Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 306 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 306
Üye: 0
Toplam: 306

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 103,122,497
  • Bugün: 13,054
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 17, 2021
  • 10:00 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Oğuz Berkay Fidan
Bookmark and Share
    Geri Dön   (11544 okuma)

Oğuz Berkay Fidan
Oğuz Berkay Fidan
Oğuz Berkay Fidan
FOTO GALERİ

29 Ağustos 1995 Edirne/Keşan doğumlu olan Oğuz Berkay Fidan 4 yaşında müziğe babasının aldığı bir orgla başladı. Bu orgla günün popüler şarkılarının melodilerini kendi başına bulup çalınca babası onda müzik kulağının olduğunu anladı ve Oğuz’u müziğe yönlendirdi.

Oğuz Keşan’da Ahmet Yenice İlköğretim Okulu’nda 5. Sınıfa geldiğinde müzik öğretmeni “gitar kursu vereceğim, isteyen gitarını alıp katılabilir” demesiyle ilk gitarını aldı. Fakat kursun başlamasından bir gün önce kurs iptal oldu. Oğuz’da gitarı aldığı için bunu duyunca hırs yapıp bir şekilde gitarı çalmayı öğrenmek istedi. Babası gitar çaldığı için ve etrafında müzikle ilgilenen insanlar olduğu için onlardan küçük küçük bir şeyler öğrenmeye başladı. Bu çalışmalar sırasında sesinin de farkına varan Oğuz gitar ve sesi birleştirerek evde kendi başına çalmaya başladı. Ailesi de bu konuda Oğuz’a her zaman yardımcı olmuş ve desteklemiştir.

Lise eğitimine Edirne Keşan da Yusuf Çapraz Anadolu Lisesi 11. Sınıfta devam eden Oğuz ileride eğitimli ve kalıcı bir sanatçı olmayı hedefliyor. Aynı zamanda bir mesleği olması gerektiğini düşünüyor ve mimarlık istiyor..

O Ses Türkiye’ye katılması ise 2011 Ekim ayında oldu. Oğuz’a herkes sesin çok güzel derken Oğuz sesinin güzel olduğundan tam olarak emin değildi. O Ses Türkiye’nin ilk haftalarını izleyen Oğuz “benim neyim eksik oraya çıkanlardan ki en azından şansımı denemeliyim” diye düşündü. Babası ilk önce derslerini etkileyebileceğini düşünerek karşı çıksa da Oğuz’un ısrarlarına dayanamayarak kabul etti ve O Ses Türkiye’nin İstanbul elemelerine giderek bu muhteşem serüvene katılmış oldu. ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında Murat Bozun takımında yarışan Oğuz Berkay Fidan, zorlu yarış maratonu sonunda Türkiyenin ‘O Ses’i seçildi.

‘O Ses Türkiye’ yarışmasında geçtiğimiz yıl (2012) birinci olan Oğuz Berkay Fidan’ın Murat Boz ile düet yaptığı “Olmuyor” isimli single’ının beklenen video klibi yayında!..

Yarışmacı olduğu dönemde sesi ve yorumuyla büyük beğeni toplayan Oğuz Berkay Fidan’ın ilk video klip çekimleri, Nihat Odabaşı yönetmenliğinde İstanbul’un çeşitli semt ve mekanlarında gerçekleşti. Oğuz Berkay Fidan’ı her platformda desteklemeye devam eden Murat Boz’un da yer aldığı klip yaklaşık 1 günde tamamlandı.

Oğuz Berkay Fidan ve Murat Boz’un ilk kez ‘O Ses Türkiye’nin bu yılki sezon finalinde seslendirdikleri “Olmuyor”un söz ve müziği Cengiz Erdem’e, düzenlemesi Erhan Bayrak’a ait. Şarkının bir de karaoke versiyonunun yer aldığı single radyolarda da büyük beğeni topladı.
(Kaynak: Avrupa Müzik)

Murat Boz ‘O Ses Türkiye’ Şampiyonuna Sahip Çıktı.

Murat Boz, Oğuz Berkay Fidan’a "Olmuyor" adlı şarkısına çekilen klipte de oynayarak desteğine devam etti.

Geçtiğimiz senelerde Murat Dalkılıç’ın “Kasaba” şarkısının klibinde oynayarak ve “İki Medeni İnsan” şarkısına Soner Sarıkabadayı ile düet yapıp klibinde oynayarak yeni çıkan sanatçı arkadaşlarına desteği ile bilinen Murat Boz O Ses Türkiye takımındaki yeni seslere destek vermeye devam ediyor.

Murat Boz’un takımından O ses Türkiye’nin ilk şampiyonu olan Oğuz Berkay Fidan’ın “Olmuyor” adlı şarkısında genç yeteneğe sesi ile destek vermek ile yetinmeyen Murat Boz Nihat Odabaşı tarafından çekilen klipte de oynayarak desteğine devam etti.

‘O Ses Türkiye’ şampiyonuna sahip çıkan ünlü sanatçı geçtiğimiz sezon takımında yarışan Dicle Olcay’ı da vokalisti olarak ekibine dahil ederek destek vermişti.
(Kaynak: www.magazinci.com - 09.04.2013)

Oğuz Berkay Fidan’dan Yeni Single: “Beni Ellerden Sayma”

‘O Ses Türkiye’ yarışmasının ilk sezon birincisi Oğuz Berkay Fidan’ın “Beni Ellerden Sayma” isimli yeni single çalışması Avrupa Müzik markasıyla yayımlanıyor.

Murat Boz’la düet yaptığı “Olmuyor” isimli ilk şarkısı ile büyük beğeni toplayan Oğuz Berkay Fidan’ın yepyeni şarkısı ‘Beni Ellerden Sayma’nın söz ve müziği Cengiz Erdem, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu’na ait.

Radyo ve dijital müzik platformlarında da yayınlanmaya başlayan single’da “Olmuyor” ve bu şarkının karaoke versiyonu da bulunuyor...
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 23.01.2014)

Oğuz Berkay Fidan’ın Anneler Gününe Özel Süpriz Şarkısı

Hayranlarına sürpriz yapan Oğuz Berkay Fidan, Anneler günü için hazırladığı yeni şarkısı “Annem Günün Kutlu Olsun” dijital müzik platformlarında ki yerini aldı.

Geçen yıl Murat Boz’la düet yaptığı “Olmuyor” isimli şarkısıyla 2013 yılının en çok satanlar listesinde 2 numara olarak müzik dünyasına iddialı giren Oğuz Berkay Fidan, ikinci single çalışması “Beni ellerden Sayma” ile top müzik listelerinde üst sıralarda yer almaya devam ediyor.
(Kaynak: muzikonair.com / www.sosyolife.net - 09.05.2014 / www.ucankus.com - 11.05.2014 / www.magazinkolik.com - 12.05.2014)

Oğuz Berkay Fidan yeni şarkısıyla O Ses Türkiye’de!

O Ses Türkiye’nin 1 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde, yarışmanın ilk sezon birincisi olan Oğuz Berkay Fidan, yeni single şarkısı “Sadece Ol Düşlerimde” ile sahneye çıktı. Oğuz Berkay Fidan’ın yeni imajı dikkat çekti.
(Kaynak: www.milliyet.com.tr - 01.02.2016)

Oğuz Berkay Fidan’ın “Sadece Ol Düşlerimde” Şarkısı Ferhat Göçer Yönetmenliğinde Kliplendi!

‘O Ses Türkiye’ yarışmasının ilk sezon birincisi Oğuz Berkay Fidan’ın “Sadece Ol Düşlerimde” isimli yeni single’ı Avrupa Müzik markasıyla yayımlandı.

İlk olarak Murat Boz ile düet yaptığı “Olmuyor” isimli ilk şarkısı ile büyük beğeni toplayan Oğuz Berkay Fidan, “Beni Ellerden Sayma” şarkısı ile yakaladığı başarının ardından, bu kez “Sadece Ol Düşlerimde” ile müzikseverlere sesleniyor.

Hollanda’nın genç yetenekleri arasında gösterilen Elieve “Daddy’s Girl” ile düet yapan Oğuz Berkay Fidan’ın yepyeni şarkısının söz ve müziği Cengiz Erdem’e ait.

Radyolarda ve dijital müzik platformlarında yayımlanmaya başlayan “Sadece Ol Düşlerimde” şarkısının klibini de, gençlere destek vermek amacıyla başarılı sanatçı Ferhat Göçer çekti.

Yönetmen kimliği ile karşımıza çıkan sanatçı, tüm çekimler boyunca gerek Oğuz Berkay Fidan gerekse Elieve ile büyük bir titizlikle kendisi ilgilendi.

Tam 24 saat süren ve yaklaşık 30 kişilik bir teknik ekiple gerçekleşen çekimlerin büyük bir bölümü Pazar akşamlarının reyting rekortmeni dizisi O Hayat Benim’in malikânesinde tamamlanırken, stüdyo olarak ise Ferhat Göçer’in özel home studio’su kullanıldı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 21.04.2016)

Oğuz Berkay Fidan: “Beş Parasız Klip Çektim”

Oğuz Berkay Fidan, Garaj müzik etiketiyle müzik kariyerinin 4’üncü single çalışması “Burası Yanıyor” ile sevenlerinin karşısına çıktı.

2013 yılında Murat Boz ile düet yaptığı “Olmuyor” isimli çalışmasıyla müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Oğuz Berkay Fidan, Garaj müzik etiketiyle müzik kariyerinin 4’üncü single çalışması “Burası Yanıyor” ile sevenlerinin karşısına çıktı.

Oğuz Berkay Fidan’ın “Burası Yanıyor” şarkısı, yayınlandığı ilk dakikadan itibaren sosyal medyada dikkati çekti. Fidan’ın, eski aşkına gönderme yaptığı şarkının söz ve müziği Halil İbrahim Ceylan’a, düzenlemesi ise Osman Çetin’e ait.

Tatil için gittiği Los Angeles’ta yakın arkadaşı Seçkin Tombak ile birlikte ‘Burası Yanıyor’a klip çeken genç şarkıcı, çekimlerin bir kısmını Hollwyood’ta ‘NCIS:LOS ANGELES’ isimli ünlü filmin setinde gerçekleştirdi.

Video klip çalışmalarının çok yüksek ücretlerde çekildiğini dile getiren Oğuz Berkay Fidan, yönetmenliğini yaptığı yeni klibi hakkında, “Şarkının klibini geçtiğimiz ay arkadaşlarımla tatil için gittiğimiz Amerika seyahatimizde çektik. ‘Hollywood’ta gezinirken bir anda karar verdik. Elimizdeki Fotoğraf makinesiyle çekimlerimizi tamamladık. Yani beş para vermeden klibi çektik. Benim için ilginç bir deneyim oldu” şeklinde konuştu.
(Kaynak: www.gazetevatan.com / www.milliyet.com.tr - 03.07.2017)

Oğuz Berkay Fidan’dan Bomba Gibi Bir Single! “Kırılma Noktası”

‘O Ses Türkiye’ yarışmasının ilk sezon birincisi Oğuz Berkay Fidan, Avrupa Müzik markasıyla yayınladığı “Kırılma Noktası” isimli bomba gibi bir single ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Başarılı sanatçının “müzik hayatımın kırılma noktası” diyerek betimlediği “Kırılma Noktası” isimli şarkının sözü Yazgın Kaçak, müziği ve düzenlemesi ise milyonlarca kez izlenmiş projelerin aranjörlüğünü üstlenen Osman Çetin imzalı.

Yeni single’ıyla imajını da yenileyen Oğuz Berkay Fidan, ‘Kırılma Noktası’nın video klip çekimleri için yeni nesil yönetmenlerden biri olan Şabotiç ile beraber kamera arkasına geçti.
(Kaynak: www.magazinci.com - 19.10.2018)

Oğuz Berkay Fidan Yeni Single’ı “Kül” İle Dinleyicinin Karşısına Çıkıyor!

Oğuz Berkay Fidan, “Kırılma Noktası”, “Hasret Ağrısı” isimli single’larına, bir yenisini daha ekliyor.

Başarılı sanatçının “Kül” ismini verdiği şarkısının sözleri kendisine müziği ise kendisi ve Burakcan Güneren’e ait.

Duygusal şarkının düzenlemesin de ise yine Burakcan Güneren’in adıyla karşılaşıyoruz.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 08.11.2019)

Oğuz Berkay Fidan’dan Yeni Single: “Hayaller Rotası”

Yorumu ve müzik tarzıyla dinleyicilerin beğenisini kazanan başarılı müzisyen Oğuz Berkay Fidan, “Hayaller Rotası” isimli yeni şarkısını 28 Ağustos Cuma günü tüm radyolar ve dijital platformlarda Avrupa Müzik markasıyla yayımlıyor!

Sözü Hedil Davarcı imzalı şarkının müziğini, düzenlemesini, mixini ve masteringini Oğuz Berkay Fidan yaptı.

Yönetmenliğini de kendisi üstlenen Oğuz Berkay Fidan’ın klibi korona sürecinde birbirleriyle sosyal mecralar aracılığıyla görüşen iki gencin sosyal medyada tanışmalarını ve keyifli anlarını konu alıyor. Dik formatta ve akıllı telefon ile çekilen, teknik boyutta da Türkiye’de ilklerden biri olma ünvanı taşıyan klibi için Oğuz Berkay Fidan; “Bir izleyin, bir dinleyin derim. Çok gerçekçi, içten, samimi bir klip ve şarkı oldu. Beğeneceğinize eminim, herkese şimdiden teşekkürler.” şeklinde konuştu.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 28 Ağustos 2020)

Oğuz Berkay Fidan’dan Başucu Şarkısı: “Seviyorum Hatayı”

Oğuz Berkay Fidan’ın yeni single çalışması “Seviyorum Hatayı” bağımsız olarak OBF Music etiketiyle yayınladı.

Söz, müzik ve düzenlemesi Oğuz Berkay Fidan’a ait olan şarkının klip yönetmenliğini de Oğuz Berkay Fidan ve Batuhan Kurt üstlendi.

Bu bir başucu şarkısı, bizi düşündürüp, farkındalığımızı arttıracak bir şarkı diyen Oğuz Berkay Fidan şöyle devam ediyor:

“Bu şarkıyı yazarken kendi içimizdeki iç savaşı düşündüm. Herkes hata yapar ve bir daha hata yapmaktan çekinir. Ama insanoğlu bu hata yapmaya meyilliyiz. Bizi kimsenin anlamadığına inandığımız çok zaman olmuştur, biri bizi anlasın diye beklediğimiz. Varlığımızı unuttuğumuz günler yaşamışızdır. Ve işte tam da böyle zamanlarda yanlışları görememiş ve dur diyememişizdir. Bu şarkının sözlerini kendini kaybetmiş bir kişinin sözleri olarak düşünebilirsiniz. Kişisel gelişim kitabınızdaki 1-2 satır veya psikolojik bir romandaki karakterin ufak bir hayat kesiti olarak. Aslında herkesin içinden bir parça, çoğu zaman kendine bile itiraf edemediği.”
(Kaynak: www.magazinci.com - 21.11.2020)

Oğuz Berkay Fidan’dan Yeni Single: “Yolgeçen Hanı”

Türkçe pop müziğin sevilen yorumcularından Oğuz Berkay Fidan, müzik kariyerine sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait olan yeni single’ı “Yolgeçen Hanı” ile devam ediyor.

Oğuz Berkay Fidan’ın aylar önce Twitter hesabında paylaştığı “Yolgeçen Hanı Değil Burası, Kalbimin Tam Ortası” tweeti ardından kaleme aldığı eseri aynı zamanda 2018 yılından bu yana yayınladığı ilk hareketli şarkı olması özelliği de taşıyor.

O Ses Türkiye yarışmasında elde ettiği başarıya ara vermeden devam eden yetenekli sanatçı yayınladığı çalışmalarla müzik sektöründe adından oldukça bahsettiren isimlerden.
(Kaynak: www.magazinci.com - 08.01.2021)

Oğuz Berkay Fidan’dan Yeni Şarkı: “Kukla”

Pop müziğin yükselen isimlerinden Oğuz Berkay Fidan, “Kukla” isimli yepyeni şarkısını sevenleriyle buluşturdu.

Sözü, müziği, düzenlemesi, mix & masteringi sanatçıya ait olan şarkıda gitarlar da Oğuz Berkay Fidan tarafından çalındı.

Fidan, şarkısının hikayesini: “Bazen kendimizi kukla gibi hissettiğimiz anlardan yola çıkarak yazılmış bir şarkı. Çoğunlukla ilişkilerde çokça yaşadığımız bir durum. Her şey çok güzel giderken, belli bir zaman sonra kullanıldığımızı hissederiz ve bir kukla misali ilişkimizi sürdürüyor görürüz kendimizi. Aynı şekilde işlerimizde de bazen böyle hissettiğimiz zamanları yaşarız. Bu kavramsal boşluğa istinaden yazılmış bir şarkı Kukla.” şeklinde açıkladı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 01.05.2021)

Diskografi:
2013
Olmuyor feat. Murat Boz (Single, Avrupa Müzik, 19.02.2013)

1- Olmuyor (feat. Murat Boz) (Söz ve Müzik: Cengiz Erdem, Düzenleme: Erhan Bayrak)
2- Olmuyor (Karaoke Versiyon)


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2014
Beni Ellerden Sayma (Dijital Single, Avrupa Müzik, 21.01.2014)

1. Beni Ellerden Sayma - 03:57
2. Olmuyor (feat. Murat Boz) - 04:14
3. Olmuyor (Karaoke Version) - 04:12

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aşk Şarkıları / Joy Türk [Albüm, Avrupa Müzik, 07.04.2014]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3. Oğuz Berkay Fidan feat. Murat Boz - Olmuyor (Söz & Müzik: Cengiz Erdem)

Annem Günün Kutlu Olsun (Single, Avrupa Müzik, 09.05.2014)

1- Annem Günün Kutlu Olsun - 02:20


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Beni Ellerden Sayma (CD Maxi Single, Avrupa Müzik, 02.07.2014)

1. Beni Ellerden Sayma
2. Beni Ellerden Sayma (Karaoke Version)
3. Olmuyor (feat. Murat Boz) (Söz ve Müzik: Cengiz Erdem, Düzenleme: Erhan Bayrak)
4. Olmuyor (Karaoke Version)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hit 2014 [Pop Albüm, DMC, 16.10.2014]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 2:
5. Oğuz Berkay Fidan / Beni Ellerden Sayma

2016
Sadece Ol Düşlerimde (feat. Elieve “Daddy’s Girl”) (Single, Avrupa Müzik, 01.02.2016)

1- Sadece Ol Düşlerimde (feat. Elieve “Daddy’s Girl”) - 04:08
2- Sadece Ol Düşlerimde (feat. Elieve “Daddy’s Girl”) [Karaoke Versiyon] - 04:08
(Söz ve Müzik: Cengiz Erdem)


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2017
Burası Yanıyor (Single, Garaj Müzik, 03.07.2017)

1- Burası Yanıyor - 03:26


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2018
Kırılma Noktası (Albüm, Avrupa Müzik, 19.10.2018)

1- Kırılma Noktası - 03:28


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Hasret Ağrısı (Single, Avrupa Müzik, 18.01.2019)

1- Hasret Ağrısı - 03:35Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Doğum Günün Kutlu Olsun Abdullah (Single, Avrupa Müzik, 01.10.2019)

1- Doğum Günün Kutlu Olsun Abdullah - 01:04

Doğum Günün Kutlu Olsun Abdulbaki (Single, Avrupa Müzik, 01.10.2019)

1- Doğum Günün Kutlu Olsun Abdubaki - 01:04

Doğum Günün Kutlu Olsun Abdülkerim (Single, Avrupa Müzik, 01.10.2019)

1- Doğum Günün Kutlu Olsun Abdülkerim - 01:04

Doğum Günün Kutlu Olsun Abdulhakim (Single, Avrupa Müzik, 01.10.2019)
1- Doğum Günün Kutlu Olsun Abdulhakim - 01:04

Doğum Günün Kutlu Olsun Abdulrahman (Single, Avrupa Müzik, 01.10.2019)
1- Doğum Günün Kutlu Olsun Abdulrahman - 01:04

Doğum Günün Kutlu Olsun Abdi (Single, Avrupa Müzik, 01.10.2019)
1- Doğum Günün Kutlu Olsun Abdi - 01:04

Doğum Günün Kutlu Olsun Abay (Single, Avrupa Müzik, 01.10.2019)
1- Doğum Günün Kutlu Olsun Abay - 01:04

Doğum Günün Kutlu Olsun Abdürrahman (Single, Avrupa Müzik, 01.10.2019)
1- Doğum Günün Kutlu Olsun Abdurrahman - 01:04

Doğum Günün Kutlu Olsun Abdülaziz (Single, Avrupa Müzik, 01.10.2019)
1- Doğum Günün Kutlu Olsun Abdurrahman - 01:04

Doğum Günün Kutlu Olsun Abbas (Single, Avrupa Müzik, 01.10.2019)
1- Doğum Günün Kutlu Olsun Abdurrahman - 01:04

Kül (Single, Avrupa Müzik, 08.11.2019)

1- Kül - 02:58Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Her Sey Çok Güzel Olacak (Single, Oguz Berkay Fidan, Mahir Can Küçük, 19.12.2019)

1- Her Sey Çok Güzel Olacak -02:51Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
H.Y.G. (Single, Avrupa Müzik, 24.01.2020)

1- H.Y.G. - 03:45Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Anneanneyle Düet ( feat. Nurten Tınmaz) (Albüm, Oğuz Berkay Fidan, 18.03.2020)

1- Hastane Önünde İncir Ağacı - 03:58
2- Eledim Eledim- 04:20
3- Gesi Bağları- 04:06
4- Çanakkale Türküsü- 03:28
5- Sendeki Kaşlar- :02:25
6- Yeşil Ördek- 02:52
7- Divane Aşık Gibi- 03:23
8- Ordu’nun Dereleri - 03:28
9- Yüksek Yüksek Tepelere - 03:18

Hayaller Rotası (Single, Avrupa Müzik, 28.08.2020)

1- Hayaller Rotası - 04:46
2- Hayaller Rotası (Enstrümantal Versiyon) - 04:46Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

40 Yıl Hatır (Single, Oğuz Berkay Fidan, 23.10.2020)

1- 40 Yıl Hatır

Seviyorum Hatayı (Single, OBF Music, 20.11.2020)

1- Seviyorum Hatayı - 03:28Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Yolgeçen Hanı (Single, Avrupa Müzik, 08.01.2021)

1- Yolgeçen Hanı - 03:00Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kukla (Single, Avrupa Müzik, 30.04.2021)

1- Kukla - 03:43

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bu Ayrılık Ne (Single, Avrupa Müzik, 30.07.2021)

1- Bu Ayrılık Ne - 03:29

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Facebook Sayfa Adresleri:
www.facebook.com/OguzBerkayFidan
www.facebook.com/oguzberkayf
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/oguz_fidan
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/oguzberkayfidan
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/oguzberkayf

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (11544 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag