyor: “Albüm ilk çıktığında “Takıntı”yı dinler dinlemez Hayko’yu arayıp bu şarkıya klip çekmek istediğimi söyledim. Ama sonrasında bir türlü fırsat bulamadık. “Ümmü Sıbyan: Zifir”i yaparken de ‘Takıntı’nın filmin ruhuna ne kadar uyduğunu düşündüm. Hayko’yu sete davet ettik, oyuncularımızla ve ekiple tanıştı. Ardından da filmin setinde klibi çektik."

Müzikal alt yapısının yanı sıra sözleriyle de dikkat çeken ‘Takıntı’nın klibi tüm müzik kanallarında! (Kaynak: www.magazinci.com / www.cosmogirl.com.tr - 06.11.2014)

Hayko Cepkin’in Çocukluğuna Ait Şarkılar Bu Albümde!

Ocak ayında DMC etiketiyle çıkardığı ‘Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’ cover albümü, Hayko Cepkin’in çocukluğuna ait unutulmaz şarkıların kendine has düzenlemeleriyle karşınızda!

‘Sakin Olmam Lazım’, ‘Tanışma Bitti’, ‘Sandık’ ve ‘Aşkın Izdırabını…’ albümleri, sahnede anlattığı hikayeler, Türkiye’de daha önce görülmemiş sahne performansları ve her projesi farklı bir konsept barındıran Hayko Cepkin, yepyeni albümü ‘Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’ ile bambaşka bir hikaye anlatıyor!

‘Hayatımın, fikirlerimin ve müziğimin olgunluk dönemine giriyorum’

Hayko Cepkin’in hayatında önemli bir yeri olan şarkıları kendine has yorumladığı ‘Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’ albümü 9 cover şarkıdan oluşuyor. Geçtiğimiz hafta iTunes’da ön satışa açıldığı an itibariyle ‘en çok satan’ listesinde 1. Sıraya oturan ‘Ben İnsan Değil miyim?’ yorumu, albümü bekleyeneler için heyecanı daha da arttırdı. ‘‘Hayatımın, fikirlerimin ve müziğimin olgunluk dönemine giriyorum’’ sözleriyle yeni albümünü ifade eden Hayko Cepkin, ilk klibini yine çok merak edilen ‘Aldırma Gönül’ şarkısına çekti.

Ekibinin ve bu şarkı için yazdığı rap sözleriyle Hayki’nin de kendisine eşlik ettiği klip, dış çekim sahneleri ve performans görüntülerinden oluşuyor. İstanbul’un kaosundan kaçan ve can sıkıcı olaylara, durumlara aldırma diyen bir adamın hikayesinin anlatıldığı klibin yönetmeni Göksel Balaban. Eylül Film Stüdyolarında 35 kişilik bir ekiple 16 saatte çekilen klibin görüntü yönetmenliği Alican Akgün’e, yapımı ise Bambu Film Evi’ne ait.

Sanat yönetmenliğini Göksel Balaban’ın, kapak tasarımını Dünya Atay’ın üstlendiği albüm görseli ile de dikkat çeken ve eski şarkıları yeni nesil ile buluşturan ‘Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’, 29 Ocak’ta tüm müzik marketlerde!
(Kaynak: www.magazinci.com - 22.01.2016)

Hayko Cepkin’in Müzikal Yolculuğundaki Mücadelesi Bu Klipte! ‘Ben İnsan Değil Miyim?’

Türk müzik piyasasında farklılığını ortaya koyan, ezberlenmiş yolları takip etmeyen, kendi duruşu ile yoluna devam eden Hayko Cepkin, ‘Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’ albümünün ikinci video klibini tamamladı.

“Hayko Cepkin Türkiye müzik piyasasında rock tabanlı Türkçe müzik yapan ve kendi ayakları üzerinde dimdik durup geniş kitlelere yayılan tek rock projesidir.”

Müzik sektöründe, 19 yıl içerisinde düzenlemeleri ile sayısız albüme hayat veren, 11 yılda yayınladığı 5 stüdyo albümü ile hafızalara kazınan Hayko Cepkin, bu zaman içerisinde istikrarlı yürüyüşünden asla ödün vermedi. Hayko Cepkin, dahil olduğu projeleri, albümleri, şarkı sözlerindeki derinliği, Türkiye’de eşi benzeri olmayan sahne performansları ile zirveden inmek bilmiyor. DMC etiketli son albümü ‘Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’ ile, yayınlandığı andan itibaren 2 ay boyunca satış listelerine liste başı olarak ambargo koyup, çıtasını yükselterek yolunda yürümeye devam ediyor.

Çocukluğuna ait şarkıları kendi tarzı ile yorumlayarak ‘Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’i yayımlayan Hayko Cepkin, albümün ilk klibini ‘Aldırma Gönül’’e çekerek, görmüş olduğu ilgi ile sevenlerini ve hayran kitlesini daha da genişletti. Kendi sınırlarını aşan bir takipçi sayısına ulaşan Hayko Cepkin, 2. klibini ise yine son albümünde yorumladığı ve büyük beğeni toplayan ‘Ben İnsan Değil Miyim?’ şarkısına çekti.

Müzikal yolculuğunun mücadele dolu hikayesi esprili bir anlatım ile ekranlarda!

Günümüz popüler kültür müzikleri ile kulüp ortamında eğlenen insanları, mekana gizlice sızan ekibi ile organize bir şekilde içeriye kilitleyip, kendi müziğine maruz bırakan bir rock grubunun hikayesinin anlatıldığı klipte, şaşkın ve ön yargılı bakışların, Hayko Cepkin’in performansı sonunda nasıl değiştiğine şahitlik ediyoruz. Aslında, Hayko Cepkin’in yıllardır süregelen müzikal yolculuğunun mücadele dolu hikayesine esprili bir dil ile tanıklık ediyoruz.

İstanbul’un sevilen mekanlarından garajistanbul’un ev sahipliği yaptığı klibin yönetmen koltuğunda, ‘Aldırma Gönül’’ün de yönetmeni olan Göksel Balaban yer alıyor. Prodüksiyonunu Bambu Film Evi ‘nin üstlendiği, 45 kişilik bir ekip ile 15 saatte çekilen klibin diğer özelliği de bir aile klibi olması… İlk defa kendi ekibinin tamamının da yer aldığı ‘Ben İnsan Değil Miyim?’ çekimlerinde, Hayko Cepkin ve ekibine, HayFan olarak da bilinen 60 kişilik hayran grubu da eşlik ediyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 10.05.2016) Hayko Cepkin’den Yeni Şarkı!

Hayko Cepkin, yeni single’ı “Hayvaaağ1n” ile müzikseverlerle buluştu.

Cepkin, yeni şarkısıyla günümüz insanını eleştiriyor.

Sert ve ritmik bir parça olan “Hayvaaağ1n”, dinleyicileri şaşırtmak ve kendisiyle yüzleştirmek hedefinde…

‘Hayvaaağ1n’a Mustafa Özen yönetmenliğinde çekilen klip, şarkının değişken ruhunu yansıtması açısından oldukça farklı fikirler ile dolu.

Tabloları andıran görüntüler de klipte dikkat çekiyor.
(www.kralmuzik.com.tr - 12.03.2020)

Hayko Cepkin’den Karantinada Yeni Albüm

Hayko Cepkin, karantina döneminde yaptığı ev kayıtlarıyla “Karantina Günlüğü” adlı yeni bir albüm çıkardı.

Hayko Cepkin, 11 Mart 1 Haziran arasındaki karantina sürecinde yeni bir albüm hazırladı. “Karantina Günlüğü”, Hayko Cepkin’in karantinada istikrarlı bir şekilde kaydettiği ve pandemi sürecini arşiv niteliğinde hafızalarda tutacak bir baş ucu albümü özelliği taşıyor.

Cepkin, 2005 yılından bu yana yayınladığı bestelerinden 22 özel ve kült eserini, neyzen Burak Malçok ile bambaşka bir düzenleme ve usulle kendi YouTube kanalından anlık kayıtlar alarak yayınladı.

Cepkin, sadece YouTube kanalında yayınlanan bu eserlerin dinleyenlerinin yoğun isteği üzerine dijital platformlarda da yayınlanması için kolları sıvadı ve tamamen ev kaydı olan “Karantina Günlüğü” albümünü sevenlerine müzik platformlarından da ulaştırdı.
(Kaynak: www.ntv.com.tr / www.msn.com/tr-tr - 26.06.2020 - www.haberler.com / www.haberturk.com - 27.06.2020)

Diskografi:
2004
Söz Vermiş Şarkılar - Murathan Mungan (Derleme Albüm, Ada Müzik, 2004)

3. Kimdi Giden Kimdi Kalan (Düz.: Hayko Cepkin) - Aylin Aslım

En Güzel Hikayem (Teoman Albümü, Avrupa Müzik, 27.06.2004)

4. Gökdelenler (Hayko Cepkin) - 05:00

2005
Sakin Olmam Lazım (Albüm, EMI Müzik, 29.06.2005)

1. Yarası Saklı - 04:27
2. Hüzünle Karışık - 04:17
3. Son Kez - 04:48
4. Görmüyorsun - 03:04
5. Eller Aldı - 04:21
6. Seninki Dert Mi? - 04:50
7. Boşluk - 04:19
8. Ben Gideyim - 04:08
9. Fırtınam - 05:01
10.Hangimiz Masumuz - 05:07
11.Zaman Geçti (Bonus Track) - 07:02

2006
Türk Rock (Kolektif Albüm, Pasaj Müzik /Sony BMG, 24.11.2006)

17.Hayko Cepkin / Yarası Saklı - 04:24

2007
Tanışma Bitti (Albüm, EMI Müzik, 22.05.2007)

1. Yalnız Kalsın intro - 01:02
2. Yalnız Kalsın - 03:29
3. 777 intro - 01:15
4. 777 - 04:07
5. Bertaraf Et - 02:53
6. Sonra Görüşelim - 05:02
7. Sıkı Tutun intro - 00:59
8. Sıkı Tutun - 03:42
9. Kaos intro - 01:00
10.Kaos - 03:57
11.Ölüyorum - 03:41
12.Siren - 04:06
13.Melekler intro - 00:59
14.Melekler - 03:25
15.Bilmezsin - 04:48
16.Bonus - 10:21


Korkma 07 (+DVD) (Ogün Şanlısoy Albümü, Yön Sanatsal, 01.08.2007)

3. Kaybettik Severken (Klavye: Hayko Cepkin) - 05:00
12.Korkma `07 (Hayko Cepkin ile Düet) - 05:12

2008
Söz Müzik Teoman (Teoman-Kolektif Albüm, Avrupa Müzik, 06.02.2008)

14.Gökdelenler / Hayko Cepkin - 03:32

3 Hürel Şarkıları / Sonsuza Kadar (Karma Albüm, Seyhan Müzik, 11.02.2008

9. Hayko Cepkin – Aglarsa Anam Ağlar – 04:12

2009
Beş Kuruş Yok / Gökçe (Albüm, Pasaj Müzik, 16.04.2009)

4- Aklım Giderken (feat. Hayko Cepkin) (Söz & Müzik: Gökçe)

2010
Sandık (Albüm, Emi Müzik, 20.02.2010)

1- Sandık
2- Yol Gözümü Dağlıyor
3- Gelin Olmuş
4- Balık Olsaydım
5- Sahibi Yok
6- Doymadınız
7- Açtırdınız Kutuyu
8- Sandığım Hazır
9- Yolun Sonu (Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Hayko Cepkin)


İnternette Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)

2011
12 Düet / Nilüfer (CD Albüm, DMS, 03.02.2011)

8- Aşk Kitabı (Seslendiren: Nilüfer & Hayko Cepkin)

13 / Zakkum (Albüm, DMC Müzik, 21.02.2011)

11-Koma (Düet: Hayko Cepkin) (Söz: Cem Senyücel, Müzik: Yusuf Demirkol)

Çocuklar İçin Söylenen Feridun Düzağaç Şarkıları - İyilik Güzellikspor / Feridun Düzağaç (Kolektif Albüm, Sony Müzik, 26.05.2011)


12 Düet / Nilüfer (LP [Plak] Albüm, DMS, 20.07.2011)

8- Aşk Kitabı (Seslendiren: Nilüfer & Hayko Cepkin)

Göğe Selam (Kurtalan Ekspres Albümü, Poll Production, 06.12.2011)

10.Yeni Bir Gün - Hayko Cepkin

2012
Aşkın Izdırabını... (Albüm, EMI Müzik, 02.11.2012)

1. Paranoya
2. Geç Kaldım
3. Platonik
4. Kabulleniş
5. İçgüdü
6. Aşk Kitabı
7. Tek Gecelik
8. Tükenmiş
9. Takıntı
10.Kıskançlık
11.Paranoya (Klasik)
12.Geç Kaldım (Akustik)
13.Platonik (Elektronik)
14.Boynuz Track

İnternette Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

2014
Göğe Selam II (Albüm, Arpej Yapım / DMC, 10.02.2014)

1. Maden Ocağı (Abdulkadir Meriçboyu/Asım Tanış-Cem Karaca) – Hayko Cepkin (Söz: A.Kadir Meriçboyu, Müzik: Cem Karaca)

2016
Beni Büyüten Şarkılar Vol.1 (Albüm, DMC, 29.01.2016)

1- Ben İnsan Değil Miyim - 04:08
2- Aldırma Gönül - 03:28
3- O Çeşme - 02:38
4- İtirazım Var - 04:06
5- Ağla Sevdam - 02:34
6- Issızlığın Ortasında - 04:03
7- Neydi Günahım - 02:39
8- Yuh Yuh - 03:09
9- Nem Kaldı - 04:21


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

Beşiktaşım Geliyor (Single CD Albüm, DMC, Dijital 28.05.2017, CD 27.11.2017)

1- Beşiktaşım Geliyor


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com

Türk Yıldızları (Kolektif Albüm, All Stars Music, 25.08.2017)
Büyütmek için TIKLAYIN Büyütmek için TIKLAYIN
6- Benimle Uçmak İster Misin? / Hayko Cepkin - 03:02

2018
Nikah Masası (Düğüm Salonu Orijinal Film Müziği) (Single Şarkı, BKM Müzik, 22.02.2018)

1- Nikah Masası (Düğüm Salonu Orijinal Film Müziği)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Gamzendeki Çukur (Çukur Dizi Müziği) / Kubilay Aka feat.Hayko Cepkin (Single, DGL, 04.05.2018)

1- Gamzendeki Çukur (Çukur Dizi Müziği) - Kubilay Aka feat.Hayko Cepkin

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

Azad / Cenk Durmazel & Hayko Cepkin (Albüm, Pasaj Müzik, 27.09.2018)

1- Azad - Cenk Durmazel & Hayko Cepkin

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.deezer.com
play.google.com
www.qobuz.com

2019
Kabul Olur / Dans Et (Maxi Single, DMC, 18.01.2019)

1- Kabul Olur - 04:10
2- Kabul Olur - 03:48
3- Kabul Olur (Akustik) - 04:00
4- Dans Et (Akustik) - 03:47

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)

Zahid Bizi Tan Eyleme / Pitch Black Process feat. Hayko Cepkin (Single, 1877 Müzik, 15.03.2019)

1- Zahid Bizi Tan Eyleme


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)

Sakin Olmam Lazım ([LP=Longplay] PLAK, Universal Müzik, 10.04.2019)
(29.06.2005 tarihinde çıkarılan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1. Yarası Saklı
2. Hüzünle Karışık
3. Son Kez
4. Görmüyorsun
5. Eller Aldı
6. Seninki Dert Mi?
B Yüzü:
1. Boşluk
2. Ben Gideyim
3. Fırtınam
4. Hangimiz Masumuz
5. Zaman Geçti

Online Plak Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.ozhizo.com
www.rainbow45records.com

2020
Benim İçin Söylenenler / Mazlum Çimen (Tribute Albüm, Çimen’s Yapım, 21.02.2020)

6- Cahil Nadanla - Hayko Cepkin

Hayvaaağ1n (Single, DMC, 10.03.2020)

1- Hayvaaağ1n - 06:41
2- Hayvaaağ2n - 03:52

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Karantina Günlüğü / Burak Malçok & Hayko Cepkin (Albüm, Dijital.Im, 25.06.2020)

1- Kabul Olur - 06:18
2- Dans Et - 04:12
3- Gelin Olmuş - 06:30
4- Hüzünle Karışık - 04:32
5- Siren - 04:54
6- Sandık & Passacaglia and Fugue in C Minor BWV 582 - 04:28
7- Sandığım Hazır - 04:28
8- Yol Gözümü Dağlıyor - 05:49
9- Melekler - 07:00
10-Uyan - 05:33
11-777 - 04:56
12-Geç Kaldım - 03:35
13-Fırtınam - 04:26
14-Görmüyorsun - 03:31
15-Eller Aldı - 04:42
16-Bilmezsin - 04:07
17-Paranoya - 04:41
18-Ölüyorum - 04:40
19-Son Kez - 06:23
20-Sıkı Tutun - 04:03
21-Yalnız Kalsın - 05:09
22-Zaman Geçti - 06:42

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.haykocepkin.com.tr
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/haykocepkin
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/HAYKOCPQN
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/haykocepkin
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/haykocepkin
Resmi YouTUBE Vevo Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/HaykoCepkinOnVEVO
Resmi Vimeo Kanal Adresi:
vimeo.com/haykocepkin
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Hayko_Cepkin
LastFM Sayfa Adresi:
www.last.fm/music/Hayko+Cepkin
Anatolianrock Sayfa Adresi:
www.anatolianrock.com/Hayko_Cepkin
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (12620 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag