Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

\n

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 154 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 154
Üye: 0
Toplam: 154

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 74,407,501
  • Bugün: 29,510
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jun 04, 2020
  • 08:23 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Zeynep (Türkeş)
Bookmark and Share
    Geri Dön   (10324 okuma)Sanatçı: Zeynep (Türkeş)
ZEYNEP (TÜRKEŞ)

FOTO GALERİ
21 Kasım 1975 yılında İzmit'de doğan Zeynep (soyadı: Türkeş) akrep burcudur. Etiler 1. sınıf okuduktan sonra Fransa Straaburg "Liberman" okulunda 2.5 yıl okudu. İzmit'den sonra Bodrum'da yaşamaya başlayan Zeynep, doğal yaşam aşığı ve deniz tutkunu.

1992 yılında lisanslı İstinye Spor Klübü'nde buz pateni yaptı ve Türkiye 1. ve 3.'lüğü kazandı. Bir dönem yüzme ile de uğraşan Zeynep çok iyi bir yüzücüdür. Hayat felsefesi sevgi üzerine kurulu olan Zeynep'e göre aşk ise; Freni patlamış arabaya benzer nereye çarparsa orada durur.

Besteci ve söz yazarı olan Zeynep iyi derecede Fransızca biliyor. 1987 yılında konservatuara başlayan Zeynep, 1999 sonunda mezun oldu. 6 yıl çalgı eğitimi, dört telli Kemençe, Türk Musikisi (Alaturka) eğitimi aldı. İTÜ Devlet Konservatuarı Şan Bölümü'nü kazanan Zeynep şan bölümünde 5 yıl okudu. İTÜ'de 11 yıl eğitim gören Zeynep bölüm birincisi olarak okulu tamamladı.

1995 yılının Ocak ayında "İnadı Bırak" albümü ile müzik piyasasına adımını attı. Bugüne kadar toplam 7 albüm yapan Zeynep'in ilk 5 kaseti Ulus Müzik etiketi ile "Kara Kaplı Kitap" albümü ise sahibi olduğu Zeyno Müzik etiketi ile piyasaya çıktı. Son albümü ''YIKIL'' ise OZAN VİDEO etiketi ile 19.07.2007 tarihinde piyasaya çıktı. Albüm şarkısı Cennetten Kovuldum'a da klip çekti.

2009'a, yani bugüne kadar 7 albüme imza atan Zeynep, müzik kariyerine ”Mayın/Yıkıl” ile devam ediyor.

Profesyonel müzik kariyerinin olgunluk dönemlerinde olan sanatçı, müzikseverlere kaliteli müziğin keyfini sunuyor. Sözleri Erol Albayrak, besteleri sanatçının kendisine ait bu single da aranjeler Gökmen Adıgüzel imzasını taşımakta. Albümde yer alan ikinci parça olan Bye Bye, hareketli ve kıpır kıpır ritmi ile müzikseverlerin içini kaynatacak bir parça. Eğlence mekanlarının vazgeçilmez parçası olmaya aday bu şarkı kedere ve üzüntüye Bye Bye dedirtecek.

Zeynep 2011 yılına 7 şarkılık "Kutlama" albümüyle çok hızlı bir giriş yaptı. Yorumlarında Sezen Aksu, Aşkın Nur Yengi ve BenDeniz'in tarzını çağrıştıran Zeynep "Kutlama" ile sevenlerinin karşısına geçmeye hazırlanıyor. Zeynep’in yeni albümü “Kutlama” Erkin Karaman’ın sahibi olduğu Edo müzik etiketiyle piyaya çıktı ve 8th Hill’de düzenlenen bir lansmanla basına tanıtıldı.

Tüm Müzik marketlerde satışa sunulan album yoğun ilgi ve arz karşısında aynı gün tükenirken 2. siparişlerini şimdiden aldı bile.

“Ah Memedim” şarkısıyla müzik severlerin kalbine adını altın harflerle kazıyan Zeynep , yeni albümü “Kutlama” ile “Ah Memedim”in rekorunu geçeceğine o kadar çok inanıyor ki albümünün adını bile şimdiden “Kutlama” koydu.

Albümün başarısını ve gelen tepkilerin güzelliği karşısında ünlü yapımcı Erkin Karaman ‘da güzel popçuya boğazın en lüks mekanlarından 8 the hill de sürpriz bir albüm tanıtım kokteyli yapınca Zeynep meslek hayatındaki en müthiş heyecanını bu günlerde yaşadığını ve adeta kendini ilk albüm yaptığı günlerdeki kadar heyecanlı olduğunu söyleyip geceye gelen yüzlerce konuğuna coşkulu şarkılarla hop oturtup hop kaldırdı.

Kokteyle katılan konuklar içinde Faruk K, Nilay Dorsa, İbrahim Erkal, Umut Akyürek ve sanatçı eşi ayrıca güzel oyuncu Leyla Bilginer sahneyi Zeynep’le paylaşarak gecenin coşkusuna coşku kattı.

Zeynep'in Yeni Klibinde Önemli Sosyal Mesaj!

Şahit olduğu motor kazalarında kaybettiği dostlarının ölüm haberlerine üzülen Zeynep, sürücüleri uyarmak amaçlı olarak yeni video klibi ''Sonunuz Belli - Remix''te önemli mesajlar verdi.

Yaşamı boyunca şahit olduğu motor kazalarında kaybettiği yakın dostlarının ölüm haberlerine çok üzülen Zeynep, bu konuda sürücüleri uyarmak amaçlı olarak yeni video klibi ''Sonunuz Belli - Remix''te önemli mesajlar verdi.

K.K.T.C de geçtiğimiz yıl Eylül ayında yürürlüğe giren “Kasksız motor kullananları 155’e şikayet edin bir hayat kurtarın” uygulamasının Türkiye’de de olması gerektiğini düşünen Zeynep “Kutlama” Albümündeki “Sonumuz Belli'' şarkısının remix versiyonuna motor görüntüleriyle “Güvenli sürüş” mesajları içeren bir klip çekti.

Birçok video klip görüntülerinde de kask kullanılmayan sahnelerin olduğuna dikkat çeken Sanatçı, “Toplum biz sanatçıları örnek alıyor. Çok daha duyarlı olmamız gereken hassas bir konu bu… Kasksız sürüşün önüne geçildiği takdirde büyük ölçüde ölümlerin azalabileceğine inanıyorum, bu konudaki cezalar yeterince caydırıcı değil” dedi.

Halil Sarı yönetmenliğinde çekilen “Sonumuz Belli (Remix)” video klibinde alt yazı olarak “Kasksız sürücüleri 155’e bildirin bir hayat kurtarın” notu da toplumu duyarlı olmaya davet ediyor.

2011 yılı sonunda çekimleri yapılan video klibin yönetmenliğini Halil Sarı, Süpervizörlüğünü ve fotoğraf çekimlerini Hülya Öksüz gerçekleştirdi. Çok sayıda profesyonel motosiklet sürücüsünün eşlik ettiği çekimlerde mekân olarak Maslak Mashattan civarı, Galata kulesi çevresi, Çevre yolu, Sarıyer ve Fatih Sultan Mehmet köprüsü kullanıldı.

Yakında birçok müzik kanallarında yayınlanacak olan klibin, yaz günlerinin yaklaştığı şu günlerde sürüş ihlallerinin önüne geçmesi hedefleniyor. (Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 09.04.2012)

Zeynep'in yeni single'ı çıktı.

90'lardan günümüze yükselişini aralıksız devam ettiren Zeynep "Deli Gülüm" isimli yeni single çalışmasıyla yeniden müzikseverlerle buluştu. "Mehmedim" ve "İnadı Bırak" şarkılarıyla tanınan Zeynep "Deli Gülüm" ile aynı başarıyı yakalamaya kararlı! "Deli Gülüm" ve "Alışkanlık Değilsin" isimli iki şarkı bulunan single çalışması müzik marketlerde yerini aldı.

Albümün ilk klip çalışması geçtiğimiz günlerde Riva'da Evren Davut yönetmenliğinde "Alışkanlık Değilsin" isimli slow parçaya çekildi.

Zeynep'ten Yeni Albüm: "Yalan Dolan"

Türk pop müziğinin başarılı ismi Zeynep, yoğun stüdyo çalışması sonucunda 2013 Mayıs ayı içerisinde çıkardığı "Deli Gülüm" isimli single çalışmasının üzerinden iki ay geçmeden yeni albüm "Yalan Dolan" ile yeniden müzikseverlerin karşısına çıktı.

"Deli Gülüm" ile iyi bir çıkış yakalayan sanatçı "YALAN DOLAN" albümüyle de aynı başarıyı devam ettireceğe benziyor.

"Memedim" ve "İnadı Bırak" şarkılarıyla tanınan Zeynep, 90'lardan günümüze yükselişini aralıksız devam ettirmeye kararlı!

Mayıs ayında çıkardığı "Deli Gülüm" isimli single pop rock çalışmasına ek olarak "Yalan Dolan" ve "100 Desibel" adında iki yeni şarkı daha ekleyen sanatçı ayrıca müzikseverler tarafından beğeni kazanan "Alışkanlık Değilsin" isimli slow şarkı Meriç Demir'in müzik direktörlüğünde yeni versiyonuyla albümde yerini aldı.

Zeynep albüm için yaptığı açıklamada "Çok çalıştık. 2013 yılı benim için müzik dolu bir yıl oldu. Birbirinden değerli isimlerle stüdyoya kapandım. Yalan Dolan ile zirveyi zorlamaya kararlıyım. Hiç bir şarkıyı bu kadar bıkmadan aralıksız dinlememiştim. "YALAN DOLAN" içime çok sindi. Umut ediyorum halkımın da gönlüne sinecektir." dedi.

"Kutsal Mabedim" olarak adlandırdığı evinde müzik yaparken görüntülerinin de yer aldığı Zeynep'in "Deli Gülüm" isimli en son klip çalışması yeni albümün çıkışıyla beraber müzik kanallarında ekranlara gelmeye başladı. Klip Polonez köyde orkestra ile performans görüntüleri de içeriyor.

Yönetmenliğini Hülya Öksüz'ün yaptığı "Deli Gülüm" klip çalışmasının görüntü yönetmenliğini Kadir Yücel üstlendi.

Çalışmalarına aralıksız devam eden sanatçının önümüzdeki günlerde "Yalan Dolan" isimli şarkı için kamera karşısına geçmesi planlanıyor.

"YALAN DOLAN"ın hazırlık aşamasını kamera ile kayda alan Hülya Öksüz'ün Zeynep'e albüm sürprizi olarak hazırladığı video çalışması da internette büyük beğeni topladı. Video'da stüdyo aşamasının ne derece keyifli geçtiği görülmekte. Duygulu anlar yaşayan Zeynep "Gözlerim doldu izlediğimde. Çok önemli ve çok özel bir hatıra benim için, çok kıymetli" yorumunu yaptı.

"Yalan Dolan" isimli albüm kitapçığının içerisinde yer alan yakın arkadaşları ve sanatçı dostlarından mesajlar bölümü Zeynep'e albüm sürprizi olarak hazırlanmış. Zerrin Özer, Yıldız Tilbe, Yeşim Salkım, Harun Kolçak, Rezzan Kiraz, Tayfun Duygulu, Cemil İpekçi, İbrahim Erkal, Doğukan Manço Aykut Işıklar gibi isimlerin yer aldığı sürpriz de Zeynep'e dair duygular kaleme alınmış. (Kaynak: www.sozmuzik.com - 05.09.2013)

Zeynep: “Yalan Dolan İle Zirvede Olacağım!”

3 ay gibi uzun bir çalışma sonucu oluşan klip stop motion formatında Karma Tekniği kullanılarak on bin den fazla fotoğrafın hareketlendirilmesinden oluşturularak yapıldı.


Marmaratim Production şirketinin adı altında çekilmiş olan klip yönetmenliğini Deniz Yamak ve de Ahmet Korhan Kırık üstlendi. 3 ay gibi uzun bir sürenin çalışma sonucu olan klip stop motion formatında olup Karma tekniği kullanıldı. 10'dan fazla fotoğrafın hareketlendirilmesinden oluşan klip Türk Müzik sektöründe bir ilk olarak yer aldı.

Türk pop müziğinin başarılı ismi Zeynep, Yoğun stüdyo çalışması sonucunda 2013 Mayıs ayı içerisinde çıkardığı "Deli Gülüm" isimli single albümün üzerinden iki ay geçmeden yeni albüm "Yalan Dolan Feat. Meriç Demir" ile yeniden müzikseverlerin karşısına çıktı.

"Deli Gülüm" single albüm ile iyi bir çıkış yakalayan sanatçı ‘Yalan Dolan’ albümüyle de aynı başarıyı devam ettireceğe benziyor. "Memedim" ve "İnadı Bırak" şarkılarıyla tanınan Zeynep, 90'lardan günümüze yükselişini aralıksız devam ettirmeye kararlı!

Mayıs ayında çıkardığı “Deli Gülüm” isimli Single Pop Rock albüm'e ek olarak ‘Yalan Dolan’ ve "100 Desibel" adında iki yeni şarkı daha ekleyen sanatçı ayrıca müzikseverler tarafından beğeni kazanan "Alışkanlık Değilsin" isimli slow şarkı Meriç Demir'in Müzik Direktörlüğünde yeni versiyonuyla albümde yerini aldı.

Sanatçı, “Hiç bir şarkıyı bu kadar bıkmadan aralıksız dinlememiştim. ‘Yalan Dolan’ içime çok sindi. Umud ediyorum Halkımın da gönlüne sinecektir.” dedi.

"Yalan Dolan" isimli albüm kitapçığının içerisinde yer alan yakın arkadaşları ve sanatçı dostlarından mesajlar bölümü Zeynep'e albüm sürprizi olarak hazırlanmış. Zerrin Özer, Yıldız Tilbe, Yeşim Salkım, Harun Kolçak, Rezzan Kiraz, Tayfun Duygulu, Cemil İpekçi, İbrahim Erkal,Doğukan Manço Aykut Işıklar gibi isimlerin yer aldığı sürpriz de Zeynep'e dair duygular kaleme alınmış.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 24.06.2014)

Diskografi:
1995
İnadı Bırak (Albüm, Ulus Müzik,11.01.1995)

1. Ah Memedim
2. Bana Göre Değil
3. Bende
4. Hata
5. Helalim
6. İnadı Bırak
7. Olduğun Gibi Kal
8. Pişman Olma
9. Senden Ayrı
10.Sevdam
11.Yak Bir Cigara

1996
Dudaklarımda Sevdan (Albüm, Ulus Müzik, 09.08.1998)

1- Hadi Hadi
2- Yanarım
3- Ay Batırdım
4- Dudaklarımda Sevdan
5- Toz Duman Oldum
6- Ziyam
7- Seninle Olmaz
8- Seviş Yine Zamansız
9- Sevemedin
10-Kolla Kendini


1998
İlk Aşk - Adamım (Albüm, Ulus Müzik, 09.08.1998)

1. Basma Damarıma - 04:16
2. İlk Aşk - 04:19
3. Adamım - 04:46
4. Elimden Bir Şey Gelmez - 04:23
5. Tükendim - 04:38
6. Yanında Olmayacağım - 04:38
7. Herşeyimsin - 04:38
8. Yaz Bana - 04:13
9. Çıldırtma Beni - 04:06
10.Dönme - 04:52
11.Zor Geliyor - 05:30
12.Geçmiş Olsun - 03:59

1999
Emir Allah'tan Geldi Barış Abi / Şehidim (İlk Aşk / Adamım) (Albüm, Ulus Müzik)

1- Emir Allah'tan Geldi - 05:36
2- Basma Damarıma - 04:16
3- İlk Aşk - 04:14
4- Adamım - 04:49
5- Elimden Bir Şey Gelmez - 04:23
6- Tükendim - 04:38
7- Şehidim - 05:38
8- Herşeyimsin - 04:08
9- Yaz Bana - 04:13
10-Çıldırtma Beni - 04:06
11-Zor Geliyor - 05:30
12-Geçmiş Olsun - 03:59
(1998 yılında çıkan İlk Aşk - Adamım albümünden bazı şarkılar çıkarılıp Barış Manço'nun ölümü üzerine ona ithafen “Emir Allah’tan Geldi” adlı şarkı ile bazı yeni şarkılar ilave edildi.)

2000
Halalzade (Albüm, Ulus Müzik, 02.06.2000)

1- Canına Yandığım
2- Tuzlu Gözyaşım
3- Katil (Kurşundan Daha Beter Gidisin)
4- Efendim
5- Hesap Sordum
6- Halalzade
7- Ay Gönlümde
8- Gözlerde Seller
9- 9.8'lik
10-Halay

2001
Kork Benden - Get Scare Of Me (Single, Ulus Müzik, 25.07.2001)

1- Kork Benden / Get Scare Of Me
2- Yüreğime Gömdüm Seni / Lock You Into My Heart
3- Kork Benden / Get Scare Of Me - Remix
4- Yüreğime Gömdüm Seni / Lock You Into My Heart - Remix

2003
Kara Kaplı Kitap (Albüm, Ozan Video Müzik 304252, 06.10.2003)

1. Kara Kaplı Kitap
2. Gittiği Yere Kadar
3. Git Kolaysa
4. Bekleyeceğim
5. Zorba
6. Sürü Sürü Aşklar
7. Aşk Üçgeni
8. Yaralı Gönül
9. Sözüm Söz
10.Ne Olur
11.Nerde
12.Umudum Ol (Düet)
13.Nöbetlere Diktin Beni
Video: Kara Kaplı Kitap


2004
Kara Kaplı Kitap (Albüm, Zeyno Müzik, Nisan 2004)
(2003 yılında Ulus Müzik etiketiyle çıkan albüme “Karakaplı Kitap (Club Versiyon)” şarkısı ve “Gittiği Yere Kadar” şarkısının video klip ilavesiyle [YENİ BASIMI])

1. Kara Kaplı Kitap
2. Gittiği Yere Kadar
3. Git Kolaysa
4. Bekleyeceğim
5. Zorba
6. Sürü Sürü Aşklar
7. Aşk Üçgeni
8. Yaralı Gönül
9. Sözüm Söz
10.Ne Olur
11.Nerde
12.Umudum Ol (Düet)
13.Nöbetlere Diktin Beni
14.Kara Kaplı Kitap (Club Version)
Video: Gittiği Yere Kadar

2006
İnadına Seveceğim (Mehmet Tokat Şiir Albümü, Seyhan Müzik, 14.02.2006)

7- Anneme Ağıt / Vokal: Zeynep - 04:53

2007
Yıkıl (Albüm, Ozan Müzik, 19 Temmuz 2007)

1. Kara Kaplı Kitap (Söz: Mehmet Tokat, Müzik: Zeynep Türkeş) - 04:03
2. Yana Yakıla (Söz ve Müzik: Nezih Üçler) - 04:00
3. Cennetten Kovuldum (Söz ve Müzik: Nezih Üçler) - 05:41
4. Bye Bye (Söz ve Müzik: Osman Kasap) - 04:08
5. Banada Sıra Gelecek (Söz ve Müzik: Nezih Üçler) - 04:54
6. Af Yok (Söz ve Müzik: Osman Kasap) - 05:06
7. Denize Düşen Yılana Sarılırmış (Söz ve Müzik: Gökmen Adıgüzel) - 04.48
8. Süslü Tuzak (Söz ve Müzik: Nezih Üçler) - 03:20
9. Yirmisinde İhtiyar (Söz: Cüneyt Çakım, Müzik: Dhmhtrhs Rakitzhs ) - 05:10
10.Göz Göre Göre (Söz ve Müzik: Gökmen Adıgüzel) - 04:08


2008
Mayın (Single, Ozan Video, 09.2008)

1. Mayın
2. Bye Bye

2008
Mayın (Single Albüm, Ozan Video, 09.2008)

1. Mayın
2. Bye Bye

2009
Mayın / Yıkıl (Albüm, Ozan Video, 21.02.2009)

1- Mayın (Söz: Erol Albayrak, Müzik: Zeynep Türkeş)
2- Yıkıl (Söz: Mehmet Tokat, Müzik: Zeynep Türkeş)
3- Yana Yıkıla (Söz & Müzik: Nezih Üçler)
4- Cenetten Kovuldum (Söz & Müzik: Nezih Üçler)
5- Bye Bye (Söz & Müzik: Osman Kasap)
6- Bana da Sıra Gelecek (Söz & Müzik: Nezih Üçler)
7- Af Yok (Söz & Müzik: Osman Kasap)
8- Denize Düşen Yılana Sarılırmış) (Söz & Müzik: Gökmen Adıgüzel)
9- Süslü Tuzak (Söz & Müzik: Nezih Üçler)
10-Yirmisinde İhtiyar (Söz: Cüneyt Akım , Müzik: Dhmhtrhs Rakitzhs)
11-Göz Göre Göre (Söz & Müzik: Gökmen Adıgüzel)
12-Bye Bye (Remix) (Söz & Müzik: Osman Kasap)


2011
Kutlama (Albüm, Musicom / Edo Müzik, 07.01.2011 / 15.02.2011)

1. Kutlama - 03:30 (Söz & Müzik: Faruk K)
2. Sonumuz Belli - 04:40 (Söz & Müzik: Faruk K)
3. Canlı Heyecanlı (Remix) - 04:20 (Söz & Müzik: Ahmet Akkaya)
4. Aşkım Kapında - 04:53 (Söz: Cengiz Uzay Ayna, Zeynep Türkeş, Müzik: Cengiz Uzay Ayna)
5. Sonumuz Belli (Remix) - 03:44 (Söz & Müzik: Faruk K)
6. Kutlama (Remix) - 04:20 (Söz & Müzik: Faruk K)
7. Heyecanlı - 03:35 (Söz & Müzik: Ahmet Akkaya)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

2013
Deli Gülüm (Single, Musicom, 23.05.2013)

1. Alışkanlık Değilsin (Söz & Müzik: Zeynep & Uzay Cengiz)
2. Deli Gülüm (Söz & Müzik: Zeynep)Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.emusic.com

Yalan Dolan (Maxi Single, Musicom, 04.10.2013)

1- Yalan Dolan (feat. Meriç Demir) (Söz - Müzik: Zeynep - Uzay Cengiz Ayna)
2- 100 Desibel (feat. Meriç Demir) (Söz: Zeynep - Altuğ Bilsev, Müzik: Zeynep)
3- Alışkanlık Değilsin (Versiyon) (Söz - Müzik: Zeynep - Uzay Cengiz Ayna)
4- Deli Gülüm (Rock Versiyon) (Söz - Müzik: Zeynep, Düzenleme: Barış Bölükbaşı)
5- Alışkanlık Değilsin (Rock Versiyon) (Söz-Müzik: Zeynep - Uzay Cengiz ,Düzenleme: Barış bölükbaşı)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

Deli Gülüm (Yalan Dolan) (Single, Musicom, [YENİ BASIM])

1. Alışkanlık Değilsin (Söz & Müzik: Zeynep & Uzay Cengiz)
2. Deli Gülüm (Söz & Müzik: Zeynep)


İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com

Yalan Dolan Liar (feat. WYRE) [African's Version] (Single, Musicom, 21.07.2014)

1- Yalan Dolan Liar (feat. WYRE) [African's Version]

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr

2016
Yanacaksın / Çağlar Alkaç (Maxi Single, İda & Seyhan Müzik, Dijital 02.12.2016, CD 06.12.2016)

2- Sürü Sürü Aşklar (feat. Zeynep)

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr

2017
Askeriniz Mustafa Kemal Paşam Senin (Single, Musicom, Dijital 29.10.2017, CD 05.12.2017)

1. Askeriniz Mustafa Kemal Paşam Senin
2. O Gelmesin


Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2020
Gündem (Single, Musicom, 21.05.2020)

1- Gündem - 02:43

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi [Fan] Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/zeynepofficial
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/zeynepturkes
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/MemedimZeynep
Resmi Google+ Adresi:
plus.google.com/100847761223997248529
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Zeynep_(şarkıcı)
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Zeynep
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (10324 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag