Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 03.07.2022

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 159 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 159
Üye: 0
Toplam: 159

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 114,189,932
  • Bugün: 8,866
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jul 03, 2022
  • 04:09 am CEST
 

Gazeteci Başak Çokan’ı Hastanelik Eden Bahar Candan, Bu Sefer Sisi’yi Delirtti!


Tarih: 04.03.2022 Saat: 19:00 Gönderen: mhakkiguvenc

Haberler Al Sana Haber’ in yorumcularından Gazeteci Başak Çokan ve Bahar Candan dün programda tartışmış ve epilepsi hastası olan Başak Çokan canlı yayında nöbet geçirerek hastaneye kaldırılmıştı.

Yaşanan bu olaydan sonra Al Sana Haber yorumcuları ve izleyiciler tarafından çok büyük tepki alan ve programda olması istenmeyen Bahar Candan için bugün yayında oylama yapıldı.

İzleyicilerin çoğunluğu gitmesi yönünde oy kullanırken yayına telefonla bağlanan yorumcular, kararı Seyhan Soylu’ ya bıraktı.

Telefonla bağlanan Nihat Doğan ve Erol Köse ise Bahar Candan için tartıştılar.

Program boyunca Seyhan Soylu tarafından stüdyoya alınmayan Bahar Candan, program sonunda özür dilemek için stüdyoya girdi.

Ancak Seyhan Soylu, Al Sana Haber yorumcuları ve izleyicilerden özür dilemek bir yana dursun, öyle sözler sarf etti ki Seyhan Soylu ve stüdyodakiler çıldırdı.

İşte oylama ve Seyhan Soylu’nun çıldırdığı diyaloglar…

Seyhan Soylu; “Başak Çokan’ın beyin ameliyatı geçirdiğini biliyordum ama epilepsi hastası olduğunu bilmiyordum. Bahar maalesef benim zaaflarımdan yararlanan bir kız. Ama kötü olmadığını ve bilinçli yapmadığını biliyorum. Ekipteki herkes onu istemiyoruz demiş olsalar da ben ne yapacağımı şaşırdım.”

Nurcan Sabur: “Onu o şekilde kabul etmek lazım. Ya edeceğiz ya da etmeyeceğiz” derken Seyhan Soylu rejiden YOUTUBE canlı yayını sırasında Bahar Candan için programdan gitmesi ya da kalması için bir anket açmalarını istedi.

Ve Al Sana Haber yorumcularının da fikirlerini almak için tek tek canlı telefon bağlantısı yaptı.

İlk olarak Erol Köse arandı ve Soylu; “Erolcuğum, sen de bir AL Sana Haber yorumcusu olarak, Bahar’ın Başak Çokan’ a dün yaşatmış olduğu şey doğru mu?” diye sordu.

Erol Köse; “Bahar, kişiliğinde çok değişik partiküller taşıyor. Bir bölümü bebek, çocuk, bir bölümü afacan, bir bölümü zeki bir erişkin. İyi niyetli bir arkadaşımız ama bazen iletişim sorunu yaşıyor. Sen Seyhan Soylu olarak Bahar’a ikinci, üçüncü, dördüncü ve pek çok şans verdin. Ama Bahar Candan programda kesinlikle kalmalı. 10 adım o atıyorsa bir adım ekip atacak.” derken Seyhan Soylu anket sonucunu paylaşarak “Yüzde 74 gitsin diyor” yorumunu yaptı.

Bunun üzerine Erol Köse; “Yüzde 74 gitsin diyorsa illa kalması gerekiyor” dedi. Soylu daha sonra Nihat Doğan’ı aradı.

Nihat Doğan: “Ben 25 yıllık kariyerimi Bahar uğruna feda edemem. Bir kızın hayatına kastetmek bu kadar kolay olmamalı. Bunun affedilebilir bir tarafı var mı? Kız ben hastayım diyor. Bahar hala kızın üstüne üstüne gidiyor. Benim Bahar ile ilgili hiçbir problemim yok onu söyleyeyim. Ebru Polat’ a, geçenlerde Yeliz’e, Özlem’ e, en son Başak’ a herkese dalmasını yani burası Bahar’ın egosunu tatmin edeceği bir yer değil ki. Ben niye Bahar’ın ipini çekeyim? Bunun kararını verecek olan kişi ben değilim. Bunun kararını verecek olan Başak Çokan’dır.” diyerek telefonu kapattı.

Erol Köse canlı yayına tekrar bağlanarak Nihat Doğan’a cevap verdi.

Köse: “Nihat telefonu aldığında Nurcan abinin şu kadar sene, benim bu kadar sene kariyerim var dedi. Bunlar buradayken biz bunları çöpe atamayız diye başladı. Sonra birden aman canım ben niye ekmeğiyle oynayayım dedi. Ama tam 45 dakika Bahar’ın o programda olmaması gerektiğini anlattı. Konuşmanın yüzde 90’ın da söylediğiyle son yüzde 10’un da söylediği birbirinin tam tersiydi Nihat Bey’in. İkinci olarak tıbbi bir şey söylüyorum. Başak kardeşimizin tıbbi bir sorunu var bunun da Bahar Candan ile kavgayla hiçbir alakası yok.” derken söze giren Nurcan Sabur daha önce Başak Çokan ile bir programda çalıştıklarını ve orada Başak’ın biraz fazla üzerine gidince “Nurcan abi ne olur üzerime gelme. Yine fenalaşıyorum” dediğini anlattı.

Bunun üzerine Erol Köse “Haa. Çok güzel. O zaman Başak kardeşimiz tıbben ve hukuken canlı yayında tartışma programlarında olmaması gerekir. Bu programlardan uzak duracak. Huzur yolu gibi daha ruhani programlar seçecek kendisine.” şeklinde yorum yaptı.

Nurcan Sabur: “Ben de açıkçası bu oylama konusunda topu Başak’a atmak istiyorum. Ona karşı yapılan bir şey. O karar vermeli.” dedi.

O sırada diğer telefondan Erol Köse’ye cevap vermek için bağlanan Nihat Doğan; “Sayın Köse’ nin söylemiş olduklarını izledim. Hayretler içerisindeyim. En ufak bir rahatsızlığı olan insanların TV programlarında olmamalı demek suretiyle, Başak’ a karşı bu kin ve nefretini çözebilmiş değilim. Öyle bir algı yarattı ki sanki burası Bahar’ın birilerine hakaret etme alanıymış gibi ve buna tahammül edemeyen insanların orada bulunmaması gerektiğini kastediyor. Sayın Erol Köse ile Bahar Candan arasında ne gibi organik bir bağ var ki Bahar’ a bu imtinayı gösteriyor? Kendisi de cevap verirse sevinirim.” dedi.

Seyhan Soylu araya girerek “Ya iş nereye gidiyor ya? Şimdi Bahar Candan ile Başak Çokan kavgası Erol Köse ile Nihat Doğan kavgasına döndü. Olacak iş değil bu.” derken Erol Köse ve Nihat Doğan telefonda tartışmaya başladılar ve sesler yükseldi.

Nihat Doğan: “Ben kimseyle kavga etmiyorum. Fikrimi söylüyorum”

Erol Köse: “Ben de doktor olarak dedim ki tartışmalar onun hastalığını tetikliyorsa bu tür programlara katılması sakıncalı. Bahar’ı da nereden tanıyorum hemen anlatayım. Sn. Mehmet Ali Yılmaz’ ın torunu gibidir. Erol’cuğum bu çocukla karşılaştığında ona sahip çıkın demiştir. Bahar benim evladımdır.”

Nihat Doğan: “Erol abi Bahar senin evladın, Seyhan’ın da evladı. Başak da bir ananın evladıdır”

Erol Köse: “Bu kızı kazanalım yoksa hayat acıdır. Sokaklara düşmesin. Sahip çıkalım.”

Nihat Doğan: “Bana saygısızlığını görmemem diğerlerine saygısızlık yapmadığı manasına gelmiyor.”

Erol Köse: “Ben programda bir saygısızlığını görmedim diye anladım şimdi sen düzeltince doğrusunu anladım. Özür dilerim.”

Nihat Doğan: “Bahar’ın devam edip etmemesinde karar mercii ben değilim. Ama şart koyuyorum. Bir daha hakaret içeren bir davranışını görürsem ben yayında olmayacağım.”

Seyhan Soylu: “Arkadaşlar ben müdahil oluyorum patronaj olarak. Bu bir tartışma programı ve formatı bu. Ayrıca Bahar’ın canına da okudum ben. Tam vuracaktım baktım ağlama krizine girdi.

‘Anne yemin ediyorum ağzımdan çıktı. Nasıl yaptım nasıl kırdım çok üzgünüm’ dedi. Bakın arkadaşlar evvelsi gün kızın yaşamış olduğu olaylar var. Bir arkadaşına gidiyorlar partiye. Adam da bunlara ilaçlı su veriyor. Suyun içerisinde yasaklı madde varmış.”

Daha sonra Ebru Polat’ı ve Adrian Öztürk’ü arayan Seyhan Soylu onlardan da “Kararı Başak Çokan’a bırakıyorum” yanıtı aldı. Son olarak Başak Çokan’ı arayan Soylu’dan Bahar Candan için bir karar vermesini istedi.

Başak Çokan; “Sanki hastalık bir seçim gibi davranıyorlar. Benim dün orada yaşadığım şey aslında bir birikim. Bahar ile 2 aydır bir gerginlik yaşıyoruz. Konu üzerinden tartışmaya varım ama konu benim özel hayatıma geliyorsa işte orada kırmızı çizgim vardır.

O işin Show tarafında. Bahar’ın özel hayatına veya yaşam tarzına asla saldırmadım. Arayıp da Seyhan’a asla demedim ki Bahar gitsin. Niye ekmeğinle oynayayım? Kendimi dün o kadar sıktım ki patladım artık. Yoksa bunu ben ne Bahar’a mal ediyorum ne de başkasına. Bahar’ın oradan gitmesini istemiyorum. Özrünü kabul etmem kırgınlığımı geçirmeyecek. Ama bu kararı Seyhan’a bırakıyorum.”
şeklinde konuştu.

Canlı yayın devam ederken özür dilemek için stüdyoya giren Bahar Candan Seyhan Soylu’nun yanına otururken Seyhan Soylu; “Seninle ilgili henüz karar vermiş değilim. İnsanları çileden çıkartmışsın. İzledin mi bilmiyorum sen biraz git gel akıllısın.” derken Bahar Candan’dan özür beklenirken öyle sözler söyledi ki Seyhan Soylu ve masadakiler çıldırdı.

Bahar Candan: “Evet izledim reji odasındaydım. Gözyaşlarımı tutamadım. Bana söylenilen şeyler hiç hoş değil. Bu masada kendimi ifade edemediğimi düşünüyorum. Ve buradan eski dostum kıymetli Söylemezsem Olmaz yapımcısı Bilal Özbilge’ye sesleniyorum. Lütfen ben artık bu masada kendimi ifade edemiyorum. Kendimi Söylemezsem Olmaz’da Seren Serengil’e, Bircan Bali’ye ve Arto’ya ifade etmek istiyorum.”

Çıldıran Seyhan Soylu Bahar Candan’ın içtiği ilaçlı suyun etkisinde olduğunu düşünerek; “Sen kafayı mı yedin? Ne kullanıyorsun sen? Manyak mısın? Burada insanlar özür bekliyor senden. Senin söylediklerine bak. Haddini fazla aştın. Her gün dalga geçtiğimiz bir programa niye gideceksin? Aykırılık mı olsun istiyorsun?” derken Bahar Candan masada başta Nurcan Sabur ve Özlem Uçar olmak üzere herkesten tepki aldı.

Seyhan Soylu, Bahar Candan’ı canlı yayından çıkardı ve “Cezalısın. Normalleşmeden benim yanıma bile gelemezsin. Pazartesi de seninle ilgili kararı vereceğim” dedi.

Kaynak: www.magazinkolik.com - 04.03.2022

click İlişkili        click Bunu oyla        click Paylaş
Gazeteci Başak Çokan’ı Hastanelik Eden Bahar Candan, Bu Sefer Sisi’yi Delirtti! | Giriş/Hesap Aç | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Facebook'tan Yorum Ekleyin!

Yorum:


 Geri dön!

Seyhan Soylu İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 26.06.2022->Seyhan Soylu İle Ata Çağlayan Nikahlandı!

 25.06.2022->Fevzi Siverek: “Bülent Ersoy Kimdir? Ben Onun Menajerliğini Yapayım”

 21.06.2022->Bülent Ersoy’un Mezar Yeri İçin 1.5 Milyon TL Harcanacak!

 20.06.2022->Seyhan Soylu’ya ‘Gülen Yüz’ Rotüşü Yapıldı!

 15.06.2022->Reza Zarrab, Hem Ebru’yu Hem Rassan’ı Tehdit Etti!

 12.06.2022->Seyhan Soylu - Ata Çağlayan... Aşk Kapıyı Çaldı!

 09.06.2022->Şube Açılışında Sevim Alan, Deniz Seki’ye Köpek Hediye Etti

 31.05.2022->Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen: “Melek Mosso’nun Kıyafeti Değil, Hareketi Nedeniyle Konserini İptal Ettik”

 17.05.2022->Mustafa Topaloğlu Al Sana Haber’e Bağlandı, Demet Akalın İçin Ne Dedi?

 19.04.2022->Seyhan Soylu: “Petek Dinçöz’ün Kaçmasının Sebebi Can Tanrıyar’dır”Sonraki Sonuçlar

Bahar Candan İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 15.06.2022->Reza Zarrab, Hem Ebru’yu Hem Rassan’ı Tehdit Etti!

 05.04.2022->Al Sana Haber Devir Teslim!

 30.03.2022->İzzet Yıldızhan Şikayetçi Olmuştu, Seyhan Soylu Savcıya İfade Verdi!

 27.03.2022->İzzet Yıldızhan’dan 3 İsme Hakaret Davası!

 15.03.2022->Nurcan Sabur: “Alişan’a Evliliğini Bitirmemesi İçin Yukarıdan Talimat Geldi!”

 04.03.2022->Gazeteci Başak Çokan’ı Hastanelik Eden Bahar Candan, Bu Sefer Sisi’yi Delirtti!

 03.03.2022->Başak Çokan, Canlı Yayında Epilepsi Krizi Geçirdi

 25.02.2022->Ebru Gündeş’in Yeni Aşkı Bahar Candan’ın Eski Sevgilisi Çıktı

 25.02.2022->Söylemezsem Olmaz’dan Ayrılacağı Konuşulan Arto Al Sana Haber’e Konuştu

 17.02.2022->Gülben Ergen Hangi Ünlü Avukat İle Birlikte?Sonraki Sonuçlar


 DİĞER HABERLER

< 1 2  3  ...   En Son Sayfa


Özcan Deniz Oğluna Hayır Diyemedi!
Haberler Harbiye Açıkhava sahnesinde bu akşam sahne alan Özcan Deniz zor anlar yaşadı. Seyirciler zor durumda olan sanatçıyı alkışlayarak desteklediler. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1661 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 01.07.2022 Saat: 22:59 (85 okuma)

Mabel Matiz’in Klibi İçin “RTÜK Müzik Kanallarını Aradı” İddiası!
Haberler Şarkıcı Mabel Matiz'in “Karakol” isimli şarkısı yayınlandı. RTÜK Üyesi İlhan Taşcı, şarkının klibiyle ilgili “RTÜK, Mabel Matiz'in son şarkısı için tek tek tüm müzik kanallarını arayarak ‘yayınlamamalarını’ yoksa olacaklar konusunda aba altından sopa gösterdi” dedi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1464 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 01.07.2022 Saat: 20:49 (90 okuma)

Boğazda Muhteşem Üçlü!... Uzi, Heijan ve Muti
Haberler Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında önceki akşam Uzi & Heijan & Muti Boğaz’ı salladı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 3504 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 01.07.2022 Saat: 19:29 (92 okuma)

Teoman: “17 Milyonum Olsa Çalışmam!”
Haberler Teoman önceki gün Cihangir’de görüntülendi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 894 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 01.07.2022 Saat: 18:45 (84 okuma)

Ceza ile Sagopa Kajmer Barıştı Mı?
Haberler Türkçe rap müziğin öncü isimlerinden Ceza, önceki akşam İstanbul’da konser verdi. Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ceza, Sagopa Kajmer ile barıştıkları yönündeki iddialara cevap verdi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 3257 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 01.07.2022 Saat: 18:15 (84 okuma)

Hande Yener Kleopatra Oldu!
Haberler Ünlü pop yıldızı Hande Yener Azerbaycan’da Dalga Arena’da Şazeli Restoranda verdiği konserde büyük enerjisiyle büyüledi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1682 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 01.07.2022 Saat: 17:13 (91 okuma)

Aslı Hünel Denize Neden Elbiseyle Girdi?
Haberler Aslı Hünel, önceki gün eşi Savaş Yurtsever ile Bodrum’da kameralara yansıdı. Muhabirlerle konuşmayı ihmal etmeyen Hünel, bikinili görüntülenmeyi sevmediğini dile getirerek, örf ve adetlerine bağlı bir insan olduğunu söyledi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 3609 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 01.07.2022 Saat: 15:50 (84 okuma)

Tuğba Yurt’tan Yeni Şarkı “Ne Mesele”
Haberler Tuğba Yurt, yeni şarkısı ‘Ne Mesele’yi 1 Temmuz Cuma günü dinleyicileri ile buluşturdu. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1797 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 01.07.2022 Saat: 11:01 (93 okuma)

Sevtap Ünal’ın Yeni Albümü Öncesi Hazırladığı “Oysa” Adlı Teklisi Yayında
Haberler Ruha dokunacak derinlikte yaptığı şarkılarıyla ve tarzıyla adından söz ettiren başarılı sanatçı Sevtap Ünal, “İnsanlar Arabalar ve Rüzgar Geçti Aramızdan”, “O Benim”, “Bu Kavga Çok Hüzünlü” adlı projelerinin ardından on şarkılık yeni albümü öncesi “Oysa” isimli teklisini müzik severlerin beğenisine sundu. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2234 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 30.06.2022 Saat: 18:19 (104 okuma)

Edis, Finike’de Sahneye Şort Takımıyla Çıktı!
Haberler Başarılı yorumcu Edis, Finike Festivali kapsamında Antalya’da verdiği konserde sahneye çıktı. Edis şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1482 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 30.06.2022 Saat: 16:36 (84 okuma)

Burcu Güneş Ev Sahibi İle Davalık Oldu!
Haberler Başarılı yorumcu Burcu Güneş, şimdilerde ev sahibiyle davalık oldu. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2038 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 30.06.2022 Saat: 16:15 (84 okuma)

Asp’tan Yepyeni Bir Tekli Daha: “Ağır Ağır”
Haberler Alternatif rap müziğin yetenekli temsilcilerinden Asp, “İlacı Kurutmam”, “Daha Neler” ve “Gelemedim Üstesinden” teklileri sonrasında yeni single’ı ‘Ağır Ağır’ı Garaj Müzik etiketiyle dinleyicisiyle buluşturdu. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1331 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 30.06.2022 Saat: 15:51 (84 okuma)

Mahsun Kırmızıgül, Haluk Levent Ve Özcan Deniz’i Arıyor!
Haberler Mahsun Kırmızıgül yeni filmi ‘Prestij Meselesi’nde Haluk Levent ve Özcan Deniz’i oynayacak oyuncular arıyor. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1008 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 30.06.2022 Saat: 15:15 (87 okuma)

Doğukan Medetoğlu’dan Yeni Şarkı!
Haberler Duygusal şarkılarıyla kalplerde yer edinen Doğukan Medetoğlu, bu sefer hareketli bir şarkıyla sevenlerini karşılıyor. Şarkıcı, söz ve müziği kendisine ait olan “Son Gülen İyi Güler” adlı şarkısını DMC etiketiyle yayınladı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1586 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 30.06.2022 Saat: 14:42 (81 okuma)

Ebru Gündeş’in Yeğeni Çağrı Halasının Yolundan İlerliyor
Haberler Çağrı, Reggaeton tarzında yaptığı çalışma “Filmim Bitti” ile müzikseverlere merhaba dedi. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1564 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 30.06.2022 Saat: 14:36 (83 okuma)


< 1 2  3  ...   En Son Sayfa

News ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag