Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

\n

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 260 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 260
Üye: 0
Toplam: 260

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 71,334,379
  • Bugün: 25,337
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Apr 04, 2020
  • 01:46 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Mustafa Ceceli
Bookmark and Share
    Geri Dön   (9408 okuma)

Mustafa Ceceli
Mustafa Ceceli
Mustafa Ceceli
FOTO GALERİ

Mustafa Ceceli 2 Kasım 1980 Ankara doğumlu.

Hakkında basında “Sezen Aksu’nun ‘Hacı’ şeklinde hitap ettiği aranjör Mustafa Ceceli’nin ismini şimdiden bir yere not edin; çünkü önümüzdeki birkaç yıl içerisinde bu ismi daha çok duyacaksınız. Henüz 26 yaşında bir aranjör olmasına rağmen müzik dünyasının peşine düştüğü Ceceli’nin dokunduğu şarkılar hit oluyor.” diye haberler çıkan Mustafa Ceceli aslında ilk düzenlemesini Emel Müftüoğlu’nun diğer aranjörlerin de katkıda bulunduğu “Çok Ayıp” isimli albümünde yapmıştı.

Yeteneği ve müzikal bilgisiyle Türk pop müziğinde çığır açan aranjör Mustafa Ceceli, Sezen Aksu’nun İkili Delilik, Gidemem ve Hükümsüz; Kenan Doğulu’nun Çakkıdı, Aklım Karıştı; Burak Kut’un Komple; Emel Müftüoğlu’nun Eğlenilecek Kızlar Evlenilecek Kızlar gibi dillerden düşmeyen şarkılarının düzenlemesini yaptı.

Bir süredir Sezen Aksu’nun konserlerinde sanatçıya klavyesiyle eşlik etmeye başlayan Mustafa Ceceli’yi, Aksu seyirciye takdim ederken ona takılmadan da edemiyor: “Sarıya boyalı saçlarına, aykırı görüntüsüne bakmayın; o bir hacı. Kaç defa hacca gitti geldi, galiba çok günah işlediği için kendisini affettirmek istiyor.” Sadece Sezen Aksu değil, müzik dünyasında hemen herkes Ceceli’ye ‘Hacı’ diye hitap ediyor. Kartonet kapaklarında adı değil, Sezen Aksu’nun taktığı isim olan ‘Hacı’ yazıyor. Ceceli ise böyle anılmaktan hiç rahatsız değil: “Sezen Hanım’ın beni ‘Hacı’ şeklinde takdim etmesinden hiç rahatsız olmadım; ama ilk başlarda biraz utanıyorum. O konu çok hassas bir konu. Bu işlerin övünmesi olmaz, ama çok keyifli bir şey oldu. İzleyiciyle kaynaştık. Sezen Hanım, keyifli biri, bu konuda bana espriyle takılıyor.”

Genç yaşına rağmen önemli şarkılara imza atan Ceceli’nin hayatına aslında hep ‘nasip’ler yön vermiş. Veterinerlik fakültesini üçüncü sınıfta terk edip, yeniden sınavlara girerek işletme bölümünü kazanmış. Öğrencilik yıllarında beste yapmış, grup kurmuş; ancak müzisyen olmak hiç aklından geçmiyormuş. Ta ki hacca gidene kadar… ‘Hacı’lığından bahsedilmesinden pek hoşlanmayan ve müzisyenliğiyle ön planda olmak isteyen Mustafa Ceceli, “Her Müslüman’ın yapması gerektiği gibi ben de hacca gittim. Annem hacca gitmek istiyordu; ancak babam işlerinin yoğunluğundan dolayı ona eşlik edemedi, bana nasipmiş. Ama bunları söylemek riyakârlık olur, övünmek olur. Ben de bundan rahatsız oluyorum.” diyor. Haccın kendisi için bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Ceceli’nin hayatı hacdan döndükten sonra değişmiş, işleri açılmış: “Hac dönüşünde bir ay içinde her şey değişti. Ben Ozan Doğulu ile tanıştım. Ozan Doğulu’nun bana katkısını hiçbir zaman unutamam. O sıralar Kenan Doğulu’nun albümünü yapıyordu. İlk defa tanıştığı, piyasanın ismini cismini bilmediği birine güvendi. Çakkıdı’nın düzenlemesini ben yaptım.”

‘Çakkıdı’’nın hit olması, listelerde ilk sıraya yükselmesi Mustafa Ceceli’nin de adının duyulmasını sağlamış. Ardından da zaten Sezen Aksu ile tanışmış. Müzik dünyasında başarı basamaklarını hızla çıkan ve zirveye yerleşen Ceceli, başarısının sırrını bilmiyor! “Ben sadece bu dünyada bana verilen rolü oynuyorum. Sistem bunu istiyor, ben bir oyuncuyum.” diyen Ceceli, “Bu rolü size kim verdi?” sorusunu ise geçiştiriyor: “Kafamda birtakım şeyler yoktu; ama kendi kendime geliştirdiğim, buna yetenek de diyebiliriz, aşk da diyebiliriz, artık her neyse adı bunun üstüne gittim, daha sonra tanıştığımız kişiler de bunun farkına vardıkları için açıkçası işim kolaylaştı. Ozan Doğulu da buna vesile oldu.”

Aslında Ceceli’nin düzenlemesini yaptığı ünlü iki eser, Sezen Aksu şarkıları; Çakkıdı, bildiğiniz gibi ritmik ve hareketli bir şarkı. İkili Delilik’e ise melankoli hakim. Mustafa Ceceli, şarkıları dinlenir kılan sihirli dokunuşunu tanımlayamıyor. “Bu çok soyut bir şey, elle tutulup gözle görünmüyor, sadece kalbe hitap ediyoruz.” diyen sanatçı, bu konuda da mütevazı davranıyor.

İlham perisini tüm ısrarlara rağmen açıklamayan ve aranjörlüğü terziliğe benzeten, sanatçının tarzına göre elbise diktiğini söyleyen Ceceli, “Bakıyoruz sanatçının tarzı nedir? Daha popüler müzik yapıyor, o zaman daha popüler bir aranjman yapıyoruz. Daha alaturkaysa daha alaturka aranjman yapıyoruz. Solistlerin tabi ki taleplerini de değerlendiriyoruz. Söz ve müzik haricindeki bütün basamakları yapıyoruz. Yani hem teknik kullanıyoruz bir bilgisayar aşaması var bunun hem de teorik kısmı var, yani nota yazıyoruz, bunları çaldırıyoruz, stüdyoya giriyoruz. Son dokunuşu yapıyoruz. Ki o son dokunuşlar çok kıymetlidir. Bu son dokunuşlardan biri Çakkıdı’da var mesela... Hani bu arabalar geri yanaşırken çıkardıkları sesler var. Son anda mesela aklıma o gelmişti. Onu ilave ettim çok da sevildi. Bunu ben yaptım demek istemiyorum, yaptırıldı.” şeklinde konuşuyor.

Mustafa Ceceli’nin 10 parmağında 10 marifet var aslında. Sadece şarkı düzenlemesi yapmıyor, gitar, piyano ve kemanını iyi derecede çalabiliyor, dizi müziği yapıyor. Hatta müziklerini yaptığı Hepsi Grubunun ‘Hepsi’ dizisinde kamera karşısına bile geçmiş. Özellikle gençlerin severek takip ettiği dizide Ceceli, kendisini oynuyor. Genç müzisyen, oyunculuk performansıyla da göz dolduruyor. Ama onun müzik dünyasında göz diktiği nokta Onno Tunç’un yeri. Tunç’un Türk müziğine çok büyük katkılarının olduğunu, onun yerinin hâlâ doldurulamadığını söyleyen Ceceli, “Mümkün olabilir mi bilmiyorum; ama Onno Tunç gibi bir müzisyen olmak isterim.” şeklinde konuşuyor.

“Yapmak istediğim her projeyi, hayal ettiğim her şeyi zamanında Onno Tunç gerçekleştirmiş aslında” diyerek Tunç’u yâd eden Ceceli, popüler şarkılar haricinde mistik besteler ve şarkılar yapmayı da çok arzuladığını söylüyor: “Sanat müziği makamlarını yeni soundla, yeni armonilerle birleştirmek istiyordum, böyle bir çalışma da varmış aslında. Örneğin, bir sanat müziği şarkısını gerçekten çok iyi armonilerle tekrardan düzenleyip bunlarla ilgili albüm yapmak olabilir. Bu bilinen şarkılar da olabilir; ama bizim pazarımız için değil sadece. Özellikle dışarıda bir Budabar örneği var” diyor.

Ceceli için Facebook’ta hayranları tarafından “Mustafa Ceceli Albüm Yapsın Diyenleri” sloganıyla fan grup sayfası bile açılmış. Bunun ardından da Ceceli buna duyarsız kalıp kalmadığı bilinmez ama sonunda “Limon Çiçekleri” isimli kendi albümünü yaptı. “Limon Çiçekleri” şarkısının biri orijinal 3ü mix versiyonları olmak üzere aynı isimli 4 şarkılık maxi single albümü 29 Haziran 2009’da müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor.


Mustafa Ceceli, 2012 Mart’ta ikinci solo albümünü tamamladı.

Sezen Aksu imzalı “Unutamam” şarkısıyla yorumcu kimliğini tanıdığımız ve 2009 yılı Temmuz ayında ilk single çalısması “Limon Çiçekleri”nin ardından kendi ismini taşıyan aynı yılın Kasım ayında, ilk albümüyle şarkıcılık kariyerine resmen başlayan Mustafa Ceceli, 2010 Şubat’ta “Hastalıkta Sağlıkta” adlı 2 şarkılık single’ı, 2010 Temmuz’da ve 2011 Mayıs ayında şarkılarının remiks albümlerini de yayınlamasının ardından ikinci solo albümünü tamamladı.

DMC, etiketiyle sunulacak olan “Es” isimli yeni albümünün çıkış şarkısı, yine albümle aynı ismi taşıyan söz, müzik ve düzenlemesi Ender Çabuker’e ait olan: “Es”.

Albümde Sezen Aksu, Şehrazat, Ender Çabuker, Gülşah Tütüncü, Gökhan Şahin, Eflatun, Ravi İncigöz, Nil Karaibrahimgil, Tayfun Turan, Soner Sarıkabadayı ve Alper Altuntoprak şarkıları yer alıyor. Albüm kartonet fotoğrafları Nihat Odabaşı tarafından çekildi. (Kaynak: www.sozmuzik.com - 21.03.2012)

Mustafa Ceceli’den Yeni Klip: “Dünyanın Bütün Sabahları”

Mustafa Ceceli, söz ve müziği Eflatun’a ait ”Dünyanın Bütün Sabahları” isimli şarkıya klip çekildi.

Mustafa Ceceli’nin DMC, etiketiyle müzik marketlere sunduğu ”Es Remixes” albümünde yer alan, söz ve müziği Eflatun’a ait ”Dünyanın Bütün Sabahları” isimli duygusal şarkısına Murad Küçük yönetmenliğinde klip çekildi.

Klip bugünden (13.11.2013'ten) itibaren müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak. (Kaynak: sozmuzik.com - 14.11.2013)

Mustafa Ceceli’den 4. Klip “Islak İmza”

Mustafa Ceceli “Kalpten” albümünde yer alan Sözü ve Müziği Sezen Aksu’ya ait “Islak İmza” şarkısına İsviçre’de klip çekti.

Çekimleri 3 gün süren klip, İsviçre’nin 3 ayrı şehrinde çekildi. Yönetmenliğini Andrew REsurreccion’un yaptığı klipte Zürih, Zermatt ve Gruyeres şehirlerinden görüntülerin yanı sıra 365 gün kayak yapılabilen dünyadaki tek yer olan Matterhorn dağından da görüntüler yer alıyor.

Klibe özel hazırlanmış bir koreografiyle ilk kez dans eden Mustafa Ceceli’ye ünlü İngiliz dansçı Stevie Mahoney de eşlik ediyor. Ayrıca Mustafa Ceceli’nin dünyanın en iyi arabalarından olan 800,000 Euro değerindeki McLaren marka arabayı kullandığı sahnelerin de yer aldığı klip bugün (15 Ekim) saat:13:00 den itibaren başta Kral POP TV ekranları olmak üzeretüm ekranlarda ilk kez yayınlandı. (Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 14.10.2015)

MUSTAFA CECELİ’DEN AŞK VE DOSTLUK ALBÜMÜ

Yeni çalışması ‘Aşk İçin Gelmişiz’ ile müzik severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Mustafa Ceceli, teması aşk ve dostluk olan albümü ile tüm insanları, ötekileştirmeden koşulsuz sevmeye ve aşka davet ediyor.

Yaptığı albümler ve aranjelerle birçok hit şarkıya imza atan Mustafa Ceceli, tüm aranjmanlarını kendisinin yaptığı ara albümü ‘Aşk İçin Gelmişiz’ ile müzik severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 7 Aralık’ta müzik marketlerde yerini alacak olan albümün çıkış şarkısı ‘Sultanım’ ise 1 Aralık’ta dinleyicileri ile buluşuyor.

Müziğin birleştirici gücünden ilham aldı

Başta Yunus Emre, Aşık Daimi gibi bu toprakların önde gelen gönül dostlarının eserleri olmak üzere, teması “aşk ve dostluk” olan 11 eserden oluşan albüm, bugüne kadar hiç yorumlanmamış müzik tarzı ve dünya müzik standartlarının modern alt yapısıyla özel olarak hazırlandı.

Albümde yer alan ‘Can Ellerinden Gelmişim’ eserinde, 24 kanalla sadece kendi sesini enstrüman gibi kullanarak acapella yapan Mustafa Ceceli, müzikal kimliğini bir kez daha ortaya koyuyor.

Bu albüm ile son zamanlarda dünyada ve ülkemizde gerçekleşen tüm olumsuzlukların üstesinden, müziğin ve aşkın birleştirici gücüyle gelmeyi amaçlayan Mustafa Ceceli, tüm insanları bu albümdeki evrensel dile kulak vermeye çağırıyor.
(Albüm açıklaması)

Maher Zain & Mustafa Ceceli: “O Sensin Ki”

Maher Zain üçüncü albümü “One” ile hayranlarıyla buluştu. One albümde 15 şarkı bulunuyor. Albümde öne çıkanlar; Türkiye’den Mustafa Ceceli, Pakistan’dan Atıf Aslam ve Fas’tan Issam Kamal gibi uluslararası sanatçılarla yaptığı düetler. Albümün hazırlanması 2 yıl sürdü ve kayıtlar İsveç, Londra, Hindistan, Türkiye, Mısır, Fas ve Güney Afrika’da yapıldı.

Albümde “O Sensin Ki” adlı şarkıyı Mustafa Ceceli ile birlikte Türkçe seslendirdi.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 20.06.2016)

Mustafa Ceceli’nin Yeni Albümü Ön Sipariş’te

Mustafa Ceceli’nin yeni abümü “Zincirimi Kırdı Aşk” 9 Şubat’ta çıkacak.

Ön siparişe sunuldu.

Yeni albümde 14 şarkı var. Albümde söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait olan İrem Derici ile yaptığı “Kıymetlim” şarkısı da yer alacak.

“Zincirimi Kırdı Aşk” DMC etiketiyle müzik severlere sunulacak.
(Kaynak: muzikonair.com - 04.02.2017)

Sinan Akçıl Ve Mustafa Ceceli’den Yeni Proje!..

Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli sürpriz bir çalışmanın müjdesi vererek hayranlarını meraklandırdı. Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Sinan Akçıl, Mustafa Ceceli ve DMC Genel Müdürü Samsun Demir ile yeni bir projeye imza atıyor.

Düet çalışması yapması beklenen ünlü ikilinin “Anlarsın” ismini taşıyan şarkısı şimdiden merak edildi.
(Kaynak: muzikonair.com - 28.09.2018)

Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’den “Anlarsın”!

“Anlarsın” isimli şarkıya Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’den düet. İkilinin seslendirdiği şarkıya çekilen klip müzikseverlerle buluştu. Klip kısa sürede büyük ilgi gördü.

Mustafa Ceceli ve Sinan Akçıl’ın düet yaptıkları “Anlarsın” isimli şarkının klibi müzikseverlerle buluştu. Ceceli ve Akçıl, geçtiğimiz günlerde düet yaptıkları “Anlarsın” isimli parçaya çektikleri klipte garson olarak sevenlerinin karşısına çıktılar.

Aşkı anlatan şarkının sözleri Sinan Akçıl, bestesi ise Sinan Akçıl ve Zülfi Baldalov’a ait olan şarkının yönetmen koltuğunda Emrah Özbilen oturdu.

30 kişilik bir ekiple çekilen klibin “Anlarsın” şarkısının düzenlemesini ise Elvin Musayev üstlendi.

Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’nin düet yaptığı “Anlarsın” isimli şarkının klibi kısa sürede büyük ilgi gördü.
(Kaynak: www.alemfm.com - 20.10.2018)

Mustafa Ceceli’den Yeni Single!

Mustafa Ceceli, 2020’ye hızlı bir giriş yaptı.

Ünlü şarkıcı, Emir Şamur tarafından internette fenomen olan “Saçma Sapan” şarkısını yeniden yorumladı.

Ceceli, şarkıya Beykoz Kundura Fabrikası’nda Hasan Kuyucu yönetmenliğinde klip çekti.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 05.02.2020)

Diskografi:
2004
Çok Ayıp (Emel Müftüoğlu Albümü, Sony Müzik-Türkiye, Aralık 2004)
Büyütmek için T ıklay ın
(Albümde düzenlemeler: Fettah Can, Erdem Yörük, Mustafa Ceceli, Hüseyin Bitmez, Sinan Akçıl ve Kıvanç K)

2005
Bahane (Sezen Aksu Albümü, DMC, 16 Şubat 2005 )
Büyütmek için T ıklay ın

2006
Mesafe (Serdar Ortaç Albümü, Emre Plak, 12.05.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4. Mesafe - 05:01 (Söz ve Müzik: Serdar Ortaç, Düzenleme: Mustafa Ceceli)

Ayrılığın El Kitabı (Betül Demir Albümü, Seyhan Müzik, 26.05.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Aranjörler: Mustafa Ceceli, Caner Tepecik, Erhan Bayrak, Emre Irmak, Ersay Üner)

Festival (Kenan Doğulu Albümü, DMC, 19.06.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3- Çakkıdı - 03:18 (Söz&Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Mustafa Ceceli)

Yürü Yüreğim (Gökhan Tepe Albümü, Ulus Müzik, 26.06.2006/ 07.07.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Aranjörler: Erhan Bayrak, Mustafa Ceceli ve Barış Özesener)

2007
Remix (Betül Demir Albümü, Seyhan Müzik, 02.08.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Başka Birşey (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Poulo Pulo, Aranje: Mustafa Ceceli) - 03:57

7.5 "Shake It Up" (Remix)(Kenan Doğulu Albümü, DMC, 22.08.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın

Tatlı Tatlı (Seren Akıska Albümü, RBM Productions, 20.09.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın

Enbe (Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası-Albüm, DMC, 30.11.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Unutamam (Enbe & M. Ceceli) - 03:26
10.Rakkas (Hacı Mustafa Ceceli Mix) (Enbe & Sultana & Ferhat Göçer) - 03:23

2008
Power Türk Müzik Ödülleri 2008 (Karma Albüm, Pasaj Müzik, 25.02.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1:
8- Unutamam - Enbe Orkestrası, Mustafa Ceceli - 03:27
Plajda / Film Müzikleri (Soundtrack Albüm, SONY BMG, 10 Mart 2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
8. Zareme / Atak (Hacı Mustafa Ceceli) (Söz ve Müzik: Zareme Khalilove) - 03:21

Aşkın Son Şarkıları - SlowTürk (Karma Albüm, DMC, 03.05.2008)
Büyütmek için Tıklayın Büyütmek için T ıklay ın
2. Unutamam / Mustafa Ceceli

Power Türk Müzik Ödülleri 2008 (Karma Albüm, Pasaj Müzik, 25.02.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
12.Unutamam - Enbe & Mustafa Ceceli - 03:25

Davet (Taha Özer Albümü, Ozan Müzik, 08.07.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2. Günaha Davet (Söz & Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Mustafa Ceceli) - 03:30
4. Doyasıya Sevmek (Söz: Ayşe Dilara Parlak, Müzik: Mustafa Ceceli) - 03:50
5. Hadi Git (Söz & Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Mustafa Ceceli) - 04:00

Su (Günce Koral Albüm, Seyhan Müzik, 20.10.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2- Nezaket (Söz & Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Mustafa Ceceli) - 04:57

Herkes Evine (Zeynep Sali Albümü, DMC, 27.10.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
7. Ke S'agapo (Vasilis Saleas & Mustafa Ceceli Versiyonu) (Söz & Müzik: Sezen Aksu) - 05:35

POP 2006-2007-2008 (Kolektif Albümü, DMC, 14.11.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 3
12.Unutamam - Enbe & Mustafa Ceceli - 03:25

Sozsuza (Uzay Heparı Saygı Albümü, Universal Müzik, 04.12.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6- Karanfil / Mustafa Ceceli (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Uzay Heparı & Sezen Aksu)

Çok Sevim İkimizi-Remixes (Ferhat Göçer Remix Albümü, DMC, 22.12.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD2: Remixes
6- Rakkas (Hacı Mustafa Ceceli Mix / Feat. Sultana) (Söz: Sezen Aksu, Yelda Karataş, Müzik: Atilla Özdemiroğlu)

2009
Paylaşmak İstiyorum (Linet Fantazi Albümü, Esen Müzik, 02/03.02.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Aranjörler: Erhan Bayrak, Ercüment Ekin, Hakan Sarıca, Aydın Kara, Ozan Özkök ve Mustafa Ceceli)

Şans (Murat Boz Albümü, Dokuz Sekiz Müzik, 25.02.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6- Para Yok (Söz ve Müzik: Ersay Üner, Aranje: Mustafa Ceceli)

64 Türkçe Pop Şarkı & 64 Türkçe Video Klip (Kolektif Albüm, DMC, 05.03.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
8. Enbe Orkestrası & Mustafa Ceceli - Unutamadım

Zaaf (Berksan Albümü, Avrupa Müzik, 11.03.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Aranjör: Mustafa Ceceli)

Pop 2009 Mix (Karma Pop Albüm, DMC, 27.03.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
8- Mustafa Ceceli - Karanfil

Yegane (Erkan Güleryüz Albümü, Yaşar Plak, 17.04.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Düzenlemeler: Mustafa Ceceli)

Biz Ayrıldık (Özgün Albümü, Avrupa Müzik, 29 Nisan 2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Söz, Beste, Aranje ve Düzenlemeler: Sezen Aksu, İskender Paydaş, Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli, Murat Çekem ve İsra Gülümser, Alper Kömürcü)

Ne Yapayım Şimdi Ben (Petek Dinçöz Fantazi Albümü, Seyhan Müzik, 07.05.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6. Ne Yapayım Şimdi Ben (Mustafa Ceceli Vers.) - 03:46 (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
8. Pembe Balon (Mustafa Ceceli Vers.) - 04:16 (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
9. Doktora Git (Mustafa Ceceli Vers.) - 04:21 (Söz & Müzik: Sezen Aksu)

Bu Böyle (Sertab Erener Albümü, DMC, 12/13.06.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Bu Böyle (Mustafa Ceceli) - 04:22 (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)

Yürüyorum Düş Bahçelerinde (Sezen Aksu Albümü, DMC, 16.06.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 2:
1- Tören (Mithat Can Özer-Mustafa Ceceli) - 04:30

Limon Çiçekleri (Albüm, DMC, 13.07.2009)

1- Limon Çiçekleri (Orjinal Versiyon)
2- Limon Çiçekleri (Limon Mix) Mix: Murat Bulut (Mod Yapım)
3- Limon Çiçekleri (Turuncu Mix) Mix: Murat Bulut
4- Limon Çiçekleri (Tribal Club Mix) Mix: Ender Çabuker Drum Programing : Ender Çabuker


Mustafa Ceceli (Albüm, DMC, 20.11.2009)

1- Söz Veremem
2- Hastalıkta Sağlıkta (Söz & Müzik: Gülşah Tütüncü)
3- Bekle
4- Şarkı
5- Dön
6- Neme Lazım
7- Tenlerin Seçimi
8- Ben O Değilim
9- Bana Uyar
10-Mendilimde Gülüşün
11-Kanaryam
12-Limon Çiçekleri
13-Gidersen
14-Kendimce


2010
Hastalıkta Sağlıkta (Single, DMC, 09.02.2010)

1- Hastalıkta Sağlıkta (Söz & Müzik: Gülşah Tütüncü)
2- Hastalıkta Sağlıkta (Piyano Versiyon) (Söz & Müzik: Gülşah Tütüncü)

130 Bpm / Ozan Doğulu (Albüm, DMC, 15/18.06.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
7- Hata feat.Mustafa Ceceli

Albüm + Remixes (2xCD Albüm, DMC, 02.07.2010)

CD-1:
1- Hata
2- Bana Uyar (Club Mix)
3- Gidersen (Mc Mix)
4- Neme Lazım (Pop Mix)
5- Limon Çiçekleri
6- Kanaryam (Summer Mix)
7- Şarkı (Radio Mix)
8- Kendimce (Sinan Ceceli Mix)
9- Bana Uyar (Mc Mix)
10-Neme Lazım (Mc Mix)
CD-2:
1- Söz Veremem
2- Hastalıkta Sağlıkta
3- Bekle
4- Şarkı
5- Dön
6- Neme Lazım
7- Tenlerin Seçimi
8- Ben O Değilim
9- Bana Uyar
10-Kanaryam
11-Limon Çiçekleri
12-Gidersen
13-Kendimce


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.ttnetmuzik.com.tr

Aile İçi Siddete Son Diyen Erkekler Kadınlar İçin Söylüyor (Pop Albüm, DMC, 25.11.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3. Huysuz Ve Tatlı Kadın (Söz: Fakih Özlen - Müzik: Muzaffer İlkar - Solistler: Cihan Okan, Mustafa Ceceli)
13. Unutamam (Söz & Müzik: Sezen Aksu - Solist: Mustafa Ceceli)

Kalbim (Behzat Gerçeker- Enbe Orkestrası Albümü, DMC, 10.12.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2- Eksik - Mustafa Ceceli & Elvan Günaydın
7- Yağmur Ağlıyor - Mustafa Ceceli

Eksik Remixes (Mustafa Ceceli & Elvan Günaydın Albümü, DMC, 17.05.2011)
Eksik Remixes (Mustafa Ceceli & Elvan Günaydın Albümü, DMC, 17.05.2011)

1. Eksik (Ege Coşkun Relaxed Mix)
2. Eksik (DJ Cue Mores Mix / Yunus Atıcı)
3. Eksik (Burak Zorlu & Ekrem Çelik Tribal Mix)
4. Eksik (Ahmet BB Summer Mix)
5. Eksik (Serdar Ayyıldız Harmonical Mix)
6. Eksik (Gökhan H Trance Mix)
7. Eksik (DJ Alperen Demir Club Mix)
8. Eksik (Serkan Çinilioğlu Electrock Mix)
9. Eksik (Catwork Remix / Baran Akın - Burak Keskin)
10.Eksik (Mc Radio Mix by Mustafa Ceceli)
11.Eksik (Original Version)
12.Eksik (Akustik Version)


İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.zihni.com
www.tikla24.de (Almanya)

Zamansız Şarkılar / İskender Paydaş [Pop Albüm, DMC, 09.12.2011]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3- Sensiz Olmaz Ki


2012
Es (Albüm, DMC, 02.04.2012)

1. Es
2. Aman
3. Oyun Olmazdı Aşkla
4. Gel de Sen Konuş
5. Alametifarika
6. Rahat Rahat
7. Bir Yanlış Kaç Doğru?
8. Bir Yanlış Kaç Doğru?
9. Aşk Döşeği
10.Zillerime Basıp Kaçıyor
11.Gizli
12.Aşıkardır Zat-ı Hak


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.eganba.com
www.kitapsec.com
www.nadirkitap.com
www.zihni.com
www.markadagitim.com
www.ttnetmuzik.com.tr

Es Remixes (Albüm, DMC, 16.08.2012)

CD 1:
1. Es (Söz & Müzik: Ender Çabuker)
2. Aman (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
3. Oyun Olmazdı Aşkla (Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil)
4. Gel de Sen Konuş (Söz: Gökhan Şahin (Erdem Uyanik Edisyon), Müzik: İrfan Özata - Barış Konacak)
5. Alametifarika (Söz: Ömer Naci Ergin, Müzik: Tayfun Turan)
6. Rahat Rahat (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
7. Sevgilim (Söz & Müzik: Ravi İncigöz)
8. Bir Yanlış Kaç Doğru? (Söz: Gökhan Şahin (Erdem Uyanık Edisyon), Müzik: Emrah Karaduman)
9. Aşk Döşeği (Söz & Müzik: Şehrazat)
10.Zillerime Basıp Kaçıyor (Söz & Müzik: Eflatun (Erdem Uyanık Edisyon))
11.Gizli (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
12.Aşıkardır Zat-ı Hak (Şiir: Ahmed Hulusi, Müzik: Alper Altuntoprak)
CD 2:
1. Bir Zamanlar Deli Gönlüm
2. Dünyanın Bütün Sabahları
3. Gel De Sen Konuş (Mustafa Ceceli Version)
4. Rahat Rahat (David Şaboy Version)
5. Oyun Olmazdı Aşkla (Sinan Ceceli Version)
6. Sevgilim (Mustafa Ceceli Version)
7. Es Tornado Mix ft.Pit10 (Ender Çabuker)
8. Zillerine Basıp Kaçıyor (Sinan Ceceli Version)
9. Aman (Behzad Motallebi Version)
10.Bir Yanlış Kaç Doğru (Cenker Bayrak Version)
11.Rahat Rahat (Mustafa Ceceli Version)
12.Es (Mustafa Ceceli Elektrock Version)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.zihni.com
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
www.turkkitap.de (Almanya)
www.ttnetmuzik.com.tr

Mustafa Ceceli 5.Yıl (Albüm, DMC, 26.12.2012)

CD 1 :
1. Bir Zamanlar Deli Gönlüm
2. Dünyanın Bütün Sabahları
3. Gel de Sen Konuş(MC Versiyon)
4. Rahat Rahat(David Sabay Versiyon)
5. Oyun Olmazdı Aşkla(Sinan Ceceli Versiyon)
6. Sevgilim(MC Versiyon)
7. Es Tornado Mix Ft. PIT10(Ender Çabuker)
8. Zillerime Basp Kaçıyor(Sinan Ceceli Versiyon)
9. Aman(Behzad Motallebi Versiyon)
10.Bir Yanlış Kaç Doğru(Cenker Bayrak Versiyon)
11.Rahat Rahat(MC Versiyon)
12.Es(Mustafa Ceceli Versiyon)
CD 2 :
1. Es
2. Aman
3. Oyun Olmazdı Aşkla
4. Alametifarika
5. Gel de Sen Konuş
6. Rahat Rahat
7. Sevgilim
8. Bir Yanlış Kaç Doğru
9. Aşk Döşeği
10.Zillerime Basıp Kaçıyor
11.Gizli
12.Aşikardır Zat-ı Hak
CD 3 :
1. Hata
2. Bana Uyar(Club Mix)
3. Gidersen(MC Mix)
4. Neme Lazım(Pop Mix)
5. Limon Çiçekleri(Tribal Club Mix)
6. Kanaryam(Summer Mix)
7. Şarkı(Radio Mix)
8. Kendimce(Sinan Ceceli Mix)
9. Bana Uyar(MC Mix)
10.Neme Lazım(MC Mix)
CD 4 :
1. Hastalıkta Sağlıkta
2. Bekle
3. Şarkı
4. Dön
5. Neme Lazım
6. Tenlerim Seçimi
7. Ben O Değilim
8. Bana Uyar
9. Kanaryam
10.Limon Çiçekleri
11.Gidersen
12.Kendimce
CD 5 :
1. Limon Çiçekleri(Akustik)
2. Limon Çiçekleri(Orjinal Mix)
3. Limon Çiçekleri(Limon Mix)
4. Limon Çiçekleri(Turuncu Mix)
5. Limon Çiçekleri(Tribal Club Mix)

İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.ttnetmuzik.com.tr

2013
Söyle Canım (Single, DMC, 21.06.2013)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Mustafa Ceceli - Söyle Canım - 03:54 (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar)

İnternet Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr

Pop Yaz 2013 [Pop Albüm, DMC, 16.07.2013]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6. Mustafa Ceceli - Söyle Canım (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar)
8. Mustafa Ceceli - İki Tas Çorba (Söz: Mustafa Sandal, Müzik: Bülent Tezcan)
14.Mustafa Ceceli - Söyle Canım (Sinan Ceceli Versiyon) (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar)

2014
Şeker / Ravi (feat. Mustafa Ceceli) (Albüm, DMC, 24.03.2014)

1- Şeker - 03:46


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr

Al Götür Beni / Mustafa Ceceli & Lara Fabian (Maxi Single, DMC, 04.08.2014)

1. Al Götür Beni
2. Al Götür Beni (Akustik)
3. Make Me Yours Tonight (Al Götür Beni)
4. Make Me Yours Tonight (Al Götür Beni - Acoustic)
5. Al Götür Beni (Enstrümental)
(Tüm şarkılarda Söz: Sezen Aksu, İngilizce Söz: Anthony James & Yiorgos Bellapaisiotis, Müzik: Anthony James & Yiorgos Bellapaisiotis, Düzenleme: Mustafa Ceceli)

Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr

Kalpten (Albüm, DMC, 16.12.2014)

1. Hüsran (Söz ve Müzik: Beyza Durmaz - Ali Cem Çehreli)
2. Islak İmza (Söz ve Müzik: Sezen Aksu)
3. Aşkım Benim (Söz: Abish Asanov, Müzik: Masrurjon Usmanov)
4. Pervane (Söz :Alper Narman Sezen Aksu)
Müzik : Onur Özdemir - Sezen Aksu)
5. İlle De Aşk (Söz ve Müzik: Sezen Aksu)
6. Kiraz (Söz ve Müzik: Hüseyin Boncuk)
7. Gül Rengi (Söz ve Müzik: Süleyman Billor)
8. Ah Yıllar (Söz ve Müzik: Sezen Aksu)
9. Askersin (Söz :Alper Narman Sezen Aksu
Müzik : Onur Özdemir - Sezen Aksu)

10.17 Milyon (Söz ve Müzik: Sadık Karan)
11.Kalpten (Söz ve Müzik: Ravi İncigöz)
12.Alem Güzel (Söz ve Müzik: Anar Memedov)
13.Kucak Kucak (Söz ve Müzik: Mithat Can Özer)
14.Al Götür Beni / Mustafa Ceceli - Lara Fabian (Söz : Sezen Aksu, İngilizce Söz : Anthony James - Yiorgos Bellapaisiotis, Müzik : Anthony James - Yiorgos Bellapaisiotis)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.emusic.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.amazon.de (Almanya)
play.google.com
www.napster.de (Almanya)

2015
Aşk İçin Gelmişiz (Albüm, Ceceli Müzik, 07.12.2015)

1. Aşk İçin Gelmişiz
2. Sultanım
3. Kainat’ın Aynasıyım
4. Severim Ben Seni
5. Sevgi Baht Olmuş
6. Can Ellerinden Gelmişim
7. Hepsi Gelir Geçer
8. Derviş Bağrı Taş Gevrek
9. Ben Yürürüm Yane Yane
10.Kar Etmez Ahım
11.Sevdim Seni Mabuduma


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2016
Emri Olur (Single, Ceceli Müzik Prodüksiyon, 06.02.2016)

1- Emri Olur - 03:22 (Söz - Müzik: Mustafa Cihat Kılıç)


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.de (Almanya)
www.qobuz.com

One / Maher Zain (Albüm, Awakening Records & DMC, 06 / 17.06.2016)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
12-O Sensin Ki (The Way of Love) With Mustafa Ceceli

Koleksiyon (7 CD Albüm, DMC, 16.12.2016)

CD.1 - Remixes
CD.2 - Mustafa Ceceli
CD.3 - Remix
CD.4 - Hastalıkta Sağlıkta
CD.5 - Limon Çiçekleri
CD.6 - Kalpten
CD.7 - Eksik Remix 2011


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)

2017
Zincirimi Kırdı Aşk (Albüm, DMC, 09.02.2017)

1. Kıymetlim
2. Zincirimi Kırdı Aşk
3. Peşindeyim
4. Ayşe
5. İyi Ki Hayatımdasın
6. Can Parçam
7. Söz Aramam
8. Hikaye
9. Anmam
10.Leyla
11.Maşallah
12.Aşk Adina
13.Topla
14.Ömrümüzün Baharı


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Söyle / Sinan Ceceli [Pop Albüm, Ceceli Müzik, Dijital 10.03.2017- 22.03.2017]

Aşığız (feat. Mustafa Ceceli)

Simsiyah (Maxi Single, DMC, 02.11.2017)

1- Geçti O Günler - 04:04
2- Simsiyah- 03:30
3- Ne Haber Aşktan - 03:42
4- Vurulmuşum (feat. Çınare Melikzade) - 04:04
5- Vurulmuşum (Azerice Versiyon) - 04:04


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com

Simsiyah + Zincirimi Kırdı Aşk (2xCD Pop Albüm, DMC, 08.11.2017)

CD 1: SİMSİYAH
1. Geçti O Günler - 04:04
2. Simsiyah
3. Ne Haber Aşktan
4. Vurulmuşum Feat.Çinare Melikzade
5. Vurulmuşam (Azerice Versiyon) Feat.Çinare Melikzade

CD 2: ZİNCİRİMİ KIRDI AŞK
1. Kıymetlim
2. Zincirimi Kırdı Aşk
3. Peşindeyim
4. Ayşe
5. İyi Ki Hayatımdasın
6. Can Parçam
7. Söz Aramam
8. Hikaye
9. Anmam
10.Leyla
11.Maşallah
12.Aşk Adina
13.Topla
14.Ömrümüzün Baharı


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.zihni.com
store.unkapani.digital
www.tikla24.de (Almanya)

2018
Anlarsın / Mustafa Ceceli & Sinan Akçıl (Single, DMC, 19.10.2018)

1- Anlarsın


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

Aşk Haklıyı Seçmiyor / Sera Tokdemir feat. Mustafa Ceceli (Single, DMC, 18.12.2018)

1- Aşk Haklıyı Seçmiyor - 04:33


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.qobuz.com

2019
Yaz Bunu Bir Kenara (Single, DMC, 20.02.2019)

1- Yaz Bunu Bir Kenara


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Mühür / Irmak Arıcı & Mustafa Ceceli (Single, DMC, 10.07.2019)

1- Mühür


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bedel (Single, DMC, 18.10.2019)

1- Bedel


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Saçma Sapan (Single, DMC, 04.02.2020)

1- Saçma Sapan - 03:20

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Çok Sevmek Yasaklanmalı / Mustafa Ceceli & İrem Derici feat. Sinan Akçıl (Single, Lets Menajerlik / DMC, 13.02.2020)

1- Çok Sevmek Yasaklanmalı - 04:18 (Söz & Müzik: Sinan Akçıl, Düzenleme: Mustafa Ceceli)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Piyanist (Albüm, Lets Menajerlik, 21.02.2020)

1- Çok Sevmek Yasaklanmalı
8- Eve Giremiyorum - Mustafa Ceceli Feat. Sinan Akçıl
Resmi Web Site Adresi:
www.mustafaceceli.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/mustafaceceli
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/mustafaceceli
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/mustafaceceli
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/mustafaceceli
www.youtube.com/user/mustafaceceliresmi
Vimeo Adresi:
www.vimeo.com/mustafaceceli
Lastfm.com Adresi:
www.last.fm/music/Mustafa+Ceceli

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (9408 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag