Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım


   Kim Online
Şu an sitede, 231 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 231
Üye: 0
Toplam: 231

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 68,133,628
  • Bugün: 22,722
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jan 20, 2020
  • 01:02 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Kolpa (Grup)
Bookmark and Share
    Geri Dön   (7472 okuma)

Kolpa (Grup)
Kolpa (Grup)
Kolpa (Grup)
FOTO GALERİ

Kolpa, Adana’da geçirdikleri lise yıllarında başka okul gruplarının vokalistleri olan Barış Yurtçu, Dinçer Çetin ve Bora Yeter’in Üniversite eğitimleri için İstanbul’a geldiklerinde beraber müzik yapmaya karar vermeleriyle 2003 Kasım ayında kurudlu.

Ocak 2004’den bu yana sırasıyla Cafe Guitar, ExBronx, AltKemancı, Bronx, Eskişehir Doorspark, Bursa Resimli Bar, Pulp, Jazz Stop ve Buddha’da düzenli bar programları yapan grup 50’den fazla üniversite ve lise festivalinde sahne aldı. 2004 bahar dönemindeki festivallerde Laço Tayfa, Rebel Moves, Mor ve Ötesi ve Bulutsuzluk Özlemi gibi önemli isimlerin ön grubu oldu.

2005 Mayıs ayında İstanbul’un tanınan 4 bar grubunu bir araya getiren ‘Taksim Kadıköy Karşılaşması’na Taksim’i temsilen katıldı. Bu proje dahilinde 6 konserde binlerce seyircinin karşısına çıktı. Projeyle ilgili haber ve içerikler CNN Türk, NTV, Dream TV, Hürriyet, Akşam, Radikal, Blue Jean ve Yüxexes’de yer aldı.

Hürriyet Gazetesi ‘Albümleri Yok Ama Hayranları Var’ başlığı altında Kolpa’ya yer verdi. Haftasonu baskısındakı bu haber yüzbinlerce okuyucuya ulaştı.

2006 Mayıs ayında artık hatırı sayılır bir dinleyici kitlesi olan grup Galatasaray Üniversitesi Bahar Festivali’nde boğaz kıyısında 3000 kişi karşısında en coşkulu konserlerinden birisini verdi. Kolpa’dan hemen sonra Duman sahne aldı.

1 Temmuz 2006’da Kolpa Ankara Hipodrom’da Tarkan’ın ön grubu olarak sahne aldı. Bu konseri toplam 80.000 yabancı ve türk seyirci izledi. Grup bu konserde ilk kez Sayende isimli bir bestesini çaldı.

Kurulduğu günden bu yana beste çalışmalarına devam eden Kolpa aslında bar programlarında bestelerini çalmıyor. Albüm hazırlığı devam eden grup şimdiye kadar kaydettiği hiç bir demoyu yayınlamadı. Daha çok ‘alternative rock’, ‘pop punk’ ve ‘dance rock’ tarzlarını anımsatan ve zaman zaman müziğinde R&B ve hip-hop ogelere yer vermekten kaçınmayan Kolpa’nın albüm öncesi video klibi önümüzdeki aylarda müzik kanallarında izlenebilecek.

Kolpa’yı her Cuma gecesi Beyoğlu Pulp’da, her cumartesi gecesi Beyoğlu Jazz Stop’da sahne alırken gördük.

Türkiye genelinde çeşitli bar ve üniversitelerde yıllardır çok sayıda konser veren ve belli bir hayran kitlesine sahip olan Kolpa, beklenen ilk albümleri Hayat Senin’i Mucize İşler etiketiyle yayınlıyor.

2004 yılında İstanbul’da Barış Yurtçu (vokal), Cenk Taner Dönmez (gitar) ve Bora Yeter (bas) tarafından kurulan grup; rock müziği pop, dance gibi çeşitli müzik türleri ile birleştiren bir performans gurubu.

Enerjisi yüksek, melodi zengini ve ritmin ön planda olduğu şarkılardan oluşan albümde yer alan 8 şarkı Kolpa’ya, 1 şarkı Serkan Civelek’e ait.

Murat Matthew Erdem’in prodüktörlüğünü yaptığı albümün mastering’i İngiltere’de Metropolis Stüdyoları’nda, daha önce Muse, Garbage, Mika gibi isimlerle çalışmış Mazen Murad tarafından yapıldı.

Uğur Baltepe’nin yönetmenliğini yaptığı ilk klip şarkısı “Sayende”, ‘motion graphic’ tekniği ile greenbox önünde çekildi. Grup performansının yer aldığı klip, son derece renkli ve eğlenceli görüntülerden oluşuyor.

2011’de Türk rock müziğin başarılı genç gruplarından Kolpa, “Son Nefesim” single albümlerini Pasaj Müzik etiketiyle Mart ayında yayınlıyor.

Sözleri Barış Yurtçu, Haluk Kurosman ve Tuna Velibaşoğlu’na bestesi Barış Yurtçu’ya ait “Son Nefesim” şarkısının prodüktörlüğünü Haluk Kurosman yaptı.

Konserlerinde yıllardır kendilerine has tarzları ile yorumladıkları cover şarkılar ile geniş bir dinleyici kitlesinin takip ettiği “Kolpa” Mart 2010’da yayınladıkları “Maximum” albümünde yer alan “Böyle Ayrılık Olmaz” coverı ile birçok müzik listesinde bir numaraya kadar yükselmişti. 4 ayda verdikleri 70 konser sayesinde seyircisi ile buluşan grup şimdi ise kendi şarkıları ile listeleri zorlamaya hazırlanıyor.

Türk rock müziğin başarılı genç gruplarından Kolpa, “Son Nefesim” single albümlerini Pasaj Müzik etiketiyle 21 Mart’ta yayınlıyor. Sözleri Barış Yurtçu, Haluk Kurosman ve Tuna Velibaşoğlu’na bestesi Barış Yurtçu’ya ait “Son Nefesim” şarkısının prodüktörlüğünü Haluk Kurosman yaptı.

Konserlerinde yıllardır kendilerine has tarzları ile yorumladıkları cover şarkılar ile geniş bir dinleyici kitlesinin takip ettiği Kolpa geçtiğimiz yıl yayınladıkları Maximum albümünde yer alan “Böyle Ayrılık Olmaz” coverı ile birçok müzik listesinde bir numaraya kadar yükselmişti. 4 ayda verdikleri 70 konser sayesinde seyircisi ile buluşan grup şimdi ise kendi şarkıları ile listeleri zorlamaya hazırlanıyor.

“Son Nefesim” videosu single yayını öncesi müzik kanallarında ve internette yayınlanmaya başladı.

İnteraktif CD olarak hazırlanan grubun yeni single çalışmasında “Son Nefesim” ve “Böyle Ayrılık Olmaz” şarkıları ve şarkıların video klipleri yer alıyor.

Temelleri grup üyelerinin Adana’da geçirdikleri lise yıllarına dayanan rock müziğin popüler gruplarından Kolpa, 2012’de ikinci albümleri “Yatağın Soğuk Tarafı” ile müzikseverlerle buluşuyor.

Çift kişilik yataklarında, tek kişilik yalnızlıklar yaşayanların, şehir hayatının kargaşası ve kalabalıklığı içerisinde yalnız hissedenlerin kendilerinden çok şey bulacağı “Yatağın Soğuk Tarafı”, bu yılın en çok konuşulacak albümlerinden biri olarak Ocak ayında Pasaj Müzik etiketiyle raflardaki yerini alacak.

Kolpa ‘Aşk ve Hayat Hakkında’ Albümü ile Geri Dönüyor

Başarılı rock gruplarından Kolpa, iki yıllık bir aradan sonra yeni albümü “Aşk ve Hayat”ı Ocak ayında müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Grup albüm öncesi sözü Haluk Kuruosman’a müziği Barış Yurtçu’ya ait olan “Ölünmüyor Mutsuzluktan” şarkısını hayranlarının beğenisine sundu.

Sezen Aksu şarkısı olan ‘Beni Unutma’nın yeni düzenlemesine de albümde yer veren grup ayrıca “Sezen’den” adını verdikleri bir şarkıyı da albüme aldı.

Albümde klasik batı enstrümanlarının yanı sıra yaylılar, çello, trompet ve Türk Müzigi enstrümanlarından ud, kanun ve klarnet de kullanıldı.

Klasik batı enstrümanlarının yanı sıra yaylılar, çello trompet, ve Türk Müziği enstrümanlarından ud, kanun ve klarnetin de kullanıldığı albümün ilk klibi Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde Kilyos Rumeli Feneri’inde 16 saat süren çekimler sonucu tamamlandı. “Ölünmüyor Mutsuzluktan” klibi ekranlardaki yerini aldı.
(www.aveamuzik.com / www.haberler.com - 05.12.2013)

Kolpa’dan Yeni Klip “Gurur Benim Neyime”

Pasaj Müzik etiketiyle yayınladıkları “Aşk Ve Hayat Hakkında” adlı albümüyle başarılarını devam ettiren Kolpa, albümün 3.video klibini “Gurur Benim Neyime” adlı şarkıya çekti.

Grubun daha önce bir çok klibinin yönetmenliğini yapan Emir Khalilzadeh tarafından çekilen video klibin styling çalışmalarını İlkyaz Özel üstlendi.

Kısa Film Tadında Klip!

Kısa film tadında olan ve çekimleri Kartal;da gerçekleştirilen klipte daha önce Arka Sıradakiler, Seksenler ve Suskunlar gibi ünlü dizilerden tanıdığımız oyuncular Pelin Akil ve Sertaç Ekici rol aldı..

Hayatın zorluklarıyla savaşan bir kadın ve ona platonik aşık yaşayan adamın çaresiz hikayesinden kısa bir kesitin anlatıldığı videoda, grubun solisti Barış Yurtcu’nun da senkronları yer alıyor.Grubun diğer üyelerinin de hikayenin belirli kısımlarında göründüğü klip 2014 yılının en iyi video kliplerinden birisi olmaya aday.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.haberankara.com / www.radyomuzik.com / www.istanbulfm.com.tr - 02.12.2014)

Kolpa Ve Ece Seçkin’den Sürpriz Düet

Pop Rock müziğin başarılı grubu Kolpa Grubu son dönemlerin en popüler ismi Ece Seçkin ile süpriz bir projeye imza attı.

Bugüne kadar seslendirdikleri duygusal aşk şarkılarıyla listelerde zirveye oynayan Kolpa “Ayrılık acısını sevmiyorum” diyen Ece Seçkin’e uydu.

Kolpa ve Seçkin “Hoş Geldin Ayrılığa” isimli yepyeni bir şarkı ile müzikseverlerin karşına çıktı.

Sözü ve müziği Kolpa’nın yakışıklı solisti Barış Yurtçu’ya ait olan “Hoşgeldin Ayrılığa” sözleri kadar klibiyle de adından söz ettirecek.

Giderli aşk şarkılarına inat giderli ayrılık şarkısı olan “Hoşgeldin Ayrılığa” isimli şarkının klibinde, arda arda girdikleri karşılıklı düello ile günümüz kadın erkek ilişkilerini gerçekçi bir dille ortaya koyuyor.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 09.03.2016)

“Sevgili Olunca Çekim Rahat Oldu”

Kolpa’nın yeni single’ı “Tasma”nın klibinde solist Barış Yurtçu’nun sevgilisi Deniz Baysal da rol aldı. Baysal “Yapabilecek miyim diye düşündüm ama çok keyifli geçti. Bir de sevgili olunca daha rahat oldu” diyor, “Bundan sonra tüm kliplerinde oynamayı düşünüyorum” diye de takılıyor.

Yaklaşık üç yıldır albüm çalışmalarına ara veren Kolpa, İskender Paydaş’ın aranjesini yaptığı bir single çalışmasıyla, “Tasma” ile geri döndü.

Takıntılı bir aşkı anlatan şarkının klibinde ise gruba solist Barış Yurtçu’nun sevgilisi Deniz Baysal eşlik etti. İkili sorularımızı yanıtlarken bu sürecin nasıl başlayıp geliştiğini anlattı.
(Kaynak: www.milliyet.com.tr [E.İpek Türer])

Kolpa ‘Evet , Aynen’ Diyor

Pop rock müziğin en başarılı gruplarından Kolpa, “Evet, Aynen” adlı yeni single’ını sevenlerinin beğenisine sundu.

Söz ve müziği Barış Yurtcu ile Haluk Kurosman’a ait “Evet, Aynen” adlı çalışma, dijital platformlardaki yerini aldı.

Kolpa, “Evet, Aynen” adlı şarkıya ses getirecek bir de klip çekti. Yönetmen koltuğunda Serdar Börcan’ın oturduğu klibin çekimleri, beş farklı mekanda toplam 14 saatte tamamlandı. Klipte grup üyelerine, oyuncu Buse Arslan eşlik etti.
(Kaynak: www.sabah.com.tr - 23.01.2018)

Sürpriz Proje!

Kolpa’dan tanıdığımız Bora Yeter ve Seksendört grubunun solisti Tuna Velibaşoğlu, İzmirli elektronik müzik grubu DiscØguru (Can Levent ve Yaz Hünkar) ile beraber ortak bir çalışmaya imza attılar.

Bora Yeter Collective adıyla, herkesin sevdiği anonim türkü ‘Odam Kireç Tutmuyor’u yeniden yorumlayan ekip; şarkıyla ilgili ilk fikirin oluşması ve stüdyo aşamasını İzmir’de gerçekleştirdi.

Vokal kayıtları Ankara’da kaydedilen şarkının İstanbul’da ise canlı kayıtları, miks ve mastering’i yapıldı. Tekli, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanıyor.

Serdar Börcan yönetmenliğinde Balıkesir’in Mehmetalanı köyünde çekilen klipte bir çobanın kendisiyle yüzleşmesi ve sevdiği kızla olan hikayesi kısa film tadında anlatılıyor.

3 günde çekimi tamamlanan klipte, şarkı sözlerinde de değinilen aşk, aile, yaşam, dönüşüm ve ölüm gibi kavramlar işleniyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 21.02.2019)

Grup Üyeleri:
Barış Yurtçu (vokal/gitar)
Cenk Taner Sönmez (gitar/vokal)
Bora Yeter (bas gitar)
Samuray (davul)

Diskografi:
2009
Hayat Senin (Albüm, Mucize İşler / Pasaj Müzik, 11 / 15.05.2009)

1- Aslında - 02:48
2- Koşa Koşa - 03:50
3- Sayende - 03:14
4- Düşünme - 03:09 (Rap Söz: Esin İris)
5- Sadece - 03:06
6- Büyü Bozuldu - 03:56
7- Bitmeli - 03:24
8- Sus Dinle - 03:34
9- Sayende (M.Matthew Erdem Remix) - 03:24
(Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Kolpa)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
store.unkapani.digital
www.kulturatek.com
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

2010
Maximum (Albüm, Pasaj Müzik, - 22.03 / 12.04.2010)

1- Böyle Ayrılık Olmaz - 03:33
2- Kadınım - 03:43
3- Maximum - 02:42
4- Bitmeli - 03:25
5- Bir Yerde (feat. Kemal Doğulu) - 03:38


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com
www.kitapsan.com.tr
www.amazon.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnemuzik.com.tr
turkcelmuzik (fizy)
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com

2011
Son Nefesim (Maxi Single, Pasaj Müzik, 21.03.2011)

1- Son Nefesim (Söz: Tuna Velibaşoğlu, Haluk Kurosman, Barış Yurtçu, Müzik: Barış Yurtçu)
2- Böyle Ayrılık Olmaz (Söz & Müzik: Adnan Ergil)
3- Böyle Ayrılık Olmaz (Video Klip) (Söz & Müzik: Adnan Ergil)
4- Son Nefesim (Video Klip) (Söz: Tuna Velibaşoğlu, Haluk Kurosman, Barış Yurtçu, Müzik: Barış Yurtçu)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr

2012
Yatağın Soğuk Tarafı (Albüm, Pasaj Müzik, 18.01.2012)

1. Nasıl Öğrendin Unutmayı (Söz: Haluk Kurosman, Müzik: Barış Yurtçu)
2. Düğüm (Söz & Müzik: Sezgin Açıkgöz)
3. Yatağın Soğuk Tarafı (Söz & Müzik: Haluk Kurosman)
4. Beni Aşka İnandır (Söz: Haluk Kurosman, Müzik: Barış Yurtçu, Haluk Kurosman)
5. Son Nefesim (Söz: Barış Yurtçu, Haluk Kurosman, Tuna Velibaşoğlu, Müzik: Barış Yurtçu)
6. Hiç Bitmez Bu Masal (Söz: Barış Yurtçu, Haluk Kurosman, Esin İris, Müzik: Barış Yurtçu)
7. Ağızdan Çıktığı Gibi Durmaz (Söz: Haluk Kurosman, Müzik: Barış Yurtçu, Haluk Kurosman)
8. Böyle Ayrılık Olmaz (Söz & Müzik: Adnan Ergil)
9. Düş Yakamdan (Söz & Müzik: Sezgin Açıkgöz)
10.Son Nefesim (Akustik) (Söz: Barış Yurtçu, Haluk Kurosman, Tuna Velibaşoğlu, Müzik: Barış Yurtçu)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
store.unkapani.digital
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)

Beni Aşka İnandır (JoyTurk Akustik) (Single, Pasaj Müzik, 09.2012)

1- Beni Aşka İnandır (JoyTurk Akustik)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com

2013
Ölünmüyor Mutsuzluktan (Single, Pasaj Müzik, 03.12.2013)

1. Ölünmüyor Mutsuzluktan

2014
Aşk ve Hayat Hakkında (Albüm, Pasaj Müzik, 10.01.2014)

1. Ne Sevmeyi Bildik ne Sevilmeyi
2. Gurur Benim Neyime?
3. Ya Ayrılık Ya Ölüm
4. Ölünmüyor Mutsuzluktan
5. Sezen'den
6. Beni Unutma
7. Kafam Senden Bile Güzel
8. İşler İçine İçine
9. Son Öptüğüm Kadın
10.Sen Olmadan


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.kitapsan.com.tr
www.kitapsec.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik.turkcell.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
www.napster.com

2016
Hoş Geldin Ayrılığa (Single, DMC, 09.03.2016)

1- Hoş Geldin Ayrılığa


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Zamanım Yok / Ece Seçkin (Maxi Single, DGL & DMC, [Dijital 04.07.2016] 05.08.2016)

4- Hoş Geldin Ayrılığa (feat. Kolpa) - 03:14

2017
Tasma (feat. İskender Paydaş) (Single, DMC, 24.02.2017)

1- Tasma (feat. İskender Paydaş)


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com

2018
Evet Aynen (Single, DMC, 22.01.2018)

1- Evet Aynen


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

Merhaba Gençler 2018 [Cem Karaca Saygı Albümü] (Tribute Albüm, DMC, 08.02.2018)

7. Kolpa – Bu Son Olsun

Kimse Bilmez / Bora Yeter (feat. Eda Gören) [Bora Yeter Collective] (Solo Single, Garaj Müzik, 27.05.2018)

1- Kimse Bilmez (feat. Eda Gören) - 02:53

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2019
Odam Kireç Tutmuyor / Bora Yeter (feat. discøguru & Tuna Velibaşoğlu) [Bora Yeter Collective] (Solo Single, Garaj Müzik, 18.02.2019)

1- Odam Kireç Tutmuyor (feat. discøguru & Tuna Velibaşoğlu) - 03:02

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Odam Kireç Tutmuyor / Bora Yeter (feat. Samuray Gökçe & Tuna Velibaşoğlu) [Bora Yeter Collective] (Solo Single, Garaj Müzik, 22.04.2019)

1- Odam Kireç Tutmuyor (feat. Samuray Gökçe & Tuna Velibaşoğlu) - 04:11

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Unutmadım / Kolpa & Yaprak Çamlıca (Single, Wovie, 26.04.2019)

1- Unutmadım

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Güzelliğin On Par’etmez / Bora Yeter (feat. Dodo & Bülent Ünal) [Bora Yeter Collective] (Solo Single, Garaj Müzik, 06.12.2019)

1- Odam Kireç Tutmuyor (feat. Samuray Gökçe & Tuna Velibaşoğlu) - 04:38

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Denize Doğru / Bora Yeter (feat. Buğra Atmaca & Sinem Güngör) (Solo Single, neovision, 10.01.2020)

1- Denize Doğru (feat. Buğra Atmaca & Sinem Güngör) - 03:34

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

Denize Doğru [Serhat Durmuş Remix] / Bora Yeter (feat. Buğra Atmaca & Sinem Güngör) (Solo Single, neovision, 15.01.2020)

1- Denize Doğru [Serhat Durmuş Remix] (feat. Buğra Atmaca & Sinem Güngör) - 04:41

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
play.google.com
Resmi Web Site Adresi:
www.kolpa.net
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/kolpa
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/kolpanet
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/kolpaOfficial
Resmi Dailymotion Kanal Adresi:
www.dailymotion.com/kolpa
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/kolpa
LastFM Sayfa Adresi:
www.last.fm/music/Kolpa

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (7472 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız]
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag