Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 146 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 146
Üye: 0
Toplam: 146

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 93,966,340
  • Bugün: 2,739
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Mar 08, 2021
  • 12:41 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Oğuzhan Koç
Bookmark and Share
    Geri Dön   (16574 okuma)

Oğuzhan Koç
Oğuzhan Koç
Oğuzhan Koç
FOTO GALERİ

13 Mayıs 1985 Erzincan / Refahiye doğumlu, Oyuncu ve senarist Oğuzhan Koç, çocukluğundan beri bestelediği şarkıları, ilk albümü “Ben Hala Rüyada” ile müzikseverlerle paylaşıyor.

Oğuzhan Koç’un her biri kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkısının yer aldığı albüm, Esen Müzik etiketiyle yayınlanıyor.

Kendi şarkılarını bestelemeye 15-16 yaşlarında başlayan Oğuzhan Koç, Ferhat Göçer’in seslendirdiği “Gül ki Sevgilim” ve Gülben Ergen’le düet yaptığı “Giden Günlerim Oldu” parçalarıyla büyük beğeni topladı.

2.5 yıl süren çalışmaların ardından yayınlanan, müzik direktörlüğü ve aranjörlüğünü Alper Erinç’in üstlendiği “Ben Hala Rüyada” albümünde, Ozan Doğulu’nun da iki düzenlemesi yer alıyor. Pop tarzında hazırlanan albümde, pek çok değerli müzisyen bir araya geldi.

“Ayy (Ben Hala Rüyada)”, “Bu Yol Uzar”, “Gitsem Diyorum”, “Her Aşk Bir Gün Biter”, “Bitmedi Elem”, “Neşeli Ayrılık Şarkısı”, “Al Ahını”, “Yanımda Olsan” şarkılarının yanı sıra “Yüzük” parçasında Oğuzhan Koç’ a yakın dostları Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak eşlik ediyor.
(Albüm açıklamasından)

Sevilen oyuncu Oğuzhan Koç’un ilk albümü “Ben Hala Rüyada” çıkıyor!

Yıllarca yayında kalan, BKM Mutfak ekibinin hazırladığı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” programı hatırlıyor olmalısınız. Uzun süre Türk seyircisinin hafızasına kazınan program, Türkiye’nin tiyatroya bakış açısını bir nebze olsun değiştirmişti.

Ekip içinde en kuvvetli sese sahip olan Oğuzhan Koç, skeç aralarında söylediği şarkılarla izleyiciyi kendinden geçirmişti. Çok hoş bir ses rengine sahip olan genç oyuncunun program boyunca seslendirdiği “Aduket”, “Domuz Gribi”, “Gül ki Sevgilim” gibi besteleri hala internet üzerinde dinleniyor ve büyük beğeni topluyor.

Böyle bir sese sahip olmasına rağmen albüm çıkartmaması çok konuşulan ve tartışılan bir meseleydi. Sesini beğenen birçok hayranının albüm beklentilerini boşa çıkarmak istemeyen Oğuzhan Koç, ilk hamleyi yaptı!

Benim yorumumu soracak olursanız: Ben zaten albümü uzun süredir bekliyordum. Çıktığını duyar duymaz da sizlerle paylaşmak istedim. Eminim ki müzik listelerinde uzun süre yer alacak ve çok konuşulacak. Şimdiden başarılar :)

BEN HALA RÜYADA

Çocukluğundan beri bestelediği şarkıları, ilk albümü “Ben Hala Rüyada” ile müzikseverlerle paylaşıyor. Oğuzhan Koç’un her biri kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkısının yer aldığı albüm, Esen Müzik etiketiyle yayınlanıyor.
(Kaynak: www.fozdemir.com - 22.11.2013)

Oğuzhan Koç’tan Hayranlarına Müjde!

Oyuncu ve senarist Oğuzhan Koç, ilk albümü “Ben Hala Rüyada” ile müzikseverlerle buluşmak için gün sayıyor. Oğuzhan Koç’un kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkısının yer aldığı albüm, Esen Müzik’den Aralık başında piyasaya çıkıyor.

Müzik direktörlüğünü ve aranjörlüğünü Alper Erinç’in üstlendiği pop tarzındaki albümün çıkış parçası “Ayy (Ben Hala Rüyada)”, 28 Kasım’da ilk kez radyolarda olacak.

Oğuzhan Koç hakkında: 13 Mayıs 1985 tarihinde Erzincan’da doğan Oğuzhan Koç, 7 yaşından itibaren Bursa Devlet Konservatuarı hocalarından müzik ve enstrüman dersleri aldı ve çocuk korosuna devam etti. Lise yıllarında amatör olarak tiyatroyla ilgilenmeye başladı.

Sahne sanatlarına olan ilgisiyle İstanbul’a gelerek 2007 yılında BKM Mutfak ekibine dahil oldu. Kendi şarkılarını bestelemeye 15-16 yaşlarında başlayan Oğuzhan Koç, müzik alanındaki ilk profesyonel çalışmaları olan Ferhat Göçer’in seslendirdiği “Gül ki Sevgilim” ve Gülben Ergen’le düet yaptığı “Giden Günlerim Oldu” parçalarıyla büyük beğeni topladı. 2010 yılında BKM Mutfak oyuncularının yazıp oynadığı “Çok Filim Hareketler Bunlar” filminde hem oyuncu olarak yer aldı hem de filmin müzikleriyle 17. Kral Müzik Ödülleri’nde ‘En İyi Film Müziği’ ödülüne layık görüldü.
(Kaynak: www.sabah.com.tr - 22.11.2013 / www.acunn.com - 24.11.2013)

Oğuzhan Koç, İlk Video Klibi “Ayy” İle TV Ekranlarında

Oğuzhan Koç, geçtiğimiz ay yayınlanan “Ben Hala Rüyada” albümünün ilk video klibinde, Hollywood’un Efsane Filmlerinin Unutulmaz Karakterlerini canlandırdı.

Oyuncu ve senarist Oğuzhan Koç geçtiğimiz ay Esen Müzik etiketiyle yayınlanan, kendi söz ve bestelerinden oluşan, 10 şarkının yer aldığı “Ben Hala Rüyada” albümünün ilk video klibi “Ayy” için kamera karşısına geçti.

Bitmiş bir ilişkinin ardından duyulan özlem ve kavuşma hikayesinin anlatıldığı klipte Oğuzhan Koç’ a, genç dizi oyuncusu Gözde Mutluer eşlik etti.

Klipte, efsane filmlerin unutulmaz karakterleri; The Godfather’da Marlon Brando’nun oynadığı Vito Corleone, Singing In The Rain’de Gene Kelly’nin oynadığı Don Lockwood, Titanic’de Leonardo DiCaprio’nun oynadığı Jack Dawson ve Tom Hanks’in Forrest Gump’ını başarı ile canlandıran Oğuzhan Koç, diğer bir bölümde ise anchormen olarak karşımıza çıkıyor.

İki gün boyunca, sekiz ayrı mekanda set kurulan video klibin, yönetmenliğini Bedran Güzel, görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu üstlendi. 80 kişilik set ekibi görev aldığı klipte, Styling Umut Eker’e ait.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.muzikhaberi.com - 17.02.2014)

Gülben Ergen & Oğuzhan Koç’tan Yeni Klip!

Popüler müziğin en güçlü isimlerinden Gülben Ergen, yeni albümünü yayınlamadan önce, hayranlarına sürpriz yaparak, aşıkların dilinde marş olacak, DMC etiketli, “Aşkla Aynı Değil” isimli son derece güçlü bir slow şarkı yayınladı.

Daha önce “Giden Günlerim Oldu” şarkısında Oğuzhan Koç’la düet yaparak büyük bir hite imza atan Gülben Ergen, geleneği bu seferde bozmadı.

Taşkın Sabah’ın düzenlemesini yaptığı, söz ve müziğini yazan Oğuzhan Koç’la düet yaparak müzikseverlerin beğenisine sundu.

“Şıkır Şıkır”, “Durdurun Dünyayı”, “Sen” gibi şarkıları ile 3 yaz boyunca zirveyi ele geçiren Gülben Ergen, bu sefer duygusal yoğunluğu yüksek olan düey şarkısı ile iddiasını ortaya koyuyor.

Her alandaki yeteneği ve albümleri ile milyonları etkilemeyi başaran sanatçı, yeni single projesi için kadim dostu Nihat Odabaşı ile Sapanca gölünde hem klibi hem de fotoğraflarını çekti.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 14.04.2015)

Oğuzhan Koç’tan Yeni Video Klip “Yüzük” Yayında!

Oğuzhan Koç Esen Müzik etiketiyle yayınlanan, kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkının yer aldığı, "Ben Hala Rüyada" albümünün dördüncü video klibini “Yüzük” adlı şarkısına çekti.

Video klipte Oğuzhan Koç’un yakın arkadaşları Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak’ın yanı sıra, Anadolu Ateşi dansçıları ve özel olarak seçilen dansçılar yer aldı.

Klip için Justin Timberlake’in koreografı Hamza Haimami, Los Angeles’tan gelerek 3 Adam ve dansçıların koreografisini oluşturdu. Anadolu Ateşi dansçılarının oryantal koreografisi ise Mustafa Erdoğan tarafından yapıldı.

Bedran Güzel yönetmenliğinde çekilen klibin görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu, genel sanat yönetmenliğini sanatçının aynı zamanda menajerliğini yürüten Seda Sertbaş üstlendi.Styling’i ise Merve Kırşan tarafından yapıldı.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com / www.kralmuzik.com.tr - 25.05.2015)

Oğuzhan Koç’tan Yeni Klip!

Oğuzhan Koç instagram hesabından hayranlarına yeni klip müjdesi verdi.

“Bu Yol Uzar” adlı şarkısına klip çekeceğini intagram hesabından duyuran, Oğuzhan Koç’un paylaşımı kısa sürede hayranları tarafından, beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 10.02.2016)

Oğuzhan Koç’tan Albümün 5. Klibi Yayında!

Oğuzhan Koç, Esen Müzik etiketiyle yayınlanan, kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkının yer aldığı, “Ben Hala Rüyada” albümünün beşinci video klibini “Bu Yol Uzar” adlı şarkısına çekti.

Oğuzhan Koç’un söz ve müziğini yazdığı, aranjesini Alper Erinç’in düzenlediği “Bu Yol Uzar” şarkısının klibi; Oğuzhan Koç’un albümündeki “Ayy”, “Her Aşk Bir Gün Biter”, “Gitsem Diyorum” ve “Yüzük” video kliplerinin de yönetmenliğini üstlenen Bedran Güzel tarafından çekildi. Klibin görüntü yönetmenliğini ise, Veli Kuzlu üstlendi.

Oğuzhan Koç’un aşık olduğu kızı ve sevgilisini takip ettiği sahnelerden oluşan klipte sanatçıya Yeşim Tomay eşlik etti. 2 günde tamamlanan video klibin çekimleri, Galata sokaklarında devam eden kovalamacının ardından, yine Galata’da bir apartmanın çatı katında Oğuzhan Koç ve orkestrasının performans görüntülerinden oluşuyor…

Yayınlandığı günden itibaren müzikseverler tarafından yoğun ilgi gören, satış listelerinde haftalarca 1 numarada kalan, dijital kanallarda en çok dinlenenler arasına giren Oğuzhan Koç’un “Ben Hala Rüyada” albümü, çeşitli kategorilerde de bir çok yayın kuruluşundan ve üniversitelerden ödüllere layık görüldü.
(Kaynak: www.magazinci.com - 18.02.2016)

3 Yıl Sonra!

Oğuzhan Koç, üç yıllık bir aranın ardından yeni single’ı ‘Bulutlara Esir Olduk’u çıkardı.

2013 yılında çıkardığı “Ben Hala Rüyada” albümüyle büyük beğeni toplayan Koç; sözü ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısında dinleyenlerin kalbine dokunacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 11.10.2016)

Oğuzhan Koç’dan Sonbahar’ın Hit Şarkısı!

Bir çok hit şarkının söz yazarı ve bestecisi Oğuzhan Koç yeni single’ı “Bulutlara Esir Olduk” ile müzik severlerle buluştu.

Sözü ve bestesi kendisine aranjesi ile ünlü müzik adamı Ozan Çolakoğlu’na ait olan şarkı itunes’ta yayınlandıktan bir kaç saat sonra liste başı oldu.

Sonbaharın romantizmini yansıtan duygusal şarkıya yine romantik bir konseptle Bedran Güzel yönetmenliğinde video klip çekildi. Klipte Oğuzhan Koç’a güzel oyuncu Dila Danışman eşlik etti.

2013 yılında çıkardığı “Ben Hala Rüyada” albümüyle büyük beğeni toplayan ve duygusal parçalarıyla müzik dünyasında bugüne dek bir çok başarılı projeye imza atan Oğuzhan Koç merakla beklenen yeni single çalışması “Bulutlara Esir Olduk” hayranlarıyla yeniden buluştu.

Söz ve müziği Oğuzhan Koç’a ait olan ve düzenlemesini Ozan Çolakoğlu’nun yaptığı “Bulutlara Esir Olduk” yayınlandığı ilk gün ITUNES’ta birinci oldu.

Oğuzhan Koç “Bulutlara Esir Olduk” klibinde ise güzel oyuncu Dila Danışman ile kamera karşısına geçti. Yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı “Bulutlara Esir Olduk”un klibi önümüzdeki günlerde yayında olacak.

SDS Production tarafından yapımı gerçekleştirilen ve DMC etiketiyle raflarda yerini alan “Bulutlara Esir Olduk” tüm müzik marketlerde ve dijitalde satışa çıktı!
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 19.10.2016)

Oğuzhan Koç “Küsme Aşka” Klibi İle Rekora Koşuyor!

Başarılı şarkıcı Oğuzhan Koç’un “Küsme Aşka” adlı şarkısına çektiği yeni video klibi 7 Nisan’da müzikseverlerle buluştu.

Sevilen şarkıcıya yakın dostları Sinan Tuzcu, İrem Sak, Şahin Irmak, Begüm Birgören, Eren Hacısalihoğlu, Serkan Şenalp, Alina Boz ve Dilşad Şimşek eşlik ettiği klip 5 günde 6 milyon kişi tarafından izlendi.

Söz ve müziği Oğuzhan Koç’a ait olan “Küsme Aşka” isimli şarkının aranjesini Ozan Çolakoğlu yaptı. Şarkının klip çekiminde yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmen Bedran Güzel yer aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 13.04.2017)

Oğuzhan Koç’tan Yepyeni Bir Albüm

Yıllarca birçok hite imza atan ve son dönemde de YouTube kanalında yeniden seslendirdiği şarkılarıyla önemli izleme sayılarına ulaşan Oğuzhan Koç, 5 yeni şarkısının yer aldığı albümü ‘Ev’i 17 Ocak’ta yayınlıyor.

Albüm, yeni şarkıların yanı sıra yayınlanmış 12 şarkının akustik versiyonunu da içeriyor. Bu şarkılar arasında Murat Boz’dan dinlediğimiz “Yüzüm Yok” şarkısı da var.

Albüme “Ev” ismi ise sadeleşme ve kendine dönme sürecini temsil etmesi için verilirken, Oğuzhan Koç’un olgunlaşan tarzını ve dönüşen müzik anlayışını da ifade ediyor.

Albümde yer alan tüm yeni şarkıların söz ve bestesi Oğuzhan Koç’a, düzenlemeleri Çağrı Telkıvıran’a ait.

17 Ocak’ta tüm dijital platformlarda yayına girecek albümde, “Hesabıma Yazıyor” ilk klip olarak aynı anda YouTube’da izleyicilerle buluşacak. Albümdeki diğer yeni şarkılar “Aşk Dediğin”, “Utan”, “Unutma Bari Beni”, “Yok Sanayım”ın klipleri de yakın zamanda Oğuzhan Koç YouTube kanalında izleyicilerle buluşacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 13.01.2020 / www.magazinci.com - 17.01.2020)

Oğuzhan Koç “Ev” Albümünden “Aşk Dediğin” Şarkısına Klip Çekti!

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç, sevenlerine bir sürpriz yaptı.

Koronavirüs günlerinde müzik çalışmalarına ağırlık veren Oğuzhan Koç, “Son albümüm ‘EV’ son videosu ‘Aşk dediğin’ ile YouTube’da” diyerek takipçilerine müjde verdi.

Instagram hesabından paylaşımda bulunan oyuncu, klipte kendisine eşlik eden Ayça Özefe’ye de teşekkür etti. Hayranlarının hem sesini hem yorumunu hem de klibini beğendiklerine yönelik yorumlar sosyal medyada yer aldı.

Söz ve müziği Oğuzhan Koç’a ait olan şarkının klibinin yönetmen koltuğunda Tolga Akış ve Mehmet Ali Ergin oturdu.
(Kaynak: www.magazinci.com - 02.05.2020)

Oğuzhan Koç, “Ev” albümünün hemen ardından yepyeni single çalışması ‘Kendime Sardım’ı müzik severlerin beğenisine sundu.

Sözü ve müziği Oğuzhan Koç’a, düzenlemesi Çağrı Telkıvıran’a ait olan şarkının klip yönetmenliğini ise Mehmet Ali Ergin üstlendi.

“Kendime Sardım” şarkısı Hypers Music etiketiyle tüm dijital platformlarda ve klibi Oğuzhan Koç YouTube kanalında yayında!
(Kaynak: www.dreamturk.com.tr - 04.06.2020)

O?uzhan Koç’tan Yaralar?n?z? Saracak ?ark?!

“Kendime Sard?m”, “Heyecandan” ve “Küskün” isimli ?ark?s?yla 2020 y?l?n? geride b?rakan ve yaz?n en çok dinlenen ?ark?lar?n?n sahibi olan O?uzhan Koç, 2021 y?ll?n?n ilk single çal??mas? ‘Hepsi Geçiyor’u müzik severlerin be?enisine sunuyor.

Sözü ve müzi?i O?uzhan Koç, Ça?r? Telk?v?ran imzas? ta??yan ?ark?n?n aranjesi de Ça?r? Telk?v?ran’a ait.

Yönetmenli?ini Melih Kun’un üstlendi?i klip çekiminde ise O?uzhan Koç’a Zeynep Demirhan e?lik etti.

O?uzhan Koç “Hepsi Geçiyor” 15 Ocak Cuma Hypers Music etiketiyle tüm dijital platformlarda ve klibi O?uzhan Koç YouTube kanal?nda yay?nda...
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 15.01.2021)

Diskografi:
Çok Sevdim İkimizi / Ferhat Göçer (Albüm, DMC Müzik, 09.05.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6. Ferhat Göçer - Gül Ki (Sevgilim) (Söz & Müzik: Oğuzhan Koç) - 03:29

2009
Uzun Yol Şarkıları / Gülben Ergen (Albüm, Seyhan Müzik, 03.04.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4- Giden Günlerim Oldu (Oğuzhan Koç ile düet) - 04:35 (Söz & Müzik : Oğuzhan Koç)

Götür Beni Gittiğin Yere & Çok Sevdim İkimizi / Ferhat Göçer (Albüm, DMC Müzik, 17.11.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6. Ferhat Göçer - Gül Ki (Sevgilim) (Söz & Müzik: Oğuzhan Koç) - 03:29

2013
Ben Hala Rüyada (Albüm, Esen Müzik, 02.12.2013)

1. Ayy (Ben Hala Rüyada)
2. Bu Yol Uzar
3. Gitsem Diyorum
4. Her Aşk Bir Gün Biter
5. Bitmedi Elem
6. Yüzük br>7. Neşeli Ayrılık Şarkısı
8. Al Ahını
9. Yanımda Olsan
10.Erzincan

>>

Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
www.emusic.com
open.spotify.com

2015
Aşkla Aynı Değil / Gülben Ergen - Oğuzhan Koç (Albüm, DMC, 17.04.2015)

1- Aşkla Aynı Değil

Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Kalbimi Koydum / Gülben Ergen (Albüm, DMC, 19.10.2015)

5. Aşkla Aynı Değil (Söz ve Müzik: Oğuzhan Koç)

2016
Berhudar Olmak Zor (Küçük Esnaf Orijinal Film Müzikleri) (Single, Beşiktaş Kültür Merkezi A.Ş., 20.03.2016)

1- Berhudar Olmak Zor

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.deezer.com
www.napster.com

Ben Hala Rüyada ([LP=Plak] Albüm, Esen Müzik, 16.05.2016)

A Yüzü:
1. Ayy (Ben Hala Rüyada)
2. Bu Yol Uzar

3. Gitsem Diyorum
4. Her Aşk Bir Gün Biter
5. Bitmedi Elem
B Yüzü:
1. Yüzük
2. Neşeli Ayrılık Şarkısı
3. Al Ahını
4. Yanımda Olsan
5. ErzincanOnline Plak Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.inkilap.com
www.opus3a.com
www.nadirkitap.com
www.goldplak.com
www.kitapsan.com.tr

Bulutlara Esir Olduk (Single, DMC, 07.10.2016)

1- Bulutlara Esir OldukDijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com

2017
Küsme Aşka (Single, DMC, 07.04.2017)

1- Küsme Aşka - 04:40Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com
www.deezer.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Küsme Aşka (Single CD, DMC, 02.05.2017)

1- Küsme Aşka - 04:40Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.eganba.com

Aşinayız / Murat Dalkılıç feat. Oğuzhan Koç (Single, Poll Production, 18.08.2017)

1- Aşinayız (feat. Oğuzhan Koç)Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Vermem Seni Ellere (Yol Arkadaşım Film Müziği) (Single, BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi A.Ş.), 12.10.2017)

1- Vermem Seni Ellere (Yol Arkadaşım Film Müziği)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
www.qobuz.com
www.deezer.com
open.spotify.com

2018
Beni İyi Sanıyorlar (Single, DMC, 23.02.2018)

1- Beni İyi SanıyorlarDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Takdir-i İlahi (Single, DMC, 13.07.2018)

1- Takdir-i İlahiDijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Yaradana Yalvartma (Yol Arkadaşım 2 Film Müziği) (Single, BKM, 25.09.2018)

1- Yaradana Yalvartma (Yol Arkadaşım 2 Film Müziği)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019

1- Sükut-u Hayal - 04:20


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Sükut-u Hayal (Single CD, DMC, 08.02.2019)

1- Sükut-u Hayal - 04:202020
Ev (Albüm, Pump Kreatif, 17.01.2020)

1- Hesabıma Yazıyor - 03:26
2- Yok Sanayım - 03:29
3- Aşk Dediğin - 04:03
4- Utan - 03:45
5- Unutma Bari Beni - 03:17
6- Bulutlara Esir Olduk (Akustik) - 05:30
7- Her Aşk Bir Gün Biter (Akustik) - 04:25
8- Aşkla Aynı Değil (Akustik) - 03:50
9- Gül Ki Sevgilim (Akustik) - 02:44
10-Giden Günlerim Oldu (Akustik) - 03:14
11-Yüzüm Yok (Akustik) - 04:06
12-Beni İyi Sanıyorlar (Akustik) - 04:03
13-Gitsem Diyorum (Akustik) - 05:00
14-Sükut-u Hayal (Akustik) - 04:07
15-Neşeli Ayrılık Şarkısı (Akustik) - 02:59
16-Bitmedi Elem (Akustik) - 02:17


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kendime Sardım (Single, Hypers Music, 05.06.2020)

1- Kendime Sardım - 03:16Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Heyecandan (Single, Hypers, 21.08.2020)

1- Heyecandan - 02:45
1- Heyecandan - 02:45
1- Heyecandan - 02:45
1- Heyecandan - 02:45Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Küskün (Youtube Single Şarkı, Oğuzhan Koç , 25.10.2020)

1- Küskün (Söz & Müzik: Oğuzhan Koç, Çağrı Telkıvıran, Düz.: Çağrı Telkıvıran)
Aşk Dediğin (Akustik) (Youtube Single Şarkı, Oğuzhan Koç , 18.11.2020)

1- Küskün

Hesabıma Yazıyor (Akustik) (Youtube Single Şarkı, Oğuzhan Koç , 25.11.2020)

1- Hesabıma Yazıyor (Akustik)

Yok Sanayım (Akustik) (Youtube Single Şarkı, Oğuzhan Koç , 02.12.2020)

1- Yok Sanayım (Akustik)

2021
Küskün (Single, Oğuzhan Koç , 08.01.2021)

1- Küskün (Söz & Müzik: Oğuzhan Koç, Çağrı Telkıvıran, Düz.: Çağrı Telkıvıran)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hepsi Geçiyor (Single, Hypers, 08.01. / 15.01.2021)

1- Hepsi Geçiyor - 03:09

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Mesaj {Maxi Single, Avrupa Müzik, 26.02.2021]

2- Deli Divane / Oğuzhan Koç

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
www.amazon.com (ABD)
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/bkmoguzhankoc
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/ousankoc
Resmi Instagram Adresi:
instagram.com/oguzhankoctv
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/oguzhankocofficial
Resmi İzlesene.com Kanal Adresi:
www.izlesene.com/oguzhankoc

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (16574 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag