Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 27.09.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 292 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 292
Üye: 0
Toplam: 292

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 137,857,441
  • Bugün: 2,323
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 27, 2023
  • 01:08 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Sinan Akçıl
Bookmark and Share
    Geri Dön   (25946 okuma)Sinan Akçıl
Sinan Akçıl
Sinan Akçıl
FOTO GALERİ

Müzik adamı keman virtüözü ve Tekfen Filarmoni Orkestrası şefi Saim Akçıl’ın oğlu olan Hollanda doğumlu Türk prodüktör, besteci, şarkı sözü yazarı ve aranjör Sinan Akçıl, 20 Mayıs 1980l’de Amsterdaml’da doğdu. Sinan Akçıl, müzik hayatına 6 yaşında Kadıköy Belediye Konservatuarı Piyano Bölümül’ne girerek başladı. St. Benoit Fransız Lisesil’nde okurken okulun orkestrasında 1996 yılında ilk beste ödülünü pop dalında kazanan Sinan Akçıl ruhunu ve iç sesini dinleyerek bu tarza yönelmeye karar verdi.

Son yıllarda Türkiye ile başlayan müzikal kariyerine yurtdışında da devam etmekte. Ortadoğu, Yunanistan ve Bulgaristanl’daki önemli solistlerle şarkı paylaşımı yapmakta ve Türkiyel’de de yıllardır söylenmekte olan şarkıları farklı dillerde seslendirilmektedir.

Sinan Akçıl son dönemlerde Türk müzik piyasasında ismi sıklıkla anılan bestecilerden biridir. Genç yaşına rağmen Türkiyel’de en iyi sanatçılar onun bestelerini seslendirmektedir. Aynı zamanda bir çok albümün müzik direktörlüğünü de üstlendi. Bestelerini seslendiren sanatçılardan bazıları; İzel, Ferhat Göçer, Nilüfer, Kibariye, Hande Yener, Bengü, Candan Erçetin, Yaşar, Enbe Orkestrası, Zeynep Casalini, Mustafa Sandal, Meyra, Çağrı, Kutsi, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Ziynet Sali, Ebru Yaşar, Cihan Okan ve Eurovision' da Türkiye'yi 2009 yılında Temsil eden Hadise. Aynı zamanda Hadise, Hande Yener gibi isimlerin yurtiçi ve yurtdışı prodüktörlüğünü yürütmekte.

2009 yılının Mayıs ayında yapılan Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye’yi temsil edip 4.üncü olunan, Hadise’nin seslendirdiği “Crayz For You” Türkçe ismiyle “Düm Tek Tek” şarkısına imza attı. Hadise’nin seslendirdiği bu şarkı ile Yunanistan’dan Sakis, İngiltere’den Andrew Lloyd Weber ve Fransa’dan Patricia Kaas gibi sanatçıları geride bırakarak büyük bir başarı elde ederek 4ncülüğü aldı. Aynı yıl “Düm Tek Tek” şarkısı ile Yunanistan, Belçika, Güney Afrika, Japonya ve Endonezya gibi ülkelerde hem listebaşı oldu hem de Rington Chart’larda 1 numaraya kadar yükseldi. “Düm Tek Tek” şarkısı Türkiye’de bulunan bir çok ulusal radyon ve müzik kanalında ‘en çok istek alan şarkı’ oldu.

Sinan Akçıl iyi derecede Türkçe, İngilizce ve Fransızca konuşmakta. (Yukarıdaki bölüm facebook adresinden alıntı yapılıp derlenmiştir.)

Sinan Akçıl’in ‘Kalp Sesi’ Geliyor. Poll Production etiketiyle 14 Nisan 2011 perşembe günü Türkiye, Bulgaristan,Yunanistan ve Almanya’daki müzik marketlere sunulacak olan ‘Kalp Sesi’ adlı albümde şarkılar kadar Sinan Akçıl’ın düetleri de konuşulacak.

Sinan Akçıl ‘Cumartesi’ adlı şarkısında Ajda Pekkan ile, ‘Atma’ ve ‘Söndürülmez İstanbul’ adlı şarkılarında Hande Yener ile, ‘Bişey Olmuş’da İzel ile ‘Bana Uyan’ adlı şarkısında Ziynet Sali ile ‘Şampiyon’ şarkısında da Balkanların divası olarak anılan Teodora ile düet yaptı.

DMC dağıtımıyla alıcısına ulaşacak olan albümün mixleri Almanya’nın ünlü stüdyosu Hansa Stüdyolarında yapılırken, ‘Bişey Olmuş’ adlı şarkıya da Berlin senfoni orkestrası eşlik etti. Albümün fotoğraf çekimleri ise Kemal Doğulu tarafından İstanbul ve Amsterdam olmak üzere iki farklı şehirde gerçekleştirildi.

Sinan Akçıl: “Şizofren Olduğuma Değdi’’

Sinan Akçıl’ın 40.000 ön siparişle müzik piyasasını hareketlendirdiği “Karnaval” albümünün çıkış parçası “Fark Atıyor”a TTnet Müzik’te 18 saat gibi kısa bir sürede 60.000 kişilik dinlenme oranı ile rekora imza attı.

7 Nisan’da “Fark Atıyor” şarkısını kliplendireceğini müjdeleyen Akçıl; “Bu albümün yapım aşamasında şizofrenik duygular yaşadım ama albümün başarısı karşısında görüyorum ki şizofren olduğuma değmiş” dedi.

Albüm kapak fotoğrafındaki sakallı hali ve karnaval simgesi olarak kullandığı çiçeklerle yaratılan yeni imajı erkeklerde yeni bir moda akımının habercisi olacağa benziyor. (Kaynak: www.magazinci.com / magazin.haberturk.com/muzik - 24.04.2012)

Sinan Akçıl: “Aristokrat Değil, İyi Yetiştirilmiş Bir Halk Çocuğuyum!”

“Fark Atıyor” şarkısını geçtiğimiz günlerde klip çeken, yeni albümüyle iki haftada listeleri alt üst eden Sinan Akçıl “Karnaval 2012” adını verdiği konser turnesi için start verdi.

“Karnaval” adlı albümünün çıkış parçası “Fark Atıyor” şarkısını geçtiğimiz günlerde klip çeken yeni albümüyle iki haftada listeleri alt üst eden Sinan Akçıl “Karnaval 2012” adını verdiği konser turnesi için start verdi.

Turne’nin ilk konserini 17 Mayıs’ta Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’nde verecek olan Akçıl sırasıyla 19 Mayıs Bodrum, 25 Mayıs Ankara, 3 Haziran Manisa Anfi Tiyatro ,8 Haziran Siverek, 9 Haziran Viyana,16 Haziran Sofya, 23 Haziran Mersin, 28 Haziran Bodrum,1 Temmuz Konya’da sahneye çıkacak .

Halkın bu sevgisine layik olmaya çalıştığını söyleyen Akçıl kendini aristokrat bulmadığını söylerken iyi yetiştirilmiş bir halk çocuğuyum diyerek kendi öz eleştirisini yaptı. (Kaynak: www.magazinkolik.com - 15.05.2012)

Sinan Akçıl Stüdyoyu Sirke Çevirdi!

Ünlü sanatçı Sinan Akçıl “Karnaval“ albümünün ikinci klibini söz ve müziği kendisine ait olan “Hoppala“ şarkısına Tülay İbak yönetmenliğinde klip çekti.

Dijital ortamda en çok indirilen şarkılar arasına giren “Hoppala“ şarkısını hayranlarının isteği kırmayarak kliplendiren Akçıl’e Polanyalı top model Carolina Koko ve Türkiye’nin en büyük sirk grubu eşlik etti.

Sinan Akçıl kendi için özel tasarlanan 2013 modası olacak takım tulum bit tulum giydi. (Kaynak: www.magazinci.com - 01.07.2012)

Sinan Akçıl’ın Bu Şarkısı Hadise’yi Kızdıracak!

Yeni albümüyle müzik listelerinin zirvesini zorlayan Hadise’ye eski sevgilisi Sinan Akçıl’dan şarkı şoku.

Habertürk’ten Zafer Akbaş’ın haberine göre; Müzik dünyası Sinan Akçıl’ın önümüzdeki günlerde yayınlanacak, bir dönem büyük aşk yaşayıp ayrıldığı Hadise’ye yazdığı hiciv dolu ve ‘nokta nokta’lı şarkıyı konuşuyor. İki yıllık tutkulu bir ilişkinin ardından 2010 yılında ayrılan ikili, sosyal medya üzerinden birbirine göndermede bulunmuş, Hadise’nin ablasının Twitter’da Sinan Akçıl’ı kast ederek küfür yazdığı konuşulmuştu. O dönem “İlişkimiz ablası yüzünden bitti” diyen Sinan Akçıl’ın yeni şarkısındaki “Söylediğim sözlerin hangisi yalan? Gölgendeki ......’ya sor utanmadan” sözleriyle şarkıcının ablasını kastettiği iddia ediliyor. (Kaynak: www.magazinci.com - 05.04.2013)

Sinan Akçıl Yeni Albümü “Kapı” İçin Sustu

Ünlü sanatçı Sinan Akçıl, Poll Production etiketi ve Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkarttığı ‘‘Kapı’’ albümü için ünlü fotoğrafçı Jerry Stolwijk’in objektifine Selim Akar fikir danışmanlığında poz verdi.

Sinan’ın Sinan’ı susturduğu fotoğraflar için Akçıl, “Ben sustum artık Kapı albümümdeki şarkılar ve hikayeleri konuşacak, tüm hayatımı şarkıların sözlerinde şifreledim” diyerek şarkıların hikayelerini işaret etti.

9 şarkı ve 5 remixe yer verildiği bir senelik stüdyo çalışması sonucunda ortaya çıkan ‘‘Kapı’’ Albümünde düzenlemeler de Sinan Akçıl’ın yanı sıra, Avrupa’nın ve Yunanistan’ın en büyük prodüktörlerinden biri olan Pantelis Kotakis (DJ Pantelis), Ümit Kuzer, Selim Çaldıran imzaları var.

Albümdeki 5 remixte de İspanya’nın dünyaca ünlü DJ’i Armando Junior ve Türkiye’nin en önemli DJ’lerinden Ufuk Akyıldız, Mert Hakan ve Cemre Burak isimleri yer alıyor. (Kaynak: www.magazinci.com - 09.04.2013)

Sinan Akçıl ‘Kapı’yı Gösterdi!

Müzik piyasasında yepyeni bir imajla karşımıza çıkan Sinan Akçıl yeni şarkısı “Kapı”’yı kliplendirdi.

Dinleyenlerden tam not alan “Kapı” klibi de müzikseverler tarafından beğenildi. (Kaynak: www.magazinkolik.com - 13.05.2013)

100.000’den Fazla Tıklanma Sayısı İle Sinan Akçıl Ve Burcu Güneş Düeti Dinlendi.

Sosyal Medya yı sallayan ikili Aşkın, duyguların günü 14 Şubat Sevgiler günü bu yıl Burcu Güneş için iki kere yaşandı, iki ünlü ile yaptığı düeti dijital platformu kalbinden vurdu

Güçlü sesi ve duygu dolu satırların dizelendiği Aşk şarkılarında birisi ''Seni Bir Tek'' ile Sinan Akçil’a ait söz ve bestesi, diğeri ise “Bir Lokma Sevda” ile söz ve bestesi Eflatun ile unutulmayacak Aşk şarkıları arasına girdi.

Hayatın içinden sözleri ile herkesin kendini bulduğu Aşk şarkılarında 14 Şubat günü İnternet verilerine göre en çok tıklanan 2 şarkının olması süpriz olmadı.

''Seni Bir Tek'' ile 1 günde 100.000’den fazla tıklanma sayısına ulaşan ilk şarkı oldu. ''Bir Lokma Sevda'' ise 15.000 sınırını geçti ve bu iki şarkı, 14 şubat’ın en çok dinlenen şarkıları oldu.

Gerçek Aşk birikimlerinden doğduğunu ispat eden şarkı sözleri Burcu Güneş, Sinan Akçıl ve Eflatun ile hayat buldu, nefes buldu. (Kaynak: www.magazinci.com / www.magazincity.com - 15.02.2014)

Sinan Akçıl’dan Yeni Albüm: “Tabi Tabi”

Sinan Akçıl’ın 4. stüdyo ve 3. solo albümü “Tabi Tabi” müzikseverlerle buluşuyor.

5 şarkı ve 3 remixten oluşan albüm, Sinan Akçıl’ın DMC etiketiyle çıkarttığı ilk albümü. Albümde tüm sözler Sinan Akçıl’a ait. Ayrıca “Mavi Mavi”, “Olsun Bakalım” ve “Güzel Kız” şarkılarının müzikleri de Sinan Akçıl imzası taşıyor. Albümün ilk video klip şarkısı ise “Tabi Tabi” olarak belirlendi.

“Tabi Tabi” şarkısının sözleri Sinan Akçıll’a, müziği ise Romanyal’nın dünyaca ünlü prodüktörü Marcu Manu’ya ait. Şarkının düzenlemesi ünlü prodüktör-aranjör Ozan Doğulu imzası taşıyor.

Albümde yer alan 3 remix Türkiye’nin en ünlü Dj’leri tarafından yapıldı. “Seni Bir Tek” DJ Ufuk Akyıldız, “Tabi Tabi” Suat Ateşdağlı, “Mavi Mavi” ise Yalçın Aşan tarafından remixlendi.

4. stüdyo albümünü “Benim en sade, en doğal ve müzikalite olarak en üst düzey albümüm” cümlesiyle tarif eden Sinan Akçıl, bugüne kadar sayısız en iyi şarkı ödülü ve en iyi erkek sanatçı ödüllerine layık görülmüş olmasına tekrar teşekkür ederken, yine de çok heyecan duyduğu bu anların bile “Tabi Tabi” albümünün heyecanı ve duygusu kadar yüksek olmadığını açıklıyor...

“Tabi Tabi” şarkısı 13 Mayıs salı günü tüm ulusal radyolar ve dijital platformlarda paylaşılmaya başlanırken, albümün çıkış tarihi ise aynı zamanda Akçıl’ın doğum günü olan 20 Mayıs olarak belirlendi..

“Tabi Tabi” albümünün tüm görsel sanat yönetmenliğini Nihat Odabaşı, süpervizörlüğünü ise DMC pazarlama müdürü Özden Bora üstlendi. (Kaynak: www.sozmuzik.com / www.sondakika.com / www.haberler.com - 14.05.2014)

Sinan Akçıl’dan Yeni Klip: “Hatırlasana”

Sinan Akçıl, albümüne yeni eklediği “Hatırlasana” isimli şarkısını kliplendirdi.

Geçtiğimiz aylarda DMC etiketiyle “Tabi Tabi” isimli albümünü çıkaran ve aynı zamanda çıkış şarkısı da olan "Tabi Tabi" ile bu yaz müzik listelerinde zirveyi zorlayan Sinan Akçıl, albümüne yeni eklediği “Hatırlasana” isimli şarkısını kliplendirdi.

Sözü ve müziği Akçıl’a, aranjesi ise Tolga Kılıç’a ait olan “Hatırlasana” şarkısının Nihat Odabaşı yönetmenliğinde çekilen video klibi iddialı sahneleri ve samimi görüntüleriyle dikkat çekiyor.

“Hatırlasana” için, “ikinci kez yaz’ı getirmeyi hedefliyorum” diyen Sinan Akçıl, yepyeni video klibiyle müzik kanallarında yerini aldı. (Kaynak: www.sozmuzik.com / www.cnnturk.com / www.kolayhaber.net / www.haberankara.com / www.sozcu.com.tr / www.powerturk.com - 23.08.2014)

Sinan Akçıl’dan Ebru Şallı’ya ‘Şarttır’ Şarkısı

Sinan Akçıl, 19 Ağustos Cuma günü piyasaya süreceği single’ı için yeni bir imaj çalışması yaptı.

Akçıl’ın üç ay önce ayrıldığı sevgilisi Ebru Şallı için yazdığı iddia edilen “Şarttır” şarkısı tüm dijital platformlarda dinleyicilerle ulaştı.

Yeni Single’ı ‘Şarttır’ın fotoğrafları için Serhat Hayri’nin objektifine poz veren Akçıl’ın, sözlerini yazarak Ferah Zeydan ile düet yaptığı şarkının düzenlemesi ise Okan Akı imzası taşıyor. (www.sozcu.com.tr)

DMC ve Akçıl prodüksiyon iş birliği ile yola çıkan ‘Şarttır’ isimli şarkı şimdiden dikkatleri üzerine çekti.

“Bu sefer de yaz’ın kapanışını yapalım” diyen Sinan Akçıl, her şarkısı ile milyonlara ulaşmaya devam ediyor.

Hayranlarının haklı beklentisini boşa çıkarmayan Akçıl, “Bu defa hedef yarım milyar, bu şarkım sosyal platformlar da 50 milyon izlenmeyi geçerse solo albümlerim de toplam 500 milyon dinlenmeye ulaşmış olacağım,bu paylaşımdan büyük mutluluk yok” dedi.

Yeni Single’ı ‘Şarttır’ın fotoğrafları için Serhat Hayri’nin objektifine poz veren Akçıl’ın, Ferah Zeydan ile düet yaptığı şarkı bugünden itibaren tüm radyolarda ve dijital platformlarda dinleyicisine ulaştı. (www.magazinkolik.com)
(Kaynak: www.gecce.com - 17.08.2016 / www.sozcu.com.tr / www.magazinkolik.com - 18.08.2016)


Sinan Akçıl Japonlara Türkçe Öğretti!

Sinan Akçıl yeni şarkısı ‘Şarttır’a Hasan Kuyucu yönetmenliğinde video klip çekti.

Xfactor yarışmasındaki keşifi Ferah Zeydan ile düet yapan Akçıl, Japonya’da bir karaoke kulübünde japonlara ‘Şarttır’ şarkısını Türkçe söyletmeye çalıştı.

Video klipte, Tokyo’dan özel olarak gelen Japon mankenler de yer aldı. Video klipte bir garson kızı canlandıran Kate Moss’un yeni veliahtı olarak gösterilen Ukraynalı top model Alona Andriyuk ile Akçıl’ın sahneleri de çok konuşulacak..

‘Şarttır’ video klibi yarından itibaren tüm müzik kanalları ve internet ortamında yayınlanmaya başladı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.gecce.com / www.sabah.com.tr / www.dreamturk.com.tr / www.cnnturk.com / www.haftasonumagazin.com - 25.08.2016)

Sinan Akçıl’dan Duygusal Klip “Başka Şansın Yok”

Sinan Akçıl’ın, DMC etiketiyle yayınlanan “Başka Şansın Yok” isimli tekli çalışması ve video klibi yayınlandı.

Sinan Akçıl’ın merakla beklenen klibi yayınlandı. “Başka Şansın Yok” isimli şarkıya Miami’de çekilen klipte Akçıl’a Justin Bieber’ın eski sevgilisi Alexandra Rodriquez eşlik etti. Klipte aşk sahneleri dikkat çekti.

“Başka Şansın Yok” şarkının klip çekimlerinde tanıştığı Alexandra Rodriquez’le Sinan Akçıl, Miami’de aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

Yakışıklı popçu, Porto Riko’lu sevgilisiyle çektiği “Başka Şansın Yok” klibinden ilk fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Takipçileri fotoğrafları beğeni yağmuruna tutarken klibi heyecanla beklediklerini dile getirdiler.
(Kaynak: www.haberankara.com - 10.11.2016)

Sinan Akçıl Rekora Gidiyor!

Sinan Akçıl’ın “Başka Şansın Yok” isimli şarkısına çektiği klip piyasaya hızlı bir giriş yaptı.

Sinan Akçıl dün yeni klibini ilk kez yayınlandı. Şarkıcının sevgilisi Alexandra Rodriquez'le Miami'de çektiği klip büyük ilgi gördü.

“Başka Şansın Yok” isimli şarkının klibi Youtube'de 18 saat gibi kısa bir sürede 200 binden fazla kişi tarafından izlendi.

Akçıl, bu klibin çekimlerinde tanıştığı Alexandra Rodriquez’le aşk yaşamaya başlamıştı. Alexandra’nın daha sonra Justin Bieber’ın eski sevgilisi olduğu ortaya çıkmıştı. gecce.miami sitesinin ortaya çıkardığı bu olay Türkiye’de magazin gündemine bomba gibi düşmüş, günlerce konuşulmuştu.
(Kaynak: www.gecce.com - 11.11.2016)

Sinan Akçıl’dan Yeni Albüm!

Sinan Akçıl, “Yüzyılın Aşkı” isimli yeni albümünü tamamladı.

Albüm fotoğrafları için Ayten Alpun’a poz veren Akçıl, “Bu albüm; hem benim, hem de müziğimin olgunlaşmaya başladığı dönemi temsil ediyor” dedi.

Sadece kendisiyle rekabet ettiğini söyleyen ünlü müzisyen, “Tıklanma savaşlarında her zaman varım ama önceliğim kendi varış çizgimin nerede başlayıp biteceğine karar vermek” diye konuştu.

Şarkılarını yaparken sokaktaki insanlardan ilham aldığını söyleyen Akçıl, “Çocukların, gençlerin, sokaktaki herkesin yıllardır bana bahşettiği sevgi, en büyük ilham kaynağım oldu” dedi.

CECELİ’DEN MESAJ VAR

Önceki gün Ankara'da sahneye çıkan Mustafa Ceceli, “Kıymetlim” şarkısının bestecisi Sinan Akçıl'ın doğum gününü kutladı. Ceceli, “Kıymetlim” şarkısını seslendirirken Akçıl için pasta kesti.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 22.05.2017)

Ünlü Sanatçı Sinan Akçıl Jandarma Yüzbaşı Oldu!

Ünlü sanatçı Sinan Akçıl “Güzel Şeyler” adlı maxi single’nın ilk şarkısı ‘Demesinler’e çektiği klibin ardından ikinci klibini albümün diğer şarkısı “Seni Böyle Sevmediler” adlı şarkısına çekti.

Şarkının klibi Alemdağ Jandarma Komando Tabur Komutanlığı’nda çekildi. Klipte bir Yüzbaşı’yı canlandıran Akçıl’a çok sayıda gerçek asker eşlik etti.

Akçıl Klip İçin İmaj Değiştirdi...

Akçıl klibinde Yüzbaşı’nı canlandırdığı için herşeyin aslına uygun olmasına dikkat edildi. Uzun süredir sakallarıyla görmeye alışık olduğumuz sanatçı yeni klibi için sakallarını kestirdi.

Akçıl’ın Klibinde İlk Defa...

Herşeyin gerçek olduğu Akçıl’ın ‘Seni Böyle Sevmediler’ klibinde bolca ilke şahit olacaksınız. Özel izinle çekilen klipte Türkiye’de ilk olarak bir klipte gerçek yerli silah kullanıldı.

Ayrıca gerçek atışların yapıldığı klipte gerçek zırhlı araçlar kullanıldı. Ayrıca klip gerçek bir kışlada çekilen ilk klip olmasıylada dikkat çekiyor.

Akçıl Klibi İçin Yerlerde Süründü...

Klipte gerçek bir Yüzbaşı’nın yapması gerekenleri yapan Akçıl yerlerde süründü, şınav çekti, askerlerine talimat verdi ve gerçek bir patlamanın ortasında kaldı.

Daha birçok sürprizi içeren klipte bir Yüzbaşı ve onu bekleyen nişanlısının hikayesi anlatıldı. Sinan Akçıl’a klipte Sesil Ece Gökseven eşlik etti.

Akçıl’ın Klibi Jandarma Teşkilatı’nın 179. Yıldönümü’nde Yayında...

Alişan Günay Yıldırım’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Akçıl’ın yeni klibi Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 179. Yıldönümü ‘ne özel bugün tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini alacak.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 13.06.2018)

Sinan Akçıl’dan Çocuk Katliamlarına Şarkılı Tepki!

Besteci ve yorumcu Sinan Akçıl ve sanatçı Maher Zain anlamlı bir düete imza attılar.

DMC etiketiyle çıkacak olan “Gülmek Sadaka“ adlı şarkının sözü ve müziği Sinan Akçıl’a, düzenlemesi Maher Zain’e ait.

Sinan Akçıl ve Maher Zain şarkıyı Türkçe seslendirdiler. Tüm dünyada yayınlanacak olan ‘Gülmek Sadaka’ adlı düete Murat Joker yönetmenliğinde klip çekildi.

Klipte sanatçılara 30 çocuk eşlik etti. Çocukların arasında Sinan Akçıl’ın ikiz kardeşleri Samir ve Elvin Akçı da var.

Çocukların katledildiği bu dünyada çocukların hayata gülmek ve mutlu olmak için geldiğini, çocukların hep gülmesi gerektiğini vurgulayan Akçıl ve Zain “dünyayı sevgi kurtaracak “dedi.

Şarkı (bugün - 12.07.2018) tüm dijital platformlar ve televizyon kanallarında yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 12.07.2018)

Sinan Akçıl’dan Yeni Şarkı “Goy Goy”

Son olarak “Mucize” adlı single ile hayranlarının karşısına çıkan Sinan Akçıl, “Goy Goy” ismini verdiği teklisi ile yazı getiriyor.

DMC etiketiyle müzikseverlerle buluşan şarkının, sözleri Sinan Akçıl, müziği Sinan Akçıl ve Bahadır Mizamov imzası taşıyor.

Yaz sezonuna hareketli bir giriş yapmaya hazırlanan Sinan Akçıl’ın “Goy Goy” isimli şarkının düzenlemesinde Ozan Çolakoğlu imzası yer alırken, şarkının klibinde yönetmen koltuğuna Alişan Günay oturdu.

Oldukça renkli görüntülerden oluşan klipte Sinan Akçıl klipten fotografları instagram adresinden takipçileriyle paylaştı.


(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 31.05.2019)

Sinan Akçıl’dan “Bye Bye” Sürprizi!

Sinan Akçıl’ın sözü ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı ‘Bye Bye’ı müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sinan Akçıl’a şarkıda bağlama ve ud sanatçısı genç müzisyen Enes Yolcu eşlik etti. Akçıl, “Enes’in sesini herkesin duymasını istedim ve çok değişik bir sound çıktı ortaya. Bu şarkının tarzı yok, bu belki de dünyada bir ilk denemedir, hem damar var hem hip hop ben bu tarza şu ismi koydum ‘DamarHop’” dedi.

Sinan Akçıl’ın yeni şarkısı Mert Akay yönetmenliğinde kliplendirilirken, çekimler 2 günde tamamlandı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 23.11.2020)

“Piyanist 2” İçin Biraraya Geldiler

Sinan Akçıl’ın “Piyanist 2” Heyecanı! Sinan Akçıl, “Piyanist” albümüyle uzun süre zirvede adından söz ettirdikten sonra, bu yıl ‘Piyanist 2’yi görücüye çıkarttı.

Sinan Akçıl’ın 11 şarkı ve 2 versiyonun yer aldığı “Piyanist 2” albümü müzikseverlerle buluştu. Sinan Akçıl albümün çıkış parçası olan “Durum Çok Acil” için Mustafa Ceceli ve Merve Özbey’le birlikte kamera karşısına geçti.

Sinan Akçıl’ın 11 şarkı ve 2 versiyonun yer aldığı “Piyanist 2” albümü müzikseverlerle buluştu. Sinan Akçıl albümün çıkış parçası olan “Durum Çok Acil” için Mustafa Ceceli ve Merve Özbey’le birlikte kamera karşısına geçti.

Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde çekilen klipte sanatçıya Ceceli ve Özbey’in yanı sıra ünlü manken Tara de Vries eşlik etti. DMC ve Let’s etiketiyle çıkarttığı albümde, Akçıl’ın yanı sıra birçok ünlü isim Akçıl’la yaptıkları düetlerle albümde yerini aldı.

Albümde Akçıl’a, Merve Özbey, Mustafa Ceceli, Demet Akalın, Serkan Kaya, Berkay, Ekin Uzunlar, Ece Seçkin, Erkan Petekkaya, Enes Yolcu, Serkan Beats ve Miro gibi özel isimler eşlik etti.

Akçıl’ın 5 yeni şarkısına yer verdiği ve 6 eski şarkısının yeniden yorumlandığı, Türkiye’de NFT olarak yayınlanan ilk full pop albüm olan “Piyanist 2” albümünün NFT gelirinin bir kısmı SMA’lı çocuklar ve orman yangınları için kullanılacak. (www.kralmuzik.com.tr)

DEV İSİMLERDEN “DURUM ÇOK ACİL”

“Piyanist 2” albümüyle 2022’ye bomba bir giriş yapan ünlü sanatçı Sinan Akçıl albümün çıkış parçası olan “Durum Çok Acil” için Mustafa Ceceli ve Merve Özbey’le birlikte kamera karşısına geçti.

Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde İstanbul Sapphire’de çekilen klipte sanatçıya Ceceli ve Özbey’in yanı sıra ünlü manken Tara de Vries eşlik etti.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 21.01.2022 / Güncelleme: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 22.01.2022)

Sinan Akçıl’dan Yeni Single

Sinan Akçıl’ın yeni teklisi “Yanımdadır” tüm digital platformlarda yayında.

Sözleri Sinan Akçıl, müziği Miro ve Sinan Akçıl imzalı şarkısı “Yanımdadır” için Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Sinan Akçıl’ a Bihter Delüv eşlik etti.

Digital platformlarda yerini alan “Yanımdadır” şarkının sözleriyle olduğu kadar video klibiyle de dinleyede müzikseverlerin dikkatini çekecek.
(www.kralmuzik.com.tr - 13.05.2022)

Aleyna Kalaycıoğlu & Sinan Akçıl – “Yanımdadır” Video Klibi Yayında

Sözü Sinan Akçıl’a, müziği Miro ve Sinan Akçıl’a, düzenlemesi Sarkhan Beats’e ait olan ‘Yanımdadır’ın, Aleyna Kalaycıoğlu & Sinan Akçıl yorumu, Lets Menajerlik etiketiyle teklisi ve Mahzen Media imzası ve konser görüntülerinden oluşan klibi ile yayında.
(Kaynak: muzikonair.com - 6 Ekim 2022)

Sinan Alçıl ve Milad’tan Anlamlı Şarkı: “Elini Uzat”

Sinan Akçıl, deprem sonrası ziyaret ettiği Hatay ve Osmaniye’de gördüklerinden etkilenip “Elini Uzat” isimli duygusal bir şarkı yaptı.

Şarkının telif geliriyle 20 depremzede çocuğa üniversiteyi bitirene kadar eğitim bursu verilecek. Sinan Akçıl, yaşanan deprem felaketi sonrası Hatay ve Osmaniye’ye koşmuştu.

Burada depremzedeler ve gönüllülerle bir araya gelen sanatçı, “Çok hüzünlü anlar yaşadık. Özellikle Hatay Antakya’da. Birçok kurtarma operasyonuna şahit oldum.Ülkemin bu zor süreçte nasıl kenetlendiğini görmek umut vericiydi. Enkazdan bir kişiyi çıkardıklarında yaşanan duygu yoğunluğuna; askerin, polisin, kurtarma ekiplerinin birbirlerine sarılarak ağladıkları ana şahit oldum. Dünyanın neresinde olursa olsun çok zor başa çıkılacak bir durum. Bunu görerek yorum yapmak gerekiyor. Herkes elinden gelenin 10 kat fazlasını yapıyor” demişti.

Sanatçı, yaşadıkları sonrası “Elini Uzat” isimli bir şarkı yaptı. Akçıl ve Milad’ın düet yaptığı şarkının her dinlemesinde 1 lira depremzedelere aktarılacak.

Akçıl, “Amacımız 20 depremzede çocuğumuza üniversite bitene kadar eğitim desteği vermek. Bu şarkı 10 milyon kez dinlenirse 10 milyon gelir bekliyoruz. Şarkının klibini ise orada kendi kameramla çektiğim görüntülerden yaptık” dedi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 20.02.2023)

Sinan Akçıl & Bengü & Hakan Altun “Bu Aşk Yerde Kalmaz”

Sinan Akçıl, Bengü ve Hakan Altun düeti olan “Bu Aşk Yerde Kalmaz” Go Müzik & DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Sinan Akçıl çok yakında sevenleriyle “Piyanist III” albümüyle buluşmak üzere gün sayıyor. Albüm 10 yeni şarkı, 1 remix olmak üzere toplam 11 şarkıdan oluşuyor.

Albümün ilk çıkış şarkısı Sinan Akçıl, Bengü ve Hakan Altun düeti olan “Bu Aşk Yerde Kalmaz” GO Müzik & DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

“Bu Aşk Yerde Kalmaz” adlı düete tarihi dokuya sahip daha önce Ezel dizisinin de önemli sahnelerine ev sahipliği yapan Valide Han’da klip çekildi. Çekimlerde Sinan Akçıl, Bengü ve Hakan Altun mekanla bir olup adeta sohbetin dibine vurdular. Klibin çekimini yönetmen Ramazan Arslankaya üstlendi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 10.03.2023 / www.magazinci.com - 11.03.2023)

“Piyanist 3” Albümünün 2. Şarkısı “Hiç Unutma” Oldu!

“Piyanist 3” albümünün tamamını 17 Nisan’da yayınlayacak olan Sinan Akçıl, Hakan Altun ve Bengü ile olan “Bu Aşk Yerde Kalmaz” isimli düetinden sonra albümden yeni bir düet daha yayınladı.

Sinan Akçıl ve İlyas Yalçıntaş düeti olan “Hiç Unutma” isimli şarkının söz ve müziği Akçıl’a, düzenlemesi ise İran asıllı Mili B olarak tanınan Milad Beheşti’ye ait.

Klibin yönetmenliğini ünlü yönetmen Murad Küçük yaptı. Klipte işitme ve konuşma engelli bir kadını canlandıran bir oyuncu ve sevgilisinin aşkı konu olurken, klipte Akçıl ve Yalçıntaş’ın sahneleri de yer alıyor. GO Müzik ve DMC ortak yapımı olan şarkı ve klip bugün tüm dijital platformlarda sevenleriyle buluşacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 24.03.2023)

“Piyanist 3” Müzikseverlerle Buluştu!

Sinan Akçıl’ın birbirinden özel isimlerin yer aldığı “Piyanist 3” isimli yeni albümü müzikseverlerle buluştu.

10 yeni şarkı, 1 remix şarkı olmak üzere toplam 11 şarkıdan oluşan albüm için Sinan Akçıl “Bu albüm pop müziğin başkaldırışıdır, o yüzden bu albüm için pop müziğin isyankar çocuklarıyla bir araya geldik” dedi.

Albümde İrem Derici, Mustafa Ceceli, Hakan Altun, Bengü gibi isimlerin yanısıra İlyas Yalçıntaş, Tekir, Irmak Arıcı, Aleyna Kalaycıoğlu, Mili B, Kerro, Yaşar İpek, Aytan Resul gibi yeni jenerasyonun önemli isimleri yer alıyor.

Albümün aranjeleri Sinan Akçıl ve İran asıllı ünlü müzisyen Milad Beheşti (Mili B)’ye ait.

Albümün çıkış şarkıları seçildikten sonra klipler arka arkaya çekildi. Albümün ilk çıkış şarkısı Sinan Akçıl, Hakan Altun ve Bengü düeti olan “Bu Aşk Yerde Kalmaz” isimli parça oldu ve şarkının klip yönetmenliğini Ramazan Arslankaya üstlendi.

Hemen ardından İlyas Yalçıntaş ve Sinan Akçıl düeti olan “Hiç Unutma” müzikseverlerle buluştu, şarkı Murad Küçük yönetmenliğinde kliplendirildi.

Sinan Akçıl’ın Mustafa Ceceli ve İrem Derici ile düet yaptığı albümün 3. çıkış şarkısı ‘Efkar Gecesi’ne de Bostancı’da bir Lunapark’ta klip çekildi. Klipte pamuk şeker, patlamış mısır yiyen ve oyuncaklara binen Akçıl, Derici ve Ceceli çocuklar gibi eğlendi.

“Efkar Gecesi” şarkısının klip çekimini yönetmen Ramazan Arslankaya üstlendi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 17.04.2023)

Sinan Akçıl ve Tekir’den “Güller Utansın” Kliplendi!

Sinan Akçıl “Piyanist 3” albümündeki şarkılarını hız kesmeden kliplendirmeye devam ediyor. Akçıl yeni klibini ise Tekir ile olan düeti “Güller Utansın” şarkısına çekti.

Hakan Altun ve Bengü ile “Bu Aşk Yerde Kalmaz” isimli düeti kliplendirdikten sonra, yine duygusal bir düet olan İlyas Yalçıntaş ile ‘Hiç Unutma’yı kliplendiren Akçıl son olarak İrem Derici ve Mustafa Ceceli ile “Efkar Gecesi” şarkısını kliplendirmişti.

Akçıl yeni klibini ise Tekir ile olan düeti “Güller Utansın” şarkısına çekti. “Piyanist 3” albümünde Yeni Jenerasyondan bir çok isimle birbirinden güzel şarkılara imza atan Akçıl’ın klibinin yönetmenliğini Bekir Şenlik yaptı.

Söz ve Müzik Tekir imzalı şarkının aranjörlüğünü ise ünlü sanatçı Akçıl ve İran asıllı müzisyen Milad Beheşti (Mili B) yaptı. Görsel bir şölen yaratacak duygusal şarkının klibi Go Müzik ve DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 18.05.2023)

“Piyanist 3” Albümüne Yeni Klip! “Derdim”

Sinan Akçıl yoğun konser turnesine devam ederken “Piyanist 3” albümünden şarkılarını da kliplendirmeye devam ediyor. Daha önce ‘Piyanist 2’de Erkan Petekkaya ve Enes Yolcu ile seslendirdiği “Derdim” adlı şarkısına Bakü’de çektiği klibini yayınlayarak sürpriz yaptı.

Hakan Altun ve Bengü ile “Bu Aşk Yerde Kalmaz” isimli şarkısını kliplendirdikten sonra sırasıyla İlyas Yalçıntaş’la “Hiç Unutma”, sonrasında İrem Derici ve Mustafa Ceceli ile “Efkar Gecesi” klibini en son olarakta birkaç gün önce Tekir ile olan düet şarkısı ‘Güller Utansın’ı kliplendirdi.

Muhteşem bir izlenme ve dinlenmeyle devam eden “Piyanist 3” albümü şarkılarının ardından ünlü sanatçı Sinan Akçıl sevenlerine kendi doğum günü olan 20 Mayıs’ta, daha önce ‘Piyanist 2’de Erkan Petekkaya ve Enes Yolcu ile seslendirdiği “Derdim” adlı şarkısına Bakü’de çektiği klibini yayınlayarak sürpriz yaptı.

Bambaşka bir versiyonuyla dinleyici karşısına çıkan şarkının klibi Bakü’de ünlü yönetmen Bakhtiyar Alakbarov tarafından çekildi. Şarkının aranjörlüğünü İlkin Hasan yaptı. DMC etiketiyle çıkan klip adeta Akçıl’ın kendi doğum gününde sevenlerine verdiği bir hediye oldu.

(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 23.05.2023)

Diskografi:
2011
Seyyah (Sibel Can Albümü, Emre Grafson Müzik, 05.04.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Yok Yok (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
8- Ne Olursun (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
10-Bize Üzüldüm (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)

Kalp Sesi (Albüm, Poll Production / DMC, 19 / 21.04.2011)

1- Bi'şey Olmuş (ft. İzel)
2- Cumartesi (feat. Ajda Pekkan) Dance Mix (ft. Ajda Pekkan)
3- Atma (ft. Hande Yener)
4- Bana Uyan (ft. Ziynet Sali)
5- Şampiyon (ft. Teodora)
6- Söndürülmez İstanbul (ft. Hande Yener)
7- Bişey Olmuş (E.K. Remix)
8- Atma (Yalçın Aşan Remix)
9- Cumartesi (Club Mix) (feat: Ajda Pekkan)
10-Şampiyon (Solo)
11-Atma (S.Ç. Remix)
12-Cumartesi (Dance Mix)
13-Cumartesi (Club Mix)
14-Bana Uyan (R&B Versiyon) (feat. Elif Kaya)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.zihni.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.napster.com

2012
Karnaval - Kalp Sesi 2 (Albüm, Poll Production, 19.04.2012)

1. Fark Atıyor - 03:31 (Söz: Sinan Akçıl, Müzik: Sinan Akçıl & Tamım Gallal)
2. Hoppala - 03:27 (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
3. Terk Ediyorum (Küfür) - 04:17 (Söz: Sinan Akçıl Müzik: Sinan Akçıl & Volga Tamöz)
4. Öylesine - 03:15 (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
5. Bize Her Yer Cennet xxx - 04:17 (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
6. Alışkanlık - 04:29 (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
7. Sonuna Kadar - 03:50 (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
8. Seven Biri - 03:32 (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
9. Fark Atıyor (Cihat Uğurel Remix) - 03:12
10.Terkediyorum (Kaan Gökman Remix) - 03:27
11.Öylesine (Mustafa Yıldırım Remix) - 04:10
12.Fark Atıyor (Yalçın Aşan Remix) - 04:22
13.Terkediyorum (Suat Ateşdağlı Remix) - 04:10
14.Fark Atıyor (Burak Yeter Remix) - 04:04


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com
www.napster.com

2013
Kapı - Bize Yazdım (Albüm, Poll Production, 15.04.2012)

1. Kapı
2. Yatma
3. Dev Dalga
4. Sürüne Sürüne
5. Telefon (Cemre Burak Versiyon)
6. Bize Yazdım
7. Yapmacık
8. O Sensen
9. Senden Deliyim
10.Sürüne Sürüne (Armando Junior Remix)
11.Kapı (Ufuk Akyıldız Remix)
12.Telefon (Dj Pantelis Versiyon)
13.Yatma (Ufuk Akyıldız Remix)
14.Kapı (Mert Hakan Remix)
(4ncü şarkının Anonim müziği hariç Tüm şarkılarda Söz ve Müzik: Sinan Akçıl)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.napster.com

2014
Seni Bir Tek / Sinan Akçıl ft. Burcu Güneş - Seni Bir Tek (2014 - Sevgililer Günü Özel Single Şarkı)

1- Sinan Akçıl ft. Burcu Güneş - Seni Bir Tek

Tabi Tabi (Albüm, DMC, 20.05.2014)

1- Sinan Akçıl ft. Burcu Güneş - Seni Bir Tek
2- Tabi Tabi
3- Mavi Mavi
4- Olsun Bakalım
5- Güzel Kız
6- Seni Bir Tek (Ufuk Akyıldız Remix)
7- Tabi Tabi (Suat Ateşdağlı Remix)
8- Mavi Mavi (Yalçın Asan Remix)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.napster.com

Hatırlasana (Single, DMC, 12.08.2014)

1- Hatırlasana - 03:19


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Hoppa / Funda Kılıç & Sinan Akçıl (Albüm, DMC, 13.11.2014)

1- Hoppa / Funda Kılıç & Sinan Akçıl - 03:33


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.qobuz.com
www.emusic.com

2015
Best Of Aşk (Albüm, DMC, 24.02.2015)

1. Dokunma Bana
2. Biri Bana Gelsin (feat. Ferah Zeydan)
3. Hafıza
4. Rüya
5. Teşekkürler
6. Dön Bana
7. Gurur
8. Anlayamazsın
9. Her Şey Güzel Olacak
10.Çöp
11.Arada Sırada
12.Okyanus (Bonus Track)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.emusic.com

Ayıp Yani (Dijital Single, DMC, 20.05.2015)

1- Ayıp Yani

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Ayıp Yani (Single, DMC, 12.06.2015)

1- Ayıp Yani
2- Ayıp Yani (Ufuk Akyıldız Club Remix)
3- Vazgeçilmezim (feat. Demet Akalın)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

Hırka / Shahzoda feat. Sinan Akçıl (Single, DMC, 26.11.2015)

1- Hırka / Shahzoda feat. Sinan Akçıl


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.qobuz.com

1001 Gece (Single, DMC, 31.12.2015)

1- 1001 Gece

İlgili DMC Sayfası:
www.dmc.com.tr
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2016
1001 Gece (CD Single, DMC, 21.01.2016)

2- 1001 Gece (Ufuk Ayyıldız Remix)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)

Hoppa / Çağla (Albüm, Poll Production, 11.08.2016)

1. Pardon feat. Sinan Akçıl (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)

Şarttır / Sinan Akçıl ft. Ferah Zeydan (Single, DMC ve Akçıl prodüksiyon, 19.08.2016)

1- Şarttır


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Başka Şansın Yok (Single, DMC, 10.11.2016)

1- Başka Şansın Yok


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr

2017
Yüzyılın Aşkı (Albüm, DMC, [Dijital 22.05.2017] 23./24.05.2017)

1. Yüzyılın Aşkı (Feat.Serdar Ortaç)
2. El Ele
3. İyi Değilim (Feat.Ferah Zeydan)
4. Aşkla (Feat.Otılıa)
5. Kıymetlim (İlk Kayıt)
6. İyi Değilim (Tarık İster Club Versiyon)
7. Şarttır (Feat.Ferah Zeydan)
9. Aşkla (Akustik Versiyon)
10.Ey Aşk (İlk Kayıt)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.eganba.com
www.arkadas.com.tr
store.unkapani.digital
www.kitapsan.com.tr
www.zihni.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.turktelekommuzik.com
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)

2018
Yakında Döneceksin (Mehmedim) (Single Şarkı, DMC, 30.01.2018)

1- Yakında Döneceksin (Mehmedim)

Güzel Şeyler (Maxi Single, DMC, 10.04.2018)

Demesinler (Feat. Melda)
Seni Böyle Sevmediler (Tarık İster Versiyon)
3– Demesinler (Tarık İster Versiyon)
4– Seni Böyle Sevmediler (Akustik Versiyon)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
store.unkapani.digital
www.zihni.com (2.EL))
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.napster.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com

Gülmek Sadaka / Sinan Akçıl & Maher Zain (Single, DMC, 12.07.2018)

1- Gülmek Sadaka - 03:44


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
Anlarsın

19.10.2018 YouTUBE JPEG Fancy_video


Mustafa Ceceli & Sinan Akçıl - Anlarsın (Resmi Video Klip)Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr

www.muud.com.tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Mucize (feat. Ferah Zeydan) (Single, DMC, 13.02.2019)

1- Mucize (feat.Ferah Zeydan)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Goy Goy (Single, DMC, 31.05.2019)

1- Goy Goy


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com

2020
Çok Sevmek Yasaklanmalı / Mustafa Ceceli & İrem Derici feat. Sinan Akçıl (Single, Lets Menajerlik / DMC, 13.02.2020)

1- Çok Sevmek Yasaklanmalı - 04:18 (Söz & Müzik: Sinan Akçıl, Düzenleme: Mustafa Ceceli)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Piyanist (Albüm, Lets Menajerlik, 21.02.2020)

1- Çok Sevmek Yasaklanmalı - Mustafa Ceceli & İrem Derici feat. Sinan Akçıl
2- Arada Sırada - Sibel Can Feat. Sinan Akçıl
3- Kızım - Berkay Feat. Sinan Akçıl
4- Anlayamazsın - Ece Seçkin Feat. Sinan Akçıl
5- Bi Gideni Mi Var - Simge Feat. Sinan Akçıl
7- Ağlamayacağım - Serdar Ortaç Feat. Sinan Akçıl
8- Eve Giremiyorum - Mustafa Ceceli Feat. Sinan Akçıl
9- Gurur - Fettah Can Feat. Sinan Akçıl
10-Bir Devir Bitti - Irmak Arıcı Feat. Sinan Akçıl
11-Teşekkürler - İrem Derici Feat. Sinan Akçıl
12-Güzel Karım - Sinan Akçıl Feat. Sinan AkçılOnline CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.de (Almanya)

Dünya / Tohi feat. Mustafa Ceceli & Sinan Akçıl (Single, Tohi / Creat Music, 07.06.2020)

1- Dünya (feat. Mustafa Ceceli & Sinan Akçıl) - 04:34

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com

Daima Yaşa Azerbaycan / Sinan Akçıl & Saide Guliyeva (Single, Lets Menajerlik, 23.10.2020)

1- Daima Yaşa Azerbaycan - 03:11Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bye Bye (feat. Enes Yolcu) (Single / Albüm, Lets Menajerlik & DMC, 20.11.2020)

1- Bye Bye (feat. Enes Yolcu)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bye Bye (Akustik) (feat. Enes Yolcu) (Single, Lets Menajerlik & DMC, 02.12.2020)

1- Bye Bye (feat. Enes Yolcu) - 03:20Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2021
Hata Bende / Samet Tecer & Sinan Akçıl (Single, Lets Menajerlik, 13.07.2021)

1- Hata Bende - 02:38Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Mecburum Sana / Sinan Akçıl & Neslim Güngen (Single, Lets Menajerlik, 02.08.2021)

1- Mecburum Sana - 02:59

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2022
Piyanist 2 (Albüm, Lets & DMC, 21.01.2022)

1- Durum Çok Acil (Mustafa Ceceli & Merve Özbey) - 03:40
2- Atma (Berkay) - 02:35
3- Gece Olsun (Sarkhan) - 03:45
4- Derdim (Erkan Petekkaya & Enes Yolcu) - 03:20
5- Haybeden (Serkan Kaya) - 03:21
6- Deli Olucam (Sarkhan) - 03:42
7- Simsiyahım (Ekin Uzunlar) - 03:14
8- Yalan (Demet Akalın) - 03:55
9- Ağladın ya (Ece Seçkin) - 03:10
10-İyi Değilim (İrem Derici) - 03:03
11-Bir de Burdan Bak (Miro & Sarkhan) - 02:50
12-Durum Çok Acil (Sarkhan Remix) (Mustafa Ceceli & Merve Özbey) - 04:11
13-Gece Olsun (Akustik) (Sarkhan) - 03:49Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bir de Burdan Bak / Sinan Akçıl & Sarkhan & Miro (Single, Lets Menajerlik, 07.02.2022)

1- Bir de Burdan Bak - 02:50

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Simsiyahım / Sinan Akçıl & Ekin Uzunlar (Single, Lets Menajerlik, 07.02.2022)

1- Simsiyahım - 02:50

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Durum Çok Acil / Sinan Akçıl & Merve Özbey & Mustafa Ceceli (Single, Lets Menajerlik, 07.02.2022)

1- Durum Çok Acil (Mustafa Ceceli & Merve Özbey) - 03:40Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Deli Olucam / Sinan Akçıl & Sarkhan (Single, Lets Menajerlik, 07.02.2022)

1- Deli Olucam - 02:50

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Haybeden / Sinan Akçıl & Serkan Kaya (Single, Lets Menajerlik, 07.02.2022)

1- Haybeden - 02:50

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

İyi Değilim / Sinan Akçıl & İrem Derici (Single, Lets Menajerlik, 07.02.2022)

1- İyi Değilim - 03:03Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Atma / Sinan Akçıl & Berkay (Single, Lets Menajerlik, 07.02.2022)

1- Atma - 02:35Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Derdim / Sinan Akçıl & Erkan Petekkaya & Enes Yolcu (Single, Lets Menajerlik, 07.02.2022)

1- Derdim - 02:35

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Gece Olsun / Sinan Akçıl & Sarkhan (Single, Lets Menajerlik, 08.02.2022)

1- Gece Olsun - 03:45

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Durum Çok Acil (Akustik) (ft. Enes Yolcu) (Single, Merzigo Music, 14.02.2022)

1- Durum Çok Acil (Akustik) (ft. Enes Yolcu) - 03:01Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yollar Seni Gide Gele (Akustik) / Sinan Akçıl & Erkan Petekkaya (Single, Merzigo Music Distribution, 21.02.2022)

1- Yollar Seni Gide Gele - 03:20

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yanımdadır (Single, Mahzen Media & DMC, 13.05.2022)

1- Yanımdadır - 02:34Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yaktırma (Mehtar) / Sinan Akçıl & Adil Assil (Single, Lets Menajerlik, 27.06.2022)

1- Yaktırma (Mehtar) - 03:00Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Haber Gelmiyor Yardan (feat. Serdar Ortaç) (Akustik) (Single, Merzigo Music, 01.09.2022)

1- Haber Gelmiyor Yardan (feat. Serdar Ortaç) - 05:32Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

Bir Bilseydin (Akustik) (feat.Melek Büyükçınar) (Single, Merzigo Music Distribution, 08.09.2022)

1- Bir Bilseydin (Akustik) (feat.Melek Büyükçınar) - 04:34

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yanımdadır (Stage Version) / Aleyna Kalaycıoğlu & Sinan Akçıl (Single, Mahzen Media / Lets Menajerlik, 05.10.2022)

1- Aleyna Kalaycıoğlu & Sinan Akçıl - Yanımdadır - 03:03Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.de (Almanya)
music.amazon.ca (Kanada)

2023
Elini Uzat / Sinan Akçıl & Milad (Single, Go & DMC, 20.02.2023)

1- Sinan Akçıl & Milad - Elini Uzat - 02:35Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Bu Aşk Yerde Kalmaz / Sinan Akçıl & Bengü & Hakan Altun (Single, Go & DMC, 10.03.2023)

1- Bu Aşk Yerde Kalmaz - 03:08Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hiç Unutma / Sinan Akçıl & İlyas Yalçıntaş (Single, GO & DMC, 24.03.2023)

1- Sinan Akçıl & İlyas Yalçıntaş - Hiç Unutma - 02:51Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Kim Derdi ki.. / Sinan Akçıl & Irmak Arıcı & Yaşar İpek (Single, GO & DMC, 17.04.2023)

1- Sinan Akçıl & Irmak Arıcı & Yaşar İpek - Kim Derdi ki.. - 02:47

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Nedenini Sorma [Piyanist III] / Sinan Akçıl & İrem Derici & Mili B & KERRO (Single, GO & DMC, 17.04.2023)

1- Sinan Akçıl & İrem Derici & Mili B & KERRO - Nedenini Sorma - 03:20

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Efkâr Gecesi [Piyanist III] / Sinan Akçıl & İrem Derici & Mustafa Ceceli (Single, GO & DMC, 17.04.2023)

1- Sinan Akçıl & İrem Derici & Mustafa Ceceli - Efkâr Gecesi - 02:34Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Güller Utansın [Piyanist III] / Sinan Akçıl & Tekir (Single, GO & DMC, 17.04.2023)

1- Sinan Akçıl & Tekir - Güller Utansın - 02:53

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Piyanist 3 (Next Generation) (Kolektif Albüm, GO & DMC, 17.04.2023)

1- Bu Aşk Yerde Kalmaz - 03:08
2- Efkâr Gecesi / Sinan Akçıl & İrem Derici & Mustafa Ceceli - 02:34
3- Hiç Unutma / Sinan Akçıl & İlyas Yalçıntaş - 02:51
4- Yalanlarla Kandır / Sinan Akçıl & Mili B & KERRO - 02:38
5- Sinan Akçıl & Tekir - Güller Utansın - 02:53
6- Dur Ağlama / Sinan Akçıl, & Ayten Rasul - 03:37
7- Senyor / Sinan Akçıl & Aleyna Kalaycıoğlu - 02:51
8- Kim Derdi ki.. / Sinan Akçıl & lrmak Arıcı & Yaşar İpek - 02:47
9- Nedenini Sorma / Sinan Akçıl & İrem Derici & Mili B & KERRO - 03:20
10-Dönemem / Sinan Akçıl & Irmak Arıcı - 02:58
11-Bu Aşk Yerde Kalmaz (Mili B Remix) - 03:12

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Derdim / Erkan Petekkaya & Sinan Akçıl & Enes Yolcu (Single, Tarz Müzik, 19.05.2023)

1- Erkan Petekkaya & Sinan Akçıl & Enes Yolcu - Derdim - 03:39Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Kedi (Single, GO & DMC, 28.08.2023)

1- Kedi - 02:41

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.sinanakcil.net
Resmi [Fan] Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/sinanakcil
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/sinanakcil
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/sinanakcil
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/sinanakcilofficial
Wikipedia Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Sinan_Akçıl

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (25946 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag