Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

\n

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 265 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 265
Üye: 0
Toplam: 265

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 69,498,743
  • Bugün: 7,344
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Feb 24, 2020
  • 05:35 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Işıl Yücesoy
Bookmark and Share
    Geri Dön   (6133 okuma)

Sanatçı: Işıl Yücesoy
IŞIL YÜCESOY
FOTO GALERİ
2 Ekim 1945 yılında Kırklareli’nde doğan Işıl Yücesoy, sanatla içiçe bir ailede hayata gözlerini açmış. Babası müzik öğretmeni olan ve bu sayede küçük yaşlarda piyano çalmayı öğrenen Yücesoy’un dedesi bestekar Giriftzen Asım Bey, halası ise Türk İstanbul’da devam ettiği orta öğrenimi boyunca altı yıl süreyle okulun voleybol takımının kaptanlığını yaptı. Liseyi bitirdiği günlerde Rasimpaşa Spor Kulübü onu transfer etmiş, profesyonel sporcu olma yolunda ilk adımı atmıştı ki, sanat ağır bastı.

Ankara Devlet Konservatuarı’nda oyunculuk eğitimi alan Işıl Yücesoy, mezun olur olmaz devlet tiyatrolarında oyuncu olarak sahneye çıkmaya başladı. Altı yıl süren bu dönemden sonra birtakım sorunlar nedeniyle devlet tiyatrolarından ayrıldı. O günlerde gelen teklifleri değerlendirerek 1975 yılında şarkıcı olarak sahneye çıkmaya başladı. Aynı yıl ilk 45’liği “Çalamazsın Mutluluğu / Köye Geldi Bir Gelin” yayınlandı.

Bu ilk 45’liği Işıl Yücesoy kendi imkânlarıyla finanse etmiş, ancak 45’lik Coşkun Plak etiketiyle yayınlanmıştı. Daha ilk plağında kırk yıllık şarkıcılara taş çıkaran şarkı söyleme tekniği ve güçlü sesiyle dikkatleri üzerine çeken sanatçı, o günlerde tek kanallı televizyonda boy göstererek şöhretini perçinleyecek, herkes bu olağanüstü şarkıcının Türk popu için ne denli önemli bir kazanç olduğu konusunda hemfikir olacaktı.

Artık sahnelerin aranan isimlerinden biri olmuştu. İşine gösterdiği özen ve titizlik nedeniyle gün aşırı plak yayınlanan o günlerde, ikinci 45’liğini piyasaya çıkarmak için acele etmeyen Işıl Yücesoy’un, 1977 yılı içerisinde iki 45’liği yayınlandı. “İçmeden Sarhoş / Açılmamış Mektup” ve “Sen Seni / Bir Var Bir Yok”. Evren plak etiketiyle piyasaya sürülen bu plakların masrafları da yine kendisi tarafından karşılanmıştı. Başından itibaren birlikte çalışmakta olduğu Fikret Şeneş’in, yazdığı her şarkı sözünü, söyleyecek şarkıcının kişiliğine ve şarkıcılık yeteneklerine göre şekillendirmesindeki ustalığı, Yücesoy’un üstün şarkıcılık performansıyla bir araya gelince ortaya yine mükemmel işler çıkmıştı. Her iki plak da, yayınlandığı dönemin en kalburüstü çalışmaları olarak müzik tarihine geçti.

Hey Dergisince 1978 yılının EN İYİLERİ-YILIN KADIN ŞARKICILARI sıralamasında 10ncu sırada görünürken aynı yıl kendi firması Orient Plak’ı kuran Işıl Yücesoy, son 45’liğini bu firmadan yayınladı. Sahne çalışmalarında İngilizce, İtalyanca ve Rusça şarkılar söylemiş, ilk plaklarında Türkçe sözlü yabancı şarkılar seslendirmişti. Üçüncü 45’liğinde yer alan “Sen Seni / Bir Var Bir Yok” plaklarında seslendirdiği ilk Türk bestesiydi. Dönemin gözde bestecisi Selami Şahin’in imzasını taşıyan bu şarkının kazandığı başarının ardından dördüncü ve son 45’likte bu defa iki Selami Şahin bestesi ve Halit Çelikoğlu - Ahmet Selçuk İlkan’ın muhteşem sözleri yer alacaktı: “Ya Seninle Ya Sensiz / Sen İnanma”. Bu 45’lik, özellikle A yüzünde yer alan şarkıyla o günlerin en gözde plaklarından biri olduve yıllar boyu birçok şarkıcı tarafından seslendirilmesine rağmen, Işıl Yücesoy’un dinleyenin tüylerini diken diken eden muazzam yorumuyla Türk popunun en sağlam hitlerinden biri olarak hafızalara kazındı.

Işıl Yücesoy’un ilk ve tek albümü yine Orient Plak etiketiyle 1979 yılında yayınlandı. Sadece beş 45’lik plak ve bir EP ile Türk popunda kendine ait bir ekol yaratmayı başarmış bu müthiş şarkıcının bir albüm dolusu şarkıyla karşımıza çıkması doğrusu az şey değildi. Bu albüm de tıpkı 45’likler gibi Yücesoy’un hiçbir zaman işin kolayına kaçmamasının, her zaman en iyisini bulana dek uğraşıp didinmesinin getirdiği kusursuzluğu taşıyordu. Popun klasikleri arasına girecek Can Arpaç Selmi Andak imzalı “Çıkmaz Sokak” başta olmak üzere her şarkısıyla dört dörtlük bu albümde Işıl Yücesoy ilk kez bir de kendi bestesini seslendiriyor, bu alanda da ne denli iddialı olabileceğini ispat ediyordu. “Bir Evet Yeter” adı verilmiş bu albüm onun şarkıcılık kariyerinin son plağı oldu. Sonrasında kendi isteğiyle müzik piyasasından çekilen ve tiyatro sahnesine geri dönen Yücesoy’un 1980 yılında kaydedilmiş ancak yayınlanmamış Avni Uygun bestesi “Seviyorum” adlı şarkısı, Ossi Müzik tarafından yayınlanan son albümde ilk kez dinleyici karşısına çıktı.

Işıl Yücesoy’dan “Zamansız”

Işıl Yücesoy’u sadece oyunculuğuyla tanıyanlar için, bu albüm büyük bir keşif ve sürpriz olacak. Böyle farklı ve zamansız bir sesin nasıl olup da bunca yıl albüm yapmadığına şaşıracaksınız.

Son plak kaydı için 1979 yılında stüdyoya girmiş olan Işıl Yücesoy, 37 yıl sonra Türk Pop Müziğinin bıçak gibi keskin, kalbe dokunan şarkılarından seçilen on yepyeni şarkıyı derin ve duygulu sesiyle yorumladı. “Zamansız” şarkılara, zamansız sesiyle, zamanlara sığmayan kalbiyle yeniden hayat verdi. 37 yıl sonra yeni bir albüm yapan Işıl Yücesoy, albümsüz geçen bu süreçte oyunculukta gösterdiği başarıyı müzikte de yineleyerek 2016 yazının aşklarına eşlik etmeye hazırlanıyor.

Bu albüm için özel olarak bestelenmiş yepyeni bir şarkı olan “Büyümedim” ruhumuzun çocuk yanını koruduğumuz sürece her şeye sıfırdan başlayabilme gücünü daima taşıdığımızı anlatan duygulu bir şarkı. Sözleri Sadettin Dayıoğlu’na, müziği Sonay Yağız’a düzenlemesi Tansel Doğanay’a ait olan şarkı Türk Pop Müziğine bir klasik daha kazandıracak.

Aşk şarkılarının tartışmasız kraliçesi Sezen Aksu’nun, aşk acısı çeken kalbinin isyanı, gözyaşlarının eşlik ettiği haykırışı olan “Ağlamak Güzeldir” isimli şarkısı, Işıl Yücesoy’un yaşanmışlık kokan sesiyle, ağlamanın lezzetini yeniden tattıracak.

Daha önce Yonca Lodi’nin seslendirdiği “Milat”, hüzünlü bir itirafın ifadesi olarak albümün vurucu parçalarından birisi. Söz ve Müziği Yonca Lodi’ye ait olan şarkı, Işıl Yücesoy’un teatral yorumuyla yeni bir boyut kazanıyor.

Nilüfer’in 1980 albümünde yer alan “Dönüyorum Eski Sevgilime”, piyano tuşlarının masum prensi Richard Clayderman ve kelimelerin maestrosu Fikret Şeneş’in ortak eseri. Işıl Yücesoy’un yorumuyla şarkının sözleri daha derin, piyanonun tınısı daha sarsıcı.

Mithat Körler’in sözleri Aşkın Tuna’ya Müziği Aydın Sarman’a ait olan, terkedilişin burukluğunu ifade eden şarkısı “Güneşimi Kaybettim”de Işıl Yücesoy’a Cenk Eren eşlik ediyor. İkilinin birbirini tamamlayan yorumu, hüzün namelerini güneşe ulaştıracak.

Daha önce Işın Karaca’nın seslendirdiği ve aynı zamanda albüme adını veren “Zamansız” isimli Suat Suna bestesinde, Işıl Yücesoy’a aşk filmlerinin başarılı yönetmeni Çağan Irmak eşlik ediyor. İki büyük ifade ustası bütün sanat dallarının temeli olan müzikle zamanı bir kez daha durduruyorlar.

Işıl Yücesoy, İskender Doğan’ın şiirinden yeni albümü için bestelediği “Anlamı Yok” isimli şarkıyı, Latin ve slow olmak üzere iki versiyon olarak seslendirdi.

Işıl Yücesoy, 1979 yılında seslendirdiği, ilk bestesi olan “Niye Düşünüyorsun Sevgilim” isimli şarkısını, yeni düzenlemesiyle yeniden yorumladı. Sözleri Necla Acemi’ye ait olan şarkı albümdeki tek Işıl Yücesoy cover’ı.

İlk kez Yeşim Salkım’dan dinlediğimiz, sözleri Seda Akay’a müziği Cenk Taşkan’a ait olan “Meğer”, Işıl Yücesoy & Yeşim Salkım düetiyle görkemini pekiştiriyor. Aşk acısı yaşatanlara karşı bir dik duruş ifadesi olarak albümdeki yerini alıyor.

Türkiye’nin en iyi aranjörlerinden Tansel Doğanay yönetiminde Ossi Müzik tarafından yayınlanan albümün prodüktörü, plaklarda kalmış şarkılara yeniden hayat veren ve yepyeni projelerle müzik dünyasına yeni albümler kazandıran Hakan Eren.

Albümün çıkış şarkısı “Büyümedim”e son zamanların en gözde klip yönetmeni Gökhan Özdemir tarafından Üsküdar’daki platoda görüntü yönetmeni Ferit Çetinkaya ile çekildi. Türkiye Tango Dans yarışması ikincileri Ceren Öztunç&Serdar Ömer’in dansları ile eşlik ettiği klip tüm müzik kanallarında gösterime girdi.
(Albüm açıklaması)

Işıl Yücesoy’dan “Hayat Herkese Aynı”

70’li yıllardan bugüne sanatın birçok alanında unutulmaz izler bırakan Işıl Yücesoy, “Zamansız” albümünden sonra “Hayat Herkese Aynı” isimli iki şarkıdan oluşan single çalışmasıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Işıl Yücesoy’un ‘Hayat Herkese Aynı’ çalışması yediden yetmişe herkesin yaşama dair ortak duygularının birer anlatıcısı olarak bize hayatın aynasını tutarken, ‘Neden’ şarkısındaki mısralar, aşkın kaosunda kaybolanlara yaşadıklarını sorgulatıyor.

“Hayat Herkese Aynı” şarkısının sözü ve müziği sanatçının geçen yıl yayınlanan ‘Zamansız’ albümünde yer alan “Büyümedim” şarkısının sözlerini yazan Sadettin Dayıoğlu’na ait.

‘Neden’ şarkısının sözleri ise Sacit Şerbetçi, bestesi Işıl Yücesoy’a ait. Single’da yer alan her iki şarkının düzenlemeleri “Zamansız” albümünün müzik direktörü ve aranjörü olan Tansel Doğanay imzası taşıyor. Yapımcılığını Hakan Eren - Ossi Müzik’in üstlendiği single tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluştu.

Bahçekatı Stüdyoları’nda kaydedilen parçaların kayıt ve mixi Serkan Ayman, masteringi Bora Ebeoğlu’na ait. Ünlü sanatçılara çektiği konsept fotoğraflarıyla adından sıkça söz ettiren Şahin Tuhan tarafından fotoğraflanan single’ın çıkış şarkısı olan ‘Hayat Herkese Aynı’ yine Şahin Tuhan yönetmenliğinde çekilen klibiyle yakında tüm müzik kanallarında gösterime girecek.
(Kaynak: www.milliyet.com.tr / www.sabah.com.tr / www.magazinci.com / www.gazetevatan.com / www.magazinkolik.com)

Diskografi:
1975

Çalamazsın Mutluluğu (Mutluluğu Alamazsın) / Köye Geldi Bir Gelin (45lik, Coşkun Plak)
(Sözler: Fikret Şeneş)

1977

İçmeden Sarhoş / Açılmamış Mektup (Aranj.Orij.:Ta Lettre-Enrico Macias, Söz: Fikret Şeneş) (45lik, Evren Müzik 125)


Sen Seni / Bir Var Bir Yok (Sözler: Fikret Şeneş) (45lik, Evren Müzik 128)

Işıl Yücesoy (EP, Evren Müzik)

A: Sen Seni / Bir Var Bir Yok
B: İçmeden Sarhoş / Açılmamış Mektup

1978

Ya Seninle Ya Sensiz / Sen İnanma (45lik - Orient Plak TR-97-001)
(Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Selami Şahin / Söz: Halit Çelikoğlu, Müzik: Selami Şahin)

1979
Işıl Yücesoy (LP Albüm, Orient Müzik)

A.
1- Gurur (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Selami Şahin)
2- Çıkmaz Sokak (Söz: Can Arpaç, Müzik: Selmi Andak)
3- Ya Seninle Ya Sensiz (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Selami Şahin)
4- Sen Seni (Söz: Fikret Şeneş)
5- Aşk Tuzağı (Söz: Fikret Şeneş, Müzik: Norayr Demirci)
B.
1- Tatlıya Bağla (Söz: Fikret Şeneş, Müzik: Jean Claude Pascal)
2- Bir Evet Yeter (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Selami Şahin)
3- Ne Var Ne Yok (Söz: Fikret Şeneş, Müzik: Peve)
4- Niye Düşünüyorsun (Söz: Necla Acemi, Müzik: Işıl Yücesoy)
5- Sen İnanma (Söz: Halit Çelikoğlu, Müzik: Selami Şahin)

1980
Seviyorum (Söz ve Müzik: Avni Uygun) (Bu yıl yayınlanmamış ancak 2005'teki Ossi Müzik'in çıkardığı albümde yer aldı.)

2005
En İyileriyle Dünden Bugüne Işıl Yücesoy (Albüm - Sony BMG/Ossi Müzik)

1- Ya Seninle Ya Sensiz (1978)
2- İçmeden Sarhoş (1977)
3- Niye Düşünüyorsun (1979)
4- Çıkmaz Sokak (1979)
5- Çalamazsın Mutluluğu (1975)
6- Ne Var Ne Yok (1979)
7- Tatlıya Bağla (1979)
8- Aşk Tuzağı (1979)
9- Bir Evet Yeter (1979)
10-Sen İnanma (1978)
11-Sen Seni (1977)
12-Gurur (1979)
13-Açılmamış Mektup (1977)
14-Seviyorum (1980)
15-Bir Var Bir Yok (1977)
16-Köye Geldi Bir Gelin (1975)

2007
40 Aşk Şarkısı (3xCD Kolektif Albüm, DMC, 13.02.2007)
Büyütmek için T ıklay ın
CD 3:
8- Açılmamış Mektuplar / Işıl Yücesoy - 03:36

2009
Müzik: Selmi Andak - O Şarkıyı Henüz Yazmadım (Albüm, Ossi Müzik, 10.06.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4- Çıkmaz Sokak – Işıl Yücesoy (1979)

2010
Aşkın Son Şarkıları / 66 Aşk Şarkısı (5 CD Albüm, DMC, 08.02.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 4:
8- Işıl Yücesoy / Açılmamış Mektuplar

2011
Aşkın Son Şarkıları / 75 Aşk Şarkısı (6 x CD Albüm, DMC Müzik, 04 / 07.02.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 5 :
8. Işıl Yücesoy - Açılmamış Mektuplar

45´lik - Kadınlar / 16 Yılın En İyi 45´liği / Kadına Şiddete Hayır! (Albüm, Ossi Müzik, 13.04.2011)
Büyütmek için T ıklay ın
16-Işıl Yücesoy - Bir Var Bir Yok (1977)

2012
100 Aşk Şarkısı [8 CD Box Set Albüm, DMC, 10.02.2012]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 7 :
08. Işıl Yücesoy – Açılmamış Mektup

Bir Zamanlar Özel 3 / Keşfedilecek Plaklar 3 / Karma [Albüm, Ossi Müzik, 12.06.2012]
Büyütmek için T ıklay ın
16.Açılmamış Mektup - Işıl Yücesoy (1977)

2013
Bir Zamanlar (1.2.3.4.ve 5.) [5 CD Boxset Albüm, Ossi Müzik, 28.12.2013]
Büyütmek için T ıklay ın
DİSK 5
11-Işıl Yücesoy - Ya Seninle Ya Sensiz (1978)

2014
45`lik Plaklar / 70`li 80`li Yılların En İyi 45`likleri [Pop Albüm, Ossi Müzik, 10.04.2014]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6. İçmeden Sarhoş – Işıl Yücesoy (1977)

2016
Dünden Bugüne Türk Popu - 2 / 4’ü 1 Arada [4xCD Pop Albüm, Ossi Müzik, 07.04.2016)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
16.Işıl Yücesoy – Bir Var Bir Yok - 1977

Dünden Bugüne Türk Popu - 3 / 4’ü 1 Arada (4xCD Pop Albüm, Ossi Müzik, 08.04.2016]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1: O Şarkıyı Henüz Yazmadım:
4. Çıkmaz Sokak – Işıl Yücesoy - 1979

Zamansız (Albüm, Ossi Müzik, 14.07.2016)

1. Büyümedim
2. Dönüyorum Eski Sevgilime
3. Meğer (feat. Yeşim Salkım)
4. Anlamı Yok
5. Milat
6. Ağlamak Güzeldir
7. Güneşimi Kaybettim (feat. Cenk Eren)
8. Anlamı Yok (Akustik Versiyon)
9. Zamansız (feat. Çağan Irmak)
10.Niye Düşünüyorsun


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
Çalamazsın Mutluluğumu (Single, Coşkun Plak, 06.12.2017) (1975 yılında çıkardığı ilk 45’lik şarkısının A yüzündeki şarkının dijital olarak [YENİ BASIMI])

1- Çalamazsın Mutluluğumu - 02:56

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Köye Geldi Bir Gelin (Single, Coşkun Plak, 06.12.2017) (1975 yılında çıkardığı ilk 45’lik şarkısının A yüzündeki şarkının dijital olarak [YENİ BASIMI])

1- Köye Geldi Bir Gelin - 04:10

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Zamansız ([LP=Longplay] Plak Albüm, Ossi Müzik, 15.02.2017)

1. Büyümedim
2. Dönüyorum Eski Sevgilime
3. Meğer (feat. Yeşim Salkım)
4. Anlamı Yok
5. Milat
6. Ağlamak Güzeldir
7. Güneşimi Kaybettim (feat. Cenk Eren)
8. Anlamı Yok (Akustik Versiyon)
9. Zamansız (feat. Çağan Irmak)
10.Niye Düşünüyorsun


Online Plak Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.ozzyturk.com
www.goldplak.com
www.ozhizo.com
store.unkapani.digital
vibeby.com
www.amazon.com.tr (Amazon Türkiye)

Hayat Herkese Aynı (Single Albüm, Ossi Müzik, 15.09.2017)

1- Hayat Herkese Aynı (Söz Ve Müzik: Sadettin Dayıoğlu, Düzenleme: Tansel Doğanay)
2- Neden (Söz: Sacit Şerbetçi, Müzik: Işıl Yücesoy, Düzenleme: Tansel Doğanay)


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2018
Hani Ben (Single, Ossi Müzik, 07.12.2018)

1- Hani Ben - 03:57 (Söz-Müzik: Sadettin Dayıoğlu, Düzenleme: Feryin Kaya – Burak Irmak)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Işıl Yücesoy İle Evvel Zaman İçinde Ninniler Vol.1 (Albüm, Dreamy Kids, 12.07.2019)

1-Dandini Dandini
2-Lay Lay
3-Benim Şirin Yavru Kuşum
4-Kovan Kovan Balım Olsun
5-Mis Gibi Uyu Bebeğim


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Yetmez Mi? (Single, Ossi Müzik, 17.01.2020)

1- Yetmez Mi?

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/isilyucesoy
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/isilyucesoy1
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/isilyucesoy1
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel/Işıl Yücesoy
LastFM Sayfa sAdresi:
www.last.fm/music/Işıl+Yücesoy
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (6133 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag