Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 26.09.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 193 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 193
Üye: 0
Toplam: 193

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 137,826,785
  • Bugün: 9,197
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 26, 2023
  • 06:48 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Pinhani (Grup)
Bookmark and Share
    Geri Dön   (12474 okuma)


ETKİNLİK:  29-09-2023    Pinhani -> KüçükÇiftlik Park, İstanbul

Sanatçı: Pinhani (Grup)
PİNHANİ (GRUP)

FOTO GALERİ
Yepyeni bir Türk rock grubu müzik dünyasında yerini almaya hazır. Grubun, eski Türkçede Gizli anlamına gelen Pinhani kelimesini isim olarak seçmesinin nedeni, aileden gelen bir gelenek. Grup 2 kuzenden oluşuyor. Vokalde Sinan Kaynakçı, bas gitarda Zeynep Eylül Üçer’den oluşan gruba Akın Eldes düzenlemelerini yaparak destek oldu. Akın Eldes, baterist Cem Aksel ile birlikte, kayıtlara da geldi ve gitarıyla bu genç müzisyenlere eşlik etti. Farklı tarzı ve melodik yapısıyla diğer gruplardan sıyrılıp bugünün ve yarının en önemli rock gruplarından biri olmayı hedefleyen Pinhani’nin albümünde bulunan 10 şarkı da gruba ait.

2006’nın Nisan ayında yayınlanan ilk albümü ‘İnandığın Masallar’la müzik dünyasında kendine önemli bir yer edinen Pinhâni, yeni albümü ‘Zaman Beklemez’le dinleyicisiyle yeniden buluştu. Pinhâni albümünü, ilk albümde yer alan gitarist Akın Eldes ve davulcu Cem Aksel’in yanı sıra bas gitarist Demirhan Baylan’la birlikte kaydetti. Bu üç önemli müzisyenin dışında gruba bu albümde çok önemli müzisyenler eşlik etti; Klarnette Serkan Çağrı ve Oğuz Büyükberber, trombon ve trompette Hasan Gözetlik, trompette Can Ömer Uygan, vurmalı çalgılarda Yinon Muallem, bas gitarda Sunay Özgür Pinhâni’nin ikinci albümünde yer aldı. Erkan Oğur da bu albümde bir şarkıda cümbüşüyle grubun misafiri oldu. Albüm kayıtlarını ilk albümde olduğu gibi yine Tanju Duru’nun stüdyosunda tamamlayan Pinhâni, ilk albümde yaptığı müziği ikinci albüme taşımaya ve üzerine yeni değerler eklemeye çalıştı.

İlk albümün çıkmasından hemen sonra verdiği yüze yakın konserle önemli bir dinleyici kitlesi yakalayan grup, 2007’nin yaz aylarında yayınlanmaya başlayan ‘Kavak Yelleri’ dizisinin müziklerini yapmasıyla birlikte tüm Türkiye’nin tanıdığı bir grup haline geldi, aynı zamanda dizi ve film müzikleri konusunda iddialı olduğunu ortaya koydu. İlk albümünde yer alan “Hele Bi Gel” ve “Beni Al”ı dizinin içerisinde kullanan grup, daha önce yayınlanmamış “Bir Anda” ve ‘Ne Güzel Güldün’ü dizide dinleyicisiyle buluşturdu, şimdi de bu şarkıların stüdyo kayıtlarını yeni albümünde yayınlıyor. Bu iki şarkının yanı sıra konserlerde çok beğeni toplayan ve albümde iki versiyonu yer alan modern oyun havası “Düğün”, grubun rock türünde ürettiği en önemli şarkılardan biri olan “Ağlama” dikkat çekiyor. Albümde on şarkı yer alıyor, tüm bu şarkılar konserleri takip eden Pinhâni dinleyicileri tarafından biliniyor.

İlk albümünden “İstanbul’da”, “Hele Bi Gel”, “Beni Al”, “Ben Nasıl Büyük Adam Olucam”, “Dön Bak Dünyaya” gibi hitler çıkaran grubun asıl hedefi, tüm şarkılarının sevilmesi ve albümün bir bütün halinde beğenilmesi oldu. Pinhâni bu sebeple konserlerde sadece kendi şarkılarını çaldı. İkinci albümün tüm şarkılarına da konserlerinde yer vererek hem onları konserlerde şekillendirdi, hem de bu şarkıları dinleyicisiyle tanıştırdı. Türkiye’de sadece kendi şarkılarıyla konser veren çok az gruptan biri olan Pinhâni, bu tavrıyla müzik dünyasında farklı bir kulvarda olduğunu gösterdi.

2008’de “Zaman Beklemez” adlı ikinci albümlerini yayınladılar.

Pinhâni, 2011 Ocak’ta yeni şarkıları “Yitirmeden”i müzikseverlerle internet resmi sitelerinden paylaştı. 2006 ve 2008’de yayınladıkları iki albümün ardından, bu defa tek bir şarkı yayınlamayı tercih eden Grup, resmi internet sitelerinden “Bu şarkıyı şu an için sadece internette bulabileceksiniz. Hem resmi sitemizde, hem de etkin olduğumuz diğer sitelerde şarkı yayınlanacak. Belki bir şarkı internet üzerinden ilk defa paylaşılmıyor, ancak bu bizim için bir ilk ve bundan sonra aynı yolla başka şarkılar da paylaşacağız. Bu şarkıyı, her iki albümümüzü kaydeden ancak 2008 yılında aramızdan ayrılan Tanju Duru’ya ithaf ediyoruz” şeklinde açıklama yaptılar.

Türk müzik dünyasının en beğenilen gruplarından Pinhâni, 3. albümleri ‘Başka Şeyler’le yeni şarkılarını dinleyicileriyle buluşturuyor.

Topluluk, 2006 ve 2008’de yayımladığı iki albümün ardından, geçen yıl grubun resmi internet sitesi pinhani.com üzerinden paylaştığı 3 single ile bu albümün sinyallerini vermişti.

Geçtiğimiz yıl sosyal paylaşım platformlarında en çok izlenilen ve paylaşılan kliplerden biri olan “Yitirmeden” yeni albüm ‘Başka Şeyler’de yer alıyor.Yine geçtiğimiz yıl yayımlanan diğer single’lar “Değirmendeki” ve “Eylül” de bu albümde dinleyiciyle buluşuyor.

Daha önce yayımlanan iki albümden oldukça farklı şarkıların yer aldığı bu yeni albümde, Pinhâni’nin Feridun Düzağaç tribute albümü için kaydettiği “Çok Aşık” şarkısı da bulunuyor.

Yeni albümün kayıtlarında gitarist Akın Eldes’in yanı sıra, davulda Turgut Alp Bekoğlu, kontrbasta İlkin Deniz ve bas gitarda Demirhan Baylan Pinhâni’ye eşlik etti. Kolektif İstanbul üyelerinin de bir şarkıyla destek verdiği “Başka Şeyler”, bu ülkenin müzikal renklerini harmanlayan sıradışı bir albüm. Daha önceki Pinhâni albümlerinde olduğu gibi, bu albümün her şarkısı yine kendi dinleyicisini bulacak.

Pinhani ‘Canlı Yayın’da!

Pinhani, yayımladığı üçüncü stüdyo albümünün ardından bu defa ‘canlı’ bir kayıtla dinleyicilerinin karşısına çıktı. Grubun “Canlı Yayın” adını verdiği dördüncü albümü 12 Mart’ta müzik marketlerdeki yerini aldı.

İlk albümü takip eden yedi yılda birçok konser veren Pinhani, bu defa samimi bir ortamda, küçük bir apartman dairesinin salonunda, yaklaşık otuz seyirciye bir konser verdi. Bu konserin kayıtlarından oluşan “Canlı Yayın”, grubun farklı yönlerini ve üretimlerini ortaya koyuyor.

1980’li yıllarda yapılan Çekirdek Sanatevi dinletilerinden ilham alınarak gerçekleştirilen konser kaydında, tamamen akustik enstrümanlar kullanıldı. 11 parçadan oluşan bu albüm uzun yıllar dinlenecek ve dinleyenlere yeni fikirler verecek.
(Kaynak: www.kaanalay.net - 23 Mart 2013)

Pinhani, yeni albümleri ‘Canlı Yayın’dan ilk video olan ‘Gönül Dağı’nı yayınladı.

Grubun canlı akustik performansının yer aldığı ve bir Neşet Ertaş şarkısı olan şarkının Pinhani yorumunu internette.
(Kaynak: www.dreamtv.com.tr - 18 Mart 2013)

Pinhani Albüm Lansmanı

Pinhani ''canlı'' bir kayıtla izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Pinhani yeni albümü “Canlı Yayın”ın ilk konseri ile sevenleriyle buluşuyor. Grubun farklı yönlerini ve üretimlerini ortaya çıkaran albüm, küçük bir apartman dairesinin salonunda, yaklaşık 30 seyirciye verilen konserin kayıtlarından oluşuyor. Etnik – melodik tarzlarıyla ilgi çeken grup, müziklerinde fark yaratmaya devam ediyor.

Yeni albümlerinde türküye de yer veren Pinhâni, Türk Halk Müziği’nin en önemli ozanlarından Neşet Ertaş’ın “Gönül Dağı” adlı eserini seslendiriyor. Albümde iki yeni şarkının yanı sıra, Bulutsuzluk Özlemi ve Kargo’nun birer şarkısını yorumluyor. Ayşenur Kolivar’ın da vokaliyle destek verdiği grup; vokal, gitar, alto saksafonda Sinan Kaynakçı, klavye ve gitarda Selim Aydın, gitarda Akın Eldes, basgitarda Zeynep Eylül Üçer, davulda Cem Aksel ve Hami Ünlü’den oluşuyor.DJ Set Up’ta ise DJ Cem Salman çalıyor.
(Kaynak: www.ghettoist.com - 02.04.2013)

Pinhani... “Bir Varmışım Bir Yokmuşum”

Pinhani’nin onbir şarkıdan oluşan 4. albümü ‘Canlı Yayın’ın ikinci klibi “Bir Varmışım, Bir Yokmuşum” şarkısına çekildi.

BİR VARMIŞIM BİR YOKUMUŞUM

Pinhani’nin onbir şarkıdan oluşan 4. albümü ‘Canlı Yayın’ın ikinci klibi “Bir Varmışım, Bir Yokmuşum” şarkısına çekildi.

Bu şarkı, daha önce Sertab Erener’in 2010’da yayımladığı albümde yer alan 3 Pinhani şarkısından biri.

Klip, grubun konser programı esnasında, İzmir ve Çeşme’de gerçekleştirdiği çekimlerin yanı sıra İstanbul’da verdiği albüm gala konserinin görüntülerden oluşmakta. Yönetmenliğini İmre Haydaroğlu’nun yaptığı klip, grubun doğal ve samimi anlarını yansıtıyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 17.04.2013)

Pinhani’den Yeni Single: “Dur Söyleme”

Profesyonel müzik kariyerinde 10 yılı geride bırakan Pinhâni, yayımladığı 4 albümün ardından bu kez bir single ile karşımızda.

“Dur Söyleme” grubun yine canlı kaydettiği bir şarkı. Sözleri grubun solisti Sinan Kaynakçı’ya, müziği ise Fransız besteci Calogero’ya ait. Sinan Kaynakçı daha önce yine bir Calogero şarkısına Türkçe söz yazmıştı, “Bir Damla Gözlerimde” adlı şarkı Sertab Erener’in albümünde yer almış ve 2010’un en sevilen şarkılarından biri olmuştu.

Düzenlemesi gruba ait olan “Dur Söyleme”, Pinhâni’nin naif ve sade müziğinin bir devamı. Sevdiğini kaybetmemek için yalvarmayı göze alan bir şarkı. Kayıtları Erim Arkman tarafından gerçekleştirilen şarkını klibi İmre Haydaroğlu tarafından çekildi.

Bir buz pateni pistinde çekilen klipte gruba Milli Sporcular Alper Uçar ve Alisa Agafonova eşlik ediyor.
(Kaynak: gozdefm.com.tr / www.hittmuzik.com / karnaval.com / www.muzikhaberi.com - 17.09.2014 / www.sozmuzik.com / www.sibelizliyor.com / yazarkafe.hurriyet.com.tr - 18.09.2014)

Pinhani’den On Türkü

Pinhâni’yi kendi şarkılarıyla tanıdık, yayımlanan beş albümdeki birçok şarkı çok sevildi. Pinhâni bu süreçte kendi şarkılarının yanında konserlerde, zaman zaman da albümlerde türkülere yer verdi, sahnede geleneksel müziğin temsilcilerini ağırladı, tulum, kemençe, zurna, sipsi gibi Türk Halk Müziği enstrümanlarını bizzat çalarak müziğine adapte etti. Şimdi ise sadece türkülerden oluşan bir albüm yayımlıyor; “On Türkü”.

Pinhâni albümde farklı yörelerden 9 anonim türkünün yanı sıra Neşet Ertaş’ın “Zülüf Dökülmüş Yüze” eserini yorumluyor. Çok önemli müzisyenlerin katkıda bulunduğu albüme 22 farklı isim katkı yaptı.

Albümde çok bilinen türkülerin yanı sıra çoğu müzikseverin ilk defa duyacağı eserler yer alıyor. Türküleri yeteri kadar tanımayan genç nesillerin bu müziği sevmesini amaçlayan Pinhâni, yurtdışında daha çok konser vererek türküleri tanıtmayı amaçlıyor.

Albümün lansman konseri 19 Şubat Pazartesi günü Moda Kayıkhane’de. ‘On Türkü’ye katkıda bulunan müzisyenlerin bir kısmı da bu konserde Pinhâni’ye eşlik edecek.
(Albüm açıklaması - Şubat 2018)

Pinhani’den Yeni Albüm Öncesi Tadımlık: ‘Kendinden Usandırma’

Pinhani, çok yakında yayınlamayı planladığı 7. albümlerinin çıkış şarkısı ‘Kendinden Usandırma’yı sevenleri ile buluşturdu.

Şarkı, dinleyicinin tabiriyle tam bir Pinhani şarkısı, ama diğerlerinden de farklı. Özellikle Çağrı Sertel’in piyanosu şarkıyı diğer Pinhani şarkılarından ayırıyor. Uzun ilişkilerde bireylerin yaşadığı zorlukları konu alan şarkının klibini İmre Haydaroğlu çekti. Klipte canlı performansın yanı sıra çiçeklerin her hali kullanıldı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 06.05.2018)

Pinhani’den “Yollar Bizi Bekler”

Yıllarını Anadolu yollarında geçiren Pinhani, yedinci stüdyo albümü ‘Yollar Bizi Bekler’i 15 Şubat’ta yayımlıyor.

Albümde bulunan iki şarkı geçtiğimiz yıl tekli olarak yayımlanmıştı. Albümde bu iki şarkıya ek olarak 9 yeni şarkı ve bir versiyon olmak üzere toplam 12 kayıt var. Albümdeki şarkıların söz, müzik ve düzenlemeleri Sinan Kaynakcı’ya ait. Birçok müzisyenin Pinhani’ye eşlik ettiği albümde iki de konuk solist var; daha önce yayımlanan tekli şarkı ‘Peki Madem’de Pinhani’ye eşlik eden Melis Danişmend ve yeni şarkılardan ‘İyi Değilim Ben’de Kalben.

Albüm, diğer Pinhani albümleri gibi yine çok renkli. Birçok farklı ritmin ve Türk Müziği makamının kullanıldığı , dolayısıyla Türk Müziği enstrümanlarının ve ustalarının Pinhani şarkılarında kendilerine yer bulduğu bir albüm “Yollar Bizi Bekler”.

Albüm çıktıktan sonra yine yollara düşecek Pinhani, yeni şarkıları Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Avrupa ülkelerinde Hakkari’den Amsterdam’a kadar olabildiğince tüm dinleyicilerine ulaştıracak.
(Haber: www.turkpopmuzik.net - 13.02.2019)

20 Farklı Sanatçıdan ‘40 Yıllık Şarkılar’da “Sabah Türküsü” Pinhani Yorumu İle!

Ezginin Günlüğü “40 Yıllık Şarkılar” 20 Farklı Sanatçının Yorumu İle Yayında.

Bora Duran, Can Bonomo, Can Kazaz, Canozan, Cihan Mürtezaoğlu, Dilhan Şeşen, Dolu Kadehi Ters Tut, Eda Baba, Fikri Karayel, Gripin, Harun Tekin, Karsu, Melek Mosso, Melike Şahin, Nilipek., Ömer Yener, Pinhani, Rubato, Sedef Sebüktekin ve Zeynep Bastık gibi son yılların en sevilen ve üretken isimleri en sevdiği Ezginin Günlüğü şarkısını yorumladı.

“40 Yıllık Şarkılar” video klipleri ile birlikte izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Şimdiye kadar Dolu Kadehi Ters Tut’ dan “DUVAR”, Gripin’den "EBRULİ”, Sedef Sebüktekin’ den "YASTIKLI ŞARKI" , Melek Mosso’dan “KANTO” , Cihan Mürtezaoğlu’ndan “MARTI”, Karsu’dan "SENİ DÜŞÜNMEK", Rubato’dan ‘’1980 / SİGARAMIN DUMANINA SARSAM’’ ve Nil İpek ‘’PAPATYA’’ klipleri yayına girdi.

Pinhani Yorumu İle “Sabah Türküsü” Sokak İnsanlarının Fon Müziği Oldu

Ezginin Günlüğü grubunun kurucularından Nadir Göktürk tarafından, Abdülkadir Meriçboyu’nun şiirinden bestelenen “Sabah Türküsü” şarkısı ilk olarak 1986 yılında yayınlandı.

“40 Yıllık Şarkılar” albümünde ise Pinhani yorumu ile tekrar dikkat çeken “Sabah Türküsü” İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde kliplendi.

Bir kağıt toplayıcısının geçimini sağlamak için gün içindeki hayat mücadelesinin anlatıldığı videoda gerçek hayatında da sokaklarda kağıt toplayıcısı olarak yaşayan, aynı anda 4 farklı işte çalışan Doğan Altınçiçek’in 1 günü ekrana yansıdı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 13.06.2020)

Pinhani Yeni Albümünü Sevenleriyle Buluşturdu

Pinhani “Küçük Bir Evde” isimli yeni albümünü sevenleriyle buluşturdu.

Pinhani’nin 2020’de büyük kısmı evlerde kaydedilen ve yayımlanan 9 teklisine 6 yeni şarkının eklenmesiyle oluşan bir albüm, toplamda 16 şarkıyla müzik piyasasına adımını attı. 15 şarkıya ek olarak “Dünyadan Uzak” için canlı bir akustik kayıt da albümde yerini aldı.

Yeni şarkıların kayıtları için İstanbul’da toplanmayı planlayan Sinan Kaynakcı ve arkadaşları, pandemi dolayısıyla bu kayıtları da yine evlerinde gerçekleştirdiler.

Eray Polat ve Sinan Kaynakcı’nın aynı evde 1 haftada yaptığı kayıtlara Akın Eldes, Selim Aydın ve konuk müzisyenler evlerinde yaptıkları kayıtlarla eşlik ettiler. Bu albümde yer alan konuk müzisyenler davulda Ediz Hafızoğlu, klarnette Toygun Sözen ve trompette Atakan Gözetlik oldu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 05.05.2021)

Pinhani’den Yeni Şarkı

Pinhani, yeni şarkısı ‘Bilir O Beni’yi müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sözü, müziği ve dünlenlemesi Sinan Kaynakçı’ya ait olan şarkının kayıtları Selim Aydın, miksi Berk Kula, materengi ise Eray Polat tarafından yapıldı.

Tüm dijital platformlarda yerini alan ‘Bilir O Beni’ni klip yönetmenliğini ise İmre Haydaroğlu üstlendi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 02.03.2022)

Grup Üyeleri:
Sinan Kaynakçı (Vokal, Saksofon, Kaba Zurna, Tulum, Kemençe)
Selim Aydın (Bas Gitar)
Hami Ünlü (Davul)
Eray Polat (Gitar)
Cem Aksel (Davul)
Zeynep Eylül Üçer (Klavye)
Akın Eldes (Gitar)

Diskografi:
2006
İnandığın Masallar (Albüm, Beğeni Müzik, 19.04.2006)

1- İstanbul'da - 04:36
2- Seni Bana Anlatırlar
3- Hele Bi Gel
4- Beni Al
5- Dön Bak Dünyaya - 06:33
6- Ben Nasıl Büyük Adam Olucam - 04:27
7- Haftanın Sonu - 03:29
8- Unutuldular - 04:39
9- Yıldızlar - 04:15
10-Gözler Anlatır - 04:52
(Tüm şarkılarda: Söz & Müzik & Vokal: Sinan Kaynakçı)


2008
Zaman Beklemez (Albüm, Piccatura Müzik, 28.04.2008)

1. Zaman Beklemez - 03:00
2. Düğün - 04:35
3. Ağlama - 04:04
4. Ne Güzel Güldün - 04:44
5. Dursana Dünya - 03:18
6. Sırası Değil - 06:11
7. Yansın - 03:27
8. Bir Anda - 04:31
9. Yalnızlık - 04:45
10.Sevmekten Usanmam - 03:52
11.Düğün Dernek - 03:29
(Tüm şarkılarda: Söz & Müzik: Sinan Kaynakçı)


2009
Festival 2009 Ceza / Kenan Doğulu / Pinhani (Karışık Albüm, Pasaj Müzik, 26.06/10.07.2009)

3- Hele Bi Gel (Pinhani)
5- Düğün (Pinhani)


2011
Çocuklar İçin Söylenen Feridun Düzağaç Şarkıları - İyilik Güzellikspor / Feridun Düzağaç (Albüm, Sony Müzik, 26.05.2011)

4- Çok Aşık (2008) - Pinhani

2012
Başka Şeyler (Albüm, Piccatura Müzik, 09.02.2012)

1. Bana Hediye (Söz & Müzik: Sinan Kaynakçı)
2. Yitirmeden (Söz & Müzik: Sinan Kaynakçı)
3. Beni Unutur musun? (Söz & Müzik: Sinan Kaynakçı)
4. Kaçsam Gitsem (Söz: Sinan Kaynakçı, Müzik: Akın Eldes & Sinan Kaynakçı)
5. Çok Aşık (Söz & Müzik: Feridun Düzağaç)
6. Değirmendeki (Söz & Müzik: Sinan Kaynakçı)
7. Hiç Kimseyim (Söz & Müzik: Sinan Kaynakçı)
8. Kendime Zararım (Söz & Müzik: Sinan Kaynakçı)
9. Düşen Yaprağın İçinde (Söz: Sinan Kaynakçı Müzik: Akın Eldes)
10.Eylül (Söz: Sinan Kaynakçı, Müzik: Akın Eldes & Sinan Kaynakçı)
11.Kapı Parası (Söz & Müzik: Akın Eldes)
12.Günaydın Sevgilim (Söz & Müzik: Sinan Kaynakçı)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com

2013
Canlı Yayın (Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 11.03.2013)

1. Bir Varmışım Bir Yokmuş (Söz & Müzik : Sinan Kaynakçı)
2. Gönül Dağı (Söz & Müzik : Neşet Ertaş)
3. Şairin Elinde (Söz : Mehmet Şenol Şişli, Müzik : Serkan Çeliköz)
4. Beni Al (Söz & Müzik : Sinan Kaynakçı)
5. Bir Damla Gözlerimde (Söz : Sinan Kaynakçı, Müzik : Calogero Joseph Mourici & Gioacchino Maurici)
6. Sevduğum Yanımda Uyusun (Söz & Müzik : Sinan Kaynakçı)
7. Hele Bi Gel (Söz & Müzik : Sinan Kaynakçı)
8. Ya Sen Olmasaydın (Söz : Sinan Kaynakçı Müzik : Akın Eldes)
9. Uçtu Uçtu (Söz & Müzik : Nejat Yavaşoğulları)
10.Ağlama (Söz & Müzik : Sinan Kaynakçı)
11.Bir Elmanın Yarısı (Söz & Müzik : Mersinli İsmail)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
itunes.apple.com/tr
www.ttnetmuzik.com.tr

Dokuz Sekiz Müzik Yaza Veda (Derleme Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 01.10.2013)

1- Ya Sen Olmasaydın (Live) - Pinhani - 04:26

2014
Dur Söyleme (Single, Doğan Müzik, 24.09.2014)

1- Dur Söyleme

İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.napster.com

2015
Kaset Zamanları [Kollektif Rock Albüm, Gar Müzik Yapım, 02.04.2015]

2. Pinhani – Yıllar Sonra

Düşmanmışız Gibi (Single, DMC, [Dijital 04.05.2015] 15.05.2015)

1- Düşmanmışız Gibi - 04:23


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2016
Kediköy (Albüm, DMC, [Dijital 08.01.2016] 18.01.2016)

1- Nehirler Durmaz - 03:52
2- Sen Olmayınca - 03:14
3- Geri Dönemem - 03:10
4- Köprü Ortasında - 03:08
5- Beni Sen İnandır - 03:44
6- Dur Söyleme - 03:18
7- Zor Günler - 03:06
8- Düşmanmışız Gibi - 04:23
9- Koluma Yazdım İsmini - 02:39
10-Oyalan - 03:37
11-Benim Yüzümden - 03:51
12-Kurtar - 04:08
13-Dur Söyleme (Tekli Versiyon) - 03:20


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.musicme.com

2018
On Türkü (Albüm, Piccatura Müzik, 09.02.2018)

1. Ağlama Yar Ağlama
2. Bülbülüm Altın Kafeste
3. Hüseynik
4. Zülüf Dökülmüş Yüze
5. Meclisinde Mail Oldum
6. Ti Trihas To Yefir
7. Drama Köprüsü
8. Uzun Kavak Ne Gidersin Engine
9. Batum
10.Harmandalı


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Kendinden Usandırma (Single, Beğeniz Müzik, 04.05.2018)

1- Kendinden Usandırma


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Peki Madem / Pinhani feat. Melis Danişmend (Single, Beğeni Müzik, 15.06.2018)

1- Peki Madem (feat. Melis Danişmend)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Yollar Bizi Bekler (Albüm, Beğeni Müzik, 15.02.2019)

1 – Bana El Salla
2 – Gör Beni
3 – Kendinden Usandırma
4 – Kefen Giydim
5 – Sana Bir Şey Olursa
6 – Sevmek Güzeldir
7 – İyi Değilim Ben (ft.Kalben)
8 – Neden Ben Anladım
9- Peki Madem (feat. Melis Danişmend)
10-Derdim Dostum Benim
11-Senden Hatıra Kaldı
12-Kendinden Usandırma (Kemençe Versiyon)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com

www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
store.unkapani.digital
www.kitapsan.com.tr
www.zihni.com
www.plakkitap.com
www.amazon.com (ABD)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Hikayeler Tükendi (Single, Beğeni Müzik, 17.01.2020)

1- Hikayeler Tükendi - 03:26


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Dünyadan Uzak (Single, Beğeni Müzik, 27.03.2020)

1- Dünyadan Uzak [Lirik Video] - 04:07


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)


Çok Alıştım Sana (Single, Beğeni Müzik, 14.04.2020)

1- Çok Alıştım Sana - 04:53


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Beni Böyle Sevmezsin (Single, Beğeni Müzik, 17.04.2020)

1- Beni Böyle Sevmezsin - 04:53


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aşk Bir Mevsim (Single, Beğeni Müzik, 23.04.2020)

1- Aşk Bir Mevsim - 04:53


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ben de Delirdim (Single, Beğeni Müzik, 30.04.2020)

1- Ben de Delirdim - 04:53


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Konserdeyim 2 (Live) (Albüm, Beğeni Müzik, 01.05.2020)

1- Beni Al (Live) - 03:36
2- Sevmekten Usanmam (Live) - 03:32
3- Ne Güzel Güldün (Live) - 05:18
4- Kefen Giydim (Live) - 04:28
5- Peki Madem (Live) - 03:56
6- İyi Değilim Ben (Live) - 04:54
7- Kendinden Usandırma (Live) - 04:16
8- Nehirler Durmaz (Live) - 05:02
9- Günaydin Sevgilim (Live) - 03:54
10-Sana Bir Şey Olursa (Live) - 04:54
11-Hele Bi Gel (Live) - 04:00
12-Bana El Salla (Live) - 04:39Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yalnızlık Zor / Pinhâni & Hasan Gözetlik (Maxi Single, Beğeni Müzik, 23.05.2020)

1- Ben de Delirdim - 04:34
2- Gör Beni - 03:56
3- Sırası Değil - 06:11
4- Bülbülüm Altın Kafeste - 06:14
5- Harmandalı - 03:07Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ezginin Günlüğü - 40 Yıllık Şarkılar (Tribute Albüm, DokuzSekiz Müzik, 29.05.2020)

{CD 2:]
10-Sabah Türküsü / Pinhani - 03:47

2021
Tomorrow is Beautiful (Single, Beğeni Müzik, 29.01.2021)

1- Tomorrow is BeautifulDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Küçük Bir Evde (Albüm, Beğeni Müzik, 30.04.2021)

1. Leyla
2. Çok Zaman Geçti Ardından
3. Dünyadan Uzak
4. Hikayeler Tu¨kendi
5. Aşk Bir Mevsim
6. Dünyanın En Güzel
7. Masal
8. Çok Alıştım Sana
9. Neyleyim
10.Üzülmeyelim
11.Hiç Bitmesin
12.Ankara Gel Dedi
13.Ben de Delirdim
14.Beni Böyle Sevemezsin
15.Yalnızlık Zor
16.Dünyadan Uzak (Canlı Akustik)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Bilir O Beni (Single, Beğeni Müzik, 24.02.2022)

1- Bilir O Beni - 03:48Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Raşa / Yayla Trio & Sinan Kaynakçı & Onur Can Çelik (Single, Meci Müzik, 11.03.2022)

1- Raşa - 03:52Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kimse Görmesin Seni (Single, Beğeni Müzik, 15.04.2022)

1- Kimse Görmesin Seni - 03:46Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

İzmir Türküleri [Kolektif Albüm, Sony Music Türkiye, 09.09.2022]

7- Milo Mu Ke Mandarini / Sinan Kaynakçı - 02:11

2023
Girdim İçeri / Pinhani & Yayla Trio (Single, Beğeni Müzik Yapım, 06.01.2023)

1- Girdim İçeri - 03:11Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Şimdi Başka / Pinhani & Yayla Trio (Single, Beğeni Müzik, 20.01.2023)

1- Şimdi Başka - 03:05Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Beraber Beraber / Pinhani & Yayla Trio (Albüm, Beğeni Müzik, 10.03.2023)

1- Uşuduğunde - 02:55
2- Girdim İçeri - 03:11
3- Şen Yureğum Kocamaz - 03:16
4- Meyhaneci Bize Gel - 03:01
5- Şimdi Başka - 03:05
6- Boşa Geçer Seneler - 03:03
7- Gömun Beni Yaylaya - 03:10
8- Girdum İçeri - 02:56
9- Gelemeyirum Dara - 03:57Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Sakinleştim (Single, Beğeni Müzik, 11.08.2023)

1- Sakinleştim - 04:09Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Hayali (Albüm, Beğeni Müzik, 15.09.2023)

1- İyi Böyle - 04:57
2- Sakinleştim - 04:09
3- Invisible - 02:59
4- Hatırlayabilirsen - 02:41
5- Kimse Görmesin Seni - 03:46
6- Bilir O Beni - 03:48
7- Disappear - 03:12
8- Bana Bi Yol Ver - 03:08
9- Macera - 03:11
10-Tomorrow is Beautiful - 02:53

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.pinhani.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/Pinhani
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/PinhaniTakip
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/pinhani
Resmi Dailmotion Kanal Adresi:
www.dailymotion.com/pinhani
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (12474 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag