Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 04.12.2022

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 350 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 350
Üye: 0
Toplam: 350

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 121,933,004
  • Bugün: 1,056
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Dec 04, 2022
  • 12:22 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - İçerik Sayfaları
DUYURULAR
DUYURULAR[ Geri Dön ]

Sayfa: 1/3

GENEL DUYURU


Sitemizde Sanatçılar bölümünde sanatçıların ağırlıklı olarak alfabetik sırada (bazen de karışık olarak yani aldığı izlenim -hit- oranına göre) sayfa geliştirme çalışması yapılmaktadır. 45lik veya albüm kapak resimleri eklenmekte olup büyük boyutta görebilmeniz için (bazıları üyelik gerektirmektedir.) resmin üzerine bir kez tıklamanız gerekmektedir.

Ayrıca (Anasayfada sağdaki Bilgilendirme ve Önemli Duyurular hariç) diğer tüm duyuru mesajları kaldırıldı. Site ile ilgili sayfalarla ilgili değişiklik ve gelişmeler bu tek mesaj penceresinden verilecektir. Bilgilerinize...
Site Yöneticisi Bize Ulaşın! (Webmaster)


12.12.2015- Etkinlik Takvimi sayfasında Sanatçı, Mekan veya Şehir ismine göre arama yapabileceğiniz ARAMA motoru eklenmiştir. Bilgilerinize...
01.05.2015- Sevgili ziyaretçilerimiz! Şimdiye kadarki Sitemizde kullandığımız (CMS) sisteminin bir üst versiyonu bugünden itibaren devreye sokulmuştur. Ayrıca hemen farkettiğiniz üzere, Site Başlığı kısmında Günün Tarihi bölümünün hemen altında, sitemizde daha çabuk ilgili sayfaya yönelmenizi sağlayacak yeni Açılır Yönelim (Navigasyon) Menüsü ilave edilmiştir. Sitemizde yeni olan, gideceğiniz linkleri daha akılda kalıcı hale getiren google seo tab özelliği uygulanmaya başlanmıştır. Bazı hata uyarıları alabilirsiniz, ancak bu hatalar giderilmekte olup yazılımın bu yeni versiyonu zaman zaman daha da geliştirilecektir. Bilgilerinize... Müzikli gezintiler...
15.02.2015- Sevgili ziyaretçilerimiz! Okunmak için girilen bir Haber sayfasında Facebook Yorum Kutusu uygulamasına başlanmıştır. Haber sayfasında yorumlarınızı sitemize üye olmadan da ekleyebilirsiniz. Bu özellik bir süre deneme olarak uygulamaya konulmuş olup tam uygulamaya ise yakında geçilecektir. Ayrıca, şimdilik kapatılmış olan Sitemize Üyelik yerine, sitemize üye olmaya gerek kalmadan facebook login ile siteye giriş uygulaması çalışmaları da yapılmaktadır. Yakında bu özellik uygulamaya konulunca ayrıca duyurulacaktır. Bilgilerinize... Müzikli gezintiler...
02.02.2015- Sevgili Konuklarımız! Basından Müzik ve Magazin Haberleri sayfamızda sayfa sayfa onarlı olarak önceki tarihlere daha seri ve kolay gezilebilmesi için < 1 2 3 ... şeklinde paging (sayfalama) uygulaması kurulmuştur. Duyurulur. Müzikli gezintiler... (Webmaster)
01.02.2015- Bir Sanatçı Biyo ve Diskografileri sayfasına gidildiğinde, o sanatçının yakın tarihte etkinliği / etkinlikleri var ise (yani etkinlik takvimine kaydedildiyse) o biyografi sayfasının üst bölümünde etkinlik/ler görüntülenecek, oradan da etkinlik sayfasına geçiş yapılabilecektir. Bilgilerinize... (Webmaster)
19.03.2014- Sevgili Konuklarımız! Sitemiz şimdiye kadar sadece Internet Explorer ile daha verimli gezilebiliyordu. Bir kaç zaman önce başlanan geliştirme ve program güncelleme çalışmaları sonucu, Sitemiz şimdi artık cross-browser (modern tarayıcılar) denilen Google Chrome, Opera ve Firefox [son sürümleri dahil] tarayıcıları ile de gezilebilir, bu tarayıcılara uyumlu olarak ses dosyaları dinlenebilir ve video dosyaları izlenebilir hale getirilmiştir [Özellikle KRONOLOJİ bölümünde]. Henüz bazı ufak hatalar çıkabilir, ancak geliştirme ve güncelleme çalışmaları devam etmektedir, Duyurulur. Müzikli gezintiler... (Webmaster)
08.02.2013- Müzik Yarışmaları bölümüne Popstar 2013 Yarışması sayfası eklenmiştir. (Webmaster)
20.01.2011 ÜYELERE ÖZEL - Sanatçılara göre Şarkı Listeleri (Flashplayer) bölümünde kırık linklerin giderilmesi çalışması yapılmaktadır. ÜYELERİMİZE DUYURULUR! (Webmaster)
02.01.2011 GENEL DUYURU - SANATÇILAR (Biyo ve Diskografi) bölümü, 28.06.2008 tarihinde duyurulduğu bölümü, İnternet tarayıcılarının kolay algılamaları amacıyla endekslenerek yenilenmişti. Bu link, sayfalara ulaşmak için sol menüdeki açılır kapanır menü penceresinden tıklandığında açıklamalarıyla birlikte iki kategori altında açılacaktır:
· Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
· Yeni Yorumcu, Besteci veya Amatör Grup ve Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Ayrıca YENİ SANATÇILARA YER VERİLMEYE devam edilecek. Bu sayfalarda ayrıca sayfa aratması yapma seçeneği de bulunmaktadır. - 02.01.2011 21:22 Site Yöneticisi (Webmaster)
02.01.2011 ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE...! Herkese mutlu başarılı yeni bir yıl dilerken sitemize üyelikle ilgili güncelleme çalışması yaptığımızı bildirmek isteriz. Üyelerimiz, tarafımızdan dünden itibaren YENİ YIL KUTLAMAsı içeren bir email almaktadır. Bu üye emaillerinden gerçek email vermemiş olan üyelerimizin kayıtları sitemizden silenmekte olup dolayısiyle böyle üyeler, sitemizde oturum açamayacaktır. Ancak kaydı silinen üyeler sitemize kayıt olabilecektir. LÜTFEN sitemize üyelik kaydı yaptırırken gerçek email adresleri vermenizi önemle rica ederiz. (Webmaster)
20.12.2010 2010 KUŞADASI ALTIN GÜVERCİN MÜZİK YARIŞMASI Sayfası eklenmiştir. Ayrıca MÜZİK YARIŞMALARI Menüsünde bulunan ALTIN MİKROFON, MİLLİYET LİSELERARASI, KUŞADASI ALTIN GÜVERCİN ve AKADEMİ TÜRKİYE MÜZİK YARIŞMALARI bölümü ile EUROVISION TÜRKİYE bölümünde bulunan tüm kırık linkler düzeltilmiştir. (Webmaster)
21.08.2010 Kronoloji ve Sanatçılar sayfalarında kırık linkler olan örnek müzik dinlenmesi ve kronoloji sayfalarında albüm kapak resimlerini büyütme fonksiyonları tekrar aktif hale getirilmiştir. Duyurulur. (Webmaster)
26.02.2010 Soldaki Menüde link verdiğimiz [En Son Çıkan Klipler] ismiyle Yeni bir sayfa açılmış olup linke tıkladığınızda açılacak sayfada Sanatçılarımızın internette saptayabildiğimiz yayın çıkış tarihi sırasıyla sıraladığımız En Son Çıkmış Video Kliplerini izleyebileceksiniz. Müzikli İzlemeler...(Webmaster)
21.02.2010 ÜYELERE DUYURU! Uzunca bir süreden beri Yıllara Göre Karışık Şarkı Listeleri sayfalarında kırık linkler kaldırılmakta olup 1997 (dahil) Yılına kadar gelinmiştir. Şarkıları ÜYELERİMİZ bu yıla kadar rahatlıkla dinleyebilir. 1997'den sonra günümüze kadar yeni şarkı listeleri oluşturma çalışmaları devam etmektedir. (Webmaster)

2009'deki DUYURULAR
Sonraki Sayfa (2/3) Sonraki Sayfa


Copyright © Turkpopmuzik.net Tüm hakları saklıdır.

Yayınlanma:: 02-06-2006 (86299 okuma)

[ Geri Dön ]


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag