Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 05.03.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 397 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 397
Üye: 0
Toplam: 397

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 142,776,873
  • Bugün: 26,758
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Mar 04, 2024
  • 10:55 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Tuğba Özerk
Bookmark and Share
    Geri Dön   (16361 okuma)

Sanatçı: Tuğba Özerk
TUĞBA ÖZERK
FOTO GALERİ
4 Haziran 1980 yılında İzmir’de doğdu. İlkokulu Melih Özakat, Ortaokulu Özel Çakabey Lisesi ve lise eğitimi itibariyle de konservatuara devam etti. Bu arada okul hayatının 7 yaşında başlamasıyla müzik eğitimi TRT ve İzmir Devlet Konservatuarının çocuk korolarında aynı zamanlarda başlamış oldu. İlk geri vokal deneyimini 12 yaşında Sezen Aksu’yla beraber 1992 yılında gerçekleştirdi. Sezen Aksu’nun yanında solo ve vokal çalışmaları devam ederken okul hayatı İzmir de devam etmekteydi.

İlk TV programına yine Sezen Aksu’yla 1992 yılında TRT’de çıktı. Geri vokal çalışmalarının yanısıra bu programda solo bir şarkı da seslendirmesi kamuoyunda büyük ilgi gördü. Büyük yetenek olarak lanse edilen Tugba Özerk’in sahne ve müzik hayatı tam anlamıyla böyle başladı denilebilir. Okul hayatı bittikten sonra İstanbul’a taşınan sanatçı aralarında Ege, Deniz Seki gibi isimler bulunan sanatçılara geri vokal yaptı.

Daha sonra solo sahne çalışmalarına başlayan Özerk, 2003 yılının başında ‘Dün Gibi’ adlı ilk solo albümünü çıkardı. ’Aşk Yarası’ adlı şarkısıyla uzun süre radyolarda liste başlarında yer aldı. Albümle beraber oyunculuk yönünü gösterebilme fırsatı yakalayan sanatçı, ATV’nin uzun süredir yayın yapmış olduğu TV dizisi Böyle mi olacaktı’da bir sene kadar rol aldı. İlk albümünde bir tane bestesi olan Özerk iki senelik boşlukta birçok besteye de imza attı.

Tuğba Özerk, kendi adını verdiği ancak “Lo Lo Lo” isimli çıkış şarkısının ismiyle bilinen ikinci albümünde son derece başarılı bir vokal performansı ile çıktı karşımıza. Nazan Öncel’den aldığı “Lo Lo Lo” adlı çıkış şarkısı ile kimisi tarafından beğenilen kimisi tarafından eleştirilen vokalin albümünde yer alan şarkıların vasatın üzerine çıkmayı başardı, belki büyük tutku yaratacak şarkılar yok ama tutku ile dinlenecek bir vokal performansı var.

Özellikle slow şarkıları dinlerken mükemmel bir vokal performansı sergileyen yorumcu bunu “Sende Kaldı” adlı şarkısında doruğa çıkartıyor. Başarılı bir imaj ve sıkı bir çalışma ile ikinci albümünde müzikseverin karşısına çıkan yorumcu, bu albümünde Sezen Aksu’nun “El Gibi” adlı şarkısını da değişik bir düzenleme eşliğinde başarı ile seslendirdi.

“Şok” adlı şarkıda Pop–latin, ‘Bu Gece’de dance, “Canımdan Bezdim” alaturka, ‘Doğum Günün Kutlu Olsun’da balat formuyla karşımıza çıkan yorumcu “repertuarında daha başarılı olsaydı böylesine süper bir yorumla daha iyi bir albüme imza atamaz mıydı?” sorusunu da sorduruyor. Ama her haliyle başarılı bir görsel imaj, ve mükemmele varan bir vokal performansı ile müzik yolculuğuna devam eden Tuğba Özerk bu albümünde istediği sesi getirerek gelecek adına başarılı sinyaller vermeyi de başarıyor.
(Kaynak: MichaelShow sitesindeki söyleşiden alıntıdır.)

İki yıl aradan sonra 2007’de, birbirinden iddialı 18 şarkılık “Yıkıldı Duvarlarım” isimli albümüyle ile müzikseverlerin karşısına çıkan Tuğba Özerk, kendi söz ve bestelerinin yanı sıra Şehrazat, Serdar Ortaç, Selami Şahin, Aslızen, Can Bener, Habil Ceyhan, Murat Güneş ve Volga Tamöz’ün şarkılarına da yer verdi.

Türkçe popun güçlü ismi Tuğba Özerk, Avrupa Müzik etiketli yeni albümü “Aşkın Her Hali” isimli albüm 17 Haziran 2009’da müzik marketlerdeki yerini aldı.

Bugüne kadar hemen her şarkısıyla hafızalara kazınan Tuğba Özerk, 4 ay önce Avrupa Müzik ile anlaşmış ve albüm çalışmalarını gizliden gizliye yürütmüştü. Büyük bir titizlikle sürdürülen çalışmalar tamamlandı. Sanatçının “Aşkın Her Hali” ismini verdiği dördüncü albümü 16 Haziran 2009’da müzikseverlerle buluştu.

10 şarkıdan oluşan albüm sanatçının besteci kimliğinde bugüne kadar gittiği en ileri nokta. “Aşkın Her Hali”nde bulunan 9 şarkının söz ve müziği Tuğba Özerk’e ait. Albümün çıkış şarkısı ise dillerde farklı bir yer edinecek olan “Bitter çikolata”.

Yapımcılığını Deniz Erdem’in, prodüktörlüğünü ise Erhan Bayrak’ın üstlendiği albümün iddialı fotoğraflarını Mehmet Turgut çekti. Tuğba Özerk’in kostüm tasarımı Özlem Kaya’ya ait. Makyaj-Styling’i ise Dilek Sarı yaptı.

Albümün ilk klibi ‘Bitter Çikolata’ya çekildi. Tuğba Özerk, “Aşkın Her Hali” isimli albümünün ikinci video klibini hayranları ve radyolardan gelen istek doğrultusunda “Gidesim Geldi” adlı şarkıya çekti.

Sözü ve müziği Tuğba Özerk’e ait olan ve Yusuf Güney’in de vokal olarak renk kattığı duygusal şarkının video klibi, Kemal Başbuğ’un yönetmenliğinde 16 mm. film formatında çekildi. Video klibin dış çekimleri için Nişantaşı’nın ara sokakları tercih edildi. Sabah 05.00 gibi finali çekilen klip müzik kanallarında 06.01.2010’dan itibaren yayınlanmaya başladı.

Tuğba Özerk, 2010 Haziran’ında müzik kariyerinin ilk single’ı “Hediye”yi Avrupa Müzik markasıyla müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Radyolarda ve müzik kanallarında büyük ilgi gören “Gidesim Geldi” şarkısı ve “Aşkın Her Hali” albümündeki tüm şarkıları yasal dijital platformlarda rekor satış rakamına ulaşan Tuğba Özerk, bu yaza damgasını vuracak yeni şarkısını dinleyicilere “Hediye” ediyor.

Single’a adını veren ‘Hediye’nin söz ve müziği Tuğba Özerk’e, düzenlemeleri ise Erhan Bayrak’a ait. Bir yandan da 5. solo albüm çalışmasının hazırlıklarına devam eden başarılı sanatçı, albüm öncesinde ‘Hediye’yi dinleyicilerin beğenisine sundu.

Tuğba Özerk 2012 yaz için hazırladığı single projesinde Sezen Aksu’ya ait “Kolay Değil” adlı şarkıyı seslendirdi.

Henüz 12 yaşındayken hayran olduğu Sezen Aksu tarafından sahneye çıkartılan Tuğba Özerk yeni albümü için Sezen Aksu’nun “Git” albümünde ilk seslendirdiği müziği Onno Tunç’a sözleri ise Sezen Aksu’ya ait “Kolay Değil” adlı şarkıyı coverladı.

Kendisi için bu şarkının özel bir yeri olduğunu söyleyen Tuğba Özerk “Benim için Sezen Aksu’nun ‘GİT’ albümü çok özel bir albümdür. ‘KOLAY DEĞİL‘GİT’ o albümde en çok sevdiğim şarkılardan biri. Daha önce seslendirdiğim Sezen Aksu şarkısı ‘EL GİBİ‘GİT’ herkes tarafından sevilmişti, ben de Sezen Aksu’dan bir şarkı daha seslendirmek istedim.” dedi.

Tuğba Özerk’in yakında Kaya Müzik tarafından yayınlanacak olan albümünün ilk bu single’ında yer alan ‘Kolay Değil’in düzenlemesini Erhan Bayrak yaptı. Şarkı digital müzik platformlarında müzikseverle paylaşılacak.
(Kaynak: www.michaelshow.com - 28.06.2012)

Tuğba Özerk, “Derin Darbe” ile Sessizliğini Bozuyor!

Tuğba Özerk, yeni single çalışması “Derin Darbe” ile sessizliğini bozuyor.

Yeni projesi ve yepyeni tarzıyla Tuğba Özerk’in yeni single’ı DMC etiketiyle çok kısa bir süre sonra tüm dijital platformlar ve müzik marketlerde yerini alacak!

Yıllar içerisinde kendi adıyla müzikal anlamda başarılı bir kariyer elde eden Tuğba Özerk, yeni single’ı “Derin Darbe” için alışılmışın dışında ve tamamen yenilenen tarzıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği fotoğraf çekimi için Cahit Baha Pars’la çalışan güzel sanatçı kendisi için özel olarak hazırlanan kostümler ile büyük beğeni topluyor.

“Lasciate Mi Cantare” şarkısını Zeki Güner’in yazdığı sözlerle Türkçe’ye adapte eden Tuğba Özerk’in “Derin Darbe” isimli şarkısının düzenlemesi Onur Betin’e ait. Şarkı için Suat Ateşdağlı da bir versiyon hazırladı. Ayrıca ‘Derin Darbe’nin bir de Onur Betin imzalı akustik versiyonu bulunuyor.

Şarkının video klibi Süleyman Yüksel tarafından çekildi. Dış ve iç mekan olmak üzere çeşitli alanların kullanıldığı çekimde 50 kişilik bir ekip görev aldı. Aynı anda 3 kamera ile gerçekleşen çekim 15 saat sürdü.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 26.04.2014)

Tuğba Özerk’ten “Aynı Semtin Çocukları”

Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Tuğba Özerk, ’Hayatımın albümü’ diye nitelendirdiği yepyeni projesi ‘Aynı Semtin Çocukları’nı görücüye çıkarıyor.

Kemal Aslan Müzik Yapım etiketiyle çok yakında müzik marketlerdeki yerini alacak olan albümün tamamı Tuğba Özerk imzası taşıyor. Albümün prodüktörlüğünü, müzik yönetmenliğini, tüm şarkıların söz ve müziklerini kendisi yapan Özerk, ilk kez yönetmen koltuğuna da oturarak video klibini çekti. Projenin tüm aranjelerini Onur Betin yaparken, Özerk’in fotoğraflarını da Tamer Yılmaz çekti. Tuğba Özerk’in yeni albümündeki styling’i ise Hakan Öztürk’e ait.

Toplamda 8 şarkının yer aldığı albüme adını veren ‘Aynı Semtin Çocukları’ adlı eserin klip çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşti. ‘Aynı Semtin Çocukları’ adlı şarkısı ve albümü için “Çocukluk masumiyetimize, aşklarımıza, bayram telaşlarımıza ve dostlarımıza ithaf ettiğim bir proje oldu. Tüm albümü ilmek ilmek işledim” diyen Tuğba Özerk, neden yönetmen koltuğuna oturduğunu da şu cümlelerle ifade etti “Klibin yönetmenliğini yapmaktaki amacım da tüm yaşanmışlıklarımı, çocukluk hayallerimi ve şimdi hayata dair tüm hissettiklerimi dinleyiciye yansıtmak için görselini de benim gözümden sunmak istememdir.”
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 04.03.2016)

40 Derecede Klip Çekti!

Tuğba Özerk, ‘Aynı Semtin Çocukları’ albümünün ikinci video klibini ‘Başkasını Seviyorum’ adlı şarkısına Kilyos’ta çekti.

Klibin yönetmen koltuğunda Erkan Nas ve Tuğba Özerk birlikte otururken, projede büyük beğeni toplayan kostümlerin tasarımını da Dilek Sarı yaptı.

Sosyal medyadan gelen yoğun istekleri geri çevirmeyerek bu şarkıya klip çekmeye karar verdiğini söyleyen güzel sanatçı “Sosyal medya ve radyolardan gelen talepleri değerlendirdik ve ‘Başkasını Seviyorum’ şarkıma şıkır şıkır bir yaz klibi çektik. Biz çok beğendik, umarım dinleyicimin de hoşuna gider” diye konuştu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 22.06.2016)

Tuğba Özerk’in İkinci Klibi “Başkasını Seviyorum”

Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Tuğba Özerk, ‘Aynı Semtin Çocukları’ albümünün ikinci video klibini “Başkasını Seviyorum” adlı şarkısına Kilyos Kısırkaya’da çekti.

Sosyal medyadan gelen yoğun istekleri geri çevirmeyerek bu şarkıya klip çekmeye karar verdiğini söyleyen güzel sanatçı “Sosyal medya ve radyolardan gelen talepleri değerlendirdik ve ‘Başkasını Seviyorum’ şarkıma şıkır şıkır bir yaz klibi çektik. Biz çok beğendik, umarım dinleyicimin de hoşuna gider” diye konuştu.

Klibin yönetmen koltuğunda Erkan Nas ve Tuğba Özerk birlikte otururken, projede büyük beğeni toplayan kostümlerin tasarımını da Dilek Sarı yaptı. Video klip yayında...
(Kaynak: www.magazinci.com - 01.07.2016)

Tuğba Özerk 3.Klibinde “Gitme” Dedi!

Türk Pop Müziği’nin sevilen yorumcusu Tuğba Özerk, Kemal Aslan Müzik Yapım etiketi ile yayınlanan ‘Aynı Semtin Çocukları’ albümünün üçüncü video klip çalışmasını ‘Gitme’ adlı şarkısına çekti.

Sözü ve müziği sanatçıya ait olan şarkının aranjesini ise Onur Betin yaptı.

Başarılı modacı Volkan Arıkanoğlu’nun üç farklı tasarımıyla kamera karşısına geçen Özerk’in bu klipteki saç ve makyajını da Mutlu Genç yaptı. Eylül Film Platoları’nda çekilen klibin yönetmen koltuğunda ise Erkan Nas oturdu.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 23.10.2016)

Tuğba Özerk Yeni Single Çalışması “Süslü Günah” İle Karşımızda

Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Tuğba Özerk’in “Süslü Günah” isimli yeni single çalışması Seyhan Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alıyor.

Her yaza hareketli bir şarkısıyla hayranlarinin karşısına çıkan Özerk, bu yıl da geleneği bozmadı. Söz ve müziği Tuğba Özerk’e, düzenlemesi de Onur Betin’e ait olan “Süslü Günah”, hareketli bir yaz şarkısı olarak karşımıza çıkıyor.

‘Süslü Günah’ın video klibi 50 kişilik bir ekip ile 10 saatte Tuz Gölün’ün muhteşem görselliği eşliğinde yönetmen Erkan Nas tarafından çekildi.
(Kaynak: www.f5haber.com - 11.05.2017)

Tuğba Özerk Babası İçin Türkü Söyledi

Tuğba Özerk kırk gün önce hayatını kaybeden babası Tunç Özerk için ilk kez türkü söyledi.

Neşet Ertaş’ın “Ahirim Sensin” adlı eserini yorumladı. Popçu, “Bu türküyü 40 gün önce kaybettiğim babam Tunç Özerk için seslendirdim. Çok severdi” dedi.

YAKINDA SINGLE ÇIKARACAK

Tuğba Özerk yakında çıkaracağı single için de Caner Erzincan yönetiminde klip çekti.
(Kaynak: www.milliyet.com.tr - 20.04.2019)

Tuğba Özerk Ahirim Sensin Diyor

Türk Pop müziğinin güçlü yorumcusu Tuğba Özerk, büyük usta Neşet Ertaş’ın “Ahirim Sensin” adlı eseri ile dinleyiciyle buluştu.

İlk kez bir türkü ile dinleyici karşısına çıkacak olan Özerk, 40 gün önce vefat eden rahmetli babası Tunç Özerk’in de çok sevdiği türkü için stüdyoya girdi. Aranjesini yapan Onur Betin, “Ahirim Sensin” adlı eseri dünya trendi house altyapılar üzerine kurdu.

Türkünün okumalarında ise eserin ruhuna sadık kalındığını dile getiren Özerk’in klibi, 40 kişilik kalabalık bir kadro ile Caner Erzincan’ın yönetmenliğinde çekildi. Klip için İzmirli tasarımcı Sema Çiçekçi tarafından özel olarak etnik kostümler dikildi. Anadolu’nun ruhunu yansıtan Pazen kumaştan tasarlanan bir elbise de giyen Özerk’in yeni hiti Seyhan Müzik Gold etiketiyle On ayrı dünya ülkesinde de satışa çıkıyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 25.04.2019)

Tuğba Özerk’in ‘Hergele’si Yayında!

Türk Pop Müziğinin sevilen bestecisi ve güçlü yorumcusu Tuğba Özerk, “Aklımda Sen Varsın”, “Acı Hatıralar” ve “Gidesim Geldi” slow üçlemesine bir yenisini daha ekledi.

6 Aralık Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan ‘Hergele’nin sözü ve müziği Murat Güneş, düzenlemesi ise Ufuk Kevser imzalı çalışmanın video klip yönetmenliğini Mustafa Özen, fotoğrafları Güney Akçay, stil danışmanılığını ise Denizcan Kutlu üstlendi.

Yeni şarkısıyla müzik listelerine hızlı bir giriş yapan Özerk’in, single çalışması tüm radyo ve dijital müzik platformlarda yerini aldı.

Özerk’in, yeni single’ı kadar görüntüsü ve tarzı ile de adından sıkça bahsettireceğine benziyor. Özerk, “Hayatımda bir ‘Hergele’ eksikti o da tamamlandı” dedi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 06.12.2019)

Tuğba Özerk’ten Sevgililer Günü Sürprizi!

Tuğba Özerk “Gidesim Geldi”, “Acı Hatıralar”, “Bitter Çikolata”, “Doğum Günün Kutlu Olsun” isimli çalışmaların akustik versiyonları 14 Şubat Sevgililer Gününde “Tuğba’dan Akustikler 1” isimli EP ile müzikseverlerin beğenisine sundu.

Özerk, ilerleyen dönemlerde de kendisine ve diğer bestecilere ait eserlerin akustik versiyonlarını “Tuğba’dan Akustikler” adıyla EP formatında yayımlamaya devam edeceğini belirtti.

Ep’de yer alan çıkış şarkısı ‘Gidesim Geldi’nin sözü ve müziği Tuğba Özerk düzenlemesi Caner Şentürk & Yunus Özübelli, “Acı Hatıralar” şarkısının sözü ve müziği Tuğba Özerk, düzenlemesi Caner Şentürk & Namık Ataman “Bitter Çikolata”nın da sözü ve müziği Tuğba Özerk düzenlemesi ise Caner Şentürk & Namık Ataman ve son şarkı ‘Doğum Günün Kutlu Olsun’un sözü ve müziği Tuğba Özerk & Ercan Saatçi düzenlemesi ise Caner Şentürk & Namık Ataman imzalı.

Sadece gitar ve nefesli enstrümanlar eşliğinde canlı okunan parçalar için Hücüm Kayıt Yöntemi kullanıldı.

Müzikseverlerin dinlediği ilk anda kendilerini ev ortamında hissedecekleri eserlerde Özerk’in etkileyici yorumu müzikal şölen havası yaratıyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 14.02.2020)

Tuğba Özerk 11 Yıllık Şarkıya Klip!

Yayınladığı tüm şarkılarla hafızalarda yer edinen Türk Pop Müziğinin sevilen ve güçlü yorumcusu Tuğba Özerk, 11 yıl önce müzikseverlerle paylaştığı “Aşkın Her Hali” isimli albümünün hit parçası ‘Makas’ı kliplendirdi.

Birbirinden başarılı müzisyenlerin imza attığı albümün dinleyiciler tarafından oldukça ilgi gören şarkılarından ‘Makas’ın sözleri Habil Ceyhan’a, müziği Murat Güneş’e düzenlemesi ise Erhan Bayrak’a ait. Özerk’in klip stil danışmanlığını Denizcan Kutlu üstlendi.

Tuğba Özerk müzik kariyeri boyunca yayınladığı albümlerde yer alan ve dikkat çeken hit şarkılarını MuzikPlay ve kendi YouTube kanalı için kamera karşısına geçmeye devam edecek.

“Makas” isimli çalışmayı tüm dijital müzik platformlarında ve video klibini 30 Mart Pazartesi günü itibariyle MuzikPlay YouTube kanalında bulabilirsiniz.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com- 30.03.2020)

Tuğba Özerk’ten “Aşk Defteri”

Tuğba Özerk, “Fikret Şeneş Şarkıları” albümünde seslendirdiği “Aşk Defteri” şarkısını kliplendirdi. Klip, dijital platformlarda bugün itibariyle yayına girdi.

Fikret Şeneş’in “Aşk Defteri” şarkısını kliplendiren Tuğba Özerk “Eserdeki gibi benim de sevdiklerimin hepsi bir başka alemdi” dedi.

“Aşk Defteri”, DMC ve MOKO Yapım işbirliğiyle geçen yıl müzikseverlerle buluşan, Cumhuriyet tarihinin ilk kadın şarkı sözü yazarına saygı albümü olan ‘Fikret Şeneş Şarkıları’nda yer almıştı.

Tuğba Özerk de, yıllar önce Ayla Dikmen’in seslendirdiği ‘Aşk Defteri’ni Yıldıray Gürgen düzenlemesiyle bu albüm için yeniden yorumlamıştı.

70’LERDE ŞARKICI OLMAK İSTERDİM

Özerk yönetmenliğini Mustafa Özen, kostüm tasarımlarını Denizcan Kutlu’nun yaptığı klibin fotoğrafları için de Hakan Güngörmez’in objektifine poz verdi.

Ümraniye Film Platoları’nda gerçekleşen çekimlerde Tuğba Özerk, klipte mekan ve kostümler de dahil 1970’li yılların ruhunu anlatmaya çalıştıklarını belirterek şunları söyledi:

“Ben de o yıllarda şarkıcı olmak, şarkılarımı o dönemde yazmak isterdim. Bu şarkıyı yorumlarken ben de hatırladım sevdiklerimi ve tıpkı eserdeki gibi dedim ki hepsi bir başka alemdi.”
(Kaynak: www.magazinci.com - 23.09.2020)

Tuğba Özerk’ten Cesur Klip: “Koltuklar Kitaplar”

Tuğba Özerk, “Koltuklar Kitaplar” adlı teklisini kliplendirdi.

İstanbul Raffles Otel’de gerçekleştirilen çekimlerde, pandemi döneminde evinde yaşadığı bir günü canlandıran Özerk, üzerindeki mini kostümüyle 19. Katta, 3 derece soğukta balkonda saatlerce kamera karşısında kaldı. Özerk’in mini, saks mavisi kostümünü Gülşah Saraçoğlu hazırladı.

Klibin yönetmenliğini Erkan Nas üstlendi. Çekimler için küvete giren Tuğba Özerk’in, klipte cesur ve duygu yüklü sahneleri ön planda olacak.

Tuğba Özerk’in sözü ve müziği kendisine ait olan “Koltuklar Kitaplar” şarkısının aranjesi Erhan Bayrak imzasını taşıyor.

Tuğba Özerk, sadece yorumculuğuyla değil, besteci ve söz yazarı kimliğiyle de Türkiye’de 15. sanat yılını, 31 Mart’ta müzikseverlerle paylaştığı “Koltuklar Kitaplar” adlı şarkısıyla taçlandırmaya hazır.

Tuğba Özerk’in pandemi döneminde yazıp bestelediği “Koltuklar Kitaplar” adlı şarkısının düzenlemesi başarılı müzik adamı Erhan Bayrak imzasını taşırken, şarkının yapım firması, sanatçının menajerliğini de üstlenen Kemal Aslan Müzik.

15. YILA ÖZEL EKİP

Tuğba Özerk, 15. sanat yılında, imajını da tamamen değiştirdi. Değişim saçından ve makyajından başlayıp, tüm kostümlerine; dolayısıyla dış görünümüne yansıdı.

Karakterine de uygun olan, kendine güvenli kadın görüntüsüne, stil danışmanı Özgür Yüksel; maskülen, sportif ve seksi bir görüntü kattı.

Fotoğraflarını Doğuş Subaşılar çekti. Özerk’in saç ve makyajındaki değişime başarılı makyaj ve saç sanatçısı Önder Tiryaki ve ekibi imza attı.

Tuğba Özerk’in genel danışmanlığını, basın iletişimini; ünlü gazeteci Seyhan Erdağ üstlendi.

Tuğba Özerk’in sahne kostümlerinde ise Barrus London markası ve modacı Gülşah Saraçoğlu imzası var.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 31.03.2021)

Tuğba Özerk ‘Yalnızlık Senfonisi’ni Yeniden Yorumladı!

Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Tuğba Özerk, Sezen Aksu şarkılarından oluşan maxi single çalışmasının çıkışını “Perişanım Şimdi” ile yaptıktan sonra şimdi de ‘Yalnızlık Senfonisi’ni müzikseverler ile buluşturdu.

Söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan şarkının klibi sanatçının youtube kanalından ve tüm dijital müzik platformlarından dinlenebilecek.

Müzik camiasında söylemesi çok zor ve perde aralığı çok geniş olan bu şarkıyı hücum kayıt olarak hazırlayan Tuğba Özerk, müzikseverlere eşsiz bir arşivlik çalışma sunuyor.

Sezen Aksu’nun yorumunu çok beğendiği ve kariyerinin başlangıcına da destek verdiği Tuğba Özerk, sırasıyla diğer şarkılarını da müzikseverleri çok bekletmeden dijital platformlarda açacak.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 14.01.2022)

Tuğba Özerk’ten Yılın Proje Albümünün Açılışı “Çalkala”

Ünlü besteci-müzisyen Aykut Gürel’in en sevdiği şarkılardan oluşan tribüte albümün lansman şarkısını seslendiren başarılı sanatçı Tuğba Özerk, dillere pelesenk olmuş bir çok şarkıyı ve bir çok ünlü sanatçıyı aynı notalarda buluşturan yılın proje albümünün açılışını “Çalkala” ile yaptı.

Düzenlemesini müzisyen Murat Yeter’in yaptığı şarkıyı kendine has tarzıyla yeniden yorumlayan Özerk, Türk müziğinde her dönem kendisine zirvede yer bulmuş ‘Çalkala’ya tabuları yıkacak bir klip çekeceğini dile getirdi.

Tuğba Özerk 11 yaşında Sezen Aksu ile sahne aldığında ilk sahnesinde kendisine eşlik eden Aykut Gürel ile yıllar sonra bu projede buluştu.

Bugün tüm dijital platformlarda yayınlanan şarkının klip görüntüleri merak ediliyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 21.10.2022)

Tuğba Özerk’den “Sahibinden Satılık (Akustik)” Yayında

Besteleriyle ve söylediği şarkılarla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Türk popunun en güçlü seslerinden Tuğba Özerk, geçtiğimiz aylar çıkardığı single “Sahibinden Satılık” bu kez de Akustik versiyonu yayınladı.

Düzenlemesi Murat Yeter’e olan şarkının söz ve müziği Tuğba Özerk’in Akustik versiyona özel olarak gündelik yaşamında kullandığı İstanbul Metro durakları ve Metro’da tek kıyafet ve rötuşsuz olarak video çekildi.

“Gidesim Geldi”, “Patron”, “Aklımda Sen Varsın”, “Acı Hatıralar” gibi hit şarkılarıyla milyonlarca dinleyiciye ulaşan Tuğba Özerk, geçtiğimiz aylarda yayınladığı ve büyük ilgi gören “Sahibinden Satılık” isimli şarkısının ardından bu kez dinleyicilerine şarkının çok istek alan akustik versiyonuyla sürpriz yaparak yayınladı.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 25.08.2023)

Tuğba Özerk Yaşadığı ‘İhanet’i Şarkısında Anlattı

Tuğba Özerk, geçmişte kendisinin yaşadığı bir aldatılma hikayesini yeni şarkısında anlattı. Özerk, şarkının klibinde de 40 kiloluk el dokuması halıyı yaklaşık 4 saat boyunca sırtında taşıdı.

Türk pop müziğinin güçlü kadın seslerinden Tuğba Özerk’in yeni teklisi “İhanet”, Özerk Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alıyor. Söz ve müziğinde yaşadığı bir aldatılma öyküsünü anlatan Tuğba Özerk’in “İhanet” adlı şarkısının düzenlemesi de Murat Yeter tarafından yapıldı.

“100 KİLO DA OLSA EMEĞİ SIRTIMDA TAŞIRIM”

Yönetmen Buğra Karaçam’ın çektiği klipte, bedenini 40 kiloluk bir el dokuması halı ile örten ve yaklaşık 4 saat üzerinde taşıyan Özerk “Yıllar önce beğenerek satın aldığım, Güneydoğu Anadolu’nun dağ köylerindeki kadınların dokuduğu bu kıymetli halıyı evimde de özel bir köşede sergiliyorum. 100 kilo da olsa emeği sırtımda taşırım” dedi.

“İhanet” adlı balat şarkı, aynı zamanda Özerk’in yeni yılın ilk aylarında çıkaracağı 8 parçalık bir albümün de habercisi olarak müzikseverlerle buluştu.

Stil danışmanlığını Denizcan Kutlu’nun yaptığı Tuğba Özerk, tasarımlarını Lady Gaga’nın da giydiği modacı Seyid Ares imzalı üç kostüm ile kamera karşısına geçti. Fotoğrafları ise Bora Gökhan imzasını taşıyor.

Özerk, başarılı müzik kariyerinde “Gidesim Geldi”, “Patron”, “Aklımda Sen Varsın”, “Acı Hatıralar”, “Sahibinden Satılık” ve daha pek çok hit şarkıyı geniş kitlelere ulaştırmayı başardı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 24.11.2023)

Diskografi:
2002
Dün Gibi (Albüm, İstanbul Plak, Aralık 2002)

1 - Aşk Yarası - 4:22 (Söz ve Müzik: Sonay Yağız)
2 - Yalan - 4:29 (Söz: Ertuğ Ergin - Sonay Yağız, Müzik: Sonay Yağız)
3 - Kurnaz Tilki - 3:36 (Söz ve Müzik: Nejdet Aydın)
4 - Geri Dön - 4:32 (Söz ve Müzik: Nejdet Aydın)
5 - Hazan Yeli - 3:50 (Söz ve Müzik: Nejdet Aydın)
6 - Git Gör - 3:52 (Söz ve Müzik: Nil Özalp)
7 - Ben Değişemem - 3:51
8 - Sıkıldım - 4:19 (Söz ve Müzik: Erdem Kınay)
9 - Sevmek Dünyası - 4:39 (Söz ve Müzik: Tuğba Özerk)
10-Gelmeyince - 4:34 (Söz ve Müzik: Nejdet Aydın)
11-Aşk Yarası (Akustik) - 4:39

2005
Tuğba Özerk (Lo Lo Lo) (Albüm, DMC, 10.08.2005)

1 - Lo Lo Lo (Nazan Öncel version) - 03:38
2 - Şok - 04:27
3 - Kurak - 04:13
4 - El Gibi - 04:40
5 - Çivi Çiviyi Söker - 03:32
6 - Zar - 03:15
7 - Bu Gece - 04:13
8 - Sende Kaldı - 05:21
9 - Canımdan Bezdim - 03:51
10-Doğum Günün Kutlu Olsun - 03:25
11-Miyadın Doldu - 03:23
12-Lo Lo Lo (Ercan Saatçi Versiyon) - 03:56

2006
Slow Türk Aşk Şarkıları 2006 (CD Albüm, Karışık - Türkçe Pop & Rock, DMC, 15.02.2006)
Büyütmek için T ıklay ın
7. Tuğba Özerk / Sende Kaldı - 05:22

2007
Yıkıldı Duvarlarım (Albüm, Protected, 19.09.2007)

1 . Yastık (Söz & Müzik: Şehrazat) - 04:41
2 . Iskaladım (Söz: Tuğba Özerk, Müzik: Volga Tamöz) - 04:28
3 . Zar (Söz & Müzik: Serdar Ortaç) - 04:24
4 . Göster Kudretini (Söz & Müzik: Tuğba Özerk) - 03:54
5 . Yıkıldı Duvarlarım (Söz & Müzik: Tuğba Özerk) - 04:19
6 . Köpük (Söz: Tuğba Özerk, Müzik: Volga Tamöz) - 03:54
7 . İzmir (Söz: Habil Ceyhan, Müzik: Murat Güneş) - 04:37
8 . Sefalet (Söz & Müzik: Serdar Ortaç) - 05:51
9 . Kahkaha (Söz: Tuğba Özerk, Müzik: Tuğba Özerk, Volga Tamöz) - 03:54
10.Acı Hatıralar (Söz & Müzik: Tuğba Özerk) - 05:24
11.Maaşallah (Söz & Müzik: Aslıhan Yentur) - 04:07
12.Yaralıyım (Söz & Müzik: Can Bener) - 03:55
13.Kahpe Dünya (Söz & Müzik: Aslıhan Yentur) - 03:28
14.Aşkın Tam Vakti (Söz: Can Bener, Müzik: Kıbrıs Halk Ezgisi-Anonim) - 04:36
15.Alışmak Sevmekten (Söz & Müzik: Selami Şahin) - 03:48
16.Güzelim (Söz & Müzik: Kıbrıs Halk Ezgisi-Anonim) - 04:28
17.Zengin Oldun (Söz & Müzik: Can Bener) - 04:13
18.Iskaladım (Volga Tamöz Deep Mix) (Söz: Tuğba Özerk, Müzik: Volga Tamöz) - 05:06


2008
SlowTürk-Aşkın Son Şarkıları (Karma Albüm, DMC, 3.5.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
12.Acı Hatıralar / Tuğba Özerk

2009
64 Türkçe Pop Şarkı & 64 Türkçe Video Klip (Kolektif CD&DVD Albüm, DMC Müzik, 05.03.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
DVD 1:
12.Tuğba Özerk - Lo Lo Lo
28.Tuğba Özerk - El Gibi

Aşkın Her Hali (Albüm, Avrupa Müzik, 17.06.2009)

1- Bitter Çikolata - 05:00 (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
2- Gidesim Geldi - 04:31 (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
3- Hazin Hikaye - 04:18 (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
4- Eros - 04:31 (Söz: Tuğba Özerk, Habil Ceyhan, Müzik: Tuğba Özerk)
5- Seni Sevmiyorum - 04:01 (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
6- Sensiz Odalarda - 04:49 (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
7- Makas - 03:48 (Söz: Habil Ceyhan, Müzik: Murat Güneş)
8- Üstüme Göre - 04:25 (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
9- Yaprak Yaprak - 03:17 (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
10-İçime Sindin - 04:22 (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)Joy Türk ile Aşkı Hisset 2 (Derleme Albüm, DMC, Kasım 2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
10. Tuğba Özerk - Gidesim Geldi (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)

2010
Aşkın Son Şarkıları / 66 Aşk Şarkısı (5 CD Albüm, DMC, 08.02.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 5:
9- Tuğba Özerk / Acı Hatıralar

Hediye (Single, Avrupa Müzik, 24.06.2010)

1- Hediye (Söz & Müzik: Tuğba Özerk, Düzenleme: Erhan Bayrak)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
kitapsec.com
www.zihni.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

Emir Ersoy & Projecto Cubano / 10 Şarkı 10 Şarkıcı ile Yaşama Bir Şans Ver (Albüm, SWF / EMI Müzik, 01/ 06.08.2010)

9- Tuğba Özerk - Üç Kalp - 03:51

2011
Pop Mix 6`lı (Derleme Albüm, DMC, 10.01.2011)

CD - 4
07. Tuğba Özerk - Makas

Aşkın Son Şarkıları / 75 Aşk Şarkısı (6 x CD Albüm, DMC, 04 / 07.02.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 6 :
9. Tuğba Özerk - Acı Hatıralar

100 Aşk Şarkısı [8 CD Box Set Albüm, DMC, 10.02.2012]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 8 :
09. Tuğba Özerk – Acı Hatıralar

Aklımda Sen Varsın (Albüm, Avrupa Müzik, 28.06.2011)

1. İlan (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
2. Aklımda Sen Varsın (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
3. Çocuk Yapalım mı (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
4. Mis Gibi (Söz: Tuğba Özerk, Müzik: Can Tosun)
5. Ciddi Ciddi (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
6. Bir Varmış Bir Yokmuş (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
7. Ahir Ömrüm (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
8. Şeytanın Ortağı (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)
9. Gönlümün Sultanısın (Söz & Müzik: Bayram Şenpınar)
10.Şeytanın Ortağı (Remix) (Söz & Müzik: Tuğba Özerk)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.opus3a.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2012
Kolay Değil (Single, Kaya Müzik, 28.06.2012)

1- Kolay Değil


2014
Derin Darbe (Single, DMC, 26.04.2014)

1- Derin Darbe - 03:58


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com
www.napster.com

Derin Darbe [Remix] (Single, DMC, 14.05.2014)

1- Derin Darbe - 03:59
2- Derin Darbe (Onur Betin Versiyon) - 04:10
3- Derin Darbe (Suat Ateşdağlı Remix) - 04:21

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Pop Mix 2014 [Albüm, DMC, 09.06.2014]
Büyütmek için Tıklayın Büyütmek için Tıklayın
5- Tuğba Özerk - Derin Darbe

2015
Bu Gece (Dijital Single, DMC, 27.08.2015)

1- Bu Gece (Orijinal Versiyon) - 03:46
2- Bu Gece (Remix Versiyon by Suat Ateşdağlı) - 04:09
3- Bu Gece (Remix Versiyon by Hüseyin Karadayı) - 03:53


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.emusic.com

Yalancı Don Kişot (Can Tertip Film Müziği) (Single, DMC, 17.09.2015)

1- Yalancı Don Kişot - 03:58


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
www.napster.com
www.emusic.com

Bu Gece (CD Single, DMC, 04.11.2015)

1. Bu Gece (Orijinal Versiyon by Onur Betin) - 03:46
2. Bu Gece (Remix by Suat Ateşdağlı)
3. Bu Gece (Remix by Hüseyin Karadayı)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2016
Aynı Semtin Çocukları (Albüm, Kemal Aslan Müzik, [Dijital 04.03.2016] 15.03.2016)

1- Aynı Semtin Çocukları - 04:03
2- Bulamadım Gitti - 03:51
3- Başkasını Seviyorum - 04:13
4- Açık Yara - 04:08
5- Gitme - 03:56
6- Canımda Can - 04:17
7- Yılın Aşkı - 03:41
8- I Love You - 03:36


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
play.google.com
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.emusic.com

Türkçe 30 Hit Şarkı [Pop Albüm, DMC, 31.03.2016]
Büyütmek için Tıklayın Büyütmek için Tıklayın
CD 1:
9. Tuğba Özerk – Bu Gece

Hit Türkçe Pop [6xCD Albüm, DMC, 06.04.2016]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
DİSK 1:
9. Tuğba Özerk - Bu Gece
DİSK 3:
5. Tuğba Özerk - Derin Darbe

Çocuk Diskosu (Kolektif Albüm, Ossi Müzik, 13.06.2016)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6. Tuğba Özerk - Küçük Ayşe

Hit 58 / Türkçe 58 Hit Şarkı [4xCD Derleme Pop Albüm, DMC, 26.09.2016]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 3: TÜRKÇE 30 HİT CD-1
9. Tuğba Özerk – Bu Gece

2017
Süslü Günah (Single, Seyhan Müzik, 11.05.2017)

1- Süslü Günah - 03:15


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Dersimiz Aşk / Özgür Adıgüzel feat. Tuğba Özerk (Single, Ünüvar Production, 07.11.2017)

1- Dersimiz Aşk (feat. Tuğba Özerk) - 03:52


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr

2018
Patron (Single, Seyhan Müzik, 09.05.2018)

1- Patron


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Ahirim Sensin (Single, Seyhan Müzik, 24.04.2019)

1- Ahirim Sensin - 04:35


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Fikret Şeneş Şarkıları 1 (Kimler Geldi Kimler Geçti) [Albüm, DMC, 04.10.2019]

7. Tuğba Özerk - Aşk Defteri

Hergele (Single, Avrupa Müzik, 06.12.2019)

1- Hergele - 02:56


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Hergele (Akustik) (Single, Avrupa Müzik, 04.02.2020)

1- Hergele (Akustik) - 02:33


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Tuğba’dan Akustikler 1 (Maxi Single, Avrupa Müzik, 14.02.2020)

1- Gidesim Geldi (Akustik) - 04:42
2- Acı Hatıralar (Akustik) - 05:25
3- Doğum Günün Kutlu Olsun (Akustik) - 02:58
4- Bitter Çikolata (Akustik) - 03:07Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Koltuklar Kitaplar (Single, Kemal Aslan Music Production, 31.03.2021)

1- Koltuklar Kitaplar - 03:55Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Halaybaşı (Single, DMC, 10.09.2021)

1- Halaybaşı - 02:52Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Perişanım Şimdi (Akustik) (Single, Özerk Müzik, 17.12.2021)

1- Perişanım Şimdi (Akustik) - 04:40Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Yalnızlık Senfonisi (Akustik) (Single, Özerk Müzik, 14.01.2022)

1- Yalnızlık Senfonisi (Akustik) - 05:02Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

Sorma (Akustik) (Single, Özerk Müzik, 11.2.2022)

1- Sorma (Akustik) - 03:07

Yazık (Akustik) (Single, Özerk Müzik, 11.03.2022)

1- Yazık (Akustik) - 04:33Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Güllerim Soldu (Akustik) (Single, Özerk Müzik Yapım am 25.03.2022)

1- Güllerim Soldu (Akustik) - 03:52

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

SEZEN AKSU AKUSTİKLERİ, Vol. 1 (Maxi Single, Özerk Müzik Yapım, 01.05.2022)

1- Perişanım Şimdi (Akustik) - 04:40
2- Yalnızlık Senfonisi (Akustik) - 05:02
3- Sorma (Akustik) - 03:07
4- Yazık (Akustik) - 04:33
5- Güllerim Soldu (Akustik) - 03:52

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Çalkala (Single, DMC, 20.10.2022)

1- Çalkala - 03:30Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Sahibinden Satılık (Sped Up & Slowed) (Single, Özerk Müzik Yapım, 09.06.2023)

1- Sahibinden Satılık (Sped Up) - 02:59
2- Sahibinden Satılık (Slowed) - 02:59

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Sahibinden Satılık (Single, Özerk Müzik Yapım, 09.06.2023)

1- Sahibinden Satılık - 03:21Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Tuğba Özerk (Albüm, Poll Production, 11.07.2023)
(2005 yılında DMC etiketiyle çıkan albümün DİJİTAL olarak [YENİ BASIMI])>/i>

1- Lo Lo Lo - 03:38
2- El Gibi - 04:40
3- Sende Kaldı - 05:21
4- Çivi Çiviyi Söker - 03:32
5- Miadın Doldu - 03:22
6- Zar - 03:14
7- Canımdan Bezdim - 03:51
8- Kurak - 04:12
9- Doğum Günün Kutlu Olsun - 03:24
10-Şok - 04:27
11-Bu Gece - 04:13

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik) [2005]
itunes.apple.com/tr [2005]
www.deezer.com
open.spotify.com [2005]
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç) [2005]
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Sahibinden Satılık (Akustik) (Single, Özerk Müzik Yapım, 25.08.2023)

1- Sahibinden Satılık (Akustik) - 03:25Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

İhanet (Single, Özerk Müzik Yapım, 24.11.2023)

1- İhanet - 03:29

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Twitter Adresi:
www.twitter.com/tugbaozerk
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Tuğba_Özerk
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Tuğba+Özerk
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (16361 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag