Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 164 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 164
Üye: 0
Toplam: 164

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 107,298,412
  • Bugün: 22,576
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jan 21, 2022
  • 07:07 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Recep Aktuğ
Bookmark and Share
    Geri Dön   (9114 okuma)

Recep Aktuğ
RECEP AKTUĞ
FOTO GALERİ
13.05.1954 Çeşme doğumlu Recep Aktuğ, ilk ve orta öğrenimini Çeşme’de tamamladıktan sonra 1973 yılında henüz liseye giderken Anadolu pop tarzında müzik yapılan “Gelenek” isimli grupta yer alarak müzik ile iç içe bir yaşam sürmeye başladı. Bu grup ile ilk profesyonel çalışmasını ise “Mogambo” isimli gece kulübünde yaptı. Müzisyen ve oyuncu olan Recep Aktuğ, aynı zamanda kendisi gibi oyunculuk yapan Zeynep Aktuğ’un da babasıdır.

Lisenin bitmesinden sonra üniversite için İstanbul’a geldi ve İstanbul Üniversitesi Şişli Siyasal Bilgiler Yüksek Okulu’nda eğitimine başladı. Bir yandan okurken diğer bir yandan ise “Grup Stüdyo” isimli grupta yer aldı. Siyasal bilgiler yüksek okulu’nda 4 sene okumasının ardından Tm Devlet Konservatuarı’na kayıt oldu. Eğitimi esnasında ise grafikerlik ve pazarlamacılığın yanı sıra Hafta Sonu gazetesi’nde çalışmaya başlamış oldu. Arkadaşları ile kurmuş olduğu “Arı Yapım” isimli şirketin ilk sanatçısı Sezen Aksu iken çıkartılan ilk plak ise “Kaybolan Yıllar”dı. Ardından ise çıktığı anda Türkiye’de adından oldukça ciddi şekilde söz ettiren “Disko Fasıl” çıktı.

1976 yılında Türkiye’nin ilk eşli vokal grubu olan KISA DALGA VOKAL GRUBU'nu kurdu. Kısa Dalga Vokal Grubu ilk kurulduğunda Türkiye'de tüm sanatçılar sahneye tek başlarına bir orkestrayla çıkıyorlardı. Bir takım gruplar vardı ama olan gruplar solist gruplarıydı. O ısrarla eşlik eden bir grup oluşturdu ve o dönemde hemen hemen tüm sanatçılara plak-kaset ve sahnelerinde eşlik etti. Her ne kadar bu yaptığı iş şimdi hatırlanmıyor yok sayılıyorsa da Türkiyede bir ilk'e imza attmıştı.

Ayten Alpman ile Sheraton Oteli’nde yaptığı ilk gece çalışması oldukça başarılı geri dönüşleri aldı. Besteleri ile katıldığı 1978 Antalya Altın Portakal şarkı yarışması’nda iki bestesi ile ikincilik ve yedincilik ödüllerini aldı.

1976-1980 döneminde hemen hemen tüm sanatçılarla Sahne, Plak, Kaset ve stüdyolarda çalıştı.

Cantekin ile 1979 yılında Eurovision’a katılan Recep Aktuğ, iki sene sonrasında “Canım” ve “Giden Gençliğe” isimli şarkıları ile ilk kırkbeşliğini çıkartıp askere gitti. Askerden dönmesi sonrasında ise müzik kariyerindeki oteller dönemi başlamış oldu.

Eurovision yarışmalarına eşlik vokal grubu olarak katıldı. 1983 yılında Çetin Alp ile beraber Kısa Dalga vokal gurubunda Buğra Uğur bestesi “Opera” adlı şarkı ile Eurovision Türkiye birincisi oldu ve ülkemizi temsilen Almanya’da Eurovision Şarkı yarışması performansında yer aldı. Şimdi müzisyenlik ve oyunculuk yapıyor.

Aşk-ı Memnu Dizisinin Hilmi Bey'i Recep Aktuğ'un yeni albümü “Alışma Bana” 06 Temmuz 2009 Pazartesi günü Esen Müzik etiketiyle sevenleri ile buluştu.

Müzik geçmişinde, onlarca tanınmış şarkıya besteci, söz yazarı ve yorumcu olarak imzasını atmış Recep Aktuğ, “Siyah Gül” adlı ikinci albümüyle müzikseverlerin karşısına tekrar çıktı.

Ekranların en çok izlenen dizilerinde canlandırdığı karakterler ile başarılı bir oyunculuk sergileyen Recep Aktuğ, Esen Müzik etiketiyle yayınlanan “Siyah Gül” adlı albümünde seslendirdiği şarkılarla müzikteki iddiasını sürdürüyor.

Müzik hayatına girdiği 1976 yılından bu yana Ayten Alpman, Ajda Pekkan, Sezen Aksu gibi müzik dünyasının birçok duayeni ile aynı sahneyi paylaşan Recep Aktuğ, 12 eserden oluşan “Siyah Gül” adlı albümünde kendine ait 5 bestesini seslendirdi.

“Alışma Bana” adlı ilk albümünde seslendirdiği şarkılarla, geniş kitlelere müziğini tanıtma imkânı bulan Recep Aktuğ, ikinci albümü “Siyah Gül”’de de kendi eserleri dışında Zülfü Livaneli, Yaşar Güvenir gibi büyük üstatların eserlerine ve bir de Şevval Sam bestesine de yer verdi.

Yılların eskitemediği unutulmaz eserler Recep Aktuğ’un etkili sesi ve özgün yorumuyla yeniden hayat buldu. Müzikseverler, Yahya Kemal Beyatlı’nın “Sessiz Gemi”, söz ve müziği Yaşar Güvenir’in “Sensiz Saadet Neymiş”, “Sen Ağlama”, “Bir Tuhafım Bu Akşam”, “Yalnızım” şarkılarını bir de Recep Aktuğ yorumuyla dinleme fırsatı buldular.

Müzik yönetmenliği Ceyhun Çelik tarafından yapılan, Recep Aktuğ‘un ikinci albümü “Siyah Gül”, Esen Müzik etiketiyle 1 Nisan 2011’den itibaren tüm müzik marketlerde ve digital satış kanallarında müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Recep Aktuğ üç yıllık bir aradan sonra özenle hazırladığı albümü ‘‘YAŞAMAK’’ ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

‘‘YAŞAMAK’’ Recep Aktuğ’un üçüncü albümü. Onlarca tanınmış şarkıya besteci ve söz yazarı olarak imzasını atan Recep Aktuğ ‘‘YAŞAMAK’’ albümünde 12 şarkıya yer verdi. Albüme ismine veren ‘Yaşamak’ ve ‘Nerelerdeydin’, ‘Tövbe Tövbe’, ‘Bıraktı Gitti’, ‘Hadi İnşallah’ şarkılarının sözü ve bestesi sanatçıya ait.

Recep Aktuğ, ‘‘YAŞAMAK’’ albümünde ‘‘Adio Kerida’’ ve ‘‘La Flor De Estambul’’ şarkılarını orijinal sözleriyle seslendiriyor. Albümde Mevlana’nın ‘‘Gel Gitme’’ adlı eserini besteleyerek, yorumlayan Recep Aktuğ, Arif Serdengeçti’nin bestesi ‘‘Sen Aşkımsın’’ adlı şarkıyı da opera sanatçısı olan eşi Gül Aktuğ ile birlikte seslendirdiler. Albümde ayrıca 60’lı ve 70’li yıllarda her şarkıya imza atmış, her şarkısı film olmuş, ünlü müzik adamı Norayr Demirci’ye ait ‘‘Salaş Bar’’ adlı şarkıyı seslendirdi.

Ekranların en çok izlenen dizilerinde canlandırdığı karakterler ile başarılı bir oyunculuk sergileyen Recep Aktuğ’un yeni albümünün fotoğraflarını Atıf Ülkü ve M. Kadri Bayram çekti. Albümün ilk klibi, ünlü sinema yönetmeni Biray Dalkıran tarafından ‘‘Tövbe Tövbe’’ye çekildi.

Müzik yönetmenliği ve aranjörlüğü ‘‘Alışma Bana’’ ve ‘‘Siyah Gül’’ albümlerini yöneten Ceyhun Çelik tarafından yapılan albüm, İlgen Ses Kayıt Stüdyoları ve Marşandiz Stüdyolarında hazırlandı. Albüm kayıtlarında: Erdinç Şenyaylar, Cem Şengül-Akustik&Klasik Gitar/ Bekir Sakarya-Akordeon/ Kıvanç Kaytanlı-Elektro Gitar/ Onur Özelçağlayan-Ud/ Göksel Kartal-Kanun/ Erdinç Şenyaylar-Buzuki/ Eyüp Hamiş-Ney/ Mehmet Dağ-Klarnet/ Yaşar Akpençe-Ritm-Percussion/ Fahri Karaduman, Müge Çakarlı-Kemanlar/ Timur Atasever-Çello/ Gül Aktuğ, Ceyhun Çelik, Recep Aktuğ-Vokal de yer aldılar.

Recep Aktuğ‘un üçüncü albümü ‘‘YAŞAMAK’’ Esen Müzik etiketiyle 9 Haziran’da tüm müzik marketlerde ve dijital satış kanallarında müzikseverlerin beğenisini sunulacak.
(Albüm açıklamasından)

“Recep Aktuğ Dört”

İnsanların onları tanıdığı tarzından çok daha farklı bir albüm için çalışmalara başlayan Recep Aktuğ, yapımcısı Medeni Uçar’ın önerisi ile sevilen türküleri seslendirmeyi tercih etti. Hazırlanmış olan türküler ise “Recep Aktuğ Dört” isimli albüm ile müzikseverlere sunuluyor.

Uzun bir aradan sonra tekrardan onu sevenlerin karşısına çıkan Recep Aktuğ, Erdinç Şenyaylar’ın aranjörlüğünü yaptığı albümünde oldukça sevilen dokuz türküyü oldukça etkili şekilde seslendirdi. Böylece müzikseverler en sevilen türküleri bir de Recep Aktuğ’un ağzından dinleme imkanına sahip olacak. Sanatçının ortaya koyduğu bu performans ise Eflatun Müzik etiketi ile 2 Ekim 2017 tarihinde tüm müzik marketlerin yanı sıra dijital platformlarda.
(Albüm açıklamasından)


RECEP AKTU? HAYATINI KAYBETT?!

Aşk-ı Memnu dizisinin usta oyuncularından Recep Aktuğ, hayatını kaybetti. Aktuğ’un ölüm haberini sosyal medyada kızı paylaştı.

Yıllar önce yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Hilmi karakterini oynayan 65 yaşındaki usta oyuncu Recep Aktuğ, vefat etti.

İki yıl önce hastaneye kaldırılan ve KOAH teşhisi konulan usta oyuncu Recep Aktuğ’un kişisel Instagram hesabından oyuncunun hayatını kaybettiği duyuruldu.

Aktuğ’un hesabından yapılan paylaşımda “Recep Aktuğ vefat etmiştir… Tüm sevenlerinin başı sağ olsun…” mesajı yayımlandı.

“CANIM BABAMI KAYBETTİM”

Babasının ölüm haberini Twitter hesabından duyuran Zeynep Aktuğ ise “Canım babam Recep Aktuğ’u kaybettim” dedi.

YARIN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

Recep Aktuğ, yarın (15 Ocak Çarşamba günü) Zincirlikuyu Camii’nde kılınacak öğle namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak.

RECEP AKTUĞ KİMDİR?

13 Mayıs 1954’de İzmir’in Çeşme İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 1973 yılında liseye devam ettiği sırada Anadolu pop tarzında müzik yaptığı “Gelenek” adlı bir müzik grubu kurdu. 1974 yılında İstanbul Üniversitesi Şişli Siyasal Bilgiler Yüksek Okulunda okurken “Grup Stüdyo” adlı müzik grubuna katıldı. Siyasal Bilgiler Bölümünün ardından, TM Devlet Konservatuarına kaydoldu. Eğitimi boyunca pazarlamacılık, grafikerlik gibi işlerde ve Hafta Sonu Gazetesi’nde muhabir olarak çalıştı. Birkaç arkadaşıyla birlikte, Sezen Aksu’nun ilk sanatçısı olduğu “Arı Yapım” adlı şirketi kurdu.

1976 yılında Türkiye’nin ilk eşlik vokal grubu ‘Kısa Dalga’yı kurdu. 1978 yılında iki besteyle katıldığı Antalya Altın Portakal Şarkı Yarışmasında ikincilik ve yedincilik elde etti. 1979 yılında Cantekin ile Eurovision’a katıldı ardından 1981 yılında, “Giden Gençliğe” ve “Canım” adlı şarkılarıyla ilk kırkbeşliği piyasaya sürdü.

Askerlik görevinin akabinde, Bebek Belediye Gazinosu’nda çıkmaya başladı.1983 yılında Etap Marmara Oteli, Merhaba Bar’ında çalıştı. Aynı yıl Eurovision’da, Çetin Alp ile Almanya’da Türkiye’yi temsil etti. Ayrıca, Esen Müzik etiketiyle çıkan “Alışma Bana” ve “Siyah Gül” adlı iki müzik albümü bulunuyor. “Kurtlar Vadisi” ve “Aşk-ı Memnu” dizileriyle adını duyurdu. 1985 yılında Zeynep Aktuğ adında bir kızı oldu.

Uzun yıllar bar ve otellerde çalıştı

Recep Aktuğ; 1984 yılında Devlet Tiyatrosunda Faik Ertener’in çocuk oyunlarında besteci ve müzisyen olarak çalıştı. 1985 yılında Feza Tok ile Eurovision çalışması, 1986 yılında Cafe Opera’da iki sezon üst üste müzik yaptı. 1989’da Büyük Ada Değirmen’de çalıştı ve bu arada ilk kaset çalışmasına başladı.1992 yılında Kuruçeşme ve Bebek’te işletmecilik yaptı. Uzun yıllar bar ve çeşitli otellerde çalıştı. 2009 yazında “Alışma Bana” isimli albümünü çıkardı ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, 2010’da albümündeki her şarkıya klip çekti, DVD versiyonunu hazırladı ve dinleyicilerinin sundu.
(Kaynak: www.sozcu.com.tr / www.posta.com.tr / www.gazetevatan.com / www.haberturk.com / www.hurriyet.com.tr / www.sabah.com.tr / www.kralmuzik.com.tr / www.bursadabugun.com / www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 14.01.2020)

OYNADIĞI DİZİLER:
-Kurtlar Vadisi 1. Sezon (2003) - Mogoko Konsolosu
-Selena (2006)
-Hepsi 1
-Sinekli Bakkal
-Doktorlar
-Kollama (2008) - Haldun
-Ece (2008)
-Paramparça Aşklar (2008)
-Aşk-ı Memnu (2008-2009) - "Hilmi Önal"
-Mavi Kelebekler (2011)
-Fetih 1453 (2012) (Konstantin)
-Çılgın Dersane Üniversitede (2014)

Diskografi:
1977

Kaybolan Yıllar (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Atilla Özdemiroğlu) / Neye Yarar (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Hurşit Yenigün) (45’lik, Kent Plak 1108)

1979
İstanbul Çalgıcıları / İstanbul Şarkıcıları – Disco Fasıl 1 (LP Albüm, Bip! Plak – 8002)

A Yüzü:
1- Telgrafın Tellerine Kuşlar Mı Konar / Sallasana Sallasana Mendilini / Karanfilim Budama / Beyoğlu'nda Gezersin - 05:32
2- Dök Zülfünü Meydane Gel / Pencere Açıldı Bilal Oğlan / Pencerenin Perdesini / Kürdilihicazkar Sirto - 06:30
3- Erkilet Güzeli / Karanfil Oylum Oylum / Coştum Yine Dalgalanıyorum Ben - 04:50
B Yüzü:
1- Kız Sen Geldin Çerkeşten / Dün Göztepe'nin Neşeli Bir Alemi Vardı / Nihavent Longa - 08:00
2- Kadifeden Kesesi / Gazel / Gamzedeyim Deva Bulmam - 08:25
3- Sax Gazel - 01:47
(Vokaller: Ercan Turgut, Faruk Karatan, Fikret Arslan, Gönül Şenay, Güzin Boduroğlu, Recep Aktuğ, Serpil Eroymak)

1980
Sevgilerimle (Sezen Aksu Albüm, Kervan Plakçılık LP 50)

2. Küçük Yaz Çiçeği (Söz ve Müzik: Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)
6. Hani (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)
9. Çocuk (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Sezen Aksu-Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)

1981

Giden Gençliğe / Canım (45’lik, Öncü Plak 3005)

2009
Sevgilerimle (Sezen Aksu Albümü, SN Müzik, 03.06.2009)

2. Küçük Yaz Çiçeği (Söz ve Müzik: Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)
6. Hani (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)
9. Çocuk (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Sezen Aksu-Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)

Alışma Bana (Albüm, Esen Müzik, 06.07.2009)

1- Alışma Bana (Söz: Helen Hiçbezmez, Müzik: Recep Aktuğ (pozitif Edisyon))
2- Sen Benim Herşeyimdin (Söz: Recep Aktuğ (pozitif Edisyon), Müzik: Yannis Parios (Mesam))
3- Hani (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Recep Aktuğ (pozitif Edisyon))
4- Sönmeyen Bir Şey Var (Söz: Özdemir Kaptan (Ossi Müzik), Müzik: Recep Aktuğ (pozitif Edisyon))
5- İstiyorum Seni (Söz & Müzik: Recep Aktuğ (pozitif Edisyon))
6- Nergisli Kır Kahvesi (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Recep Aktuğ (pozitif Edisyon))
7- Ah Benim Sevdalı Başım (Söz & Müzik: Zülfü Livaneli (Üniversal Müzik Taksim Edisyon))
8- Son Perde (Söz & Müzik: Adnan Ergil)
9- Sevmek Ne Güzel (Söz & müzik: Eşref Üstün)
10-Sönmeyen Bir Şey Var (Akustik) (Söz: Özdemir Kaptan (Ossi Müzik), Müzik: Recep Aktuğ (pozitif Edisyon))
11-Alışma Bana (Enstrümantal)Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.eganba.com
www.hepsiburada.com
www.zihni.com
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2010
Alışma Bana (DVD+CD Albüm, Esen Müzik, 05.02.2010)

Klipler:
1- Alışma Bana (Söz: Helen Hiçbezmez, Müzik: Recep Aktuğ (pozitif Edisyon))
2- Sen Benim Herşeyimsin (Söz: Recep Aktuğ (pozitif Edisyon), Müzik: Yannis Parios (Mesam))
3- Hani (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Recep Aktuğ (pozitif Edisyon))
4- Sönmeyen Bir Şey Var (Söz: Özdemir Kaptan (Ossi Müzik), Müzik: Recep Aktuğ (pozitif Edisyon))
5- İstiyorum Seni (Söz & Müzik: Recep Aktuğ (pozitif Edisyon))
6- Nergisli Kır Kahvesi (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Recep Aktuğ (pozitif Edisyon))
7- Ah Benim Sevdalı Başım (Söz & Müzik: Zülfü Livaneli (Üniversal Müzik Taksim Edisyon))
8- Son Perde (Söz & Müzik: Adnan Ergil)
9- Sevmek Ne Güzel (Söz & müzik: Eşref Üstün)
Ekstra:
1- Kamera Arkası
2- Röportajlar
3- Fotoğraflar
4- Şarkı Sözleri

Online DVD+CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr

2011
Siyah Gül (Albüm, Esen Müzik, 04.04.2011)

1- Bir Bilsen (Söz-Müzik: Recep Aktuğ [Esen Edisyon])
2- Yalnızım (Söz-Müzik: Yaşar Güvenir)
3- Öyle Demiştim (Söz-Müzik: Recep Aktuğ [Esen Edisyon])
4- Sensiz Saadet Neymiş (Söz-Müzik: Yaşar Güvenir)
5- Gül Güzeli (Söz-Müzik: Şevval Sam [Kalan Müzik Edisyon])
6- Sesimi Duyuyor Musun (Söz: Özdemir Kaptan [Ossi Müzik], Müzik: Recep Aktuğ [Esen Edisyon])
7- Bir Tuhafım Bu Akşam (Söz-Müzik: Yaşar Güvenir)
8- Sus Söyleme (Söz-Müzik: Zülfü Livaneli [Universal Müzik Taksim Edisyon])
9- Kara Gölgen Olaydım (Siyah Gül) (Söz: Özdemir Kaptan [Ossi Müzik], Müzik: Recep Aktuğ [Esen Edisyon])
10-Sen Ağlama (Söz-Müzik: Yaşar Güvenir)
11-Neredesiniz (Söz: Sezen Aksu [Sn Müzik], Müzik: Recep Aktuğ [Esen Edisyon], Sezen Aksu)
12-Sessiz Gemi (Söz: Yahya Kemal Beyatlı, Müzik: Frank Gerald, Patricia Carli [Warner Chappell / İmaj Müzik - Universal Müzik Taksim Edisyon])Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com

2014
Yaşamak (Albüm, Esen Müzik, 09.06.2014)

1. Nerelerdeydin (Söz & Müzik: Recep Aktuğ)
2. Adio Querida (Söz & Müzik: Anonim)
3. Bıraktı Gitti (Söz & Müzik: Recep Aktuğ)
4. Salaş Bar (Söz & Müzik: Norayr Demirci
5. Ne Dilersen (La Vie Populaire) (Adapte Söz: Recep Aktuğ)
Orijinal Söz: Jean & Loup Dabadie, Müzik: Hocine Lasnami & Enrico Macias)

6. Sen Aşkımsın feat. Gül Aktuğ (Söz: Asuman Tuna Akdağ, Müzik: Arif Serdengeçti)
7. La Flor De Estambul (Söz: Javier Ruibal, Müzik: Eric Satie)
8. Tövbe Tövbe (Söz & Müzik: Recep Aktuğ)
9. Hadi İnşallah (Söz & Müzik: Recep Aktuğ)
10.Dans Et Benimle (Söz: Berrin Bergman & Recep Aktuğ, Müzik: Recep Aktuğ)
11.Gel Gitme (Söz: Mevlana, Müzik: Recep Aktuğ)
12.Yaşamak (Söz & Müzik: Recep Aktuğ)

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.emusic.com
www.amazon.de (Almanya)

2017
Dört (Albüm, Eflatun Müzik, 02.10.2017)

1. Sarı Gelin
2. Değmen Benim
3. Bülbülüm Altın Kafeste
4. Ah Bir Ataş Ver
5. Çökertme
6. Askaros Deresi
7. Gesi Bağları
8. Ferayidir Kızın Adı Ferayi
9. Saza Niye GelmedinOnline CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com

2018
Mustafa Alpagut Şarkıları 3 [Albüm, WediaCorp Music, 19.04.2018]

3- Şehrin Işıkları / Recep Aktuğ - 03:42

2019
Dört (Albüm, Eflatun Müzik, 02.10.2017)

1. Sarı Gelin
2. Değmen Benim
3. Bülbülüm Altın Kafeste
4. Ah Bir Ataş Ver
5. Çökertme
6. Askaros Deresi
7. Gesi Bağları
8. Ferayidir Kızın Adı Ferayi
9. Saza Niye Gelmedin

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/recepaktugcom
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/recepaktug
Resmi Dailymotion Kanal Adresi:
www.dailymotion.com/user/recepaktug
Resmi YouTUBE Kanal Adresleri:
www.youtube.com/user/recepaktug
www.youtube.com/channel
Sinema.com sayfa Adresi:
www.sinemalar.com/sanatci/64454/Recep-Aktug
Wikipedia sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Recep_Aktuğ
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (9114 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag