Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 07.12.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 242 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 242
Üye: 0
Toplam: 242

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 140,182,875
  • Bugün: 20,519
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Dec 07, 2023
  • 05:39 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Yıldız Tilbe
Bookmark and Share
    Geri Dön   (18219 okuma)Yıldız Tilbe
Yıldız Tilbe
Yıldız Tilbe
FOTO GALERİ

16 Temmuz 1966 İzmir doğumlu. 6 kardeşten en küçüğü olan Yıldız Tilbe, Gültepe Lisesi'nde okurken eğitimini yarıda bırakarak evlendi. Bu evlilikten Sezen adında bir kızı oldu. Eşinden ayrıldıktan sonra ailesine ve kızına bakabilmek için şarkı söylemeye başladı. Önce düğün salonlarında, ardından gece kulüplerinde şarkı söyledi. 1991'de bir gece kulübünde çalışırken Sezen Aksu ile tanışması kariyeri için bir dönüm noktası oluşturmuştur. Onun daveti üzerine İstanbul'a gelerek vokalisti oldu ve İstanbul'da bir süre barlarda çalıştı.

Yıldız Tilbe, Türk Pop müziğinin gelişimine katkı yapan en önemli isimler arasında yer alıyor. Çünkü Yıldız Tilbe, pop müziğinin büyümeye başladığı yıllarda ortaya çıkan ve kendi bestelerini yapmasıyla dikkat çeken başarılı bir kadın şarkıcı. Yaptığı iyi işlere rağmen yaşadığı tatsız olaylarla da zaman zaman gündeme geldi.

1994 yılında Aydın Oskay'la anlaşarak çıkardığı ilk albümü "Delikanlım" ve albümle aynı adı taşıyan parça o senenin en büyük hiti oldu. İlk klibini de Cenk Torun'la birlikte oynadığı "Delikanlım" adlı parçaya çekti.

Ondan sonra yayınladığı "Dillere Destan" (1995) albümü de iyi eleştiriler aldı ve çok satan bir albüm oldu. Yıldız Tilbe ilerleyen yıllarda sırasıyla "Aşkperest" (1996), "Salla Gitsin Dertleri" (1998), "Gülüm" (2001), "Haberi Olsun" (2002), "Yürü Anca Gidersin" (2003) "Yıldız'dan Türküler" (2004) ve yine 2004 yılında "Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım", "Papatya Baharı" (2005) ve "Tanıdım Seni" isimli albümleri çıkardı.

Tarkan ve Deniz Seki gibi pek çok ünlü şarkıcıya şarkı sözleri veren Yıldız, müzik piyasasının üst sıralarında olmasına rağmen, bir şekilde "farklı" durmayı başararak kendine özgü bir yer ve denge tutturmuş durumda. Toplumun değişik kesimleri tarafından bu kadar çok seviliyor olmasını belki de bu durumuna yormak gerekiyor.

Sıradışı dansları ve muhteşem şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Yıldız Tilbe uzun süren sessizliğini bozuyor ve 2009'da bomba gibi bir albümle hayranlarının karşısına çıkıyor.

Tilbe yeni albümüyle anıları tazelemek, yeni anılar biriktirmek için 25 şarkı ile geliyor. Tilbe'nin 18.05.2009 Pazartesi günü piyasaya çıkacak olan albümünde 20 nostalji, 5 de yeni şarkı bulunuyor.

Ünlü şarkıcı, “Aşk insanı Değiştirir“ adlı 25 şarkıdan oluşan albümünün ilk klibini “Anma Arkadaş” adlı şarkısına çekiyor.

2010'da Seyhan Müzik etiketiyle "Hastayım Sana" isimli albümünü çıkardı. Bu albümünden aynı isimli şarkıya klip çektikten sonra albümün ikinci klibini "Bu Evde Senle" ve üçüncü klibini "Sevgilim Benim (Seni Düşüneceğim)" şarkısına çekti; bu klip 6 Kasım 2010'dan itibaren gösterime girdi.

2011'de Yıldız Tilbe, çok yakında Seyhan Müzik etiketiyle çıkacak olan kariyerindeki 15.albümü ile müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor. Albüm öncesinde 2011 yazı için radyolara yollanan “Oynama” adlı şarkı, yaza özel hazırlandı!

Yeni albümü için 9 şarkı hazırlayan sanatçı, “Oynama” adlı şarkısının bestesi dışında, her zaman ki gibi yine tüm şarkılarını kendisi yaptı. “Hastayım Sana” adlı bir önceki albümünü 1 sene önce çıkartan ve sevenlerini memnun etmeyi başaran sanatçı, yeni albümüyle çok daha iddialı geliyor! (Kaynak: www.magazinkolik.com - 12.07.2011)

MaNga'nın 20.03.2012 tarihinde Pasaj Müzik etiketiyle çıkan "e-akustik" isimli albümünde "Hani Biz" isimli parçada MaNga ile birlikte konuk sanatçı olarak şarkıda ve klibinde bir düete imza attı. Şarkı müzik listelerinde üst sıralara kadar tırmandı.

2 Nisan 2012 tarihinde Esen Müzik etiketiyle çıkan "Senden Sonrası" isimli Hakan Altun albümünde "Ruh İkizi" şarkısında Hakan Altun ile birlikte bir düete imza attı.

İzmir’de doğan ve küçük yaşlarda müziğe bağlama çalarak ve şarkı söyleyerek başlayan, 2004 yılında ‘Çare Sende’ isimli albümünü yayınlayan, bu albümde söz ve müziği Orhan Ölmez’e ait olan ‘Seni Seviyorum’ parçası ile beğeni toplayan, bu zaman zarfında Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde de sahne alan Deniz Açılmış'a Yıldız Tilbe 3 şarkı verdi. Deniz Açılmış, 2012 Kasım ayında üç parçadan oluşan, söz ve müziklerin Yıldız Tilbe’ye ait olduğu maxi single albümünü hazırladı. ‘Bilmece’ isimli parçada Yıldız Tilbe ile düet yapan sanatçıya yine Elif Şahin yönetmenliğinde Şile’de çekilen klipte de Yıldız Tilbe eşlik etti.

Yıldız Tilbe, “Dünden Bugüne Arabesk” İle 5 Temmuz’da Müzik Marketlerde!

Yıldız Tilbe, arabesk şarkılardan oluşan "Dünden Bugüne [Yeniden Eskiler] Arabesk" isimli yeni albümünü müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Yıldız Tilbe, geçtiğimiz yıllarda Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlere sunduğu ve Türk Halk Müziği'nin güzel örneklerinden oluşan "Yıldız'dan Türküler" isimli arşivlik albümünün ardından bu kez de arabesk şarkılardan oluşan "Dünden Bugüne Arabesk" ya da "Yeniden Eskiler Arabesk" isimli [2 farklı kapak başlıklı] yeni albümünü müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

2 CD ve 18 şarkıdan oluşan albüm Özdemir Müzik etiketiyle raflardaki yerini alacak. (Kaynak: www.sozmuzik.com - 28.06.2013)

Yıldız Tilbe’den “Şivesi Sensin Aşkın”

Pop Müziğin başarılı isimlerinde Yıldız Tilbe yepyenı albümü ile sessizliğini bozmaya hazılanıyor.Albüm 10 Nisan 2014 tarihinde müzik marketlerindeki yerini alacak.

Önceki albümünde yapmış olduğu "Arabesk Şarkılarla" büyük beğeni toplayan sanatcı bu yeni Albümde'de Tarkan, Deniz Seki, Fatih Erkoç, Ebru Gündeş, Emir gibi başarılı sanatçıların yorumlamış olduğu kendi eserlerini farklı bir tatla yorumluyor. 12 eserden oluşan pop albümünde dört tane de yeni eser bulunmakta.

Albümde sanatçının son yirmi yılda yapmış olduğu ve başka sanatcılar tarafından okunmuş eserlere yeni bir ses ve soluk verdi. Albümde öne çıkan eserler: "Destur Çek, Seve Seve" ve "Şivesi Sensin Aşkın" (Kaynak: www.magazinkolik.com - 09.04.2014)

Yıldız Tilbe’den Yeni Klip “Cıs Yanarsın”

Yıldız Tilbe Ramazan Bayramının ardından “Yıldız Tilbe 2015” adlı Maksi Single çalışmasını müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Maksi Single'ın ilk klibi ilk kez Kral TV ekranlarında yayınlandı. Çekimleri 15 saat İstanbul'da bir stüdyoda çekilen klibin yönetmenliğini, Erkan Nas yaptı. (Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 14.07.2015)

Yıldız Tilbe’den “Sevgililer Günü” Sürprizi, Özel Şarkı Yaptı!

Yıldız Tilbe, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel “Sevgililer Günü” adlı beş şarkıdan oluşan bir albüm hazırladı.

Özdemir Plak’tan çıkan albümde “Sevgililer Günü”, “Seveceksen Sev”, “E Peki Niye Böyle”, “Ruh-i Revanım” ve “Bakışlarını Saldığında” adlı beş şarkı yer alıyor. Ve Yıldız Tilbe albümdeki tüm şarkıların söz ve müziğini imza attı. Albüme adını veren “Sevgililer Günü” şarkısının sözleri dillere dolanacak türden: (www.magazinkolik.com)
(Kaynaklar: www.haberturk.com / www.hurriyet.com.tr / www.ntv.com.tr - 12.02.2017 / www.haberler.com / www.magazinkolik.com - 13.02.2017)

Yıldız Tilbe ‘Bir Seni Tanırım’la İsterse ‘Pop’laşabileceğini Gösterdi

Yıldız Tilbe ile Sezen Aksu’nun yıllar sonra bir araya gelmesi sadece onları değil birçok kişiyi de mutlu etmişti. Bugüne kadar ortak bir projeye imza atmayan ikili en sonunda karşımıza bir işbirliği ile çıktı.

Evet, Yıldız Tilbe’nin yeni albümünde 2 adet Sezen Aksu şarkısı yer alıyor, hem de yıllar sonra.

Peki bu şarkılar yıllardır beklediğimiz Sezen & Yıldız şarkıları mı?

“14 Şubat’a yetişecek” diyordu Yıldız Tilbe, öyle de oldu.

Yıldız Tilbe şarkılarının isimlerini hayranlarıyla Twitter'da belirledi.

Albümde “Bir Seni Tanırım” ve “Hele Bir Dokun Hele Bir Yan” şarkılarının sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait.

‘Bir Seni Tanırım’ın aranjesi Ozan Çolakoğlu’na, ‘Hele Bir Dokun Hele Bir Yan’ın düzenlemesi ise İlker Bayraktar’a ait.

Sosyal medyadaki yorumlar şimdilik ortada; büyük tepkiler almadı Yıldız Tilbe’nin yeni albümündeki Sezen Aksu şarkıları, "Fena değil" bulundu en kötü ihtimalle.

Sezen Aksu şarkıları olmasaydı bu albüm eksik kalırmış, o ayrı.

Bu iki şarkı arasında ise elbette “Bir Seni Tanırım” daha ilk dinlemede farkını ortaya koyuyor. ‘Bir Seni Tanırım’ın yorgun, olgun ama canlı tınlayan, Türkçe pop’ta taze tınlayan sound’u elbette Ozan Çolakoğlu sayesinde. Radyolarda, TV’lerde sıklıkla karşımıza çıkan Gülşen ya da Tarkan şarkılarındaki o trend bu şarkıda da var.

Şarkının özellikle nakaratı akılda kalıyor ve ‘Bir oğlan bir kız gelir’ kısmı da “Bu ne?” dedirtiyor ama o kadar da yadırganmıyor. Yıldız Tilbe’nin vokali ise aranje sayesinde öylesine pürüzsüz ki yorucu gelmiyor, insanın dinledikçe dinleyesi geliyor. Bu noktada Ozan Çolakoğlu aranjesinin Yıldız Tilbe’nin duygu dolu ama yorgun sesine çok iyi geldiğini söyleyebilmek mümkün.

Albümün geri kalanı ise son dönemde Yıldız Tilbe şarkılarını sevenlere hitap ediyor. Lokomotif ‘Bir Seni Tanırım’, tıpkı yıllar önce Yıldız Tilbe’nin en pop haliyle söylediği ‘Tanırım Seni’ şarkısındaki gibi.

Halbuki dinleyici artık baştan sonra Ozan Çolakoğlu gibi modern aranjeler yapan bir aranjörle sadece pop şarkılardan oluşan bir Yıldız Tilbe dinlemek istiyor.

Tilbe kendi kitlesini yaratmış olabilir, ancak son dönemde o kadar çok ‘genel’e hitap etmeye başladı ki ‘O Ses Türkiye’ sayesinde, dolayısıyla onun o ilk albümlerini sevenler tekrar en eski günlerdeki gibi ‘pop’laşmasını istiyor.

Yıldız Tilbe eğer isterse ‘pop’laşabileceğini gösterdi “Bir Seni Tanırım” şarkısıyla.

Peki neden tamamen ‘pop’laşmayı, trend olmayı, sadece arabesk dinleyicilerine değil de herkese hitap edebilmeyi tercih etmiyor?

Neden onun o pop şarkılarını sevenleri sürekli üzüyor?
(Kaynak: www.milliyet.com.tr (Makale: can.sisman) - 13.02.2018)

Yıldız Tilbe’nin “Yıldızlı Şarkıları”

Ünlü isimler “Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları” albümünde buluştu.

1994’te “Delikanlım” albümü ile büyük bir çıkış yapan, Türkiye’nin sevilen söz yazarı, besteci ve yorumcularından Yıldız Tilbe için sanat hayatının 24. yılında özel bir albüm hazırlandı.

39 şarkıdan oluşan albüm ülkemizin 39 farklı sanatçısını bir araya getirdi. Yıldız Tilbe şarkılarını canlı kayıtlarla stüdyoda her sanatçı kendi tarzında yeniden yorumladı.

38 konuk sanatçının yer aldığı ve 4 CD’den oluşan albüm 2’li CD’ler halinde müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Albümde 39. isim olarak yer alan Yıldız Tilbe, bu arşivlik özel albümde dinleyicilerine bir sürpriz yaparak yeni bestesi olan “Taraf”ı ilk kez seslendirdi.
(Kaynaklar: www.kralmuzik.com.tr - 21.05.2018)

Evinde Klip Çekti!

Yıldız Tilbe, geçtiğimiz günlerde “Kış Gülleri” albümündeki “Dağıldım Biraz” şarkısına klip çekti.

Ünlü şarkıcı, klip için yönetmen Esra Vesu ile görüştü.

Kamerasını alıp Tilbe’nin evine giden Vesu, klibi evde tek başına çekti.

Tilbe sözü-müziği kendisine ait olan ‘Dağıldım Biraz’ın klibinde yalnız bir kadını canlandırdı.
(Kaynaklar: www.kralmuzik.com.tr - 25.10.2018)

Yıldız Tilbe’den Özel Şarkı!

Yıldız Tilbe, özellikle son zamanlarda toplumun kanayan yarası halinde gelen kadına şiddete karşı dikkat çekmeye yönelik “O Kız” isimli özel eseri müzikseverler ile buluşturdu.

Geçmişten günümüze dillere destan olmuş sayısız aşk şarkısı ile milyonlarca insanın kalbinde özel ve eşsiz bir yere sahip olan Yıldız Tilbe, özellikle son zamanlarda toplumun kanayan yarası halinde gelen kadına şiddete karşı dikkat çekmeye yönelik “O Kız” isimli özel eseri müzikseverler ile buluşturdu.

Sözü ve müziği ünlü sanatçı Yıldız Tilbeye, düzenlemesi ise Burak Kendir’e ait olan “O Kız” adlı eser, Özdemir Müzik etiketi tüm dijital platformlarda yerini aldı.Herkesin yüreğine dokunan Tilbe’nin “O Kız” isimli eseri dinleyenlerin gönlünde ayrı ve özel bir yer edindi.

Birbirinden güzel şarkıları ile geniş kitlelerin gönlünde büyük bir sevgi bağı kuran ünlü sanatçı Tilbe, “O Kız” isimli şarkısında; Yaralı Kalplerin, yalnız yüreklerin, sessiz çığlıkların, yarım kalan cümlelerin ve çaresizlerin çaresizliklerinin sesi oldu.
(Kaynak: www.magazinkolik.com- 01.11.2020)

1 Klipte 5 Farklı Yıldız

Yıldız Tilbe “Seninle Derdim Çok” şarkısının klibinde 5 farklı saç modeliyle rol aldı.

Yıldız Tilbe’nin Özdemir Müzik etiketi taşıyan “Seninle Derdim Çok” isimli tekli çalışmasının video klibi dijital platformlarda yayımlandı.

Söz ve müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan şarkının düzenlemesinde Can Atayılmaz’ın, mix’inde Utku Ünsal’ın, mastering’inde ise Emre Kıral’ın imzası bulunuyor.

Yıldız Tilbe Yeni Klibinde Kılıktan Kılığa Girdi!

Klibin yönetmen koltuğunda ise Ahmet Can Tekin oturdu. Klipte Yıldız Tilbe, 5 farklı saç modeliyle rol aldı.

Farklı peruklar kullanan Yıldız Tilbe’nin en dikkat çeken peruğu Aysel Gürel’i anımsatan kırmızı peruğu oldu.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 18.12.2020)

Yıldız Tilbe’den Yeni Şarkı!

Yıldız Tilbe, “Peşindeyim Koşa Koşa” isimli single çalışmasıyla sevenleriyle buluştu.

Söz ve müziği Yıldız Tilbe’ye ait şarkısının düzenlemesinde ise Devrim Karaoğlu imzası bulunuyor.

Maslak’ta bir stüdyoda gerçekleşen ve 15 saat süren klip çekimlerinde Yıldız Tilbe’nin tarzı da çok beğenildi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 25.01.2021)

Yıldız Tilbe “Peşindeyim Koşa Koşa” Diyor

Yıldız Tilbe’nin, Özdemir Müzik etiketi taşıyan “Peşindeyim Koşa Koşa” isimli tekli çalışması, video klibiyle yayında...

Söz ve müziği Yıldız Tilbe imzalı şarkının düzenlemesi Devrim Karaoğlu tarafından yapıldı. Video klibin yönetmen koltuğuna Görkem Kalafat oturdu.
(Kaynak: www.magazinci.com - 28.01.2021)

Yıldız Tilbe’nin “Kendimi Çağırıyorum” Video Klibi Yayında

Yıldız Tilbe’nin, Özdemir Müzik etiketi taşıyan “Kendimi Çağırıyorum” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik’te yayımlandı.

Sözleri Yıldız Tilbe imzalı şarkının müziği Burak Bedirli tarafından yapıldı. Video klibin yönetmen koltuğuna Kemal Yıldız oturdu.
(Kaynak: muzikonair.com - 31.01.2022)

Yıldız Tilbe’nin “Kendimi Çağırıyorum” Video Klibi Yayında

Yıldız Tilbe’nin, Özdemir Müzik etiketi taşıyan “Kendimi Çağırıyorum” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik’te yayımlandı.

Sözleri Yıldız Tilbe imzalı şarkının müziği Burak Bedirli tarafından yapıldı. Video klibin yönetmen koltuğuna Kemal Yıldız oturdu.
(Kaynak: muzikonair.com - 31.01.2022)

Hakan Taşıyan & Yıldız Tilbe’den Sürpriz Düet

Hakan Taşıyan ve Yıldız Tilbe, yeni tekli çalışmaları ‘Böyle Halim’i müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sözü ve müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan şarkının düzenlemesinde ise Ahmet Özgül imzası bulunuyor.

Hakan Taşıyan ve Yıldız Tilbe’nin yeni çalışmalarının klip yönetmenliğini ise Kemal Yıldız üstlendi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 14.03.2022)

Merakla Beklenen Düet Yayınlandı!

KÖFN ve Yıldız Tilbe düeti “Bi’ Tek Anlarım” yayında!

Pop, pop-elektronik sahnesinin parlayan grubu KÖFN’ün 2022 yılının en çok dinlenen şarkısı “Bi’ Tek Anlarım” uzun zamandır beklenen Yıldız Tilbe düeti Hype Music etiketi ile tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 27.01.2023)

Yıldız Tilbe’den Yeni Şarkı “Na Nura Ne”

Yıldız Tilbe, “Na Nura Ne” adlı teklisini sevenlerinin beğenisine sundu.

Sözü ve müziği Yıldız Tilbe imzası taşıyan parçanın düzenlemesini Raşit Pekmezci üstlendi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 30.05.2023)

Yıldız Tilbe “Dizine Dursun” Dedi

Pop müziğin yıldızı Yıldız Tilbe’nin yeni tekli çalışması ‘Dizine Dursun’un klibi üç günde 700 bin kez izlendi.

Yıldız Tilbe’nin Özdemir Plak imzalı yeni tekli çalışması “Dizine Dursun”, tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Sözleri Yıldız Tilbe’ye, bestesi Tassopoulos Fivos’a ait olan aranjörlüğünü Esad Fidan’ın yaptığı şarkının klibini Kemal Başbuğ yönetti. Klipte şıkır şıkır dans eden Yıldız’ın şarkısı da klibi de büyük beğeni topladı.

Klip YouTube’da üç günde 700 bin kişi tarafından izlendi. Şarkının Yıldız Tilbe imzalı sözleri de oldukça dikkat çekici bulundu.
(Kaynak: www.magazinci.com - 01.10.2023)

Mustafa Ceceli ve Yıldız Tilbe’den Ortak Proje!

Mustafa Ceceli yakın zamanda çıkması planlanan yeni albümünün açılış şarkısında Yıldız Tilbe ile iş birliği yaptı.

Yıldız Tilbe ile ortak çalışmanın yıllardır hayalini kurduğunu söyleyen Mustafa Ceceli, “Bir hayalim gerçek oluyor. Başa sarıp sarıp dinlediğim kaç Yıldız Tilbe kaseti ve CD’si bozmuşumdur bilmiyorum. Şimdi yeni albümümün açılış şarkısı onunla… İyi ki varsın” dedi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 04.10.2023)

Diskografi:
1994
Delikanlım (Albüm, Tempa & Foneks)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Delikanlım - 05:14
2. Sevdanın Tadı - 03:44
3. Sana Değer - 04:38
4. Çizilmemiş Resim - 03:06
5. Çal Oyna - 04:01
6. Hoşçakal - 04:44
7. Sevemedim Ayrılığı - 04:23
8. Yalnız Çiçek - 04:02
9. Zülüf - 03:46
10.Selam - 03:39

1995
Dillere Destan (Albüm, Tempa & Foneks)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Vaz Geçtim - 04:42
2. Vuracak - 03:39
3. Dillere Destan - 05:11
4. Gittin (Nerdesin) - 02:13
5. Havalım - 04:55
6. Arzular Arsız - 04:49
7. Anlamak İçin - 04:24
8. Bahtımın Karası (Verem) - 04:27
9. Buz Kırağı (Küçücüğüm) - 03:59
10.Mühür Gözlüm - 03:46

1996
Aşkperest (Albüm, Tempa & Foneks)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Dayan Yüreğim - 03:45
2. Yar - 05:10
3. Aşkperest - 05:00
4. El Adamı - 03:40
5. Aşk Yok Olmaktır - 04:50
6. İlan-ı Aşk - 05:55
7. Gönül Çalamazsın - 03:45
8. Durma Git - 05:00
9. Aldat - 04:40
10.Yarabbim - 05:44
11.Tesadüf Değil - 03:54
12.Dili Ballım - 03:55
13.Delikanlım - 04:20

1998
Salla Gitsin Dertlerini (Albüm, İdobay)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Vursalar Ölemem
2. Sorma
3. Yolumun İçinde
4. Salla Gitsin Dertlerini
5. Kim Anlar
6. İçimdeki Nehir
7. Geçti Dost Kervanı
8. Gel Ha Böyle
9. Sevdasına Düşmüşem
10.Yaktın Yandırdın
11.Çalın Davulların
12.Burası Muştur

2001
Gülüm (Albüm, İdobay)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Aşkın Cezam mı? / Bin Dereden Su Getirsem Arınamazsın
2. Yar Yar
3. Parayla Değil Sırayla
4. Yalancı Gönül
5. Aşk Denen Ölüm
6. Kara Kuru Birşeyim
7. Gülüm
8. Allan Pullan
9. Bendim Yanlış Olan
10.Aşkın Benden De Öte


2002
Haberi Olsun (Albüm, Avrupa Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Haberi Olsun (new version) - 04:53
2. Ummadığım Anda - 03:57
3. Haberi Olsun - 04:54
4. Aşk Latfan Anlamaz ki - 04:41
5. Aşk Kazanacak - 04:29
6. Zaten Aşığım - 03:49
7. Vaktim Yok Unutmaya - 04:14
8. Çok Zor - 04:33
9. İnşallah - 04:15
10.Sevmeyeceğim - 04:07
11.Ne Diyem - 05:33


2003
Yürü Anca Gidersin (Albüm, Avrupa Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Paracı - 4:19
2. Emi - 5:13
3. Yürü Anca Gidersin - 4:05
4. Çabuk Olalım Aşkın - 4:13
5. Sana Yok Yok - 4:35
6. Yalan Mı? - 5:08
7. Kolay Değil Ki - 4:13
8. Çat Kapı - 4:31
9. Anlat Bakalım - 4:13
10.Ama Evlisin - 4:52
11.Aşkın İçinde Aşk Var - 5:20
12.Bende Kalmadı - 3:56


2004
Yıldız'dan Türküler (THM Remix Albüm, Nisan 2004)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Sunam - 6:13
2. Adanalı - 3:35
3. Nasıl Yar Diyeyim - 4:47
4. Karpuz Getir Yiyeyim - 3:15
5. Bir Güzelin Aşığıyım - 4:10
6. Yaylanın Çimenine Kuzu Yayılır
7. Geleceğin Yok - 4:10
8. Tepsi Tepsi Fındıklar - 2:53
9. Konma Bülbül Konma Nergis Dalına - 3:42
10.Taze Karlar Yağmış Karın Üstüne - 3:08
11.Şeker Oğlan - 3:55
12.Gel Derdimi Dökem - 5:13
13.Kime Kin Ettin De Giydin Alları- 4:35
14.Ay Işığında - 3:03
15.Karşı Köyden Davul Sesi Geliyor - 2:28
16.Aramam Seni - 3:49
17.Mecnunum Leylamı Gördüm - 3:37
18.Çay Benim Çeşme Benim - 4:31
19.Yar Ali Senden Medet - 4:27
20.Yarda Nem Kaldı - 3:29

Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım (Albüm, Avrupa Müzik, 30.07.2004)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım / Version 1 - 3:30
1- Değerini Bilmek Gerekir Aşkın / Version 2 - 4:00
3- Ne Var Ne Yoksun / Version 3 - 4:20
4- Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım / Version 4 - 3:24
5- Değerini Bilmek Gerekir Aşkın / Version 5 - 3:51
6- Sevdiğime Hiç Pişman Olmadım / Version 6 - 3:28
(Düzenleme: Ozan Doğulu, Selim Çaldıran, Özgür Yedievli)

2005
Papatya Baharı (Albüm, Erol Köse Prodüksiyon, 16.05.2005)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Kural Böyle - 04:06
2- Sor - 04:26
3- Papatya Baharı - 04:36
4- Seni O Sanmıştım - 04:32
5- Ha - 03:38
6- Ayrılığın Yükü Ağır - 05:08
7- Yar Yanına Geleceğim (Dance Version) - 04:03
8- Değilsin - 04:30
9- Kendimi Vermiyorum (Dance Version) - 04:32
10-Aşkın Tek Sahibi Kendiymiş - 04:21
11-Tamam Canım Aç Kapıyı - 04:30
12-Ne Yapsam Seviyorum - 04:29
13-Kararsız Esmer - 04:56
14-Bir Benim Ol 03:59
15-Ey - 03:59
16-Yar Yanına Geleceğim (Slow Version) - 04:27
17-Kendimi Vermiyorum (Pop-Rock Version) - 04:14
18-Papatya Baharı (Remix) - 04:17


2006
Tanıdım Seni (Maxi Single, Seyhan Müzik, 16.06.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Tanıdım Seni (vers1) - 03:22
2- Gül Zamanı - 04:18
3- Ben de İstiyorum - Tipim Değilsin Aslında (Vers1) - 04:23
4- Sevilen Kadın Üzülür mü? - 04:14
5- Le Ley - 03:22
6- Su Olsam Sensiz Akamam - 03:39
7- Ben de İstiyorum - Tipim Değilsin Aslında (Vers2) - 03:57
8- Tanıdım Seni (vers1) - 03:21

2008
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Seni Hala Bekliyorum - 02:07
2. Git Gör Gününü - 03:27
3. Ayıp Değil Mi Canım - 04:24
4. Dünden Bugüne - 05:34
5. Ben Masumum - 04:05
6. Güzel - 04:11
7. Erkeğimsin (Kıskançlık Sendromu) - 05:14
8. Nazlı Yarim - 04:35
9. Aşk Bir Kahkaha - 04:00
10.Ben Senin Var Ya - 03:44
11.Aşk Bağlanmaz Ki - 04:20
12.Çöpteyim - 04:14
13.Seni Anlattım Aşka - 03:39
14.Kara Güneş - 05:16
15.Şarkıların Şarkısı - 04:01
16.Ben Olaydım - 05:28
(Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)


2009
Aşk İnsanı Değiştirir (Albüm, Barış Müzik, 20.05.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1:
1- Anma Arkadaş
2- Aşk Bence Sen Demektir
3- Balmısın Şeker misin
4- Ben Bir Karar Verdim
5- Dudaklarında Arzu
6- Salındı Bahçeye
7- Gözleri Kara Sevdiğim
8- Yaşamak Seninle Güzel
9- Ağla Yüreğim
10-Al Gönlünü Ondan
11-Geleceyem
12-Seni Sevmek İstemiştim
13-Gayrı Dayanamam
CD 2:
1- Aşkınla Ölsem De
2- Üstüme Düşme
3- Aşkın Cehennem Olsa
4- Kara Sevda
5- Hep Yanımda Kal
6- Karahisar
7- Bülbül Havalanmış
8- Bir Tek Düşüncem
9- Tanrıdan Diledim
10-Kim Bilir Şimdi Nerdesin
11-Aşk İnsanı Değiştirir
12-Hata Benim


2010
Hastayım Sana (Albüm, Seyhan Müzik, 12.05.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Hastayım Sana - 03:47
2. Bu Evde Senle - 06:02
3. Yalanlar - 04:58
4. Bir Daha Dokunma - 05:03
5. Sen Gelince - 04:49
6. Ne Var - 05:12
7. Sende Kalsınlar - 05:56
8. Sevgilim Benim (Seni Düşüneceğim) - 04:15
9. Habersizim Zannetme - 01:47


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.idefix.com

2011
Oynama (Albüm, Seyhan Müzik, 04.08.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Aynalar (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
2. Oynama (Söz: Yıldız Tilbe, Müzik: Marcus Miller)
3. Aklım Hep Sende (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
4. Daha Delikanlı (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
5. Gidecek Misin Yoksa (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
6. Ey İstanbul (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
7. Oynama (Blast) (Söz: Yıldız Tilbe, Müzik: Marcus Miller)
8. Kır Çiçekleri (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
9. Yalancı Gönül (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.seyhanmuzik.com
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.ttnetmuzik.com.tr

2012
e-akustik (MaNga Albümü, Pasaj Müzik, 20.03.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4. Hani Biz (feat. Yıldız Tilbe) (Söz: Ferman Akgül, Müzik: Ferman Akgül, Yağmur Sarıgül)

Senden Sonrası (Hakan Altun Albümü, Esen Müzik, 02.04.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Ruh İkizi (feat. Yıldız Tilbe) (Söz & Müzik: Hakan Altun, Aranjör: Aydın Kara)

Bilmece / Deniz Açılmış & Yıldız Tilbe (Albüm, 3 Adım Müzik, 22.11.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Bilmece
2. Sen De Seveme
3. Bana Döneceksin
(Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.ttnetmuzik.com.tr

Normal Mi? / Ragga Oktay (Albüm, Ozan Video Film Müzik, 07/ 15.12.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4. Gitme Kal (Feat. Yıldız Tilbe)

2013
Dünden Bugüne - Arabesk / Yeniden Eskiler - Arabesk (Albüm, Özdemir Müzik, 05.07.2013)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1:
1. Tek Sevenim Sen Olsan
2. Yüzüme Bakmaya Yüzün Yok Senin
3. Yar Sevme
4. Ah Bir Çocuk Olsaydım
5. Ben Buyum
6. Manalı Gözler
7. Bu Son Olsun
8. Naz Çekecek Gücüm Yok
9. Sana Yalan Gelebilir
CD 2:
1. Ne Bilirdim ki
2. Biçare
3. Sensiz Kahrolmuştum
4. Demek ki
5. Anlamı Olmaz
6. Çok Sevdim
7. Bende Bir Anadan Doğdum
8. Hiç Sevmedin ki
9. Adam mı Oldun


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.dr.com.tr
www.seyhanmuzik.com
www.ttnetmuzik.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

Yıldız Tilbe Box Set (7xCD Albüm, Avrupa Müzik, 21.10.2013)
Büyütmek için T ıklay ın

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Ara Yollarda / Derviş (Arabesk Albüm, Özdemir Müzik, 25.11.2013)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Çadır (Düet : Yıldız Tilbe)

Murat Kurşun 2014 / Murat Kurşun (Fantezi Albüm, Seyhan Müzik, 23.12.2013)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2- Ben Çağırmam Geleceksin (feat.Yıldız Tilbe) (Söz-müzik: Yıldız Tilbe)

2014
Şivesi Sensin Aşkın (Albüm, Özdemir Müzik, 10.04.2014)

1. Sana Şarkı Söylerim (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
2. Severim Ama Güvenemem (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
3. Şivesi Sensin (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
4. Seve Seve (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
5. Eline Düştüm (Söz: Yıldız Tilbe, Müzik: Fivos Tassopoulos)
6. Bir Özür (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
7. El Ele Olsak (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
8. Destur Çek (Söz: Yıldız Tilbe, Müzik: Bülent Özdemir)
9. Aşkıma Yenildim (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
10.İşim Olmaz (Söz: Yıldız Tilbe, Müzik: Tarkan Tevetoğlu)
11.Seninle Çok İşim Var (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
12.Kardelen (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2015
Cıs Yanarsın - Yıldız Tilbe 2015 (Maxi Single şarkısı, Özdemir Müzik, 14.07.2015)

1. Cıs Yanarsın

Yıldız Tilbe 2015 (Maxi Single, Özdemir Müzik, 22.07.2015)

1. Deliyim Aşkından
2. Yankılandı Aşk
3. Cıs Yanarsın
4. Aşkı İstemek
5. Gönül Vakti


İnternetten online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
İnternetten Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr

2016
Oynat (Albüm, Özdemir Müzik, 26.05.2016)

1. Oynat
2. Gelene Bak
3. Yaralı Aşk
4. Tek Güvencem Aşk
5. Aşkım Aşkım
6. Şükürler Olsun Yarabbim
7. Sanki Burdasın
8. Sev Beni
9. Oynat Remix Yıldız Tilbe (feat. Burak Yeter)
10.Tek Güvencem Aşk (Remix)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)

Unutulmaz Şarkılar / Büyük Besteciler, Büyük Yorumcular [6 CD Pop Albüm, Esen Müzik, 21.12.2016]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 4 - Yıldız Tilbe / Papatya Baharı
1. Kural Böyle
2. Sor
3. Papatya Baharı
4. Seni O Sanmıştım
5. Ha
6. Ayrılığın Yükü Ağır
7. Yar Yanına Geleceğim (Dance Versiyon)
8. Değilsin
9. Kendimi Vermiyorum (Dance Versiyon)
10.Aşkın Tek Sahibi Kendisiymiş
11.Tamam Canım Aç Kapıyı
12.Ne Yapsam Seviyorum
13.Kararsız Esmer
14.Bir Benim Ol
15.Ey
16.Yar Yanına Gelecegim (Slow Versiyon)
17.Kendimi Vermiyorum (Pop - Rock Versiyon)
18.Papatya Baharı (Remix)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com

Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar Volume 1 - 40 Yıl, 40 Ses, 40 Nefes [Fantezi Albüm, Poll Production, Dijital 30.12.2016, CD 22.12.2016]

CD-1
7- Yemin Mi Ettin? - Yıldız Tilbe - 3:50

2017
Ruh-i Revanım (Single, Özdemir Müzik, 02.02.2017)

1- Ruh-i Revanım - 04:20

Sevgililer Günü (Maxi Single, Özdemir Müzik, 14.02.2017)

1- Sevgililer Günü
2- Seveceksen Sev
3- E Peki Niye Böyle
4- Ruh-i Revanım
5- Bakışlarını Saldığında


Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
Dijital Satış Noktaları:
www.deezer.com
open.spotify.com

2018
Bir Seni Tanırım (Single, Özdemir Plak, 09.02.2018)

1- Bir Seni Tanırım - 03:32
2- Nerde Olsaydın Severdim - 03:46


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

Bir Seni Tanırım (Albüm, Özdemir Plak, 14.02.2018)

1- Acı Gönlüm - 05:04
3. Dağıldım Biraz
3- Hele Bir Dokun Hele Bir Yan - 03:14
4- Kış Gülleri - 03:21
5- Tek Çaren Olsaydım - 04:04
6- Yokluğuna Delirdiğim - 04:05
7- Bir Seni Tanırım (Ozan Çolakoğlu Versiyon) - 03:33
8- Gökyüzünde Yıldızlarca - 03:37


Dijital Satış Noktaları:
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com

Kış Gülleri (Albüm, Özdemir Müzik, 08.03.2018)

1. Hele Bir Dokun, Hele Bir Yan
2. Kış Gülleri
3. Dağıldım Biraz
4. Bir Seni Tanırım
5. Tek Çaren Olsaydım
6. Yokluğuna Delirdiğim
7. Acı Gönlüm
8. Üzülmeyecekmişim
9. Gökyüzünde Yıldızlarca


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.arkadas.com.tr
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.qobuz.com
www.napster.com

Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları - Volume 1 (Kolektif Albüm, Özdemir Müzik, 17.05.2018)

CD 1 :
1- Aleyna Tilki feat. Emrah Karaduman - Yalnız Çiçek / Düzenleme:
Emrah Karaduman
2- Asil Gök - Hastayım Sana / Düzenleme: Metehan Köseoğlu
3- Bahadır Tatlıöz - Bir Alo De / Düzenleme: Cüneyt Yamaner
4- Berkay - Vursalar Ölmem / Düzenleme: Selim Çaldıran
5- Cem Belevi - Aşkın İçinde Aşk Var / Düzenleme: Selim Çaldıran
6- Ceylan Ertem - İlan-ı Aşk / Düzenleme: Can Güngör
7- Demet Akalın - Aşk Laftan Anlamaz Ki / Düzenleme: Selim Çaldıran
8- Deniz Seki - Beni Benden Alırsan / Düzenleme: Selim Çaldıran
9- Derya Uluğ - Ayrılığın Yükü Ağır / Düzenleme: Osman Çetin
10-Ece Seçkin feat. Ozan Doğulu - Vazgeçtim / Düzenleme: Ozan Doğulu
CD 2 :
1- İrem Derici - Bin Dereden / Düzenleme: Selim Çaldıran
2- İntizar - Gülüm / Düzenleme: Selim Çaldıran
3- Koray Avcı - Ummadığım Anda / Düzenleme: Göksun Çavdar
4- Kutsi - Çok Zor / Düzenleme: Selim Çaldıran
5- Linet - Sevgilim Yeminliyim / Düzenleme: Selim Çaldıran
6- Mabel Matiz - Değilsin / Düzenleme: Sabi Saltiel & Mabel Matiz
7- Merve Özbey - Vuracak / Düzenleme: Batu Çaldıran
8- Murat Dalkılıç - Sevdanın Tadı / Düzenleme: Öğünç Başara
9- Mustafa Ceceli - Sana Değer / Düzenleme: Mustafa Ceceli
10-Niran Ünsal - Kış Güneşi / Düzenleme: Selim Çaldıran

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com


Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları - Volume 2 (Kolektif Albüm, Özdemir Müzik, CD 17.05.2018, Dijital 21.05.2018)

CD 1 :
1- Edis - Buz Kırağı / Düzenleme: Batu Çaldıran
2- Emre Kaya - Seni Seve Seve / Düzenleme: Batu Çaldıran
3- Elif Kaya - Yar / Düzenleme: Selim Çaldıran
4- Ferhat Göçer - Çabuk Olalım Aşkım / Düzenleme: Selim Çaldıran
5- Gülşen - Delikanlım / Düzenleme: Ozan Çolakoğlu
6- Hakan Altun - Dayan Yüreğim / Düzenleme: Aydın Kara
7- Hande Yener - Kış Güneşi / Düzenleme: Devrim Karaoğlu
8- Işın Karaca - Dillere Destan / Düzenleme: Selim Çaldıran
9- İlyas Yalçıntaş - Arzular Arsız / Düzenleme: Selim Çaldıran
CD 2 :
1- Oğuzhan Koç - Çat Kapı / Düzenleme: Selim Çaldıran
2- Röya - Ummadığım Anda / Düzenleme: Selim Çaldıran
3- Selim Çaldıran - Sanki Buradasın / Düzenleme: Selim Çaldıran
4- Serdar Ortaç - Haberi Olsun / Düzenleme: Selim Çaldıran
5- Serkan Kaya - Sor / Düzenleme: Selim Çaldıran
6- Sibel Can - Emi / Düzenleme: Selim Çaldıran
7- Simge Sağın - Zaten Aşığım / Düzenleme: Batu Çaldıran
8- Zara - Dili Ballım / Düzenleme: Selim Çaldıran
9- Zerrin Özer - Ama Evlisin / Düzenleme: Selim Çaldıran
10-Yıldız Tilbe - Taraf / Düzenleme: Selim Çaldıran

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
play.google.com
www.qobuz.com

Bizim Oralar / Yıldız Tilbe feat. Çetin Çeto (Single, Duygu Müzik, 20.12.2018)

1- Bizim Oralar / Yıldız Tilbe feat. Çetin ÇetoDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tritunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2019
Gelse de Ayrılık (feat.Yıldız Tilbe) [Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları, Vol. 2] (Single, Garaj Müzik, 18.01.2019)

1- Gelse de Ayrılık (feat.Yıldız Tilbe) - 03:54Dijital Satış Noktaları:
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları, Vol. 2 (Albüm, Pasaj & Garaj Müzik, 19.01.2019)

4- Gelse de Ayrılık (feat.Yıldız Tilbe) - 03:54

Sen Aşıksın Bana (Single, Özdemir Müzik, 11.02.2019)

1- Sen Aşıksın BanaDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

Sen Aşk mısın Sevda mısın (Single, Özdemir Müzik, 14.02.2019

1- Sen Aşk mısın Sevda mısın - 02:56

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yana Yana (feat. Yıldız Tilbe) / Murat Başaran (Single, DMC, 02.05.2019)

1- Yana Yana (feat. Yıldız Tilbe) - 04:01

Korktum Deseydin / Serdar Ayyıldız feat. Yıldız Tilbe (Single, Arpej Müzik, 21.06.2019)

1- Korktum Deseydin (feat. Yıldız Tilbe)

Delikanlım ([LP = Longplay] PLAK Albüm, Tempa&Foneks, 18.11.2019)
(1994 yılında CD ve Kaset olarak çıkan albümün PLAK formatında [YENİ BASIM])

A Yüzü:
1. Delikanlım
2. Sevdanın Tadı
3. Sana Değer
4. Çizilmemiş Resim
5. Çal Oyna
B Yüzü:
1. Hoşçakal
2. Sevemedim Ayrılığı
3. Yalnız Çiçek
4. Zülüf
5. Selam

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.kitapsan.com.tr
www.zihni.com
www.ozhizo.com
www.cdplak.com
www.rainbow45records.com
www.ergunplak.com.tr
www.plakkitap.com
www.plakburada.com
www.antikaplak.com

O Benim Aslanım (Single, Özdemir Plak, 03.12.2019)

1- O Benim Aslanım - 03:35

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Arayacaksın Ayrılınca (Single, Özdemir Plak, 03.12.2019)

1- Arayacaksın Ayrılınca - 03:40

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Seviyor Musun (Single, Özdemir Plak, 09.12.2019)

1- Seviyor Musun - 04:37

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

İstiyorken Ağlıyorum (Single, Özdemir Plak, 09.12.2019)

1- İstiyorken Ağlıyorum - 03:55

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kırmızı Koltuğumda (Single, Özdemir Plak, 09.12.2019)

1- Kırmızı Koltuğumda - 03:43

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Abur Cubur Yemem (Single, Özdemir Plak, 17.12.2019)

1- Abur Cubur Yemem - 03:54

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hikâye (Single, Özdemir Plak, 19.12.2019)

1- Hikâye - 03:25

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
O Kız (Single, Özdemir Plak, 15.10.2020)

1- O Kız - 05:24

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hasbelkader / Bilal Sonses & Yıldız Tilbe (Single, Wovie Music, 13.11.2020)

1- Hasbelkader - 02:32Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Seninle Derdim Çok (Albüm, Özdemir Müzik, 17.12.2020)

1- Seninle Derdim Çok - 04:42
2- O Benim Aslanım - 03:35
3- Arayacaksın Ayrılınca - 03:40
4- Seviyor Musun - 04:37
5- İstiyorken Ağlıyorum - 03:55
6- Kırmızı Koltuğumda - 03:43
7- Hikâye - 03:25
8- Abur Cubur Yemem - 03:54Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de (Almanya)

2021
Peşindeyim Koşa Koşa (Single, Özdemir Müzik, 07.01.2021)

1- Peşindeyim Koşa Koşa - 03:54

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Kendimi Çağırıyorum (Single, Özdemir Müzik, 31.01.2022)

Kendimi Çağırıyorum (Single, Özdemir Müzik, 31.01.2022)

1- Kendimi Çağırıyorum - 04:13Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yaşa ve Gör / Yıldız Tilbe & RamZan (Single, Mahzen Media, 02.03.2022)

1- Yaşa ve Gör - 03:42Dijital Satış Noktaları:
open.spotify.com

Böyle Halim / Hakan Taşıyan & Yıldız Tilbe (Single, Özdemir Müzik, 15.03.2022)

1- Böyle Halim - 06:18Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Birden Çıksan Karşıma (Single, Özdemir Müzik, 08.08.2022)

1- Birden Çıksan Karşıma - 02:57Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yeniden Eskiler - Arabesk (2 x LP Plak Albüm, Özdemir Müzik, 11.08.2022)

LP / PLAK 1:
A YÜZÜ:
1. Tek Sevenim Sen Olsan
2. Yüzüne Bakmaya Yüzün Yok Senin
3. Yar Sevme
4. Ah Bir Çocuk Olsaydım

B YÜZÜ:
1. Ben Buyum
2. Manalı Gözler
3. Bu Son Olsun
4. Naz Çekecek Gücüm Yok
5. Sana Yalan Gelebilir

LP / PLAK 2:
A YÜZÜ:
1. Ne Bilirdim ki
2. Biçare
3. Sensiz Kahrolmuştum
4. Demek ki

B YÜZÜ:
1. Anlamı Olmaz
2. Çok Sevdim
3. Ben de Bir Anadan Doğdum
4. Hiç Sevmedin ki
5. Ben Böyle de Yaşarım

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
gereksizseyler.com
www.plakburada.com
ozdemirplak.com.tr
www.antikaplak.com

Bugün Ben Şahımı Gördüm (Musa Eroğlu İle Bir Asır, Vol. 2) (Single, Özdemir Müzik, 25.08.2022)

1- Bugün Ben Şahımı Gördüm (Musa Eroğlu İle Bir Asır, Vol. 2) - 04:14

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yıldız Tilbe Harbiye Konseri, Vol.1 (Albüm, Poll Production, 28.09.2022)

1- Delikanlım - 05:58
2- Sana Değer - 06:30
3- Çabuk Olalım Aşkım - 03:53
4- Vazgeçtim - 05:07
5- Aşk Laftan Anlamaz Ki - 03:57
6- Çat Kapı - 07:14
7- Ummadığım Anda - 04:11
8- Kış Gülleri - 06:11
9- Sana Şarkı Söylerim - 04:14
10-Haberi Olsun - 05:20
11-Kandıramazsın Beni - 04:24

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yıldız Tilbe Harbiye Konseri, Vol.2 (Albüm, Poll Production, 28.09.2022)

1- Ama Evlisin - 05:13
2- Emi - 05:49
3- Beni Benden Alırsan - 05:06
4- El Adamı - 03:55
5- Aşkımı Sakla - 04:27
6- Ben Senin Var Ya - 08:37
7- Ümit Şarkısı - 05:49
8- Yürü Anca Gidersin - 03:39
9- Aşkın Cezam Mı - 04:52
10-Hayatı Tespih Yapmışım - 04:09
11-Erik Dalı & Dili Ballım - 06:52

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Firari / Oğuz Yılmaz & Yıldız Tilbe (Single, Özdemir Müzik, 22.12.2022)

1- Firari - 04:33

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Bi’ Tek Ben Anlarım (with Yıldız Tilbe) / KÖFN & Yıldız Tilbe (Single, Hypers, 27.01.2023)

1- Bi’ Tek Ben Anlarım (with Yıldız Tilbe)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kapat Şu Perdeyi (Single, Özdemir Müzik, 22.05.2023)

1- Kapat Şu Perdeyi - 02:59Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Na Nura Ne (Single, Karma Music Recording, 28.05.2023)

1- Na Nura Ne - 02:59Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Yaşa ve Gör / Yıldız Tilbe & RamZan (Single, ST Yapım Şirketi, 08.06.2023)
(Mahzen Media tarafından 02.03.2022 tarihinde çıkarılamayan albümün ST Yapım Şirketi tarafından [BASIMI])

1- Yaşa ve Gör - 03:42Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

ÖYLE KAL / Yener Çevik & Yıldız Tilbe (Single, 717 Digital, 16.07.2023)

1- Yener Çevik & Yıldız Tilbe - ÖYLE KAL - 03:26Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Ağlamam Gülersen (Single, Özdemir Müzik, 13.09.2023)

1- Ağlamam Gülersen - 03:08

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Dizine Dursun (Single, Özdemir Müzik, 22.09.2023)

1- Dizine Dursun - 02:33Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

İyi ki Sen Varsın / Mustafa Ceceli (Albüm, DMC, 23.10.2023)

1- Aşktan Giderken / Mustafa Ceceli & Yıldız Tilbe - 03:27

Bambaşka Yollara / Burak Bulut & Yıldız Tilbe (Single, Mahzen Media Production, 17.11.2023)

1- Burak Bulut & Yıldız Tilbe - Bambaşka Yollara - 03:04

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.yildiztilbe.com.tr
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/YildizTilbee
Resmi Twitter Adresleri:
www.twitter.com/YildizzTilbee
www.twitter.com/tilbemedya
www.twitter.com/tilbeteam
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/YildizzTilbee
MySpace Adresi:
www.myspace.com/yildiztilbetr
Last FM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Yıldız+Tilbe
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Yıldız_Tilbe

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (18219 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag