Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 30.09.2022

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 171 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 171
Üye: 0
Toplam: 171

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 118,485,077
  • Bugün: 35,554
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 30, 2022
  • 08:39 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Ahmet Şafak
Bookmark and Share
    Geri Dön   (9396 okuma)

Ahmet Şafak
Ahmet Şafak
Ahmet Şafak
FOTO GALERİ

Ahmet Şafak (soyadı: Demirci), Rize'li anne-babanın yedi evladının en küçüğü olarak 1 Ocak 1962 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da sürdürdü. Hayatın koşulları nedeniyle İşletme eğitimini yarıda bıraktı. Gazeteciliğe başladığı 1991 yılından 1997 yılına kadar binlerce köşeyazısı ve 3 kitaba imza attı. "Türk Asrına Girerken", "Kavramlara Dokunmak", "Yükselen Milliyetçilik ve Liberal İhanet" isimli üç kitabı da politik inceleme ve fikir eserleridir.

1998 yılında bir anda gazeteciliği bıraktı ve müziğe atıldı. İlk albümü "Yüreğim Yüreğinle" pek tanınmadı, bilinmedi. İkinci albümü "Yalnızkurt" 2000 yılına damgasını vurdu.

Üçüncü albümü DMC müzik etiketiyle çıktı. Sonra yine Şahin Özer'den "Adam Gibi" albümü. Ardından "Şimdi" namı diğer "Sarıkamış". Bunun ardında da "Ben Hala Nöbetlerdeyim".

Biri anonim eserleri yorumladığı Türkü albümü olmak üzere toplam Sekiz albüm yaptı. Şarkılar tamamiyle kendisine ait. Bazı albümlerinde bir iki anonim esere de yer verdi. "Yalnız Kurt" isimli eseri En çok tanınan ve bilineni. Bu eserin sözü de müziği de sonundaki şiiri de kendisine aittir.

2001 yılında TGRT'de kısa bir dönem her Perşembe akşamı renkli konuklarla değişik bir program örneği olan "Söz-Müzik Ahmet Şafak" adıyla müzik-eğlence programı sundu. Bu programda her hafta orijinal-yeni besteler yaptı seslendirdi.

Kliplerde başlattığı oyuncu yeteneğini iki dizi film bir televizyon sineması ile perçinledi. Bunlardan ilki 2000'de yayınlanan AVCI, Kanal D'de gösterildi. Sonra 2003'te Kanal 7'de gösterien RABİA filminde oynadı. Ardından "Kıyan Tepesi Efsanesi" adlı televizyon filminde rol aldı. "Bu film çok anlamlı bir Anadolu efsanesini konu ediyordu. Severek oynadım, Kıyan'ı canlandırdım." sözleriyle kendi duygularını açıklamakta.

Türkiye'de pek çok yöresinde sayısız konserler verdi. Sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da ve Türk dünyasında verdiği konserlerde sevenleriyle bir araya geldi. Azerbaycan'da 2007 yılında verdiği konserle Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri Fahri Ferman ödülüne layık görüldü.

2006 yılında SARIKAMIŞ isimli destan eseriyle Geleneksel Kral TV Video Müzik Ödülü aldı.

19 Mayıs 2010’da onuncu sanat yılını kutlayan Ahmet Şafak bu yıla damgasını vuracak bir albüm ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.Yine kendi eserlerinden oluşan 14 yeni şarkı ile başta Türk halkı olmak üzere müzikseverlerin nabzını tutuyor. “Ben aşkın ve vatanın şarkıcısıyım..Müzikal çalışmalarım Türk milletinin kültür deryasına katkı sağlamak içindir!.Benim diğer sanatçılardan farkım nasıl bir ülkede yaşadığımı ve nasıl bir milletin sanatçısı olduğumu idrak etmektir..” diyen Ahmet Şafak eskiyle yeninin sentezini "Aşk Ve Vatan 9" albümüyle gerçekleştiriyor.

Aranjesini Volkan Sönmez’in yaptığı albümde dolu dolu 14 eser yer alıyor. Her albümde kendisine özgü geleneksel duruşunu özgün bestelerle yenileyen ve genç yaşlı herkesin sevgisini kazanan Ahmet Şafak bu kez bir şarkıda sevilen sanatçı Seda Sayan ile düet yapıyor. Albümün ikinci şarkısı olan “Sensiz Yüreğim“de Seda Sayan ile stüdyoya giren Ahmet Şafak muhteşem bir şarkıya imza atıyor.

Türkiye’nin en fazla konser yapan sanatçılarından Ahmet Şafak bu albümünde çağdaş Türk müziğinin özgün-rock çeşitlemesini başarıyla sürdürerek kendi tarzının zirvesini yakalıyor.

Ve Ahmet Şafak 11.Albümü ile sevenleriyle buluşuyor...

“Sarıkamış” eseriyle 2006 yılında “Kral TV En İyi Erkek Şarkıcı“ ödülü alan Ahmet Şafak “Vatan Gözlüm” albümüyle sevenlerine yeniden merhaba diyor.

14 eserlik adeta hediye kutusu gibi albümünde yine kendi bestelerine yer veren Ahmet Şafak, “Tutam Yar Elinden” ve “Beyaz Giyme” türkülerini farklı, sıcak, sesiyle sevenleriyle paylaşıyor.

Türkiye’nin en çok konser veren sanatçılarından biri olarak Ahmet Şafak, günümüzün duygu dünyasına yepyeni besteleriyle ışık tutuyor. Bu albümde “Vatan Gözlüm”, “Türk Milletine Mektup”, “Sana Kıyıp Gidemiyorum”, “Kaçak Düştük”, “Sevduğum” eserleri başta olmak üzere çoğuna klip çekmeyi planlıyor.

“Vatan Gözlüm” eserine klip çekmek üzere Bakü’de hazırlıklarını sürdüren Ahmet Şafak, albümüne çok güvendiğini belirtiyor. İstanbul’da doğan ve müzik çalışmalarını Anadolu başta olmak üzere Avrupa ve Türk dünyasına taşımayı da başaran Ahmet Şafak, 14 muhteşem eserin yer aldığı albümünde sevenlerine kartonet içinde 2014 yılı takvimi bulunan posterini hediye ederek “Bu yıl inşallah bizim yılımız olacak“ diyor. (Albümden)


Ahmet Şafak’tan Reislere Şarkı

Ahmet Şafak, yeni eseri ‘Reisler de Sever’ ile, 18 Ağustos Perşembe günü sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Yeni eserinde, her zaman olduğu gibi romantizmle vatan aşkını harmanlayan sanatçı, yine olağanüstü bir müzikaliteyi duygu ve zeka dolu sözlerle bütünleştirdi. Hepimizin içinde yaşayan gizli sevdaların dile getirildiği eserin söz ve müziği Ahmet Şafak'a ait. Düzenlemede ise yeni neslin en önemli aranjörlerinden Volkan Sönmez imzası var.

Özellikle klibinin çekimleri daha sonraya bırakılan ‘Reisler de Sever’ isimli eser için, sosyal medaya üzerinden bir de klip yarışması düzenlenmesi planlanıyor. Şarkının lirik klibine, yine aynı tarihte İyi Müzik YouTube kanalından ulaşılabilir.

Sanatçının albüm dışında ilk seslendirdiği eser olan ‘Reisler de Sever’, 18 Ağustos Perşembe günü ilk kez ve sadece fizy.com'da sevenleriyle buluşacak. Esere 25 Ağustos'tan Türkiye ve dünya çapında 63 değişik dijital müzik platformundan erişilebilecek.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 17.08.2016)

Ahmet Şafak’tan Korona Günleri Şarkısı: “Güneşi de Göreceğiz”!

Ahmet Şafak’tan Korona Günleri Şarkısı: “Güneşi de Göreceğiz”

Ahmet Şafak, yeni şarkısı ‘Güneşi de göreceğiz’i müzikseverlerin beğenisine sundu.

Şafak, “Umudumuzu canlı tutmak adına, ilhamını MHP Lideri devlet Bahçeli’nin açıklamalarından alarak yaptığım bir eser oldu. Dayan milletim, geceyi gördük, güneşi de göreceğiz biz” dedi.

Toplumun salgın sebebiyle karantina altında bulunduğu bir zamanda paylaşıma açılan, sözleri ve bestesi Ahmet Şafak’a ait “Güneşi de göreceğiz” umudu ve güçlü yarınları müjdeliyor. Ahmet Şafak, yeni eseri için şunları söyledi: “Sadece Türkiye’miz değil, bütün dünya çok hassas ve endişe dolu bir süreçten geçiyoruz. Sağlık ve esenlik içinde bu badireyi atlatmak için evde kalmak durumundayız. Böyle bir durumda milletçe umudumuzu canlı tutmak, beslemek adına sanatçılara düşen görevler vardır. Sanatçı yaşadığı döneme tanıklık ederken halkının içindeki ışığı büyütecek eserler ortaya koymalıdır. Güneşi de göreceğiz, umudun şarkısıdır.”

DEVLET BAHÇELİ’NİN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI İLHAM VERDİ

Ahmet Şafak, şarkının sözlerini yazarken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin paylaşımda bulunduğu bir tweet’ten esinlendiğini belirtti. Paylaşımda yer alan “Dayan milletim, geceyi gördük, güneşi de göreceğiz” sözleri bestenin ilk mısralarını oluşturuyor. Tamamen ev ortamında hazırlanan şarkının aranjesini Kenan Peker yaptı. Genel düzenlemesini usta müzisyen Volkan Sönmez gerçekleştirdi.

“YOUTUBE HESABIMI DAHA AKTİF KULLANACAĞIM”

Salgınla birlikte, evden çıkmadığını ve ilk defa bu kadar eve kapalı bir halde yaşadığını ifade eden Ahmet Şafak, “Yeni bir deneyim yaşıyorum. Tabii bu durum sevenlerimize ulaşmak adına bizleri farklı mecralara yönlendiriyor. Teknolojinin nimetlerinden yararlanmak adına, daha önce kurmuş olduğum YouTube sayfama sık sık videolar ekliyorum. Sohbet havasında geçen, kültür ve tarih içerikli konuların da olduğu paylaşımlar yapıyoruz. Bunun yanında canlı yayınlar gerçekleştiriyoruz. İlk yayınımıza binlerce kişi katıldı. Bundan sonra sevenlerimizle bu tür buluşmaları daha sık yapacağız” şeklinde konuştu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 06.05.2020)

Ahmet Şafak’tan “Arkanda Dağ Bil Beni”

Ahmet Şafak, “Arkanda Dağ Bil Beni” isimli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Şafak, “Aşkın duygusu ölümsüzdür. Sevenler çeşitli nedenlerle ayrı düşebilir, yollar ayrılabilir. Gerçek aşk, fiziki değil, ruhsal ve sonsuzdur. Bu şarkımda seven bir kalbin sevdiği için hayatı boyunca atmaya devam edeceğini anlattım” dedi.

Salgın döneminde sanatsal üretimine ara vermeden devam eden sanatçı Ahmet Şafak, kısa bir aranın ardından şimdi de müthiş bir aşk şarkısıyla sevenleriyle buluştu.

Sözü ve müziği Ahmet Şafak’a, düzenlemesi Volkan Sönmez’e ait “Arkamda Dağ Bil Beni”, tutkulu ve ölümsüz bir aşkı anlatıyor.

Bu şarkıda sanatçı, sevdiğinin gidişinin ardından “Arkanda dağ bil beni. Ölsemde sağ bil beni” diyerek, gerçek aşkın ve fedakarlığın sınırlarını yeniden çiziyor.

Pandemi dönemini kendi içinde yeni arayışlar ve yeni projelerle değerlendiren sanatçı, çok yakında televizyon ekranlarında dopdolu bir müzik programıyla sevenleriyle buluşacağının da müjdesini veriyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinkolik.com - 26.04.2021)

Ahmet Şafak’tan Yeni Şarkı: “Demiştim”

“Vay Delikanlı Gönlüm Vay”, “Olsun”, “Geriye Aşk Kalır”, “Neyleyim” gibi eserleriyle bilinen Ahmet Şafak bu sefer “Demiştim” diyerek müzikseverlerin yüreğine dokunuş yapıyor.

Ahmet Şafak, yeni eseri ‘Demiştim’le ilgili şunları söylüyor:

“Bu şarkı ‘Yakan da biter yanan da’ derken bütün önceliği aşka veriyor. Aşk tamamlanmayı bekleyen bir duygu iklimi olsa da hasret o yarım kalmışlığı sabırla tamamlıyor. ‘Demiştim’ inanıyorum yıllarca dinlenecek. 2022’de sıkça ‘Demiştim’i duyacağız.”

“Demiştim” şarkısının klibi Kayseri’de çekildi. Klibin yönetmenliğini Ahmet Şafak yaptı. Şarkının aranjesi Ahmet Şafak şarkılarının vazgeçilmezi Volkan Sönmez imzasını taşıyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 14.12.2021)

Diskografi:
1999
Yüreğim Yüreğinle (Albüm, Alp Müzik)

1. Bu Şehirde - 04:57
2. Dur Dinle - 03:47
3. Aygız - 03:47
4. Unutma Beni - 05:05
5. Yaban Gülü - 03:37
6. Deli Gönül - 05:37
7. Sevginin Gücü - 03:39
8. Alıcı Kuşlar - 05:27
9. Kütahya'nın Pınarları - 04:15
10.Nevada Semey - 04:27

2000
Yalnız Kurt (Pop Albüm, Şahin Özer Müzik)

1. Ali Osman - 04:24
2. Beni Ellere Sorma - 04:53
3. Bu Aşkı Öldüremezsin - 04:57
4. Gada Gözlüm - 05:41
5. Gülüm - 04:17
6. Kırmızı Beyaz Yarim - 04:09
7. Sevdalı Şehit - 04:22
8. Turkuaz - 03:03
9. Vefasız - 04:47
10.Yalnız Kurt - 05:27
11.Yalnız Kurt (Enstrümantal) - 00:52
12.Yüreğini Dinle - 02:32

2002
Aşk Militanı [Nalına Mıhına] (Fantazi Albüm, Dmc Müzik)

1. Aşk Militanı - 03:17
2. Dağlar Yürür - 02:44
3. Yalnız Kurt'un Mektubu - 04:35
4. Dağlara Taşlara - 03:09
5. Nalına Mıhına - 04:25
6. İlle de Türkiyemiz - 04:14
7. Unut Onu - 05:17
8. Anneme Söyle - 04:22
9. Küf Kokuyorum - 03:02
10.Döneriz Elbet - 03:42
11.Tamam - 04:06

2004
Ah Be Yar [Adam Gibi] (Pop Albüm, Şahin Özer Müzikö 28.05.2004)

1. Adam Gibi - 04:07
2. Yenilgimiz Kutlu Olsun - 04:43
3. Lal - 04:16
4. Ah Be Yar - 02:50
5. Usta - 04:24
6. Olsun - 03:01
7. Babamı Özledim - 04:36
8. Köroğlu - 04:25
9. Mavişim - 04:06
10.Gözüm Yok - 05:41
11.Ağlama Yar - 04:00

2005
Şimdi (Özgün Albüm, Ozan Video, 02.12.2005)

1. Alaturka - 03:22
2. Şimdi - 03:33
3. Boşverdim - 04:45
4. Karadeniz Koçaklaması - 04:25
5. İt Gününde Kalmışsın - 03:36
6. Aşk Bizdedir - 03:49
7. Sarıkamış - 05:52
8. Oğul - 04:53
9. Habersiz Gitme - 03:37
10.Kader Katibi - 04:11
11.Gesi Bağları - 04:44


2007
Ben Hala Nöbetlerdeyim (Özgün Albüm, Melodi Müzik, 13.04.2007)

1- Ben Hala Nöbetlerdeyim (Söz: Fatih Kısaparmak, Müzik: Ahmet Şafak)
2- Kan Uykusu (Söz & Müzik: Ahmet Şafak)
3- Türkülerim Dalgalanıyor (Söz & Müzik: Fatih Kısaparmak)
4- Yahu Senin Nen Ağladı (Söz & Müzik: Ahmet Şafak)
5- Ölürüm Sen Gidince (Söz: Mehmet Tokat)
6- Kozan Dağı (Geleneksel / Dadaloğlu)
7- Hicaz ( Sen Yoksun Diye ) (Söz & Müzik: Ahmet Şafak)
8- Annelere Ninni (Söz: Sabir Rüstemhanlı, Müzik: Ahmet Şafak)
9- Edebalı'm (Söz & Müzik: Ahmet Şafak)
10-Neredeydin (Söz & Müzik: Ahmet Şafak)
11-Yurdum Kızı (Söz & Müzik: Ahmet Şafak)
12-Teneffüs (Söz & Müzik: Ahmet Şafak)


Şafak Türküleri (Özgün Albüm, Ateş Müzik, 03.11.2007)

1- Cevizin Yaprağı Dal Arasında
2- Hey Onbeşli
3- Ben Yürürüm Yane Yane
4- Çanakkale İçinde
5- Kiziroğlu
6- Bir Of Çeksem
7- Sarı Gelin
8- Yozgat Sürmelisi
9- Kalenin İçinde Bir Taş Olaydım
10-Küçelere Su Serpmişem
11-Çökertme
12-Bağımda Üzüm Kaldı


2008
Aranıyor (THM Albüm, Melodi Müzik, 18.11.2008)

1- Pusu Gözlüm
2- Sahte Patlıcan
3- Memleket Meselesi
4- Adam Gibi
5- Vay Delikanlı Gönlüm
6- Bizanslı Dilber
7- Karagül
8- Muska
9- Çanakkale
10-Yüreğinle Gel
11-Yalnızkurt
12-Sevdalı Şehit
13-Karabağ
14-Var Mısın (Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Ahmet Şafak)


2010
Aşk Ve Vatan 9 (Albüm, Ati Müzik, 22.06.2010)

1- Beyler Bu Vatan Size Neyledi
2- Sensiz Yüreğim
3- Zalimin Kızı
4- Ulukışla Ağıdı
5- Yunus'ça Sevmek
6- Manolya Akşamı
7- Aş Ve Vatan
8- Haram Gülü
9- Timur İle Karınca
10-Azerbeycan
11-Kırmızı Başlıklı Kız
12-Karagile
13-Ali Veli Selami
14-Ziya Gökalp


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.eganba.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

2012
Farkımız Olsun (Albüm, Musicom, 02.07.2012)

1. Memleket Delisi (Söz: Hakan İlhan Kurt, Müzik: Ahmet Şafak)
2. Türküyle Yürüyorum (Söz & Müzik: Ahmet Şafak)
3. Şarkılarımı Dinleme (Söz & Müzik: Ahmet Şafak)
4. Yar Yine Gel (Söz & Müzik: Ahmet Şafak)
5. Eziz Dostum (Söz & Müzik: Anonim)
6. Aşk Yaşındasın Yaşını Deme (Söz: Sabir Rüstemhanlı, Müzik: Ahmet Şafak)
7. Deli Desinler (Söz & Müzik: Ahmet Şafak)
8. Düş Yakamdan Deli Gönül (Söz & Müzik: Ahmet Şafak)
9. Yar İnsafına Kar mı Yağdı (Söz: Anar Yusufoğlu, Müzik & Şiir: Ahmet Şafak)
10. Sana Elveda Dedim (Söz: Ganira Paşayeva, Müzik: Ahmet Şafak)
11. Hoş Gelişler Ola Mustafa Kemal Paşa (Söz & Müzik: Anonim)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.kitapsec.com
store.unkapani.digital
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

2013
Vatan Gözlüm (Albüm, Fa Müzik, 12.12.2013)

1. Vatan Gözlüm
2. Sevdalı Çocuklar Marşı
3. Kaçak Düştük
4. Sevdamız Allaha Emanet
5. Kavim Kardaş
6. Sana Kıyıp Gidemiyorum
7. Tutam Yar Elinden
8. Türk Milletine Mektup
9. Sevduğum
10.Muska
11.Beni Ellere Sorma
12.Yar
13.Memleket Meselesi
14.Beyaz Giyme


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
www.amazon.de (Almanya)

2015
Ömürlük Aşk Şerefli Kavga (Albüm, Küsena Müzik, 18.05.2015)

1. Ömürlük Aşk Şerefli Kavga
2. Türkan
3. Romantik Kurt
4. Saray Düdüğü
5. Mecburiyet Caddesi
6. Kıymetlim
7. Kitabın Ortası
8. Uğurlar Olsun
9. Dünya
10.Almanya'da Bir Güzel Sevdim
11.Selam Olsun Turana
12.Keziban
13.Sen Bahtına Küs


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Sızı / Şehitlerin Ardından (Kolektif Albüm, Çınar Müzik, 10.06.2015)
Büyütmek için TIKLAYIN
8. Gitme Duracık (Selçuk Duracık) Solist : Ahmet Şafak (Söz ve Müzikler : Zafer İşleyen)

2016
Reisler de Sever (Single, İyi Müzik, 16.08.2016)

1- Reisler de Sever

Dijital Satış Noktaları:
www.deezer.com
open.spotify.com
www.emusic.com

Aşk Ve Vatan 9 (Albüm, Ati Müzik, 02.09.2016)
(22.06.2010 tarihinde çıkarılan albümün DİJİTAL olarak [YENİ BASIMI])


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.amazon.com (ABD)

Ayyıldız Kolye - Afili Berduş (Albüm, Fa Müzik Yapım / Küsena Müzik, 27.12.2016)

1. Ayyıldız Kolye
2. Afili Berduş
3. Geriye Aşk Kalır
4. Türk Sevdam
5. Kesme Ümidini
6. Evelallah
7. Reisler De Sever
8. Olmaz İlaç
9. Sevda Senin Neyine
10.Olsun


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.emusic.com

2018
Vay Delikanlı Gönlüm (Single, Poll Production, 28.01.2018)

1- Vay Delikanlı Gönlüm

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Beklemesinler (Single, Poll Production, 10.02.2018)

1- Beklemesinler

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Reisler De Sever (Single, 2645 Records, 05.03.2018)
(19.08.2016 tarihinde İyi Müzik tarafından çıkarılan single'ın DİJİTAL [YENİ BASIMI])

1- Reisler de Sever

Sözümüzdeyiz (Single, Poll Production, 20.03.2018)

1- Sözümüzdeyiz

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com


1- Serde Erkeklik Var - 03:45
2- Siz Topunuz Ben Tek 3:19
3- Vazgeçmem 3:33
4- Son Hüzün - 03:05
5- Pembe Patikler - 04:00
6- Gözüne Gözlük Eline Sözlük - 03:46
7- Sen İstanbulsan - 03:43
8- Kalsaydın Keşke - 03:45
9- Sevenin Allahı Var - 03:20
10-Aşka Hicret - 04:07
11-Sensiz Olamam - 02:49

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Ayyıldız Kolye - Afili Berduş (Albüm, 2645 Records, 15.12.2018)
(27.12.2016 tarihinde Fa Müzik / Küsena Müzik tarafından çıkarılan albümün DİJİTAL olarak [YENİ BASIMI])


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

Vatan Gözlüm (Albüm, Küsena Müzik, 15.12.2018)
(Fa Müzik tarafından 12.12.2013 tarihinde çıkan albümün DİJİTAL olarak [YENİ BASIMI])


Ömürlük Aşk Şerefli Kavga (Albüm, 2645 Records, 15.12.2018)
(15 Mayıs 2015 tarihinde çıkarılan albümün DİJİTAL olarak [YENİ BASIMI])

1- Ömürlük Aşk Şerefli Kavga - 04:47
2- Türkan - 03:36
3- Romantik Kurt - 04:17
4- Saray Düğünü - 03:38
5- Mecburiyet Caddesi - 03:25
6- Kıymetlim - 03:38
7- Kitabın Ortası - 03:24
8- Uğurlar Olsun - 04:23
9- Dünya - 04:00
10-Almanya'da Bir Güzeli Sevdim - 04:11
11-Turana - 05:53
12-Keziban - 03:36
13-Sen Bahtına Küs - 04:23


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com

2019
Vazgeçmem (Albüm, Küsena Müzik, 19.02.2019)
(Küsena Müzik & 2645 Records tarafından 07.02.2018 tarihinde Dijital olarak çıkarılan albümün CD formatında [YENİ BASIMI])

1 – Serde Erkeklik Var
2 – Siz Topunuz Ben Tek
3 – Vazgeçmem
4 – Son Hüzün
5 – Pembe Patikler
6 – Gözüne Gözlük Eline Sözlük
7 – Sen İstanbul’san
8 – Kalsaydın Keşke
9 – Sevenin Allah’ı Var
10-Aşka Hicret
11-Sensiz Olamam


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.kitapsan.com.tr
www.amazon.com (ABD)

Neyleyim (Single, Küsena Müzik / 2645 Records, 26.11.2019)

1- Neyleyim - 03:34


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Güneşi de Göreceğiz (Single, Küsena Müzik, 29.04.2020)

1- Güneşi de Göreceğiz - 04:24Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Ayyıldız Kolye (Remix) (Single, Extra Music, 24.01.2021)

1- Ayyıldız Kolye (Remix) - 03:03

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Arkanda Dağ Bil Beni (Single, Küsena Müzik, 21.04.2021)

1- Arkanda Dağ Bil Beni - 03:43Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Demiştim (Single, Küsena Müzik, 10.12.2021)

1- Demiştim - 03:04Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Bizden Olmaz (Single, Küsena Müzik, 14.09.2022)

1- Bizden Olmaz - 02:56

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Geç Olmadan (Single, ETL Records, 23.09.2022)

1- Geç Olmadan - 04:50

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/SanatciAhmetSafak
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/ahmetsafak_tc
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/ahmetsafakmusic
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Ahmet_Şafak

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (9396 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag