Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 25.05.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 213 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 213
Üye: 0
Toplam: 213

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 145,445,456
  • Bugün: 9,599
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • May 25, 2024
  • 08:03 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Soner Sarıkabadayı
Bookmark and Share
    Geri Dön   (23022 okuma)

Soner Sarıkabadayı
SONER SARIKABADAYI
FOTO GALERİ
8 Aralık 1978’de Kahramanmaraş’ta doğan Sarıkabadayı, 4 yaşında iken ailesi ile birlikte Mersin’e taşındı. İstanbul macerası başlayana kadar bu kentte yaşadı. İlk, orta ve lise öğrenimini Mersin’de tamamladı.

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nde okurken klasik gitar dersleri almaya başlayan sanatçı, aynı sene sınavlata girerek aynı üniversitenin Sanat ve Tasarım Fakültesi Klasik Gitar Bölümü’nü kazandı ve 2006 yılında mezun oldu.

Aynı zamanda şarkı yazarlığına da başlayan sanatçının 2001’de çıkarttığı ilk albümü “Kara (Çözüm)” ismini taşıyor.

2003’ten itibaren de sözü ve müziği kendisine ait bir çok şarkısını diğer sanatçılara verdi. Bunlar arasında birçokları hit şarkı oldu. Tarık’ın “Kusursuz Aşk” isimli albümünde 4 şarkısı yer aldı.

15.06.2006 tarihinde Seyhan Müzik etiketiyle çıkan Demet Akalın’ın 2 CD’lik albümünde Soner Sarıkabadayı, sözü ve müziği kendisine ait “Mantık Evliliği” isimli şarkısıyla yer aldı.

16.10.2006 tarihinden yayımlanan Berdan Mardini’nin albüme ismini veren “Annem Kızıyor” isimli şarkısı dahil 3 şarkısı bulunuyordu.

21.06.2007 tarihinde çıkan Sibel Can’ın “Akşam Sefası” isimli albümünde “Anladın Sen Onu” isimli şarkısı yer aldı. 01.10.2007 tarihinde çıkan “Nerede Kalmıştık” isimli albümün tüm gitarlarını çaldı.

2008’de sözü ve müziği kendine ait şarkıları ile ünlü yorumcuların albümlerinde daha çok yer alır olmaya başladı. “Sevgilerimle” isimli Alişan albümünde “Yeminliyim Tövbesi Yok”, Murat Boz’un çok iyi bir çıkış yakaladığı “Uçurum” isimli single albümünde single’a adını veren versiyonlarıyla birlikte “Uçurum” ve bunun Yunancasına Murat Boz’un da düet yaptığı Giorgos Tsalikis albümünde yer aldığı şekliyle “Kerdides”, Murat Dalkılıç’ın “Kasaba” isimli maxi single albümüne ismini veren versiyonu ile birlikte “Kasaba”.

2009’da Murat Boz’un “Şans” isimli albümünde 5 şarkısıyla yer alırken “İki Medeni İnsan” isimli bestesine Murat Boz ile düet yaptı ve bu şarkıya video klip çekildi. Aynı yıl Mayıs ayında çıkan “Sana Bayılıyorum” isimli Altay albümünde 2 şarkısı ve yine “Vesile” isimli Gönen albümünde 2 şarkısı yer aldı. 12.06.2009 tarihinde çıkan Sertab Erener’in versiyonlarıyla birlikte 5 şarkılık “Bu Böyle” isimli maxi single albüme ismini veren “Bu Böyle” isimli şarkısı albümde yer aldı. Aynı yıl Ağustos ayında çıkan “La Fontaine” isimli Murat Dalkılıç’ın single albümüne sözü ve müziğiyle imzasını attı.

Ve 2009 Eylül ayında prodüktörlüğünü kendisinin yaptığı tek şarkılık “Buz” isimli ilk single albümünü piyasaya sundu. Bu şarkının bir hayli ses getirmesi üzerine daha da ünlenen Soner Sarıkabadayı’nın 2001’de çıkardığı ilk albümü “Kara” Esen Müzik tarafından Aralık’ta tekrar basıldı.

14.05.2010 tarihinde Dokuz Sekiz Müzik (DSM) etiketiyle “Pas” maxi single albümü çıktı.

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden Soner Sarıkabadayı, bir midi albüm çıkarıyor : “Pas”.

Müzik kamuoyunun yazdığı şarkılar ile tanıdığı Soner Sarıkabadayı, farklı ses tonuyla yorumcu olarak da dikkat çekmeye devam ediyor.

Sanatçı, ilk olarak “Buz” isimli single çalışmasını müzikseverlere sunmuştu. 1 TL’ye satılan “Buz”, müzik marketlerde 28 hafta boyunca liste başı oldu.

Dokuz Sekiz Müzik (DSM) ile yollarını birleştiren Soner Sarıkabadayı’nın midi albümünde; sözü ve bestesi kendisine ait dört şarkı bulunuyor.

(NOT: Biyografi, kendi resmi web sitesinden alıntı olup yeniden derlenmiştir.)

2010 Eylül ayında da DSM ve PDND Müzik işbirliğiyle “Sadem” isimli albümünü yayınladı.

2011’e gelindiğinde PDND Müzik etiketiyle yeni şarkılardan oluşan 5 şarkılık “İtiraz” maxi single albümü çıkardı.

Bu arada “Seyyah” isimli Sibel Can albümünde “Son Vapur” ve “Arası Yok Mu?” isimli 2 şarkısıyla yer aldı.

Ve 2011 Haziran’da sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya ait olan “Tuzlu Su”, 2 versiyondan oluşuyor. Sarıkabadayı’nın 5 sene önce yazmış olduğu ve şimdiye kadar çıkmış en hareketli şarkısı olarak nitelendirdiği ‘Tuzlu Su’nun hızlı versiyonunun düzenlemesi, son yılların en başarılı aranjörlerinden Mert Ali İçelli’ye, slow versiyonu “Tuzlu Su Chill”’in düzenlemesi ise ülkemizde kapalı gişe oynayan birçok filmin müziklerinin yaratıcısı Yıldıray Gürgen’e ait.

Fotoğrafları Marcos Dag tarafından çekilen ve grafik tasarımı Dursun Şahin tarafından yapılan “Tuzlu Su”, “İtiraz” ile birlikte 2 CD olarak, PDND Müzik etiketiyle, Haziran’da tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda müzikseverlerle buluşuyor.

Soner Sarıkabadayı’dan “Trio” Yeni Bir Konsept!

Soner Sarıkabadayı, uzun bir çalışmadan sonra “Trio” adını verdiği albümünü piyasaya çıkardı.

Seslendirdiği ve sanatçı dostlarına verdiği şarkıları ile kendine ait bir tarz yaratan ve bu yarattığı tarz sayesinde her yaş kesiminden insanın beğenisini kazanan Soner Sarıkabadayı, uzun bir çalışmadan sonra “Trio” adını verdiği albümünü piyasaya çıkardı.

“Trio” albümünün prodüktörlügünü dünyaca ünlü İspanyol prodüktör javier Limon yaparken, Soner Sarıkabadayı tarafından ‘‘Müzik sektörünün trend-setter’i’’ diye adlandırılan Samsun Demir ise bu albümün yapımcılığını üstlendi.

Soner Sarıkabadayı “Trio” albümünde ilk kez aynı anda 3 çıkış şarkısını beğeninize sundu ve “Trio Konsept” gerçekleşti.

“Burada biri var”, “Muhatap” ve “Pişman Değilim” adlı şarkıları aynı gün radyolara gönderen sanatçı 3 şarkının da gördüğü ilgiden duyduğu mutluluğu dile getirdi...
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.kralmagazin.com.tr - 29.05.2012)

Soner Sarıkabadayı’dan Muhatap’a Klip!

Soner Sarıkabadayı, “Trio” adını verdiği albümünden ikinci video klibi ‘Muhatap’ı yayınladı.

Seslendirdiği ve sanatçı dostlarına verdiği şarkıları ile, kendine ait bir tarz yaratan ve bu yarattığı tarz sayesinde her yaş kesiminden insanın beğenisini kazanan Soner Sarıkabadayı, “Trio” adını verdiği albümünden ikinci video klibi ‘Muhatap’ı yayınladı.
(Kaynak: superfm.karnaval.com - 05.09.2012)

Sarıkabadayı Yeni Şarkısıyla İddialı!

Bugüne kadar birçok ‘Hit’ şarkıya imza atan Soner Sarıkabadayı, yeni çalışması ‘İnsan Sevmez mi?’ ile sevenlerine tekrar “Merhaba” diyor.

Uzun bir aradan sonra gerçekleştirdiği ilk İstanbul konserinde hayranlarına sürpriz yaparak yeni şarkısı ‘İnsan Sevmez mi?’yi ilk kez seslendiren sanatçı şarkısının beğeni topladığına inandığını söyledi.

Soner Sarıkabadayı’nın hit’leri arasına girecek olan dijital single’ı ‘İnsan Sevmez mi?’nin fotoğrafları Bora Sübakan tarafından çekildi. Şarkının video klibini ise Burak Yalman yönetecek.
(Kaynak: magazin.haberturk.com - 15.12.2012)

Soner Sarıkabadayı’dan “Yara Bandı”

Soner Sarıkabadayı 2013 yılına damga vuran hitlerinden sonra yepyeni şarkısı “Yara Bandı” ile bizlerle...

Soner Sarıkabadayı 2013 yılına damga vuran “İnsan Sevmez Mi” ve “Kutsal Toprak” hitlerinden sonra yepyeni şarkısıyla bizlerle. Yeni hit “Yara Bandı” ilk önce KralPOP Radyo’da yayınlandı.

Sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya ait şarkının prodüktörlüğünü yine sanatçı üstlendi. Şarkının düzenlemesinde Soner Sarıkabadayı ve Berkay Şenol’un imzası bulunurken, süpervizörlüğü Hilmi Özer, Mix’i Tarık Ceran, Mastering’i ise Candar Köker tarafından yapıldı.

“Yara Bandı” adlı çalışmanın fotoğraflarını Bora Sübakan çekti, Burak Yalman ise yönetmenliğini üstlendi.
(Kaynak: www.kralmagazin.com.tr / muzikonair.com / www.medya365.com - 08.05.2014)

Soner Sarıkabadayı & Ozan Çolakoğlu’ndan “Unuttun mu Beni”

Geçen yıl çıkardığı “Yara Bandı” şarkısı ile zirveyi parselleyen Soner Sarıkabadayı, 2015 yazına da damga vurmaya hazırlanıyor.

Uzun bir çalışmanın sonunda ünlü prodüktör Ozan Çolakoğlu ile ortak çalışmaları olan “Unuttun mu Beni” isimli şarkısını sevenleriyle buluşturuyor...

Soner Sarıkabadayı,Ozan Çolakoğlu ile güzel bir enerji yakaladıklarını ve devamında da bu şarkının ortaya çıktığını söyledi... (Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 09.04.2015)

Sandıktan “Taş” Çıktı..!

Yıllardır ürettiği hit şarkılarla zirveyi parselleyen Soner Sarıkabadayı çıkaracağı yeni şarkısı “Taş”ın hazırlıklarını tamamladı.

Kendisine ait olan PDND Müzik markası altında yeni isimlere prodüktörlük de yapmaya başlayan Soner Sarıkabadayı’nın yeni şarkısının hikayesi 13 yıl öncesine dayanıyor.

Sarıkabadayı, “Taş” isimli şarkısını doğru zamanı bulmak adına 13 yıl beklettiğini dile getirdi. Aranjörlüğünü Erdem Kınay’ın yaptığı “Taş” 16 Ekim Cuma günü yayınlanacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 30.09.2015)

Soner Sarıkabadayı’dan “Double Hits”

Soner Sarıkabadayı çıkaracağı 2 şarkıdan oluşan “Double Hits”in single’nın hazırlıklarını tamamladı.

“Double Hits”i 1 Temmuz’da çıkaracağını sosyal medya hesaplarından hayranlarına duyuran Soner Sarıkabadayı şarkılarının isimlerini ise şimdilik saklı tutuyor.

“Double Hits”de yer alan şarkıların aranjeleri ise Ozan Bayraşa ve Kerem Ökten tarafından yapıldı. “Double Hits” sanatçının kendisine ait olan PDND Müzik etiketi ile sevenleriyle buluşacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 24.06.2016)

Soner Sarıkabadayı’dan Yeni Maxi Single!

Türk pop müzik dünyasına en çok hit şarkı kazandıran sanatçı olarak işaret edilen ünlü sanatçı Soner Sarıkabadayı “Double Hits” adını verdiği yeni single çalışmasını PDNP Müzik etiketi ile müzik severlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Stüdyo çalışmaları 6 ay süren “Double Hits” projesinde yer alan tüm şarkıların söz ve müzikleri Soner Sarıkabadayı imzası taşırken “Kalbe Yancı” şarkısının aranjesi ünlü aranjör Kerem Ökten’e ait olup “Bitanem Deme Bitanem” isimli şarkıda ise ünlü aranjör Ozan Bayraşa ile çalışıldı. Soner Sarıkabadayı’nın “Double Hits” adını verdiği projesinin Marka ve PR danışmanlığı ise Selim Akar tarafından yürütülmektedir.

Soner Sarıkabadayı ilk video klibini ünlü yönetmen Işıl Reina yönetmenliğinde “Kalbe Yancı” şarkısına çekti. Sarıkabadayı’ya klipte sinema ve dizi filmlerinin aranılan yüzü ünlü oyuncu Sera Tokdemir eşlik etti. İkili senaryo gereği iki tutkulu aşığı canlandırdı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 11.07.2016)

Sera Tokdemir Bu Kez Dizi Değil Klip İçin Kamera Karşısında!

Dizilerin aranan başrol oyuncusu Sera Tokdemir, Soner Sarıkabadayı’nın klibinin başrol oyuncusu oldu.

Soner Sarıkabadayı, yeni albümünün, ilk video klibinde Sera Tokdemir’i oynatarak tüm dikkatleri çekmeyi başardı.

“Kertenkele” dizisinde canlandırdığı “Zehra” karakteriyle büyük beğeni kazanarak seyircilerin gönüllerine taht kuran Sera Tokdemir, Soner Sarıkabadayı’nın “Bitanem Deme Bitanem” klibinde oynadı.

Kendimi prenses gibi hissettim…

“Bitanem Deme Bitanem” adlı parçanın ilk duyurusunu Instagram hesabından yapan ünlü oyuncu Sera Tokdemir, “Başta enerjisi ve oyunculuğuyla beni çok etkileyen canımın içi Soner’e” diyerek tüm ekibe teşekkür etti. Güzel oyuncu ayrıca yaptığı paylaşımda, klipte giydiği kıyafetle kendini prenses gibi hissettiğini belirtti.

Güzel oyuncunun instagram paylaşımı sosyal medyada kısa sürede ilgi odağı haline geldi. Soner Sarıkabadayı’nın merakla beklenen “Bitanem Deme Bitanem” adlı şarkısının yanı sıra, Sera Tokdemir’n göz kamaştıran oyunculuğuyla yer alacak olan klip, müzik severler tarafından şimdiden merakla bekleniyor.

Yaptığı başarılı işlerle adından sıkça söz ettiren ekranların sevilen yüzü Sera Tokdemir, yeni projelerin olduğunu ve büyük sürprizlerle sevenleriyle buluşacağını belirtti.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 25.10.2016)

Hit Fabrikatörü Soner Sarıkabadayı’dan Yeni Albüm!

Yıllardır ürettiği hit şarkılarla zirveyi parselleyen Soner Sarıkabadayı yeni single’ı “Bitanem Deme Bitanem”in hazırlıklarını tamamladı.

Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya ait olan “Bitanem Deme Bitanem”in düzenlemesi ise Ozan Bayraşa imzası taşıyor.

Video klibi Işıl Reina tarafından yönetilen “Bitanem Deme Bitanem”in fotoğrafları Emre Ünal tarafından çekildi, stylingi ise Erkan Altunay tarafından yapıldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 25.10.2016)

Söz ve müziği Soner Sarı Kabadayı’ya ait olan “Bitanem Deme Bitanem” şarkısının düzenlemesi Ozan Bayraş’a ait. Emre Ünal’ın objektifine yüzünün yarısı aydınlık, yarısı karanlık poz veren ünlü sanatçı, single kapak fotoğrafında Aşkın 2 yüzü olan mutluluk ve mutsuzluğu simgeledi.
(Kaynak: www.sozcu.com.tr - 28.10.2016)

Soner Sarıkabadayı’dan Yeni Single: “Gel De Uyu”!

Son on yılda üretimleri ile müzik listelerinde en çok bir numara olan şarkıların sahibi Soner Sarıkabadayı, geçen Mart ayında yayınladığı “Tekamül” hitinden sonra en yeni single’ı ‘Gel de Uyu’yu sevenleri ile paylaştı.

PDND Müzik etiketi ile 2017’de yerli yabancı bir çok projeyi yayınlayarak başarılı bir prodüktör olarak adından sıkça bahsettiren Soner Sarıkabadayı, yıl biterken yeni single’ı “Gel De Uyu” ile büyük başarılara imza atmaya hazır.

Dijital müzik platformları üzerinden müzikseverlerle buluşacak olan ‘Gel de Uyu’nun söz ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya, düzenlemesi Aerro ve Osman Çetin’e ait.

Nihat Odabaşı ile hem video klip hem de imaj fotoğrafları için yeniden buluşan Sarıkabadayı, çekimleri Akyaka’da gerçekleştirilen video klipte çok farklı bir imaj ile karşımıza çıkıyor.

Video klipte Soner Sarıkabadayı’ya model Gizem Barlak eşlik ediyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 08.12.2017)

Soner Sarıkabadayı‘nın “Tarifi Zor” Kraliçesi!

Soner Sarıkabadayı PDND Müzik etiketi ile müzik severlerin beğenisine sunduğu “Boza Boza” adlı sürpriz maxi single çalışmasındaki 2. Şarkısı olan “Tarifi Zor” adlı çalışmasını kliplendirdi.

Klipsiz olarak Youtube’da 30 Milyon izlenmeye ulaşan “Tarifi Zor” şarkısının söz ve müziği Soner Sarıkabadayı, düzenlemesi Osman Çetin ve Aerro, Mix’i Özgür Yurtoğlu, Mastering’i ise Çağlar Türkmen imzası taşıyor.

Maxi single’ın çıkış şarkısı olan ve 58 Milyon izlenme rakamı ile Pdnd Müzik YouTube kanalının izlenme rekorunu geliştiren ‘Boza Boza’nın klibinde hapishanede bir mahkûmu canlandıran ünlü sanatçı Soner Sarıkabadayı, ‘Tarifi Zor’un klibine hapishaneden çıkış görüntüleriyle başlayarak hikâyenin devamını Beykoz Kundura Fabrikası’nda Coşkun Turgut yönetmenliğinde kliplendirdi.

Soner Sarıkabadayı’ya klipte Miss Columbia güzellik kraliçesi Madelein Camelo Lopez eşlik etti. Soner Sarıkabadayı’nın ve Madelein Camelo Lopez’in klip imajını ise ünlü marka danışmanı Selim Akar yaptı.

Klipte özel bir teknikle klonlanan Soner Sarıkabadayı, klip hikâyesi ve görüntüleri ile ezberleri tekrar bozacak.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 08.12.2017)

Soner Sarıkabadayı’dan “Ölümüne” Çıktı

Soner Sarıkabadayı’nın yeni single’ı “Ölümüne”, bugün (05.02.2020) dijital platformlardaki yerini aldı.

Söz ve müziği şarkıcıya ait parçanın düzenlemesi aranjörler Osman Çetin ve Aerro imzasını taşıyor.

Altyapısıyla ses getirecek eserin, fotoğraf çekimleri, Selim Akar tarafından gerçekleşti.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 05.02.2020)

Soner Sarıkabadayı Ayla Algan’dan Oyunculuk Dersi Aldı!

Başarılı müzik adamı ve pop yıldızı Soner Sarıkabadayı’nın yeni teklisi “Dibine Dibine” PDND Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya ait olan “Dibine Dibine” şarkısının fotoğraf çekimleri ve klip yönetmenliği ünlü marka danışmanı Selim Akar tarafından yapıldı.

Düzenlemesi ünlü aranjör Osman Çetin imzası taşıyan “Dibine Dibine” şarkısının mastering çalışması ise dünyaca ünlü Türk DJ İlkay Şencan tarafından yapıldı.

“Dibine Dibine” şarkısının sözlerinin videodaki görsel anlatımındaki başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Sarıkabadayı’nın ünlü oyuncu Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldığı ortaya çıktı.

“Dibine Dibine” şarkısı slow şarkıların sonbahar kış aylarında çıkarılması kuralına ters çıkış tarihi olan Temmuz ayında çıkarılması, Soner Sarıkabadayı şarkılarının mevsimlik şarkılar olmadığı iddiası ile müzik severlerle buluşmaya hazırlanıyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 02.07.2020)

Soner Sarıkabadayı’dan Yeni Tekli: “Tamamlayamayabiliyorum”

Bugüne kadar hit olmuş, klasikleşmiş şarkılarıyla sevilen Pop yıldızı Soner Sarıkabadayı, yeni şarkısını ilk kez Tiktok üzerinden yayınladı.

Soner Sarıkabadayı bir ilke imza atarak yeni şarkısını ilk kez Tiktok’ta paylaştı. Tiktok’ta gündem olan şarkı şimdi dijital platformlarda yerini aldı.

PDND Music&Video etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanan sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı, düzenlemesi Osman Çetin ve Yenal Yıldız’a ait olan “Tamamlayamayabiliyorum” isimli şarkının klip yönetmenliğini ise Caner Çetiner üstlendi.

PDND Music&Video etiketiyle “Tamamlayamayabiliyorum” şarkısını tüm dijital platformlardan dinleyebilirsiniz.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com - 11.10.2021)

Soner Sarıkabadayı “Kendileri” İle Geldi!

Müzik sektöründe ki en kaliteli hit parçaların neredeyse tamamında imzası olan Soner Sarıkabadayı’nın yeni şarkısı “Kendileri” sizlerle buluşmaya geliyor.

Pop müziğin usta sesi Soner Sarıkabadayı, yeni teklisi “Kendileri” ile gönülleri fethetmek için açık adres veriyor: Soner Sarıkabadayı Youtube Kanalı.

Düzenlemesi Aerro mastering çalışması Gkg tarafından yapılan şarkının klibi içinse yönetmen koltuğuna her zamanki gibi Onur Oğuz oturdu. Söylemeye gerek olmasa da adet yerini bulsun, söz ve müzik: Soner Sarıkabadayı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 23.09.2022)

Akustik Versiyonu Geldi: Soner Sarıkabadayı “Uçurum”

İlk kez 2008 yılında Murat Boz tarafından şarkıyla aynı isimli albümde okunan “Uçurum” parçasının akustik versiyonu müzikseverle buluştu.

Müzik piyasasındaki en kaliteli hitlerin neredeyse tamamında imzası olan Soner Sarıkabadayı’nın efsaneleri arasındaki şarkının macerası PDND Müzik ile devam ediyor. Prodüktörlüğünü Soner Sarıkabadayı’nın üstlendiği parçaya Kutay Özcan bağlamasıyla eşlik ediyor.

Hayranlarının beğenisine akustik versiyonu ile yeniden sunulan ‘Uçurum’un yönetmen koltuğunda Onur Oğuz otururken, klibin mix Özgür Yurtoğlu’na kayıt çalışması ise Yenal Yıldız’a emanet.

Sihirli dokunuşlarıyla makyaj çalışmasını Merve Bayındır’ın üstlendiği klibin renk düzenlemesi ise Ozan Okay tarafından gerçekleştirildi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 14.11.2022 / www.kralmuzik.com.tr - 15.11.2022)

Soner Sarıkabadayı Soruyor: “Seviyo Muyuz?”

Soner Sarıkabadayı, yepyeni şarkısı “Seviyo muyuz?” ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya ait olan şarkının düzenlemesi ise Efe Can, Osman Çetin ve Bahattin Ekinci tarafından yapıldı.

Mastering işlemi ise G.K.G. tarafından gerçekleştirildi. “Seviyo muyuz?” şarkısının video klip yönetmenliğini ise Onur Oğuz üstlendi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 12.05.2023)

Soner Sarıkabadayı’dan Yeni Şarkı “NERESİ?”

Türk Pop müziğin önde gelen isimlerinden Soner Sarıkabadayı’nın uzun zamandır beklenen şarkısı “NERESİ?” artık yayında! Dinleyicileriyle buluşan bu enerjik parça, yaz mevsimine renk katacak ve unutulmaz anlar yaşatacak.

Sarıkabadayı, geçtiğimiz yılın başarılı şarkıları “Kendileri” ve ‘Seviyo muyuz?’un ardından bu yeni şarkısıyla müzik listelerine hareket getirmeye hazırlanıyor.

Sözleri ve müziği Sarıkabadayı’ya ait olan “NERESİ?”, Efe Can, Osman Çetin ve Mert Yıldız tarafından düzenlendi ve Ludwig Maier tarafından mastering çalışması yapıldı. Klibin yönetmenliğini ise Onur Oğuz üstlendi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 10.05.2024 / www.kralmuzik.com.tr - 13.05.2024)

Diskografi:
2001
Kara (Çözüm) (Albüm, Bay Müzik / Esen Müzik, 27.12.2001)

1- Gün Doğmaz
2- Çözüm
3- Kara
4- Ilık Olsun
5- Yanıyorum
6- Arama
7- Alev Alev
8- Yalan Değil
9- Dalgalar
10-Adaletin
11-Gün Doğmaz (Sound Mix)
12-Çözüm (Sound Mix)
13-Kara (Sound Mix)

2003
Kusursuz Aşk (Tarık Albümü, Bay Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2. Gümbür Gümbür - 05:07
5. Nazar - 05:03
6. Alev Alev - 04:01
7. Güller Benim - 03:59
(Sözler ve Müzikler: Soner Sarıkabadayı)

2006
Kusursuz 19 (2xCD Demet Akalın Albümü, Seyhan Müzik, 15.06.2006)
Büyütmek için T ıklay ın
CD 1:
7- Mantık Evliliği (Söz ve Müzik: Soner Sarıkabadayı)

Annem Kızıyor (Berdan Mardini Albümü, 16.10.2006)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Annem Kızıyor
5- Pembe
7- Aşka Nezaket
(Sözler ve Müzikler: Soner Sarıkabadayı)

2007
Akşam Sefası (Sibel Can Albümü, Emre Müzik, 21.06.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
8- Anladın Sen Onu (Söz & Müzik : Soner Sarıkabadayı)

Nerede Kalmıştık (Tarık Albümü, Seyhan Müzik, 01.10.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Gitarist: Soner Sarıkabadayı)

2008
Sevgilerimle (Alişan Albümü, Seyhan Müzik, 26.06.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6. Yeminliyim Tövbesi Yok (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 04:54

Uçurum (Murat Boz Single, Dokuz Sekiz Müzik, 21.07.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3. Uçurum (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 05:17
4. Uçurum (Özgür Version) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 04:17
6. Uçurum (Original Mix) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 04:10
7. Uçurum (Yalçın Aşan Project) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 05:20
8. Uçurum (Extented Mix) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 06:12

Kasaba (Murat Dalkılıç Maxi Single, DSM, 21.11.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Kasaba (Söz & Beste: Soner Sarıkabadayı)
5- Kasaba (Sokak Remix) (Söz & Beste: Soner Sarıkabadayı, Remix: Kaan Gökman)

Kerdises (Uçurum) (Giorgos Tsalikis Albümü, 03.12.2008)
Büyütmek için T ıklay ın
Giorgos Tsalikis feat.Murat Boz-Kerdises (Uçurum'un Yunanca versiyonu)
(Söz ve Müzik: Soner Sarıkabadayı)

2009
Şans / Murat Boz (Single, Dokuz Sekiz Müzik, 25.02.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- İki Medeni İnsan (Düet: Soner Sarıkabadayı) (Söz ve Müzik: Soner Sarıkabadayı)
3- Herşeyi Yak
8- Sallana Sallana
11-Sallana Sallana-Versiyon
12-Uçurum
(Sözler ve Müzikler: Soner Sarıkabadayı)

Sana Bayılıyorum (Altay Albümü, Avrupa Müzik, 04.05.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4- İnşallah (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
10-İsabet Olmuş (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)

Vesile (Gönen Albümü, Ossi Müzik, 27.05.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Vesile (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
2- Vesile (Versiyon) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı, Düzenleme: Güneş Ünal)

Bu Böyle (Sertab Erener Albümü, DMC Müzik, 12.06.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Bu Böyle (Mustafa Ceceli) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 04:22
2- Bu Böyle (Alper Dinç/Akustik) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 05:26
3- Bu Böyle (Alper Dinç) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 04:49
4- Bu Böyle (Hakan Özer) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 03:48
5- Bu Böyle (Murat Uncuoğlu & Emre Dündar/Remix) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 04:53

La Fontaine / Murat Dalkılıç (Single, Sony-BMG Müzik, 10.08.2009)
Büyütmek için T ıklay ın
1- La Fontaine (Söz ve Müzik: Soner Sarıkabadayı)

Buz (Single, DMC Müzik, 18.09.2009)

1- Buz (Söz ve Müzik: Soner Sarıkabadayı)Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.zihni.com
www.amazon.com (ABD)

Kara (Albüm, Esen Müzik, 23.12.2009)
(27.12.2001 tarihinde çıkardığı ilk albümün 2nci basımıdır)

1- Gün Doğmaz
2- Çözüm
3- Kara
4- Ilık Olsun
5- Yanıyorum
6- Arama
7- Alev Alev
8- Yalan Değil
9- Dalgalar
10-Adaletin
11-Gün Doğmaz (Sound Mix)
12-Çözüm (Sound Mix)
13-Kara (Sound Mix)
(Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.kitapsan.com.tr

2010
Hayat Sana Güzel / Murat Boz (Maxi Single, Dokuz Sekiz Müzik, 12.04.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Hayat Sana Güzel (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)

Pas (Albüm, DMS, 14.05.2010)

1- Pas
2- İki Medeni İnsan
3- Buz 2
4- Sallana Sallana
5- Buz 1
6- Pas 2
(Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Soner Kabadayı)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.turktelekommuzik.com

Sadem (Albüm, DSM & PDND Müzik, 06.09.2010)

1- Sadem (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
2- Sadem II (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
3- Sadem III (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
4- Pas III (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
5- İki Medeni İnsan (Söz & Müzik: Murat ve Soner Sarıkabadayı)
6- Buz II (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
7- Sallana Sallana Soner (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
8- Pas (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
9- Buz I (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
10-Pas II (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.turktelekommuzik.com

2011
İtiraz (Maxi Single, PDND Müzik, 25.03.2011)

1- İtiraz
2- Seveni Arıyorum
3- İtiraz (Up)
4- Seveni Arıyorum (Mix)
5- İtiraz (Live)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.turktelekommuzik.com

Seyyah (Sibel Can Albümü, Emre Grafson Müzik, 05.04.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3- Arası Yok Mu? (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
6- Son Vapur (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)

Tuzlu Su + İtiraz (2xCD Albüm, Pdnd Müzik, 04.07.2011)

CD 1
Tuzlu Su
1. Tuzlu Su (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
2. Tuzlu Su Chill (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
CD 2
İtiraz
1. İtiraz (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
2. Seveni Arıyorum (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
3. İtiraz Up (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
4. Seveni Arıyorum Mix (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
5. İtiraz Live (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.ideefixe.com
www.hepsiburada.com

Tuzlu Su Akustik (Single, Pdnd Müzik, 20.10.2011)

1. Tuzlu Su (Akustik) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)

İnternet Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com

2012
Trio (Albüm, PDND Müzik, 28.05.2012)

CD 1:
1. Burada Biri Var
2. Muhatap
3. Pişman Değilim
4. Burada Biri Var (Remix)
5. Muhatap (Remix)
6. Pişman Değilim (Remix)
7. Pişman Değilim Sen de Söyle
CD 2:
1. Buz
2. Pas
3. Sadem
4. Seveni Arıyorum
5. İtiraz
6. Tuzlu Su (Akustik)İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.turktelekommuzik.com

İnsan Sevmez mi (Single, PDND Müzik, 14.12.2012)

1- İnsan Sevmez Mi?

İnternet Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com

Kutsal Toprak (Single, PDND Müzik, 14.12.2012)

1- Kutsal Toprak
2- Kutsal Toprak 2Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com

2014
Yara Bandı (Single, PDND Müzik, 06.05.2014)

1- Yara Bandı - 04:12
2- Yara Bandı (2) - 04:33Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

2015
Unuttun mu Beni? (Single, PDND Müzik, 13.04.2015)

1- Unuttun mu Beni?Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

2016
Taş (Extended) (Albüm, PDND Müzik, 15.01.2016)

1- Taş - 04:35
2- Taş (Akustik) - 04:17
3- Taş (Tripmix) - 04:28
4- Unuttun mu Beni? - 03:55
5- Unuttun mu Beni? (Akustik) - 04:04
6- Unuttun mu Beni? (Suat Ateşdağlı Remix) - 03:57
7- Unuttun mu Beni? (Yalçın Aşan Remix) - 04:11
8- Unuttun mu Beni? (Alper Atakan Remix) - 04:35
9- Unuttun mu Beni? (Emrah İş & Nurettin Çolak Remix) - 04:29


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

Double Hits (Maxi Single, PDND Müzik, 04.07.2016)

1. Kalbe Yancı
2. Bitanem Deme Bitanem

Bitanem Deme Bitanem (Single, PDND Müzik, 26.10.2016)

1- Bitanem Deme BitanemDijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

2017
O Konu / Röya & Soner Sarıkabadayı (Maxi Single, Poll Production, Dijital 15.03.2017, CD 17.03.2017)

1. Bitanem Deme Bitanem (Söz ve Müzik: Soner Sarıkabadayı)
2. O Konu Versiyon 1 (Söz ve Müzik: Soner Sarıkabadayı)
3. O Konu Versiyon 2 (Söz ve Müzik: Soner Sarıkabadayı)
4. Yolun Açık Olsun (Söz ve Müzik: Emre Bayar)
5. Yolun Açık Olsun - Kaan Gökman Versiyon (Söz ve Müzik: Emre Bayar)
6. Yolun Açık Olsun - Beattech Versiyon (Söz ve Müzik: Emre Bayar)
Röya & Soner Sarıkabadayı O Konu (Full Albüm)Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.turktelekommuzik.com
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

Tekamül (Single, PDND Müzik 28.3.2017)

1- Tekamül - 03:46Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com
www.napster.com

Gel De Uyu (Single, PDND Müzik, 07.12.2017)

1- Gel De Uyu - 04:22Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2018
Boza Boza (Single, PDND Müzik, 29.06.2018)

1- Boza Boza - 03:17
2- Tarifi Zor - 03:32Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Nerede Kalmıştık? (Single, PDND Müzik, 28.05.2019)

1. Nerede Kalmıştık? - 03:09

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
tidal.com (Norveç)

Akustikler 1 (Maxi Single, PDND Müzik, 11.10.2019)

1. Tekamül (Akustik)
2. Pisman Degilim (Akustik)
3. Bir Dünya (Akustik)
4. Koparilan Çiçekler (Akustik)
5. Hala Seviyorum (Akustik)
6. Açik Adres (Akustik)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

2020
Ölümüne (Single, PDND Müzik, 05.02.2020)

1- Ölümüne - 03:03Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Delalım (Single, PDND Müzik, 26.02.20)

1- Delalım - 02:16

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kolay Olmayacak (Single, PDND Müzik, 23.04.2020)

1- Kolay Olmayacak - 02:48

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Dibine Dibine (Single, PDND Müzik, 02.07.2020)

1- Dibine DibineDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

Bi Sen Gibisi (Single, PDND Müzik, 19.07.2020)

1- Bi Sen Gibisi

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Rahat Rahat (Single, PDND Müzik, 12.08.2020)

1- Rahat Rahat - 04:25Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Tamamlayamayabiliyorum (Single, PDND Müzik, 11.10.2021)

1- Tamamlayamayabiliyorum - 03:14Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Pir (Single, PDND Müzik, 17.06.2022)

1- Pir - 02:16Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Tarifi Zor (Bağlama Versiyon) (Single, PDND Müzik, 05.08.2022)

1- Tarifi Zor (Bağlama Versiyon) - 05:01Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kendileri (Single, PDND Müzik, 23.09.2022)

1- Kendileri - 02:58Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Uçurum (Akustik) (Single, PDND Müzik Prod., 04.11.2022)

1- Uçurum (Akustik) - 04:38Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Seviyo Muyuz? (Single, PDND Müzik, 12.05.2023)

1- Seviyo Muyuz? - 02:56Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Dudaklarım Yeminli (Single, PDND Müzik Prod., 25.08.2023)

1- Dudaklarım Yeminli - 03:01Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

NERESİ? (Single, PDND Müzik Prod., 10.05.2024)

1- NERESİ? - 02:50

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.sonersarikabadayi.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/srkbdyofficial
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/srkbdy
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/srkbdyofficial
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/srkbdy
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/srkbdy
Resmi Vimeo Sayfa Adresi:
vimeo.com/channels/srkbdy
Resmi Izlesene.com Sayfa Adresi:
www.izlesene.com/sonersarikabadayi
Resmi Friendfeed Sayfa Adresi:
friendfeed.com/srkbdyofficial
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (23022 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag