Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 328 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 328
Üye: 0
Toplam: 328

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 98,766,838
  • Bugün: 10,770
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • May 10, 2021
  • 06:30 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Şenay Lambaoğlu
Bookmark and Share
    Geri Dön   (9038 okuma)Şenay Lambaoğlu
ŞENAY LAMBAOĞLU
FOTO GALERİ
Almanya’nın Kiel şehrinde doğan sanatçı; ilk müzik çalışmalarına öğrenimini sürdürdüğü okul korosu ve okul orkestrasında başladı. Liseden sonra Pera Güzel Sanatlar Akademisinde Müzikal ve Drama eğitimi aldı.1995 yılında İstanbul Üniversitesi Avrupa Topluluğuna girdi. Bu yıllarda İstanbul’da birçok caz müzisyeni ile çalışma fırsatı buldu. Selçuk Sun, Şenova Ülker, Yaz Baltacıgil, Neşet Ruacan, Aydın Esen, Nilüfer Verdi gibi isimler...

1997 yılında Boston’da Milli Bermeyo ile çalışma fırsatı buldu ve aynı dönemlerde Sheila Jordon’un Harward Üniversitesi’nde düzenlediği vokal workshop’una katıldı. İstanbul’a döndüğünde Randy Esen ile tanıştı ve caz vokal calışmalarına onunla devam etti. 1998 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Müzik bölümüne girdi ve burada Yıldız Dağdelen’in şan öğrencisi oldu. Aynı Fakülte’de Ahmet Yürür, Şirin Pancaroğlu ve Alper Maral, Çiğdem Erken gibi değerli hocalarla çalışma fırsatı buldu. 2000 yılında Ukrayna’da Kiev kentinde İlyas Mirsayev’in caz albümü kayıtlarında ve konserlerinde yine aynı proje kapsamında yer aldı. 2002 yılında kurulan Beck’s Big band pojesinde caz solisti olarak birçok konserde çok değerli müzisyenlerle çalıştı. Yahya Dai, Leven Altında, Ercüment Ateş, Aycan Teztel gibi isimler.....

2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’de yüksek lisansını tamamladı. 2007 yılında Cem Köksal’a ait “Siyah Beyaz Masallar” adında Türkçe sözlü bir rock albümünde yer aldı.

2009 yılında İstanbul Caz Festivalinde Nilüfer Verdi ve Andreas Buchmann ile aynı sahneyi paylaştı.

Son dönemlerde Buçin Büke, Volkan Hürsever, Deniz Dündar ile çeşitli performanslarda yer alan sanatçı aynı zamanda Kürşat Başar dörtlüsü ile birçok projeyi sürdürmektedir.

Kürşat Başar, devam eden müzik serüvenini, ünlü sanatçılar ve klasikleşmiş şarkılarla “Keşke Burada Olsaydın” albümü, konuk sanatçıların seslendirdiği 9 şarkı, 2 enstrümantal eser ve 1 eserin radyo versiyonundan oluşuyor. 90’larda “Neredesin” adlı şarkısıyla tanınan Ayşen’in seslendirdiği ve aynı zamanda albümün çıkış parçası olan “Keşke Burada Olsaydın” Kürşat Başar ve Zeynep Talu’nun ortak çalışması. Albümde Sezen Aksu, Yaşar, Yeşim Salkım, İlhan Şeşen, Levent Yüksel, Erol Evgin, Zeynep Talu gibi Türk popunun önemli isimleri ve piyanosuyla Burçin Büke, Kürşat Başar’a eşlik ediyor. Berkay Özideş ve Şenay Lambaoğlu gibi genç seslerin de bulunduğu albüm, Marşandiz Stüdyoları’nda, Kürşat Başar’ın müzik direktörlüğünde, tümüyle canlı olarak kaydedildi. Güçlü seslerle buluşan unutulmaz şarkılar ve albümde yer alan yeni eserler, Kürşat Başar’ın saksafonuyla tekrar anlam kazanıyor.
(Kaynak: www.kralmagazin.com.tr / www.sozmuzik.com - 24.04.2012)

Kürşat Başar Dörtlüsü ve Şenay Lambaoğlu, 25 Mayıs’ta Pera Palas Orient Bar’da konser verecek.

İki yıldır devam eden canlı performanslarına, yıldızlarla dolu albümü “Keşke Burada Olsaydın”da yer alan şarkılarını da ekleyecek olan Kürşat Başar, caz dolu bir gece ile dinleyicilerle buluşacak.

Saksafonda Kürşat Başar, piyanoda Burçin Büke, bas gitarda Uğur Yalçın ve davulda Alp Türeci’den oluşan Kürşat Başar Dörtlüsü’ne, muhteşem sesiyle Şenay Lambaoğlu da eşlik ediyor. Türk ve yabancı şarkıların caz versiyonlarıyla katılımcılara unutulmayacak bir müzik ziyafeti sunacak olan Kürşat Başar Dörtlüsü ve Şenay Lambaoğlu, albümde yer alan şarkılara da yeniden hayat vermeyi hedefliyor.
(Kaynak: www.michaelshow.com - 23.05.2012)

Düzenlemelerini Ercüment Orkut’un yaptığı ilk solo albüm çalışmasının stüdyo kayıtlarını 2012 yılında tamamladı. İlk solo albümünü müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanırken, müzikal yaşamını çeşitli caz konserleri ve sanatsal projelerle sürdürmekte.

Şenay Lambaoğlu ilk albümünü Ada Müzik’ten yayınladı.

Caz müziğimizin genç ve başarılı isimlerinden Şenay Lambaoğlu “İçimde Aşk Var” isimli ilk albümünü Ada Müzik’ten yayınladı. Albümdeki tüm şarkıların beste ve sözleri sanatçıya ait. ‘İçimde Aşk Var’da çok değerli müzisyenler Şenay Lambaoğlu’na eşlik etti. Albümün müzik direktörlüğü ise Ercüment Orkut tarafından gerçekleştirildi.

“İçimde Aşk Var” toplam dokuz şarkıdan oluşuyor. Sanatçı, albümü için bir tarz gözetmeksizin yola çıkmış ve yıllar içerisinde geliştirdiği müzikal duruşunu caz müziği ile birleştirmeyi başarmış. Albümün geneline baktığımızda birbirleriyle bütünlüğü olan fakat her bir şarkının kendine özgü bir karakteri olduğunu görüyoruz. ‘İçimde Aşk Var’, kalbi ve aklı arasında gidip gelen iç sesini, çelişkilerini, korkularını ve umutlarını kimi zaman naif kimi zamansa var güçüyle haykıran samimi bir çalışma.

Şenay Lambaoğlu “Zarf Tümleci” İle Müzik Piyasasında Yerini Aldı!

Şenay Lambaoğlu’nun 2. Albümü “Zarf Tümleci” Moda Sahnesi’nde yapılan lansmanla müzik severlere tanıtıldı.

Şenay Lambaoğlu’nun 2. Albümü “Zarf Tümleci” Moda Sahnesi’nde yapılan lansmanla müzik severlere tanıtıldı ve büyük ilgi gördü.

Söz ve beste çalışmalarıyla bilinen ve yorumuyla da özellikle müzik camiasında özel bir yere sahip olan Şenay Lambaoğlu ikinci albümünü dinleyicilere ulaştırdı.

Stüdyo 14’un yapımında gerçekleşen albümün tanıtımı Moda Sahnesi’nde gerçekleşti. Geceye basın mensuplarının yanı sıra Kubat, Burhan Şeşen ve Jülide Özçelik de katıldı.

Albümüne katkıda bulunanları tebrik eden sanatçı müzik endüstrisinde farklı ve kaliteli müzik yapmaya devam etmenin cesaret işi olduğunu belirtti.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.yurtgundemi.com - 05.06.2014)

Şenay Lambaoğlu’ndan Başka Türlü Bir Şey

Şarkı yazarı ve yorumcu kimliği ile tanıdığımız, caz müziğinin en özgün seslerinden Şenay Lambaoğlu, yeni albümü “Başka Türlü Birşey”’le müzikseverlerle buluşuyor. Üçüncü albümü “Başka Türlü Birşey”’de Şenay Lambaoğlu; “Farketmeden”, “Seni Düşünmek”, “Sensiz Olmaz” gibi efsane şarkıları yorumluyor. Can Yücel’den Nazım Hikmet’e, Ömer Hayyam’dan Füruğ Ferruhzad’a dek unutulmaz ozanların unutulmaz eserleri Şenay Lambaoğlu’nun duru sesi, güçlü yorumu ve etkili anlatımında yeniden hayat buluyor.

Bir saygı albümü olarak da değerlendirilebilecek “Başka Türlü Birşey” için Şenay Lambaoğlu, “Bugüne dek kimlerden beslendiysem, nelerle çoğaldıysam onlarla yoğrulmuş bir albüm oldu. İyi müziğin peşinden gittik. Şiirlerin anlamına hizmet eden; çok değerli besteci, söz yazarı ve müzisyenlerin üretimleriyle beslenerek büyüyen bir çalışma bu” diyor.

Sony Music etiketiyle yayımlanan albümün prodüktörü ve aranjörü Can Çankaya. Elektro gitarda Volkan Polat, akustik gitar ve banjoda Selim Saraçoğlu, kontrbasta Kağan Yıldız, davulda Berke Özgümüş’ün olduğu albümde;“Yolum Yok” ve “Uçurtma” şarkılarında perküsyonda Okay Temiz imzası yer alıyor. Yine “Yolum Yok” adlı şarkıda kabak kemane Cafer Nazlıbaş ve santurda Amir Humayounfard bulunuyor.

İlk klip ise, albüme de adını veren çıkış şarkısı “Başka Türlü Birşey”’e çekildi. Dağhan İş yönetmenliğinde tek plan çekilen klibin mekanı Kısırkaya oldu. Ruhuyla, anlatım diliyle güçlü bir ifadesi olan klip, Youtube’ta ve tüm müzik kanallarında yayında!
(Albüm açıklaması)

2019’un İlk Rekoru Türkiye’den! 3,4 Saniyede Klip Çekildi

Yorumculuğunun yanı sıra şarkı yazarı kimliği ve özgün tarzıyla dikkat çeken Şenay Lambaoğlu rengarenk müzik serüvenine devam ediyor.

Sanatçı, Ada Müzik etiketiyle müzik severlerle buluşturduğu dördüncü stüdyo albümü ‘Rüyalarıma Gir’in ilk klibini bir rekor denemesiyle “Bir Gün Bir Adam” şarkısına çekti.

Sözü ve müziği Şenay Lambaoğlu, düzenlemesi Kaan Bıyıkoğlu imzasını taşıyan ‘Bir Gün Bir Adam’da piyanoda yine Kaan Bıyıkoğlu, kontrbasta Matthew Hall, gitarda Bora Çeliker, davulda ise Ekin Cengizkan yer alıyor.

Bu ekip sadece dinleyiciyi değil artık seyirciyi de hareketli ritimler ile dansa davet ediyor.

3,4 saniye ile rekor kırdık…

Buna benzer bir teknik dünyada 1 kez kullanıldı. Ancak Türkiye için bir ilk.

Önceki rekor 5 saniyeydi. Yeni rekor ise 3,4 saniye.

Peki nasıl başardık?

Önce kendimize defalarca “bunu neden yapıyoruz” diye sorduk :)

Türkiye’de dünya standartlarından yola çıkarak iyi işlerin yapılabileceğini göstermekten önce “görmek” istedik ve harekete geçtik.

Yer : İstanbul Silivri

Hava sıcaklığı : -3

30 oyuncu ve 40 kişilik teknik ekip bir araya geldi.

Bu çekimi yüksek kalitede bile super slow motion tekniği ile saniyede 2000 kareye kadar çıkabilen ve sadece Türkiye’de 1 adet bulunan Phantom Flex 4 K kamera ile gerçekleştirdik.

Klibin prodüksiyonunu Siyah Sekiz Medya üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Çetin Yılmaz yer aldı.

Temel düşüncemiz zaman algısını değiştirmekti.

İlişkileri, ilişkilerdeki absürtlükleri, eşitsizliği, kırılan duyguları ve onları onarırken tekrarlanan hataları, bilinç altını, duygu dünyasının olağanüstü halini, popüler olanın her zaman çevresini karanlıkta bıraktığını ve hayatın baş döndürücü hızını metaforik öğelerle anlatmaya çalıştık.

“Bir Gün Bir Adam” klibi Netd YouTube ve tüm müzik kanallarında.
(Kaynak: www.magazinci.com - 11.01.2019)

Şenay Lambaoğlu’ndan Yepyeni Bir Şarkı “Böyle Olmasını İstemezdim”

İmzasını attığı başarılı projeleri ve güçlü sesiyle Türk müziğinin saygın sanatçıları arasında yer alan Şenay Lambaoğlu, “Böyle Olmasını İstemezdim” isimli yepyeni projesini müzikseverler ile buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi aynı zamanda şarkının prodüktörlüğünü yapan Alper Gemici’ye ait olan şarkıda, İstanbul Strings ekibi de şarkının kayıtlarında yer alıyor. Şarkının mix ve mastering’i ise Pieter Snapper imzası taşıyor.

Etkileyici müziği ve sözleriyle ön plana çıkan şarkıda derin bir ayrılık teması işleyen Şenay Lambaoğlu, gerçekleştirdiği bu projesiyle iddialı bir çalışma ortaya koyuyor.

Şarkısının klip çekimi için İstanbul Zekeriyaköy’de bulunan evinin kapılarını açan Şenay Lambaoğlu’na kalabalık bir ekip eşlik etti. Şenay Lambaoğlu’nun yeni klibinin görüntü yönetmenliğini Varol Şahin üstlendi.

Sonbahar atmosferinin yoğunlukta işlendiği klip, şarkının melankolik duygusunu izleyiciye yansıtıyor.

Şenay Lambaoğlu’nun yeni şarkısı “Böyle Olmasını İstemezdim”, Ada Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 11.01.2019)

Şenay Lambaoğlu’ndan Konser Serisi

Şenay Lambaoğlu, sevenleriyle özlem gidereceği konser serisine başlıyor. İstanbul’da başlayacağı konser serisine Bursa, Eskişehir ve Ankara ile devam edip, serinin son ayağını İstanbul’da tamamlayacak olan sanatçı, “Böyle Olmasını İstemezdim” isimli yeni şarkısını da seslendirecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Alternatif müzik sahnesinin başarılı isimlerinden Şenay Lambaoğlu, sevenleriyle özlem gidereceği konser serisine başlıyor.

Sahne performansında kendisine özgü tarzıyla zengin repertuvarını birleştiren Şenay Lambaoğlu, güçlü müzisyen kadrosu ile İstanbul’da başlayacağı konser serisine Bursa, Eskişehir ve Ankara ile devam edip, serinin son ayağını İstanbul’da tamamlayacak.

Gideceği şehirlerde müzikseverlerin kalbinde derin bir iz bırakacak olan sanatçı, turnede “Böyle Olmasını İstemezdim” isimli yeni şarkısını da seslendirecek olmanın heyecanını yaşıyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 11.01.2019)

Şenay Lambaoğlu’ndan Yepyeni Bir Tekli: “Müzik İyileştirir”!

İmzasını attığı başarılı projeleri ve güçlü sesiyle adından söz ettiren Şenay Lambaoğlu, “Müzik İyileştirir” isimli yepyeni şarkısını müzikseverler ile buluşturuyor.

Şenay Lambaoğlu, söz ve müziğinin yanı sıra prodüktörlüğünü de üstlendiği “Müzik İyileştirir” projesinin düzenleme, mix ve mastering çalışmalarında Hakan Kurşun ile birlikte çalıştı. Projenin kapak tasarımı ise Melek Boçoğlu imzası taşıyor.

Sanatçı, dünyaca yaşadığımız COVID-19 süreci ve evde kaldığımız şu dönemlerde müziğin ne kadar önemli ve herkes için iyileştirici gücü olduğunu vurguluyor.

Yeni şarkısının klip çekimi için Bora Balar yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Şenay Lambaoğlu, karantina dönemi ve sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu dönemde evinin kapılarını bir kez daha klibi için açtı.

“Pandemi günlerinde müziğe sığındım!”

Şenay Lambaoğlu şarkı ile ilgili duygularını ise şu şekilde dile getiriyor: “Pandemi günlerinde müziğe sığındım ve müzikle şifa buldum. Müziğin iyileştirici gücü tüm o zor günlerde bana umut verdi.”
(Kaynak: www.magazinci.com - 20.06.2020)

Şenay Lambaoğlu, Sesi Ve Tarzıyla Fark Yaratıyor

“Halim Ortada” isimli yeni şarkısıyla beğeni toplayan Şenay Lambaoğlu, şarkının klibindeki doğal ve modern tarzı ile de dikkatleri üzerine çekti.

Güçlü sesini doğu ve batı ezgileri ile birleştirerek kendine has bir tarz yaratan Şenay Lambaoğlu, Zekeriyaköy’de çekilen klibindeki küvet sahnesi ve doğa içindeki görünümüyle ilgi odağı oldu.

Çok kısa bir süre önce yayınlanan şarkısı ile ilgili dinleyicilerden aldığı güzel dönüşlerden memnun olduğunu belirten sanatçı, yeni şarkıları için de çalışmalarını sürdürüyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 07.09.2020)

Şenay Lambaoğlu Şehrin Orta Yerinde!

Müzik dünyasındaki başarılı yolculuğuna yeni projeleriyle devam eden Şenay Lambaoğlu, “Şehrin Orta Yerinde” isimli yepyeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Son dönemdeki üretkenliği ile dikkatleri üzerine çeken sanatçı Şenay Lambaoğlu, “Şehrin Orta Yerinde” şarkısı ile iç ısıtacak bir çalışma ortaya koyarak, sevenlerini umut dolu hayallere davet ediyor.

Sözleri kendisine ait olan şarkının müzik ve düzenlemesinde Hakan Kurşun ile ortak çalışma yürüten Şenay Lambaoğlu’nun klip yönetmenliğini ise Erbay Aras üstleniyor.

Şarkısındaki duyguları İstanbul’un çeşitli cadde ve sokaklarındaki görüntülerle birleştiren Şenay Lambaoğlu, klibinde etkileyici bir performans sunuyor.

Şarkıdaki vokalleri enstrümanların derinliğiyle harmanlayan Şenay Lambaoğlu, hafızalara kazınacak bir uyum yaratıyor.

Şenay Lambaoğlu’nun Hakan Kurşun ile bu yıl içinde gerçekleştirdiği müzikal ortaklığın üçüncü şarkısı “Şehrin Orta Yerinde”, Ada Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yayında!
(Kaynak: www.magazinci.com - 30.11.2020)

Şenay Lambaoğlu, Pandemi Dönemi Notlarını ‘Hayat Defteri’ne Döktü

Şarkıcı, besteci ve söz yazarı Şenay Lambaoğlu beşinci albümü “Hayat Defteri” ile dinleyicilerini bir kez daha selamlıyor. Ada Müzik etiketiyle yayınlanacak albümün tamamı Şenay Lambaoğlu’na ait sekiz parçadan oluşuyor.

Her albümünde yeni bir sound ve yaklaşım yakalamaya özen gösteren sanatçı bu kez Hakan Kurşun (gitar, düzenlemeler), Eylem Pelit (bas) ve Volkan Öktem’den (davul) oluşan ustalar kadrosuyla yol almış. Herhangi bir janr arayışındansa progresif bir bakış açısıyla hem kendisini hem de müziğini yenilemeyi seçen sanatçı birlikte çalıştığı müzisyenler sayesinde daha cesur, özgür ve açık bir sound yakalamış.

Müzik direktörlüğünü Hakan Kurşun’un yaptığı albüme ismini veren “Hayat Defteri” özelinde yaşadığımız sürece dikkat çeken Lambaoğlu; sesimizi duyurmanın artık daha zor olmasından ötürü tepkilerimizde de sertleştiğimizi ve bunu müziğine yansıttığını vurguluyor.

‘Hayat Defteri’ni, bu albümün giriş cümlesi olarak dinleyip bu parçayla bağ kuran herkes bu parçanın devamında Şenay Lambaoğlu’nun diğer anlattıklarının da izini sürebilir.

‘Hayat Defteri’nin kayıt süreci de her şey gibi pandemiden nasibini almış. Şenay Lambaoğlu ve Hakan Kurşun’un stüdyoda demolarını kaydettiği parçaları Volkan Öktem ve Eylem Pelit kendi stüdyolarında çalmış. Yani dört müzisyen hiç bir araya gelmeden kaydı tamamlamış. Çünkü tam da Şenay Lambaoğlu’nun dediği gibi, “Müzik söz konusu olunca ortak duygularda buluşmak için mesafe engel değil...”

Albümün ilk dört parçası 30 Nisan’da tüm dijital platformlarda yerini alırken ‘Hayat Defteri’ne Devrin Usta tarafından Enigma Antiques’te çekilen klip aynı gün saat 22:00’da Youtube NetD kanalinda izleyicilerle buluştu.

‘Hayat Defteri’nin tamamı ise 21 Mayıs’ta dijital formatta yayında olacak.
(Kaynak: www.magazinci.com - 04.05.2021)

Diskografi:
2007
Siyah Beyaz Masallar / Cem Köksal (Albüm, We Play, 18.05.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6. Masal feat.Şenay - 04:04

2012
Keşke Burada Olsaydın / Kürşat Başar (Caz Albüm, Esen Entertainment, 02.05.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
9. İzmir’in Kavakları / Kürşat Başar feat. İlhan Şeşen & Şenay Lambaoğlu (Söz & Müzik: Anonim)

İçimde Aşk Var (Caz Albüm, Ada Müzik, 02.08.2012)

1. Ay
2. Hayat Bu
3. İçimde Aşk Var
4. Sorular
5. Monolog
6. Küçük Bir Kız
7. Oysa Umut Var
8. Yelkenli
9. Kelimeler


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com
store.unkapani.digital
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
www.napster.com
www.qobuz.com

2014
Zarf Tümleci (Albüm, Studio 14, 12.05.2014)

1. Belki de
2. Hayal Meyal
3. Su
4. Sıcaklardandır
5. Kalbim

Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.emusic.com

2015
Başka Türlü Bir Şey (Albüm, Sony Müzik, 18.12.2015)

1. Başka Türlü Bir Şey
2. Farketmeden
3. Seni Düşünmek
4. Uçurtma
5. Sensiz Olmaz
6. Sevdanın Yolları
7. Yaseminler Düşerken
8. Ayrılık Zor
9. Yolum Yok


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.kitapsan.com.tr
store.unkapani.digital
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

2018
Rüyalarıma Gir (Albüm, Ada Müzik, 18.05.2018)

1- Her Ne Varsa - 05:12
2- Ah Ne Hoş - 04:28
3- Tekrar Tekrar - 04:41
4- Havada - 04:59
5- Rüyalarıma Gir - 05:23
6- Beni Ben - 05:22
7- Bir Gün Bir Adam - 03:40
8- Yerin Var Mı - 03:32
9- Günaydın Ülkem - 03:59


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.eganba.com
www.opus3a.com
www.kitapsan.com.tr
store.unkapani.digital
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Aman Avcı (Single, Ada Müzik, 02.08.2019)

1- Aman Avcı - 03:07


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Böyle Olmasını İstemezdim (Single, Ada Müzik, 13.12.2019)

1- Böyle Olmasını İstemezdim - 03:33Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Müzik İyileştirir (Single, Ada Müzik, 19.06.2020)

1- Müzik İyileştirir - 03:11Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Halim Ortada (Single, Ada Müzik, 28.08.2020)

1- Halim Ortada - 03:40Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Şehrin Orta Yerinde (Single, Ada Müzik, 27.11.2020)

1- Şehrin Orta Yerinde - 04:14Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Hayat Defteri (Maxi Single, Ada Müzik, 30.04.2021)

1- Hayat Defteri - 03:50
2- Kalk Uyan - 03:34
3- Günlerin Değeri - 04:49
4- Kusursuz Bir Cinayet - 04:13

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.senaylambaoglu.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/s.lambaoglu
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/SenayLambaoglu
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/senaylambaoglu
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel/Şenay Lambaoğlu
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (9038 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag